GLPI Project - en to et_EE translation catalogue (1786 entries)

en: %1$d day %2$dh%3$s | %1$d days %2$dh%3$s
et_EE[0]: %1$d päev %2$dh%3$s
et_EE[1]: %1$d päeva %2$dh%3$s

en: %1$s adds the item %2$s
et_EE: %1$s lisas asja %2$s

en: %1$s adds the item %2$s (%3$d)
et_EE: %1$s lisas asja %2$s (%3$d)

en: %1$s by %2$s
et_EE: %1$s %2$s poolt

en: %1$s log in from IP %2$s
et_EE: %1$s logis sisse aadresilt %2$s

en: %1$s%2$d days %3$d hours %4$d minutes
et_EE: %1$s%2$d päeva %3$d tundi %4$d minutit

en: %1$s%2$d days %3$d hours %4$d minutes %5$d seconds
et_EE: %1$s%2$d päeva %3$d tundi %4$d minutit %5$d sekundit

en: %1$s%2$d hours %3$d minutes
et_EE: %1$s%2$d tundi %3$d minutit

en: %1$s%2$d hours %3$d minutes %4$d seconds
et_EE: %1$s%2$d tundi %3$d minutit %4$d sekundit

en: %1$s%2$d minute | %1$s%2$d minutes
et_EE[0]: %1$s%2$d minut
et_EE[1]: %1$s%2$d minutit

en: %1$s%2$d minutes %3$d seconds
et_EE: %1$s%2$d minutit %3$d sekundit

en: %1$s%2$s second | %1$s%2$s seconds
et_EE[0]: %1$s%2$s sekund
et_EE[1]: %1$s%2$s sekundit

en: %d associated document | %d associated documents
et_EE[0]: %d seotud fail
et_EE[1]: %d seotud faili

en: %d day | %d days
et_EE[0]: %d päev
et_EE[1]: %d päeva

en: %d hour | %d hours
et_EE[0]: %d tund
et_EE[1]: %d tundi

en: %d millisecond | %d milliseconds
et_EE[0]: %d millisekund
et_EE[1]: %d millisekundit

en: %d minute | %d minutes
et_EE[0]: %d minut
et_EE[1]: %d minutit

en: %d month | %d months
et_EE[0]: %d kuu
et_EE[1]: %d kuud

en: %d new ticket | %d new tickets
et_EE[0]: %d uus teade
et_EE[1]: %d uut teadet

en: %d printed page | %d printed pages
et_EE[0]: trükitud %d leht
et_EE[1]: trükitud %d lehte

en: %d second | %d seconds
et_EE[0]: %d sekund
et_EE[1]: %d sekundit

en: %d view | %d views
et_EE[0]: %d vaatamine
et_EE[1]: %d vaatamist

en: %d week | %d weeks
et_EE[0]: %d nädal
et_EE[1]: %d nädalat

en: %d year | %d years
et_EE[0]: %d aasta
et_EE[1]: %d aastat

en: %s Mio
et_EE: %s MB

en: %s Mio max
et_EE: %s MB maksimaalselt

en: %s adds a cost
et_EE: %s lisas maksumuse

en: %s adds a followup
et_EE: %s lisas täienduse

en: %s adds a link with an item
et_EE: %s lisas asjale viida

en: %s adds a target
et_EE: %s lisas sihtrühma

en: %s adds a user to a group
et_EE: %s lisas kasutaja gruppi

en: %s adds a user to an entity
et_EE: %s lisas kasutaja olemisse

en: %s adds a virtual machine
et_EE: %s lisas virtuaalmasina

en: %s adds a volume
et_EE: %s lisas salvestusseadme

en: %s adds an actor
et_EE: %s lisas osaleja

en: %s adds an approval
et_EE: %s lisas kinnituse

en: %s adds cartridges
et_EE: %s lisas kassette

en: %s adds consumables
et_EE: %s lisas kulumaterjale

en: %s adds hidden field
et_EE: %s lisas varjatud välja

en: %s adds mandatory field
et_EE: %s lisas kohustusliku välja

en: %s adds predefined field
et_EE: %s lisas eeltäidetud välja

en: %s adds the item
et_EE: %s lisas asja

en: %s approves or refuses a solution
et_EE: %s kinnitas või lükkas tagasi lahenduse

en: %s deleted
et_EE: %s kustutatud

en: %s deletes an actor
et_EE: %s kustutas osaleja

en: %s deletes an item
et_EE: %s kustutas asja

en: %s hour | %s hours
et_EE[0]: %s tund
et_EE[1]: %s tundi

en: %s installs a cartridge
et_EE: %s paigaldas kasseti

en: %s installs software
et_EE: %s paigaldas tarkvara

en: %s items/sec
et_EE: %s asja sekundis

en: %s purges a cartridge
et_EE: %s kustutas jäädavalt kasseti

en: %s purges a cost
et_EE: %s kustutas maksumuse

en: %s purges a followup
et_EE: %s kustutas jäädavalt täienduse

en: %s purges a task
et_EE: %s kustutas jäädavalt tegevuse

en: %s purges a virtual machine
et_EE: %s kustutas jäädavalt virtuaalmasina

en: %s purges an item
et_EE: %s kustutas jäädavalt asja

en: %s purges link between tickets
et_EE: %s kustutas seose teadet vahel

en: %s restores an item
et_EE: %s taastas asja

en: %s second | %s seconds
et_EE[0]: %s sekund
et_EE[1]: %s sekundit

en: %s sets unitary management
et_EE: %s määras tükikaupa halduse

en: %s ticket in progress or recently solved on this item. | %s tickets in progress or recently solved on this item.
et_EE[0]: %s teade on praegu avatud või hiljuti lahendatud selle asja kohta
et_EE[1]: %s teadet on praegu avatud või hiljuti lahendatud selle asja kohta

en: %s updates a cartridge
et_EE: %s uuendas kassetti

en: %s updates a cost
et_EE: %s uuendas maksumust

en: %s updates a followup
et_EE: %s uuendas täiendust

en: %s updates a virtual machine
et_EE: %s uuendas virtuaalmasinat

en: %s updates a volume
et_EE: %s uuendas salvestusseadet

en: %s updates an approval
et_EE: %s uuendas kinnitust

en: %s updates an item
et_EE: %s muutis asja

en: (%1$d authorizations problems, %2$d failures)
et_EE: (%1$d autoriseerimise probleem1, %2$d tõrget)

en: (leave the field empty for a generation from HTML)
et_EE: (HTML põhjal genereerimiseks jäta see väli tühjaks)

en: + %d day | + %d days
et_EE[0]: + %d päev
et_EE[1]: + %d päeva

en: + %d hour | + %d hours
et_EE[0]: + %d tund
et_EE[1]: + %d tundi

en: + %d minute | + %d minutes
et_EE[0]: + %d minut
et_EE[1]: + %d minutit

en: + %d month | + %d months
et_EE[0]: + %d kuu
et_EE[1]: + %d kuud

en: + %d year | + %d years
et_EE[0]: + %d aasta
et_EE[1]: + %d aastat

en: - %d day | - %d days
et_EE[0]: - %d päev
et_EE[1]: - %d päeva

en: - %d hour | - %d hours
et_EE[0]: - %d tund
et_EE[1]: - %d tundi

en: - %d minute | - %d minutes
et_EE[0]: - %d minut
et_EE[1]: - %d minutit

en: - %d month | - %d months
et_EE[0]: - %d kuu
et_EE[1]: - %d kuud

en: - %d week | - %d weeks
et_EE[0]: - %d nädal
et_EE[1]: - %d nädalat

en: - %d year | - %d years
et_EE[0]: - %d aasta
et_EE[1]: - %d aastat

en: ... From an external source
et_EE: ... välisest allikast

en: A file and a directory have be created and deleted - Perfect!
et_EE: Faili ja kataloogi loomine ja kustutamine õnnetus. Normaalne!

en: A file was created - Perfect!
et_EE: Faili loomine õnnestus. Normaalne!

en: A new version is available: %s.
et_EE: Uus versioon on saadaval: %s

en: A validation request has been submitted
et_EE: Tehti kinnitamise päring

en: Accepted mail archive folder (optional)
et_EE: Vastuvõetud kirjade kaust (valikuline)

en: Access denied
et_EE: Ligipääs keelatud

en: Access to the Frequently Asked Questions
et_EE: Korduma kippuvad küsimused

en: Account number
et_EE: Arveldusarve number

en: Action | Actions
et_EE[0]: Tegevus
et_EE[1]: Tegevused

en: Action completed, fully processed
et_EE: Automaatne tegevus lõpetatud, töötlus oli täielik

en: Action completed, no processing required
et_EE: Automaatne tegevus lõpetatud, töötlusi polnud

en: Action completed, partially processed
et_EE: Automaatne tegevus lõpetatud, töötlus oli poolik

en: Action type
et_EE: Tegevus

en: Active
et_EE: Aktiivne

en: Actor
et_EE: Osalejad

en: Ad-hoc (without access point)
et_EE: Ad hoc (ilma pöörduspunktita)

en: Add
et_EE: Lisa

en: Add a change
et_EE: Lisa muudatus

en: Add a compatible printer model
et_EE: Lisa ühilduva printeri mudel

en: Add a contact
et_EE: Lisa kontakt

en: Add a contract
et_EE: Lisa leping

en: Add a document
et_EE: Lisa uus fail

en: Add a followup to tickets (requester)
et_EE: Lisa täiendusi oma teatele

en: Add a followup to tickets of associated groups
et_EE: Lisa täienduse seotud grupide teadetele

en: Add a global search criterion
et_EE: Lisa üldine otsingutingimus

en: Add a hidden field
et_EE: Lisa varjatud väli

en: Add a link with an item
et_EE: lõi seose asjaga:

en: Add a mandatory field
et_EE: Lisa kohustuslik väli

en: Add a network name
et_EE: Lisa võrgu nimi

en: Add a new component
et_EE: Lisa uus komponent

en: Add a new cost
et_EE: Lisa uus maksumus

en: Add a new followup
et_EE: Lisa uus täiendus

en: Add a new task
et_EE: Lisa uus tegevus

en: Add a new translation
et_EE: Lisa uus tõlge

en: Add a predefined field
et_EE: Lisa eeltäidetud väli

en: Add a problem
et_EE: Lisa probleem

en: Add a project
et_EE: Lisa projekt

en: Add a schedule
et_EE: Lisa ajavahemik

en: Add a search criterion
et_EE: Lisa otsingutingimus

en: Add a supplier
et_EE: Lisa kontakt

en: Add a target
et_EE: Lisa sihtrühm

en: Add a template...
et_EE: Lisa mall...

en: Add a ticket
et_EE: Lisa teade

en: Add a user
et_EE: Lisa kasutaja gruppi

en: Add a virtual machine
et_EE: Lisa virtuaalmasin

en: Add a volume
et_EE: Lisa salvestusseade

en: Add an actor
et_EE: Lisa osaleja

en: Add an authorization to a user
et_EE: Lisa kasutajale profiil

en: Add an escalation level
et_EE: Lisa eskaleerimise tase

en: Add an item
et_EE: Lisa asi

en: Add an item type
et_EE: Lisa tüüp

en: Add cartridges
et_EE: Lisa kassette

en: Add date
et_EE: Soetamise kuupäev

en: Add several ports
et_EE: Lisa mitu porti

en: Add the component
et_EE: lisas komponendi

en: Add the item
et_EE: lisas asja

en: Add to schedule
et_EE: Lisa ajaplaani

en: Add user...
et_EE: Lisa kasutaja...

en: Added by %s
et_EE: Autor %s

en: Added document: %s
et_EE: Lisas faili: %s

en: Address
et_EE: Aadress

en: Administration
et_EE: Haldus

en: Administration of reservations
et_EE: Reserveerimiste haldamine

en: Administrator
et_EE: Administraator

en: Administrator email
et_EE: Saatja aadress

en: Administrator name
et_EE: Saatja nimi

en: Administrator reply-to email (if needed)
et_EE: Vastuse aadress (valikuline)

en: Advanced information
et_EE: Lisainfo

en: Affected computers
et_EE: Arvutid

en: After
et_EE: pärast

en: Aggregation port
et_EE: Liitport

en: Alarms on cartridges
et_EE: Kassettide hoiatused

en: Alarms on consumables
et_EE: Kulumaterjali hoiatused

en: Alarms on contracts
et_EE: Lepingute hoiatused

en: Alarms on expired licenses
et_EE: Aegunud litsentside hoiatused

en: Alarms on financial and administrative information
et_EE: Raamatupidamisliku ja haldusinformatsiooni hoiatused

en: Alarms options
et_EE: Hoiatuste seaded

en: Alert sent on %s
et_EE: Teavitus saadetud %s

en: Alert threshold
et_EE: Hoiatuse piir

en: Alerts on reservations
et_EE: Reserveerimiste teavitused

en: Alerts on tickets which are not solved
et_EE: Lahendamata teadete teavitused

en: Alerts on tickets which are not solved since
et_EE: Lahendamata teadete teavitused

en: All
et_EE: Kõik

en: All categories
et_EE: Kõik valdkonnad

en: All items
et_EE: Kõik asjad

en: All linked tickets
et_EE: Kõik seotud teated

en: All my articles
et_EE: Kõik minu artiklid

en: All pages in CSV
et_EE: Kõik lehed CSV formaadis

en: All pages in SLK
et_EE: Kõik lehed SLK formaadis

en: All pages in landscape PDF
et_EE: Kõik lehed PDF formaadis, horisontaalpaigutus

en: All pages in portrait PDF
et_EE: Kõik lehed PDF formaadis, vertikaalpaigutus

en: All reservable devices
et_EE: Kõik reserveeritavad asjad

en: All unpublished articles
et_EE: Kõik avaldamata artiklid

en: Allocated memory > 64Mio - Perfect!
et_EE: Hõivatav mälu on üle 64 MB. Normaalne!

en: Allocated memory test
et_EE: Reserveeritav mälu

en: Allow FAQ anonymous access
et_EE: Luba KKK vaadata ilma sisselogimiseta

en: Alternate username
et_EE: Alternatiivne kasutajanimi

en: Alternate username number
et_EE: Alternatiivse kasutajanime number

en: Alternate username updated. The connected items have been updated using this alternate username.
et_EE: Ühendatud seadmete alternatiivne kasutajanimi on uuendatud.

en: Amortization coefficient
et_EE: Amortisatsioonimäär

en: Amortization duration
et_EE: Amortisatsiooniperiood

en: Amortization type
et_EE: Amortisatsioonitüüp

en: An answer to a validation request was produced
et_EE: Kinnitamise päringule vastati

en: An answer to an an approval request was produced by %s
et_EE: %s vastas kinnituse päringule

en: An approval request has been submitted by %s
et_EE: %s tegi kinnituse päringu

en: An email was sent to %s
et_EE: E-kiri saadeti %s

en: Analysis
et_EE: Analüüs

en: Applied
et_EE: Rakendatud

en: Approval | Approvals
et_EE[0]: Kinnitus
et_EE[1]: Kinnitused

en: Approval comments
et_EE: Vastuse seletus

en: Approval date
et_EE: Kinnitamise kuupäev

en: Approval granted by %s
et_EE: %s kinnitas

en: Approval of the solution
et_EE: Lahenduse kinnitamine

en: Approval request
et_EE: Kinnituse päring

en: Approval request send to %s
et_EE: Kinnituse päring saadetud %s

en: Approval requester
et_EE: Kinnituse pärija

en: Approval status
et_EE: Kinnituse olek

en: Approvals for the ticket
et_EE: Teate kinnitused

en: Approve the solution
et_EE: Kinnita lahendus

en: Approver
et_EE: Kinnitaja

en: April
et_EE: Aprill

en: Are you sure you want to return this non-reservable item?
et_EE: Kas oled kindel, et soovid lõpetada asja reserveeritavuse?

en: As child of
et_EE: Ülemobjekt

en: As soon as possible
et_EE: Esimesel võimalusel

en: Assets
et_EE: Vara

en: Assign
et_EE: Määra

en: Assign a SLA
et_EE: Määra hooldusleping

en: Assign a ticket
et_EE: Määra teatele vastutaja

en: Assigned
et_EE: Vastutaja

en: Assigned to
et_EE: Vastutaja

en: Assigned to a supplier
et_EE: Vastutav tarnija

en: Assigned to groups
et_EE: Vastutav grupp

en: Assigned to technicians
et_EE: Vastutaja

en: Assistance
et_EE: Abi

en: Associable items to a ticket
et_EE: Teatega seotavad asjad

en: Associable to a ticket
et_EE: Teadetega seotav

en: Associate a VLAN
et_EE: Liida VLAN

en: Associate to a group
et_EE: Lisa kasutaja gruppi

en: Associate to a profile
et_EE: Lisa profiil

en: Associated contact | Associated contacts
et_EE[0]: Seotud kontaktid
et_EE[1]: Seotud kontaktid

en: Associated contract | Associated contracts
et_EE[0]: Seotud leping
et_EE[1]: Seotud lepingud

en: Associated item | Associated items
et_EE[0]: Seotud asi
et_EE[1]: Seotud asjad

en: Associated item type | Associated item types
et_EE[0]: Seotud vara tüüp
et_EE[1]: Seotud vara tüübid

en: Associated supplier | Associated suppliers
et_EE[0]: Seotud tarnija
et_EE[1]: Seotud tarnijad

en: Association
et_EE: Varaga sidumine

en: At least one field has an incorrect value
et_EE: Vähemalt ühel väljal on ebakorrektne väärtus

en: Attribute of the user containing its groups
et_EE: Gruppe sisaldav kasutaja atribuut

en: Attribute value
et_EE: Atribuudi väärtus (Grupi LDAP tee)

en: Authentication
et_EE: Kasutajatuvastus

en: Authentication on GLPI database
et_EE: Kasutajatuvastus GLPI andmebaasis

en: Authentication on a LDAP directory
et_EE: Kasutajatuvastus LDAP andmebaasis

en: Authentication on mail server
et_EE: Kasutajatuvastus IMAP/POP serveri kaudu

en: Author | Authors
et_EE[0]: Autor
et_EE[1]: Autorid

en: Authorization | Authorizations
et_EE[0]: Õigus
et_EE[1]: Õigused

en: Authorizations assignment rules
et_EE: Kasutaja olemi ja õiguste määramise reeglid

en: Authorize reservations
et_EE: Luba reserveerimine

en: Authorized upload
et_EE: Üleslaadimine lubatud

en: Autofill dates for financial and administrative information
et_EE: Raamatupidamisliku ja haldusinformatsiooni eeltäitmine

en: Automatic action | Automatic actions
et_EE[0]: Automaatne tegevus
et_EE[1]: Automaatsed tegevused

en: Automatic assignment of tickets
et_EE: Automaatne teate vastutaja määramine

en: Automatic closing configuration
et_EE: Automaatse sulgemise seaded

en: Automatic closing of solved tickets after
et_EE: Sule teade automaatselt peale

en: Automatic inventory
et_EE: Automaatselt inventeeritud

en: Automatic redirection, else click
et_EE: Automaatne ümbersuunamine või vajuta siia

en: Automatic tickets closing
et_EE: Automaatne teate sulgemine

en: Automatic transfer of computers
et_EE: Arvutite automaatne ülekandmine

en: Automatic user assignment
et_EE: Automaatne kasutaja määramine

en: Automatically add a user of an external source
et_EE: Lisa kasutaja automaatselt välisest allikast

en: Automatically generated by GLPI %s
et_EE: Automaatkiri GLPI %s

en: Automatically refresh the list of tickets (minutes)
et_EE: Värskenda automaatselt teadete nimekirja (minutites)

en: Automatically update of the elements related to the computers
et_EE: Automaatne arvutiga seotud asjade uuendamine

en: Availability
et_EE: Kättesaadavus

en: Available
et_EE: Saadaval

en: Average
et_EE: Keskmine

en: Average count
et_EE: Keskmine kogus

en: Average speed
et_EE: Keskmine töötlemise kiirus

en: Average time
et_EE: Keskmine kestvus

en: Back
et_EE: Tagasi

en: Back to planning
et_EE: Tagasi ajaplaani juurde

en: Back to stock
et_EE: Tagasi lattu

en: Backup plan
et_EE: Varuplaan

en: Backup the database?
et_EE: Varunda andmebaas?

en: BaseDN
et_EE: Juur DN

en: Based on the category then the item
et_EE: Valdkonna järgi, siis asja järgi

en: Based on the item then the category
et_EE: Asja järgi, siis valdkonna järgi

en: Beeing in charge
et_EE: Vastutaja

en: Before
et_EE: enne

en: Before the last month
et_EE: Enne eelmist kuud

en: Begin
et_EE: Algus

en: Begin date
et_EE: Algusaeg

en: Beginning of fiscal year
et_EE: Finantsaasta algus

en: Beginning of the installation
et_EE: Tarkvara paigaldamine

en: Beginning of the month
et_EE: Kuu algus

en: Beginning of the year
et_EE: Aasta algus

en: Belonging to groups
et_EE: Grupikuuluvus

en: Blacklist | Blacklists
et_EE[0]: Must nimekiri
et_EE[1]: Mustad nimekirjad

en: Blacklisted mail content
et_EE: E-kirja sisu must nimekiri

en: Blank
et_EE: Tühjenda

en: Blank Template
et_EE: Tühi mall

en: Bookmark | Bookmarks
et_EE[0]: Järjehoidja
et_EE[1]: Järjehoidjad

en: Brand
et_EE: Tootemark

en: Bring down
et_EE: Vii alla

en: Bring up
et_EE: Vii üles

en: Budget | Budgets
et_EE[0]: Eelarve
et_EE[1]: Eelarved

en: Building number
et_EE: Majanumber

en: Bulk import groups from a LDAP directory
et_EE: Gruppide massimportimine LDAP andmebaasist

en: Bulk import users from a LDAP directory
et_EE: Kasutajate massimportimine LDAP andmebaasist

en: Bulk modification
et_EE: Massmuutmine

en: Business rules for tickets
et_EE: Teadete reeglid

en: By
et_EE: Autor

en: By %s
et_EE: Autor %s

en: By contract
et_EE: Lepingud

en: By day
et_EE: Iga päev

en: By default, a software may be linked to a ticket
et_EE: Vaikimisi luba tarkvara sidumine teatega

en: By hardware
et_EE: Riistvara kaupa

en: By hardware characteristics
et_EE: Riistvara tunnuse kaupa

en: By location
et_EE: Asukoha kaupa

en: By problem
et_EE: Probleemi kaupa

en: By ticket
et_EE: Teate kaupa

en: By year
et_EE: Aastad

en: CLI
et_EE: Käsurealt

en: CSV delimiter
et_EE: CSV eraldusmärk

en: Cache
et_EE: Vahemälu

en: Calendar | Calendars
et_EE[0]: Kalender
et_EE[1]: Kalendrid

en: Calendar of the ticket
et_EE: Sama kalender mis teatel

en: Can be notified
et_EE: Saab teavitusi

en: Can contain
et_EE: Võib sisaldada

en: Can not add a range riding an existing period
et_EE: Ülekattuvat ajavahemikku ei saa lisada

en: Can't change this attribute. It's inherited from its parent.
et_EE: Seda atribuuti ei saa muuta. See on vanemalt päritud.

en: Can't connect to the database
et_EE: Ei saa andmebaasiga ühendust

en: Cancel the approval request to %s
et_EE: %s kustutas kinnituse päringu

en: Capacity
et_EE: Maht

en: Capacity by default
et_EE: Maht tootja andmetel

en: Caption
et_EE: Legend

en: Cartridge | Cartridges
et_EE[0]: Kassett
et_EE[1]: Kassetid

en: Cartridge model | Cartridge models
et_EE[0]: Kasseti mudel
et_EE[1]: Kasseti mudelid

en: Cartridge type | Cartridge types
et_EE[0]: Kasseti tüüp
et_EE[1]: Kasseti tüübid

en: Case | Cases
et_EE[0]: Korpus
et_EE[1]: Korpused

en: Case type | Case types
et_EE[0]: Korpuse tüüp
et_EE[1]: Korpuse tüübid

en: Category
et_EE: Valdkond

en: Category name
et_EE: Valdkond

en: Category tree
et_EE: Valdkond koos alamatega

en: Causes
et_EE: Põhjused

en: Caution! You are not the author of this element. Delete targets can result in loss of access to that element.
et_EE: Hoiatus! Sa ei ole selle elemendi omanik. Sihtrühmade kustutamine võib tähendada ligipääsu kadumist sellele elemendile.

en: Caution! You will update the GLPI database named: %s
et_EE: Hoiatus! Sa uuendad GLPI andmebaasi nimega: %s

en: Change | Changes
et_EE[0]: Muudatus
et_EE[1]: Muudatused

en: Change %1$s by %2$s
et_EE: Muutis "%1$s" > "%2$s"

en: Change of the authentication method
et_EE: Kasutajatuvastuse meetodi muudatus

en: Change of the database layout - %s
et_EE: Andmebaasi struktuuri muutmine - %s

en: Change task | Change tasks
et_EE[0]: Muudatuse tegevus
et_EE[1]: Muudatuse tegevused

en: Change the priority
et_EE: Muuda prioriteeti

en: Change visibility in child entities
et_EE: Muuda nähtavust alamolemites

en: Characteristics
et_EE: Tunnused

en: Check | Checks
et_EE[0]: Kontroll
et_EE[1]: Kontrollid

en: Check all
et_EE: Märgi kõik

en: Check all as
et_EE: Märgi kõik

en: Check for new updates
et_EE: Kontrolli uuendusi

en: Check for upgrade
et_EE: Kontrolli uuendusi

en: Check if a new version is available
et_EE: Kontrolli uue versiooni saadavust

en: Check permissions to the directory: %s
et_EE: Kontrolli kataloogi õiguseid: %s

en: Checking of the compatibility of your environment with the execution of GLPI
et_EE: Keskkonna kontroll GLPI tarkvara käivitamiseks

en: Checking write permissions for automatic actions files
et_EE: Kirjutamise õigus automaatsete tegevuste failidele

en: Checking write permissions for cache files
et_EE: Kirjutamise õigus puhvri failidele

en: Checking write permissions for document files
et_EE: Kirjutamise õigus teate failidele

en: Checking write permissions for dump files
et_EE: Kirjutamise õigus varukoopia failidele

en: Checking write permissions for graphic files
et_EE: Kirjutamise õigus graafika failidele

en: Checking write permissions for lock files
et_EE: Kirjutamise õigus luku failidele

en: Checking write permissions for log files
et_EE: Kirjutamise õigus logi failidele

en: Checking write permissions for pictures files
et_EE: Kirjutamise õigus pildifailidele

en: Checking write permissions for plugins document files
et_EE: Kirjutamise õigus lisaprogrammide failidele

en: Checking write permissions for rss files
et_EE: Kirjutamise õigus RSS failidele

en: Checking write permissions for session files
et_EE: Kirjutamise õigus sessiooni failidele

en: Checking write permissions for setting files
et_EE: Kirjutamise õigus seadistuse failidele

en: Checking write permissions for temporary files
et_EE: Kirjutamise õigus ajutistele failidele

en: Checking write permissions for upload files
et_EE: Kirjutamise õigus üles laetavatele failidele

en: Checksum
et_EE: Kontrollsumma

en: Child entities
et_EE: Alamolemid

en: Child groups
et_EE: Alamgrupid

en: Chipset
et_EE: Kiibistik

en: Choose 'Install' for a completely new installation of GLPI.
et_EE: Vali 'Paigalda', kui sul ei ole veel paigaldatud GLPI.

en: Choose a template
et_EE: Vali mall

en: City
et_EE: Asula

en: Clean expired sessions
et_EE: Kustuta aegunud sessioonid

en: Clean generated graphics
et_EE: Kustuta vanad graafikud

en: Clean old logs
et_EE: Kustuta vanad logid

en: Clear
et_EE: Tühjenda

en: Clear status
et_EE: Eemalda olek

en: Close date
et_EE: Suletud

en: Closed
et_EE: Suletud

en: Closed on %s
et_EE: Suletud %s

en: Closing date
et_EE: Suletud

en: Closing of the ticket
et_EE: Teade suleti

en: Closing time
et_EE: Sulgemise aeg

en: Closure
et_EE: Sulgemises

en: Closure of a change
et_EE: Muudatus suleti

en: Closure of a problem
et_EE: Probleem suleti

en: Code
et_EE: Kood

en: Comments
et_EE: Seletus

en: Common
et_EE: Üldine

en: Complete name
et_EE: Täis nimi

en: Component | Components
et_EE[0]: Komponent
et_EE[1]: Komponendid

en: Computer | Computers
et_EE[0]: Arvuti
et_EE[1]: Arvutid

en: Computer model | Computer models
et_EE[0]: Arvuti mudel
et_EE[1]: Arvuti mudelid

en: Computer type | Computer types
et_EE[0]: Arvuti tüüp
et_EE[1]: Arvuti tüübid

en: Computer's name
et_EE: Arvuti nimi

en: Condition
et_EE: Operaator

en: Configuring the satisfaction survey
et_EE: Rahulolu-uuringu seadistus

en: Confirm the final deletion?
et_EE: Kas kustutame jäädavalt?

en: Connect a computer
et_EE: Ühenda arvutiga

en: Connect an item
et_EE: Ühenda seade

en: Connected devices
et_EE: Ühendatud seadmed

en: Connected to
et_EE: Ühendatud seade

en: Connection | Connections
et_EE[0]: Sisselogimine
et_EE[1]: Ühendused

en: Connection failed
et_EE: Sisselogimine ebaõnnestus

en: Connection filter
et_EE: Filter

en: Connection options
et_EE: Ühenduse seadistus

en: Connection string
et_EE: Ühenduse string

en: Consumable | Consumables
et_EE[0]: Kulumaterjal
et_EE[1]: Kulumaterjal

en: Consumable model | Consumable models
et_EE[0]: Kulumaterjali mudel
et_EE[1]: Kulumaterjali mudelid

en: Consumable type | Consumable types
et_EE[0]: Kulumaterjali tüüp
et_EE[1]: Kulumaterjali tüübid

en: Contact | Contacts
et_EE[0]: Kontakt
et_EE[1]: Kontaktid

en: Contact type | Contact types
et_EE[0]: Kontakti tüüp
et_EE[1]: Kontakti tüübid

en: Content
et_EE: Sisu

en: Continue
et_EE: Edasi

en: Contract | Contracts
et_EE[0]: Leping
et_EE[1]: Lepingud

en: Contract number
et_EE: Leping - Number

en: Contract renewal period
et_EE: Lepingu pikendamise periood

en: Contract type | Contract types
et_EE[0]: Lepingutüüp
et_EE[1]: Lepingu tüübid

en: Contracts expired in the last 30 days
et_EE: Viimase 30 päeva jooksul lõppenud lepingud

en: Contracts expiring in less than 30 days
et_EE: 30 päeva jooksul lõppevad lepingud

en: Contracts expiring in less than 7 days
et_EE: 7 päeva jooksul lõppevad lepingud

en: Controller | Controllers
et_EE[0]: Kontroller
et_EE[1]: Kontrollerid

en: Copy
et_EE: Kopeeri

en: Copy computer status
et_EE: Kopeeri arvuti olek

en: Copy the date of purchase
et_EE: Kopeeri ostukuupäev

en: Copy the delivery date
et_EE: Kopeeri tarne kuupäev

en: Copy the order date
et_EE: Kopeeri tellimuse kuupäev

en: Copy the start date of warranty
et_EE: Kopeeri garantii alguse kuupäev

en: Cost | Costs
et_EE[0]: Maksumus
et_EE[1]: Maksumus

en: Country
et_EE: Riik

en: Create
et_EE: Loo

en: Create a change from this problem
et_EE: Loo muudatus sellel probleemi põhjal

en: Create a change from this ticket
et_EE: Loo muudatus selle teate alusel

en: Create a new database or use an existing one:
et_EE: Loo uus andmebaas või kasuta olemasolevat:

en: Create a problem from this ticket
et_EE: Loo probleem selle teate põhjal

en: Create a ticket
et_EE: Loo uus teade

en: Create a ticket from this task
et_EE: Loo uus teade sellest tegevusest

en: Create survey after
et_EE: Saada rahulolu-uuring peale

en: Create the directory %s
et_EE: Loo kataloog %s

en: Create ticket
et_EE: Loo uus teade

en: Created from the template %s
et_EE: Loodud %s malli alusel

en: Created on %s
et_EE: Loodud %s

en: Created tickets
et_EE: Loodud teated

en: Creation date
et_EE: Loomisaeg

en: Creator
et_EE: Kasutaja

en: Criterion | Criteria
et_EE[0]: Tingimus
et_EE[1]: Tingimused

en: Critical state color
et_EE: Kriitilise oleku värv

en: Critical state threshold
et_EE: Kriitilise oleku piir

en: Cryptography test
et_EE: Krüptograafia funktsionaalsus

en: Current and future reservations
et_EE: Praegused ja tulevased reserveerimised

en: Current counter of pages
et_EE: Praegune leheloendur

en: Current file
et_EE: Fail

en: Current page in CSV
et_EE: Käesolev leht CSV formaadis

en: Current page in SLK
et_EE: Käesolev leht SLK formaadis

en: Current page in landscape PDF
et_EE: Käesolev leht PDF formaadis, horisontaalpaigutus

en: Current page in portrait PDF
et_EE: Käesolev leht PDF formaadis, vertikaalpaigutus

en: D=Dynamic
et_EE: D=Dünaamiline

en: D=Dynamic, R=Recursive
et_EE: D=Dünaamiline, R=Rekursiivne

en: DD-MM-YYYY
et_EE: PP-KK-AAAA

en: DEBUG
et_EE: Silumisrežiim

en: Data migration
et_EE: Andmete migreerimine

en: Data migration - %s
et_EE: Andmete migreerimine - %s

en: Database
et_EE: Andmebaas

en: Database connection parameters
et_EE: Ühenduse parameetrid

en: Database connection setup
et_EE: Andmebaasi ühenduse seadistamine

en: Database connection successful
et_EE: Andmebaasiga ühendumine õnnestus

en: Database created
et_EE: Andmebaas on loodud

en: Database optimization
et_EE: Andmebaasi optimeerimine

en: Date | Dates
et_EE[0]: Kuupäev
et_EE[1]: Kuupäevad

en: Date format
et_EE: Kuupäeva vormindus

en: Date of last physical inventory
et_EE: Viimase inventeerimise kuupäev

en: Date of purchase
et_EE: Ostukuupäev

en: Date of solving
et_EE: Lahenduse kuupäev

en: Day | Days
et_EE[0]: Päev
et_EE[1]: Päeva

en: Debug
et_EE: Silumisrežiim

en: December
et_EE: Detsember

en: Decreasing
et_EE: Regressiivne

en: Default characters limit in dropdowns
et_EE: Rippmenüü elementide maksimaalne pikkus

en: Default chart format
et_EE: Vaikimisi diagrammi formaat

en: Default decimals limit
et_EE: Vaikimisi komakohtade arv

en: Default entity
et_EE: Vaikimisi olem

en: Default for mail recipients
et_EE: Vaikimisi tüüp e-kirjaga saabunud teadetele

en: Default for tickets
et_EE: Vaikimisi tüüp sisestatud teadetele

en: Default language
et_EE: Vaikimisi keel

en: Default logins / passwords are:
et_EE: Vaikimisi kasutajad ja salasõnad on:

en: Default profile
et_EE: Vaikimisi profiil

en: Default report
et_EE: Vaikimisi aruanne

en: Default server
et_EE: Vaikimisi server

en: Default threshold for cartridges count
et_EE: Kassettide hoiatuse vaikimisi piir

en: Default threshold for consumables count
et_EE: Kulumaterjali hoiatuse vaikimisi piir

en: Default ticket template
et_EE: Vaikimisi teate mall

en: Default translation
et_EE: Vaikimisi tõlge

en: Default url length limit
et_EE: Vaikimisi URL pikkuse piirang

en: Default value
et_EE: Jälgitav väli

en: Default values
et_EE: Vaikimisi väärtused

en: Default view
et_EE: Vaikimisi vaade

en: Delete
et_EE: Kustuta

en: Delete a global search criterion
et_EE: Kustuta üldine otsingutingimus

en: Delete all rehearsals
et_EE: Kustuta kõik kordused

en: Delete permanently
et_EE: Kustuta jäädavalt

en: Delete the component
et_EE: Kustutas komponendi

en: Delete the file %s?
et_EE: Kustuta fail %s?

en: Delete the item
et_EE: kustutas

en: Deleted
et_EE: Kustutatud

en: Deleting a change
et_EE: Muudatus kustutati

en: Deleting a problem
et_EE: Probleem kustutati

en: Deletion of a followup
et_EE: Täiendus kustutati

en: Deletion of a project task
et_EE: Kustutati projekti tegevus

en: Deletion of a reservation
et_EE: Reserveerimine tühistati

en: Deletion of a task
et_EE: Tegevus kustutati

en: Deletion of a ticket
et_EE: Teade kustutati

en: Delimiter
et_EE: Eraldaja

en: Delivery date
et_EE: Tarne kuupäev

en: Delivery form
et_EE: Saateleht

en: Deployment plan
et_EE: Paigaldusplaan

en: Describe the incident or request
et_EE: Kirjelda intsidenti või taotlust

en: Description
et_EE: Sisu

en: Destination entity
et_EE: Sihtkoha olem

en: Device | Devices
et_EE[0]: Seade
et_EE[1]: Seadmed

en: Device list
et_EE: Asjade nimekiri

en: Device model | Device models
et_EE[0]: Seadme mudel
et_EE[1]: Seadme mudelid

en: Device reservations expiring today
et_EE: Reserveerimise tähtaeg on täna

en: Device temporarily unavailable
et_EE: Seade ajutiselt kättesaamatu

en: Device type | Device types
et_EE[0]: Seadme tüüp
et_EE[1]: Seadme tüübid

en: Devices type | Devices types
et_EE[0]: Seadme tüüp
et_EE[1]: Seadme tüübid

en: Dictionaries
et_EE: Sõnastikud

en: Dictionary | Dictionaries
et_EE[0]: Sõnastik
et_EE[1]: Sõnastikud

en: Dictionary of manufacturers
et_EE: Tootjate sõnastik

en: Dictionnary of computer models
et_EE: Arvuti mudelite sõnastik

en: Dictionnary of computer types
et_EE: Arvuti tüüpide sõnastik

en: Dictionnary of device models
et_EE: Lisaseadme mudelite sõnastik

en: Dictionnary of device types
et_EE: Lisaseadme tüüpide sõnastik

en: Dictionnary of monitor types
et_EE: Monitori tüüpide sõnastik

en: Dictionnary of network equipment types
et_EE: Võrguseadme tüüpide sõnastik

en: Dictionnary of networking equipment models
et_EE: Võrguseadme mudelite sõnastik

en: Dictionnary of operating system versions
et_EE: Operatsioonisüsteemi versioonide sõnastik

en: Dictionnary of operating systems
et_EE: Operatsioonisüsteemide sõnastik

en: Dictionnary of phone models
et_EE: Telefoni mudelite sõnastik

en: Dictionnary of phone types
et_EE: Telefoni tüüpide sõnastik

en: Dictionnary of printer models
et_EE: Printeri mudelite sõnastik

en: Dictionnary of printer types
et_EE: Printeri tüüpide sõnastik

en: Dictionnary of printers
et_EE: Printerite sõnastik

en: Dictionnary of service packs
et_EE: Paranduste pakkide sõnastik

en: Dictionnary of software
et_EE: Tarkvara sõnastik

en: Digit
et_EE: number

en: Direct
et_EE: Otse sisestatud

en: Direct connections
et_EE: Otseühendused

en: Disable
et_EE: Lülita välja

en: Disable filtering by date
et_EE: Keela aja järgi filtreerimine

en: Disabled
et_EE: Keelatud

en: Disabled plugin
et_EE: Keelatud lisaprogramm

en: Disconnect the item
et_EE: ühendas lahti asja

en: Display (number of items)
et_EE: Näita (ridade arv)

en: Display counts in tabs
et_EE: Näita loendeid sakkidel

en: Display order of surnames firstnames
et_EE: Nime vormindus

en: Display report
et_EE: Vaata aruannet

en: Display the complete name in tree dropdowns
et_EE: Näita terviklikku nime hierarhilistes rippmenüüdes

en: Dissociate a VLAN
et_EE: Lahuta VLAN

en: Do not copy
et_EE: Säilita

en: Do not delete
et_EE: Säilita

en: Do you want to continue?
et_EE: Kas soovid jätkata?

en: Document | Documents
et_EE[0]: Fail
et_EE[1]: Failid

en: Document Ticket %d
et_EE: Fail %d

en: Document copy succeeded.
et_EE: Fail edukalt kopeeritud.

en: Document move succeeded.
et_EE: Fail edukalt liigutatud.

en: Document type | Document types
et_EE[0]: Faili tüüp
et_EE[1]: Faili tüübid

en: Domain | Domains
et_EE[0]: Domeen
et_EE[1]: Domeenid

en: Don't show deleted items
et_EE: Ära näita kustutatud asju

en: Done
et_EE: Tehtud

en: Download
et_EE: Lae alla

en: Download the planning in Ical format
et_EE: Lae ajaplaan alla Ical vormis

en: Drag and drop your file here, or
et_EE: Lohista fail siia või kasuta faili valimise dialoogi

en: Drive | Drives
et_EE[0]: Kettaseade
et_EE[1]: Kettaseadmed

en: Dropdown | Dropdowns
et_EE[0]: Rippmenüü
et_EE[1]: Rippmenüüd

en: Dropdowns dictionary
et_EE: Rippmenüüde sõnastik

en: Due date
et_EE: Tähtaeg

en: Due date progression
et_EE: Tähtaja info

en: Duplicates
et_EE: Duplikaadid

en: Duration
et_EE: Kestvus

en: Dynamic
et_EE: Dünaamiline

en: Dynamic display
et_EE: Dünaamiline otsing

en: ERROR:
et_EE: VIGA:

en: Each day
et_EE: Iga päev

en: Each month
et_EE: Iga kuu

en: Each month, same date
et_EE: Iga kuu, samal kuupäeval

en: Each month, same day of week
et_EE: Iga kuu, samal nädalapäeval

en: Each week
et_EE: Iga nädal

en: Edit
et_EE: Redigeeri

en: Effective duration
et_EE: Tegelik kestus

en: Email | Emails
et_EE[0]: E-post
et_EE[1]: E-post

en: Email %s not found. Impossible import.
et_EE: Aadressi %s ei leitud. Ei saa importida

en: Email Followup
et_EE: Täiendused e-postiga

en: Email HTML body
et_EE: E-kirja HTML sisu

en: Email address
et_EE: E-post

en: Email address not found.
et_EE: Aadressi ei leitud.

en: Email alarms
et_EE: E-posti hoiatused

en: Email body
et_EE: E-kirja sisu

en: Email followup
et_EE: Täiendused e-postiga

en: Email followups configuration
et_EE: E-posti teavituste seadistus

en: Email for followup
et_EE: E-posti aadress

en: Email signature
et_EE: Allkiri

en: Email text body
et_EE: E-kirja tekstiline sisu

en: Empty login or password
et_EE: Kasutajanimi või salasõna puudu

en: Enable filtering by date
et_EE: Luba aja järgi filtreerimine

en: Enable followup via email
et_EE: Luba teavitused e-kirjaga

en: Enable the financial and administrative information
et_EE: Luba raamatupidamislik ja haldusinformatsioon

en: Enable the financial and administrative information by default
et_EE: Luba raamatupidamislik ja haldusinformatsioon vaikimisi

en: End
et_EE: Lõpp

en: End at %s:
et_EE: Lõpp %s:

en: End date
et_EE: Lõpuaeg

en: End of life
et_EE: Kulunud

en: Enter the first letters (user, item name, serial or asset number)
et_EE: Sisesta esimesed tähed (kasutaja, seadme nimi, seeria- või inventarinumber)

en: Entity | Entities
et_EE[0]: Olem
et_EE[1]: Olemid

en: Entity administrator
et_EE: Olemi administraator

en: Entity dropdowns
et_EE: Olemipõhised rippmenüüd

en: Entity right
et_EE: Olemipõhine õigus

en: Equipment without network card
et_EE: Seade on ilma võrgukaardita

en: Equipment's report by year
et_EE: Vara aruanne aasta kaupa

en: Error in creating database!
et_EE: Viga andmebaasi loomisel!

en: Error in entering dates. The starting date is later than the ending date
et_EE: Viga aegade sisestamisel. Algusaeg on hilisem kui lõpuaeg.

en: Error in sending the email
et_EE: E-kirja saatmine ebaõnnestus

en: Error reading directory %s
et_EE: Viga kataloogi lugemisel: %s

en: Error: %s is not a directory
et_EE: Viga: %s ei ole kataloog

en: Error: the two passwords do not match
et_EE: Viga: salasõnad ei ühti

en: Ethernet port speed
et_EE: Ethernet pordi kiirus

en: Ethernet port type
et_EE: Ethernet pordi tüüp

en: Evaluation
et_EE: Hindamine

en: Event | Events
et_EE[0]: Sündmus
et_EE[1]: Sündmused

en: Execute
et_EE: Käivita

en: Execution
et_EE: Rakendumine

en: Expiration
et_EE: Kehtivuse lõpp

en: Express
et_EE: Ekspress

en: Extension
et_EE: Laiend

en: External authentication sources
et_EE: Välised kasutajatuvastuse allikad

en: External authentications
et_EE: Väline kasutajatuvastus

en: External link | External links
et_EE[0]: Väline viit
et_EE[1]: Välised viidad

en: External survey
et_EE: Väline rahulolu-uuring

en: FAQ
et_EE: KKK

en: Failed operation
et_EE: Ebaõnnestunud tegevused

en: Failed to delete the file %s
et_EE: Faili kustutamine ebaõnnestus %s

en: Failed to send test email to administrator
et_EE: Kontrollkirja saatmine administraatorile ebaõnnestus

en: Father
et_EE: Vanem

en: Fax
et_EE: Faks

en: February
et_EE: Veebruar

en: Field | Fields
et_EE[0]: Väli
et_EE[1]: Väli

en: Fields unicity
et_EE: Väljade unikaalsus

en: File
et_EE: Fail

en: File %s not found.
et_EE: %s - faili ei leitud

en: File (%s)
et_EE: Fail (%s)

en: File content
et_EE: Faili sisu

en: File not found
et_EE: Faili ei leitud

en: File system | File systems
et_EE[0]: Failisüsteem
et_EE[1]: Failisüsteemid

en: Fill when shifting to state %s
et_EE: Täida kui muudetakse olekusse %s

en: Filter to search in groups
et_EE: Gruppide otsingu filter

en: Financial and administrative information
et_EE: Raamatupidamislik ja haldusinformatsioon

en: Financial and administratives information
et_EE: Raamatupidamislik ja haldusinformatsioon

en: Find a free item in a specific period
et_EE: Leia valitud ajal saadaval olev vara

en: Find computers in GLPI having the status
et_EE: Arvutid mille olek

en: Firmware | Firmwares
et_EE[0]: Püsivara
et_EE[1]: Püsivarad

en: First
et_EE: Esimene

en: First name
et_EE: Eesnimi

en: First name, Surname
et_EE: Eesnimi, Perekonnanimi

en: First/last addresses: %1$s/%2$s
et_EE: Esimene/viimane aadress:  %1$s/%2$s

en: Fixed cost
et_EE: Fikseeritud maksumus

en: Flags
et_EE: Omadused

en: Flow
et_EE: Andmevahetuskiirus

en: Followup | Followups
et_EE[0]: Täiendus
et_EE[1]: Täiendused

en: Followup author
et_EE: Täienduse autor

en: For security reasons, please change the password for the default users: %s
et_EE: Palun muutke turvalisuse eesmärgil järgmiste kasutajate vaikimisi salasõnad: %s

en: For security reasons, please remove file: %s
et_EE: Palun kustutage turvalisuse eesmärgil fail: %s

en: Force synchronization
et_EE: Sünkroniseeri kohe

en: Forgotten password?
et_EE: Unustasid salasõna?

en: Former technician in charge of the ticket
et_EE: Endine vastutaja

en: Free percentage
et_EE: Vaba (%)

en: Free size
et_EE: Vaba maht

en: Frequency
et_EE: Sagedus

en: Frequency by default
et_EE: Sagedus tootja andmetel

en: Friday
et_EE: Reede

en: From %1$d to %2$d on %3$d
et_EE: %1$d .. %2$d kokku %3$d

en: From %1$s to %2$s
et_EE: %1$s kuni %2$s

en: From %1$s to %2$s :
et_EE: %1$s kuni %2$s :

en: From %s
et_EE:  %s

en: From \ To
et_EE: Kust \ Kuhu

en: Fully Qualified Domain Name. Use the classical notation (labels separated by dots). For example: indepnet.net
et_EE: Täielik domeeninimi. Näiteks: emhi.ee

en: GANTT
et_EE: GANTT diagramm

en: GD extension test
et_EE: GD funktsionaalsus

en: GLPI - Authentication
et_EE: GLPI - Kasutajatuvastus

en: GLPI can't work correctly without the ctype functions
et_EE: GLPI ei tööta korrektselt ilma ctype funktsioonideta

en: GLPI can't work correctly without the json_encode and json_decode functions
et_EE: GLPI ei tööta korrektselt ilma json_encode ja json_decode funktsioonideta

en: GLPI internal database
et_EE: GLPI sisemine andmebaas

en: GLPI server time zone
et_EE: GLPI serveri ajavöönd

en: Gateway
et_EE: Lüüs

en: Gateway: %s
et_EE: Lüüs: %s

en: General
et_EE: Üldine

en: General setup
et_EE: Üldine seadistus

en: Given to
et_EE: Kasutada antud

en: Global
et_EE: Üldine

en: Global View
et_EE: Globaalne vaade

en: Global criteria
et_EE: Üldine otsingutingimus

en: Global dictionary
et_EE: Üldised sõnastikud

en: Global management
et_EE: Ühishaldus

en: Global right
et_EE: Globaalne õigus

en: Global search
et_EE: Globaalne otsing

en: Global size
et_EE: Kogu maht

en: Go to created item after creation
et_EE: Ava loodud asi peale loomist

en: Granted
et_EE: Kinnitatud

en: Graphics card | Graphics cards
et_EE[0]: Graafikakaart
et_EE[1]: Graafikakaardid

en: Group | Groups
et_EE[0]: Grupp
et_EE[1]: Grupid

en: Group DN
et_EE: Grupiobjekti DN

en: Group View
et_EE: Grupivaade

en: Group attribute containing its users
et_EE: Kasutajaid sisaldav grupi atribuut

en: Group in charge of the hardware
et_EE: Riistvara eest vastutav grupp

en: Group in charge of the ticket
et_EE: Vastutav grupp

en: Group tree
et_EE: Grupp koos alamatega

en: Hard drive | Hard drives
et_EE[0]: Kõvaketas
et_EE[1]: Kõvakettad

en: Hard drive size
et_EE: Kõvaketta suurus

en: Hard drive type
et_EE: Kõvaketta tüüp

en: Hardware financial and administrative information
et_EE: Riistvara raamatupidamislik ja haldusinformatsioon

en: Hardware support
et_EE: Riistvara tugi

en: Hardware type
et_EE: Riistvara

en: Hardware under contract
et_EE: Lepingualune riistvara

en: Hardware user
et_EE: Vara kasutaja

en: Heading
et_EE: Pealkiri

en: Headset
et_EE: Kõrvaklapid

en: Help
et_EE: Abi

en: Hidden field | Hidden fields
et_EE[0]: Varjatud väli
et_EE[1]: Varjatud väljad

en: Historical
et_EE: Ajalugu

en: Home
et_EE: Avaleht

en: Hour | Hours
et_EE[0]: Tund
et_EE[1]: Tundi

en: I have read and ACCEPT the terms of the license written above.
et_EE: Ma olen litsentsi lugenud ja NÕUSTUN litsentsi tingimustega.

en: I have read and DO NOT ACCEPT the terms of the license written above
et_EE: Ma olen litsentsi lugenud ja EI NÕUSTU litsentsi tingimustega.

en: IP address | IP addresses
et_EE[0]: IP aadress
et_EE[1]: IP aadressid

en: IP network | IP networks
et_EE[0]: IP võrk
et_EE[1]: IP võrgud

en: If approval is denied, specify a reason.
et_EE: Tagasi lükkamisel lisa seletus.

en: If you reject the solution, you must specify a reason
et_EE: Lahenduse tagasi lükkamisel peab lisama põhjenduse

en: If you want to reopen the ticket, you must specify a reason
et_EE: Teate taasavamiseks pead lisama põhjenduse

en: Ignored value for the unicity | Ignored values for the unicity
et_EE[0]: Ignoreeritav väärtus unikaalsuse määramisel
et_EE[1]: Ignoreeritavad väärtused unikaalsuse määramisel

en: Immediatly
et_EE: Kohe

en: Immobilization number
et_EE: Kauglukustuskood

en: Impact
et_EE: Mõju

en: Impacts
et_EE: Mõjud

en: Import a user
et_EE: Impordi uus kasutaja

en: Import entities from LDAP directory
et_EE: Olemite importimine LDAP andmebaasist

en: Import from directories
et_EE: Impordi andmebaasidest

en: Import from other sources
et_EE: Impordi muudest allikatest

en: Import new users
et_EE: Impordi uusi kasutajaid

en: Import of new groups
et_EE: Impordi uusi gruppe

en: Impossible to use CAS as external source of connection
et_EE: CAS servereid ei saa kasutajatuvastamiseks rakendada

en: Impossible to use LDAP as external source of connection
et_EE: LDAP servereid ei saa kasutajatuvastamiseks rakendada

en: Impossible to use email server as external source of connection
et_EE: E-posti servereid ei saa kasutajatuvastamiseks rakendada

en: In groups
et_EE: Grupiobjekt

en: In stock
et_EE: Laos

en: In users
et_EE: Kasutajaobjekt

en: Incident
et_EE: Intsident

en: Incoming mail folder (optional, often INBOX)
et_EE: Sissetulevate kirjade kataloog (valikuline, enamasti INBOX)

en: Incorrect username or password
et_EE: Vale kasutajanimi või salasõna

en: Infinite
et_EE: Igavesti

en: Inform me about the actions taken
et_EE: Teavita mind uuendustest

en: Information | Information
et_EE[0]: Informatsioon
et_EE[1]: Informatsioon

en: Infrastructure (with access point)
et_EE: Taristu (pöörduspunktiga)

en: Inheritance of the parent entity
et_EE: Päritakse ülemolemilt

en: Initial contract period
et_EE: Kestvus

en: Initial page counter
et_EE: Esialgne leheloendur

en: Initialization of the database
et_EE: Andmebaasi algseadistamine

en: Install the software
et_EE: paigaldas tarkvara

en: Installation | Installations
et_EE[0]: Paigalda
et_EE[1]: Paigaldusi

en: Installation or update of GLPI
et_EE: GLPI uus paigaldus või uuendus

en: Installed software
et_EE: Installeeritud tarkvara

en: Installing a cartridge
et_EE: Paigalda kassett

en: Insurance
et_EE: Kindlustus

en: Interface
et_EE: Liides

en: Interface type (Hard drive...) | Interface types (Hard drive...)
et_EE[0]: Liidese tüüp (Kõvaketas)
et_EE[1]: Liidese tüübid (Kõvaketas)

en: Internal survey
et_EE: GLPI rahulolu-uuring

en: Internet domain | Internet domains
et_EE[0]: Interneti domeen
et_EE[1]: Interneti domeenid

en: Invalid IP address
et_EE: Ebakorrektne IP aadress

en: Invalid dates. Update cancelled.
et_EE: Ebakorrektsed kuupäevad. Uuendamine ebaõnnestus.

en: Invalid email address
et_EE: Ebakorrektne aadress

en: Invalid planned dates. Dates not updated.
et_EE: Ebakorrektsed planeeritud kuupäevad. Kuupäevad jäid muutmata.

en: Invalid real dates. Dates not updated.
et_EE: Ebakorrektsed tegelikud kuupäevad. Kuupäevad jäid muutmata.

en: Invalid use of session ID
et_EE: Sessioon on kehtetud

en: Inventory number
et_EE: Inventarinumber

en: Invitation to fill out the survey
et_EE: Palun anna tagasisidet kuidas oled rahul teate lahendamisega

en: Invoice number
et_EE: Arvenumber

en: Invoice period
et_EE: Arveldusperiood

en: Item | Items
et_EE[0]: Vara
et_EE[1]: Vara

en: Item duration
et_EE: Kestvus

en: Item location
et_EE: Asja asukoht

en: Item not found
et_EE: Asja ei leitud

en: Item successfully added
et_EE: Asi edukalt lisatud

en: Item successfully deleted
et_EE: Asi edukalt kustutatud

en: Item successfully purged
et_EE: Asi edukalt kustutatud

en: Item successfully restored
et_EE: Asi edukalt taastatud

en: Item successfully updated
et_EE: Asi edukalt uuendatud

en: Item type
et_EE: Asja tüüp

en: Items seen
et_EE: Nähtavad asjad

en: Items to transfer
et_EE: Ülekantavad asjad

en: January
et_EE: Jaanuar

en: July
et_EE: Juuli

en: June
et_EE: Juuni

en: Keep status
et_EE: Säilita olek

en: Keep tickets when purging hardware in the inventory
et_EE: Säilita riistvaraga seotud teated riistvara kustamisel

en: Knowledge base
et_EE: Teadmistekogu

en: Knowledge base administration
et_EE: Teadmistekogu haldamine

en: Knowledge base category | Knowledge base categories
et_EE[0]: Teadmistekogu valdkonnad
et_EE[1]: Teadmistekogu valdkonnad

en: LDAP criteria
et_EE: LDAP väljad

en: LDAP criterion | LDAP criteria
et_EE[0]: LDAP väli
et_EE[1]: LDAP väljad

en: LDAP directory | LDAP directories
et_EE[0]: LDAP andmebaas
et_EE[1]: LDAP andmebaasid

en: LDAP directory link
et_EE: LDAP andmebaas

en: LDAP directory time zone
et_EE: LDAP serveri ajavöönd

en: Label
et_EE: Silt

en: Language
et_EE: Vali keel

en: Last
et_EE: Viimane

en: Last %d events
et_EE: Viimased %d sündmust

en: Last edit by
et_EE: Viimane muutja

en: Last login
et_EE: Viimane sisselogimine

en: Last login on %s
et_EE: Viimane sisselogimine %s

en: Last month
et_EE: Eelmine kuu

en: Last problems
et_EE: Viimased problemid

en: Last run
et_EE: Viimane käivitus

en: Last run list
et_EE: Viimaste käivituste nimekiri

en: Last synchronization
et_EE: Viimane sünkroniseerimine

en: Last synchronization on %s
et_EE: Viimane sünkroniseerimine %s

en: Last tickets
et_EE: Viimased teated

en: Last update
et_EE: Viimane uuendus

en: Last update on %s
et_EE: Viimane muudatus %s

en: Last updated entries
et_EE: Viimati uuendatud

en: Last updater
et_EE: Viimane uuendaja

en: Last week
et_EE: Eelmine nädal

en: Late
et_EE: Hilinenud

en: Level
et_EE: Tase

en: License | Licenses
et_EE[0]: Litsents
et_EE[1]: Litsentsid

en: License comments
et_EE: Litsentsi seletus

en: License inventory number
et_EE: Litsentsi inventarinumber

en: License name
et_EE: Litsentsi nimi

en: License serial number
et_EE: Litsentsi seerianumber

en: License type | License types
et_EE[0]: Litsentsi tüüp
et_EE[1]: Litsentsi tüübid

en: Life cycle of changes
et_EE: Muudatuste elutsükkel

en: Life cycle of problems
et_EE: Probleemide elutsükkel

en: Life cycle of tickets
et_EE: Teadete elutsükkel

en: Life cycles
et_EE: Elutsüklid

en: Lifelong
et_EE: Eluaegne

en: Limit of the schedules for planning
et_EE: Ajaplaani piirid

en: Linear
et_EE: Lineaarne

en: Link | Links
et_EE[0]: Viit
et_EE[1]: Viidad

en: Link Contract/Item | Links Contract/Item
et_EE[0]: Asi ja leping seotud
et_EE[1]: Asi ja leping seotud

en: Link if possible
et_EE: Seosta kui võimalik

en: Link if possible, otherwise imports declined
et_EE: Seosta kui võimalik, muidu keela importimine

en: Link or filename
et_EE: Viite vorm või failinimi

en: Link with items for the creation of tickets
et_EE: Seosta seadmetega teate loomisel

en: Linked ticket | Linked tickets
et_EE[0]: Seotud teade
et_EE[1]: Seotud teated

en: Linked to
et_EE: Seotud

en: List
et_EE: Loend

en: List of available tags
et_EE: Kasutatavate muutujate nimekiri

en: List of not imported emails
et_EE: Importimata kirjade nimekiri

en: List of the hardware under contract
et_EE: Lepingualuse riistvara nimekiri

en: List of values
et_EE: Väärtuste nimekiri

en: List of virtual machines
et_EE: Virtuaalmasinad

en: Load
et_EE: Lae

en: Load a bookmark
et_EE: Lae järjehoidja

en: Loading...
et_EE: Palun oota...

en: Loan
et_EE: Reserveerimised

en: Location | Locations
et_EE[0]: Asukoht
et_EE[1]: Asukohad

en: Location comments
et_EE: Asukoha seletus

en: Location tree
et_EE: Asukoht koos alamatega

en: Location updated. The connected items have been moved in the same location.
et_EE: Ühendatud seadmete asukoht on uuendatud.

en: Lock | Locks
et_EE[0]: Lukustatud väli
et_EE[1]: Lukustatud väljad

en: Locked items
et_EE: Lukustatud asjad

en: Log | Logs
et_EE[0]: Logi
et_EE[1]: Logid

en: Log Level
et_EE: Logimise tase

en: Log in again
et_EE: Logi uuesti sisse

en: Logical operator
et_EE: Loogiline tehe

en: Login
et_EE: Kasutajanimi

en: Login field
et_EE: Kasutajanime väli

en: Logout
et_EE: Välju

en: Lowercase
et_EE: väike täht

en: MAC address
et_EE: MAC aadress

en: MAC address by default
et_EE: MAC aadress tootja andmetel

en: MIME type
et_EE: MIME tüüp

en: MM-DD-YYYY
et_EE: KK-PP-AAAA

en: Mail server | Mail servers
et_EE[0]: E-posti server
et_EE[1]: E-posti serverid

en: Mail test
et_EE: Kontrollkiri

en: Main
et_EE: Üldine

en: Main server %s
et_EE: Põhiserver %s

en: Maintenance
et_EE: GLPI hooldus

en: Make available
et_EE: Lõpeta ajutine reserveerimiskeeld

en: Make unavailable
et_EE: Ajutine reserveerimiskeeld

en: Manage templates...
et_EE: Halda malle...

en: Managed items
et_EE: Hallatavad asjad

en: Management
et_EE: Juhtimine

en: Management type
et_EE: Haldamise viis

en: Manager
et_EE: Haldaja

en: Manager of the group in charge of the ticket
et_EE: Vastutava grupi haldaja

en: Mandatory field | Mandatory fields
et_EE[0]: Kohustuslik väli
et_EE[1]: Kohustuslikud väljad

en: Mandatory fields are not filled. Please correct: %s
et_EE: Kohustuslikud väljad pole täidetud. Palun täida: %s

en: Manufacturer | Manufacturers
et_EE[0]: Tootja
et_EE[1]: Tootjad

en: March
et_EE: Märts

en: Material cost
et_EE: Materjali maksumus

en: Matrix of calculus for priority
et_EE: Prioriteetide maatriks

en: Max number of items
et_EE: Lepingualuseid objekte

en: Maximal count
et_EE: Suurim kogus

en: Maximal time
et_EE: Pikim kestvus

en: Maximum size of each file imported by the mails receiver
et_EE: Kirja manuse maksimaalne suurus

en: Maximum time to solve
et_EE: Maksimaalne katkestuse pikkus

en: May
et_EE: Mai

en: May be a regular expression
et_EE: Võib olla regulaaravaldis

en: Mbstring extension of your parser PHP is not installed
et_EE: PHP interpretaatoril puudub Mbstring funktsionaalsus

en: Mbstring extension test
et_EE: mbstring funktsionaalsus

en: Member | Members
et_EE[0]: Liige
et_EE[1]: Liikmed

en: Memory | Memories
et_EE[0]: Mälu
et_EE[1]: Mälud

en: Memory by default
et_EE: Mälu vaikimisi

en: Memory of virtual machines
et_EE: Virtuaalmasina mälumaht

en: Memory type | Memory types
et_EE[0]: Mälutüüp
et_EE[1]: Mälu tüübid

en: Message
et_EE: Tegevus

en: Microphone
et_EE: Mikrofon

en: Minimal count
et_EE: Väikseim kogus

en: Minimal time
et_EE: Lühim kestvus

en: Minimum validation required
et_EE: Minimaalne vajalike kinnituste hulk

en: Mio
et_EE: MB

en: Mobile phone
et_EE: Mobiiltelefon

en: Model | Models
et_EE[0]: Mudel
et_EE[1]: Mudelid

en: Modify the comment
et_EE: Muuda seletust

en: Monday
et_EE: Esmaspäev

en: Monitor | Monitors
et_EE[0]: Monitor
et_EE[1]: Monitorid

en: Monitor model | Monitor models
et_EE[0]: Monitori mudel
et_EE[1]: Monitori mudelid

en: Monitor type | Monitor types
et_EE[0]: Monitori tüüp
et_EE[1]: Monitori tüübid

en: Monitoring of automatic actions
et_EE: Automaatsete tegevuste jälgimine

en: Month
et_EE: Kuu

en: Monthly TCO
et_EE: Igakuine omamiskulu

en: Most popular questions
et_EE: Kõige vaadatumad artiklid

en: Mount point
et_EE: Liitekoht

en: Move
et_EE: Liiguta

en: Multimode fiber
et_EE: Multimode fiiber

en: My devices
et_EE: Minu asjad

en: My devices and all items
et_EE: Minu asjad ja kõik asjad

en: My settings
et_EE: Minu seaded

en: My tasks
et_EE: Minu tegevused

en: My unpublished articles
et_EE: Minu avaldamata artiklid

en: MySQL Improved extension test
et_EE: MySQL Improved laiendus

en: Mysql error starting from %s
et_EE: MySQL viga alates %s

en: Mysql password
et_EE: MySQL salasõna

en: Mysql server
et_EE: MySQL server

en: Mysql user
et_EE: MySQL kasutaja

en: Name
et_EE: Nimi

en: Network | Networks
et_EE[0]: Võrk
et_EE[1]: Võrgud

en: Network card | Network cards
et_EE[0]: Võrgukaart
et_EE[1]: Võrgukaardid

en: Network device | Network devices
et_EE[0]: Võrguseade
et_EE[1]: Võrguseadmed

en: Network equipment model | Network equipment models
et_EE[0]: Võrguseadme mudel
et_EE[1]: Võrguseadme mudelid

en: Network equipment type | Network equipment types
et_EE[0]: Võrguseadme tüüp
et_EE[1]: Võrguseadme tüübid

en: Network interface | Network interfaces
et_EE[0]: Võrguliides
et_EE[1]: Võrguliidesed

en: Network name | Network names
et_EE[0]: Võrgu nimi
et_EE[1]: Võrgu nimed

en: Network outlet | Network outlets
et_EE[0]: Võrgupesa
et_EE[1]: Võrgupesad

en: Network port | Network ports
et_EE[0]: Võrguliides
et_EE[1]: Võrguliidesed

en: Network port type to be added
et_EE: Lisatava võrgupordi tüüp

en: Network report
et_EE: Arvutivõrk

en: Network report by hardware: %s
et_EE: Võrgu aruanne riistvara järgi:: %s

en: Network report by location: %s
et_EE: Võrgu aruanne asukoha järgi:: %s

en: Network report by outlet: %s
et_EE: Võrgu aruanne võrgupesa järgi: %s

en: Networking
et_EE: Arvutivõrk

en: Networking equipment model | Networking equipment models
et_EE[0]: Võrguseadme mudel
et_EE[1]: Võrguseadme mudelid

en: Networking equipment type | Networking equipment types
et_EE[0]: Võrguseadme tüüp
et_EE[1]: Võrguseadme tüübid

en: Never
et_EE: Mitte kunagi

en: New change
et_EE: Uus muudatus

en: New child heading
et_EE: Lisa alamobjekt

en: New followup
et_EE: Teatele lisati uus täiendus

en: New item
et_EE: Uus

en: New note
et_EE: Uus märge

en: New problem
et_EE: Uus probleem

en: New project task
et_EE: Uus projekti tegevus

en: New reservation
et_EE: Uus reserveerimine

en: New task
et_EE: Uus tegevus

en: New ticket
et_EE: Uus teade

en: New ticket for this item...
et_EE: Loo uus teade selle asja kohta...

en: Next
et_EE: Järgmine

en: Next run
et_EE: Järgmine käivitus

en: No
et_EE: Ei

en: No Event
et_EE: Sündmusi pole

en: No access
et_EE: Keelatud

en: No action pending
et_EE: Ootel tegevusi pole

en: No associated item
et_EE: Pole seotud asju

en: No autofill
et_EE: Eeltäitmine puudub

en: No automatic transfer
et_EE: Automaatne ülekandmine puudub

en: No cartridge
et_EE: Pole kassette

en: No cartridge available
et_EE: Kassette pole saadaval

en: No consumable
et_EE: Kulumaterjali pole

en: No consumable found
et_EE: Kulumaterjale ei leitud

en: No defined category
et_EE: Valdkonda pole valitud

en: No element to be tested
et_EE: Kontrollitavad asjad puuduvad

en: No followup for this ticket.
et_EE: Täiendusi pole.

en: No free cartridge
et_EE: Vabu kassette pole

en: No generated survey
et_EE: Uuringuid pole teostatud

en: No historical
et_EE: Ajalugu puudub

en: No item found
et_EE: Midagi ei leitud

en: No item to display
et_EE: Puudub

en: No link defined
et_EE: Viidad puuduvad

en: No locked item
et_EE: Lukustatud väljasid pole

en: No network port found
et_EE: Võrguliideseid ei leitud

en: No personal criteria. Create personal parameters?
et_EE: Kas lubada isilik veergudevalik?

en: No plugin installed
et_EE: Lisaprogramme pole

en: No problem found.
et_EE: Probleeme ei leitud.

en: No reservation
et_EE: Reserveerimisi pole

en: No selected element or badly defined operation
et_EE: Ühtegi asja polnud valitud

en: No task found.
et_EE: Tegevusi pole.

en: No ticket found.
et_EE: Teateid ei leitud.

en: No user found
et_EE: Kasutajaid ei leitud

en: No virtual machine associated with the computer
et_EE: Selles arvutis pole virtuaalmasinaid

en: None
et_EE: Puudub

en: Normal
et_EE: Tavarežiim

en: Not connected
et_EE: Pole ühendatud

en: Not connected.
et_EE: Pole ühendatud.

en: Not solved tickets
et_EE: Lahendamata teated

en: Not subject to approval
et_EE: Ei vaja kinnitust

en: Not yet authenticated
et_EE: Kasutaja pole veel tuvastatud

en: Note | Notes
et_EE[0]: Märkmed
et_EE[1]: Märkmed

en: Notice
et_EE: Teavitus

en: Notification | Notifications
et_EE[0]: Teavitus
et_EE[1]: Teavitused

en: Notification method
et_EE: Teavitamise viis

en: Notification options
et_EE: Teavistuste valikud

en: Notification template | Notification templates
et_EE[0]: Teavituse mall
et_EE[1]: Teavituse mallid

en: Notifications for my changes
et_EE: Teavitused enda tehtud muudatustest

en: Now
et_EE: Praegu

en: Number closed
et_EE: Suletud teadete hulk

en: Number format
et_EE: Numbri vormindus

en: Number of affected computers
et_EE: Mõjutatud arvutid

en: Number of all linked tickets
et_EE: Seotud teadete kogus

en: Number of answered satisfaction survey
et_EE: Vastatud rahulolu uuringu päringute kogus

en: Number of closed tickets
et_EE: Suletud teadete kogus

en: Number of cores
et_EE: Tuumade arv

en: Number of days this action logs are stored
et_EE: Mitu päeva logisid säilitada

en: Number of duplicated tickets
et_EE: Dubleerivate teadete kogus

en: Number of items displayed
et_EE: Näidatavate uudiste arv

en: Number of late tickets
et_EE: Hilinenud teadete kogus

en: Number of new cartridges
et_EE: Uute kassettide kogus

en: Number of opened satisfaction survey
et_EE: Vaadatud rahulolu uuringu päringute kogus

en: Number of solved tickets
et_EE: Lahendatud teadete kogus

en: Number of threads
et_EE: Lõimede arv

en: Number of tickets
et_EE: Teadete hulk

en: Number of used cartridges
et_EE: Kasutatud kassettide kogus

en: Number opened
et_EE: Avatud teadete hulk

en: Number solved
et_EE: Lahendatud teadete hulk

en: Number solved late
et_EE: Hilinenud teadete hulk

en: OK - database was initialized
et_EE: Andmebaasi algseadistamine õnnestus

en: OK state color
et_EE: OK oleku värv

en: October
et_EE: Oktoober

en: Ok - the MySQLi class exist - Perfect!
et_EE: MySQLi klass on olemas. Normaalne!

en: Ok - the sessions works (no problem with trans_id) - Perfect!
et_EE: Sessioonid töötavad ja trans_id'ga probleeme pole. Normaalne!

en: Opened on %s
et_EE: Avatud %s

en: Opening date
et_EE: Avatud

en: Operating system | Operating systems
et_EE[0]: Operatsioonisüsteem
et_EE[1]: Operatsioonisüsteemid

en: Operation performed partially successful
et_EE: Tegevus õnnestus osaliselt

en: Operation successful
et_EE: Tegevus õnnestus

en: Optimizing tables
et_EE: Optimeerin tabeleid

en: Optional when approved
et_EE: Tagasi lükkamisel kohustuslik

en: Or complete search
et_EE: Või üldine otsing

en: Order date
et_EE: Tellimuse kuupäev

en: Order number
et_EE: Tellimusenumber

en: Other
et_EE: Muu

en: Other component | Other components
et_EE[0]: Muu komponent
et_EE[1]: Muud komponendid

en: Other financial and administrative information (licenses, cartridges, consumables)
et_EE: Muu vara (litsentsid, kassetid, kulumaterjal) raamatupidamislik ja haldusinformatsioon

en: Other...
et_EE: Muu...

en: Others
et_EE: Muud

en: Others authentication methods
et_EE: Teised kasutajatuvastuse viisid

en: PDF export font
et_EE: PDF faili font

en: PHP version is at least 5.3.0 - Perfect!
et_EE: PHP versioon on vähemalt 5.3.0. Normaalne!

en: Parallel
et_EE: LPT

en: Partial load of the bookmark.
et_EE: Järjehoidjat näidatakse ainult osaliselt

en: Partition
et_EE: Kettajaotis

en: Password
et_EE: Salasõna

en: Password confirmation
et_EE: Salasõna uuesti

en: Password field is empty
et_EE: Salasõna puudub

en: Password minimum length
et_EE: Salasõna minimaalne pikkus

en: Password must contains
et_EE: Salasõna peab sisaldama

en: Password need digit
et_EE: Salasõna peab sisaldama numbrit

en: Password need lowercase character
et_EE: Salasõna peab sisaldama väikest tähte

en: Password need symbol
et_EE: Salasõna peab sisaldama erisümbolit

en: Password need uppercase character
et_EE: Salasõna peab sisaldama suurt tähte

en: Password security policy
et_EE: Salasõna keerukusnõuded

en: Password security policy validation
et_EE: Salasõna keerukusnõuete kontroll

en: Password too short!
et_EE: Salasõna on liiga lühike!

en: Past reservations
et_EE: Varasemad reserveerimised

en: Pending
et_EE: Ootel

en: Percent done
et_EE: Tehtud

en: Period
et_EE: Pikkus

en: Periodicity
et_EE: Intervall

en: Peripheral model | Peripheral models
et_EE[0]: Lisaseadme mudel
et_EE[1]: Lisaseadme mudelid

en: Peripheral type | Peripheral types
et_EE[0]: Lisaseadme tüüp
et_EE[1]: Lisaseadme tüübid

en: Personal
et_EE: Isiklik

en: Personal View
et_EE: Isiklik vaade

en: Personal reminder | Personal reminders
et_EE[0]: Isiklik meeldetuletus
et_EE[1]: Isiklikud meeldetuletused

en: Personalization
et_EE: Isiklikud seaded

en: Phone | Phones
et_EE[0]: Telefon
et_EE[1]: Telefonid

en: Phone 2
et_EE: Telefon 2

en: Phone model | Phone models
et_EE[0]: Telefoni mudel
et_EE[1]: Telefoni mudelid

en: Phone power supply type | Phones power supply types
et_EE[0]: Telefoni toiteadapteri tüüp
et_EE[1]: Telefoni toiteadapteri tüübid

en: Phone type | Phone types
et_EE[0]: Telefoni tüüp
et_EE[1]: Telefoni tüübid

en: Picture
et_EE: Pilt

en: Pivot
et_EE: Pööratav

en: Plan this task
et_EE: Lisa ajaplaani

en: Planned duration
et_EE: Planeeritud kestus

en: Planned end date
et_EE: Planeeritud lõpp

en: Planned start date
et_EE: Planeeritud algus

en: Planning
et_EE: Planeerimine

[ctx: Planning]
en: Reminder
et_EE: Meeldetuletus

en: Plans
et_EE: Plaanid

en: Please enter your email address. An email will be sent to you and you will be able to choose a new password.
et_EE: Palun sisesta oma e-posti aadress. Sellele aadressile saadetakse kiri, mille abil saad valida uue salasõna.

en: Please select a database:
et_EE: Vali andmebaas:

en: Please select the database to update:
et_EE: Vali uuendatav andmebaas:

en: Plugin | Plugins
et_EE[0]: Lisaprogramm
et_EE[1]: Lisaprogrammid

en: Plugins
et_EE: Lisaprogrammid

en: Plugins list
et_EE: Lisaprogrammide nimekiri

en: Port | Ports
et_EE[0]: Port
et_EE[1]: Pordid

en: Port (default=389)
et_EE: Port (vaikimisi 389)

en: Port (optional)
et_EE: Port (valikuline)

en: Port number | Ports number
et_EE[0]: Pordi number
et_EE[1]: Portide numbrid

en: Possible values
et_EE: Võimalikud väärtused

en: Postal code
et_EE: Postiindeks

en: Power
et_EE: Toide

en: Power supply | Power supplies
et_EE[0]: Toiteallikas
et_EE[1]: Toiteallikad

en: Pre-select me as a technician when creating a ticket
et_EE: Teate loomisel määra mind vastutavaks

en: Predefined field | Predefined fields
et_EE[0]: Eeltäidetud väli
et_EE[1]: Eeltäidetud väljad

en: Prefix for notifications
et_EE: Teavituse eelne info

en: Preserve
et_EE: Säilita

en: Previous
et_EE: Eelmine

en: Printer | Printers
et_EE[0]: Printer
et_EE[1]: Printerid

en: Printer model | Printer models
et_EE[0]: Printeri mudel
et_EE[1]: Printeri mudelid

en: Printer type | Printer types
et_EE[0]: Printeri tüüp
et_EE[1]: Printeri tüübid

en: Printers dictionnary
et_EE: Printerite sõnastik

en: Priority
et_EE: Prioriteet

en: Priority colors
et_EE: Tähtsuse värvid

en: Private
et_EE: Isiklik

en: Private followup
et_EE: Isiklik täiendus

en: Private followups by default
et_EE: Täiendused vaikimisi isiklikena

en: Private task
et_EE: Isiklik tegevus

en: Private tasks by default
et_EE: Tegevused vaikimisi isiklikena

en: Problem | Problems
et_EE[0]: Probleem
et_EE[1]: Probleemid

en: Problem followup
et_EE: Probleemide täiendused

en: Problem solved
et_EE: Probleem lahendati

en: Problem task | Problem tasks
et_EE[0]: Probleemi tegevus
et_EE[1]: Probleemi tegevused

en: Problems on linked items
et_EE: Seotud seadmete probleemid

en: Processing
et_EE: Töötluses

en: Processor | Processors
et_EE[0]: Protsessor
et_EE[1]: Protsessorid

en: Processor frequency
et_EE: Protsessori taktsagedus

en: Product ID of the operating system
et_EE: Operatsioonisüsteemi tootekood

en: Profile | Profiles
et_EE[0]: Profiil
et_EE[1]: Profiilid

en: Profile's interface
et_EE: Profiili liides

en: Progress
et_EE: Edenemine

en: Prohibit reservations
et_EE: Keela reserveerimine jäädavalt

en: Project | Projects
et_EE[0]: Projekt
et_EE[1]: Projektid

en: Project state | Project states
et_EE[0]: Projekti olek
et_EE[1]: Projekti olekud

en: Project task | Project tasks
et_EE[0]: Projekti tegevus
et_EE[1]: Projekti tegevused

en: Project tasks type | Project tasks types
et_EE[0]: Projekti tegevuse tüüp
et_EE[1]: Projekti tegevuse tüübid

en: Project type | Project types
et_EE[0]: Projekti tüüp
et_EE[1]: Projekti tüübid

en: Public
et_EE: Avalik

en: Public RSS feed | Public RSS feeds
et_EE[0]: Avalik RSS voog
et_EE[1]: Avalikud RSS vood

en: Public bookmark | Public bookmarks
et_EE[0]: Avalik järjehoidja
et_EE[1]: Avalikud järjehoidjad

en: Public reminder | Public reminders
et_EE[0]: Avalik meeldetuletus
et_EE[1]: Avalikud meeldetuletused

en: Publisher
et_EE: Tootja

en: Purchase version
et_EE: Soetatud versioon

en: Purge
et_EE: Hävita

en: Put in dustbin
et_EE: Kustuta

en: Put this item in the FAQ
et_EE: Lisa artikkel KKK

[ctx: Quantity]
en: Number
et_EE: Lepingunumber

en: RSS feed | RSS feeds
et_EE[0]: RSS voog
et_EE[1]: RSS vood

en: Rate to trigger survey
et_EE: Rahulolu-uuringu saajate maht

en: Read
et_EE: Lugemine

en: Real duration
et_EE: Tegelik kestvus

en: Real duration of treatment of the ticket
et_EE: Tegelik teate töömaht

en: Real end date
et_EE: Tegelik lõpp

en: Real start date
et_EE: Tegelik algus

en: Reason
et_EE: Väärtus

en: Receiver | Receivers
et_EE[0]: Vastuvõtja
et_EE[1]: Vastuvõtjad

en: Recent entries
et_EE: Viimati lisatud

en: Recipient | Recipients
et_EE[0]: Saaja
et_EE[1]: Saajad

en: Record into the database denied
et_EE: Kirje andmebaasi lisamine keelatakse

en: Recurrent
et_EE: Korduv

en: Recurrent tickets
et_EE: Korduvad teated

en: Recursive
et_EE: Rekursiivne

en: Refresh rate
et_EE: Uuendamise sagedus

en: Refuse the solution
et_EE: Lükka lahendus tagasi

en: Refused
et_EE: Tagasi lükatud

en: Refused mail archive folder (optional)
et_EE: Tagasi lükatud kirjade kaust (valikuline)

en: Regenerate
et_EE: Genereeri uuesti

en: Rehearsal
et_EE: Kordus

en: Reminder | Reminders
et_EE[0]: Meeldetuletus
et_EE[1]: Meeldetuletused

en: Reminders frequency for alarms on cartridges
et_EE: Kassettide hoiatuste tihedus

en: Reminders frequency for alarms on consumables
et_EE: Kulumaterjali hoiatuste tihedus

en: Remote access key
et_EE: Ligipääsu võti (iCal ja Webcal sünkroniseerimiseks)

en: Renewal
et_EE: Pikendamine

en: Reopen the ticket
et_EE: Taasava teade

en: Replace the current database with the backup file %s?
et_EE: Kas asendan praeguse andmebaasi varukoopiaga: %s?

en: Report | Reports
et_EE[0]: Aruanne
et_EE[1]: Aruanded

en: Request
et_EE: Taotlus

en: Request comments
et_EE: Päringu seletus

en: Request date
et_EE: Päringu kuupäev

en: Request source | Request sources
et_EE[0]: Teate päritolu
et_EE[1]: Teate päritolud

en: Request sources by default
et_EE: Vaikimisi teate päritolu

en: Requester | Requesters
et_EE[0]: Nõudja
et_EE[1]: Nõudjad

en: Requester group | Requester groups
et_EE[0]: Nõudev grupp
et_EE[1]: Nõudvad grupid

en: Requester group manager
et_EE: Nõudja grupi haldur

en: Requester location
et_EE: Nõudja asukoht

en: Requester user
et_EE: Nõudev kasutaja

en: Reservable item | Reservable items
et_EE[0]: Reserveeritav asi
et_EE[1]: Reserveeritavad asjad

en: Reservation | Reservations
et_EE[0]: Reserveerimine
et_EE[1]: Reserveerimised

en: Reservation expired
et_EE: Reserveerimine lõppes

en: Reserve
et_EE: Reserveeri

en: Reserve an item
et_EE: Reserveeri asi

en: Reset display options
et_EE: Taasta vaikeseadistus

en: Resolution
et_EE: Kokku

en: Resolution date
et_EE: Lahendatud

en: Response date
et_EE: Vastuse kuupäev

en: Response date to the satisfaction survey
et_EE: Rahulolu-uuringule vastatud

en: Response name (if needed)
et_EE: Vastusesaaja nimi (valikuline)

en: Restore
et_EE: Taasta

en: Restrict device management
et_EE: Piira seadmete haldust

en: Restrict monitor management
et_EE: Piira monitoride haldust

en: Restrict phone management
et_EE: Piira telefonide haldust

en: Restrict printer management
et_EE: Piira printerite haldust

en: Results
et_EE: Tulemus

en: Results to display by page
et_EE: Korraga näidatavate ridade arv

en: Results to display on home page
et_EE: Korraga näidatavate ridade arv avalehel

en: Room number
et_EE: Ruuminumber

en: Root entity
et_EE: Juurolem

en: Rpm
et_EE: Pöörded

en: Rule | Rules
et_EE[0]: Reegel
et_EE[1]: Reeglid

en: Rule type
et_EE: Reegli tüüp

en: Rules for assigning a category to a software
et_EE: Tarkvarale valdkonna määramise reeglid

en: Rules for assigning a category to software
et_EE: Tarkvarale valdkonna määramise reeglid

en: Rules for assigning a computer to an entity
et_EE: Arvuti olemisse määramise reeglid

en: Rules for import and link computers
et_EE: Arvutite automaatse inventeerimise reeglid

en: Run count
et_EE: Käivituste arv

en: Run frequency
et_EE: Käivitamise tihedus

en: Run mode
et_EE: Käivitamise viis

en: Run period
et_EE: Käivitamise periood

en: Running
et_EE: Töötab

en: SLA
et_EE: Hoolduslepingud

en: SMTP host
et_EE: SMTP server

en: SMTP login (optional)
et_EE: SMTP kasutajanimi (valikuline)

en: SMTP password (optional)
et_EE: SMTP salasõna (valikuline)

en: SQL Dump
et_EE: SQL varukoopia

en: Satisfaction
et_EE: Rahulolu

en: Satisfaction survey
et_EE: Rahulolu

en: Satisfaction with the resolution of the ticket
et_EE: Hinda teate lahendamist

en: Saturday
et_EE: Laupäev

en: Save
et_EE: Salvesta

en: Save and add to the knowledge base
et_EE: Lisa teadmistekogusse

en: Save as bookmark
et_EE: Salvesta järjehoidjana

en: Save solution to the knowledge base
et_EE: Lisa lahendus teadmistekogusse

en: Scheduled
et_EE: Planeeritud

en: Search
et_EE: Otsi

en: Search (%s for all)
et_EE: Otsi (%s näitab kõiki)

en: Search a solution
et_EE: Otsi lahendust teadmistekogust

en: Search criteria for users
et_EE: Kasutaja otsingutingimused

en: Search engine
et_EE: Otsingumootor

en: Search filter for users
et_EE: Kasutajate otsingu filter

en: Search type
et_EE: Otsingu tüüp

en: See (author)
et_EE: Näeb (autor)

en: See all
et_EE: Näeb kõiki

en: See all plannings
et_EE: Vaata kõiki planeerimisi

en: See all reservable items
et_EE: Vaata kõiki reserveeritavaid asju

en: See all tickets
et_EE: Vaata kõiki teateid

en: See group ticket
et_EE: Minu grupide teated

en: See hardware of my groups
et_EE: Vaata minu gruppide vara

en: See my ticket
et_EE: Näeb oma teateid

en: See personnal planning
et_EE: Vaata isiklikku planeerimist

en: See planning
et_EE: Vaata ajaplaani

en: See private ones
et_EE: Näeb isiklikke

en: See public ones
et_EE: Näeb avalikke

en: See schedule of people in my groups
et_EE: Vaata minu gruppide planeerimisi

en: See the catalog of plugins
et_EE: Vaata lisaprogrammide kataloogi

en: See tickets created by my groups
et_EE: Vaata seotud gruppide loodud teateid

en: Select 'Upgrade' to update your version of GLPI from an earlier version
et_EE: Vali 'Uuenda', et uuendada sinu praegune GLPI paigaldus.

en: Select default items to show
et_EE: Vali näidatavad veerud

en: Select statistics to be displayed
et_EE: Vali näidatav statistika

en: Select the desired entity
et_EE: Vali soovitud olem

en: Select the report you want to generate
et_EE: Vali aruanne

en: Select/unselect all
et_EE: Märgi kõik

en: Selection too large, massive action disabled.
et_EE: Näidatavate ridade arv on liiga suur massmuudatuste jaoks

en: Send
et_EE: Saada

en: Send a notification
et_EE: Saadetakse teavitus

en: Send a test email to the administrator
et_EE: Saada kontrollkiri

en: Send alarms on financial and administrative information
et_EE: Saada raamatupidamisliku ja haldusinformatsiooni hoiatusi

en: Send an approval request
et_EE: Saada kinnituse päring

en: Serial
et_EE: COM

en: Serial number
et_EE: Seerianumber

en: Serial of the operating system
et_EE: Operatsioonisüsteemi võti

en: Service
et_EE: Valdkond

en: Service pack | Service packs
et_EE[0]: Paranduste pakk
et_EE[1]: Paranduste pakid

en: Sessions support is available - Perfect!
et_EE: Sessioonide tugi on olemas. Normaalne!

en: Sessions test
et_EE: Sessioonid

en: Set personal
et_EE: Muuda isiklikuks

en: Set public
et_EE: Muuda avalikuks

en: Set status: %s
et_EE: Määra olek: %s

en: Set the network using notation address/mask
et_EE: Määra võrk kasutades vormindust aadress/mask

en: Settings
et_EE: Kasutajaseaded

en: Setup
et_EE: Seadistus

en: Show GLPI ID
et_EE: Näita GLPI ID numbrit

en: Show all
et_EE: Vaata kõiki

en: Show graphics
et_EE: Näita graafiliselt

en: Show list of available tags
et_EE: Kasutatavate muutujate nimekiri

en: Show new tickets on the home page
et_EE: Näita uusi teateid avalehel

en: Show on global GANTT
et_EE: Näita üldises GANTTi diagrammis

en: Show the dustbin
et_EE: Näita kustutatuid

en: Simplified interface
et_EE: Tavakasutaja liides

en: Simplified interface help link
et_EE: Tavakasutaja liidese abi viide

en: Single mode fiber
et_EE: Singlemode fiiber

en: Single value
et_EE: Üksik väärtus

en: Size
et_EE: Suurus

en: Size by default
et_EE: Maht tootja andmetel

en: Software | Software
et_EE[0]: Tarkvara
et_EE[1]: Tarkvara

en: Software category | Software categories
et_EE[0]: Tarkvara valdkond
et_EE[1]: Tarkvara valdkonnad

en: Software dictionary
et_EE: Tarkvara sõnastik

en: Software support
et_EE: Tarkvara tugi

en: Solution | Solutions
et_EE[0]: Lahendus
et_EE[1]: Lahendus

en: Solution template | Solution templates
et_EE[0]: Lahenduse mall
et_EE[1]: Lahenduse mallid

en: Solution type | Solution types
et_EE[0]: Lahenduse tüüp
et_EE[1]: Lahenduse tüübid

en: Solved on %s
et_EE: Lahendamise aeg %s

en: Sons of %s
et_EE: Alamolemid: %s

en: Soundcard | Soundcards
et_EE[0]: Helikaart
et_EE[1]: Helikaardid

en: Source
et_EE: Mida muudeti

en: Source of followup
et_EE: Täienduse päritolu

en: Speaker
et_EE: Kõlar

en: Speakers
et_EE: Kõlarid

en: Specificities
et_EE: Omadused

en: Specify a date
et_EE: Vali aeg

en: Specify an end date
et_EE: Määra lõpu aeg

en: Speed
et_EE: Kiirus

en: Standard interface
et_EE: Spetsialisti liides

en: Standard interface help link
et_EE: Spetsialisti liidese abi viide

en: Start
et_EE: Algus

en: Start at %s:
et_EE: Algus %s:

en: Start date
et_EE: Algusaeg

en: Start date of warranty
et_EE: Garantii algus

en: Startup date
et_EE: Kasutuselevõtu kuupäev

en: State of the virtual machine | States of the virtual machine
et_EE[0]: Virtuaalmasina olek
et_EE[1]: Virtuaalmasina olekud

en: Statistics
et_EE: Statistika

en: Status | Statuses
et_EE[0]: Olek
et_EE[1]: Olekud

en: Status of items | Statuses of items
et_EE[0]: Asja olek
et_EE[1]: Asja olekud

en: Status of the approval request
et_EE: Kinnituse päringu vastus

en: Status updated. The connected items have been updated using this status.
et_EE: Ühendatud seadmete olek on uuendatud.

en: Step %d
et_EE: Samm %d

en: Step for the hours (minutes)
et_EE: Tunnisisene samm (minutites)

en: Stock location
et_EE: Ladu

en: Subject
et_EE: Pealkiri

en: Submit message
et_EE: Saada teade

en: Subnet
et_EE: Võrguaadress

en: Subnet mask | Subnet masks
et_EE[0]: Võrgumask
et_EE[1]: Võrgumaskid

en: Successful importation
et_EE: Edukas importimine

en: Summary
et_EE: Kokkuvõte

en: Sunday
et_EE: Pühapäev

en: Sundays and holidays
et_EE: Pühapäeval ja riiklikel pühadel

en: Supplier | Suppliers
et_EE[0]: Tarnija
et_EE[1]: Tarnijad

en: Support hours
et_EE: Tugiteenuse aeg

en: Surname
et_EE: Perekonnanimi

en: Surname, First name
et_EE: Perekonnanimi, Eesnimi

en: Symbol
et_EE: erisümbol

en: Symptoms
et_EE: Sümptomid

en: Synchronization
et_EE: Sünkroniseerimine

en: Synchronizing already imported users
et_EE: Sünkroniseeri juba imporditud kasutajad

en: System
et_EE: Süsteemne

en: System board | System boards
et_EE[0]: Emaplaat
et_EE[1]: Emaplaadid

en: System logs retention period (in days, 0 for infinite)
et_EE: Süsteemi logide säilitamisaeg (päevades, 0 tähendab igavesti)

en: TCO
et_EE: Omamiskulu

en: TCO (value + tracking cost)
et_EE: Omamiskulu (soetus + remont)

en: Tacit
et_EE: Automaatne

en: Tag
et_EE: Muutuja

en: Take into account
et_EE: Töötluses

en: Take into account time
et_EE: Reageerimisaeg

en: Task | Tasks
et_EE[0]: Tegevus
et_EE[1]: Tegevused

en: Task author
et_EE: Tegevuse autor

en: Task category | Task categories
et_EE[0]: Tegevuse valdkond
et_EE[1]: Tegevuse valdkonnad

en: Task completed.
et_EE: Tegevus lõpetatud.

en: Tasks category | Tasks categories
et_EE[0]: Tegevuse valdkond
et_EE[1]: Tegevuse valdkonnad

en: Technician
et_EE: Vastutaja

en: Technician as assigned
et_EE: Vastutaja

en: Technician group
et_EE: Vastutav grupp

en: Technician in charge of the hardware
et_EE: Riistvara eest vastutaja

en: Technician in charge of the task
et_EE: Tegevuse vastutaja

en: Technician in charge of the ticket
et_EE: Teatele määratud vastutaja

en: Technician in tasks
et_EE: Vastutaja tegevustes

en: Template for a request
et_EE: Kasutajapöördumise mall

en: Template for an incident
et_EE: Intsidendi mall

en: Template for the automatic transfer of computers in another entity
et_EE: Arvutite teise olemisse ülekandmise mall

en: Template name
et_EE: Malli nimi

en: Template translation | Template translations
et_EE[0]: Malli tõlge
et_EE[1]: Malli tõlked

en: Templates
et_EE: Mallid

en: Test connection to email server
et_EE: Kontrolli ühendust IMAP/POP serverisse

en: Test ctype functions
et_EE: ctype funktsionaalsus

en: Test done
et_EE: Kontroll

en: Test email sent to administrator
et_EE: Kontrollkiri administraatorile saadetud

en: Test failed
et_EE: Kontroll ebaõnnestus

en: Test failed: %s
et_EE: Kontroll ebaõnnestus: %s

en: Test if Session_use_trans_sid is used
et_EE: Kas Session_use_trans_sid on kasutusel

en: Test json functions
et_EE: JSON funktsioonid

en: Test of connection to LDAP directory
et_EE: LDAP andmebaasi ühenduse kontroll

en: Test of the connection at the database
et_EE: Andmebaasi ühenduse kontroll:

en: Test rules engine
et_EE: Kontrolli reegleid

en: Test successful
et_EE: Kontroll õnnestus

en: Test successful: %s
et_EE: Kontroll õnnestus: %s

en: Testing PHP Parser
et_EE: PHP

en: Text in the login box
et_EE: Sisselogimisakna tekst

en: Thank you for using our automatic helpdesk system.
et_EE: Täname Teid, et kasutasite intsidendihalduse süsteemi.

en: That will remove all the reservations in progress.
et_EE: See kustutab kõik praegused reserveerimised.

en: The CURL extension for your PHP parser isn't installed
et_EE: PHP interpretaatoril puudub CURL funktsionaalsus

en: The LDAP extension of your PHP parser isn't installed
et_EE: PHP interpretaatoril puudub LDAP funktsionaalsus

en: The PHP mail function is unknown or is not activated on your system.
et_EE: PHP mail() funktsioon on tundmatu või ei ole lubatud.

en: The action you have requested is not allowed.
et_EE: Tegevus ei ole lubatud.

en: The action you have requested is not allowed. Reload previous page before doing action again.
et_EE: Tegevus ei ole lubatud. Lae eelmine leht uuesti ja korda tegevust.

en: The assignment of a SLA to a ticket causes the recalculation of the due date.
et_EE: Hoolduslepingu määramisel arvutatakse tähtaeg uuesti.

en: The authentication method configuration doesn't allow you to change your password.
et_EE: Tarvitusel olev kasutajatuvastuse viis ei luba salasõna vahetada.

en: The directory could not be created.
et_EE: Kataloogi ei suudetud luua

en: The engine stops on the first checked rule.
et_EE: Täidetakse ainult esimene tingimustele vastav reegel

en: The engine treats all the rules.
et_EE: Kõik tingimustele vastavad reeglid täidetakse

en: The file already exists
et_EE: Fail on juba olemas

en: The file could not be created.
et_EE: Faili ei suudetud luua

en: The file is valid. Upload is successful.
et_EE: Fail sobib ja üleslaadimine õnnestus.

en: The file was created but can't be deleted.
et_EE: Fail pole kustutatav

en: The functionality is found - Perfect!
et_EE: Funktsionaalsus on olemas. Normaalne!

en: The installation is finished
et_EE: Paigaldus on lõppenud

en: The magic_quotes_sybase option isn't active on your server - Perfect!
et_EE: magic_quotes_sybase ei ole serveris aktiveeritud. Normaalne!

en: The plugin %s is incompatible with this version of GLPI
et_EE: Lisaprogramm %s ei ühildu praeguse GLPI versiooniga

en: The required item is already reserved for this timeframe
et_EE: See asi on sellele ajale juba reserveeritud

en: The server answered: %s
et_EE: Serveri vastus: %s

en: The server or/and user field is empty
et_EE: Serveri ja/või kasutajanime väli on tühi

en: The ticket will be added in the entity %s
et_EE: Teade lisatakse olemisse %s

en: The version of the database is not compatible with the version of the installed files. An update is necessary.
et_EE: Andmebaasi versioon ei ole paigaldatava GLPI versiooniga ühilduv. Andmebaasi uuendus on vajalik.

en: Think of making a backup before transferring items.
et_EE: Soovitatav on enne ülekannet teha andmebaasi varukoopia.

en: Third party type | Third party types
et_EE[0]: Kolmanda osapoole tüüp
et_EE[1]: Kolmanda osapoole tüübid

en: This is a test email.
et_EE: See on kontrollkiri

en: This item is not part of the FAQ
et_EE: Artikkel ei ole lisatud KKK

en: This item is part of the FAQ
et_EE: Artikkel on lisatud KKK

en: This month
et_EE: See kuu

en: This profile is the last with write rights on profiles
et_EE: See on viimane profiilide muutmise õigusega profiil

en: This ticket concerns me
et_EE: See teade puudutab mind

en: This week
et_EE: See nädal

en: Thursday
et_EE: Neljapäev

en: Ticket | Tickets
et_EE[0]: Teade
et_EE[1]: Teated

en: Ticket category | Ticket categories
et_EE[0]: Teate valdkond
et_EE[1]: Teate valdkonnad

en: Ticket cost | Ticket costs
et_EE[0]: Teate maksumus
et_EE[1]: Teate maksumus

en: Ticket creation failed (no template)
et_EE: Teate loomine ebaõnnestus (puudub mall)

en: Ticket creation form on login
et_EE: Näita teate sisestamise vormi peale sisselogimist

en: Ticket followup
et_EE: Teadete täiendused

en: Ticket location
et_EE: Teate asukoht

en: Ticket on linked items | Tickets on linked items
et_EE[0]: Teated seotud seadmete kohta
et_EE[1]: Seotud seadmete teated

en: Ticket solved
et_EE: Lahendatud teade

en: Ticket task | Ticket tasks
et_EE[0]: Teate tegevus
et_EE[1]: Teate tegevused

en: Ticket template | Ticket templates
et_EE[0]: Teate mall
et_EE[1]: Teate mallid

en: Ticket waiting for your approval
et_EE: Sinu kinnitust ootavad teated

en: Tickets
et_EE: Teated

en: Tickets awaiting approval
et_EE: Kinnitust ootavad teated

en: Tickets default type
et_EE: Teate vaikimisi tüüp

en: Tickets to be processed
et_EE: Töötlemist ootavad teated

en: Time | Times
et_EE[0]: Aeg
et_EE[1]: Ajad

en: Time cost
et_EE: Aja maksumus

en: Time range | Time ranges
et_EE[0]: Ajavahemik
et_EE[1]: Ajavahemikud

en: Title
et_EE: Pealkiri

en: To %s
et_EE: kuni %s

en: To be in charge of a ticket
et_EE: Võib olla teate vastutaja

en: To be unaware of import
et_EE: Puudub automaatne inventeerimine

en: To do
et_EE: Vaja teha

en: To empty the list of elements to be transferred
et_EE: Tühjenda ülekantavate asjade nimekiri

en: Today
et_EE: Täna

en: Tools
et_EE: Tööriistad

en: Total
et_EE: Kokku

en: Total cost
et_EE: Maksumus kokku

en: Total count
et_EE: Kogus kokku

en: Total duration
et_EE: Kestvus kokku

en: Total remaining on the budget
et_EE: Eelarve jääk

en: Total spent on the budget
et_EE: Eelarve kulutused

en: Transfer
et_EE: Kanna üle

en: Transfer mode
et_EE: Ülekande meetod

en: Try again
et_EE: Proovi uuesti

en: Tuesday
et_EE: Teisipäev

en: Twisted pair (RJ-45)
et_EE: Keerupaar (RJ-45)

en: Type | Types
et_EE[0]: Tüüp
et_EE[1]: Tüübid

en: Type of component
et_EE: Komponendi tüüp

en: URL of the application
et_EE: GLPI aadress

en: Unauthorized access to the file %s
et_EE: %s - failile pole ligipääsuõigust

en: Unavailable
et_EE: Pole saadaval

en: Uncategorized software
et_EE: Valdkonnata tarkvara

en: Uncheck all
et_EE: Puhasta kõik

en: Under observation
et_EE: Jälgimises

en: Uninstall the software
et_EE: eemaldas tarkvara

en: Uninstalling a cartridge
et_EE: Eemalda kassett

en: Unique fields
et_EE: Unikaalsed väljad

en: Unit management
et_EE: Üksikhaldus

en: Unknown error
et_EE: Tundmatu viga

en: Unlimited
et_EE: Piiramatu

en: Unlimited memory - Perfect!
et_EE: Piiramatult mälu. Normaalne!

en: Unofficial translations are also available
et_EE: Mitteametlikud tõlked litsentsist

en: Unpublished
et_EE: Avaldamata

en: Update
et_EE: Uuenda

en: Update Source | Update Sources
et_EE[0]: Uuendamise allikas
et_EE[1]: Uuendamise allikad

en: Update followups (author)
et_EE: Muuda oma täiendusi

en: Update of a change
et_EE: Muudatust uuendati

en: Update of a followup
et_EE: Täiendust uuendati

en: Update of a problem
et_EE: Probleemi uuendati

en: Update of a project task
et_EE: Muudeti projekti tegevus

en: Update of a reservation
et_EE: Reserveerimist muudeti

en: Update of a task
et_EE: Tegevus uuendati

en: Update of a ticket
et_EE: Teadet uuendati

en: Update of the field
et_EE: Muutis välja

en: Update password
et_EE: Muuda salasõna

en: Update source | Update sources
et_EE[0]: Uuendamise allikas
et_EE[1]: Uuendamise allikad

en: Update successful, your database is up to date
et_EE: Andmebaasi uuendamine õnnestus

en: Update the approval request to %s
et_EE: %s uuendas kinnituse päringut

en: Update the item
et_EE: uuendas asja

en: Update to %s
et_EE: Uuendamine versioonile %s

en: Upgrade
et_EE: Uuenda

en: Uppercase
et_EE: suur täht

en: Urgency
et_EE: Tähtsus

en: Use GLPI
et_EE: Alusta GLPI kasutamist

en: Use GLPI in mode
et_EE: GLPI režiim

en: Use Kerberos authentication
et_EE: Kasuta Kerberos kasutajatuvastust

en: Use TLS
et_EE: Kasuta TLS

en: Use a FTP installed file
et_EE: Kasuta üleslaetud faili

en: Use as a solution
et_EE: Kasuta lahendusena

en: Use date
et_EE: Kasutamise kuupäev

en: Use mail date, instead of collect one
et_EE: Kasuta e-kirja kuupäeva lugemise kuupäeva asemel

en: Use unitary management
et_EE: Kasuta tükikaupa haldamist

en: Used cartridges
et_EE: Kasutuses olnud kassetid

en: Used consumables
et_EE: Kasutuses kulumaterjal

en: Used items
et_EE: Vara

en: User | Users
et_EE[0]: Kasutaja
et_EE[1]: Kasutajad

en: User DN
et_EE: Kasutajaobjekti DN

en: User attribute containing its groups
et_EE: Gruppe sisaldav kasutaja atribuut

en: User category | User categories
et_EE[0]: Kasutaja valdkond
et_EE[1]: Kasutaja valdkonnad

en: User information
et_EE: Kasutaja informatsioon

en: User not authorized to connect in GLPI
et_EE: Kasutajal pole lubatud ühenduda GLPI-ga

en: User not found or several users found
et_EE: Kasutajat ei leitud või leiti mitu vastet

en: User or group updated. The connected items have been moved in the same values.
et_EE: Ühendatud seadmete omanik on uuendatud.

en: User title | Users titles
et_EE[0]: Kasutaja ametikoht
et_EE[1]: Kasutaja ametikohad

en: Valid license
et_EE: Kehtiv litsents

en: Valid since
et_EE: Kehtiv alates

en: Valid tags
et_EE: Kasutatavad muutujad

en: Valid to %s
et_EE: Kehtib kuni %s

en: Valid until
et_EE: Kehtiv kuni

en: Validate a request
et_EE: Kinnita taotlus

en: Validate an incident
et_EE: Kinnita intsident

en: Validation | Validations
et_EE[0]: Kinnitus
et_EE[1]: Kinnitused

en: Validation request
et_EE: Kinnitamise päring

en: Validation request answer
et_EE: Kinnitamise vastus

en: Value
et_EE: Väärtus

en: Vcard
et_EE: vCard

en: Version | Versions
et_EE[0]: Versioon
et_EE[1]: Versioonid

en: Version in use
et_EE: Kasutuses olev versioon

en: Version of the operating system | Versions of the operating system
et_EE[0]: Operatsioonisüsteemi versioon
et_EE[1]: Operatsioonisüsteemi versioonid

en: View updated users
et_EE: Otsi uuendatud kasutajaid

en: Virtual machine | Virtual machines
et_EE[0]: Virtuaalmasin
et_EE[1]: Virtuaalmasinad

en: Virtual machine UUID
et_EE: Virtuaalmasina UUID

en: Virtual machine processor number
et_EE: Virtuaalmasina protsessorite arv

en: Virtualization model | Virtualization models
et_EE[0]: Virtualiseerimise mudel
et_EE[1]: Virtualiseerimise mudelid

en: Visibility
et_EE: Kehtivusaeg

en: Visibility end date
et_EE: Nähtav kuni

en: Visibility start date
et_EE: Nähtav alates

en: Visible for a problem
et_EE: Nähtav probleemides

en: Visible for a request
et_EE: Nähtav taotlustes

en: Visible for an incident
et_EE: Nähtav intsidentides

en: Visible in a ticket
et_EE: Nähtav teates kui

en: Visible in the simplified interface
et_EE: Nähtav tavakasutaja liideses

en: Volume | Volumes
et_EE[0]: Salvestusseade
et_EE[1]: Salvestusseadmed

en: Waiting for approval
et_EE: Ootab kinnitust

en: Waiting time
et_EE: Ooteaeg

en: Warning state color
et_EE: Hoiatava oleku värv

en: Warning state threshold
et_EE: Hoiatava oleku piir

en: Warning, your actual database will be totaly overwriten by the database you want to restore !!!
et_EE: Hoiatus, sinu praegune andmebaas kirjutatakse täielikult üle taastamiseks valitud varukoopiaga!!!

en: Warranty duration
et_EE: Garantii pikkus

en: Warranty expiration date
et_EE: Garantii lõpukuupäev

en: Warranty extension value
et_EE: Väärtus garantii lõppedes

en: Warranty information
et_EE: Garantii informatsioon

en: Watcher | Watchers
et_EE[0]: Ülevaataja
et_EE[1]: Ülevaatajad

en: Watcher group | Watcher groups
et_EE[0]: Ülevaataja grupp
et_EE[1]: Ülevaataja grupid

en: Watcher group manager
et_EE: Ülevaataja grupi haldur

en: Way of sending emails
et_EE: Kirja saatmisviis

en: Web
et_EE: WWW

en: Web Link
et_EE: URL

en: Web link
et_EE: URL

en: Website
et_EE: Koduleht

en: Wednesday
et_EE: Kolmapäev

en: Week
et_EE: Nädal

en: When connecting or updating
et_EE: Sidumisel või uuendamisel

en: When disconnecting
et_EE: Eraldamisel

en: Wifi mode
et_EE: Wifiseadme režiim

en: Wifi network | Wifi networks
et_EE[0]: Wifi võrk
et_EE[1]: Wifi võrgud

en: Wifi network type
et_EE: Wifi võrgu tüüp

en: Wifi port
et_EE: Wifi pordid

en: Wifi protocol version
et_EE: Wifi protokoll

en: Without a reply, the ticket will be automatically closed after %s day | Without a reply, the ticket will be automatically closed after %s days
et_EE[0]: Kui jätad teate sulegmata, siis suletakse see %s päeva pärast automaatselt
et_EE[1]: Kui jätad teate sulgemata, siis suletakse see %s päeva pärast automaatselt

en: Without title
et_EE: Ilma pealkirjata

en: Work in progress...
et_EE: Töötlus käib...

en: Worn cartridges
et_EE: Kulunud kassetid

en: Write
et_EE: Kirjutamine

en: Writer
et_EE: Sisestaja

en: Writing ability
et_EE: Kirjutab

en: Written
et_EE: Kirjutatud

en: X-Auto-Response-Suppress email header
et_EE: E-kirja X-Auto-Response-Suppress päis

en: X-Priority email header
et_EE: E-kirja X-Priority päis

en: X-UCE-Status email header
et_EE: E-kirja X-UCE-Status päis

en: XML Dump
et_EE: XML varukoopia

en: YYYY-MM-DD
et_EE: AAAA-KK-PP

en: Yes
et_EE: Jah

en: Yes - Restrict to global management for manual add
et_EE: Jah - luba käsitsi lisamisel vaid ühishaldus

en: Yes - Restrict to unit management for manual add
et_EE: Jah - luba käsitsi lisamisel vaid üksikhaldus

en: You are not allowed to change the visibility flag for child entities.
et_EE: Sul pole õigusi piisavalt muuta nähtavust alamolemites.

en: You can continue to add elements to be transferred or execute the transfer now
et_EE: Ülekandesse saab lisada veel asju.

en: You can delete or modify these accounts as well as the initial data.
et_EE: Neid kontosid saab muuta ja kustutada, samuti algseadistust.

en: You didn't select a database!
et_EE: Sa ei valinud andmebaasi

en: You don't have access to this application because your account was deactivated or removed
et_EE: Sul puudub ligipääs rakendusele, sest sinu konto on mitteaktiivne või kustutatud.

en: You don't have permission to perform this action.
et_EE: Sul pole piisavalt õigusi seda tegevust sooritada.

en: You don't have right to connect
et_EE: Sul pole ühendumiseks piisavalt õiguseid

en: You don't have right to see all tickets
et_EE: Sul poleõigusi näha kõiki teateid

en: You have been redirected because you no longer have access to this item
et_EE: Sind on ümber suunatud, sest sul pole enam ligipääsu sellele asjale

en: You have been redirected because you no longer have access to this ticket
et_EE: Sind on ümber suunatud, sest sul pole enam ligipääsu sellele teatele

en: You have not recorded any bookmarks yet
et_EE: Sul pole veel ühtegi järjehoidjat.

en: You have the latest available version
et_EE: Sul on kasutusel uusim versioon

en: You must accept cookies to reach this application
et_EE: Luba veebilehitsejas küpsised

en: You must activate the JavaScript function of your browser
et_EE: Luba veebilehitsejas JavaScript

en: You must desactivate the Session_use_trans_id option in your php.ini
et_EE: Deaktiveeri session_use_trans_id võti oma php.ini failis.

en: You must install at least PHP 5.3.0.
et_EE: Installeeri PHP 5.3.0 või uuem.

en: You must install the MySQL Improved extension for PHP.
et_EE: Installeri MySQL Improved laiendus PHP'le.

en: You will find it on the GLPI-PROJECT.org site.
et_EE: Alla saab laadida aadressilt GLPI-PROJECT.org.

en: Your PHP parser was compiled without the IMAP functions
et_EE: PHP interpretaatoril puudub IMAP funktsionaalsus

en: Your observed tickets
et_EE: Sinu vaadeldavad teated

en: Your parser PHP is not installed with sessions support!
et_EE: PHP interpretaatoril puudub sessioonihalduse funktsionaalsus

en: Your planning
et_EE: Sinu ajaplaan

en: Your rejected tickets
et_EE: Tagasi lükatud teated

en: Your ticket has been registered, its treatment is in progress.
et_EE: Teie teade on edukalt vastu võetud ja töötluses.

en: Your tickets in progress
et_EE: Sinu töötluses teated

en: Your tickets to close
et_EE: Sulgemist ootavad teated

en: Your tickets to validate
et_EE: Kinnitamist ootavad teated

en: ^Top^
et_EE: ^Üles^

en: after
et_EE: pärast

en: and
et_EE: ja

en: before
et_EE: enne

[ctx: button]
en: Add
et_EE: Lisa

[ctx: button]
en: Add a contact
et_EE: Lisa kontakt

[ctx: button]
en: Add a contract
et_EE: Lisa leping

[ctx: button]
en: Add a document
et_EE: Lisa uus fail

[ctx: button]
en: Add a license
et_EE: Lisa litsents

[ctx: button]
en: Add a new file
et_EE: Lisa uus fail

[ctx: button]
en: Add a supplier
et_EE: Lisa tarnija

[ctx: button]
en: Add a task
et_EE: Lisa tegevus

[ctx: button]
en: Add a user
et_EE: Lisa kasutaja gruppi

[ctx: button]
en: Add a version
et_EE: Lisa versioon

[ctx: button]
en: Add an item
et_EE: Lisa asi

[ctx: button]
en: Add consumables
et_EE: Lisa

[ctx: button]
en: Add to transfer list
et_EE: Lisa ülekande nimekirja

[ctx: button]
en: Associate
et_EE: Liida

[ctx: button]
en: Associate an existing document
et_EE: Seo olemasolev fail

[ctx: button]
en: Browse
et_EE: Sirvi

[ctx: button]
en: Cancel
et_EE: Katkesta

[ctx: button]
en: Clean
et_EE: Puhasta

[ctx: button]
en: Connect
et_EE: Ühenda

[ctx: button]
en: Delete permanently
et_EE: Kustuta jäädavalt

[ctx: button]
en: Disable
et_EE: Lülita välja

[ctx: button]
en: Disconnect
et_EE: Katkesta

[ctx: button]
en: Dissociate
et_EE: Lahuta

[ctx: button]
en: Enable
et_EE: Luba

[ctx: button]
en: Export
et_EE: Ekspordi

[ctx: button]
en: Give
et_EE: Anna

[ctx: button]
en: Import
et_EE: Impordi

[ctx: button]
en: Install
et_EE: Paigalda

[ctx: button]
en: Link tickets
et_EE: Seo teated

[ctx: button]
en: Manage
et_EE: Haldamine

[ctx: button]
en: Move
et_EE: Liiguta

[ctx: button]
en: Post
et_EE: Saada

[ctx: button]
en: Put in dustbin
et_EE: Kustuta

[ctx: button]
en: Remove a contract
et_EE: Eemalda leping

[ctx: button]
en: Remove a document
et_EE: Eemalda fail

[ctx: button]
en: Replace
et_EE: Asenda

[ctx: button]
en: Restore
et_EE: Taasta

[ctx: button]
en: Save
et_EE: Salvesta

[ctx: button]
en: Search
et_EE: Otsi

[ctx: button]
en: Send
et_EE: Saada

[ctx: button]
en: Show
et_EE: Vaata

[ctx: button]
en: Synchronize
et_EE: Sünkroniseeri

[ctx: button]
en: Test
et_EE: Kontrolli

[ctx: button]
en: Uninstall
et_EE: Eemalda

[ctx: button]
en: Unlock
et_EE: Vabasta

[ctx: button]
en: Update
et_EE: Uuenda

[ctx: button]
en: Upgrade
et_EE: Uuenda

[ctx: cartridge]
en: New | New
et_EE[0]: Uus
et_EE[1]: Uued

[ctx: cartridge]
en: Used | Used
et_EE[0]: Kasutatud
et_EE[1]: Kasutatud

[ctx: cartridge]
en: Worn | Worn
et_EE[0]: Kulunud
et_EE[1]: Kulunud

[ctx: change]
en: Test
et_EE: Kontrolli

[ctx: consumable]
en: New | New
et_EE[0]: Uus
et_EE[1]: Uued

[ctx: consumable]
en: Used | Used
et_EE[0]: Kasutatud
et_EE[1]: Kasutatud

en: contains
et_EE: sisaldab

en: does not contain
et_EE: ei sisalda

en: does not exist
et_EE: puudub

en: exists
et_EE: on olemas

en: finished by
et_EE: lõpp on

en: from
et_EE: Alates

en: generated on %s
et_EE: genereeritud %s

en: glpi/glpi for the administrator account
et_EE: glpi/glpi administraatori konto

[ctx: impact]
en: All
et_EE: Kõik

[ctx: impact]
en: At least high
et_EE: Vähemalt kõrge

[ctx: impact]
en: At least low
et_EE: Vähemalt madal

[ctx: impact]
en: At least medium
et_EE: Vähemalt keskmine

[ctx: impact]
en: At least very high
et_EE: Vähemalt väga kõrge

[ctx: impact]
en: At least very low
et_EE: Vähemalt väga madal

[ctx: impact]
en: High
et_EE: Kõrge

[ctx: impact]
en: Low
et_EE: Madal

[ctx: impact]
en: Medium
et_EE: Keskmine

[ctx: impact]
en: Very high
et_EE: Väga kõrge

[ctx: impact]
en: Very low
et_EE: Väga madal

en: is
et_EE: on

en: is already present in GLPI
et_EE: on juba GLPI-s

en: is empty in GLPI
et_EE: on tühi GLPI-s

en: is not
et_EE: ei ole

[ctx: item]
en: State
et_EE: Olek

en: last Friday
et_EE: viimane reede

en: last Monday
et_EE: viimane esmaspäev

en: last Saturday
et_EE: viimane laupäev

en: last Sunday
et_EE: viimane pühapäev

en: last Thursday
et_EE: viimane neljapäev

en: last Tuesday
et_EE: viimane teisipäev

en: last Wednesday
et_EE: viimane kolmapäev

[ctx: location]
en: State
et_EE: Olek

en: magic_quotes_sybase extension test
et_EE: magic_quotes_sybase funktsionaalsus

en: month | months
et_EE[0]: kuu
et_EE[1]: kuud

[ctx: name]
en: Update
et_EE: Uuenda

en: normal/normal for the normal account
et_EE: normal/normal tehniku konto

en: not under
et_EE: ei ole all

en: on Saturday
et_EE: Laupäeval

en: on week
et_EE: Tööpäevadel

en: optimize
et_EE: Optimeerimine

en: or
et_EE: või

[ctx: periodicity]
en: Daily
et_EE: Iga päev

[ctx: periodicity]
en: Monthly
et_EE: Iga kuu

[ctx: periodicity]
en: None
et_EE: Puudub

[ctx: periodicity]
en: Weekly
et_EE: Iga nädal

[ctx: person]
en: Title
et_EE: Ametikoht

[ctx: phone]
en: Number
et_EE: Lepingunumber

[ctx: phone]
en: Number of licenses
et_EE: Litsentside kogus

[ctx: plugin]
en: Not installed
et_EE: Pole paigaldatud

en: post-only/postonly for the postonly account
et_EE: post-only/postonly tavakasutaja konto

[ctx: price]
en: Value
et_EE: Väärtus

[ctx: priority]
en: All
et_EE: Kõik

[ctx: priority]
en: At least high
et_EE: Vähemalt kõrge

[ctx: priority]
en: At least low
et_EE: Vähemalt madal

[ctx: priority]
en: At least medium
et_EE: Vähemalt keskmine

[ctx: priority]
en: At least very high
et_EE: Vähemalt väga kõrge

[ctx: priority]
en: At least very low
et_EE: Vähemalt väga madal

[ctx: priority]
en: High
et_EE: Kõrge

[ctx: priority]
en: Low
et_EE: Madal

[ctx: priority]
en: Major
et_EE: Kriitiline

[ctx: priority]
en: Medium
et_EE: Keskmine

[ctx: priority]
en: Very high
et_EE: Väga kõrge

[ctx: priority]
en: Very low
et_EE: Väga madal

[ctx: quantity]
en: Number
et_EE: Kogus

[ctx: quantity]
en: Number of associated items
et_EE: Seotud asjade hulk

[ctx: quantity]
en: Number of changes
et_EE: Muudauste hulk

[ctx: quantity]
en: Number of contracts
et_EE: Lepingute arv

[ctx: quantity]
en: Number of documents
et_EE: Failide arv

[ctx: quantity]
en: Number of followups
et_EE: Täienduste kogus

[ctx: quantity]
en: Number of installations
et_EE: Paigalduste kogus

[ctx: quantity]
en: Number of items
et_EE: Asjade arv

[ctx: quantity]
en: Number of lines
et_EE: Ekraaniridu

[ctx: quantity]
en: Number of linked tickets
et_EE: Seotud teadete hulk

[ctx: quantity]
en: Number of problems
et_EE: Probleemide hulk

[ctx: quantity]
en: Number of tasks
et_EE: Tegevuste hulk

[ctx: quantity]
en: Number of tickets
et_EE: Teadete hulk

[ctx: quantity]
en: Processors number
et_EE: Protsessorite arv

en: regular expression does not match
et_EE: regulaaravaldis ei sobi

en: regular expression matches
et_EE: regulaaravaldis sobib

[ctx: setup]
en: General
et_EE: Üldine

en: starting with
et_EE: algus on

[ctx: status]
en: Accepted
et_EE: Aktsepteeritud

[ctx: status]
en: Closed
et_EE: Suletud

[ctx: status]
en: New
et_EE: Uus

[ctx: status]
en: Not closed
et_EE: Pole suletud

[ctx: status]
en: Not solved
et_EE: Lahendamata

[ctx: status]
en: Processing (assigned)
et_EE: Töötluses (vastutaja määratud)

[ctx: status]
en: Processing (planned)
et_EE: Töötluses (planeeritud)

[ctx: status]
en: Solved
et_EE: Lahendatud

[ctx: status]
en: Solved + Closed
et_EE: Lahendatud + Suletud

en: tech/tech for the technician account
et_EE: tech/tech spetsialisti konto

[ctx: ticket]
en: New
et_EE: Uus

en: to
et_EE: kuni

en: to see the entity and its sub-entities
et_EE: vajuta noolele, et valida koos alamolemitega

en: tree structure
et_EE: koos teiste olemitega

en: under
et_EE: all

[ctx: urgency]
en: All
et_EE: Kõik

[ctx: urgency]
en: At least high
et_EE: Vähemalt kõrge

[ctx: urgency]
en: At least low
et_EE: Vähemalt madal

[ctx: urgency]
en: At least medium
et_EE: Vähemalt keskmine

[ctx: urgency]
en: At least very high
et_EE: Vähemalt väga kõrge

[ctx: urgency]
en: At least very low
et_EE: Vähemalt väga madal

[ctx: urgency]
en: High
et_EE: Kõrge

[ctx: urgency]
en: Low
et_EE: Madal

[ctx: urgency]
en: Medium
et_EE: Keskmine

[ctx: urgency]
en: Very high
et_EE: Väga kõrge

[ctx: urgency]
en: Very low
et_EE: Väga madal

en: version
et_EE: Versioon

en: webcal:// synchronization
et_EE: webcal:// Synchronization
