GLPI Project - en to he_IL translation catalogue (1384 entries)

en: GLPI - Authentication
he_IL: GLPI - אימות פרטים

en: Authentication
he_IL: אימות פרטי משתמש

en: Login
he_IL: שם משתמש

en: Password
he_IL: סיסמה

[ctx: button]
en: Post
he_IL: שלח

en: Forgotten password?
he_IL: שכחת סיסמה?

en: You must accept cookies to reach this application
he_IL: יש לאפשר קבלת COOKIES בדפדפן כדי לעבוד במערכת

en: Checking write permissions for session files
he_IL: בדיקת הרשאות כתיבה עבור קבצי SESSION

en: Access to the Frequently Asked Questions
he_IL: גישה אל השאלות הנפוצות

en: Email followup
he_IL: לשלוח מעקבים בדוא'ל

en: Email | Emails
he_IL[1]: דוא"ל

[ctx: button]
en: Add
he_IL: הוסף

en: Comments
he_IL: הערות

en: All
he_IL: הכל

en: None
he_IL: ללא

en: Warning
he_IL: אזהרה

en: Gateway: %s
he_IL: שער ברירת מחדל: %s

en: Enter the first letters (user, item name, serial or asset number)
he_IL: נא להזין את האותיות הראשונות (שם משתמש, פריט או מספר סידורי)

en: Show all
he_IL: הצג הכל

en: Action | Actions
he_IL[0]: פעולה
he_IL[1]: פעילויות

en: Availability
he_IL: זמינות

en: Start date
he_IL: תאריך התחלה

en: Period
he_IL: תקופה

en: Specify an end date
he_IL: ציין תאריך סופי

en: Personal
he_IL: אישי

en: Set public
he_IL: הגדר כציבורי

en: Public
he_IL: ציבורי

en: Child entities
he_IL: יחידות משנה

en: Set personal
he_IL: הגדר כפרטי

en: End date
he_IL: תאריך סיום

en: By day
he_IL: כל יום

en: Each month, same date
he_IL: בכל חודש, באותו תאריך

en: Each month, same day of week
he_IL: בכל חודש, באותו יום בשבוע

en: My groups
he_IL: הקבוצות שלי

en: Show the dustbin
he_IL: הצג סל מחזור

en: Don't show deleted items
he_IL: אל תציג פריטים שנמחקו

en: Items seen
he_IL: לבחור מתוך הרשימה

en: No restriction
he_IL: אין הגבלה

en: Entity | Entities
he_IL[0]: יחידה ארגונית
he_IL[1]: יחידות ארגוניות

note: TRANS: %d is number of objects for the user
en: Processing
he_IL: מתבצע

en: Create survey after
he_IL: צור סקר לאחר מזה

en: As soon as possible
he_IL: בהקדם האפשרי

en: Disabled
he_IL: לא מאופשר

en: Valid tags
he_IL: תגים זמינים

en: Access denied
he_IL: הגישה נדחתה

en: The version of the database is not compatible with the version of the installed files. An update is necessary.
he_IL: הגרסה של מסד הנתונים אינה תואמת לגרסה של הקבצים המותקנים. יש צורך לעדכן את מסד הנתונים.

en: Try again
he_IL: נסה שוב

en: Global
he_IL: גלובלי

en: Test successful
he_IL: בדיקה צלחה

en: Test failed
he_IL: בדיקה נכשלה

note: TRANS: %s is the description of the test
en: Test successful: %s
he_IL: בדיקה צלחה: %s

note: TRANS: %s is the name of the LDAP main server
en: Main server %s
he_IL: שרת ראשי %s

note: TRANS: %s is the description of the test
en: Test failed: %s
he_IL: בדיקה נכשלה: %s

note: TRANS: %s is the name of the LDAP replica server
en: Replicate %s
he_IL: רפליקציה %s

en: External authentication sources
he_IL: מקורות אימות חיצוניים

en: Maintenance
he_IL: תחזוקה

en: File %s not found.
he_IL: קובץ %s לא נמצא

note: TRANS: %s is the number of the byte
en: Unable to find the byte %s
he_IL: לא ניתן למצוא את בית %s

note: TRANS: %s is the SQL query which generates the error
en: Mysql error starting from %s
he_IL: שגיאה MySQL החל מ %s

en: The file already exists
he_IL: הקובץ כבר קיים

en: Automatic redirection, else click
he_IL: העברה אוטומטית, אחרת לחץ

en: Check if a new version is available
he_IL: לבדוק זמינות של גירסה חדשה

en: Deleted
he_IL: נמחק

en: SQL Dump
he_IL: שמירת נתונים בקובץ SQL

en: XML Dump
he_IL: שמירת נתונים בקובץ XML

en: File
he_IL: קובץ

en: Size
he_IL: גודל

en: Date | Dates
he_IL[0]: תאריך
he_IL[1]: תאריכים

[ctx: button]
en: Delete permanently
he_IL: מחק לצמיתות

en: Restore
he_IL: שחזור

en: Download
he_IL: הורדה

en: Setup
he_IL: הגדרות

note: TRANS: %s is the user login
en: %s deletes an item
he_IL: %s מחק פריט

note: TRANS: %s is the user login
en: %s restores an item
he_IL: %s שחזר פריט

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges an item
he_IL: %s מחק פריט לצמיתות

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates an item
he_IL: %s עדכן פריט

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a link with an item
he_IL: %s הוסיף קישור עם פריט

en: Consumable | Consumables
he_IL[0]: ציוד מתכלה
he_IL[1]: מוצרים מתכלים

en: Execute
he_IL: בצע

en: Next run
he_IL: ריצה הבאה

en: Next task to run: %s
he_IL: משימה הבאה לביצוע: %s

en: No action pending
he_IL: אין פעולות ממתינות

en: Component | Components
he_IL[1]: רכיבים

en: Administration
he_IL: ניהול המערכת

en: Dictionaries
he_IL: מילונים

en: Global dictionary
he_IL: מילון גלובלי

en: Software | Software
he_IL[0]: תוכנה
he_IL[1]: תוכנה

en: Manufacturer | Manufacturers
he_IL[1]: יצרנים

en: Printer | Printers
he_IL[0]: מדפסת
he_IL[1]: מדפסות

en: Model | Models
he_IL[1]: דגמים

en: Computer model | Computer models
he_IL[1]: דגמי מחבש

en: Monitor model | Monitor models
he_IL[1]: דגמי מסך

en: Printer model | Printer models
he_IL[1]: דגמי מדפסות

en: Device model | Device models
he_IL[1]: דגמי התקן

en: Network equipment model | Network equipment models
he_IL[1]: דגמי ציוד רשת

en: Phone model | Phone models
he_IL[1]: דגמי טלפון

en: Type | Types
he_IL[0]: סוג
he_IL[1]: סוגים

en: Computer type | Computer types
he_IL[1]: סוגי מחשב

en: Monitor type | Monitor types
he_IL[1]: סוגי מסך

en: Printer type | Printer types
he_IL[1]: סוגי מדפסת

en: Device type | Device types
he_IL[1]: סוגי התקן

en: Network equipment type | Network equipment types
he_IL[1]: סוגי ציוד רשת

en: Phone type | Phone types
he_IL[1]: סוגי טלפון

en: Operating system | Operating systems
he_IL[0]: מערכת הפעלה
he_IL[1]: OS

en: Version | Versions
he_IL[0]: גרסה
he_IL[1]: גירסאות

en: Display options
he_IL: אפשרויות תצוגה

en: Unknown file
he_IL: קובץ לא מוכר

en: File not found
he_IL: קובץ לא נמצא

en: File is altered (bad checksum)
he_IL: הקובץ שונה (בדיקה נכשלה)

en: Unauthorized access to this file
he_IL: גישה לא מורשית לקובץ זה

en: Invalid filename
he_IL: שם קובץ לא חוקי

en: No selected element or badly defined operation
he_IL: לא נבחרו פריטים או שהפעולה הוגדרה בצורה שגויה.

[ctx: button]
en: Search
he_IL: חיפוש

en: Alternate username
he_IL: שם משתמש חלופי

en: Hardware type
he_IL: סוג המכשור

en: ID
he_IL: מזהה

en: Serial number
he_IL: מספר סידורי

en: Inventory number
he_IL: מספר טבוע

en: Computer | Computers
he_IL[0]: מחשב
he_IL[1]: מחשבים

en: Network device | Network devices
he_IL[1]: התקני רשת

en: Monitor | Monitors
he_IL[0]: צג
he_IL[1]: צגים

en: Device | Devices
he_IL[0]: התקן
he_IL[1]: התקנים

en: FAQ
he_IL: שאלות נפוצות

en: New ticket
he_IL: הוסף קריאת שירות חדשה

en: Home
he_IL: דף הבית

en: Knowledge base
he_IL: מאגר מידע

en: LDAP directory link
he_IL: קישור דרך LDAP

en: Unable to connect to the LDAP directory
he_IL: לא מצליח להתחבר לשרת LDAP

en: Back
he_IL: חזרה

en: Bulk import groups from a LDAP directory
he_IL: ייבוא רב המשתמשים משרת ה- LDAP

en: Import of new groups
he_IL: ייבוא מקבוצות חדשות

en: Bulk import users from a LDAP directory
he_IL: ייבוא מירבי של משתמשים מתוך שרת ה - LDAP

en: Synchronizing already imported users
he_IL: לסנכרן משתמשים שכבר ייבאו

en: Import new users
he_IL: יבוא משתמשים חדשים

en: Log in again
he_IL: התחבר שוב

en: Receiver | Receivers
he_IL[1]: מקבלים

en: Bulk modification
he_IL: שינוי מסיבי

en: Failed operation
he_IL: פעולה נכשלה

en: Operation performed partially successful
he_IL: פעולה הסתיימה בהצלחה חלקית

en: Operation successful
he_IL: הפעולה הצליחה

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds an item
he_IL: %s הוסיף פריט

en: List of available tags
he_IL: רשימה של תגים זמינים

en: Planning
he_IL: תכנון

en: List of the hardware under contract
he_IL: רשימת החומרה הכלולה בחוזה

en: Name
he_IL: שם

en: Location | Locations
he_IL[1]: מיקומים

en: Date of purchase
he_IL: תאריך רכישה

en: Warranty expiration date
he_IL: תאריך תפוגת אחריות

en: Contract type | Contract types
he_IL[0]: סוג חוזה
he_IL[1]: סוג הסכם

en: Hardware under contract
he_IL: חומרה כלולה בחוזה

en: Item type
he_IL: סוג פריט

en: Display report
he_IL: הצג דוח

en: Account net value
he_IL: ערך נוכחי

[ctx: price]
en: Value
he_IL: ערך

en: TCO
he_IL: TCO (עלות הבעלות הכוללת)

en: Startup date
he_IL: תאריך הפעלה

en: Network report by location: %s
he_IL: דוח רשת לפי מיקום: %s

en: Network report by outlet: %s
he_IL: דוח רשת לפי נקודות: %s

en: Network report
he_IL: דוח רשת

en: By location
he_IL: לפי מיקום

en: By hardware
he_IL: לפי ציוד

en: By network outlet
he_IL: לפי נקדת רשת

en: Network report by hardware: %s
he_IL: דוח רשת לפי חומרה: %s

en: Device list
he_IL: רשימת חומרים

en: Equipment's report by year
he_IL: רשימת ציוד לפי שנה

en: Simplified interface
he_IL: ממשק רגיל

en: Work in progress...
he_IL: הרצה בתהליך

en: Task completed in %s
he_IL: משימה הסתיימה תוך %s

en: Rule type
he_IL: סוג כלל

en: Transfer
he_IL: העברה

en: Search
he_IL: חיפוש

en: External authentications
he_IL: אוטנטיקציה חיצונית

en: LDAP directory | LDAP directories
he_IL[1]: שרתי LDAP

en: Impossible to use LDAP as external source of connection
he_IL: אין אפשרות להשתמש ב-LDAP כמקור חיצוני לחיבור

en: Mail server | Mail servers
he_IL[1]: שרתי דואר

en: Others authentication methods
he_IL: שיטות אימות אחרות

en: Notification | Notifications
he_IL[1]: הודעות

en: Enable followup via email
he_IL: אפשר מעקב באמצעות דוא'ל

en: Email followups configuration
he_IL: הגדרות מעקבים באמצעות דואר אלקטרוני

en: Notification template | Notification templates
he_IL[1]: תבניות הודעה

en: Manage templates...
he_IL: נהל תבניות...

en: Statistics
he_IL: סטטיסטיקה

[ctx: ticket]
en: Solved | Solved
he_IL[1]: פתור

en: Late
he_IL: מאוחר

en: Closed
he_IL: סגור

[ctx: Quantity]
en: Number
he_IL: מספר

en: Closure
he_IL: סגירה

en: Resolution
he_IL: מתן פתרון

en: Real duration
he_IL: משך בפועל

en: Take into account
he_IL: לקחת בחשבון

en: Average time
he_IL: זמן ממוצע

en: Hour | Hours
he_IL[1]: שעות

en: Satisfaction survey
he_IL: סקר שביעות רצון

en: Tickets
he_IL: קריאות שירות

en: Satisfaction
he_IL: שביעות רצון

en: Technician
he_IL: טכנאי

en: Supplier | Suppliers
he_IL[0]: ספק
he_IL[1]: ספקים

en: User | Users
he_IL[0]: משתמש
he_IL[1]: משתמשים

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Group | Groups
he_IL[0]: קבוצה
he_IL[1]: קבוצות

en: Priority
he_IL: עדיפות

en: Urgency
he_IL: דחיפות

en: Impact
he_IL: השפעה

[ctx: person]
en: Title
he_IL: כותרת

en: Solution type | Solution types
he_IL[0]: סוג הפתרון
he_IL[1]: סוגי פתרונות

en: Request source | Request sources
he_IL[1]: מקורות הבקשות

en: Previous
he_IL: קודם

en: Next
he_IL: הבא

[ctx: quantity]
en: Number of tickets
he_IL: מספר קריאות

en: Show graphics
he_IL: הצג גרפיקות

en: Number opened
he_IL: נפתחו

en: Number solved
he_IL: נפתרו

en: Number solved late
he_IL: נסגרו באיחור

en: Number closed
he_IL: נסגרו

en: Requester | Requesters
he_IL[0]: יוזם
he_IL[1]: פונים

en: Writer
he_IL: מחבר

en: Characteristics
he_IL: מאפיינים

en: Assigned to
he_IL: מוקצה אל

en: Your ticket has been registered, its treatment is in progress.
he_IL: ההודעה נשלחה בהצלחה, בקשתך נרשמה להמשך הטיפול..

en: OK
he_IL: אישור

en: Thank you for using our automatic helpdesk system.
he_IL: אנו מודים לך על השימוש במערכת האוטומתית שלנו לטיפול בתקלות.

en: Loading...
he_IL: במהלך הטעינה...

en: Never
he_IL: לעולם

en: Each day
he_IL: כל יום

en: Each week
he_IL: כל שבוע

en: Each month
he_IL: כל חודש

en: No
he_IL: לא

en: Yes
he_IL: כן

note: TRANS: %s is the date
en: Alert sent on %s
he_IL: התראה נשלחה %s

en: Others
he_IL: אחרים

en: Incorrect username or password
he_IL: שם משתמש או סיסמה שגויים

en: User not authorized to connect in GLPI
he_IL: משתמש לא מורשה כדי להתחבר ל-GLPI

en: Password field is empty
he_IL: שדה הסיסמה ריק

en: Empty login or password
he_IL: שדה שם משתמש או סיסמה ריקים

en: Authentication on GLPI database
he_IL: לאמת באמצעות בסיס הנתונים של GLPI

en: Authentication on a LDAP directory
he_IL: אמת באמצעות שרת LDAP

en: Authentication on mail server
he_IL: אימות מול שרת דואר

en: Email server
he_IL: שרת דואר

en: CAS
he_IL: שרת מרכזי לאימות CAS

en: x509 certificate authentication
he_IL: אימות אישור מסוג x509

en: Other
he_IL: אחר

en: GLPI internal database
he_IL: בסיס פנימי GLPI

en: Not yet authenticated
he_IL: טרם נכנס למערכת

en: Force synchronization
he_IL: כפה סנכרון

en: Change of the authentication method
he_IL: שינוי שיטת האימות

en: Synchronization
he_IL: סינכרון

en: CAS authentication
he_IL: אימות באמצעות CAS

[ctx: authentication]
en: Enabled
he_IL: פעיל

note: TRANS: for CAS SSO system
en: CAS Host
he_IL: שרת CAS

note: TRANS: for CAS SSO system TRANS: Proxy port TRANS: SMTP port
en: Port | Ports
he_IL[0]: פורט
he_IL[1]: Ports

en: Impossible to use CAS as external source of connection
he_IL: אין אפשרות להשתמש בשרת CAS כמקור חיצוני לחיבור

en: Surname
he_IL: שם משפחה

en: First name
he_IL: שם פרטי

en: Administrative number
he_IL: מספר עובד

note: TRANS: Test of comment for translation (mark : //TRANS)
en: Phone | Phones
he_IL[0]: טלפון
he_IL[1]: טלפונים

en: Phone 2
he_IL: טלפון 2

en: Mobile phone
he_IL: טלפון נייד

en: Language
he_IL: בחר שפה

en: Save
he_IL: שמירה

en: Preconfiguration
he_IL: קדם תצורה

en: Default values
he_IL: ערכים ברירת מחדל

en: Last update
he_IL: עודכן אחרון

en: Default server
he_IL: שרת ברירת מחדל

en: Active
he_IL: פעיל

en: Server
he_IL: שרת

en: Port (default=389)
he_IL: פורט LDAP (ברירת מחדל=389)

en: Connection filter
he_IL: מסנן חיבור

en: BaseDN
he_IL: Basedn

en: Clear
he_IL: נקה

en: Login field
he_IL: שדה כניסת משתמש

en: Advanced information
he_IL: מידע מתקדם

en: Use TLS
he_IL: להשתמש ב-TLS

en: ldap_start_tls does not exist
he_IL: ldap_start_tls לא קיים

en: Unlimited
he_IL: בלתי מוגבל

en: How LDAP aliases should be handled
he_IL: איך יש להתייחס לשם נרדף ב LDAP

en: Always dereferenced
he_IL: אל תפנה תמיד

en: List of LDAP directory replicates
he_IL: רשימה של סיפריות LDAP מרופלקות

en: Replicate | Replicates
he_IL[1]: רפליקציה

[ctx: button]
en: Test
he_IL: בדיקה

en: In users
he_IL: במשתמשים

en: In groups
he_IL: בקבוצות

en: In users and groups
he_IL: משתמשים וקבוצות

en: Belonging to groups
he_IL: חבר בקבוצות

en: Search type
he_IL: סוג החיפוש

en: Filter to search in groups
he_IL: סנן לחיפוש בקבוצות

en: Group attribute containing its users
he_IL: תכונה קבוצתית שמכילה את המשתמשים שלה

en: Use DN in the search
he_IL: להשתמש ב-DN בחיפוש

en: Attribute representing entity
he_IL: משתנים המייצגים ישות

[ctx: button]
en: Synchronize
he_IL: לסנכרן

[ctx: button]
en: Import
he_IL: ייבוא

en: Group DN
he_IL: DN קבוצתי

en: No group to be imported
he_IL: אין קבוצות לייבוא

en: LDAP directory choice
he_IL: בחירת שרת LDAP

en: User not found or several users found
he_IL: המשתמש לא נמצא, או כמה משתמשים נמצאו

en: Expert mode
he_IL: מצב מומחה

[ctx: button]
en: To change
he_IL: לשנות

en: Select the desired entity
he_IL: בחר היחידה הרצויה

en: No directory selected
he_IL: לא נבחרו סיפריות

en: Preserve
he_IL: שמור

en: Put in dustbin
he_IL: העבר לסל מחזור

en: Disable
he_IL: הפוך ללא פעיל

en: Enable filtering by date
he_IL: אפשר סינון לפי תאריך

en: View updated users
he_IL: צפה במשתמשים שעודכנו

en: from
he_IL: מאת

en: to
he_IL: עד

en: Disable filtering by date
he_IL: בטל סינון לפי תאריך

note: TRANS: for mail connection system
en: Connection string
he_IL: משתנה התחברות

en: Email server configuration
he_IL: הגדרות שרת דואר

en: Test connection to email server
he_IL: בדיקת התחברות לשרת מייל

en: Update Source | Update Sources
he_IL[1]: מקורות עדכון

en: Read
he_IL: קריאה בלבד

en: Check for upgrade
he_IL: לבדוק זמינות עדכונים

en: Value
he_IL: ערך

en: Content
he_IL: תוכן

en: Move
he_IL: הזז

en: After
he_IL: אחרי

en: Before
he_IL: לפני

[ctx: button]
en: Move
he_IL: הזז

en: New item
he_IL: פריט חדש

en: Private
he_IL: פרטי

en: Partial load of the bookmark.
he_IL: טעינה חלקית של הסימנייה.

en: Default view
he_IL: תצוגת ברירת מחדל

[ctx: button]
note: TRANS: select action 'update' (before doing it)
en: Update
he_IL: עדכון

en: Load
he_IL: טען

en: Save as bookmark
he_IL: שמור במועדפים

en: Budget | Budgets
he_IL[0]: תקציב
he_IL[1]: תקציבים

en: Main
he_IL: ראשי

en: Item | Items
he_IL[0]: פריט
he_IL[1]: פריטים

en: Associated item | Associated items
he_IL[0]: פריטים משויכים
he_IL[1]: פריטים משוייכים

en: Total
he_IL: סך הכל

en: Total spent on the budget
he_IL: סה'כ יצא מהתקציב

en: Total remaining on the budget
he_IL: סה'כ נשאר בתקציב

en: Calendar | Calendars
he_IL[1]: לוחות שנה

[ctx: button]
en: Duplicate
he_IL: שכפל

en: Start
he_IL: התחלה

en: End
he_IL: סוף

en: Recurrent
he_IL: חוזר

en: Close time | Close times
he_IL[1]: זמני סגירה

en: Time range | Time ranges
he_IL[0]: טווח זמן
he_IL[1]: טווחי זמן

en: Add a schedule
he_IL: הוסף לוח זמנים

en: Day | Days
he_IL[1]: יום

en: Cartridge | Cartridges
he_IL[0]: מחסנית
he_IL[1]: מחסניות טונר/דיו

en: No free cartridge
he_IL: אין מחסנית זמינה

[ctx: cartridge]
en: New | New
he_IL[1]: חדשים

[ctx: cartridge]
en: Used | Used
he_IL[1]: בשימוש

en: No cartridge
he_IL: אין מחסניות במלאי

en: Enable the financial and administrative information
he_IL: הפעל את המידע הפיננסי וניהולי

en: Back to stock
he_IL: חזרה למלאי

en: Worn cartridges
he_IL: מחסניות בלאי

[ctx: item]
en: State
he_IL: מצב

en: Add date
he_IL: תאריך הוספה

en: Use date
he_IL: תאריך הנפקה

en: Printer counter
he_IL: מונה של המדפסת

note: TRANS: Always plural
en: Financial and administrative information
he_IL: מידע פיננסי וניהולי

en: Average time in stock
he_IL: משך הזמן הממוצע במלאי

en: month | months
he_IL[1]: חודשים

en: Average time in use
he_IL: משך הזמן הממוצע בשימוש

en: Average number of printed pages
he_IL: ממוצע הדפים המודפסים

en: Add cartridges
he_IL: הוסף מחסניות

[ctx: button]
en: Install
he_IL: התקן

en: End of life
he_IL: סוף החיים

en: Used cartridges
he_IL: מחסניות משומשות

en: Cartridge model | Cartridge models
he_IL[0]: דגם מחסנית
he_IL[1]: דגמי מחסניות

en: Cartridge type | Cartridge types
he_IL[0]: סוג מחסנית
he_IL[1]: סוגי מחסנית

en: Printed pages
he_IL: עמודים מודפסים

note: TRANS: %d is a number of months
en: %d month | %d months
he_IL[1]: %d חודשים

en: Reference
he_IL: סימוכין

en: Technician in charge of the hardware
he_IL: טכנאי אחראי על הפריט

en: Group in charge of the hardware
he_IL: קבוצה אחראית על החומרה

en: Stock location
he_IL: מיקום מלאי

en: Alert threshold
he_IL: הגדרות סף להתראה

en: Send alarms on cartridges
he_IL: שלח אזהרות אודות המחסניות

en: No item found
he_IL: לא נמצא פריט

en: Standard interface
he_IL: מרכז בקרה

en: Personal View
he_IL: תצוגה אישית

en: Group View
he_IL: תצוגה קבוצתית

en: Global View
he_IL: תצוגה גלובלית

en: RSS feed | RSS feeds
he_IL[1]: הזנות RSS

en: For security reasons, please change the password for the default users: %s
he_IL: מטעמי אבטחה, נא לשנות את סיסמת של המשתמשים ברירת המחדל: %s

en: MySQL replica: read only
he_IL: שכפול MYSQL: קריאה בלבד

en: Change | Changes
he_IL[1]: שינויים

en: Add an actor
he_IL: הוסף משתתף

en: Analysis
he_IL: אבחון

en: Plans
he_IL: תוכניות

en: Solution | Solutions
he_IL[0]: פתרון
he_IL[1]: פתרונות

en: Control list
he_IL: רשימת בקרה

en: Deployment plan
he_IL: תוכנית פריסה

en: Backup plan
he_IL: תוכנית גיבוי

en: Checklist
he_IL: רשימת בדיקה

[ctx: status]
en: New
he_IL: חדש

en: Evaluation
he_IL: הערכה

en: Approval | Approvals
he_IL[0]: התר
he_IL[1]: מתן תוקף

[ctx: status]
en: Accepted
he_IL: התקבל

en: Pending
he_IL: בהמתנה

[ctx: change]
en: Test
he_IL: בדיקה

en: Qualification
he_IL: הכשרה

en: Applied
he_IL: יישומי

en: Review
he_IL: סקירה

[ctx: status]
en: Closed
he_IL: סגור

[ctx: status]
en: Not solved
he_IL: לא פתור

[ctx: status]
en: Not closed
he_IL: לא סגור

[ctx: status]
en: Solved + Closed
he_IL: נפתר + נסגר

en: Opening date
he_IL: תאריך פתיחה

en: Due date
he_IL: תאריך יעד

en: By
he_IL: על ידי

en: Date of solving
he_IL: תאריך הפתרון

en: Closing date
he_IL: תאריך סגירה

en: Status | Statuses
he_IL[0]: סטטוס
he_IL[1]: סטטוס

en: Total duration
he_IL: משך הזמן הכולל

en: Title
he_IL: כותרת

en: Description
he_IL: תיאור

en: Impacts
he_IL: השפעות

en: Add an item
he_IL: הוסף פריט

en: Add a change
he_IL: הוסף שינוי

en: Add a problem
he_IL: הוסף בעיה

en: Change task | Change tasks
he_IL[1]: שנה משימות

en: Add a ticket
he_IL: הוסף קריאה

en: Item not linked to an object
he_IL: פריט אינו מקושר לאובייקט

en: Add
he_IL: הוסף

[ctx: button]
en: Associate
he_IL: הקצה

[ctx: button]
en: Dissociate
he_IL: הפרד

en: Item successfully added
he_IL: הפריט נוסף בהצלחה

en: Item successfully updated
he_IL: הפריט עודכן בהצלחה

en: Item successfully deleted
he_IL: הפריט נמחק בהצלחה

en: Item successfully purged
he_IL: הפריט נמחק לצמיתות

en: Item successfully restored
he_IL: הפריט שוחזר בהצלחה

[ctx: button]
note: TRANS : means update / actualize
en: Save
he_IL: שמירה

[ctx: button]
en: Restore
he_IL: שחזור

[ctx: button]
en: Put in dustbin
he_IL: העבר לסל מחזור

en: Template name
he_IL: שם תבנית

en: Can't change this attribute. It's inherited from its parent.
he_IL: אין אפשרות לשנות משתנה זה. הוא מתקבל בירושה מהמשתנה לפניו

en: You are not allowed to change the visibility flag for child entities.
he_IL: אינך מורשה לשנות את מצב הנראות לתת יחידות

en: Flag change forbidden. Linked items found.
he_IL: אסור לשנות סטטוס. נמצאו פריטים מקושרים.

en: Complete name
he_IL: שם מלא

note: TRANS: Number of the alternate username
en: Alternate username number
he_IL: מספר שם משתמש חלופי

en: At least one field has an incorrect value
he_IL: לפחות בשדה אחד ערך שגוי

en: Other item exist
he_IL: פריט אחר קיים

en: Item in the dustbin
he_IL: פריטים בסל מחזור

en: Default value
he_IL: ערך ברירת מחדל

en: Choose a template
he_IL: בחר תבנית

en: Blank Template
he_IL: תבנית ריקה

en: Templates
he_IL: תבניות

en: Add a template...
he_IL: הוסף תבנית...

en: Update
he_IL: עדכון

en: Purge
he_IL: רוקן

en: Delete
he_IL: למחוק

en: Caution: you're about to remove a heading used for one or more items.
he_IL: זהירות: הינך הולך להסיר כותרת אשר בשימוש פריט אחד או יותר.

[ctx: button]
en: Cancel
he_IL: ביטול

[ctx: button]
en: Replace
he_IL: החלף

[ctx: button]
en: Merge
he_IL: למזג

en: General
he_IL: כללי

en: Debug
he_IL: איתור באגים

en: First
he_IL: ראשון

en: List
he_IL: רשימה

en: Last
he_IL: אחרון

en: Email Followup
he_IL: לשלוח מעקבים בדוא'ל

en: Cost | Costs
he_IL[0]: עלות
he_IL[1]: עלויות

en: Duration
he_IL: משך

en: Time cost
he_IL: עלות שעה

en: Fixed cost
he_IL: עלות קבועה

en: Material cost
he_IL: עלות חומרים

en: Total cost
he_IL: עלות כוללת

en: Ticket | Tickets
he_IL[0]: קריאה
he_IL[1]: קריאות שירות

en: Invalid email address
he_IL: כתובת דוא'ל לא חוקית

en: Invalid dates. Update cancelled.
he_IL: תאריכים שגויים. עדכון בוטל.

[ctx: priority]
en: Major
he_IL: גדול

[ctx: priority]
en: Very high
he_IL: גבוה מאוד

[ctx: priority]
en: High
he_IL: גבוה

[ctx: priority]
en: Medium
he_IL: בינונית

[ctx: priority]
en: Low
he_IL: נמוכה

[ctx: priority]
en: Very low
he_IL: נמוכה מאוד

[ctx: priority]
en: All
he_IL: הכל

[ctx: priority]
en: At least very low
he_IL: לפחות מאוד נמוך

[ctx: priority]
en: At least low
he_IL: לפחות נמוך

[ctx: priority]
en: At least medium
he_IL: לפחות בינוני

[ctx: priority]
en: At least high
he_IL: לפחות גבוה

[ctx: priority]
en: At least very high
he_IL: לפחות מאוד גבוה

[ctx: urgency]
en: Very high
he_IL: מאוד גבוה

[ctx: urgency]
en: High
he_IL: גבוה

[ctx: urgency]
en: Medium
he_IL: בינוני

[ctx: urgency]
en: Low
he_IL: נמוך

[ctx: urgency]
en: Very low
he_IL: מאוד נמוך

[ctx: urgency]
en: All
he_IL: הכל

[ctx: urgency]
en: At least very low
he_IL: לפחות מאוד נמוך

[ctx: urgency]
en: At least low
he_IL: לפחות נמוך

[ctx: urgency]
en: At least medium
he_IL: לפחות בינוני

[ctx: urgency]
en: At least high
he_IL: לפחות גבוה

[ctx: urgency]
en: At least very high
he_IL: לפחות מאוד גבוה

[ctx: impact]
en: Very high
he_IL: מאוד גבוה

[ctx: impact]
en: High
he_IL: גבוה

[ctx: impact]
en: Medium
he_IL: בינוני

[ctx: impact]
en: Low
he_IL: נמוך

[ctx: impact]
en: Very low
he_IL: נמוך מאוד

[ctx: impact]
en: All
he_IL: הכל

[ctx: impact]
en: At least very low
he_IL: לפחות מאוד נמוך

[ctx: impact]
en: At least low
he_IL: לפחות נמוך

[ctx: impact]
en: At least medium
he_IL: לפחות בינוני

[ctx: impact]
en: At least high
he_IL: לפחות גבוה

[ctx: impact]
en: At least very high
he_IL: לפחות מאוד גבוה

en: Watcher | Watchers
he_IL[1]: צופה

en: Resolution date
he_IL: תאריך מתן פתרון

en: Last edit by
he_IL: נערך לאחרונה ע"י

en: Resolution time
he_IL: זמן פתרון

en: Closing time
he_IL: זמן סגירה

en: Waiting time
he_IL: זמן המתנה

en: Requester group | Requester groups
he_IL[1]: קבוצות המבקש

en: Assigned to a supplier
he_IL: מוקצה לספק

en: Technician group
he_IL: קבוצת טכנאים

en: Email for followup
he_IL: דוא'ל למעקב

en: Requester user
he_IL: משתמש המבקש

en: Watcher user
he_IL: משתמש צופה

en: Group in charge of the ticket
he_IL: הקבוצה האחראית על הקריאה

en: Actor
he_IL: משתתף

en: Solution template | Solution templates
he_IL[0]: תבנית הפתרון
he_IL[1]: תבניות של פתרונות

en: Search a solution
he_IL: חפש פתרון

en: Save and add to the knowledge base
he_IL: שמור והוסף למאגר הידע

en: Closed on %s
he_IL: נסגרה ב- %s

en: Solved on %s
he_IL: פתור ב %s

en: Opened on %s
he_IL: נפתחה ב- %s

en: From %s
he_IL: מאת %s

en: To %s
he_IL: עד %s

note: TRANS: %s is user name
en: By %s
he_IL: על ידי %s

en: Assigned
he_IL: מוקצה

en: Task | Tasks
he_IL[0]: משימה
he_IL[1]: משימות

[ctx: quantity]
en: Number of tasks
he_IL: מספר משימות

en: Information | Information
he_IL[0]: מידע
he_IL[1]: מידע

en: To do
he_IL: לעשות

en: Done
he_IL: בוצע

en: Begin
he_IL: התחלה

en: Plan this task
he_IL: תכנן משימה זו

en: Add a new task
he_IL: הוסף משימה חדשה

en: No task found.
he_IL: לא נמצאה משימה

en: If approval is denied, specify a reason.
he_IL: אם אישור נדחה, ציין את הסיבה לכך.

note: TRANS: %s is the username
en: Update the approval request to %s
he_IL: עדכן את בקשת האישור ל %s

en: Cancel the approval request to %s
he_IL: בטל את בקשת האישור ל %s

en: Waiting for approval
he_IL: ממתין לאישור

en: Refused
he_IL: נדחה

en: Granted
he_IL: התקבל

en: Send an approval request
he_IL: שלח בקשה לאישור

en: Request date
he_IL: תאריך בקשה

en: Approval requester
he_IL: מבקש האישור

en: Request comments
he_IL: הערת בקשה

en: Approver
he_IL: המאשר

en: Approval comments
he_IL: הערת אישור

en: Approvals for the ticket
he_IL: אישור/ים עבור הקריאה

en: Status of the approval request
he_IL: סטטוס של בקשת האישור

en: Optional when approved
he_IL: אפשרי כאשר אושר

en: Approval date
he_IL: תאריך אישור

en: As child of
he_IL: כמשנה של

en: New child heading
he_IL: תת כותרת חדשה

en: Alternate username updated. The connected items have been updated using this alternate username.
he_IL: שם המשתמש החלופי עודכן. הפריטים המקושרים עודכנו בפרטי איש קשר זה.

en: Network | Networks
he_IL[0]: רשת
he_IL[1]: רשתות

en: Domain | Domains
he_IL[1]: תחומים

en: Product ID of the operating system
he_IL: מזהה מערכת הפעלה

en: Serial of the operating system
he_IL: מספר סידורי של מערכת הפעלה

note: TRANS: %s is the datetime of insertion TRANS: %s is the datetime of update
en: Created on %s
he_IL: נוצר ב-%s

[ctx: button]
en: Connect
he_IL: התחבר

en: Processor | Processors
he_IL[1]: מעבדים

en: Memory type | Memory types
he_IL[0]: סוג הזיכרון
he_IL[1]: סוג זכרון

en: Mio
he_IL: MB

en: Network interface | Network interfaces
he_IL[1]: ממשקי רשת

en: MAC address
he_IL: Mac כתובת

en: Soundcard | Soundcards
he_IL[1]: כרטיסי קול

en: Hard drive type
he_IL: HD-סוג

en: Hard drive size
he_IL: HD גודל

en: Power supply | Power supplies
he_IL[1]: ספק כוח

en: Volume | Volumes
he_IL[0]: כונן
he_IL[1]: כוננים

en: Global size
he_IL: נפח כונן

en: Free size
he_IL: מקום פנוי

en: Free percentage
he_IL: אחוז פנוי

en: Mount point
he_IL: ספריית מיפוי מערכת קבצים

en: Partition
he_IL: נתיב פיזי

en: File system | File systems
he_IL[1]: מערכות קבצים

en: Virtual machine | Virtual machines
he_IL[1]: מכונות וירטואליות

en: State of the virtual machine | States of the virtual machine
he_IL[1]: מצבים של המכונה וירטואלית

en: Virtualization model | Virtualization models
he_IL[1]: דגמי הוירטואליזציה

en: Virtualization system | Virtualization systems
he_IL[1]: מערכות הוירטואליזציה

en: Memory of virtual machines
he_IL: זכרון של מכונות וירטואליות

en: Virtual machine UUID
he_IL: מזהה של מכונה וירטואלית UUID

en: Add a volume
he_IL: הוסף כונן

note: TRANS: %s is a size
en: %s Mio
he_IL: %s MB

[ctx: button]
en: Disconnect
he_IL: נתק

en: Connection | Connections
he_IL[0]: חיבור
he_IL[1]: חיבורים

en: License | Licenses
he_IL[0]: רישיון
he_IL[1]: רישיונות

en: Affected computers
he_IL: מחשבים המושפעים

en: Summary
he_IL: סיכום

en: Installation | Installations
he_IL[0]: התקנה
he_IL[1]: התקנות

en: Add a virtual machine
he_IL: הוסף מכונה וירטואלית

[ctx: setup]
en: General
he_IL: כללי

en: General setup
he_IL: הגדרות כלליות

en: URL of the application
he_IL: קישור URL של הישום

en: Simplified interface help link
he_IL: לינק עזרה של ממשק פשוט

en: Standard interface help link
he_IL: קישור לאתר העזרה

en: Default chart format
he_IL: ברירת מחדל פורמט תרשים

en: Dynamic display
he_IL: תצוגה דינאמית

en: Autocompletion of text fields
he_IL: מילוי אוטומטי של שדות טקסט

en: Assets
he_IL: נכסים

en: Enable the financial and administrative information by default
he_IL: הפעל את המידע פיננסי ומנהלי כברירת מחדל

en: Restrict monitor management
he_IL: הגבל ניהול צגים

en: Restrict device management
he_IL: הגבל ניהול התקנים

en: Beginning of fiscal year
he_IL: תחילת השנה הפיסקלית (יום וחודש)

en: Restrict phone management
he_IL: הגבל ניהול טלפון

en: Automatic fields (marked by *)
he_IL: שדות אוטומטיים (מסומנים ע'י *)

en: By entity
he_IL: לפי יחידה

en: Restrict printer management
he_IL: הגבל ניהול מדפסת

en: Automatically update of the elements related to the computers
he_IL: עדכון אוטומטי של הפרטים הקשורים למחשבים

en: Unit management
he_IL: ניהול יחידה

en: When connecting or updating
he_IL: בעת חיבור / עדכון

en: Do not copy
he_IL: אל תעתיק

en: Copy
he_IL: העתק

en: Copy computer status
he_IL: העתק סטטוס המחשב

en: When disconnecting
he_IL: בעת ניתוק

en: Do not delete
he_IL: אל תמחק

en: Clear status
he_IL: נקה סטטוס

en: Automatically add users from an external authentication source
he_IL: הוספה אוטומטית של משתמשים ממקור הזדהות חיצוני

en: Add a user without accreditation from a LDAP directory
he_IL: הוספת משתמש ללא אישור בספריית LDAP

en: Action when a user is deleted from the LDAP directory
he_IL: פעולה כאשר משתמש נמחק משרת ה- LDAP

en: Mysql server
he_IL: שרת MYSQL

en: Database
he_IL: מסד נתונים

en: Mysql user
he_IL: שם משתמש MYSQL

en: Mysql password
he_IL: סיסמה MYSQL

en: Assistance
he_IL: תמיכה

en: Limit of the schedules for planning
he_IL: הגבלת שעות לתכנון

en: Default heading when adding a document to a ticket
he_IL: כותרת ברירת מחדל עבור מסמך מצורף לקריאה

en: Keep tickets when purging hardware in the inventory
he_IL: שמור על הקריאות כאשר מוחקים חומרה שרשומה במערכת

en: Allow anonymous ticket creation (helpdesk.receiver)
he_IL: אפשר פתיחת קריאות ע'י משתמש אנונימי (helpdesk.html)

en: Matrix of calculus for priority
he_IL: מטריצה של חשבון לפי עדיפות

en: Personalization
he_IL: התאמה אישית

en: Default language
he_IL: שפת ברירת מחדל

en: Date format
he_IL: פורמט של תאריך

en: DD-MM-YYYY
he_IL: יום-חודש-שנה

en: MM-DD-YYYY
he_IL: חודש-יום-שנה

en: Results to display by page
he_IL: מספר תוצאות בדף

en: Number format
he_IL: פורמט מספרים

en: Display order of surnames firstnames
he_IL: הצג שם

en: Surname, First name
he_IL: שם משפחה, שם פרטי

en: First name, Surname
he_IL: שם פרטי, שם משפחה

en: Show GLPI ID
he_IL: הצג GLPI ID

en: CSV delimiter
he_IL: סימן מפריד CSV

en: Private followups by default
he_IL: מעקב חדש לפי ברירת מחדל - פרטי

en: Show new tickets on the home page
he_IL: הצג קריאות חדשות בעמוד הבית

en: Private tasks by default
he_IL: משימות אישיות כברירת מחדל

en: Log Level
he_IL: רמת יומן האירועים

en: 1- Critical (login error only)
he_IL: 1 - קריטיות (שגיאות התחברות בלבד)

en: 2- Severe (not used)
he_IL: 2 - חמורות (לא בשימוש)

en: 3- Important (successful logins)
he_IL: 3 - חשובות (התחברויות מוצלחות)

en: 4- Notices (add, delete, tracking)
he_IL: 4 - הודעות (הוספה, מחיקה, מעקב)

en: 5- Complete (all)
he_IL: 5 - הכל )כל ההודעות)

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: System
he_IL: מערכת

en: Checking write permissions for setting files
he_IL: בדיקת הרשאות כתיבה עבור קבצי הגדרות

en: Checking write permissions for document files
he_IL: בדיקת הרשאות כתיבה עבור קבצים מצורפים

en: Checking write permissions for dump files
he_IL: בדיקת הרשאות כתיבה עבור קבצי גיבוי של הנתונים

en: Checking write permissions for cache files
he_IL: בדיקת הרשאות כתיבה עבור קבצי CACHE

en: Checking write permissions for graphic files
he_IL: בדוק הרשאות כתיבה עבור קבצי הגרפיקה

en: The directory could not be created.
he_IL: אין אפשרות לצור את התיקיה.

en: The directory was created but could not be removed.
he_IL: התיקיה נוצרה אך אין אפשרות למחיקתה.

en: The file could not be created.
he_IL: אין אפשרות לצור הקובץ.

en: The file was created but can't be deleted.
he_IL: הקובץ נוצר אך אין אפשרות למחיקתו.

en: Checking write permissions for log files
he_IL: בדיקה לכתיבת קבצי LOG

[ctx: button]
en: Give
he_IL: נפק

en: No consumable
he_IL: לא ציוד מתכלה

[ctx: consumable]
en: New | New
he_IL[1]: חדשים

[ctx: consumable]
en: Used | Used
he_IL[1]: בשימוש

en: Used consumables
he_IL: ציוד מתכלה בשימוש

en: In stock
he_IL: במלאי

en: No consumable found
he_IL: לא נמצא ציוד מתכלה

en: Send alarms on consumables
he_IL: שלח אזהרה למתכלים

en: Contact | Contacts
he_IL[0]: משתמש נוסף
he_IL[1]: אנשי קשר

en: Address
he_IL: כתובת

en: Fax
he_IL: פקס

en: Postal code
he_IL: מיקוד

en: City
he_IL: עיר

[ctx: location]
en: State
he_IL: מצב

en: Country
he_IL: ארץ

en: Associated supplier | Associated suppliers
he_IL[0]: ספק משוייך
he_IL[1]: ספקים משויכים

en: Website
he_IL: אתר האינטרנט

en: Add a contact
he_IL: הוסף איש קשר

en: Contract | Contracts
he_IL[0]: חוזה
he_IL[1]: חוזים

[ctx: phone]
en: Number
he_IL: מספר

en: Initial contract period
he_IL: תקופת חוזה ראשונית

en: Notice
he_IL: התראה

en: Account number
he_IL: מספר חשבון

en: Contract renewal period
he_IL: תקופת חוזה

en: Invoice period
he_IL: תקופת חשבונית

en: Renewal
he_IL: חידוש

en: Max number of items
he_IL: מספר מקסימלי של פריטים (0=לא מוגבל)

en: Email alarms
he_IL: התראות אימייל

en: Support hours
he_IL: שעות התמיכה

en: on week
he_IL: בימי א-ה

en: on Saturday
he_IL: ביום ו

en: Sundays and holidays
he_IL: שבתות וחגים

[ctx: button]
en: Add an item
he_IL: הוסף פריט

[ctx: button]
en: Remove an item
he_IL: הסר פריט

en: Expiration
he_IL: תפוגה

en: Expiration date + notice
he_IL: תאריך תפוגה + התראה

[ctx: quantity]
en: Number of items
he_IL: מספר פריטים

en: Contracts expired in the last 30 days
he_IL: חוזים שתוקפם פג ב-30 ימים אחרונים

en: Contracts expiring in less than 7 days
he_IL: חוזים שתוקפם יפוג תוך פחות משבוע ימים

en: Contracts expiring in less than 30 days
he_IL: חוזים שתוקפם יפוג תוך פחות מחודש ימים

en: Contracts where notice begins in less than 7 days
he_IL: חוזים עם התראה שמתחילה בתוך פחות מ -7 יום

en: Contracts where notice begins in less than 30 days
he_IL: חוזים עם התראה שמתחילה בתוך פחות מ -30 יום

en: Send alarms on contracts
he_IL: שלח אזהרה לחוזים

en: Tacit
he_IL: אוטומטי

en: Express
he_IL: מהיר

[ctx: button]
en: Add a contract
he_IL: הוסף חוזה

en: Add a contract
he_IL: הוסף חוזה

en: Automatic action | Automatic actions
he_IL[0]: פעולה אוטומטית
he_IL[1]: פעולות אוטומטיות

en: Action completed, partially processed
he_IL: פעולה הושלמה, בוצעה חלקית

en: Action completed, fully processed
he_IL: פעולה הושלמה, בוצעה במלואה

en: Action completed, no processing required
he_IL: משימה הסתיימה, לא נותר לעשות דבר

en: Run frequency
he_IL: תדירות ריצה

en: System lock
he_IL: נעילת מערכת

en: Disabled plugin
he_IL: תוסף לא מאופשר

en: Run mode
he_IL: מצב ריצה

en: Run period
he_IL: מחזוריות ריצה

en: Infinite
he_IL: אינסוף

en: Last run
he_IL: בוצע לאחרונה

en: Blank
he_IL: נקה

en: Running
he_IL: רץ

en: Scheduled
he_IL: מתוזמן

en: CLI
he_IL: ממשק פקודות טקסט

en: Run count
he_IL: מספר ריצות

en: Minimal time
he_IL: זמו מינימלי

en: Maximal time
he_IL: זמן מקסימלי

en: Minimal count
he_IL: ספירה מינמלית

en: %s item | %s items
he_IL[1]: %s פריטים

en: Maximal count
he_IL: ספירה מקסימלית

en: Average count
he_IL: ספירה ממוצעת

en: Total count
he_IL: ספירה סופית

en: Average speed
he_IL: מהירות ממוצעת

en: Last run list
he_IL: רשימת משימות שבוצעו לאחרונה

[ctx: quantity]
en: Number
he_IL: מספר

en: Check for new updates
he_IL: בדוק עדכונים חדשים

en: Clean old logs
he_IL: נקה לוגים ישנים

en: Database optimization
he_IL: אופטימיזציה של בסיס הנתונים

en: Clean expired sessions
he_IL: נקה הפעלות שפג תוקפן

en: Clean generated graphics
he_IL: נקה גרפיקה שנוצרה

note: TRANS: %d is a number of hours
en: %d hour | %d hours
he_IL[1]: %d שעות

note: TRANS: %d is a number of days
en: %d day | %d days
he_IL[1]: %d ימים

en: Check the MySQL replica
he_IL: בדוק רפליקציה של בסיס הנתונים

en: Max delay between master and slave (minutes)
he_IL: הבדל מרבי בין שרת הראשי ושרת המשני

en: can't connect to the database
he_IL: אין התחברות לבסיס הנתונים

en: Difference between master and slave
he_IL: הבדל בין שרת רשאי למשני

en: Optimizing tables
he_IL: אופטימיזציה טבלאות

en: Interface
he_IL: ממשק

en: Writing ability
he_IL: אפשרות כתיבה

en: Speed
he_IL: מהירות

en: Chipset
he_IL: ערכת שבבים

en: Rpm
he_IL: סל'ד

en: Frequency
he_IL: תדירות

en: Flow
he_IL: זרימה

en: Power
he_IL: כוח

en: Delete permanently
he_IL: מחק לצמיתות

en: Search result default display
he_IL: הצג תוצאות חיפוש כברירת מחדל

en: Document | Documents
he_IL[0]: מסמך
he_IL[1]: מסמכים

en: Succesful deletion of the file %s
he_IL: הקובץ נמחק בהצלחה %s

en: Failed to delete the file %s
he_IL: מחיקת הקובץ נכשלה %s

en: Added by %s
he_IL: נוסף ע'י %s

en: Current file
he_IL: קובץ נוכחי

en: Heading
he_IL: כותרת

en: Web Link
he_IL: Web קישור

en: MIME type
he_IL: MIME סוג

en: Use a FTP installed file
he_IL: השתמש בקובץ שנטען באמצעות FTP

note: TRANS: %s is a size
en: %s Mio max
he_IL: %s MB max

[ctx: quantity]
en: Number of documents
he_IL: מספר מסמכים

en: Tag
he_IL: תגים

en: Document move succeeded.
he_IL: המסמך עבר בהצלחה.

en: File move failed.
he_IL: העברת הקובץ נכשלה.

en: Document copy succeeded.
he_IL: העתקת המסמך הצליחה.

en: File move failed
he_IL: העברת הקובץ נכשלה

en: The file is valid. Upload is successful.
he_IL: הקובץ חוקי. טעינת הקובץ הצליחה.

en: Unauthorized file type
he_IL: סוג קובץ לא מורשה

en: Create the directory %s
he_IL: צור תיקייה %s

en: No file available
he_IL: אין קובץ זמין

[ctx: button]
en: Add a document
he_IL: הוסף מסמך

[ctx: button]
en: Remove a document
he_IL: הסר מסמך

en: Web link
he_IL: Web קישור

en: Add a document
he_IL: הוסף מסמך

[ctx: button]
en: Add a new file
he_IL: הוסף קובץ חדש

[ctx: button]
en: Associate an existing document
he_IL: שייך מסמך קיים

en: Icon
he_IL: אייקון

en: Extension
he_IL: סיומת

en: Help
he_IL: עזרה

en: %s hour | %s hours
he_IL[1]: %s שעות

en: Common
he_IL: כללי

en: Status of items | Statuses of items
he_IL[0]: סטטוס הפריט
he_IL[1]: סטטוס הפריט

en: License type | License types
he_IL[1]: סוג של רישיון

en: Management
he_IL: מידע ניהולי

en: Tools
he_IL: כלים

en: Network outlet | Network outlets
he_IL[0]: נקודת רשת
he_IL[1]: נקודות רשת

en: IP network | IP networks
he_IL[1]: רשתות IP

en: Internet domain | Internet domains
he_IL[1]: שמות תחום

en: Wifi network | Wifi networks
he_IL[1]: רשתות אלחוטיות WI-FI

en: Network name | Network names
he_IL[1]: שמות רשת

en: Global management
he_IL: ניהול גלובלי

en: Use unitary management
he_IL: בטל ניהול גלובלי

en: Duplicate the element as many times as there are connections
he_IL: שכפל פריט זה כמספר החיבורים

en: Current page in SLK
he_IL: ייצא עמוד נוכחי ל - SLK

en: Current page in CSV
he_IL: ייצא עמוד נוכחי ב-CSV

en: All pages in SLK
he_IL: לייצא הכל SLK

en: All pages in CSV
he_IL: לייצא הכל CSV

[ctx: button]
en: Export
he_IL: ייצוא

en: Add a new translation
he_IL: הוסף תרגום חדש

en: Field | Fields
he_IL[0]: שדה
he_IL[1]: שדות

en: LDAP directory of an entity
he_IL: ספריית LDAP של ישות

en: Search filter (if needed)
he_IL: פילטר חיפוש

en: Notification options
he_IL: אפשרויות הודעה

en: Administrator email
he_IL: כתובת דוא'ל של מנהל מערכת

en: Administrator reply-to email (if needed)
he_IL: כתובת דוא'ל להחזרת מייל (במידת הצורך)

en: Email signature
he_IL: חתימה בהודעות דוא'ל

en: Alarms on cartridges
he_IL: התראות על טונרים ודיו

en: Alarms on consumables
he_IL: התראות על מתכלים

en: Alarms on expired licenses
he_IL: התראות על רישיונות שפג תוקפם

en: Alarms on contracts
he_IL: התראות על הסכמים

en: Alarms on financial and administrative information
he_IL: התראות על פריטים פיננסים וניהולים

en: Alerts on reservations
he_IL: הודעות על זימון

en: Ticket template | Ticket templates
he_IL[0]: תבנית לקריאה
he_IL[1]: תבניות לקריאה

en: Automatic closing of solved tickets after
he_IL: סגירה אוטומטית של קריאה אחרי

en: Alerts on tickets which are not solved
he_IL: התראה על קריאות שלא נפתרו מתאריך

en: Order date
he_IL: תאריך הזמנה

en: Delivery date
he_IL: תאריך הספקה

en: Start date of warranty
he_IL: תאריך התחלה של אחריות

en: to see the entity and its sub-entities
he_IL: כדי לראות את היחידה ויחידות משנה שלה

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds the item
he_IL: %s הוסיף פריט

en: Alarms options
he_IL: אפשרויות להתראות

en: Reservation | Reservations
he_IL[0]: הזמנה
he_IL[1]: השאלת ציוד

en: Alerts on tickets which are not solved since
he_IL: התראה על קריאות שלא נפתרו מתאריך

en: Automatic closing configuration
he_IL: הגדרות סגירה אוטומטית

en: Configuring the satisfaction survey
he_IL: הגדרת סקר שביעות רצון

en: Internal survey
he_IL: סקר פנימי

en: External survey
he_IL: סקר חיצוני

en: Rule | Rules
he_IL[0]: כלל
he_IL[1]: כללים

en: Security
he_IL: אבטחה

en: Plugin | Plugins
he_IL[1]: הרחבות

en: No Event
he_IL: אין אירועים

en: Source
he_IL: פריט(ID)

en: Service
he_IL: שרות

en: Message
he_IL: הודעה

en: Level
he_IL: רמה

en: No item to display
he_IL: אין נתונים להצגה

en: Managed items
he_IL: פריטים מנוהלים

[ctx: button]
en: Add a user
he_IL: הוסף משתמש

en: Attribute value
he_IL: ערך של התכונה

en: Manager
he_IL: מנהל

en: Associate to a group
he_IL: לשייך לקבוצה

en: Dynamic
he_IL: דינמי

en: Add a user
he_IL: הוסף משתמש

en: Item not found
he_IL: פריט לא נמצא

en: You don't have permission to perform this action.
he_IL: אינך מורשה לבצע פעולה זו.

en: Progress
he_IL: התקדמות

en: My settings
he_IL: ההגדרות שלי

en: Logout
he_IL: התנתק

en: You will find it on the GLPI-PROJECT.org site.
he_IL: ניתן למצוא באתר הפרויקט: glpi-project.org.

en: Create a ticket
he_IL: פתיחת קריאה

en: Ticket followup
he_IL: מעקב אחר הקריאה

en: Plugins
he_IL: הרחבות

en: Ticket waiting for your approval
he_IL: קריאה הממתינה לאישורך

en: Check all
he_IL: סמן הכל

en: Uncheck all
he_IL: בטל הכל

en: Now
he_IL: עכשיו

en: Today
he_IL: היום

en: Specify a date
he_IL: ציין תאריך

en: - %d hour | - %d hours
he_IL[1]: - %d שעות

en: last Sunday
he_IL: יום ראשון האחרון

en: last Monday
he_IL: יום שני האחרון

en: last Tuesday
he_IL: יום שלישי האחרון

en: last Wednesday
he_IL: יום רביעי האחרון

en: last Thursday
he_IL: יום חמישי האחרון

en: last Friday
he_IL: יום שישי האחרון

en: last Saturday
he_IL: יום שבת האחרון

en: Beginning of the month
he_IL: תחילת החודש

en: Beginning of the year
he_IL: תחילת השנה

en: + %d hour | + %d hours
he_IL[1]: - %d שעות

note: TRANS: %1$d, %2$d, %3$d are page numbers
en: From %1$d to %2$d on %3$d
he_IL: מ %1$d עד %2$d מתוך %3$d

en: Display (number of items)
he_IL: מציג (מספר פריטים)

en: Send alarms on financial and administrative information
he_IL: שלח אזהרה על מידע פיננסי וניהולי

en: Linear
he_IL: לינארית

en: Decreasing
he_IL: יורדת

[ctx: button]
en: Show
he_IL: הצג

en: Requested item not found
he_IL: הפריט המבוקש לא נמצא

en: Order number
he_IL: מספר הזמנה

en: Immobilization number
he_IL: הנפקת הון

en: Invoice number
he_IL: מספר חשבונית

en: Delivery form
he_IL: תעודת משלוח

en: Date of last physical inventory
he_IL: תאריך ספירת המלאי האחרונה

en: Warranty extension value
he_IL: ערך בסוף תקופת אחריות

en: Amortization duration
he_IL: משך ירידת ערך

en: Amortization coefficient
he_IL: מקדם ירידת ערך

en: TCO (value + tracking cost)
he_IL: TCO (ערך + עלות תחזוקה)

en: Monthly TCO
he_IL: עלות הבעלות הכוללת חודשית

en: Warranty information
he_IL: מידע עבור אחריות

en: Warranty duration
he_IL: תקופת אחריות

en: Lifelong
he_IL: משך החיים

en: IP address | IP addresses
he_IL[1]: כתובות IP

en: Invalid IP address
he_IL: כתובת IP לא חוקית

en: Subnet mask | Subnet masks
he_IL[1]: מסכות רשת משנה

en: IP version
he_IL: גירסת IP

en: Gateway
he_IL: שער ברירת מחדל

en: Invalid network address
he_IL: כתובת רשת לא חוקית

en: Invalid subnet mask
he_IL: מסיכת רשת משנה לא חוקית

en: Invalid gateway address
he_IL: כתובת שער לא חוקית

en: Associate a VLAN
he_IL: לשייך ל-VLAN

en: Capacity
he_IL: קיבולת

en: Add a new component
he_IL: הוסף רכיב חדש

en: Or complete search
he_IL: או חיפוש מלא

en: My devices
he_IL: ציוד שלי

en: Connected devices
he_IL: ציוד הקפי

en: version
he_IL: גרסה

en: Visible in the simplified interface
he_IL: מוצג בממשק הפשוט

en: Template for a request
he_IL: תבנית לבקשה

en: Template for an incident
he_IL: תבנית לתקלה

[ctx: quantity]
en: Number of problems
he_IL: מספר בעיות

en: Incident
he_IL: תקלה

en: Request
he_IL: בקשה

[ctx: button]
en: Browse
he_IL: עיון

en: Category name
he_IL: שם קטגוריה

en: This item is part of the FAQ
he_IL: הפריט הזה הינו חלק מן השאלות הנפוצות

en: This item is not part of the FAQ
he_IL: פריט זה אינו חלק מן השאלות הנפוצות

en: Subject
he_IL: נושא

en: Use as a solution
he_IL: להשתמש כפתרון

en: Recent entries
he_IL: ערכים אחרונות

en: Last updated entries
he_IL: ערכים אחרונים שעודכנו

en: Most popular questions
he_IL: שאלות פופולריות ביותר

en: Add a target
he_IL: הוסף יעד

en: Recipient | Recipients
he_IL[0]: נמען
he_IL[1]: נמענים

en: Profile | Profiles
he_IL[0]: פרופיל
he_IL[1]: פרופילים

en: External link | External links
he_IL[1]: קישורים חיצוניים

en: Link | Links
he_IL[0]: קישור
he_IL[1]: קישורים

en: Link or filename
he_IL: קישור או שם הקובץ

en: File content
he_IL: תוכן הקובץ

en: No link defined
he_IL: הקישור לא מוגדר

en: Building number
he_IL: מספר בניין

en: Room number
he_IL: מספר חדר

[ctx: button]
en: Unlock
he_IL: לבטל נעילה

en: Network port | Network ports
he_IL[0]: פורט רשת
he_IL[1]: יציאת רשת

en: Historical
he_IL: היסטורי

en: No historical
he_IL: אין היסטוריה

[ctx: name]
note: TRANS: a noun, modification, change
en: Update
he_IL: עדכון

en: Add the item
he_IL: הוסף את הפריט

en: Delete the item
he_IL: מחק את הפריט

en: Restore the item
he_IL: שחזר את הפריט

en: Disconnect the item
he_IL: נתק את הפריט

en: mbstring extension not found. Warning with charsets used.
he_IL: הזהרה: הרחבה PHP MBSTRING לא זמינה.

en: Email address
he_IL: כתובת דוא'ל

[ctx: button]
en: Get email tickets now
he_IL: קבל עכשיו קריאות שהגיעו באמצעות דוא'ל

en: Too large attached file
he_IL: קובץ המצורף גדול מדי

en: Invalid attached file
he_IL: קובץ מצורף אינו חוקי

[ctx: button]
en: Add to transfer list
he_IL: הוסף לרשימת פריטים להעברה

en: Task completed.
he_IL: הרצה הסתיימה.

en: Management type
he_IL: סוג ניהול

en: Microphone
he_IL: מיקרופון

en: Speakers
he_IL: רמקולים

en: Sub-D
he_IL: D-SUB

en: Pivot
he_IL: מסתובב

en: Network alias | Network aliases
he_IL[1]: שמות נוספים לרשת

en: Computer's name
he_IL: שם מחשב

en: Add a network name
he_IL: הוסף שם רשת

en: No network name found
he_IL: לא נמצאה שם רשת

en: Origin port
he_IL: מבואת מקור

en: No network port found
he_IL: לא נמצאו חיבורי רשת

en: Dissociate a VLAN
he_IL: מחק VLAN

en: Connected to
he_IL: מחובר אל

en: Ethernet port type
he_IL: סוג יציאת Ethernet

en: Ethernet port speed
he_IL: מהירות יציאת Ethernet

en: Twisted pair (RJ-45)
he_IL: זוג שזור (RJ-45)

en: Multimode fiber
he_IL: סיב רב-אופן

en: Single mode fiber
he_IL: סיב חד-אופן

en: No options available for this port type.
he_IL: אין אפשרויות זמינות עבור סוג יציאה זו.

en: No network card available
he_IL: אין כרטיס רשת זמין

en: Equipment without network card
he_IL: ציוד ללא כרטיס רשת

en: item not linked to an object
he_IL: פריט אינו מקושר לאובייקט

en: Without name
he_IL: ללא שם

en: Not connected.
he_IL: לא מחובר

en: Undefined interface
he_IL: ממשק לא מוגדר

en: Network address
he_IL: כתובת רשת

en: Wifi port
he_IL: יציאת Wi-Fi

en: Wifi mode
he_IL: מצב Wi-Fi

en: Wifi protocol version
he_IL: גרסת פרוטוקול Wi-Fi

en: Notification method
he_IL: תצורת הודעה

en: Mail test
he_IL: דואר נסיון

en: This is a test email.
he_IL: הודעת דוא'ל הזו נועדה לבדיקת תקינות של מערכת דואר אלקטרוני

en: Failed to send test email to administrator
he_IL: נכשל נסיון שליחת דוא'ל למנהל המערכת

en: Test email sent to administrator
he_IL: הודעת דוא'ל נשלחה למנהל המערכת

en: Way of sending emails
he_IL: שיטה לשליחת דוא'ל

en: SMTP host
he_IL: שרת SMTP

en: SMTP login (optional)
he_IL: שם משתמש עבור שרת SMTP

en: SMTP password (optional)
he_IL: סיסמה עבור שרת SMTP

en: Cartridges alarm
he_IL: (התראת מחסניות (טונר/דיו

en: Remaining
he_IL: נותר

en: New task
he_IL: משימה חדשה

en: Deletion of a task
he_IL: מחיקת משימה

en: Problem | Problems
he_IL[1]: בעיות

en: Administrator
he_IL: מנהל מערכת

en: Former technician in charge of the ticket
he_IL: הטכנאי הקודם שאחראי על הקריאה

en: Technician in charge of the ticket
he_IL: טכנאי אחראי על הקריאה

en: Hardware user
he_IL: משתמש חומרה

en: Assigned to technicians
he_IL: מוקצה לטכנאים

en: Assigned to groups
he_IL: מוקצה לקבוצות

en: Number of unresolved items
he_IL: מספר פריטים לא  פתורים

en: No defined category
he_IL: ללא קטגוריה מוגדרת

en: Status value in database
he_IL: מצב הערך בבסיס הנתונים

en: Consumables alarm
he_IL: התראה על מתכלים

en: End of contract
he_IL: סיום חוזה

en: Contracts alarm
he_IL: התראה על חוזים

en: Contract expired since the
he_IL: חוזה פג מכיוןן שה

en: Contract with notice since the
he_IL: חוזה עם הערה מכיוןן ש

en: Can't connect to the database.
he_IL: אין התחברות לבסיס הנתונים.

en: Update the item
he_IL: עדכן את הפריט

en: Expiration date
he_IL: תאריך תפוגה

en: New problem
he_IL: בעיה חדשה

en: Update of a problem
he_IL: עדכון בעיה

en: Problem solved
he_IL: בעיה נפתרה

en: Deleting a problem
he_IL: מחיקת בעיה

en: New reservation
he_IL: בקשה להשאלת ציוד חדשה

en: Reservation expired
he_IL: סוף שמירה

en: Ticket solved
he_IL: קריאות שנפתרו

en: New followup
he_IL: מעקב חדש עבור קריאה

en: Deletion of a followup
he_IL: מחיקת הודעות למעקב

en: Closing of the ticket
he_IL: סגירת הקריאה

en: Deletion of a ticket
he_IL: מחיקת הקריאה

en: Not solved tickets
he_IL: קריאות שלא נפתרו

en: SLA
he_IL: הסכם רמת שירות

[ctx: quantity]
en: Number of followups
he_IL: מספר עדכונים

en: Creation date of the satisfaction survey
he_IL: תאריך יצירה של סקר שביעות רצון

en: Response date to the satisfaction survey
he_IL: תאריך תגובה לסקר שביעות רצון

en: Comments to the satisfaction survey
he_IL: תגובות לסקר שביעות רצון

en: Followup | Followups
he_IL[0]: מעקב
he_IL[1]: הודעות למעקב

en: Linked ticket | Linked tickets
he_IL[1]: קריאות מקושרות

en: You have been made a request to reset your account password.
he_IL: בקשת לאפס את הסיסמה לחשבון שלך.

en: Just follow this link (you have one day):
he_IL: הקישו קישור הבא (הקישור תקף רק יום אחד) :

en: Default translation
he_IL: תרגום ברירת מחדל

en: Label
he_IL: תוית

en: Possible values
he_IL: ערך/ים אפשריים

en: List of values
he_IL: רשימת ערכים

en: Single value
he_IL: ערך בודד

en: Delete emails
he_IL: מחק אימייל/ים

en: Mails receiver
he_IL: מקלטי דואר

en: Reason of rejection
he_IL: סיבת הסירוב

en: Email not found. Impossible import
he_IL: דוא'ל לא נמצא. ייבוא לא אפשרי

en: Brand
he_IL: מותג

[ctx: quantity]
en: Number of lines
he_IL: מספר קווים

en: Flags
he_IL: תכונות

en: Headset
he_IL: אוזניות

en: Speaker
he_IL: רמקול

en: Week
he_IL: שבוע

en: Month
he_IL: חודשים

en: Download the planning in Ical format
he_IL: להוריד לוח השנה בפורמט ICAL

en: webcal:// synchronization
he_IL: סינכרון Webcal://

en: Caption
he_IL: צבע

en: Available
he_IL: זמין

en: Unavailable
he_IL: לא זמין

en: Your planning
he_IL: תכנון שלך

en: %d week | %d weeks
he_IL[1]: %d שבועות

en: Plugins list
he_IL: רשימת Plugins

[ctx: plugin]
en: Enabled
he_IL: פעיל

[ctx: plugin]
en: Not installed
he_IL: לא מותקן

en: To update
he_IL: לעדכן

[ctx: plugin]
en: Installed / not configured
he_IL: מותקן / לא מוגדר

[ctx: plugin]
en: Installed / not activated
he_IL: מותקן / לא הופעל

en: Error / to clean
he_IL: שגיאה / לנקות

[ctx: button]
en: Disable
he_IL: הפוך ללא פעיל

[ctx: button]
en: Uninstall
he_IL: הסר התקנה

[ctx: button]
en: Enable
he_IL: הפעל

[ctx: button]
en: Clean
he_IL: נקה

en: No plugin installed
he_IL: לא מותקנים תוספים

en: See the catalog of plugins
he_IL: ראה את קטלוג התוספים

en: Initial page counter
he_IL: מספר מונה ראשוני של דפים

en: Current counter of pages
he_IL: מונה נוכחי של דפים

en: Serial
he_IL: טורי

en: Parallel
he_IL: מקבילי

en: Ethernet
he_IL: רשת קווית

en: Wifi
he_IL: רשת אלחוטית

[ctx: status]
en: Processing (assigned)
he_IL: מתבצע (מוקצה)

[ctx: status]
en: Processing (planned)
he_IL: מתבצע (מתוכנן)

[ctx: status]
en: Solved
he_IL: פתור

en: Under observation
he_IL: במעקב

en: Problem followup
he_IL: מעקב אחר בעיות

note: TRANS: %d is the document number
en: %d associated document | %d associated documents
he_IL[1]: מסמכים משוייכים %d

en: Last problems
he_IL: בעיות אחרונות

en: No problem found.
he_IL: לא נמצאו בעיות

en: Global right
he_IL: הרשאה גלובלית

en: Entity right
he_IL: הרשאה בתוך היחידה הארגונית

en: Default profile
he_IL: פרופיל ברירת מחדל

en: Profile's interface
he_IL: ממשק פרופיל

en: Update password
he_IL: עדכון סיסמה

en: Association
he_IL: שיוך

en: Link with items for the creation of tickets
he_IL: קישור לפריטים לפתיחת קריאות

en: Associable items to a ticket
he_IL: פריטים שנתן לקשר לקריאה

en: Public reminder | Public reminders
he_IL[1]: תזכורות ציבוריות

en: Public RSS feed | Public RSS feeds
he_IL[1]: הזנות RSS ציבורי

en: Financial and administratives information
he_IL: מידע פיננסי וניהולי

en: Report | Reports
he_IL[1]: דוחות

en: Administration of reservations
he_IL: ניהול השאלות

en: Recurrent tickets
he_IL: קריאות חוזרות

en: Visibility
he_IL: תצוגה

en: Life cycle of tickets
he_IL: מחזור חיים של קריאה

en: Business rules for tickets
he_IL: כללים עסקיים עבור קריאות שירות

en: No access
he_IL: אין גישה

en: Write
he_IL: כתיבה

en: All items
he_IL: כל הפריטים

en: Add an authorization to a user
he_IL: הוספת הרשאות למשתמש

en: Recursive
he_IL: רקורסיבי

en: No user found
he_IL: לא נמצאו משתמשים

en: January
he_IL: ינואר

en: February
he_IL: פברואר

en: March
he_IL: מרץ

en: April
he_IL: אפריל

en: May
he_IL: מאי

en: June
he_IL: יוני

en: July
he_IL: יולי

en: August
he_IL: אוגוסט

en: September
he_IL: ספטמבר

en: October
he_IL: אוקטובר

en: November
he_IL: נובמבר

en: December
he_IL: דצמבר

en: Sunday
he_IL: יום ראשון

en: Monday
he_IL: יום שני

en: Tuesday
he_IL: יום שלישי

en: Wednesday
he_IL: יום רביעי

en: Thursday
he_IL: יום חמישי

en: Friday
he_IL: יום שישי

en: Saturday
he_IL: יום שבת

[ctx: button]
en: Send
he_IL: שלח

en: Error in sending the email
he_IL: שגיאה בשליחת דוא'ל

en: An email was sent to %s
he_IL: הודעת דוא'ל נשלחה אל %s

en: Reminder | Reminders
he_IL[1]: תזכורות

en: Personal reminder | Personal reminders
he_IL[1]: תזכורות אישיות

en: Without title
he_IL: ללא כותרת

en: New note
he_IL: הערה חדשה

en: Add to schedule
he_IL: הוסף ללוח זמנים

en: Default report
he_IL: דוח ברירת מחדל

en: By contract
he_IL: לפי חוזה

en: By year
he_IL: לפי שנה

en: Hardware financial and administrative information
he_IL: מידע פיננסי וניהולי עבור חומרה

en: Other financial and administrative information (licenses, cartridges, consumables)
he_IL: מידע פיננסי וניהולי אחר (רישיונות, מחסניות, מתכלים)

en: Loan
he_IL: השאלה

en: Select the report you want to generate
he_IL: בחר הדוח שברצונך להציג

en: Default for tickets
he_IL: ברירת מחדל עבור קריאה

en: Default for mail recipients
he_IL: ערך ברירת מחדל למקבלי דואר

en: Be careful: there is no default value
he_IL: היזהר: לא קיים ערך ברירת מחדל

en: The required item is already reserved for this timeframe
he_IL: הפריט המבוקש כבר הוזמן לאותה תקופה.

en: Unknown error
he_IL: שגיאה לא ידועה

en: Back to planning
he_IL: חזרה ללוח שנה

en: Device temporarily unavailable
he_IL: מכשיר אינו זמין זמנית

en: Reserve
he_IL: להשאיל

en: Reserve an item
he_IL: להשאיל פריט

en: Rehearsal
he_IL: חזור

[ctx: periodicity]
en: None
he_IL: ללא

[ctx: periodicity]
en: Daily
he_IL: יומי

[ctx: periodicity]
en: Weekly
he_IL: שבועי

[ctx: periodicity]
en: Monthly
he_IL: חודשי

en: Current and future reservations
he_IL: בקשות להשאלה עתידיות והשאלות בפועל

en: No reservation
he_IL: אין בקשות להשאלה

en: See planning
he_IL: לעיין בניהול

en: Past reservations
he_IL: השאלות בעבר

en: Reservable item | Reservable items
he_IL[0]: פריטים זמינים להשאלה
he_IL[1]: פריטים זמינים להשאלה

en: Make unavailable
he_IL: הפוך ללא זמין להשאלה

en: Make available
he_IL: הפוך לזמין

en: Prohibit reservations
he_IL: לאסור השאלה

en: That will remove all the reservations in progress.
he_IL: הדבר יגרום לביטול של כל ההשאלות הנוכחיות.

en: Authorize reservations
he_IL: אשר את ההשאלה

en: Modify the comment
he_IL: לשנות ההערה

en: Device reservations expiring today
he_IL: תפוגה של פריטים שמורים חלה היום

en: Error
he_IL: שגיאה

en: Number of items displayed
he_IL: מספר פריטים מוצגים

en: Error retrieving RSS feed
he_IL: שגיאה באחזור הזנת RSS

en: RSS feeds found
he_IL: הזנות RSS נמצאו

note: TRANS: short for : Assign a ticket
en: Assign
he_IL: הקצה

en: Assign: equipment by MAC address
he_IL: שיוך: ציוד לפי כתובת MAC

en: Recalculate
he_IL: לחשב מחדש

en: Send
he_IL: שלח

en: Dictionary | Dictionaries
he_IL[1]: מילונים

en: Rules management
he_IL: ניהול כללים

en: Logical operator
he_IL: אופרטור לוגי

en: Action type
he_IL: סוג פעולה

en: Condition
he_IL: תנאי

en: Rules list
he_IL: רשימת כללים

en: Test rules engine
he_IL: בדיקת מנגנון הכללים

en: Successful importation
he_IL: יבוא מוצלח

en: Inactive
he_IL: לא פעיל

en: is
he_IL: הוא

en: is not
he_IL: הוא אינו

en: contains
he_IL: מכיל

en: does not contain
he_IL: לא מכיל

en: finished by
he_IL: הסתיים ב

en: under
he_IL: מתחת

en: Publisher
he_IL: מפיץ

en: Associable to a ticket
he_IL: להציג במסך מרכז התמיכה

en: Manufacturer choice
he_IL: בחירת יצרן

en: Subnet
he_IL: רשת משנה

en: Email body
he_IL: גוף ההודעה

en: Entity from domain
he_IL: ישות מתוך דומיין

en: Automatic user assignment
he_IL: שיוך אוטומטי של משתמש

en: Rules for assigning a category to software
he_IL: כללים לשיוך תוכנה לקטגוריה

en: Ticket location
he_IL: מיקום קריאה

en: before
he_IL: לפני

en: after
he_IL: אחרי

en: You don't have right to connect
he_IL: אין לך הרשאות כניסה

en: tree structure
he_IL: מבנה עץ

en: The action you have requested is not allowed.
he_IL: הפעולה שביקשת אינה מותרת

en: Escalation level | Escalation levels
he_IL[1]: רמות הסלמה

en: Merging
he_IL: מיזוג

en: Merge
he_IL: למזג

en: Software deleted after merging
he_IL: תוכנה תכנס לסל המחזור לאחר מיזוג

en: Purchase version
he_IL: גירסה שנרכשה

en: Version in use
he_IL: גירסה בשימוש

en: Send alarms on expired licenses
he_IL: שלח אזהרה על רשיונות שפגים

[ctx: button]
en: Add a license
he_IL: הוסף רישיון

[ctx: button]
en: Add a version
he_IL: הוסף גירסה

en: Real duration of treatment of the ticket
he_IL: משך זמן קריאה (אמיתי)

en: Average
he_IL: ממוצע

en: No statistics are available
he_IL: אין נתונים סטטיסטיים זמינים

en: Number of tickets
he_IL: מספר קריאות

en: By ticket
he_IL: לפי קריאות

en: By problem
he_IL: לפי בעיה

en: Select statistics to be displayed
he_IL: בחר סטטיסטיקה לתצוגה

en: Keep status
he_IL: שמור סטטוס

[ctx: button]
en: Add a contact
he_IL: הוסף איש קשר

en: Associated contract | Associated contracts
he_IL[0]: חוזה משוייך
he_IL[1]: חוזים משויכים

en: Created tickets
he_IL: קריאות שנוצרו

en: No generated survey
he_IL: לא נוצר סקר

en: Add a new followup
he_IL: הוסף מעקב חדש

en: Approval request
he_IL: בקשת אישור

[ctx: button]
en: Link tickets
he_IL: קריאות מקושרות

en: Duplicated tickets
he_IL: קריאות משוכפלות

en: Tickets awaiting approval
he_IL: קריאות הממתינות לאישור

en: Describe the incident or request
he_IL: תאר את הבעיה/הפעילות

en: Inform me about the actions taken
he_IL: הודיעו לי על הפעולה שננקטה

en: Submit message
he_IL: שלח הודעה

en: The ticket will be added in the entity %s
he_IL: קריאות שנוצרו ביחידה הארגונית הזו %s

en: The assignment of a SLA to a ticket causes the recalculation of the due date.
he_IL: שיוך של SLA לקריאה גורמת לחישוב מחדש של תאריך יעד.

en: Assign a SLA
he_IL: הגדר הסכם רמת שירות (SLA)

en: Close date
he_IL: תאריך סגירה

en: Your tickets to close
he_IL: פניותך שממתינות לסגירה

en: Tickets to be processed
he_IL: קריאות לביצוע

en: Your tickets in progress
he_IL: קריאות שלך בביצוע

en: Your tickets to validate
he_IL: הקריאות שלך לאישור

en: Your rejected tickets
he_IL: קריאות שלך שנידחו

en: No ticket found.
he_IL: לא נמצאו קריאות.

en: Last tickets
he_IL: קריאות שירות אחרונות

en: New ticket for this item...
he_IL: קריאה חדשה עבור הפריט הזה...

en: Ticket on linked items | Tickets on linked items
he_IL[0]: קריאות עבור פריטים הקשורים
he_IL[1]: קריאות שירות עבור פריטים מקושרים

en: No ticket in progress.
he_IL: אין קריאות בביצוע

en: Assign equipment
he_IL: שייך ציוד

en: Automatic tickets closing
he_IL: סגירת טיקטים אוטומטית

en: Generation of satisfaction surveys
he_IL: יצירת סקרי שביעות רצון

en: Assign a ticket
he_IL: הקצה קריאה

en: Steal a ticket
he_IL: לגנוב' קריאה'

en: To be in charge of a ticket
he_IL: להיות אחראי על הקריאה

en: Change the priority
he_IL: שנה את התעדוף

en: If you reject the solution, you must specify a reason
he_IL: אם הינך דוחה את הפתרון, אתה חייב לספק סיבה

en: Source of followup
he_IL: מקור המעקב

en: No followup for this ticket.
he_IL: אין מעקבים עבור הקריאה הזו

en: Approval of the solution
he_IL: אישור הפתרון

en: Add a followup to tickets (requester)
he_IL: הוסף מעקב לקריאת שירות (יוזם)

en: Ticket %d successfully created
he_IL: קריאה %d נוצרה בהצלחה

en: Ticket creation failed (check mandatory fields)
he_IL: יצירת קריאה נכשלה (בדוק שדות חובה)

en: Ticket creation failed (no template)
he_IL: יצירת קריאה נכשלה (תבנית חסרה)

en: Satisfaction with the resolution of the ticket
he_IL: שביעות רצון מפתרון של הקריאה

en: Hidden field | Hidden fields
he_IL[0]: שדה מוסתר
he_IL[1]: שדות מוסתרים

en: Add a hidden field
he_IL: הוסף שדה נסתר

en: Mandatory field | Mandatory fields
he_IL[0]: שדה חובה
he_IL[1]: שדות חובה

en: Add a mandatory field
he_IL: הוסף שדה חובה

en: Predefined field | Predefined fields
he_IL[0]: שדה מוגדר מראש
he_IL[1]: שדות מוגדרים מראש

en: Linked to
he_IL: מקושר ל

en: Test done
he_IL: בדיקה הושלמה

en: Results
he_IL: תוצאות

en: Testing PHP Parser
he_IL: בדיקת PHP PARSER

en: GLPI is not compatible with the option zend.ze1_compatibility_mode = On.
he_IL: מערכת אינה תואמת עם האופציה zend.ze1_compatibility_mode = On.

en: MySQL Improved extension test
he_IL: בדיקה

en: Sessions test
he_IL: בדיקת SESSIONS

en: Your parser PHP is not installed with sessions support!
he_IL: מנתח PHP שמותקן בשרת אינו תומך ב-SESSIONS!

en: Make sure that sessions support has been activated in your php.ini
he_IL: נא לוודא שתמיכה ב-SESSIONS הופעלה בקובץ PHP.INI

en: Test session auto start
he_IL: בדיקת אתחול אוטומטי של SESSION

en: session.auto_start is activated. See .htaccess file in the GLPI root for more information.
he_IL: session.auto_start הופעל. ראה קובץ .htaccess בתיקיה ראשית של המערכת למידע נוסף

en: Test if Session_use_trans_sid is used
he_IL: בדוק אם  Session_use_trans_sid בשימוש

en: You must desactivate the Session_use_trans_id option in your php.ini
he_IL: עליך לכבות את האופציה Session_use_trans_id בקובץ PHP.INI

en: magic_quotes_sybase extension test
he_IL: בדיקת הרחבה magic_quotes_sybase

en: The functionality is found - Perfect!
he_IL: הפונקציונליות נמצאה - מושלם!

en: Test json functions
he_IL: בדיקת פונקציות JSON

en: GLPI can't work correctly without the json_encode and json_decode functions
he_IL: מערכת לא יכולה לעבוד באופן תקין ללא פונקציות json_encode ו- json_decode

en: Mbstring extension test
he_IL: mbstring extension test

en: Allocated memory test
he_IL: בדיקת הקצאת זיכרון

en: Try increasing the memory_limit parameter in the php.ini file.
he_IL: נסו להגדיל את הפרמטר memory_limit בקובץ PHP.INI

en: You have the latest available version
he_IL: הנך משתמש בגרסה העדכנית האחרונה

en: No data available on the web site
he_IL: אין מידע זמין באתר

en: Connection options
he_IL: אפשרויות חיבור

note: TRANS: imap_open option see http://www.php.net/manual/en/function.imap- open.php
en: DEBUG
he_IL: איתור באגים

note: TRANS: for mail connection system
en: Port (optional)
he_IL: פורט (אופציונלי)

en: Direct connections
he_IL: חיבורים ישירים

en: You can continue to add elements to be transferred or execute the transfer now
he_IL: הינך יכול להמשיך להוסיפ פריטים להעברה או לבצע העברה עם הפריטים שנבחרו

en: Think of making a backup before transferring items.
he_IL: ממולץ לבצע גיבוי הנתונים.

en: Items to transfer
he_IL: פריטים להעברה

en: Transfer mode
he_IL: אופן העברה

en: To empty the list of elements to be transferred
he_IL: לרוקן רשימת הפריטים מיועדים להעברה

en: Error: the two passwords do not match
he_IL: שגיאה: שני הסיסמאות אינן זהות

en: Add user...
he_IL: הוסף משתמש...

en: ... From an external source
he_IL: ... ממקור חיצוני

en: Password confirmation
he_IL: אישור סיסמה

en: Default entity
he_IL: יחידה ארגונית ברירת מחדל

en: Use GLPI in mode
he_IL: להשתמש ב-GLPI במצב

en: Normal
he_IL: נורמלי

en: Associate to a profile
he_IL: לשייך לפרופיל

en: Last login
he_IL: כניסה אחרונה

en: Last synchronization
he_IL: סנכרון אחרון

en: Deleted user in LDAP directory
he_IL: מחיקת המשתמש משרת ה-LDAP

en: Import a user
he_IL: ייבא משתמש

en: Automatically add a user of an external source
he_IL: הוספה אוטומטית של משתמש ממקור חיצוני

en: Please confirm your email address and enter your new password.
he_IL: נא לאשר את כתובת הדוא'ל שלך והזן את הסיסמה החדשה.

en: Your password reset request has expired or is invalid. Please renew it.
he_IL: בקשתך לאיפס הסיסמה פגה או אינה חוקית. בבקשה שלך בקשה חדשה.

en: Reset password successful.
he_IL: איפוס סיסמה בוצע בהצלחה.

en: The authentication method configuration doesn't allow you to change your password.
he_IL: תצורת שיטת האימות אינה מאפשר לך לשנות את הסיסמה שלך.

en: Email address not found.
he_IL: כתובת דוא'ל לא נמצאת.

en: An email has been sent to your email address. The email contains information for reset your password.
he_IL: הודעת דוא'ל נשלחה לכתובת הדוא'ל שלך. ההודעה מכילה מידע איך לאפס את הסיסמה.

en: User information
he_IL: פרטי משתמש

en: Connection failed
he_IL: חיבור נכשל

en: Add users from an external source
he_IL: הוסף משתמשים ממקור חיצוני

en: Default email
he_IL: כתובת דוא'ל ברירת מחדל

en: Ad-hoc
he_IL: אד הוק

en: Managed
he_IL: מנוהל

en: Master
he_IL: ראשי

en: Secondary
he_IL: משני

en: Automatic
he_IL: אוטומטי

en: Infrastructure (with access point)
he_IL: תשתית (עם נקודת גישה)

en: Ad-hoc (without access point)
he_IL: אד-הוק (ללא נקודת גישה)

en: Wifi network type
he_IL: סוג רשת WI-FI

en: Unofficial translations are also available
he_IL: תרגומים לא רשמיים זמינים

en: I have read and ACCEPT the terms of the license written above.
he_IL: אני קראתי ומקבל תנאיי הרישיון הכתובים לעיל.

en: I have read and DO NOT ACCEPT the terms of the license written above
he_IL: אני קראתי ואינני מקבל תנאיי הרישיון הכתובים לעיל.

en: Continue
he_IL: המשך

en: Installation or update of GLPI
he_IL: התקנה או שדרוג של GLPI

en: Choose 'Install' for a completely new installation of GLPI.
he_IL: בחר 'התקנה' עבור התקנה חדשה של מערכת GLPI.

en: Checking of the compatibility of your environment with the execution of GLPI
he_IL: בדיקת התאימות של הסביבה עם הפעלה של GLPI.

en: Do you want to continue?
he_IL: האם ברצונך להמשיך?

en: Database connection setup
he_IL: הגדרות חיבור לבסיס הנתונים

en: Database connection parameters
he_IL: פרטי החיבור לבסיס הנתונים

en: Test of the connection at the database
he_IL: בדיקת התחברות לבסיס הנתונים

en: Can't connect to the database
he_IL: אין התחברות לבסיס הנתונים

en: The server answered: %s
he_IL: השרת ענה: %s

en: The server or/and user field is empty
he_IL: השדה שרת או/ו שמ משתמש ריק

en: Database connection successful
he_IL: חיבור לבסיס נתונים הצליח

en: Please select a database:
he_IL: נה לבחור בסיס הנתונים:

en: Create a new database or use an existing one:
he_IL: לצור בסיס הנתונים חדש או להשתמש בבסיס הנתונים הקיים:

en: Please select the database to update:
he_IL: נא לבחור בסיס הנתונים לעדכון:

en: Initialization of the database
he_IL: אתחול בסיס הנתונים

en: Impossible to use the database:
he_IL: אי אפשר להשתמש בבסיס הנתונים:

en: OK - database was initialized
he_IL: אתחול בסיס הנתונים מאושר

en: Impossible to write the database setup file
he_IL: אי אפשר לכתוב את הקובץ הגדרות של בסיס הנתונים

en: Database created
he_IL: בסיס הנתונים נוצר

en: You didn't select a database!
he_IL: לא בחרת בסיס נתונים!

en: The installation is finished
he_IL: ההתקנה הושלמה

en: Default logins / passwords are:
he_IL: שמות המשתמשים וסיסמאות ברירת מחדל הם:

en: tech/tech for the technician account
he_IL: tech/tech עבור החשבון של טכנאי

en: normal/normal for the normal account
he_IL: NORMAL עבור החשבון הרגיל

en: post-only/postonly for the postonly account
he_IL: post-only/post-only עבור החשבון מסוג פתיחת קריאות בלבד

en: You can delete or modify these accounts as well as the initial data.
he_IL: אתה יכול למחוק או לשנות חשבונות אלה, כמו גם את הערכים הראשונים במסד הנתונים.

en: Use GLPI
he_IL: השתמש ב-GLPI

en: Can't create the database connection file, please verify file permissions.
he_IL: אין אפשרות לצור קובץ הגדרות החיבור לבסיס הנתונים, אנא בדוק הרשאות קבצים.

en: Beginning of the installation
he_IL: תחילת ההתקנה

en: Commercial
he_IL: מסחרי

en: Renting
he_IL: השכרה

en: Leasing
he_IL: חכירה

en: Insurance
he_IL: ביטוח

en: Hardware support
he_IL: תמיכת חומרה

en: Software support
he_IL: תמיכת תוכנה

en: Service provided
he_IL: שירות הניתן

en: Direct
he_IL: ישירות

en: Written
he_IL: בכתב

en: Data migration
he_IL: העברת מידע

en: Root entity
he_IL: יחידת בסיס

[ctx: ticket]
en: New
he_IL: חדשים

en: Update successful, your database is up to date
he_IL: עדכון הצליח, כעת בסיס הנתונים מעודכן

en: You must now proceed to updating your database content
he_IL: כעת אתה צריך להמשיך כדי לעדכן את התוכן של בסיס הנתונים

en: Locations update
he_IL: עדכון מיקומים

en: The new structure is hierarchical
he_IL: המבנה החדש הינו היררכי

en: Delimiter
he_IL: סימן מפריד

en: Root location
he_IL: מיקום בסיס

en: Actual locations
he_IL: מיקומים בפועל

en: New hierarchy
he_IL: היררכיה חדשה

en: This is the new hierarchy. If it's complete approve it.
he_IL: זוהי ההיררכיה החדשה. אם היא מקובלת עליך אתה יכול לאשר אותה

en: Impossible to accomplish an update by this way!
he_IL: בלתי אפשרי להשלים עדכון בדרך הזו!!

en: Go back to GLPI
he_IL: חזרה ל-GLPI

en: Connection to database failed, verify the connection parameters included in config_db.php file
he_IL: גישה לבסיס נתונים נכשלה, בדוק הגדרות החיבור בקובץ config_db.php
