GLPI Project - en to hr_HR translation catalogue (2539 entries)

en: "Migration cleaner" tool
hr_HR: "Migration cleaner" alat

en: %1$d day %2$dh%3$s | %1$d days %2$dh%3$s
hr_HR[0]: %1$d dan %2$dh%3$s
hr_HR[1]: %1$d dana %2$dh%3$s
hr_HR[2]: %1$d dana %2$dh%3$s

en: %1$d on %2$d
hr_HR: %1$d na %2$d

en: %1$s - Error during the database query: %2$s - Error is %3$s
hr_HR: %1$s - Greška prilikom dohvaćanja iu baze: %2$s - Greška je %3$s

en: %1$s - Network outlet %2$s
hr_HR: %1$s - Mrežna utičnica %2$s

en: %1$s - The port %2$s
hr_HR: %1$s - priključak %2$s

en: %1$s - replay rules on existing database: %2$s/%3$s (%4$s Mio)
hr_HR: %1$s - ponovna primjena pravila na postojećoj bazi podataka: %2$s/%3$s (%4$s Mio)

en: %1$s adds several netpoints
hr_HR: %1$s dodaje nekoliko mrežnih točaka

en: %1$s adds the item %2$s
hr_HR: %1$s dodaje stavku %2$s

en: %1$s adds the item %2$s (%3$d)
hr_HR: %1$s dodaje stavku %2$s (%3$d)

en: %1$s adds the license %2$s
hr_HR: %1$s dodaje licencu %2$s

en: %1$s adds the version %2$s
hr_HR: %1$s dodaje verziju %2$s

en: %1$s by %2$s
hr_HR: %1$s od %2$s

en: %1$s log in from IP %2$s
hr_HR: %1$s prijavljen sa IP adrese %2$s

en: %1$s login since %2$s | %1$s logins since %2$s
hr_HR[0]: %1$s prijava od %2$s
hr_HR[1]: %1$s prijava od %2$s
hr_HR[2]: %1$s prijava od %2$s

en: %1$s of %2$s: %3$s
hr_HR: %1$s od %2$s: %3$s

en: %1$s on %2$s
hr_HR: %1$s na %2$s

en: %1$s purges the license %2$s
hr_HR: %1$s briše licencu za %2$s

en: %1$s trying to add an item that already exists: %2$s
hr_HR: %1$s pokušava dodati stavku koja već postoji: %2$s

en: %1$s updates the item %2$s
hr_HR: %1$s ažurira stavku %2$s

en: %1$s updates the license %2$s
hr_HR: %1$s ažurira licencu %2$s

en: %1$s updates the version %2$s
hr_HR: %1$s ažurira verziju %2$s

en: %1$s: from %2$s to %3$s:
hr_HR: %1$s: od %2$s do %3$s:

en: %d associated document | %d associated documents
hr_HR[0]: %d pripadajućeg dokumenta
hr_HR[1]: %d pripadajućih dokumenata
hr_HR[2]: %d pripadajućih dokumenata

en: %d day | %d days
hr_HR[0]: %d dan
hr_HR[1]: %d dana
hr_HR[2]: %d dana

en: %d hour | %d hours
hr_HR[0]: %d sat
hr_HR[1]: %d sati
hr_HR[2]: %d sati

en: %d millisecond | %d milliseconds
hr_HR[0]: %d milisekunda
hr_HR[1]: %d milisekunde
hr_HR[2]: %d milisekundi

en: %d minute | %d minutes
hr_HR[0]: %d minuta
hr_HR[1]: %d minuta
hr_HR[2]: %d minuta

en: %d month | %d months
hr_HR[0]: %d mjesec
hr_HR[1]: %d mjeseci
hr_HR[2]: %d mjeseci

en: %d new ticket | %d new tickets
hr_HR[0]: %d novi nalog
hr_HR[1]: %d novih naloga
hr_HR[2]: %d novih naloga

en: %d printed page | %d printed pages
hr_HR[0]: %d ispisana stranica
hr_HR[1]: %d ispisane stranice
hr_HR[2]: %d ispisane stranice

en: %d second | %d seconds
hr_HR[0]: %d sekunda
hr_HR[1]: %d sekunde
hr_HR[2]: %d sekunde

en: %d view | %d views
hr_HR[0]: %d pogled
hr_HR[1]: %d pogleda
hr_HR[2]: %d pogleda

en: %d week | %d weeks
hr_HR[0]: %d tjedan
hr_HR[1]: %d tjedana
hr_HR[2]: %d tjedana

en: %d year | %d years
hr_HR[0]: %d godina
hr_HR[1]: %d godine
hr_HR[2]: %d godine

en: %s Mio max
hr_HR: %s Mio maksimalno

en: %s adds a cost
hr_HR: %s dodaje trošak

en: %s adds a followup
hr_HR: %s dodaje nastavak

en: %s adds a link with a supplier
hr_HR: %s dodaje vezu sa dobavljačem

en: %s adds a link with an item
hr_HR: %s dodaje vezu prema stavci

en: %s adds a target
hr_HR: %s dodaje cilj

en: %s adds a task
hr_HR: %s dodaje zadatak

en: %s adds a team member
hr_HR: %s dodaje člana tima

en: %s adds a user to a group
hr_HR: %s dodaje korisnika u grupu

en: %s adds a user to an entity
hr_HR: %s dodaje korisnika entitetu

en: %s adds a virtual machine
hr_HR: %s dodaje virtualno računalo

en: %s adds a volume
hr_HR: %s dodaje volumen

en: %s adds an actor
hr_HR: %s dodaje učesnika

en: %s adds an approval
hr_HR: %s dodaje odobrenje

en: %s adds an item
hr_HR: %s dodaje stavku

en: %s adds cartridges
hr_HR: %s dodaje toner

en: %s adds consumables
hr_HR: %s dodaje potrošni

en: %s adds hidden field
hr_HR: %s dodaje skriveno polje

en: %s adds mandatory field
hr_HR: %s dodaje obavezno polje

en: %s adds predefined field
hr_HR: %s dodaje unaprijed definirano polje

en: %s adds several network ports
hr_HR: %s dodaje nekoliko mrežnih priključaka

en: %s adds the item
hr_HR: %s dodaje stavku

en: %s approves or refuses a solution
hr_HR: %s odobrava ili odbacuje rješenje

en: %s associates a VLAN to a network port
hr_HR: %s povezuje VLAN na mrežni priključak

en: %s associates a computer and a license
hr_HR: %s povezuje računalo i licencu

en: %s associates a network name to an item
hr_HR: %s povezuje mrežno ime sa stavkom

en: %s associates a type
hr_HR: %s povezuje tip

en: %s connects an item
hr_HR: %s povezuje stavku

en: %s deleted
hr_HR: %s obrisana

en: %s deletes an actor
hr_HR: %s briše učesnika

en: %s deletes an item
hr_HR: %s briše stavku

en: %s deletes several network ports
hr_HR: %s briše nekoliko mrežnih priključaka

en: %s deletes users from a group
hr_HR: %s briše korisnika iz grupe

en: %s disconnects an item
hr_HR: %s isključuje stavku

en: %s gives a consumable
hr_HR: %s izdaje  potrošni

en: %s hour | %s hours
hr_HR[0]: %s sat
hr_HR[1]: %s sati
hr_HR[2]: %s sati

en: %s installs a cartridge
hr_HR: %s ugrađuje toner

en: %s installs software
hr_HR: %s instalira aplikaciju

en: %s is not writable
hr_HR: U %s nije moguće zapisivati

en: %s item | %s items
hr_HR[0]: %s stavka
hr_HR[1]: %s stavke
hr_HR[2]: %s stavke

en: %s items/sec
hr_HR: %s stavaka/sekundi

en: %s makes a bad usage.
hr_HR: %s čini loše radnje.

en: %s purges a cartridge
hr_HR: %s briše toner

en: %s purges a cost
hr_HR: %s briše trošak

en: %s purges a sla level
hr_HR: %s briše razinu SLA

en: %s purges a task
hr_HR: %s briše zadatak

en: %s purges a virtual machine
hr_HR: %s briše virtualnu mašinu

en: %s purges an approval
hr_HR: %s briše odobrenje

en: %s purges an item
hr_HR: %s čistki stavku

en: %s purges link between tickets
hr_HR: %s briše poveznicu između naloga

en: %s replaces an item
hr_HR: %s zamjenjuje stavku

en: %s restores an item
hr_HR: %s vraća stavku

en: %s second | %s seconds
hr_HR[0]: %s sekunda
hr_HR[1]: %s sekundi
hr_HR[2]: %s sekundi

en: %s sets unitary management
hr_HR: %s postavlja jedinično upravljanje

en: %s start | %s starts
hr_HR[0]: %s početak
hr_HR[1]: %s početaka
hr_HR[2]: %s početaka

en: %s stop | %s stops
hr_HR[0]: %s završetak
hr_HR[1]: %s završetaka
hr_HR[2]: %s završetaka

en: %s ticket in progress or recently solved on this item. | %s tickets in progress or recently solved on this item.
hr_HR[0]: %s nalog u tijeku ili nedavno riješen na ovoj stavci.
hr_HR[1]: %s naloga u tijeku ili nedavno riješeno na ovoj stavci.
hr_HR[2]: %s naloga u tijeku ili nedavno riješeno na ovoj stavci.

en: %s tries to use a non standard path.
hr_HR: %s pokušava koristiti nestandardni putanju.

en: %s updates a cartridge
hr_HR: %s ažurira toner

en: %s updates a cost
hr_HR: %s ažurira trošak

en: %s updates a followup
hr_HR: %s ažurira nastavak

en: %s updates a sla level
hr_HR: %s ažurira SLA razinu

en: %s updates a task
hr_HR: %s ažurira zadatak

en: %s updates a virtual machine
hr_HR: %s ažurira virtualno računalo

en: %s updates a volume
hr_HR: %s ažurira volumen

en: %s updates an approval
hr_HR: %s ažurira odobrenje

en: %s updates an item
hr_HR: %s ažurira stavku

en: %s: send cartridge alert failed
hr_HR: %s: slanje upozorenja za toner nije uspjelo

en: %s: send consumable alert failed
hr_HR: %s: slanje upozorenja za potrošni materijal nije uspjelo

en: (%1$d authorizations problems, %2$d failures)
hr_HR: (%1$d problemi s ovjerom, %2$d nedostaci)

en: (leave the field empty for a generation from HTML)
hr_HR: (ostavite polje prazno zbog generiranja iz HTML-a)

en: + %d day | + %d days
hr_HR[0]: + %d dan
hr_HR[1]: + %d dana
hr_HR[2]: + %d dana

en: + %d hour | + %d hours
hr_HR[0]: + %d sat
hr_HR[1]: + %d sati
hr_HR[2]: + %d sati

en: + %d minute | + %d minutes
hr_HR[0]: + %d minuta
hr_HR[1]: + %d minute
hr_HR[2]: + %d minuta

en: + %d month | + %d months
hr_HR[0]: + %d mjesec
hr_HR[1]: + %d mjeseci
hr_HR[2]: + %d mjeseci

en: + %d week | + %d weeks
hr_HR[0]: + %d tjedan
hr_HR[1]: + %d tjedana
hr_HR[2]: + %d tjedana

en: + %d year | + %d years
hr_HR[0]: + %d godina
hr_HR[1]: + %d godina
hr_HR[2]: + %d godina

en: - %d day | - %d days
hr_HR[0]: - %d dan
hr_HR[1]: - %d dana
hr_HR[2]: - %d dana

en: - %d hour | - %d hours
hr_HR[0]: - %d sat
hr_HR[1]: - %d sati
hr_HR[2]: - %d sati

en: - %d minute | - %d minutes
hr_HR[0]: - %d minuta
hr_HR[1]: - %d minute
hr_HR[2]: - %d minuta

en: - %d month | - %d months
hr_HR[0]: - %d mjesec
hr_HR[1]: - %d mjeseci
hr_HR[2]: - %d mjeseci

en: - %d week | - %d weeks
hr_HR[0]: - %d tjedan
hr_HR[1]: - %d tjedana
hr_HR[2]: - %d tjedana

en: - %d year | - %d years
hr_HR[0]: - %d godina
hr_HR[1]: - %d godina
hr_HR[2]: - %d godina

en: ... From an external source
hr_HR: ... Iz vanjskog izvora

en: 1- Critical (login error only)
hr_HR: 1- Kritično (samo greška kod prijave)

en: 2- Severe (not used)
hr_HR: 2- Strog (Nije korišten)

en: 3- Important (successful logins)
hr_HR: 3- Važno (uspješne prijave)

en: 4- Notices (add, delete, tracking)
hr_HR: 4- Zapažanja (Dodaj, obriši, praćenje)

en: 5- Complete (all)
hr_HR: 5- Kompletno (Sve)

en: A file and a directory have be created and deleted - Perfect!
hr_HR: Datoteka i mapa su kreirane i obrisane - Besprijekorno!

en: A file was created - Perfect!
hr_HR: Datoteka je kreirana - Besprijekorno!

en: A minimum of 64 Mio is commonly required for GLPI.
hr_HR: Minimalno 64 mil. je obično potrebno za GLPI.

en: A new version is available: %s.
hr_HR: Nova verzija je raspoloživa: %s

en: A validation request has been submitted
hr_HR: Zahtjev za provjeru je podnesen

en: Accepted mail archive folder (optional)
hr_HR: Prihvaćena mapa mail arhive (opcionalno)

en: Access denied
hr_HR: Pristup odbijen

en: Access to the Frequently Asked Questions
hr_HR: Pristup na često postavljana pitanja

en: Account net value
hr_HR: Obračunata vrijednost

en: Account number
hr_HR: Broj računa

en: Action | Actions
hr_HR[0]: Akcija
hr_HR[1]: Akcije
hr_HR[2]: Akcije

en: Action completed, fully processed
hr_HR: Akcija završena, sasvim obrađeno

en: Action completed, no processing required
hr_HR: Akcija završena, obrada nije bila potrebna

en: Action completed, partially processed
hr_HR: Akcija završena, djelomično obrađeno

en: Action type
hr_HR: Tip akcije

en: Action when a user is deleted from the LDAP directory
hr_HR: Akcija kada se korisnik briše iz LDAP imenika

en: Actions refused
hr_HR: Akcija odbijena

en: Active
hr_HR: Aktivno

en: Active Directory
hr_HR: Active Directory imenik

en: Actor
hr_HR: Učesnik

en: Actual locations
hr_HR: Aktualna lokacija

en: Ad-hoc (without access point)
hr_HR: Ad-hoc (bez access point-a)

en: Add
hr_HR: Dodaj

en: Add a LDAP directory replica
hr_HR: Dodaj repliku LDAP imenika

en: Add a change
hr_HR: Dodaj promjenu

en: Add a close time
hr_HR: Dodaj vrijeme zatvaranja

en: Add a compatible printer model
hr_HR: Dodaj kompatibilni modela pisača

en: Add a contact
hr_HR: Dodaj kontakt

en: Add a contract
hr_HR: Dodaj ugovor

en: Add a correct IP to the network port
hr_HR: Dodaj ispravnu IP adresu mrežnom priključku

en: Add a criterion
hr_HR: Dodaj Filter

en: Add a document
hr_HR: Dodaj dokument

en: Add a followup to tickets (requester)
hr_HR: Dodaj nastavak naloga (zahtjevatelj)

en: Add a followup to tickets of associated groups
hr_HR: Dodaj nastavak nalogu za povezane grupe

en: Add a global search criterion
hr_HR: Dodaj globalni kriterij pretraživanja

en: Add a hidden field
hr_HR: Dodaj sakriveno polje

en: Add a link with an item
hr_HR: Dodaj vezu sa stavkom

en: Add a mandatory field
hr_HR: Dodaj obavezno polje

en: Add a network
hr_HR: Dodaj mrežu

en: Add a network alias
hr_HR: Dodaj mrežni alias

en: Add a network name
hr_HR: Dodaj mrežno ime

en: Add a new action
hr_HR: Dodaj novu akciju

en: Add a new component
hr_HR: Dodaj novu komponentu

en: Add a new cost
hr_HR: Dodaj novi trošak

en: Add a new criteria
hr_HR: Dodaj novi kriterij

en: Add a new followup
hr_HR: Dodaj novo praćenje

en: Add a new task
hr_HR: Dodaj novi zadatak

en: Add a new translation
hr_HR: Dodaj novi prijevod

en: Add a predefined field
hr_HR: Dodaj predefinirano polje

en: Add a problem
hr_HR: Dodaj problem

en: Add a project
hr_HR: Dodaj projekt

en: Add a schedule
hr_HR: Dodaj raspored

en: Add a search criterion
hr_HR: Dodaj kriterij pretraživanja

en: Add a supplier
hr_HR: Dodaj dobavljača

en: Add a target
hr_HR: Dodaj odredište

en: Add a team member
hr_HR: Dodaj člana tima

en: Add a template...
hr_HR: Dodaj predložak...

en: Add a ticket
hr_HR: Dodaj nalog

en: Add a user
hr_HR: Dodaj korisnika

en: Add a user without accreditation from a LDAP directory
hr_HR: Dodaj korisnika bez akreditacije iz LDAP imenika

en: Add a virtual machine
hr_HR: Dodaj virtualni stroj

en: Add a volume
hr_HR: Dodaj volumen

en: Add an actor
hr_HR: Dodati autor

en: Add an authorization to a user
hr_HR: Dodaj ovlaštenje korisniku

en: Add an escalation level
hr_HR: Dodati razinu eskalacije

en: Add an item
hr_HR: Dodavanje stavke

en: Add an item type
hr_HR: Dodavanje tipa stavke

en: Add cartridges
hr_HR: Dodaj tonere

en: Add date
hr_HR: Dodaj datum

en: Add documents into ticket notifications
hr_HR: Dodaj dokumente u notifikacije naloga

en: Add external
hr_HR: Dodaj vanjski

en: Add followup (associated groups)
hr_HR: Dodaj nastavak (povezane grupe)

en: Add followup (requester)
hr_HR: Dodaj nastavak (zahtjevatelj)

en: Add new devices
hr_HR: Dodaj novi uređaj

en: Add several ports
hr_HR: Dodaj nekoliko priključaka

en: Add the component
hr_HR: Dodaj komponentu

en: Add the item
hr_HR: Dodavanje stavke

en: Add the result of regular expression
hr_HR: Dodaj rezultat regularnog izraza

en: Add to all tickets
hr_HR: Dodaj svim nalozima

en: Add to schedule
hr_HR: Dodaj u kalendar

en: Add user...
hr_HR: Dodaj korisnika...

en: Add users from an external source
hr_HR: Dodaj korisnike iz vanjskog izvora

en: Added by %s
hr_HR: Dodano od %s

en: Added document: %s
hr_HR: Dodan dokument: %s

en: Additional headers
hr_HR: Dodatna zaglavlja

en: Address
hr_HR: Adresa

en: Addressable network
hr_HR: Adresabilna mreža

en: Administration
hr_HR: Administracija

en: Administration of reservations
hr_HR: Administracija rezervacija

en: Administrative number
hr_HR: Administrativni broj

en: Administrator name
hr_HR: Ime administratora

en: Administrator reply-to email (if needed)
hr_HR: Administrator odgovara na email (ako je potrebno)

en: Advanced information
hr_HR: Napredne informacije

en: Affected computers
hr_HR: Zahvaćena računala

en: After
hr_HR: Nakon

en: Aggregation port
hr_HR: Gomilajući priključak

en: Alarms on cartridges
hr_HR: Upozorenja na tonerima

en: Alarms on consumables
hr_HR: Alarm na potrošni

en: Alarms on contracts
hr_HR: Alarm na ugovore

en: Alarms on expired licenses
hr_HR: Alarm kod isteklih licenci

en: Alarms on financial and administrative information
hr_HR: Upozorenja za financijske i administrativne podatke

en: Alarms options
hr_HR: Opcije alarma

en: Alert on duplicate record
hr_HR: Upozorenje na duplicirani zapis

en: Alert sent on %s
hr_HR: Upozorenje poslano %s

en: Alert threshold
hr_HR: Kritična razina

en: Alerts on reservations
hr_HR: Upozorenja o rezervacijama

en: Alerts on tickets which are not solved
hr_HR: Upozorenja o nalozima koji nisu riješeni

en: Alerts on tickets which are not solved since
hr_HR: Upozorenja o nalozima koji nisu riješeni od

en: Alias port
hr_HR: Alias priključak

en: All
hr_HR: Sve

en: All categories
hr_HR: Sve kategorije

en: All items
hr_HR: Svi artikli

en: All linked tickets
hr_HR: Svi vezani nalozi

en: All my articles
hr_HR: Svi moji članci

en: All pages in CSV
hr_HR: Sve u CSV formatu

en: All pages in SLK
hr_HR: Sve u SLK formatu

en: All pages in landscape PDF
hr_HR: Sve stranice u PDF polegnuto

en: All pages in portrait PDF
hr_HR: Sve stranice u PDF uspravno

en: All reservable devices
hr_HR: Svi uređaji za rezervaciju

en: All unpublished articles
hr_HR: Svi neobjavljeni članci

en: All users having administrators rights have have been updated to 'super-admin' rights with the creation of his new user type.
hr_HR: Sada, svi administratori imaju 'super-admin' ovlasti. Ovaj novi tip korisnika je također dodan.

en: Allocated memory
hr_HR: Raspoređena memorija

en: Allocated memory > 64Mio - Perfect!
hr_HR: Raspoređena memorija > 64Mio - Besprijekorno!

en: Allocated memory test
hr_HR: Testiranje raspoređene memorije

en: Allow FAQ anonymous access
hr_HR: Dopusti anoniman pristup Često postavljanim pitanjima

en: Allow anonymous followups (receiver)
hr_HR: Dozvoli  anonimne nastavke (receiver)

en: Allow anonymous ticket creation (helpdesk.receiver)
hr_HR: Dozvoli anonimno kreiranje naloga (helpdesk.receiver)

en: Alternate username
hr_HR: Alternativno korisničko ime

en: Alternate username number
hr_HR: Alternativni korisnički broj

en: Alternate username updated. The connected items have been updated using this alternate username.
hr_HR: Alternativno korisničko ime ažurirano. Spojeni uređaji su ažurirani koristeći ovo alternativno korisničko ime.

en: Altitude
hr_HR: Nadmorska visina

en: Always
hr_HR: Uvijek

en: Always dereferenced
hr_HR: Uvijek neupućen

en: Amortization coefficient
hr_HR: Amortizacijski koeficijent

en: Amortization duration
hr_HR: Vrijeme amortizacije

en: Amortization type
hr_HR: Tip amortizacije

en: An addressable network is a network defined on an equipment
hr_HR: Adresabilna mreža je mreža definirana na opremi

en: An answer to a validation request was produced
hr_HR: Odgovor na zahtjev za provjeru je izrađen

en: An answer to an an approval request was produced by %s
hr_HR: Odgovor na zahtjev za odobrenje je napravio %s

en: An approval request has been submitted by %s
hr_HR: Zahtjev za odobrenje je podnio %s

en: An email has been sent to your email address. The email contains information for reset your password.
hr_HR: Email poruka je poslana na Vašu email adresu sa podacima za resetiranje lozinke.

en: An email to %s was added to queue
hr_HR: E-poruka na %s je dodana u red čekanja

en: An email was sent to %s
hr_HR: Email poruka je poslana na %s

en: Analysis
hr_HR: Analiza

en: Append a correct gateway to the network %s
hr_HR: Popuni ispravan gateway mreže %s

en: Applied
hr_HR: Primijenjen

en: Approval | Approvals
hr_HR[0]: Odobrenje
hr_HR[1]: Odobrenja
hr_HR[2]: Odobrenja

en: Approval comments
hr_HR: Komentari odobrenja

en: Approval date
hr_HR: Datum odobrenja

en: Approval granted by %s
hr_HR: Odobrenje odobrio %s

en: Approval of the solution
hr_HR: Odobrenje rješenja

en: Approval request
hr_HR: Zahtjev za odobrenje

en: Approval request send to %s
hr_HR: Zahtjev za odobrenje poslan %s

en: Approval requester
hr_HR: Zahtjevatelj odobrenja

en: Approval status
hr_HR: Status odobrenja

en: Approvals for the ticket
hr_HR: Odobrenja naloga

en: Approve the solution
hr_HR: Odobri rješenje

en: Approver
hr_HR: Odobrava

en: April
hr_HR: Travanj

en: Are you sure you want to return this non-reservable item?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite vratiti stavku koja se ne može rezervirati?

en: As child of
hr_HR: Kao podgrupa od

en: As soon as possible
hr_HR: Što je prije moguće

en: Assets
hr_HR: Sredstva

en: Assign
hr_HR: Dodijeli

en: Assign a SLA
hr_HR: Dodijeli SLA

en: Assign a ticket
hr_HR: Dodijeli nalog

en: Assign equipment
hr_HR: Dodijeli opremu

en: Assign the value from regular expression
hr_HR: Dodjeli vrijednost iz regularnog izraza

en: Assign: equipment by IP address
hr_HR: Dodijeli: IP adresu uređaju

en: Assign: equipment by MAC address
hr_HR: Dodijeli: MAC adresu uređaju

en: Assign: equipment by name + domain
hr_HR: Dodijeli: ime + domenu uređaju

en: Assigned
hr_HR: Naslovljeno

en: Assigned to
hr_HR: Dodijeljen na

en: Assigned to a supplier
hr_HR: Dodijeljeno dostavljaču

en: Assigned to groups
hr_HR: Dodijeljeno grupama

en: Assigned to technicians
hr_HR: Dodjeljeno tehničarima

en: Assistance
hr_HR: Asistencija

en: Associable items to a ticket
hr_HR: Vezivni artikli za ticket

en: Associable to a ticket
hr_HR: Dodjeljivo nalogu

en: Associate a VLAN
hr_HR: Pridruži VLAN

en: Associate myself
hr_HR: Poveži me

en: Associate to a group
hr_HR: Asocijacija na grupu

en: Associate to a profile
hr_HR: Asocijacija na profil

en: Associated contact | Associated contacts
hr_HR[0]: Pripadajući kontakt
hr_HR[1]: Pripadajući kontakti
hr_HR[2]: Pripadajući kontakti

en: Associated contract | Associated contracts
hr_HR[0]: Povezani ugovor
hr_HR[1]: Povezani ugovori
hr_HR[2]: Povezani ugovori

en: Associated element | Associated elements
hr_HR[0]: Asocirani element
hr_HR[1]: Asocirana elementa
hr_HR[2]: Asociranih elemenata

en: Associated item ID
hr_HR: ID povezane stavke

en: Associated item type | Associated item types
hr_HR[0]: Pripadajuća vrsta stavke
hr_HR[1]: Pripadajuće vrste stavke
hr_HR[2]: Pripadajuće vrste stavke

en: Association
hr_HR: Asocijacija

en: At all events
hr_HR: U svakom slučaju

en: At least one field has an incorrect value
hr_HR: Najmanje jedno polje ima netočnu vrijednost

en: Attribute of the user containing its groups
hr_HR: Osobine korisnika sadržane u njegovim grupama

en: Attribute representing entity
hr_HR: Značajka koja predstavlja entitet

en: Attribute value
hr_HR: Vrijednost značajke

en: August
hr_HR: Kolovoz

en: Authentication
hr_HR: Prijava

en: Authentication on GLPI database
hr_HR: Autentifikacija na GLPI bazu

en: Authentication on a LDAP directory
hr_HR: Ovjera kroz LDAP imenik

en: Authentication on mail server
hr_HR: Autentifikacija na email poslužitelj

en: Author | Authors
hr_HR[0]: Autor
hr_HR[1]: Autori
hr_HR[2]: Autori

en: Authorization | Authorizations
hr_HR[0]: Ovlaštenje
hr_HR[1]: Ovlaštenja
hr_HR[2]: Ovlaštenja

en: Authorization error
hr_HR: Greška ovlaštenja

en: Authorizations assignment rules
hr_HR: Pravila dodjele ovjera

en: Authorize reservations
hr_HR: Odobri rezervacije

en: Authorized upload
hr_HR: Ovlašteni upload

en: Auto-Submitted email header
hr_HR: Zaglavlje u Auto-Submitted email porukama

en: Autocompletion of text fields
hr_HR: Automatski dovršetak tekstualnih polja

en: Autofill dates for financial and administrative information
hr_HR: Automatski popuni datume za financijske i administrativne podatke

en: Automatic
hr_HR: Automatski

en: Automatic action | Automatic actions
hr_HR[0]: Automatska akcija
hr_HR[1]: Automatske akcije
hr_HR[2]: Automatske akcije

en: Automatic actions of SLA
hr_HR: Automatske radnje SLA

en: Automatic assignment of tickets
hr_HR: Automatsko dodjeljivanje naloga

en: Automatic closing configuration
hr_HR: Postavke automatskog zatvaranja

en: Automatic closing of solved tickets after
hr_HR: Automatsko zatvaranje riješenih naloga nakon

en: Automatic fields (marked by *)
hr_HR: Automatska polja (označena sa *)

en: Automatic inventory
hr_HR: Automatski inventar

en: Automatic redirection, else click
hr_HR: Automatska redirekcija, ili odabir

en: Automatic reminders of SLA
hr_HR: Automatski podsjetnici SLA

en: Automatic reminders of SLAs
hr_HR: Automatski podsjetnici na SLA-ove

en: Automatic tickets closing
hr_HR: Automatsko zatvaranje naloga

en: Automatic transfer of computers
hr_HR: Automatski prijenos računala

en: Automatic user assignment
hr_HR: Automatsko dodijeljivanje korisnika

en: Automatically add a user of an external source
hr_HR: Automatski dodaj korisnika iz vanjskog izvora

en: Automatically add users from an external authentication source
hr_HR: Automatski dodaj korisnike iz vanjskog autentifikacijskog izvora

en: Automatically generated by GLPI %s
hr_HR: **--automatska poruka sustava za upravljanje inventarom--** %s

en: Automatically refresh the list of tickets (minutes)
hr_HR: Automatski osvježi popis naloga (minute)

en: Automatically update of the elements related to the computers
hr_HR: Automatsko ažuriranje dijelova koji se odnose na računala

en: Availability
hr_HR: Raspoloživost

en: Available
hr_HR: Slobodno

en: Average
hr_HR: Prosječno

en: Average count
hr_HR: Prosječan broj pokretanja

en: Average number of printed pages
hr_HR: Prosječan broj ispisanih stranica

en: Average real duration of treatment of the ticket
hr_HR: Prosječno realno trajanje postupanja po nalogu

en: Average satisfaction
hr_HR: Prosječna razina zadovoljstva

en: Average speed
hr_HR: Prosječna brzina

en: Average time
hr_HR: Prosječno vrijeme

en: Average time in stock
hr_HR: Prosječno vrijeme na skladištu

en: Average time in use
hr_HR: Prosječno vrijeme korištenja

en: Average time to closure
hr_HR: Prosječno vrijeme do zatvaranja

en: Average time to resolution
hr_HR: Prosječno vrijeme za rješavanje

en: Average time to take into account
hr_HR: Prosječno vrijeme za uzimanje u razmatranje

en: Back
hr_HR: Natrag

en: Back to planning
hr_HR: Natrag na planiranje

en: Back to stock
hr_HR: Nazad na skladište

en: Backup plan
hr_HR: Plan arhiviranja

en: Backup the database?
hr_HR: Backup baze podataka?

en: BaseDN
hr_HR: Bazični

en: Based on the category then the item
hr_HR: Na temelju kategoriji potom stavke

en: Based on the item then the category
hr_HR: Na temelju stavke potom kategoriji

en: Be careful: there is no default value
hr_HR: Oprez: nema zadane vrijednosti

en: Before
hr_HR: Prije

en: Before the last month
hr_HR: Prije zadnjeg mjeseca

en: Begin
hr_HR: Počni

en: Begin date
hr_HR: Početni datum

en: Begin hour of run period
hr_HR: Početni sat razdoblja izvršavanja

en: Beginning of fiscal year
hr_HR: Početak fiskalne godine

en: Beginning of the installation
hr_HR: Početak instalacije

en: Beginning of the month
hr_HR: Početak mjeseca

en: Beginning of the year
hr_HR: Početak godine

en: Belonging to groups
hr_HR: Pripada grupi

en: Binding to the LDAP directory
hr_HR: Povezivanje sa LDAP imenikom

en: Blacklist | Blacklists
hr_HR[0]: Crna lista
hr_HR[1]: Crne liste
hr_HR[2]: Crne liste

en: Blank
hr_HR: Prazan

en: Blank Template
hr_HR: Prazni predložak

en: Bookmark | Bookmarks
hr_HR[0]: Bilješka
hr_HR[1]: Bilješke
hr_HR[2]: Bilješka

en: Bring down
hr_HR: Spusti

en: Bring up
hr_HR: Podigni

en: Budget | Budgets
hr_HR[0]: Proračun
hr_HR[1]: Proračuni
hr_HR[2]: Proračuni

en: Building number
hr_HR: Broj zgrade

en: Bulk import groups from a LDAP directory
hr_HR: Uvezi više grupa iz LDAP imenika

en: Bulk import users from a LDAP directory
hr_HR: Uvezi više korisnika iz LDAP imenika

en: Bulk modification
hr_HR: Masovna promjena

en: Bulk modification error
hr_HR: Greška pri grupnoj izmjeni

en: Business rules for ticket (entity parent)
hr_HR: Poslovna pravila za nalog (roditeljski entitet)

en: Business rules for tickets
hr_HR: Poslovna pravila za naloge

en: Business rules for tickets (entity)
hr_HR: Poslovna pravila za naloge (entitet)

en: By
hr_HR: Od

en: By %s
hr_HR: Od %s

en: By change
hr_HR: Po promjeni

en: By contract
hr_HR: Po ugovoru

en: By day
hr_HR: Po danu

en: By default, a software may be linked to a ticket
hr_HR: Pod zadano, aplikacija može biti povezana sa nalogom

en: By entity
hr_HR: Po subjektu

en: By hardware
hr_HR: Po uređaju

en: By hardware characteristics
hr_HR: Po hardverskim karakteristikama

en: By location
hr_HR: Po lokaciji

en: By network outlet
hr_HR: Po mrežnoj utičnici

en: By problem
hr_HR: Po problemu

en: By ticket
hr_HR: Po nalogu

en: By year
hr_HR: Po godini

en: CAS authentication
hr_HR: CAS ovjera

en: CSRF compliant
hr_HR: Usklađen s CSFR-om

en: CSV delimiter
hr_HR: CSV razdjelnik

en: Cache
hr_HR: Spremnik

en: Calendar | Calendars
hr_HR[0]: Kalendar
hr_HR[1]: Kalendari
hr_HR[2]: Kalendari

en: Calendar of the ticket
hr_HR: Kalendar naloga

en: Can be manager
hr_HR: Može biti upravitelj

en: Can be notified
hr_HR: Može biti obaviješten

en: Can contain
hr_HR: Može sadržavati

en: Can not add a range riding an existing period
hr_HR: Ne možete dodati raspon koji se preklapa sa postojećim

en: Can't change this attribute. It's inherited from its parent.
hr_HR: Ne mogu mijenjati ovaj atribut. Naslijeđen je od roditelja.

en: Can't connect to the database
hr_HR: Nemogu se spojiti na bazu

en: Can't connect to the database.
hr_HR: Nemogu se spojiti na bazu.

en: Can't create the database connection file, please verify file permissions.
hr_HR: Nemogućnost kreiranja veze između baze i datoteke, provjerite ovlasti.

en: Can't get DB lock
hr_HR: Nije moguće zaključavanje na bazi poddataka

en: Can't start
hr_HR: Ne može pokrenuti

en: Cancel the approval request to %s
hr_HR: Otkaži zahtjev za odobrenjem %s

en: Cannot change a migration network port to an unknown one
hr_HR: Nije moguće promijeniti migracijski priključak mreže u nepoznati

en: Cannot update item: not enough right on the parent(s) item(s)
hr_HR: Nije moguće ažurirati stavku: nemate dovoljno prava na roditeljskoj(im) stavci(kama)

en: Capacity
hr_HR: Kapacitet

en: Capacity by default
hr_HR: Zadani kapacitet

en: Caption
hr_HR: Zaglavlje

en: Cartridge | Cartridges
hr_HR[0]: Toner
hr_HR[1]: Toneri
hr_HR[2]: Toneri

en: Cartridge model | Cartridge models
hr_HR[0]: Model tonera
hr_HR[1]: Modeli tonera
hr_HR[2]: Modeli tonera

en: Cartridge type | Cartridge types
hr_HR[0]: Tip tonera
hr_HR[1]: Tipovi tonera
hr_HR[2]: Tipovi tonera

en: Cartridges alarm
hr_HR: Upozorenje za tonere

en: Case | Cases
hr_HR[0]: Kučište
hr_HR[1]: Kučišta
hr_HR[2]: Kučišta

en: Case type | Case types
hr_HR[0]: Tip kučišta
hr_HR[1]: Tipovi kučišta
hr_HR[2]: Tipovi kučišta

en: Category
hr_HR: Kategorija

en: Category name
hr_HR: Naziv kategorije

en: Category tree
hr_HR: Stablo kategorije

en: Causes
hr_HR: Uzroci

en: Caution! You are not the author of this element. Delete targets can result in loss of access to that element.
hr_HR: Oprez! Niste autor ovog elementa. Brisanje mete može rezultirati gubitkom pristupa tom elementu.

en: Caution! You will update the GLPI database named: %s
hr_HR: Oprez! Ažurirati ćete GLPI bazu podataka: %s

en: Caution: you're about to remove a heading used for one or more items.
hr_HR: Oprez: ukloniti ćete zaglavlje koje se koristi ne jednoj ili više stavaka

en: Change | Changes
hr_HR[0]: Promjena
hr_HR[1]: Promjene
hr_HR[2]: Promjene

en: Change %1$s by %2$s
hr_HR: Zamijenjeno %1$s sa %2$s

en: Change of the authentication method
hr_HR: Promjena autentifikacijske metode

en: Change of the database layout - %s
hr_HR: Promjena izgleda baze - %s

en: Change solved
hr_HR: Promjena riješena

en: Change task | Change tasks
hr_HR[0]: Promjena zadatka
hr_HR[1]: Promjena zadataka
hr_HR[2]: Promjena zadataka

en: Change the component %1$s: %2$s
hr_HR: Promijenite komponentu %1$s: %2$s

en: Change the priority
hr_HR: Izmijeni prioritet

en: Change visibility in child entities
hr_HR: Promijeni vidljivost u podentitetima

en: Changes on linked items
hr_HR: Promjene na povezanim stavkama

en: Characteristics
hr_HR: Osobine

en: Check | Checks
hr_HR[0]: Provjera
hr_HR[1]: Provjere
hr_HR[2]: Provjere

en: Check all
hr_HR: Označi sve

en: Check all as
hr_HR: Označi sve kao

en: Check for new updates
hr_HR: Provjeri za nova ažuriranja

en: Check for upgrade
hr_HR: Provjeri nadogradnju

en: Check if a new version is available
hr_HR: Provjeriti postoji li nova verzija

en: Check permissions to the directory: %s
hr_HR: Provjeri dopuštenja mapi: %s

en: Check the MySQL replica
hr_HR: Provjeri MySQL repliku

en: Check your personnal information
hr_HR: Provjerite vaše osobne podatke

en: Check/uncheck all
hr_HR: Označi/odznači sve

en: Checking of the compatibility of your environment with the execution of GLPI
hr_HR: Provjera kompatibilnosti vašeg sustava za pokretanje GLPI-a

en: Checking write permissions for automatic actions files
hr_HR: Provjera dozvola za pisanje za automatske akcije datoteka

en: Checking write permissions for cache files
hr_HR: Provjera prava pisanja za 'cache' datoteke

en: Checking write permissions for document files
hr_HR: Provjera prava pisanja za datoteke dokumenata

en: Checking write permissions for dump files
hr_HR: Provjera prava pisanja za 'dump' datoteka

en: Checking write permissions for graphic files
hr_HR: Provjeravanje dozvola za pisanje za grafičke datoteke

en: Checking write permissions for lock files
hr_HR: Provjera prava pisanja za 'lock' datoteke

en: Checking write permissions for log files
hr_HR: Testiranja zapisivanja log datoteke

en: Checking write permissions for plugins document files
hr_HR: Provjera dozvola pisanja za dodatke datoteka dokumenata

en: Checking write permissions for rss files
hr_HR: Provjera prava pisanja za rss datoteke

en: Checking write permissions for session files
hr_HR: Provjera prava pisanja za sesije datoteka

en: Checking write permissions for setting files
hr_HR: Provjera prava pisanja za postavke datoteka

en: Checking write permissions for temporary files
hr_HR: Provjera prava pisanja za 'temporary' datoteke

en: Checking write permissions for upload files
hr_HR: Provjera prava pisanja za 'upload' datoteke

en: Checklist
hr_HR: Kontrolni popis

en: Checksum
hr_HR: Kontrolni zbroj

en: Child entities
hr_HR: Pod subjekti

en: Child groups
hr_HR: Podgrupe

en: Choose 'Install' for a completely new installation of GLPI.
hr_HR: Odaberite 'Install' za kompletno novu instalaciju GLPI-a.

en: Choose a template
hr_HR: Odaberi predložak

en: Choose an existing device
hr_HR: Odaberite postojeći uređaj

en: City
hr_HR: Grad

en: Clean %1$d graph file created since more than %2$s seconds | Clean %1$d graph files created since more than %2$s seconds
hr_HR[0]: Ukloni %1$d grafičku datoteku kreiranu prije više od %2$s sekundi
hr_HR[1]: Ukloni %1$d grafičke datoteke kreirane prije više od %2$s sekundi
hr_HR[2]: Ukloni %1$d grafičke datoteke kreirane prije više od %2$s sekundi

en: Clean %1$d session file created since more than %2$s seconds | Clean %1$d session files created since more than %2$s seconds
hr_HR[0]: Ukloni  %1$d datoteku sesije kreirane prije više od %2$s sekundi
hr_HR[1]: Ukloni  %1$d datoteke sesija kreiranih prije više od %2$s sekundi
hr_HR[2]: Ukloni  %1$d datoteke sesija kreiranih prije više od %2$s sekundi

en: Clean expired sessions
hr_HR: Isprazni istekle sesije

en: Clean generated graphics
hr_HR: Isprazni generiranu grafiku

en: Clean mail queue
hr_HR: Očisti poruke u redu čekanja

en: Clean old logs
hr_HR: Isprazni stare logove

en: Clean temporary files
hr_HR: Očisti privremene datoteke

en: Clean the network port migration errors
hr_HR: Očistite pogreške migracije mrežnog priključka

en: Clear
hr_HR: Očisti

en: Clear status
hr_HR: Očisti status

en: Close date
hr_HR: Datum zatvaranja

en: Close time | Close times
hr_HR[0]: Vrijeme zatvaranja
hr_HR[1]: Vremena zatvaranja
hr_HR[2]: Vremena zatvaranja

en: Closed
hr_HR: Zatvoren

en: Closed on %s
hr_HR: Zatvoren %s

en: Closing date
hr_HR: Datum zatvaranja

en: Closing of the ticket
hr_HR: Zatvaranje naloga

en: Closing time
hr_HR: Vrijeme zatvaranja

en: Closure
hr_HR: Zatvaranje

en: Closure of a change
hr_HR: Zatvaranje promjene

en: Closure of a problem
hr_HR: Zatvaranje problema

en: Code
hr_HR: Kod

en: Color
hr_HR: Boja

en: Comments
hr_HR: Komentari

en: Comments on financial and administrative information
hr_HR: Komentari financijskih i administrativnih podataka

en: Comments to the satisfaction survey
hr_HR: Komentari na upitnik zadovoljstva

en: Commercial
hr_HR: Komercijalni

en: Common
hr_HR: Uobičajeni

en: Common options
hr_HR: Zajedničke opcije

en: Complete name
hr_HR: Kompletan naziv

en: Component | Components
hr_HR[0]: Komponenta
hr_HR[1]: Komponente
hr_HR[2]: Komponente

en: Computer | Computers
hr_HR[0]: Računalo
hr_HR[1]: Računala
hr_HR[2]: Računala

en: Computer model | Computer models
hr_HR[0]: Model računala
hr_HR[1]: Modeli računala
hr_HR[2]: Modeli računala

en: Computer type | Computer types
hr_HR[0]: Tip računala
hr_HR[1]: Tipovi računala
hr_HR[2]: Tipovi računala

en: Computer's name
hr_HR: Ime računala

en: Condition
hr_HR: Stanje

en: Configuring the satisfaction survey
hr_HR: Konfiguriranje upitnik zadovoljstva

en: Confirm the final deletion?
hr_HR: Potvrdi konačno brisanje?

en: Connect a computer
hr_HR: Povežite računalo

en: Connect an item
hr_HR: Povežite stavku

en: Connect the item
hr_HR: Povežite stavku

en: Connected devices
hr_HR: Spojeni uređaji

en: Connected to
hr_HR: Spojen na

en: Connection | Connections
hr_HR[0]: Veza
hr_HR[1]: Veze
hr_HR[2]: Veze

en: Connection by dial line - Dialup Port
hr_HR: Povezivanje analognom linijom - Dialup priključak

en: Connection errors
hr_HR: Pogreške veze

en: Connection failed
hr_HR: konektiranje neuspjelo

en: Connection failed. If you use a proxy, please configure it. (%s)
hr_HR: Veza nije uspostavljena. Ako koristite proxy, molimo unesite postavke. (%s)

en: Connection filter
hr_HR: Filter konekcije

en: Connection options
hr_HR: Opcije konekcije

en: Connection string
hr_HR: Znakovni niz za povezivanje

en: Connection to database failed, verify the connection parameters included in config_db.php file
hr_HR: Konekcija na bazu neuspjela, provjerite parametre spajanja uključene u config_db.php datoteci

en: Consumable | Consumables
hr_HR[0]: Potrošni
hr_HR[1]: Potrošni
hr_HR[2]: Potrošni

en: Consumable model | Consumable models
hr_HR[0]: Model potrošnog materijala
hr_HR[1]: Modeli potrošnog materijala
hr_HR[2]: Modeli potrošnog materijala

en: Consumable type | Consumable types
hr_HR[0]: Tip potrošnog materijala
hr_HR[1]: Tipovi potrošnog materijala
hr_HR[2]: Tipovi potrošnog materijala

en: Consumables alarm
hr_HR: Alarm na potrošni

en: Contact | Contacts
hr_HR[0]: Kontakt
hr_HR[1]: Kontakti
hr_HR[2]: Kontakti

en: Contact type | Contact types
hr_HR[0]: Tip kontakta
hr_HR[1]: Tipovi kontakata
hr_HR[2]: Tipovi kontakata

en: Content
hr_HR: Sadržaj

en: Continue
hr_HR: Nastaviti

en: Continue?
hr_HR: Dalje?

en: Contract | Contracts
hr_HR[0]: Ugovor
hr_HR[1]: Ugovori
hr_HR[2]: Ugovori

en: Contract ended
hr_HR: Ugovor je završio

en: Contract entered in notice time
hr_HR: Za ugovor je nastupilo vrijeme obavještavanja

en: Contract entered in notice time for period
hr_HR: Za ugovor je nastupilo vrijeme obavještavanja za razdoblje

en: Contract expired since the
hr_HR: Ugovor je istekao

en: Contract number
hr_HR: Broj ugovora

en: Contract period ended
hr_HR: Ugovorno razdoblje je završilo

en: Contract reached the end of a period since the
hr_HR: Ugovor je istekao

en: Contract renewal period
hr_HR: Trajanje ugovora

en: Contract type | Contract types
hr_HR[0]: Tip ugovora
hr_HR[1]: Tipovi ugovora
hr_HR[2]: Tipovi ugovora

en: Contract with notice for the current period since the
hr_HR: Ugovor sa zabilješkom za tekuće razdoblje od

en: Contract with notice since the
hr_HR: Ugovor s obavijesti od

en: Contracts alarm
hr_HR: Alarm na ugovor

en: Contracts expired in the last 30 days
hr_HR: Ugovor istekao - u zadnjih 30 dana

en: Contracts expiring in less than 30 days
hr_HR: Ugovor ističe za manje od 30 dana

en: Contracts expiring in less than 7 days
hr_HR: Ugovor ističe za manje od 7 dana

en: Contracts where notice begins in less than 30 days
hr_HR: Ugovor počinje za manje od 30 dana.

en: Contracts where notice begins in less than 7 days
hr_HR: Ugovor počinje za manje od 7 dana.

en: Control list
hr_HR: Popis postupaka nadzora

en: Controller | Controllers
hr_HR[0]: Kontroler
hr_HR[1]: Kontroleri
hr_HR[2]: Kontroleri

en: Copy
hr_HR: Kopiraj

en: Copy computer status
hr_HR: Kopiraj status računala

en: Copy from item
hr_HR: Kopirajte iz stavke

en: Copy from user
hr_HR: Kopiraj iz korisnika

en: Copy of %s
hr_HR: Kopija %s

en: Copy the date of purchase
hr_HR: Kopiraj datum kupnje

en: Copy the delivery date
hr_HR: Kopirajte datum dostave

en: Copy the order date
hr_HR: Kopirajte datum narudžbe

en: Copy the start date of warranty
hr_HR: Kopiraj početni datum jamstva

en: Cores
hr_HR: Jezgre

en: Could not connect to mailgate server
hr_HR: Nije moguće spajanje na mail poslužitelj.

en: Could not find mailgate %d
hr_HR: Nije pronađen mail server %d

en: Counter error
hr_HR: Greška brojača

en: Country
hr_HR: Država

en: Create
hr_HR: Stvori

en: Create a change from this problem
hr_HR: Napravi promjenu iz ovog problema

en: Create a change from this ticket
hr_HR: Napravi promjenu iz ovog naloga

en: Create a new database or use an existing one:
hr_HR: Kreirajte novu bazu ili odaberite drugu postojeću:

en: Create a new network name
hr_HR: Stvorite novo mrežni naziv

en: Create a problem from this ticket
hr_HR: Kreiraj problem iz ovog naloga

en: Create a ticket
hr_HR: Kreiraj nalog

en: Create a ticket from this task
hr_HR: Kreiraj nalog iz ovog zadatka

en: Create a validation request for a request
hr_HR: Kreiraj zahtjev provjere za zahtjev

en: Create a validation request for an incident
hr_HR: Kreiraj zahtjev provjere za incident

en: Create for incident
hr_HR: Kreiraj za incident

en: Create for request
hr_HR: Kreiraj za zahtjev

en: Create survey after
hr_HR: Kreiraj upitnik nakon

en: Create the directory %s
hr_HR: Kreiraj mapu %s

en: Create ticket
hr_HR: Kreiraj nalog

en: Created from the template %s
hr_HR: Napravljeno od predloška %s

en: Created on %s
hr_HR: Kreiran %s

en: Created tickets
hr_HR: Kreirani nalozi

en: Creation date
hr_HR: Datum stvaranja

en: Creation date of the satisfaction survey
hr_HR: Datum kreiranja upitnika zadovoljstva

en: Creator
hr_HR: Tvorac

en: Criteria refused
hr_HR: Kriterij odbijen

en: Criterion | Criteria
hr_HR[0]: Kriterij
hr_HR[1]: Kriteriji
hr_HR[2]: Kriteriji

en: Critical state color
hr_HR: Boja kritičnog stanja

en: Critical state threshold
hr_HR: Prag kritičnog stanja

en: Cryptography test
hr_HR: Test kriptografije

en: Current and future reservations
hr_HR: Buduće i trenutne rezervacije

en: Current counter of pages
hr_HR: Trenutni brojač stranica

en: Current file
hr_HR: Trenutna datoteka

en: Current page in CSV
hr_HR: Trenutna strana u CSV formatu

en: Current page in SLK
hr_HR: Trenutna strana u SLK formatu

en: Current page in landscape PDF
hr_HR: Trenutna stranica u PDF polegnuto

en: Current page in portrait PDF
hr_HR: Trenutna stranica u PDF uspravno

en: D=Dynamic
hr_HR: D=Dinamički

en: D=Dynamic, R=Recursive
hr_HR: D=Dinamički, R=Rekurzivno

en: DD-MM-YYYY
hr_HR: DD-MM-GGGG

en: DEBUG
hr_HR: Debug

en: Data migration
hr_HR: Migracija podataka

en: Data migration - %s
hr_HR: Migracija podataka - %s

en: Database
hr_HR: Baza

en: Database connection parameters
hr_HR: Parametri konekcije na bazu

en: Database connection setup
hr_HR: Instalacija baze

en: Database connection successful
hr_HR: Konekcija na bazu uspješna

en: Database created
hr_HR: Baza je kreirana

en: Database optimization
hr_HR: Optimizacija baze podataka

en: Date format
hr_HR: Format datuma

en: Date of last physical inventory
hr_HR: Datum zadnjeg fizičkog inventurnog popisa

en: Date of purchase
hr_HR: Datum kupnje

en: Date of solving
hr_HR: Datum rješavanja

en: Days to keep sent emails
hr_HR: Broj dana koliko se čuvaju odlazne poruke

en: December
hr_HR: Prosinac

en: Decision-maker
hr_HR: Donositelj odluke

en: Decreasing
hr_HR: Smanjenje

en: Default characters limit (summary text boxes)
hr_HR: Zadani limit broja znakova (prikaz sažetka)

en: Default characters limit in dropdowns
hr_HR: Zadani limit broja znakova u padajućim izbornicima

en: Default chart format
hr_HR: Zadani format znakova

en: Default decimals limit
hr_HR: Zadani limit decimalnih znakova

en: Default display
hr_HR: Zadani prikaz

en: Default documents:
hr_HR: Zadani dokumneti

en: Default email
hr_HR: Osnovna mail adresa

en: Default entity
hr_HR: Standardni subjekt

en: Default file size limit imported by the mails receiver
hr_HR: Zadano ograničenje veličine datoteke uvezene kroz primatelja email poruka

en: Default for mail recipients
hr_HR: Zadano za primatelje email poruka

en: Default for tickets
hr_HR: Zadano za naloge

en: Default heading when adding a document to a ticket
hr_HR: Standardno zaglavlje kod dodavanja dokumenta u nalog

en: Default language
hr_HR: Standardni jezik

en: Default logins / passwords are:
hr_HR: Standardna korisnička imena / zaporke su:

en: Default profile
hr_HR: Standardni profil

en: Default report
hr_HR: Standardno izvješće

en: Default search
hr_HR: Zadani pretraživač

en: Default search results limit (page)
hr_HR: Zadani limit rezultata pretraživanja (stranica)

en: Default server
hr_HR: Zadani poslužitelj

en: Default threshold for cartridges count
hr_HR: Zadani prag za broj tonera

en: Default threshold for consumables count
hr_HR: Zadani brojčani prag za potrošnimaterijal

en: Default ticket template
hr_HR: Zadani predlošci naloga

en: Default translation
hr_HR: Zadani prijevod

en: Default url length limit
hr_HR: Zadani limit duljine polja url-a

en: Default value
hr_HR: Zadana vrijednost

en: Default value for alarms on contracts
hr_HR: Zadana vrijednost za upozorenja za ugovore

en: Default value for alarms on financial and administrative information
hr_HR: Zadana vrijednost upozorenja za financijske i administrativne podatke

en: Default values
hr_HR: Standardna vrijednost

en: Default view
hr_HR: Zadani pogled

en: Delegatee
hr_HR: Delegator

en: Delete
hr_HR: Obriši

en: Delete a global search criterion
hr_HR: Obriši globalni kriterij pretraživanja

en: Delete a link with an item
hr_HR: Izbrišete vezu sa stavkom

en: Delete a search criterion
hr_HR: Obriši kriterij traženja

en: Delete all rehearsals
hr_HR: Izbriši sve probe

en: Delete an item
hr_HR: Izbriši stavku

en: Delete emails
hr_HR: Obriši emailovi

en: Delete or update it otherwise GLPI will not work correctly.
hr_HR: Obriši ili ažuriraj u protivnom GLPI neće raditi ispravno.

en: Delete permanently
hr_HR: Trajno izbriši

en: Delete the component
hr_HR: Obriši komponentu

en: Delete the file %s?
hr_HR: Obriši datoteku %s?

en: Delete the item
hr_HR: Brisanje stavke

en: Deleted
hr_HR: Obrisano

en: Deleted user in LDAP directory
hr_HR: Obrisan korisnik u LDAP imeniku

en: Deleting a change
hr_HR: Brisanje promjene

en: Deleting a problem
hr_HR: Brisanje problema

en: Deletion of a followup
hr_HR: Brisanje nastavka

en: Deletion of a project
hr_HR: Brisanje projekta

en: Deletion of a project task
hr_HR: Brisanje projektnog zadatka

en: Deletion of a reservation
hr_HR: Brisanje rezervacije

en: Deletion of a task
hr_HR: Brisanje zadatka

en: Deletion of a ticket
hr_HR: Brisanje naloga

en: Deletion refused
hr_HR: Brisanje odbijeno

en: Delimiter
hr_HR: Delimitirajući karakter

en: Delivery date
hr_HR: Datum isporuke

en: Delivery form
hr_HR: Isporučeno od

en: Deployment plan
hr_HR: Plan implementacije

en: Dereferenced during the search (but not when locating)
hr_HR: Neupućen tijekom traženja (ali ne kod lociranja)

en: Dereferenced when locating (not during the search)
hr_HR: Neupućen kod lociranja (ne tijekom traženja)

en: Describe the incident or request
hr_HR: Opiši incident ili zahtjev

en: Description
hr_HR: Opis

en: Destination entity
hr_HR: Odredište entiteta

en: Desynchronization MySQL replica
hr_HR: Desinkronizacija MySQL replike

en: Device | Devices
hr_HR[0]: Uređaj
hr_HR[1]: Uređaji
hr_HR[2]: Uređaji

en: Device 1
hr_HR: Uređaj 1

en: Device 2
hr_HR: Uređaj 2

en: Device list
hr_HR: Popis materijala

en: Device model | Device models
hr_HR[0]: Model uređaja
hr_HR[1]: Modeli uređaja
hr_HR[2]: Modeli uređaja

en: Device name
hr_HR: Naziv uređaja

en: Device reservations expiring today
hr_HR: Rezervacije uređaja koje ističu danas

en: Device temporarily unavailable
hr_HR: Uređaj privremeno nedostupan

en: Device type | Device types
hr_HR[0]: Tip uređaja
hr_HR[1]: Tipovi uređaja
hr_HR[2]: Tipovi uređaja

en: Devices own by my groups
hr_HR: Uređaji posjedovani od strane moje grupe

en: Devices type | Devices types
hr_HR[0]: Tip uređaja
hr_HR[1]: Tipovi uređaja
hr_HR[2]: Tipovi uređaja

en: Dictionaries
hr_HR: Riječnici

en: Dictionary of manufacturers
hr_HR: Riječnik proizvođaća

en: Dictionnary of computer models
hr_HR: Računalni model riječnika

en: Dictionnary of computer types
hr_HR: Računalni tip riječnika

en: Dictionnary of device models
hr_HR: Model periferije riječnik

en: Dictionnary of device types
hr_HR: Tip periferije riječnik

en: Dictionnary of monitor types
hr_HR: Monitor tip riječnik

en: Dictionnary of network equipment types
hr_HR: Mrežni uređaj tip riječnik

en: Dictionnary of networking equipment models
hr_HR: Mrežni model riječnik

en: Dictionnary of operating system versions
hr_HR: OS verzija riječnika

en: Dictionnary of operating systems
hr_HR: Rječnik operativnih sustava

en: Dictionnary of phone models
hr_HR: Telefon model riječnik

en: Dictionnary of phone types
hr_HR: Telefon tip riječnik

en: Dictionnary of printer models
hr_HR: Modelima pisača rječnik

en: Dictionnary of printer types
hr_HR: Printer tip riječnik

en: Dictionnary of printers
hr_HR: Rječnik pisača

en: Dictionnary of service packs
hr_HR: Service Pack riječnik

en: Dictionnary of software
hr_HR: Aplikacija rječnik

en: Difference between master and slave
hr_HR: Razlika između 'master'-a i 'slave'-a

en: Digit
hr_HR: Znamenka

en: Direct
hr_HR: Direktno

en: Direct connections
hr_HR: Direktne veze

en: Disable
hr_HR: Deaktiviraj

en: Disable filtering by date
hr_HR: Onemogući filtriranje po datumu

en: Disabled
hr_HR: Onemogućeno

en: Disabled plugin
hr_HR: Onemogućen dodatak

en: Disconnect the item
hr_HR: Odspojite stavku

en: Display (number of items)
hr_HR: Prikaz (broj stavaka)

en: Display all items
hr_HR: Prikaži sve stavke

en: Display counts in tabs
hr_HR: Prikaži zbrojeve u karticama

en: Display options
hr_HR: Opcije prikaza

en: Display order of surnames firstnames
hr_HR: Prikaži redoslijed prezimena imena

en: Display report
hr_HR: Prikaži izvješće

en: Display the complete name in tree dropdowns
hr_HR: Prikaži puno ime u stablastim padajućim izbornicima

en: Dissociate a VLAN
hr_HR: Odspoji VLAN

en: Dissociate from a group
hr_HR: Odvoji od grupe

en: Dissociate from a profile
hr_HR: Odvoji od profila

en: Do not copy
hr_HR: Nemojte kopirati

en: Do not delete
hr_HR: Nemojte obrisati

en: Do you really want to use unitary management for this item?
hr_HR: Da li zaista želite koristiti upravljanje po jedinici za ovu stavku?

en: Do you want to continue?
hr_HR: Želite li nastaviti?

en: Document | Documents
hr_HR[0]: Dokument
hr_HR[1]: Dokumenti
hr_HR[2]: Dokumenti

en: Document Ticket %d
hr_HR: Dokument Nalog %d

en: Document copy succeeded.
hr_HR: Kopiranje dokumenta uspješno.

en: Document heading | Document headings
hr_HR[0]: Zaglavlje dokumenta
hr_HR[1]: Zaglavlja dokumenata
hr_HR[2]: Zaglavlja dokumenata

en: Document move succeeded.
hr_HR: Micanje dokumenta uspješno.

en: Document type | Document types
hr_HR[0]: Vrsta dokumenta
hr_HR[1]: Vrste dokumenta
hr_HR[2]: Vrste dokumenta

en: Doer
hr_HR: Izvršitelj

en: Domain | Domains
hr_HR[0]: Domena
hr_HR[1]: Domene
hr_HR[2]: Domene

en: Don't show deleted items
hr_HR: Ne prikazuj obrisane stavke

en: Done
hr_HR: Učinjeno

en: Download the planning in Ical format
hr_HR: Preuzmi kalendar u iCal formatu

en: Drag and drop your file here, or
hr_HR: Povuci i spusti datoteku ovdje, ili

en: Drive | Drives
hr_HR[0]: Pogon
hr_HR[1]: Pogoni
hr_HR[2]: Pogoni

en: Dropdown | Dropdowns
hr_HR[0]: Padajući izbornik
hr_HR[1]: Padajući izbornici
hr_HR[2]: Padajući izbornici

en: Dropdowns dictionary
hr_HR: Rječnik padajućih izbornika

en: Due date
hr_HR: Do datuma

en: Due date + Progress
hr_HR: Krajnji rok + Napredak

en: Due date progression
hr_HR: Napredovanje do datuma

en: Duplicate the element as many times as there are connections
hr_HR: Duplicirajte element toliko puta koliko ima konekcija

en: Duplicated tickets
hr_HR: Duplicirani nalozi

en: Duplicates
hr_HR: duplikati

en: Duration
hr_HR: Trajanje

en: Dynamic
hr_HR: Dinamičan

en: Dynamic display
hr_HR: Dinamički prikaz

en: ERROR:
hr_HR: GREŠKA:

en: ERROR: %s is not writable
hr_HR: GREŠKA: %s nije moguće zapisivati

en: Each day
hr_HR: Svaki dan

en: Each month
hr_HR: Svaki mjesec

en: Each month, same date
hr_HR: Svaki mjesec, istog datuma

en: Each month, same day of week
hr_HR: Svaki mjesec, isti dan u tjednu

en: Each week
hr_HR: Svaki tjedan

en: Edit
hr_HR: Uredi

en: Effective duration
hr_HR: Učinkovito trajanje

en: Email | Emails
hr_HR[0]: Email
hr_HR[1]: Emailovi
hr_HR[2]: Emailovi

en: Email %s not found. Impossible import.
hr_HR: Email %s nije pronađen. Uvoz nije moguć.

en: Email Followup
hr_HR: Email praćenje

en: Email HTML body
hr_HR: HTML tijelo email poruke

en: Email address
hr_HR: Email adresa

en: Email address not found.
hr_HR: Email adresa nije nađena.

en: Email alarms
hr_HR: Email alarm

en: Email attribute for x509 authentication
hr_HR: E-mail atribut za x509 ovjeru

en: Email body
hr_HR: Tijelo email

en: Email domain Name (users email will be login@domain)
hr_HR: Domena za email adrese (korisnički email će glasiti korisnik@domena)

en: Email followup
hr_HR: Email praćenje

en: Email followups configuration
hr_HR: Konfiguracija praćenja nastavka mailom

en: Email for followup
hr_HR: E-mail za prosljeđivanje

en: Email not found. Impossible import
hr_HR: Email nije pronađen. Uvoz nije moguć

en: Email server
hr_HR: Email poslužitelj

en: Email server configuration
hr_HR: Konfiguracija email poslužitelja

en: Email server for authentication
hr_HR: Email poslužitelj za ovjeru

en: Email signature
hr_HR: Email potpis

en: Email text body
hr_HR: Tekstualno tijelo email poruke

en: Empty login or password
hr_HR: Niste unijeli korisničko ime ili zaporku

en: Enable filtering by date
hr_HR: Omogući filtriranje po datumu

en: Enable followup via email
hr_HR: Omogući nastavak putem email-a

en: Enable the financial and administrative information
hr_HR: Omogući financijske i administrativne podatke

en: Enable the financial and administrative information by default
hr_HR: Omogući financijske i administrativne podatke kao zadano

en: End
hr_HR: Kraj

en: End + Notice
hr_HR: Kraj + Primjedba

en: End at %s
hr_HR: Završi u %s

en: End at %s:
hr_HR: Završi na %s:

en: End date
hr_HR: Datum završetka

en: End hour of run period
hr_HR: Završni sat razdoblja izvršavanja

en: End of contract
hr_HR: Završetak ugovorne obaveze

en: End of life
hr_HR: Trajanje

en: End of working day
hr_HR: Završetak radnog dana

en: Enter the first letters (user, item name, serial or asset number)
hr_HR: Unesite prva slova (korisničko ime, naziv uređaja, serijski ili inventarni broj)

en: Entities assignment
hr_HR: Dodjela subjekta

en: Entity | Entities
hr_HR[0]: Entitet
hr_HR[1]: Entiteti
hr_HR[2]: Entiteti

en: Entity administrator
hr_HR: Administrator entiteta

en: Entity based on LDAP information
hr_HR: Entitet na temelju informacija LDAP-a

en: Entity based on user's profile
hr_HR: Entitet iz domene

en: Entity dropdowns
hr_HR: Padajući izbornici entiteta

en: Entity for software creation
hr_HR: Entiteti za stvaranje aplikacija

en: Entity from TAG
hr_HR: Subjekt po TAG

en: Entity from complete name
hr_HR: Entiteta iz potpunog naziva

en: Entity from domain
hr_HR: Entitet iz domene

en: Entity from mail domain
hr_HR: Entitet iz mail domene

en: Entity not found
hr_HR: Entitet nije pronađen

en: Entity right
hr_HR: Prava subjekta

en: Equipment without network card
hr_HR: Oprema bez mrežne kartice

en: Equipment's report by year
hr_HR: Godišnje izvješće opreme

en: Error
hr_HR: Greška

en: Error / to clean
hr_HR: Greška / očisti

en: Error in creating database!
hr_HR: Greška pri kreiranju baze podataka!

en: Error in entering dates. The starting date is later than the ending date
hr_HR: Greška pri unosu datuma. Početni datum se nalazi poslje datuma završavanja

en: Error in sending the email
hr_HR: Greška u slanju email poruke

en: Error inserting email to queue
hr_HR: Greška pri ubacivanju e-poruke u red čekanja

en: Error on executing the action
hr_HR: Greška pri izvršavanju akcije

en: Error reading directory %s
hr_HR: Greška u čitanju mape %s

en: Error replaying rules
hr_HR: Pogreška ponavljanje pravila

en: Error retrieving RSS feed
hr_HR: Greška u dohvaćanju RSS podataka

en: Error: %s is not a directory
hr_HR: Greška: %s nije mapa

en: Error: the two passwords do not match
hr_HR: Greška: dvije lozinke se ne poklapaju

en: Escalation level | Escalation levels
hr_HR[0]: Razina eskalacije
hr_HR[1]: Razine eskalacije
hr_HR[2]: Razine eskalacije

en: Escalations defined in the SLA will be triggered under this new date.
hr_HR: Eskalacije definirane u SLA-u će biti aktivirane pod ovim novim datumom.

en: Ethernet port
hr_HR: Ethernet priključak

en: Ethernet port speed
hr_HR: Brzina Ethernet priključka

en: Ethernet port type
hr_HR: Ethernet tip priključka

en: Evaluation
hr_HR: Procjena

en: Event | Events
hr_HR[0]: Događaj
hr_HR[1]: Događaji
hr_HR[2]: Događaji

en: Execute
hr_HR: Izvrsi

en: Execution
hr_HR: Izvršenje

en: Expected send date
hr_HR: Očekivani datum slanja

en: Expert mode
hr_HR: Ekspertni mod

en: Expiration
hr_HR: Istek

en: Expiration date
hr_HR: Datum isteka

en: Expiration date + notice
hr_HR: Datum isteka + obavijest

en: Express
hr_HR: Ekspres

en: Extension
hr_HR: Ekstenzija

en: External
hr_HR: Vanjski

en: External authentication sources
hr_HR: Vanjski izvori prijave

en: External authentications
hr_HR: Vanjska autorizacija

en: External link | External links
hr_HR[0]: Vanjska veza
hr_HR[1]: Vanjske veze
hr_HR[2]: Vanjske veze

en: External survey
hr_HR: Vanjski upitnik

en: FAQ
hr_HR: FAQ - Često postavljana pitanja

en: FAQ item
hr_HR: Stavka FAQ-a

en: FQDN is not valid
hr_HR: FQDN nije valjan

en: FQDN must not be empty
hr_HR: FQDN ne smije biti prazan

en: Failed login for %1$s from IP %2$s
hr_HR: Neusjela prijava za %1$s sa IP adrese %2$s

en: Failed operation
hr_HR: Neuspjela operacija

en: Failed to connect to the proxy server (%s)
hr_HR: Nije uspjelo povezivanje prema proxy poslužitelju (%s)

en: Failed to create recurrent ticket %s
hr_HR: Nije uspjelo kreiranje ponavljajućeg naloga %s

en: Failed to create the directory %s. Verify that you have the correct permission
hr_HR: Nije uspjelo kreiranje mape %s. Provjerite da imate ispravna dopuštenja

en: Failed to delete the file %1$s (%2$s)
hr_HR: Nije uspjelo brisanje datoteke %1$s (%2$s)

en: Failed to delete the file %s
hr_HR: Nemogu obrisati datoteku %s

en: Failed to send test email to administrator
hr_HR: Nije uspjelo slanje testne email poruke administratoru

en: Failed to write file to disk
hr_HR: Zapisivanje datoteke na disk nije uspjelo

en: Father
hr_HR: Otac

en: February
hr_HR: Veljača

en: Field storage of the login in the HTTP request | Fields storage of the login in the HTTP request
hr_HR[0]: Polje za pohranu prijave u HTTP zahtjevu
hr_HR[1]: Polja za pohranu prijave u HTTP zahtjevu
hr_HR[2]: Polja za pohranu prijave u HTTP zahtjevu

en: Fields unicity
hr_HR: Jedinstvenost polja

en: File
hr_HR: Datoteka

en: File %s not found.
hr_HR: Datoteka %s nije nađena.

en: File (%s)
hr_HR: Datoteka (%s)

en: File content
hr_HR: Sadržaj datoteke

en: File is altered (bad checksum)
hr_HR: Datoteka je izmijenjena (pogrešan checksum)

en: File is too big
hr_HR: Datoteka je prevelika

en: File is too small
hr_HR: Datoteka je premala

en: File move failed
hr_HR: Micanje datoteke nije uspjelo

en: File move failed.
hr_HR: Micanje datoteke nije uspjelo.

en: File not found
hr_HR: Datoteka nije nađena

en: File system | File systems
hr_HR[0]: Datotečni sustav
hr_HR[1]: Datotečni sustavi
hr_HR[2]: Datotečni sustavi

en: File too large to be added.
hr_HR: Datoteka prevelika za dodavanje.

en: Filetype not allowed
hr_HR: Nedozvoljen tip datoteke

en: Fill when shifting to state %s
hr_HR: Ispuni kada prebacuje na stanje %s

en: Filter to search in groups
hr_HR: Filter za pretraživanje u grupi

en: Financial and administrative information
hr_HR: Financijski i administrativni podaci

en: Financial and administratives information
hr_HR: Financijski i administrativni podaci

en: Find a free item in a specific period
hr_HR: Pronađi raspoloživu stavku u zadanom razdoblju

en: Find computers in GLPI having the status
hr_HR: Pronađi računala u GLPI-u koja imaju status

en: Finished state
hr_HR: Završeno stanje

en: Firmware | Firmwares
hr_HR[0]: Firmware
hr_HR[1]: Firmware-i
hr_HR[2]: Firmware-i

en: First
hr_HR: Prvi

en: First Item
hr_HR: Prva stavka

en: First name
hr_HR: Ime

en: First name, Surname
hr_HR: Ime, Prezime

en: First/last addresses: %1$s/%2$s
hr_HR: Prve / posljednje adrese: %1$s/%2$s

en: Fixed cost
hr_HR: Fiksni troškovi

en: Flag change forbidden. Linked items found.
hr_HR: Zabranjena promjena oznake. Nađene vezane stavke.

en: Flags
hr_HR: Oznaka

en: Followup | Followups
hr_HR[0]: Nastavak
hr_HR[1]: Nastavci
hr_HR[2]: Nastavci

en: Followup author
hr_HR: Autor nastavka

en: For security reasons, please change the password for the default users: %s
hr_HR: Zbog sigurnosti molimo promijenite lozinke za inicijalno zadane korisničke račune: %s

en: For security reasons, please remove file: %s
hr_HR: Iz sigurnosnih razloga, molimo da uklonite datoteku: %s

en: For this type of item, the financial and administrative information are only a model for the items which you should add.
hr_HR: Za ovaj tip stavke, financijski i administrativni podaci su samo model za stavke koje treba dodati.

en: For tickets closed after
hr_HR: Za naloge zatvorene nakon

en: Force synchronization
hr_HR: Prisilno sinkroniziraj

en: Forgotten password?
hr_HR: Zaboravili ste lozinku?

en: Former technician in charge of the ticket
hr_HR: Bivši tehničar zadužen za nalog

en: Free percentage
hr_HR: Slobodno u postocima

en: Free size
hr_HR: Slobodnog prostora

en: Frequency
hr_HR: Frekvencija

en: Frequency by default
hr_HR: Zadana učestalost

en: Friday
hr_HR: Petak

en: From %1$d to %2$d on %3$d
hr_HR: Od %1$d do %2$d od %3$d

en: From %1$s to %2$s
hr_HR: Od %1$s do %2$s

en: From %1$s to %2$s :
hr_HR: Od %1$s do %2$s :

en: From %s
hr_HR: od %s

en: From \ To
hr_HR: Od / Prema

en: From email header
hr_HR: Od email zaglavlja

en: Fully Qualified Domain Name. Use the classical notation (labels separated by dots). For example: indepnet.net
hr_HR: Puno kvalificirano ime domene. Koristi klasičnu notaciju (konteksti razdvojeni točkama). Na primjer: indepnet.net

en: GD extension of your parser PHP is not installed
hr_HR: PHP GD modul nije instaliran

en: GD extension test
hr_HR: Test GD modula

en: GLPI - Authentication
hr_HR: GLPI - Ovjera autentičnosti

en: GLPI can't work correctly without the ctype functions
hr_HR: GLPI ne može raditi ispravno bez ctype funkcije

en: GLPI can't work correctly without the json_encode and json_decode functions
hr_HR: GLPI ne može raditi ispravno bez json_encode i json_decode funkcije

en: GLPI does not work with the magic_quotes_sybase option. Please turn it off and retry
hr_HR: GLPI ne podržava magic_quotes_sybase opciju. Isključi je i pokušaj ponovo

en: GLPI internal database
hr_HR: Interna baza GLPI-a

en: GLPI is not compatible with the option zend.ze1_compatibility_mode = On.
hr_HR: GLPI nije kompatibilan sa opcijom zend.ze1_compatibility_mode = On.

en: GLPI server time zone
hr_HR: Vremenska zona GLPI poslužitelja

en: Gateway not include inside the network
hr_HR: Gateway nije unutar mreže

en: General
hr_HR: Osnovno

en: General setup
hr_HR: Generalna instalacija

en: Generation of satisfaction surveys
hr_HR: Generiranje upitnika zadovoljstva

en: Give to
hr_HR: Dodijeli

en: Given to
hr_HR: Izdano

en: Global
hr_HR: Globalno

en: Global View
hr_HR: Globalni pogled

en: Global approval status
hr_HR: Globalni status odobrenja

en: Global criteria
hr_HR: Globalni kriterij

en: Global dictionary
hr_HR: Globalni riječnik

en: Global displays
hr_HR: Globalni prikazi

en: Global dropdown | Global dropdowns
hr_HR[0]: Globalni padajući izbornik
hr_HR[1]: Globalni padajući izbornici
hr_HR[2]: Globalni padajući izbornici

en: Global management
hr_HR: Globalno upravljanje

en: Global right
hr_HR: Globalna prava

en: Global search
hr_HR: Globalno pretraživanje

en: Global size
hr_HR: Globalna veličina

en: Go back to GLPI
hr_HR: Idi nazad na GLPI

en: Go to created item after creation
hr_HR: Idi na stavku nakon njenog kreiranja

en: Granted
hr_HR: Prihvaćeno

en: Granted + Not subject to approval
hr_HR: Odobreno + Nije za odobravanje

en: Graphics card | Graphics cards
hr_HR[0]: Grafička kartica
hr_HR[1]: Grafičke kartice
hr_HR[2]: Grafičke kartice

en: Group | Groups
hr_HR[0]: Grupa
hr_HR[1]: Grupe
hr_HR[2]: Grupe

en: Group DN
hr_HR: DN grupe

en: Group View
hr_HR: Grupni pogled

en: Group attribute containing its users
hr_HR: Grupni atributi sadržani u korisnicima

en: Group in charge of the hardware
hr_HR: Grupa zadužena za hardver

en: Group in charge of the ticket
hr_HR: Grupa zadužena za nalog

en: Group tree
hr_HR: Stablo grupe

en: Hard drive | Hard drives
hr_HR[0]: Tvrdi disk
hr_HR[1]: Tvrdi diskovi
hr_HR[2]: Tvrdi diskovi

en: Hard drive size
hr_HR: HDD veličina

en: Hard drive type
hr_HR: HDD tip

en: Hardware financial and administrative information
hr_HR: Financijske  i administrativne informacije o hardveru

en: Hardware support
hr_HR: Podrška opremi

en: Hardware type
hr_HR: Tip uređaja

en: Hardware under contract
hr_HR: Uređaji pod ugovorom

en: Hardware user
hr_HR: Korisnik hardvera

en: Heading
hr_HR: Zaglavlje

en: Headset
hr_HR: Slušalice

en: Help
hr_HR: Pomoć

en: Hidden field | Hidden fields
hr_HR[0]: Sakriveno polje
hr_HR[1]: Sakrivena polja
hr_HR[2]: Sakrivena polja

en: Historical
hr_HR: Povijesno

en: Home
hr_HR: Doma

en: Hour | Hours
hr_HR[0]: Sat
hr_HR[1]: Sati
hr_HR[2]: Sati

en: How LDAP aliases should be handled
hr_HR: Kako LDAP nadimci trebaju biti korišteni

en: I don't understand why this migration error is not deleted.
hr_HR: Ne razumijem zašto ova migracijska greška nije obrisana.

en: I have read and ACCEPT the terms of the license written above.
hr_HR: Pročitao sam i PRISTAJEM na uvjete licence napisane ispod.

en: I have read and DO NOT ACCEPT the terms of the license written above
hr_HR: Pročitao sam i NE PRISTAJEM na licencne uvjete napisane ispod

en: IP address | IP addresses
hr_HR[0]: IP adresa
hr_HR[1]: IP adrese
hr_HR[2]: IP adrese

en: IP network | IP networks
hr_HR[0]: IP mreža
hr_HR[1]: IP mreže
hr_HR[2]: IP mreže

en: IP network is not included in the database. However, you can see current available networks.
hr_HR: IP mreža nije uključena u bazu podataka. Međutim, možete vidjeti trenutne dostupne mreže.

en: IP network: %1$s/%2$s
hr_HR: IP mreža: %1$s/%2$s

en: IP version
hr_HR: IP verzija

en: Ical
hr_HR: iCal

en: Icon
hr_HR: Ikona

en: If approval is denied, specify a reason.
hr_HR: Ako je odobrenje uskraćeno, navedi razlog.

en: If contacts are no longer used
hr_HR: Ukoliko se ugovori više ne koristi

en: If contracts are no longer used
hr_HR: Ako se ugovori više ne koriste

en: If devices are no longer used
hr_HR: Ukoliko se uređaji više ne koristi

en: If documents are no longer used
hr_HR: Ukoliko se dokumenti više ne koriste

en: If monitors are no longer used
hr_HR: Ukoliko se monitori više ne koristi

en: If phones are no longer used
hr_HR: Ukoliko se telefoni više ne koristi

en: If printers are no longer used
hr_HR: Ukoliko se pisači više ne koristi

en: If software are no longer used
hr_HR: Ukoliko se aplikacije više ne koristi

en: If suppliers are no longer used
hr_HR: Ukoliko se dobavljaći više ne koristi

en: If synced (all changes)
hr_HR: Ako je sinkronizirano (sve promjene)

en: If synced (current user changes)
hr_HR: Ako je sinkronizirano (promjene trenutnog korisnika)

en: If synced or read-only account
hr_HR: Ako je korisnički račun sinkronizirani ili samo za čitanje

en: If the cartridge types are no longer used
hr_HR: Ako se tip tonera više ne koristi

en: If you confirm the deletion, all uses of this dropdown will be blanked.
hr_HR: Ako potvrdite brisanje, korišteni padajući meni će postati nevidljiv.

en: If you reject the solution, you must specify a reason
hr_HR: Ako obijate rješenje, morate navesti razlog odbijanja

en: If you want to reopen the ticket, you must specify a reason
hr_HR: Ukoliko želite ponovno otvorati nalog morate navesti razlog

en: Ignored value for the unicity | Ignored values for the unicity
hr_HR[0]: Ignorirana vrijednost za osiguranje jedinstvenosti
hr_HR[1]: Ignorirane vrijednosti za osiguranje jedinstvenosti
hr_HR[2]: Ignorirane vrijednosti za osiguranje jedinstvenosti

en: Image exceeds maximum height
hr_HR: Visina slike prelazi maksimalnu vrijednost

en: Image exceeds maximum width
hr_HR: Širina slike prelazi maksimalnu vrijednost

en: Image requires a minimum height
hr_HR: Slika zahtijeva definiranu minimalnu visinu

en: Image requires a minimum width
hr_HR: Slika zahtijeva definiranu minimalnu širinu

en: Immediatly
hr_HR: Odmah

en: Immobilization number
hr_HR: Imobilizacijski broj

en: Impact
hr_HR: Utjecaj

en: Impacts
hr_HR: Utjecaji

en: Implementation error !
hr_HR: Greška pri implementaciji!

en: Import a user
hr_HR: Uvezi korisnika

en: Import entities from LDAP directory
hr_HR: Uvezi entitete iz LDAP imenika

en: Import from directories
hr_HR: Uvoz iz imenika

en: Import from other sources
hr_HR: Uvoz iz drugih izvora

en: Import new users
hr_HR: Uvezi nove korisnike

en: Import of new groups
hr_HR: Uvezi nove grupe

en: Import rules from a XML file
hr_HR: Uvoz pravila iz XML datoteke

en: Imported group from an LDAP directory
hr_HR: Uvezena grupa iz LDAP imenika

en: Impossible record for %s
hr_HR: Nemoguć zapis za %s

en: Impossible to accomplish an update by this way!
hr_HR: Nemoguće dovršiti ažuriranje, na ovaj način !!

en: Impossible to connect to site (%s)
hr_HR: Nije moguće povezivanje prema internet mjestu (%s)

en: Impossible to use CAS as external source of connection
hr_HR: Nemoguće koristiti CAS kao vanjski izvor konekcije

en: Impossible to use LDAP as external source of connection
hr_HR: Nemoguće koristiti LDAP kao vanjski izvor konekcije

en: Impossible to use email server as external source of connection
hr_HR: Nije moguće koristiti email server kao vanjski izvor konekcije

en: Impossible to use the database:
hr_HR: Nemoguće korištenje baze:

en: Impossible to write the database setup file
hr_HR: Nemoguća izrada datoteke za instalaciju baze

en: In groups
hr_HR: U grupi

en: In stock
hr_HR: Na skladištu

en: In users
hr_HR: U korisnicima

en: In users and groups
hr_HR: Korisnici i grupe

en: In-Reply-To email header
hr_HR: Zaglavlje u Reply-To email porukama

en: Inactive
hr_HR: Neaktivan

en: Incoming mail folder (optional, often INBOX)
hr_HR: Mapa ulazne pošte (opcionalno, obično INBOX)

en: Incompatible items
hr_HR: Nekompatibilne stavke

en: Incorrect username or password
hr_HR: Neispravno korisničko ime ili zaporka

en: Infinite
hr_HR: Beskonačno

en: Inform me about the actions taken
hr_HR: Obavijestite me o pokrenutim akcijama

en: Information about system installation and configuration
hr_HR: Podaci o sistemu i postavkama

en: Information in inventory tool (TAG) representing the entity
hr_HR: Podatak u alatu za inventoriranje (TAG) koji predstavlja entitet

en: Infrastructure (with access point)
hr_HR: Infrastruktura (sa pristupnom točkom)

en: Inheritance of the parent entity
hr_HR: Nasljeđivanje roditeljskog subjekta

en: Initial contract period
hr_HR: Inicijalno razdoblje ugovora

en: Initial page counter
hr_HR: Inicijalni brojač stranica

en: Initialization of the database
hr_HR: Inicijalizacija baze podataka

en: Install the software
hr_HR: Postavi aplikaciju

en: Installation | Installations
hr_HR[0]: Instalacija
hr_HR[1]: Instalacije
hr_HR[2]: Instalacije

en: Installation or update of GLPI
hr_HR: Instalacija ili nadogradnja GLPI-a

en: Installed software
hr_HR: Instaliranih aplikacija

en: Installing a cartridge
hr_HR: Ugradnja tonera

en: Insurance
hr_HR: Osiguranje

en: Intended action
hr_HR: Namijenjena akcija

en: Interface
hr_HR: Sučelje

en: Interface type (Hard drive...) | Interface types (Hard drive...)
hr_HR[0]: Vrsta sučelja (Tvrdi disk ...)
hr_HR[1]: Vrste sučelja (Tvrdi disk ...)
hr_HR[2]: Vrste sučelja (Tvrdi disk ...)

en: Internal
hr_HR: Unutarnji

en: Internal survey
hr_HR: Interni upitnik

en: Internet domain | Internet domains
hr_HR[0]: Internet domena
hr_HR[1]: Internet domene
hr_HR[2]: Internet domene

en: Internet information
hr_HR: Internet podaci

en: Invalid IP address
hr_HR: Neispravna IP adresa

en: Invalid address or netmask
hr_HR: Nevažeća adresa ili mrežna maska

en: Invalid attached file
hr_HR: Neispravna datoteka u privitku

en: Invalid configuration for %1$s folder in receiver %2$s
hr_HR: Neispravne postavke za %1$s mapu u primatelju %2$s

en: Invalid dates. Update cancelled.
hr_HR: Neispravan datum. Nadogradnja otkazana.

en: Invalid email address
hr_HR: Neispravna email adresa

en: Invalid filename
hr_HR: Neispravan naziv datoteke

en: Invalid frequency. It must be greater than the preliminary creation.
hr_HR: Neispravna učestalost. Mora biti veća od preliminarnog kreiranja.

en: Invalid gateway address
hr_HR: Nevažeća adresa gateway-a

en: Invalid input format for the network
hr_HR: Neispravan ulazni format za mrežu

en: Invalid internet name: %s
hr_HR: Neispravan internet naziv: %s

en: Invalid network (already defined or with invalid addresses)
hr_HR: Nevažeća mreža (već je definirana ili sa nevažećom adresom)

en: Invalid network address
hr_HR: Nevažeća mrežna adresa

en: Invalid process
hr_HR: Nevažeći proces

en: Invalid subnet mask
hr_HR: Nevažeća subnet maska

en: Invalid use of session ID
hr_HR: Neispravna uporaba ID oznake sesije

en: Inventory number
hr_HR: Inventarni broj

en: Invitation to fill out the survey
hr_HR: Poziv za popunjavanje upitnika

en: Invoice number
hr_HR: Broj računa

en: Invoice period
hr_HR: Rok plaćanja

en: It is possible to affect the result of a regular expression using the string #0
hr_HR: Moguće je utjecati na rezultat regularnog izraza koristeći niz znakova #0

en: It's mandatory to select a type and at least one field
hr_HR: Obavezno je odabrati tip i barem jedno polje

en: Item already defined
hr_HR: Stavka je već definirana

en: Item duration
hr_HR: Trajanje stavke

en: Item in the dustbin
hr_HR: Stavka u kanti za smeće

en: Item is too large
hr_HR: Stavka je prevelika

en: Item location
hr_HR: Lokacija stavke

en: Item not found
hr_HR: Stavka nije nađena

en: Item not linked to an object
hr_HR: artikl nije povezan sa objektom

en: Item reaching the end of warranty on %1$s: %2$s
hr_HR: Stavka doseže kraj jamstvenog roka %1$s: %2$s

en: Item successfully added
hr_HR: Stavka uspješno dodana

en: Item successfully added but duplicate record on
hr_HR: Stavka uspješno dodana ali duplicirani zapis detektiran

en: Item successfully added but duplicate record on %s
hr_HR: Stavka usješno dodana ali postoji dvostruki zapis u %s

en: Item successfully deleted
hr_HR: Stavka uspješno obrisana

en: Item successfully purged
hr_HR: Stavka uspješno očišćena

en: Item successfully restored
hr_HR: Stavka uspješno obnovljena

en: Item successfully updated
hr_HR: Stavka uspješno ažurirana

en: Item type
hr_HR: Tip stavke

en: Items seen
hr_HR: Artikli nađeni

en: Items to transfer
hr_HR: Artikl za transfer

en: January
hr_HR: Siječanj

en: July
hr_HR: Srpanj

en: June
hr_HR: Lipanj

en: Just follow this link (you have one day):
hr_HR: Samo pratite ovu poveznicu (imate jedan dan):

en: Keep
hr_HR: Zadrži

en: Keep devices when purging an item
hr_HR: Zadrži uređaje pri brisanju stavke

en: Keep status
hr_HR: Zadrži status

en: Keep tickets when purging hardware in the inventory
hr_HR: Zadrži naloge kod brisanja opreme iz popisa inventara

en: Key
hr_HR: Ključ

en: Knowledge base
hr_HR: Baza znanja

en: Knowledge base administration
hr_HR: Administracija baze znanja

en: Knowledge base category | Knowledge base categories
hr_HR[0]: Kategorija baze znanja
hr_HR[1]: Kategorije baze znanja
hr_HR[2]: Kategorije baze znanja

en: Knowledge base translation
hr_HR: Prijevod baze znanja

en: Known mail domain
hr_HR: Poznata mail domena

en: LDAP criteria
hr_HR: LDAP kriteriji

en: LDAP directory | LDAP directories
hr_HR[0]: LDAP direktorij
hr_HR[1]: LDAP direktoriji
hr_HR[2]: LDAP direktoriji

en: LDAP directory choice
hr_HR: Odabir LDAP imenika

en: LDAP directory for authentication
hr_HR: LDAP imenik za ovjeru

en: LDAP directory information attribute representing the entity
hr_HR: Podatkovna značajka LDAP imenika koja predstavlja entitet

en: LDAP directory link
hr_HR: Veza sa LDAP imenikom

en: LDAP directory of an entity
hr_HR: LDAP imenik entiteta

en: LDAP directory time zone
hr_HR: Vremenska zona LDAP imenika

en: LDAP filter associated to the entity (if necessary)
hr_HR: LDAP filter dodijeljen entitetu (ako je potrebno)

en: Label
hr_HR: Etiketa

en: Language
hr_HR: Odaberi jezik

en: Last
hr_HR: Zadnji

en: Last %d change | Last %d changes
hr_HR[0]: Posljednja %d promjena
hr_HR[1]: Posljednje %d promjene
hr_HR[2]: Posljednjih %d promjena

en: Last %d events
hr_HR: Zadnjih %d događanja

en: Last %d problem | Last %d problems
hr_HR[0]: Zadnji %d problem
hr_HR[1]: Zadnjih %d problema
hr_HR[2]: Zadnjih %d problema

en: Last %d ticket | Last %d tickets
hr_HR[0]: Posljednji %d nalog
hr_HR[1]: Posljednjih %d naloga
hr_HR[2]: Posljednjih %d naloga

en: Last changes
hr_HR: Posljednje promjene

en: Last edit by
hr_HR: Posljednje mijenjao

en: Last login
hr_HR: Zadnje prijavljen/a

en: Last login on %s
hr_HR: Zadnja prijava %s

en: Last month
hr_HR: Zadnji mjesec

en: Last problems
hr_HR: Posljednji problemi

en: Last run
hr_HR: Zadnje pokretanje

en: Last run list
hr_HR: Popis zadnje pokrenutih

en: Last synchronization
hr_HR: Zadnja sinkronizacija

en: Last synchronization on %s
hr_HR: Posljednja sinkronizacija %s

en: Last tickets
hr_HR: Posljednji nalozi

en: Last update
hr_HR: Zadnje ažuriranje

en: Last update in GLPI
hr_HR: Zadnje ažuriranje u GLPI

en: Last update in the LDAP directory
hr_HR: Zadnje ažuriranje u LDAP imeniku

en: Last update on %s
hr_HR: Zadnje ažuriranje %s

en: Last updated entries
hr_HR: Posljednji put ažurirani unosi

en: Last updater
hr_HR: Zadnje ažurirao

en: Last week
hr_HR: Zadnji tjedan

en: Late
hr_HR: Kasno

en: Launch
hr_HR: Pokreni

en: Leasing
hr_HR: Lizing

en: Level
hr_HR: Nivo

en: License | Licenses
hr_HR[0]: Licenca
hr_HR[1]: Licence
hr_HR[2]: Licence

en: License %1$s expired on %2$s
hr_HR: Licenca %1$s istekla je %2$s

en: License comments
hr_HR: Komentari licence

en: License inventory number
hr_HR: Inventarski broj licence

en: License name
hr_HR: Naziv licence

en: License serial number
hr_HR: Serijski broj licence

en: Life cycle of changes
hr_HR: Životni ciklus promjena

en: Life cycle of problems
hr_HR: Životni ciklus problema

en: Life cycle of tickets
hr_HR: Životni ciklus naloga

en: Life cycles
hr_HR: Životni ciklusi

en: Lifelong
hr_HR: Ima život.

en: Limit of the schedules for planning
hr_HR: Limit rasporeda za planiranje

en: Linear
hr_HR: Linearno

en: Link | Links
hr_HR[0]: Veza
hr_HR[1]: Veze
hr_HR[2]: Veze

en: Link Contact/Supplier | Links Contact/Supplier
hr_HR[0]: Veza Kontakt/Dobavljač
hr_HR[1]: Veze Kontakt/Dobavljač
hr_HR[2]: Veze Kontakt/Dobavljač

en: Link Contract/Item | Links Contract/Item
hr_HR[0]: Veza Ugovor/Stavka
hr_HR[1]: Veze Ugovor/Stavka
hr_HR[2]: Veze Ugovor/Stavka

en: Link Problem/Change | Links Problem/Change
hr_HR[0]: Veza Problem/Promjena
hr_HR[1]: Veze Problem/Promjena
hr_HR[2]: Veze Problem/Promjena

en: Link Ticket/Change | Links Ticket/Change
hr_HR[0]: Veza Nalog/Promjena
hr_HR[1]: Veze Nalog/Promjena
hr_HR[2]: Veze Nalog/Promjena

en: Link Ticket/Problem | Links Ticket/Problem
hr_HR[0]: Poveznica naloga/problema
hr_HR[1]: Poveznice naloga/problema
hr_HR[2]: Poveznice naloga/problema

en: Link if possible
hr_HR: Poveži ako je moguće

en: Link if possible, otherwise imports declined
hr_HR: Poveži ako je moguće, u suprotnom odbij uvoze

en: Link or filename
hr_HR: Veza ili ime datoteke

en: Link with items for the creation of tickets
hr_HR: Veza sa artiklima za kreiranje naloga

en: Linked ticket | Linked tickets
hr_HR[0]: Povezani nalog
hr_HR[1]: Povezani nalozi
hr_HR[2]: Povezani nalozi

en: Linked to
hr_HR: Povezano sa

en: Links between cartridge types and cartridges
hr_HR: Veze između tipova tonera i tonera

en: Links between computers and volumes
hr_HR: Veze između računala i volumena

en: Links between consumable types and consumables
hr_HR: Veze između tipova potrošnog materijala i potrošnog materijala

en: Links between printers and cartridge types and cartridges
hr_HR: Veze između pisača, tipova tonera i tonera

en: Links between suppliers and contacts
hr_HR: Veze između dobavljača i kontakata

en: List
hr_HR: Popis

en: List of LDAP directory replicates
hr_HR: Popis replika LDAP imenika

en: List of available tags
hr_HR: Popis raspoloživih kartica

en: List of host machines
hr_HR: Popis strojeva domaćina

en: List of not imported emails
hr_HR: Popis ne uvezenih emailova

en: List of the hardware under contract
hr_HR: Popis uređaja pod ugovorom

en: List of translations
hr_HR: Popis prijevoda

en: List of values
hr_HR: Popis vrijednosti

en: List of virtual machines
hr_HR: Popis virtualnih strojeva

en: Load
hr_HR: Učitaj

en: Load a bookmark
hr_HR: Učitaj oznaku

en: Loading...
hr_HR: Tijekom učitavanja...

en: Loan
hr_HR: Najam

en: Local loop port
hr_HR: Lokalni priključak za petlju

en: Local network port
hr_HR: Lokalni mrežni priključak

en: Local rules: %s
hr_HR: Lokalna pravila: %s

en: Location | Locations
hr_HR[0]: Lokacija
hr_HR[1]: Lokacije
hr_HR[2]: Lokacije

en: Location comments
hr_HR: Komentari lokacije

en: Location tree
hr_HR: Stablo lokacije

en: Location updated. The connected items have been moved in the same location.
hr_HR: Lokacija ažurirana. Priključene stavke su premještene na istu lokaciju.

en: Locations update
hr_HR: Ažuriranje lokacija

en: Lock | Locks
hr_HR[0]: Lokot
hr_HR[1]: Lokoti
hr_HR[2]: Lokoti

en: Lock a link with an item
hr_HR: Zaključajte vezu sa stavkom

en: Lock an item
hr_HR: Zaključajte stavku

en: Lock the component
hr_HR: Zaključajte komponentu

en: Lock the item
hr_HR: Zaključajte stavku

en: Locked items
hr_HR: Zaključane stavke

en: Log | Logs
hr_HR[0]: Log
hr_HR[1]: Logovi
hr_HR[2]: Logovi

en: Log Level
hr_HR: Novi log-a

en: Log in again
hr_HR: Ponovno se prijavite

en: Log out fallback URL
hr_HR: Rezervni URL za odjavu

en: Logical operator
hr_HR: Logički operator

en: Login
hr_HR: Korisničko ime

en: Login field
hr_HR: Polje za prijavu

en: Logout
hr_HR: Odjava

en: Logs in files (SQL, email, automatic action...)
hr_HR: Logovi u datotekama (SQL, email, automatske akcije...)

en: Lowercase
hr_HR: Mala slova

en: MAC address
hr_HR: Mac adresa

en: MAC address by default
hr_HR: Zadana MAC adresa

en: MIME type
hr_HR: MIME

en: MM-DD-YYYY
hr_HR: MM-DD-GGGG

en: Machine
hr_HR: Stroj

en: Mail domain
hr_HR: Email domena

en: Mail domain surrogates entity
hr_HR: Zamjenski entiteti mail domene

en: Mail queue
hr_HR: Red čekanja poruka

en: Mail server | Mail servers
hr_HR[0]: Mail server
hr_HR[1]: Mail serveri
hr_HR[2]: Mail serveri

en: Mail test
hr_HR: Ispitivanje maila

en: Mails receiver
hr_HR: Primatelj mailova

en: Main
hr_HR: Glavni

en: Main server %s
hr_HR: Glavni server %s

en: Maintenance
hr_HR: Održavanje

en: Maintenance mode
hr_HR: Stanje održavanja

en: Maintenance text
hr_HR: Tekst radova na održavanju

en: Make a reservation
hr_HR: Napraviti rezervaciju

en: Make available
hr_HR: Učini dostupnim

en: Make sure that sessions support has been activated in your php.ini
hr_HR: Budite sigurni da je podrška za sesije uključena u Vašem php.ini

en: Make unavailable
hr_HR: Učini nedostupnim

en: Manage templates...
hr_HR: Uredite predložak...

en: Managed
hr_HR: Upravljan

en: Managed items
hr_HR: Upravljane stavke

en: Management
hr_HR: Upravljanje

en: Management type
hr_HR: Tip upravljanja

en: Manager
hr_HR: Upravitelj

en: Manager of group
hr_HR: Upravitelj grupe

en: Manager of the group in charge of the ticket
hr_HR: Upravitelj grupe zadužene za nalog

en: Mandatory field | Mandatory fields
hr_HR[0]: Obavezno polje
hr_HR[1]: Obavezna polja
hr_HR[2]: Obavezna polja

en: Mandatory fields are not filled. Please correct: %s
hr_HR: Obvezatna polja nisu popunjena. Molimo ispravite: %s

en: Manufacturer | Manufacturers
hr_HR[0]: Proizvođač
hr_HR[1]: Proizvođači
hr_HR[2]: Proizvođači

en: Manufacturer choice
hr_HR: Odabir proizvođaća

en: March
hr_HR: Ožujak

en: Master
hr_HR: Glavni

en: Material cost
hr_HR: Troškovi materijala

en: Matrix of calculus for priority
hr_HR: Matrica izračuna prioriteta

en: Max delay between master and slave (minutes)
hr_HR: Maksimalno kašnjenje između 'master'-a i 'slave'-a (minute)

en: Max number of items
hr_HR: Maksimalan broj stavaka

en: Maximal count
hr_HR: Maksimalan broj pokretanja

en: Maximal number of automatic actions (run by CLI)
hr_HR: Maksimalan broj automatskih akcija (koje pokreće CLI)

en: Maximal time
hr_HR: Maksimalno vrijeme

en: Maximum emails to send at once
hr_HR: Najveći broj poruka za slanje odjednom

en: Maximum number of files exceeded
hr_HR: Prekoračen maksimalan broj datoteka

en: Maximum number of results
hr_HR: Najveći broj rezultata

en: Maximum size of each file imported by the mails receiver
hr_HR: Maksimalna veličina pojedine datoteke uvezene kroz primatelja email poruka

en: Maximum time to solve
hr_HR: Najviše vrijemena za riješiti

en: May
hr_HR: Svibanj

en: May be a regular expression
hr_HR: Može biti uobičajeni izraz

en: Mbstring extension of your parser PHP is not installed
hr_HR: Mbstring proširenje za Vaš PHP parser nije instalirano

en: Mbstring extension test
hr_HR: Test Mbstring proširenja

en: Member | Members
hr_HR[0]: Član
hr_HR[1]: Članovi
hr_HR[2]: Članovi

en: Memory | Memories
hr_HR[0]: Memorija
hr_HR[1]: Memorije
hr_HR[2]: Memorije

en: Memory by default
hr_HR: Zadana memorija

en: Memory of virtual machines
hr_HR: Memorija virtualnih računala

en: Memory type | Memory types
hr_HR[0]: Tip memorije
hr_HR[1]: Tipovi memorije
hr_HR[2]: Tipovi memorije

en: Merge
hr_HR: Povezivanje

en: Merging
hr_HR: Povezivanje

en: Message
hr_HR: Poruka

en: Message ID
hr_HR: ID poruke

en: Message-ID email header
hr_HR: Zaglavlje ID-a email poruke

en: Microphone
hr_HR: Mikrofon

en: Migration cleaner
hr_HR: Čistač migracije

en: Minimal count
hr_HR: Minimalan broj pokretanja

en: Minimal time
hr_HR: Minimalno vrijeme

en: Minimum validation required
hr_HR: Zahtijeva se minimalna provjera

en: Minute | Minutes
hr_HR[0]: Minuta
hr_HR[1]: Minute
hr_HR[2]: Minute

en: Mio
hr_HR: MB

en: Missing a temporary folder
hr_HR: Nedostaje privremena mapa

en: Mobile phone
hr_HR: Mobitel

en: Model | Models
hr_HR[0]: Model
hr_HR[1]: Modeli
hr_HR[2]: Modeli

en: Modify the comment
hr_HR: Izmjeni komentar

en: Monday
hr_HR: Ponedeljak

en: Monitor | Monitors
hr_HR[0]: Monitor
hr_HR[1]: Monitori
hr_HR[2]: Monitori

en: Monitor model | Monitor models
hr_HR[0]: Model monitora
hr_HR[1]: Modeli monitora
hr_HR[2]: Modeli monitora

en: Monitor type | Monitor types
hr_HR[0]: Tip monitora
hr_HR[1]: Tipovi monitora
hr_HR[2]: Tipovi monitora

en: Monitoring of automatic actions
hr_HR: Nadgledanje automatskih akcija

en: Month
hr_HR: mjesec

en: Monthly TCO
hr_HR: Mjesečni TCO

en: Most popular questions
hr_HR: Najpopularnija pitanja

en: Mount point
hr_HR: Točka postavljanja

en: Move
hr_HR: Premijesti

en: Move to group
hr_HR: Premjesti u skupinu

en: My devices
hr_HR: Moji uređaji

en: My devices and all items
hr_HR: Moji uređaji i sve stavke

en: My groups
hr_HR: Moje grupe

en: My settings
hr_HR: Moje postavke

en: My tasks
hr_HR: Moji zadaci

en: My unpublished articles
hr_HR: Moji neobjavljeni članci

en: MySQL Improved extension test
hr_HR: MySQL test poboljšanih proširenja

en: MySQL replica: read only
hr_HR: MySQL replika: samo za čitanje

en: Mysql error starting from %s
hr_HR: Mysql greška počevši od %s

en: Mysql password
hr_HR: Mysql zaporka

en: Mysql replica | Mysql replicas
hr_HR[0]: MySQL replika
hr_HR[1]: MySQL replike
hr_HR[2]: MySQL replike

en: Mysql server
hr_HR: Mysql poslužitelj

en: Mysql server: %1$s, difference between master and slave: %2$s
hr_HR: Mysql poslužitelj: %1$s, razlika između 'master' i 'slave' baze iznosi: %2$s

en: Mysql server: %s can't connect to the database
hr_HR: MySQL poslužitelj: %s nije se moguće povezati sa bazom podataka

en: Mysql user
hr_HR: Mysql korisnik

en: Name
hr_HR: Naziv

en: Network | Networks
hr_HR[0]: Mreža
hr_HR[1]: Mreže
hr_HR[2]: Mreže

en: Network address
hr_HR: Mrežna adresa

en: Network alias | Network aliases
hr_HR[0]: Mrežni alias
hr_HR[1]: Mrežni aliasi
hr_HR[2]: Mrežni aliasi

en: Network already defined in visible entities
hr_HR: Mreža već definirana u vidljivim entitetima

en: Network card | Network cards
hr_HR[0]: Mrežna kartica
hr_HR[1]: Mrežne kartice
hr_HR[2]: Mrežne kartice

en: Network device | Network devices
hr_HR[0]: Mrežni uređaj
hr_HR[1]: Mrežni uređaji
hr_HR[2]: Mrežni uređaji

en: Network equipment model | Network equipment models
hr_HR[0]: Model mrežne opreme
hr_HR[1]: Modeli mrežne opreme
hr_HR[2]: Modeli mrežne opreme

en: Network equipment type | Network equipment types
hr_HR[0]: Tip mrežne opreme
hr_HR[1]: Tipovi mrežne opreme
hr_HR[2]: Tipovi mrežne opreme

en: Network interface | Network interfaces
hr_HR[0]: Mrežno sučelje
hr_HR[1]: Mrežna sučelja
hr_HR[2]: Mrežna sučelja

en: Network name | Network names
hr_HR[0]: Mrežno ime
hr_HR[1]: Mrežna imena
hr_HR[2]: Mrežna imena

en: Network outlet | Network outlets
hr_HR[0]: Mrežna utičnica
hr_HR[1]: Mrežne utičnice
hr_HR[2]: Mrežne utičnice

en: Network outlets for %s
hr_HR: Mrežne utičnice za %s

en: Network port | Network ports
hr_HR[0]: Mrežni priključak
hr_HR[1]: Mrežni priključci
hr_HR[2]: Mrežni priključci

en: Network port information conflicting with %s
hr_HR: Podaci o mrežnom priključku su u konfliktu sa %s

en: Network port is not available...
hr_HR: Mrežni priključak nije dostupan ...

en: Network port migration
hr_HR: Migracija mrežnog priključka

en: Network port type
hr_HR: Tip mrežnog priključka

en: Network port type to be added
hr_HR: Tip mrežnog priključka za dodavanje

en: Network ports waiting for manual migration
hr_HR: Mrežni priključci koji čekaju ručnu migraciju

en: Network report
hr_HR: Mrežno izvješće

en: Network report by hardware: %s
hr_HR: Mrežno izvješće po uređajima: %s

en: Network report by location: %s
hr_HR: Mrežno izvješće po lokaciji: %s

en: Network report by outlet: %s
hr_HR: Mrežno izvješće po ispuštenima: %s

en: Networking
hr_HR: Umrežavanje

en: Networking equipment model | Networking equipment models
hr_HR[0]: Model mrežne opreme
hr_HR[1]: Modeli mrežne opreme
hr_HR[2]: Modeli mrežne opreme

en: Networking equipment type | Networking equipment types
hr_HR[0]: Tip opreme za umrežavanje
hr_HR[1]: Tipovi opreme za umrežavanje
hr_HR[2]: Tipovi opreme za umrežavanje

en: Never
hr_HR: Nikad

en: Never dereferenced (default)
hr_HR: Nikad neupućen (standardno)

en: Never expire
hr_HR: Nikada ne istječe

en: New change
hr_HR: Nova promjena

en: New child heading
hr_HR: Naslov novog djeteta

en: New followup
hr_HR: Praćenje novog ticketa

en: New hierarchy
hr_HR: Nova hijerarhija

en: New item
hr_HR: Nova stavka

en: New note
hr_HR: Nova bilješka

en: New problem
hr_HR: Novi problem

en: New project
hr_HR: Novi projekt

en: New project task
hr_HR: Novi projektni zadatak

en: New reservation
hr_HR: Nova rezervacija

en: New task
hr_HR: Novi zadatak

en: New ticket
hr_HR: Novi nalog

en: New ticket for this item...
hr_HR: Novi nalog za ovaj uređaj...

en: Next
hr_HR: Napred

en: Next creation on %s
hr_HR: Slijedeće kreiranje %s

en: Next escalation: %s
hr_HR: Sljedeća eskalacija: %s

en: Next run
hr_HR: Slijedeće pokretanje

en: Next task to run: %s
hr_HR: Slijedeći zadatak za pokretanje: %s

en: No
hr_HR: Ne

en: No Event
hr_HR: Nema događaja

en: No IP address found
hr_HR: Nije nađena IP adresa

en: No LDAP directory defined in GLPI
hr_HR: Nema LDAP imenika definiranog u GLPI-u

en: No access
hr_HR: Nema pristupa

en: No action available
hr_HR: Nema dostupnih akcija

en: No action pending
hr_HR: Nema akcija u tijeku

en: No associated item
hr_HR: Nema povezane stavke

en: No autofill
hr_HR: Nema automatskog popunjavanja

en: No automatic transfer
hr_HR: Bez automatskog prijenosa

en: No cartridge
hr_HR: Nema tonera

en: No cartridge available
hr_HR: Nema raspoloživog tonera

en: No change found.
hr_HR: Nema promjene.

en: No change of entity
hr_HR: Bez promjene subjekta

en: No conflicting network
hr_HR: Nema mrežnog konflikta

en: No consumable
hr_HR: Nije potrošni

en: No consumable found
hr_HR: Potrošni nije pronađen

en: No data available on the web site
hr_HR: Nema raspoloživih podataka na web stranici

en: No defined category
hr_HR: Nema definirane kategorije

en: No directory associated to entity: impossible search
hr_HR: Nema imenika povezanog s entitetom: nemoguće pretražiti

en: No directory selected
hr_HR: Nema odabranog imenika

en: No element to be tested
hr_HR: Nema elemenata za testiranje

en: No file available
hr_HR: Datoteka nije raspoloživa

en: No file was uploaded
hr_HR: Nijedna datoteka nije prebačena

en: No followup for this ticket.
hr_HR: Nema praćenja za ovaj ticket

en: No free cartridge
hr_HR: Nema slobodnog tonera

en: No generated survey
hr_HR: Nema generiran upitnik

en: No group to be imported
hr_HR: Nema grupe za uvoz

en: No historical
hr_HR: Nema povijesti

en: No import
hr_HR: Nema uvoza

en: No item found
hr_HR: Artikl nije nađen

en: No item in progress.
hr_HR: Nema stavke u tijeku.

en: No item reaching the end of warranty.
hr_HR: Nema stavaka koje dosežu kraj jamstvenog roka.

en: No item to display
hr_HR: Nema stavke za prikaz

en: No link defined
hr_HR: Veza nije definirana

en: No locked item
hr_HR: Nema zaključane stavke

en: No network card available
hr_HR: Nema mrežne kartice

en: No network name found
hr_HR: Mrežno ime nije nađeno

en: No network port found
hr_HR: Mrežni priključak nije pronađen

en: No options available for this port type.
hr_HR: Nema raspoloživih opcija za ovaj tip priključka.

en: No personal criteria. Create personal parameters?
hr_HR: Nema osobnog kriterija. Kreiraj osobne parametre?

en: No plugin installed
hr_HR: Nije instaliran dodatak

en: No problem found.
hr_HR: Nije nađen problem.

en: No problem in progress.
hr_HR: Nema problema u tijeku.

en: No reservation
hr_HR: Nema rezervacije

en: No restriction
hr_HR: Bez ograničenja

en: No selected element or badly defined operation
hr_HR: Nema odabranog elementa ili je loše definirana operacija

en: No selected items
hr_HR: Nema odabranih stavki

en: No statistics are available
hr_HR: Statistika nije raspoloživa

en: No task found.
hr_HR: Nijedan zadatak pronađen.

en: No task with Run mode = CLI, fix your tasks configuration
hr_HR: Nema zadatka kojem je mod pokretanja = CLI, ispravi postavke zadataka

en: No ticket found.
hr_HR: Nije nađen nalog.

en: No ticket in progress.
hr_HR: Nema naloga u tijeku.

en: No translation found
hr_HR: Prijevod nije nađen

en: No user found
hr_HR: Korisnik nije nađen

en: No user to be imported
hr_HR: Nema korisnika za uvoz

en: No user to be synchronized
hr_HR: Nema korisnik za sinkronizaciju

en: No virtual machine associated with the computer
hr_HR: Nema virtualnog stroja povezanog s računalom

en: Non-existent function
hr_HR: Nepostojeća funkcija

en: None
hr_HR: Ništa

en: Normal
hr_HR: Normalno

en: Not CSRF compliant
hr_HR: Nije usklađen s CSFR-om

en: Not associated
hr_HR: Nije povezano

en: Not connected
hr_HR: Nije povezano

en: Not connected.
hr_HR: Nije povezan.

en: Not default search
hr_HR: Nije zadani pretraživač

en: Not solved tickets
hr_HR: Neriješeni nalozi

en: Not subject to approval
hr_HR: Nije predmet odobrenja

en: Not yet authenticated
hr_HR: Nije još autentificirano

en: Note | Notes
hr_HR[0]: Bilješka
hr_HR[1]: Bilješke
hr_HR[2]: Bilješke

en: Nothing to launch
hr_HR: Ništa za pokrenuti

en: Notice
hr_HR: Bilješka

en: Notification | Notifications
hr_HR[0]: Obavijest
hr_HR[1]: Obavijesti
hr_HR[2]: Obavijesti

en: Notification method
hr_HR: Način obaviještavanja

en: Notification options
hr_HR: Opcije obavijesti

en: Notification template | Notification templates
hr_HR[0]: Predložak obavijesti
hr_HR[1]: Predlošci obavijesti
hr_HR[2]: Predlošci obavijesti

en: Notifications for my changes
hr_HR: Obavijesti o mojim promjenama

en: November
hr_HR: Studeni

en: Now
hr_HR: Sada

en: Number closed
hr_HR: Broj zatvorenih

en: Number format
hr_HR: Format broja

en: Number of affected computers
hr_HR: Broj zahvaćenih računala

en: Number of all linked tickets
hr_HR: Broj svih povezanih naloga

en: Number of answered satisfaction survey
hr_HR: Broj odgovorenih upitnika zadovoljstva

en: Number of assigned tickets
hr_HR: Broj dodijeljenih naloga

en: Number of closed tickets
hr_HR: Broj zatvorenih naloga

en: Number of cores
hr_HR: Broj jezgri

en: Number of costs
hr_HR: Broj troškova

en: Number of days this action logs are stored
hr_HR: Broj dana koliko se čuvaju ovi akcijski logovi

en: Number of duplicated tickets
hr_HR: Broj dupliciranih naloga

en: Number of emails to retrieve
hr_HR: Broj emailova za preuzimanje

en: Number of items displayed
hr_HR: Broj prikazanih stavaki

en: Number of late tickets
hr_HR: Broj kasnih naloga

en: Number of messages: available=%1$d, retrieved=%2$d, refused=%3$d, errors=%4$d, blacklisted=%5$d
hr_HR: Broj poruka: dostupne=%1$d, preuzete=%2$d, odbijene=%3$d, greške=%4$d, sa crne liste=%5$d

en: Number of new cartridges
hr_HR: Broj novih tonera

en: Number of new consumables
hr_HR: Broj novog potrošnog materijala

en: Number of opened satisfaction survey
hr_HR: Broj otvorenih upitnika zadovoljstva

en: Number of opened tickets
hr_HR: Broj otvorenih naloga

en: Number of solved tickets
hr_HR: Broj riješenih naloga

en: Number of tickets
hr_HR: Broj naloga

en: Number of tickets as requester
hr_HR: Broj naloga kao zahtjevatelj

en: Number of tries of sent
hr_HR: Broj pokušaja slanja

en: Number of unresolved items
hr_HR: Broj neriješenih stavki

en: Number of used cartridges
hr_HR: Broj korištenih tonera

en: Number of used consumables
hr_HR: Broj korištenog potrošnog materijala

en: Number of worn cartridges
hr_HR: Broj potrošenih tonera

en: Number of written tickets
hr_HR: Broj pisanih naloga

en: Number opened
hr_HR: Broj otvorenih

en: Number solved
hr_HR: Broj riješenih

en: Number solved late
hr_HR: Broj riješenih sa kašnjenjem

en: OK - database was initialized
hr_HR: OK - baza je inicijalizirana

en: OK state color
hr_HR: Boja OK stanja

en: October
hr_HR: Listopad

en: Ok - the MySQLi class exist - Perfect!
hr_HR: Ok - MySQLi klasa postoji - Besprijekorno!

en: Ok - the sessions works (no problem with trans_id) - Perfect!
hr_HR: Ok - sesija radi (nema problema sa trans_id) - Besprijekorno!

en: Open in a new window
hr_HR: Otvori u novom prozoru

en: Opened on %s
hr_HR: Otvoren od %s

en: Opening date
hr_HR: Datum otvaranja

en: Operating system | Operating systems
hr_HR[0]: Operativni sustav
hr_HR[1]: Operativni sustavi
hr_HR[2]: Operativni sustavi

en: Operation performed partially successful
hr_HR: Operacija djelomično uspješno obavljena

en: Operation successful
hr_HR: Operacija uspješna

en: Opposite link
hr_HR: Suprotna veza

en: Optimizing tables
hr_HR: Optimizacija tablice

en: Optional when approved
hr_HR: Opcionalan kad je odobren

en: Or complete search
hr_HR: Ili završite traženje

en: Order by item type
hr_HR: Redoslijed po tipu stavke

en: Order date
hr_HR: Datum narudžbe

en: Order number
hr_HR: Broj narudžbe

en: Origin port
hr_HR: Polazni priključak

en: Original network port information
hr_HR: Originalni podaci o mrežnom priključku

en: Other
hr_HR: Ostalo

en: Other authentication sent in the HTTP request
hr_HR: Druga autentifikacija poslana u HTTP zahtjevu

en: Other component | Other components
hr_HR[0]: Druga komponenta
hr_HR[1]: Druge komponente
hr_HR[2]: Druge komponente

en: Other financial and administrative information (licenses, cartridges, consumables)
hr_HR: Ostale financijske i administrativne informacije (licence, toneri, potrošni)

en: Other item exist
hr_HR: Postoji druga stavka

en: Other kind of items
hr_HR: Druge vrste stavaka

en: Other...
hr_HR: Ostalo...

en: Others
hr_HR: Ostali

en: Others authentication methods
hr_HR: Ostale metode autentifikacije

en: PDF export font
hr_HR: Font za izvoz u PDF-u

en: PHP >= 5.3.7 recommended, with crypt extension
hr_HR: Preporučen PHP >= 5.3.7 s crypt modulom

en: PHP version is at least 5.3.0 - Perfect!
hr_HR: PHP verzija je minimalno 5.3.0 - Besprijekorno!

en: Page size
hr_HR: Veličina stranice

en: Parallel
hr_HR: Paralelni

en: Partial load of the bookmark.
hr_HR: Djelomično učitan podsjetnik.

en: Partition
hr_HR: Particija

en: Password
hr_HR: Zaporka

en: Password (for non-anonymous binds)
hr_HR: Prolaz (za prijavljene poveznice)

en: Password confirmation
hr_HR: Potvrda lozinke

en: Password field is empty
hr_HR: Zaporka nije unesena

en: Password minimum length
hr_HR: Minimalna duljina lozinke

en: Password must contains
hr_HR: Lozinka mora sadržavati

en: Password must include at least a digit!
hr_HR: Lozinka mora sadržavati barem jednu znamenku!

en: Password must include at least a lowercase letter!
hr_HR: Lozinka mora sadržavati barem jedno malo slovo!

en: Password must include at least a symbol!
hr_HR: Lozinka mora sadržavati barem jedan simbol!

en: Password must include at least a uppercase letter!
hr_HR: Lozinka mora sadržavati barem jedno veliko slovo!

en: Password need digit
hr_HR: Lozinka treba znamenku

en: Password need lowercase character
hr_HR: Lozinka treba jedno malo slovo

en: Password need symbol
hr_HR: Lozinka treba simbol

en: Password need uppercase character
hr_HR: Lozinka treba jedno veliko slovo

en: Password security policy
hr_HR: Sigurnosna politika lozinki

en: Password security policy validation
hr_HR: Provjera sigurnosne politike lozinki

en: Password too short!
hr_HR: Lozinka prekratka!

en: Past reservations
hr_HR: Prošle rezervacije

en: Pending
hr_HR: Na čekanju

en: Percent done
hr_HR: Postotak obavljen

en: Period end
hr_HR: Kraj razdoblja

en: Period end + Notice
hr_HR: Kraj razdoblja + Obavijest

en: Periodicity
hr_HR: Periodičnost

en: Periodicity notice
hr_HR: Obavijest o periodičnosti

en: Peripheral model | Peripheral models
hr_HR[0]: Model periferije
hr_HR[1]: Modeli periferije
hr_HR[2]: Modeli periferije

en: Peripheral type | Peripheral types
hr_HR[0]: Tip periferije
hr_HR[1]: Tipovi periferije
hr_HR[2]: Tipovi periferije

en: Personal
hr_HR: Osobno

en: Personal View
hr_HR: Osobni pogled

en: Personal reminder | Personal reminders
hr_HR[0]: Osobni podsjetnik
hr_HR[1]: Osobni podsjetnici
hr_HR[2]: Osobni podsjetnici

en: Personalization
hr_HR: Personalizacija

en: Phone | Phones
hr_HR[0]: Telefon
hr_HR[1]: Telefoni
hr_HR[2]: Telefoni

en: Phone 2
hr_HR: Telefon 2

en: Phone model | Phone models
hr_HR[0]: Model telefona
hr_HR[1]: Modeli telefona
hr_HR[2]: Modeli telefona

en: Phone power supply type | Phones power supply types
hr_HR[0]: Tip napajanja telefona
hr_HR[1]: Tipovi napajanja telefona
hr_HR[2]: Tipovi napajanja telefona

en: Phone type | Phone types
hr_HR[0]: Tip telefona
hr_HR[1]: Tipovi telefona
hr_HR[2]: Tipovi telefona

en: Picture
hr_HR: Slika

en: Pivot
hr_HR: Pivotiranje

en: Plan this task
hr_HR: Planiraj ovaj zadatak

en: Planned
hr_HR: Planirano

en: Planned duration
hr_HR: Planirano trajanje

en: Planned end date
hr_HR: Planirani datum završetka

en: Planned start date
hr_HR: Planirani datum početka

en: Planning
hr_HR: Planiranje

[ctx: Planning]
en: Reminder
hr_HR: Podsjetnik

en: Planning end date
hr_HR: Završni datum planiranja

en: Planning recall
hr_HR: Planiranje opoziva

en: Planning reminder | Planning reminders
hr_HR[0]: Podsjetnik planiranja
hr_HR[1]: Podsjetnici planiranja
hr_HR[2]: Podsjetnici planiranja

en: Planning start date
hr_HR: Početni datum planiranja

en: Plans
hr_HR: Planovi

en: Please choose LDAP directory to import users from
hr_HR: Molim odaberite LDAP imenik za uvoz korisnika

en: Please confirm your email address and enter your new password.
hr_HR: Molimo potvrdite Vašu email adresu i unesite lozinku.

en: Please enter your email address. An email will be sent to you and you will be able to choose a new password.
hr_HR: Unesite Vašu email adresu. Primiti ćete email poruku i moći ćete odabrati novu lozinku.

en: Please select a database:
hr_HR: Molim odaberite bazu:

en: Please select the database to update:
hr_HR: Molim odaberite bazu za nadogradnju:

en: Plugins
hr_HR: Dodaci

en: Plugins list
hr_HR: Popis dodataka

en: Port | Ports
hr_HR[0]: Priključak
hr_HR[1]: Priključci
hr_HR[2]: Priključci

en: Port (default=389)
hr_HR: Priključak (zadano=389)

en: Port (optional)
hr_HR: Port (opcija)

en: Port number | Ports number
hr_HR[0]: Broj priključka
hr_HR[1]: Broj priključaka
hr_HR[2]: Broj priključaka

en: Position
hr_HR: Položaj

en: Possible values
hr_HR: Moguće vrijednosti

en: Postal code
hr_HR: Poštanski broj

en: Potential upload attack or file too large. Moving temporary file failed.
hr_HR: Potencijalni upload napad ili je datoteka prevelika. Premještanje privremene datoteke nije uspjelo.

en: Power
hr_HR: Snaga

en: Pre-select me as a technician when creating a ticket
hr_HR: Postavi me kao zadanog tehničara kod kreiranja naloga

en: Preconfiguration
hr_HR: Prekonfiguracija

en: Predefined field | Predefined fields
hr_HR[0]: Predefinirano polje
hr_HR[1]: Predefinirana polja
hr_HR[2]: Predefinirana polja

en: Prefix for notifications
hr_HR: Prefiks za obavijesti

en: Preliminary creation
hr_HR: Preliminarno kreiranje

en: Preserve
hr_HR: Sačuvati

en: Preview
hr_HR: Pregled

en: Previous
hr_HR: Prijašnji

en: Printed pages
hr_HR: Ispisane stranice

en: Printer | Printers
hr_HR[0]: Pisač
hr_HR[1]: Pisači
hr_HR[2]: Pisači

en: Printer counter
hr_HR: Printer brojač

en: Printer model | Printer models
hr_HR[0]: Model pisača
hr_HR[1]: Modeli pisača
hr_HR[2]: Modeli pisača

en: Printer type | Printer types
hr_HR[0]: Tip pisača
hr_HR[1]: Tipovi pisača
hr_HR[2]: Tipovi pisača

en: Printers dictionnary
hr_HR: Rječnik pisača

en: Priority
hr_HR: Prioritet

en: Priority colors
hr_HR: Boje prioriteta

en: Private
hr_HR: Privatno

en: Private followup
hr_HR: Privatni nastavak

en: Private followups by default
hr_HR: Sljedimo privatni kao standard

en: Private task
hr_HR: Privatni zadatak

en: Private tasks by default
hr_HR: Privatni zadaci kao zadano

en: Problem | Problems
hr_HR[0]: Problem
hr_HR[1]: Problemi
hr_HR[2]: Problemi

en: Problem followup
hr_HR: Praćenje problema

en: Problem solved
hr_HR: Problem riješen

en: Problem task | Problem tasks
hr_HR[0]: Problematičan zadatak
hr_HR[1]: Problematični zadaci
hr_HR[2]: Problematični zadaci

en: Problems on linked items
hr_HR: Problemi na povezanim stavkama

en: Problems on pending status
hr_HR: Problemi u statusu čekanja

en: Problems to be processed
hr_HR: Problemi koji se obrađuju

en: Processing
hr_HR: Obrada

en: Processor | Processors
hr_HR[0]: Procesor
hr_HR[1]: Procesori
hr_HR[2]: Procesori

en: Processor frequency
hr_HR: Frekvencija procesora

en: Product ID of the operating system
hr_HR: Produkt ID operacijskog sistema

en: Profile | Profiles
hr_HR[0]: Profil
hr_HR[1]: Profili
hr_HR[2]: Profili

en: Profile's interface
hr_HR: Sučelje profila

en: Progress
hr_HR: Napredak

en: Prohibit reservations
hr_HR: Zabrani rezervacije

en: Project | Projects
hr_HR[0]: Projekt
hr_HR[1]: Projekti
hr_HR[2]: Projekti

en: Project state | Project states
hr_HR[0]: Stanje projekta
hr_HR[1]: Stanja projekta
hr_HR[2]: Stanja projekta

en: Project task | Project tasks
hr_HR[0]: Projektni zadatak
hr_HR[1]: Projektni zadatci
hr_HR[2]: Projektni zadatci

en: Project team | Project teams
hr_HR[0]: Tim projekta
hr_HR[1]: Timovi projekta
hr_HR[2]: Timovi projekta

en: Project type | Project types
hr_HR[0]: Tip projekta
hr_HR[1]: Tipovi projekta
hr_HR[2]: Tipovi projekta

en: Provide a delimiter in order to automate the new hierarchy generation.
hr_HR: Ako koristite delimitirajući karakter, možete podesiti način generiranja nove hijerarhije.

en: Proxy configuration for upgrade check
hr_HR: Postavke Proxy-a za provjeru nadogradnji

en: Public
hr_HR: Javno

en: Public RSS feed | Public RSS feeds
hr_HR[0]: Javni RSS opskrbljivač
hr_HR[1]: Javni RSS opskrbljivači
hr_HR[2]: Javni RSS opskrbljivači

en: Public bookmark | Public bookmarks
hr_HR[0]: Javna oznaka
hr_HR[1]: Javne oznake
hr_HR[2]: Javne oznake

en: Public followup
hr_HR: Javni nastavak

en: Public reminder | Public reminders
hr_HR[0]: Javni podsjetnik
hr_HR[1]: Javni podsjetnici
hr_HR[2]: Javni podsjetnici

en: Publish in the FAQ
hr_HR: Objavi u FAQ

en: Publisher
hr_HR: Izdavač

en: Purchase version
hr_HR: Verzija kupnje

en: Purge
hr_HR: Čišćenje

en: Put in dustbin
hr_HR: Stavite u kantu za smeće

en: Put on hold on %s
hr_HR: Staviti na čekanje na %s

en: Put this item in the FAQ
hr_HR: Stavite ovu stavku u FAQ

en: Qualification
hr_HR: Kvalifikacija

[ctx: Quantity]
en: Number
hr_HR: Broj

en: RSS feed | RSS feeds
hr_HR[0]: RSS opskrbljivač
hr_HR[1]: RSS opskrbljivači
hr_HR[2]: RSS opskrbljivači

en: RSS feeds found
hr_HR: RSS podaci nađeni

en: Rate to trigger survey
hr_HR: Ocijenite kako biste pokrenuli upitnik

en: Read
hr_HR: Čitaj

en: Read helpdesk parameters
hr_HR: Učitaj parametre helpdeska

en: Read notes
hr_HR: Pročitaj bilješke

en: Read parameters
hr_HR: Učitaj parametre

en: Read the FAQ
hr_HR: Pročitaj FAQ

en: Real duration
hr_HR: Stvarno trajanje

en: Real duration of treatment of the ticket
hr_HR: Stvarno vrijeme trajanja obrade naloga

en: Real end date
hr_HR: Stvarni datum završetka

en: Real start date
hr_HR: Stvarni datum početka

en: Reason
hr_HR: Razlog

en: Reason of rejection
hr_HR: Razlog odbijanja

en: Recalculate
hr_HR: Preračunaj

en: Recalculate the category
hr_HR: Preračunaj kategoriju

en: Recall on %s
hr_HR: Podsjeti za %s

en: Received email header
hr_HR: Zaglavlje u primljenim email porukama

en: Receiver | Receivers
hr_HR[0]: Primatelj
hr_HR[1]: Primatelji
hr_HR[2]: Primatelji

en: Receivers in error: %s
hr_HR: Prijemnici s greškom: %s

en: Recent entries
hr_HR: Zadnji unosi

en: Recipient | Recipients
hr_HR[0]: Primatelj
hr_HR[1]: Primatelji
hr_HR[2]: Primatelji

en: Recipient email
hr_HR: E-mail primatelja

en: Recipient name
hr_HR: Naziv primatelja

en: Record into the database denied
hr_HR: Unos u bazu podataka odbijen

en: Recurrent
hr_HR: Periodičan

en: Recurrent tickets
hr_HR: Ponavljajući nalozi

en: Recursive
hr_HR: Rekurzivan

en: Refresh rate
hr_HR: Brzina osvježavanja

en: Refuse the solution
hr_HR: Odbij rješenje

en: Refused
hr_HR: Odbijeno

en: Refused email | Refused emails
hr_HR[0]: Odbijeni email
hr_HR[1]: Odbijeni emailovi
hr_HR[2]: Odbijeni emailovi

en: Refused mail archive folder (optional)
hr_HR: Odbijena mapa mail arhive (opcionalno)

en: Regenerate
hr_HR: Regeneriraj

en: Rehearsal
hr_HR: Ponavljanje

en: Reinit the network topology
hr_HR: Reinicijaliziraj topologiju mreže

en: Reject email
hr_HR: Odbij email

en: Remaining
hr_HR: Preostalo

en: Reminder | Reminders
hr_HR[0]: Podsjetnik
hr_HR[1]: Podsjetnici
hr_HR[2]: Podsjetnici

en: Reminders frequency for alarms on cartridges
hr_HR: Učestalost podsjetnika na upozorenjima za tonere

en: Reminders frequency for alarms on consumables
hr_HR: Učestalost podsjetnika za upozorenja na potrošnom materijalu

en: Remote access key
hr_HR: Ključ za udaljeni pristup

en: Remove all at once
hr_HR: Ukloni sve odjednom

en: Remove the domain of logins like login@domain
hr_HR: Ukloni domenu prijava gdje su prijave oblika prijava@domena

en: Renewal
hr_HR: Obnova

en: Renting
hr_HR: Rentanje

en: Reopen
hr_HR: Ponovno otvori

en: Reopen the ticket
hr_HR: Ponovno otvori nalog

en: Repeater
hr_HR: Pojačivač

en: Replace the current database with the backup file %s?
hr_HR: Zamijeni trenutnu bazu podatak sa backup datotekom %s?

en: Replay dictionary rules for manufacturers (----- = All)
hr_HR: Ponovo primjeni pravila rječnika za proizvođače  (----- = All)

en: Replay rules on existing database ended on %s
hr_HR: Ponovna primjena pravila na postojećoj bazi podataka završila %s

en: Replay rules on existing database started on %s
hr_HR: Ponovna primjena pravila na postojećoj bazi podataka počevši od %s

en: Replay rules on existing database: %1$s/%2$s
hr_HR: Ponovna primjena pravila na postojećoj bazi podataka: %1$s/%2$s

en: Replay the dictionary rules
hr_HR: Ponovi pravila rječnika

en: Replay the rules dictionary
hr_HR: Ponovi rječnik pravila

en: Replicate | Replicates
hr_HR[0]: Replika
hr_HR[1]: Replike
hr_HR[2]: Replike

en: Replicate %s
hr_HR: Repliciraj %s

en: Report | Reports
hr_HR[0]: Izvješće
hr_HR[1]: Izvješća
hr_HR[2]: Izvješća

en: Request
hr_HR: Zahtjev

en: Request comments
hr_HR: Zatraži komentare

en: Request date
hr_HR: Datum zahtjeva

en: Request source | Request sources
hr_HR[0]: Izvor zahtjeva
hr_HR[1]: Izvori zahtjeva
hr_HR[2]: Izvori zahtjeva

en: Request sources by default
hr_HR: Izvor zahtjeva kao zadano

en: Requested item not found
hr_HR: Traženi artikl nije nađen

en: Requester ID
hr_HR: ID zahtjevatelja

en: Requester group manager
hr_HR: Upravitelj grupe tražitelja

en: Requester in group
hr_HR: Tražitelj u grupi

en: Requester location
hr_HR: Lokacija zahtjevatelja

en: Requester user
hr_HR: Korisnik tražitelj

en: Reservable item | Reservable items
hr_HR[0]: Stavka koja se može rezervirati
hr_HR[1]: Stavke koje se mogu rezervirati
hr_HR[2]: Stavke koje se mogu rezervirati

en: Reservation | Reservations
hr_HR[0]: Rezervacija
hr_HR[1]: Rezervacije
hr_HR[2]: Rezervacije

en: Reservation expired
hr_HR: Rezervacija stekla

en: Reserve
hr_HR: Rezerviraj

en: Reserve an item
hr_HR: Rezerviraj artikl

en: Reset display options
hr_HR: Resetiraj opcije prikaza

en: Reset last run
hr_HR: Ponovno postavljanje zadnjeg pokretanja

en: Reset password successful.
hr_HR: Lozinka je uspješno resetirana.

en: Resolution
hr_HR: Rezolucija

en: Resolution date
hr_HR: Datum rješenja

en: Resolution time
hr_HR: Vrijeme rješavanja

en: Response address (if needed)
hr_HR: Adresa za odgovor (ako je potreban)

en: Response date
hr_HR: Datum odziva

en: Response date to the satisfaction survey
hr_HR: Datum odgovora na upitnik zadovoljstva

en: Response name (if needed)
hr_HR: Naziv za odgovor (ako je potreban)

en: Restore
hr_HR: Obnovi

en: Restore the item
hr_HR: Vraćanje stavke

en: Restrict %s field for x509 authentication (separator $)
hr_HR: Ograniči %s polje za x509 ovjeru (razdjeljnik $)

en: Restrict device management
hr_HR: Zabrani upravljanje uređajima

en: Restrict monitor management
hr_HR: Zabrani upravljanje monitorima

en: Restrict phone management
hr_HR: Zabrani upravljanje telefonima

en: Restrict printer management
hr_HR: Zabrani upravljanje printerima

en: Result details
hr_HR: Detalji rezultata

en: Result of the regular expression
hr_HR: Rezultat regularnog izraza

en: Results
hr_HR: Rezultat

en: Results to display by page
hr_HR: Rezultati za prikaz po stranici

en: Results to display on home page
hr_HR: Rezultati za prikaz na početnoj stranici

en: Retrieve email (Mails receivers)
hr_HR: Preuzmi email poruke (Mails receivers)

en: Review
hr_HR: Recenzija

en: Rights and entities assignment
hr_HR: Dodijeljivanje prava i subjekata

en: Rights assignment
hr_HR: Dodijeljivanje prava

en: Room number
hr_HR: Broj sobe

en: Root directory (optional)
hr_HR: Korijenska mapa (opcija)

en: Root entity
hr_HR: Root entitet

en: Root location
hr_HR: Root lokacija

en: RootDN (for non anonymous binds)
hr_HR: rootdn (za anonimne veze)

en: Rule | Rules
hr_HR[0]: Pravilo
hr_HR[1]: Pravila
hr_HR[2]: Pravila

en: Rule results
hr_HR: Rezultati pravila

en: Rule type
hr_HR: Tip pravila

en: Rules applicable in the sub-entities
hr_HR: Pravila primjenjiva na podentitete

en: Rules applied: %s
hr_HR: Primijenjena pravila: %s

en: Rules for assigning a category to a software
hr_HR: Pravila za dodjelu kategorije aplikacijama

en: Rules for assigning a category to software
hr_HR: Pravila o dodijeljivanju kategorije programa

en: Rules for assigning a computer to an entity
hr_HR: Pravila za dodjelu računala entitetu

en: Rules for assigning a ticket created through a mails receiver
hr_HR: Pravila za dodjelu naloga stvorena kroz primatelja emailova

en: Rules for assigning an item to an entity
hr_HR: Pravila za dodjeljivanje stavke entitetu

en: Rules for import and link computers
hr_HR: Pravila za uvoz i povezivanje računala

en: Rules list
hr_HR: Popis pravila

en: Rules management
hr_HR: Pravila upravljanja

en: Rules refused
hr_HR: Pravila odbijena

en: Rules used for
hr_HR: Pravila korištena za

en: Rules using the object have been disabled.
hr_HR: Pravila koja koristi objekt su onemogućena.

en: Run count
hr_HR: Broj pokretanja

en: Run frequency
hr_HR: Učestalost pokretanja

en: Run mode
hr_HR: Mod pokretanja

en: Run period
hr_HR: Razdoblje izvođenja

en: Running
hr_HR: Izvršava se

en: SELinux boolean configuration for %s
hr_HR: SELinux boolean postavka za %s

en: SELinux mode is %s
hr_HR: SELinux mod je %s

en: SMTP host
hr_HR: SMTP poslužitelj

en: SMTP login (optional)
hr_HR: SMTP prijava (opcionalno)

en: SMTP password (optional)
hr_HR: SMTP zaporka (opcionalno)

en: Satisfaction
hr_HR: Zadovoljstvo

en: Satisfaction survey
hr_HR: Upitnik zadovoljstva

en: Satisfaction survey configuration
hr_HR: Postavke upitnika zadovoljstva

en: Satisfaction survey trigger rate
hr_HR: Učestalost poticanja ispunjavanju upitnika zadovoljstva

en: Satisfaction with the resolution of the ticket
hr_HR: Zadovoljstvo sa rješavanjem naloga

en: Saturday
hr_HR: Subota

en: Save
hr_HR: Spremi

en: Save and add to the knowledge base
hr_HR: Spremi i dodaj u bazu znanja

en: Save as bookmark
hr_HR: Spremi kao oznaku

en: Save solution to the knowledge base
hr_HR: Spremi rješenje u bazu znanja

en: Scheduled
hr_HR: Planirano

en: Search
hr_HR: Traži

en: Search (%s for all)
hr_HR: Traži (%s za sve)

en: Search a solution
hr_HR: Traži rješenje

en: Search criteria for users
hr_HR: Filter pretraživanja za korisnike

en: Search engine
hr_HR: Pretraživač

en: Search filter (if needed)
hr_HR: Filtar pretraživanja (ako je potrebno)

en: Search filter for entities
hr_HR: Filter pretraživanja za entitete

en: Search filter for users
hr_HR: Pretraživački filter za korisnike

en: Search result default display
hr_HR: Standardni popis polja za pretraživanje

en: Search result display
hr_HR: Prikaz rezultata pretraživanja

en: Search result user display
hr_HR: Korisnički prikaz rezultata pretraživanja

en: Search the ID of your hardware
hr_HR: Potražite ID od Vašeg uređaja

en: Search type
hr_HR: Tip pretraživanja

en: Second Item
hr_HR: Druga stavka

en: Secondary
hr_HR: Sekundarni

en: Security
hr_HR: Sigurnost

en: See (author)
hr_HR: Vidi (autor)

en: See all
hr_HR: Vidi sve

en: See all plannings
hr_HR: Vidi sva planiranja

en: See all reservable items
hr_HR: Pogledaj sve stavke koje se mogu rezervirati

en: See all tickets
hr_HR: Vidi sve naloge

en: See assigned
hr_HR: Vidi dodijeljeno

en: See assigned tickets
hr_HR: Vidi dodijeljene naloge

en: See group ticket
hr_HR: Vidi grupni nalog

en: See hardware of my groups
hr_HR: Vidi hardver mojih grupa

en: See my ticket
hr_HR: Vidi moje naloge

en: See personnal planning
hr_HR: Vidi osobno planiranje

en: See planning
hr_HR: Vidi rezervacije

en: See private ones
hr_HR: Pogledaj one privatne

en: See public ones
hr_HR: Pogledaj one javne

en: See schedule of people in my groups
hr_HR: Vidi raspored ljudi u mojim grupama

en: See the catalog of plugins
hr_HR: Pogledajte katalog dodataka

en: See tickets created by my groups
hr_HR: Vidi naloge koje je kreirala moja grupa

en: Select 'Upgrade' to update your version of GLPI from an earlier version
hr_HR: Odaberi 'Upgrade' za ažuriranje Vaše verzije GLPI-a sa ranije verzije

en: Select default items to show
hr_HR: Odaberi standardne artikle za prikaz

en: Select statistics to be displayed
hr_HR: Odaberite statistiku za prikaz

en: Select the desired entity
hr_HR: Odaberite željeni subjekt

en: Select the field that you want to update
hr_HR: Označite polje koje želite nadograditi

en: Select the report you want to generate
hr_HR: Odaberite izvješće koje želite izraditi

en: Select/unselect all
hr_HR: Odaberi/isključi sve

en: Selection too large, massive action disabled.
hr_HR: Odabir prevelik, masivna Akcija onemogućena.

en: Send
hr_HR: Pošalji

en: Send a notification
hr_HR: Pošalji obavijest

en: Send a test email to the administrator
hr_HR: Šalji testnu mail poruku administratoru

en: Send alarms on cartridges
hr_HR: Šalji upozorenja za tonere

en: Send alarms on consumables
hr_HR: Šalji upozorenja za potrošni materijal

en: Send alarms on contracts
hr_HR: Šalji upozorenja za ugovore

en: Send alarms on expired licenses
hr_HR: Šalji upozorenja za istekle licence

en: Send alarms on financial and administrative information
hr_HR: Šalji upozorenja za financijske i administrativne podatke

en: Send an approval request
hr_HR: Pošalji zahtjev za odobrenje

en: Send contract alarms before
hr_HR: Šalji upozorenja za ugovore prije isteka

en: Send date
hr_HR: Datum slanja

en: Send financial and administrative information alarms before
hr_HR: Šalji upozorenja za financijske i administrativne podatke prije isteka

en: Send license alarms before
hr_HR: Šalji upozorenja za licence prije isteka

en: Send licenses alert failed
hr_HR: Slanje upozorenja za licence nije uspjelo

en: Send mails in queue
hr_HR: Pošalji poruke u redu čekanja

en: Send planning recalls
hr_HR: Šalji podsjetnike za planiranja

en: Send reservation alert failed
hr_HR: Slanje upozorenja za rezervaciju nije uspjelo

en: Sender email
hr_HR: E-mail pošiljatelja

en: Sender name
hr_HR: Naziv pošiljatelja

en: September
hr_HR: Rujan

en: Serial
hr_HR: Serijski

en: Serial number
hr_HR: Serijski broj

en: Serial of the operating system
hr_HR: Serijski broj operacijskog sistema

en: Server
hr_HR: Poslužitelj

en: Service
hr_HR: Servis

en: Service is down for maintenance. It will be back shortly.
hr_HR: Usluga je ugašena zbog održavanja. Ubrzo će biti vraćena u pogon.

en: Service pack | Service packs
hr_HR[0]: Servisna zakrpa
hr_HR[1]: Servisne zakrpe
hr_HR[2]: Servisne zakrpe

en: Service provided
hr_HR: Servis od

en: Sessions support is available - Perfect!
hr_HR: Podrška za sesije je omogućena - Besprijekorno!

en: Sessions test
hr_HR: Test sesije

en: Set notifications for all actors
hr_HR: Postavi obavijesti za sve uloge

en: Set personal
hr_HR: Postavi privatno

en: Set public
hr_HR: Postavi javno

en: Set status: %s
hr_HR: Postavi status: %s

en: Set the network using notation address/mask
hr_HR: Postavi mrežu u notaciji adresa/maska

en: Settings
hr_HR: Postavke

en: Setup
hr_HR: Postavljanje

en: Several network names available! Go to the tab 'Network Name' to manage them.
hr_HR: Nekoliko mrežnih imena nađeno! Idi na tabulator 'Mrežno ime' za upravljanje njima.

en: Show GLPI ID
hr_HR: Prikaži GLPI ID

en: Show all
hr_HR: Pokaži sve

en: Show graphics
hr_HR: Prikaži grafiku

en: Show list of available tags
hr_HR: Prikaži listu svih raspoloživih oznaka

en: Show new tickets on the home page
hr_HR: Prikaži nove naloge na početnoj stranici

en: Show on global GANTT
hr_HR: Prikaži na globalnom GANTT dijagramu

en: Show personnal information in new ticket form (simplified interface)
hr_HR: Prikaži osobne podatke u obrascu za novi nalog (jednostavno sučelje)

en: Show the dustbin
hr_HR: Prikaži kantu za smeće

en: Simple mode
hr_HR: Jednostavan mod

en: Simplified interface
hr_HR: Pojednostavljeno sučelje

en: Simplified interface help link
hr_HR: Pojednostavljeno sučelje veze za pomoć

en: Single value
hr_HR: Pojedinačna vrijednost

en: Size
hr_HR: Veličina

en: Size by default
hr_HR: Zadana veličina

en: Slave database out of sync!
hr_HR: 'Slave' baza nije sinkronizirana!

en: Software | Software
hr_HR[0]: Aplikacija
hr_HR[1]: Aplikacije
hr_HR[2]: Aplikacije

en: Software category | Software categories
hr_HR[0]: Kategorija aplikacija
hr_HR[1]: Kategorije aplikacija
hr_HR[2]: Kategorije aplikacija

en: Software category deleted by the dictionary rules
hr_HR: Kategorija aplikacija obrisana prema pravilima rječnika

en: Software deleted after merging
hr_HR: Program bačen u smeće nakon povezivanja

en: Software deleted by GLPI dictionary rules
hr_HR: Aplikacija obrisana temeljem GLPI pravila rječnika

en: Software dictionary
hr_HR: Programski riječnik

en: Software of computers
hr_HR: Aplikacije računala

en: Software support
hr_HR: Programska podrška

en: Solution | Solutions
hr_HR[0]: Rješenje
hr_HR[1]: Rješenja
hr_HR[2]: Rješenja

en: Solution template | Solution templates
hr_HR[0]: Predložak rješenja
hr_HR[1]: Predlošci rješenja
hr_HR[2]: Predlošci rješenja

en: Solution type | Solution types
hr_HR[0]: Tip rješenja
hr_HR[1]: Tipovi rješenja
hr_HR[2]: Tipovi rješenja

en: Solve tickets
hr_HR: Riješite naloge

en: Solved on %s
hr_HR: Riješen %s

en: Sons of %s
hr_HR: Djeca od %s

en: Soundcard | Soundcards
hr_HR[0]: Zvučna kartica
hr_HR[1]: Zvučne kartice
hr_HR[2]: Zvučne kartice

en: Source
hr_HR: Izvor

en: Source of followup
hr_HR: Izvor nastavka

en: Speaker
hr_HR: Zvučnik

en: Speakers
hr_HR: Zvučnici

en: Specificities
hr_HR: Specifičnost

en: Specify a date
hr_HR: Odredi datum

en: Specify an end date
hr_HR: Navedite datum završetka

en: Speed
hr_HR: Brzina

en: Standard interface
hr_HR: Standardno sučelje

en: Standard interface help link
hr_HR: Standardno sučelje veze za pomoć

en: Start
hr_HR: Kreni

en: Start at %s
hr_HR: Počni u %s

en: Start at %s:
hr_HR: Počni od %s:

en: Start date
hr_HR: Datum početka

en: Start date of warranty
hr_HR: Početni datum jamstva

en: Startup date
hr_HR: Početni datum

en: State of the virtual machine | States of the virtual machine
hr_HR[0]: Stanje virtualnog računala
hr_HR[1]: Stanja virtualnih računala
hr_HR[2]: Stanja virtualnih računala

en: Statistics
hr_HR: Statistika

en: Status | Statuses
hr_HR[0]: Stanje
hr_HR[1]: Stanja
hr_HR[2]: Stanja

en: Status of items | Statuses of items
hr_HR[0]: Stanje predmeta
hr_HR[1]: Stanja predmeta
hr_HR[2]: Stanja predmeta

en: Status of my validation
hr_HR: Status moje provjere

en: Status of the approval request
hr_HR: Status zahtjeva za odobrenjem

en: Status updated. The connected items have been updated using this status.
hr_HR: Status ažuriran. Spojene stavke ažurirane koristeći ovaj status.

en: Status value in database
hr_HR: Status vrijednosti u bazi

en: Steal
hr_HR: Ukradi

en: Steal a ticket
hr_HR: Ukradi nalog

en: Step %d
hr_HR: Korak %d

en: Step for the hours (minutes)
hr_HR: Korak za sate (u minutama)

en: Stock location
hr_HR: Lokacija skladišta

en: Subject
hr_HR: Tema

en: Subject email header
hr_HR: Predmet email zaglavlja

en: Submit message
hr_HR: Pošalji poruku

en: Subnet mask | Subnet masks
hr_HR[0]: Maska podmreže
hr_HR[1]: Maske podmreže
hr_HR[2]: Maske podmreže

en: Succesful deletion of the file %s
hr_HR: Uspješno brisanje datoteke %s

en: Successful importation
hr_HR: Uspješan uvoz

en: Successfully recreated network tree
hr_HR: Uspješno ponovo stvoreno mrežno stablo

en: Summary
hr_HR: Ukupno

en: Sunday
hr_HR: Nedelja

en: Sundays and holidays
hr_HR: Nedelje i praznici

en: Supplier | Suppliers
hr_HR[0]: Dobavljač
hr_HR[1]: Dobavljači
hr_HR[2]: Dobavljači

en: Support hours
hr_HR: Sati podrške

en: Surname
hr_HR: Prezime

en: Surname, First name
hr_HR: Prezime, Ime

en: Survey type
hr_HR: Tip upitnika

en: Symbol
hr_HR: Simbol

en: Symptoms
hr_HR: Simptomi

en: Synchronization
hr_HR: Sinkronizacija

en: Synchronizing already imported users
hr_HR: Sinkronizacija već uvezenih korisnika

en: System
hr_HR: sistem

en: System board | System boards
hr_HR[0]: Matična ploča
hr_HR[1]: Matične ploče
hr_HR[2]: Matične ploče

en: System lock
hr_HR: Zaključavanje sustava

en: System logs retention period (in days, 0 for infinite)
hr_HR: Razdoblje zadržavanja sistemskih logova (u danima, 0 za beskonačno)

en: TCO (value + tracking cost)
hr_HR: TCO (vrijednost + popratni troškovi)

en: Tacit
hr_HR: Prešutan

en: Tag
hr_HR: Oznaka

en: Tagged
hr_HR: Označeno

en: Take into account
hr_HR: Uzeti u obzir

en: Take into account time
hr_HR: Vrijeme za uzimanje u razmatranje

en: Target | Targets
hr_HR[0]: Cilj
hr_HR[1]: Ciljevi
hr_HR[2]: Ciljevi

en: Target entity for the computer
hr_HR: Ciljni entitet za računalo

en: Task | Tasks
hr_HR[0]: Zadatak
hr_HR[1]: Zadaci
hr_HR[2]: Zadaci

en: Task %s executed
hr_HR: Zadatak %s je izvršen

en: Task author
hr_HR: Autor zadatka

en: Task category | Task categories
hr_HR[0]: Kategorija zadatka
hr_HR[1]: Kategorije zadatka
hr_HR[2]: Kategorije zadatka

en: Task completed in %s
hr_HR: Zadatak završen za %s

en: Task completed.
hr_HR: Kraj rada

en: Tasks category | Tasks categories
hr_HR[0]: Kategorija zadataka
hr_HR[1]: Kategorije zadataka
hr_HR[2]: Kategorije zadataka

en: Tasks state by default
hr_HR: Zadano stanje zadatka

en: Team member | Team members
hr_HR[0]: Član tima
hr_HR[1]: Članovi tima
hr_HR[2]: Članovi tima

en: Technician
hr_HR: Tehničar

en: Technician as assigned
hr_HR: Tehničar kojem je dodijeljeno

en: Technician group
hr_HR: Grupa tehničar

en: Technician in charge of the hardware
hr_HR: Tehničar zadužen

en: Technician in charge of the task
hr_HR: Tehničar zadužen za zadatak

en: Technician in charge of the ticket
hr_HR: Tehničar zadužen za nalog

en: Technician in tasks
hr_HR: Tehničar u zadacima

en: Template for a request
hr_HR: Predložak za zahtjev

en: Template for an incident
hr_HR: Predložak za incident

en: Template for the automatic transfer of computers in another entity
hr_HR: Predložak za automatski prijenos računala u drugi entitet

en: Template name
hr_HR: Naziv predloška

en: Template translation | Template translations
hr_HR[0]: Predložak prijevoda
hr_HR[1]: Predložak prijevoda
hr_HR[2]: Predložak prijevoda

en: Templates
hr_HR: Predlošci

en: Temporary directory doesn't exist
hr_HR: Privremena mapa ne postoji

en: Test connection to email server
hr_HR: Testiraj konekciju do email poslužitelja

en: Test ctype functions
hr_HR: Testiranje ctype funkcije

en: Test done
hr_HR: Test izvršen

en: Test email sent to administrator
hr_HR: Testna email poruka poslana administratoru

en: Test failed
hr_HR: Test neuspješan

en: Test failed: %s
hr_HR: Test neuspješan: %s

en: Test if Session_use_trans_sid is used
hr_HR: Test Session_use_trans_sid je aktivan

en: Test json functions
hr_HR: Testiranje json funkcije

en: Test of connection to LDAP directory
hr_HR: Testiranje konekcije prema LDAP imeniku

en: Test of the connection at the database
hr_HR: Testiranje veze sa bazom

en: Test rules engine
hr_HR: Testiraj pravila riječnika

en: Test session auto start
hr_HR: Testiranje auto starta sesije

en: Test successful
hr_HR: Test uspješan

en: Test successful: %s
hr_HR: Test uspješan: %s

en: Testing PHP Parser
hr_HR: Testiranje PHP parsera

en: Text in the login box
hr_HR: Tekst u polju za prijavu

en: Thank you for using our automatic helpdesk system.
hr_HR: Hvala što koristite naš automatski helpdesk sustav.

en: That will remove all the reservations in progress.
hr_HR: Ovo će maknuti sve rezervacije u progresu.

en: The CURL extension for your PHP parser isn't installed
hr_HR: CURL proširenje za Vaš PHP parser nije instalirano

en: The LDAP extension of your PHP parser isn't installed
hr_HR: LDAP ekstenzije vašeg PHP parsera nije instaliran

en: The MAC address and the IP of the equipment are included in an aggregated network port
hr_HR: MAC adresa i IP adresa opreme su uključeni u sažeti mrežni priključak

en: The PHP mail function is unknown or is not activated on your system.
hr_HR: PHP mail opcija je nepoznata ili nije aktivirana na ovom sustavu.

en: The action you have requested is not allowed.
hr_HR: Akcija koju ste zatražili nije dopuštena.

en: The action you have requested is not allowed. Reload previous page before doing action again.
hr_HR: Akcija koju ste zatražili nije dopuštena. Ponovno učitajte prethodnu stranicu prije nego što ponovno pokrenete akciju.

en: The assignment of a SLA to a ticket causes the recalculation of the due date.
hr_HR: Dodjela SLA nalogu posljedično uzrokuje preračunavanje vremena datuma završetka.

en: The authentication method configuration doesn't allow you to change your password.
hr_HR: Postavke metode ovjere ne dozvoljavaju promjenu lozinke.

en: The directory %s doesn't exist.
hr_HR: Mapa %s ne postoji.

en: The directory could not be created.
hr_HR: Mapa se ne može kreirati.

en: The directory was created but could not be removed.
hr_HR: Mapa je kreirana ali ne može biti uklonjena.

en: The engine passes the result of a rule to the following one.
hr_HR: Rezultat pravila prolazi na slijedeće.

en: The engine stops on the first checked rule.
hr_HR: Sustav je stao nakon prvog provjerenog pravila

en: The engine treats all the rules.
hr_HR: Sustav tretira sva pravila.

en: The file already exists
hr_HR: Datoteka već postoji

en: The file could not be created.
hr_HR: Datoteka nemože biti kreirana.

en: The file is not an image file.
hr_HR: Datoteka nije slika.

en: The file is valid. Upload is successful.
hr_HR: Datoteka je valjana. Upload je uspješan.

en: The file was created but can't be deleted.
hr_HR: Datoteka je kreirana, ali se nemože obrisati.

en: The following automatic actions are in error. They require intervention.
hr_HR: Slijedeće automatske akcije prijavljuju grešku. Potrebna je intervencija.

en: The functionality is found - Perfect!
hr_HR: Funkcionalnost je nađena - Odlično !

en: The installation is finished
hr_HR: Završena instalacija

en: The login is not valid. Unable to add the user.
hr_HR: Ime korisnika nije važeće. Dodavanje korisnika nije moguće.

en: The login is not valid. Unable to update login.
hr_HR: Ime korisnika nije važeće. Nadogradnja nije moguća.

en: The magic_quotes_sybase option isn't active on your server - Perfect!
hr_HR: magic_quotes_sybase nije aktivna na Vašem poslužitelju - Besprijekorno!

en: The new structure is hierarchical
hr_HR: Nova struktura je hijerarhijska

en: The plugin %s is incompatible with this version of GLPI
hr_HR: Dodataka %s je nespojiv s ovom verzijom GLPI-a

en: The required item is already reserved for this timeframe
hr_HR: Traženi artikl je već rezerviran za traženo razdoblje

en: The selected user (%s) has no valid email address. The request has been created, without email confirmation.
hr_HR: Odabrani korisnik (%s) nema valjanu e-mail adresu. Zahtjev je stvoren, bez potvrde email-a.

en: The server answered: %s
hr_HR: Server odgovorio: %s

en: The server or/and user field is empty
hr_HR: Polja poslužitelj i/ili korisnik su prazna.

en: The slave database is desynchronized. The difference is of:
hr_HR: 'Slave' baza je desinkronizirana. Razlika je od:

en: The ticket will be added in the entity %s
hr_HR: Nalog će biti kreiran u subjektu %s

en: The use of a SMTP is needed.
hr_HR: Korištenje SMTP-a je potrebno.

en: The user is busy at the selected timeframe.
hr_HR: Korisnik je u odabranom vremenskom razdoblju zauzet.

en: The version of the database is not compatible with the version of the installed files. An update is necessary.
hr_HR: Ova verzija baze nije kompatibilna sa verzijom instaliranih datoteka. Potrebna je nadogradnja.

en: These parameters are used as actions in generic rules for assignment to entities
hr_HR: Ovi parametri se koriste kao akcije u generičkim pravilima za dodjeljivanje entitetima

en: Think of making a backup before transferring items.
hr_HR: Razmislite o izradi kopije (backup) prije transfera artikala.

en: Third party type | Third party types
hr_HR[0]: Tip treće strane
hr_HR[1]: Tipovi treće strane
hr_HR[2]: Tipovi treće strane

en: This is a test email.
hr_HR: Ovo je testna email poruka.

en: This is the new hierarchy. If it's complete approve it.
hr_HR: Ovo je nova hijerarhija. Ako je u redu, možete validirati.

en: This item is not part of the FAQ
hr_HR: Ovaj stavka nije dio FAQ-a

en: This item is part of the FAQ
hr_HR: Ovaj stavka je dio FAQ-a

en: This item is waiting for approval, do you really want to resolve or close it?
hr_HR: Stavka čeka na odobrenje, želite li je stvarno riješiti ili zatvoriti?

en: This month
hr_HR: Ovaj mjesec

en: This profile is the last with write rights on profiles
hr_HR: Ovaj profil je posljednji sa pravima pisanja nad profilima

en: This ticket concerns me
hr_HR: Ovaj nalog se odnosi na mene

en: This week
hr_HR: Ovaj tjedan

en: Threshold of alarm reached for the type of cartridge: %1$s - Reference %2$s - Remaining %3$d
hr_HR: Prag upozorenja dostignut za tip tonera: %1$s - Reference %2$s - Remaining %3$d

en: Threshold of alarm reached for the type of consumable: %1$s - Reference %2$s - Remaining %3$d
hr_HR: Prag za upozorenja dosegnut za tip potrošnog materijala: %1$s - Reference %2$s - Remaining %3$d

en: Thursday
hr_HR: Četvrtak

en: Ticket #%1$s %2$s
hr_HR: Nalog #%1$s %2$s

en: Ticket %d successfully created
hr_HR: Nalog %d uspješno stvoren

en: Ticket category | Ticket categories
hr_HR[0]: Kategorija naloga
hr_HR[1]: Kategorije naloga
hr_HR[2]: Kategorije naloga

en: Ticket cost | Ticket costs
hr_HR[0]: Trošak naloga
hr_HR[1]: Troškovi naloga
hr_HR[2]: Troškovi naloga

en: Ticket creation failed (check mandatory fields)
hr_HR: Nije uspjelo stvaranje naloga (provjerite obavezna polja)

en: Ticket creation failed (no template)
hr_HR: Nije uspjelo stvaranje naloga (nema predloška)

en: Ticket creation form on login
hr_HR: Obrazac za kreiranje naloga prilikom prijave

en: Ticket followup
hr_HR: Praćenje radnog naloga

en: Ticket location
hr_HR: Lokacija naloga

en: Ticket on linked items | Tickets on linked items
hr_HR[0]: Nalog na povezanim stavkama
hr_HR[1]: Nalozi na povezanim stavkama
hr_HR[2]: Nalozi na povezanim stavkama

en: Ticket solved
hr_HR: Nalog riješen

en: Ticket task | Ticket tasks
hr_HR[0]: Zadatak naloga
hr_HR[1]: Zadaci naloga
hr_HR[2]: Zadaci naloga

en: Ticket template | Ticket templates
hr_HR[0]: Predložak naloga
hr_HR[1]: Predlošci naloga
hr_HR[2]: Predlošci naloga

en: Ticket waiting for your approval
hr_HR: Nalozi koji čekaju tvoje odobrenje

en: Tickets
hr_HR: Nalozi

en: Tickets awaiting approval
hr_HR: Nalozi koji čekaju odobrenje

en: Tickets default type
hr_HR: Zadana vrsta naloga

en: Tickets duration
hr_HR: Trajanje naloga

en: Tickets on pending status
hr_HR: Nalozi statusa na čekanju

en: Tickets to be processed
hr_HR: Nalozi za obradu

en: Time | Times
hr_HR[0]: Vrijeme
hr_HR[1]: Vremena
hr_HR[2]: Vremena

en: Time cost
hr_HR: Vremenski troškovi

en: Time range | Time ranges
hr_HR[0]: Vremenski raspon
hr_HR[1]: Vremenski rasponi
hr_HR[2]: Vremenski rasponi

en: Title
hr_HR: Naslov

en: To %s
hr_HR: Do %s

en: To answer by email, write above this line
hr_HR: Za odgovor e-mailom pišite iznad ove linije

en: To answer by email, write under this line
hr_HR: Za odgovor e-mailom pišite ispod ove linije

en: To be in charge of a ticket
hr_HR: Biti zadužen za nalog

en: To be unaware of import
hr_HR: Nesvjestan uvoza

en: To copy/paste in your support request
hr_HR: Za kopiraj/zalijepi akciju u Vaš zahtjev za podršku

en: To do
hr_HR: Za napraviti

en: To email header
hr_HR: Za email zaglavlje

en: To empty the list of elements to be transferred
hr_HR: Isprazniti listu elemenata koji će biti transferirani

en: To increase the limit: change max_input_vars or suhosin.post.max_vars in php configuration.
hr_HR: Za povećanje limita: promijenite max_input_vars ili suhosin.post.max_vars u postavkama php-a.

en: To update
hr_HR: Za ažuriranje

en: Today
hr_HR: Danas

en: Too large attached file
hr_HR: Prevelika datoteka u privitku

en: Tools
hr_HR: Alati

en: Total
hr_HR: Ukupno

en: Total cost
hr_HR: Ukupni troškovi

en: Total count
hr_HR: Ukupan broj pokretanja

en: Total duration
hr_HR: Ukupno trajanje

en: Total real duration of treatment of the ticket
hr_HR: Ukupno realno trajanje postupanja po nalogu

en: Total remaining on the budget
hr_HR: Ukupno preostalo u proračunu

en: Total spent on the budget
hr_HR: Ukupni trošak na proračunu

en: Total: %1$d (%2$d new, %3$d used, %4$d worn)
hr_HR: Ukupno: %1$d (%2$d novi, %3$d korišteni, %4$d istrošeni)

en: Total: %1$d, New: %2$d, Used: %3$d
hr_HR: Ukupno: %1$d, Novi: %2$d, Korišteni: %3$d

en: Total: Value=%1$s - Account net value=%2$s
hr_HR: Ukupno: Vrijednost=%1$s - Neto vrijednost računa=%2$s

en: Transfer and merge
hr_HR: Prenesi i spoji

en: Transfer mode
hr_HR: Model transfera

en: Transform this network port to
hr_HR: Pretvori ovaj mrežni priključak u

en: Translation | Translations
hr_HR[0]: Prijevod
hr_HR[1]: Prijevoda
hr_HR[2]: Prijevodi

en: Translation of dropdowns
hr_HR: Prijevod padajućih izbornika

en: Try again
hr_HR: Pokušajte ponovo

en: Try increasing the memory_limit parameter in the php.ini file.
hr_HR: Povečajte parametar memory_limit u php.ini datoteci.

en: Tuesday
hr_HR: Utorak

en: Type | Types
hr_HR[0]: Tip
hr_HR[1]: Tipovi
hr_HR[2]: Tipovi

en: Type of component
hr_HR: Tip komponente

en: URL of the application
hr_HR: URL aplikacije

en: Unable to add. The user already exist.
hr_HR: Nije moguće dodati. Korisnik već postoji.

en: Unable to add. The user already exists.
hr_HR: Nemogu dodati. Korisnik već postoji.

en: Unable to affect the email to an entity
hr_HR: Nije moguće email porukom utjecati na entitet

en: Unable to connect to the LDAP directory
hr_HR: Nemogućnost spajanja na LDAP imenik

en: Unable to find the byte %s
hr_HR: Nemogu pronaći datoteku %s

en: Unable to update login. A user already exists.
hr_HR: Nije moguće ažurirati ime za prijavu. Korisnik već postoji.

en: Unauthorized access to the file %s
hr_HR: Neovlašten pristup datoteci %s

en: Unauthorized access to this file
hr_HR: Neovlašten pristup datoteci

en: Unauthorized file type
hr_HR: Neovlašten tip dokumenta

en: Unavailable
hr_HR: Zauzeto

en: Uncategorized software
hr_HR: Nekategorizirana aplikacija

en: Uncheck all
hr_HR: Odznači sve

en: Undefined function %s (for cron)
hr_HR: Nedefinirana funkcija %s (za cron)

en: Undefined interface
hr_HR: Nedefinirano sučelje

en: Under observation
hr_HR: Pod promatranjem

en: Uninstall the software
hr_HR: Ukloni aplikaciju

en: Uninstalling a cartridge
hr_HR: Uklanjanje tonera

en: Unique fields
hr_HR: Jedinstvena polja

en: Unit management
hr_HR: Upravljanje jedinicama

en: Unknown error
hr_HR: Nepoznata greška

en: Unknown file
hr_HR: Nepoznata datoteka

en: Unknown interface
hr_HR: Nepoznato sučelje

en: Unknown network
hr_HR: Nepoznata mreža

en: Unknown network port
hr_HR: Nepoznat mrežni priključak

en: Unknown ticket
hr_HR: Nepoznat nalog

en: Unlimited
hr_HR: Neograničeno

en: Unlimited memory - Perfect!
hr_HR: Neograničena memorija - Besprijekorno!

en: Unlock a link with an item
hr_HR: Otključajte vezu sa stavkom

en: Unlock an item
hr_HR: Otključaj stavku

en: Unlock components
hr_HR: Otključaj komponente

en: Unlock the component
hr_HR: Otključajte komponentu

en: Unlock the item
hr_HR: Otključaj stavku

en: Unofficial translations are also available
hr_HR: Neslužbeni prijevodi su također dostupni.

en: Unpublished
hr_HR: Neobjavljeno

en: Untagged
hr_HR: Neoznačeno

en: Update
hr_HR: Ažuriraj

en: Update Source | Update Sources
hr_HR[0]: Izvor ažuriranja
hr_HR[1]: Izvori ažuriranja
hr_HR[2]: Izvori ažuriranja

en: Update all
hr_HR: Ažuriraj sve

en: Update an item
hr_HR: Ažuriraj stavku

en: Update authentification method to
hr_HR: Ažuriraj metodu ovjere na

en: Update followups (author)
hr_HR: Ažuriraj nastavke (autor)

en: Update helpdesk parameters
hr_HR: Osvježi parametre helpdeska

en: Update notes
hr_HR: Ažuriraj bilješke

en: Update of a change
hr_HR: Ažuriranje promjene

en: Update of a followup
hr_HR: Ažuriranje nastavka

en: Update of a problem
hr_HR: Ažuriranje problema

en: Update of a project
hr_HR: Ažuriranje projekta

en: Update of a project task
hr_HR: Ažuriranje projektnog zadatka

en: Update of a reservation
hr_HR: Ažuriranje rezervacije

en: Update of a task
hr_HR: Ažuriranje zadatka

en: Update of a ticket
hr_HR: Ažuriranje naloga

en: Update of the field
hr_HR: Ažuriranje polja

en: Update parameters
hr_HR: Osvježi parametre

en: Update password
hr_HR: Ažuriraj zaporku

en: Update printer counter
hr_HR: Ažuriraj brojač pisača

en: Update source | Update sources
hr_HR[0]: Izvor ažuriranja
hr_HR[1]: Izvori ažuriranja
hr_HR[2]: Izvori ažuriranja

en: Update successful, your database is up to date
hr_HR: Ažuriranje uspješno, vaša baza je up to date

en: Update the approval request to %s
hr_HR: Ažuriraj zahtjev za odobrenjem %s

en: Update the item
hr_HR: Ažuriraj stavku

en: Update to %s
hr_HR: Nadogradi na %s

en: Upgrade
hr_HR: Nadogradnja

en: Upload directory doesn't exist
hr_HR: Mapa za upload ne postoji

en: Upload successful
hr_HR: Prijenos uspješan

en: Uppercase
hr_HR: Velika slova

en: Urgency
hr_HR: Oznaka hitnosti

en: Use DN in the search
hr_HR: Koristi DN u pretraživanju

en: Use GLPI
hr_HR: Koristi GLPI

en: Use GLPI in mode
hr_HR: Koristi GLPI u modu

en: Use Kerberos authentication
hr_HR: Koristi Kerberos ovjeru

en: Use TLS
hr_HR: Koristi TLS

en: Use a FTP installed file
hr_HR: Koristite FTP instaliranu datoteku

en: Use as a solution
hr_HR: Koristi kao rješenje

en: Use date
hr_HR: Datum korištenja

en: Use mail date, instead of collect one
hr_HR: Koristi datum email poruke, umjesto unesenog

en: Use paged results
hr_HR: Koristi stranično rezultate

en: Use rule for
hr_HR: Koristi pravilo za

en: Use the slave for the search engine
hr_HR: Koristi 'slave' za tražilicu

en: Use unitary management
hr_HR: Koristi pojedinačno upravljanje

en: Used cartridges
hr_HR: Korišteni toneri

en: Used consumables
hr_HR: Korišteni potrošni materijal

en: Used items
hr_HR: Korištene stavke

en: Used on
hr_HR: Koristi se u

en: User | Users
hr_HR[0]: Korisnik
hr_HR[1]: Korisnici
hr_HR[2]: Korisnici

en: User DN
hr_HR: Korisnički DN

en: User attribute containing its groups
hr_HR: Korisnički atributi sadrže grupu

en: User category | User categories
hr_HR[0]: Kategorija korisnika
hr_HR[1]: Kategorije korisnika
hr_HR[2]: Kategorije korisnika

en: User display
hr_HR: Korisnički prikaz

en: User featuring a single profile
hr_HR: Korisnik koji ima jedan profil

en: User featuring the profile
hr_HR: Korisnik koji ima profil

en: User information
hr_HR: Informacije o korisnicima

en: User missing in LDAP directory
hr_HR: Korisnik ne postoji u LDAP imeniku

en: User not authorized to connect in GLPI
hr_HR: Korisnik nije ovlašten za pristup u GLPI

en: User not found or several users found
hr_HR: Korisnik nije nađen ili je nađeno nekoliko korisnika

en: User or group updated. The connected items have been moved in the same values.
hr_HR: Korisnik ili grupa ažurirana. Priključene stavke su premještene sa istim vrijednostima.

en: User title | Users titles
hr_HR[0]: Naziv korisnika
hr_HR[1]: Nazivi korisnika
hr_HR[2]: Nazivi korisnika

en: User with a single profile
hr_HR: Korisnik sa jednim profilom

en: Valid
hr_HR: Valjan

en: Valid license
hr_HR: Licenca je valjana

en: Valid licenses
hr_HR: Valjane licence

en: Valid since
hr_HR: Valjan od

en: Valid tags
hr_HR: Valjane oznake

en: Valid to %s
hr_HR: Vrijedi do %s

en: Valid until
hr_HR: Valjan do

en: Validate
hr_HR: Provjeri valjanost

en: Validate a request
hr_HR: Provjeri valjanost zahtjeva

en: Validate an incident
hr_HR: Provjeri valjanost incidenta

en: Validation | Validations
hr_HR[0]: Validacija
hr_HR[1]: Validacije
hr_HR[2]: Validacije

en: Validation request
hr_HR: Provjera zahtjeva

en: Validation request answer
hr_HR: Odgovor na provjeru zahtjeva

en: Value
hr_HR: Vrijednost

en: Values for the generic rules for assignment to entities
hr_HR: Vrijednosti generičkih pravila za dodjeljivanje entitetima

en: Values used in the interface to search users from a LDAP directory
hr_HR: Vrijednosti korištene u sučelju za traženje korisnika u LDAP imeniku

en: Version | Versions
hr_HR[0]: Verzija
hr_HR[1]: Verzije
hr_HR[2]: Verzije

en: Version comments
hr_HR: Komentari verzije

en: Version in use
hr_HR: Koristi verziju

en: Version name
hr_HR: Naziv verzjie

en: Version of the operating system | Versions of the operating system
hr_HR[0]: Verzija operativnog sustava
hr_HR[1]: Verzije operativnog sustava
hr_HR[2]: Verzije operativnog sustava

en: View | Views
hr_HR[0]: Pogled
hr_HR[1]: Pogledi
hr_HR[2]: Pogledi

en: View updated users
hr_HR: Vidi ažurirane korisnike

en: Virtual machine | Virtual machines
hr_HR[0]: Virtualno računalo
hr_HR[1]: Virtualna računala
hr_HR[2]: Virtualna računala

en: Virtual machine UUID
hr_HR: UUID virtualnog računala

en: Virtual machine processor number
hr_HR: Broj procesora virtualnog računala

en: Virtual ports
hr_HR: Virtualni priključci

en: Virtualization model | Virtualization models
hr_HR[0]: Model virtualizacije
hr_HR[1]: Modeli virtualizacije
hr_HR[2]: Modeli virtualizacije

en: Virtualization system | Virtualization systems
hr_HR[0]: Sustav virtualizacije
hr_HR[1]: Sustavi virtualizacije
hr_HR[2]: Sustavi virtualizacije

en: Visibility
hr_HR: Vidljivost

en: Visibility end date
hr_HR: Završni datum vidljivosti

en: Visibility start date
hr_HR: Početni datum vidljivosti

en: Visible for a change
hr_HR: Vidljivi za promjenu

en: Visible for a problem
hr_HR: Vidljivo za problem

en: Visible for a request
hr_HR: Vidljivo za zahtjev

en: Visible for an incident
hr_HR: Vidljivo za incident

en: Visible in a project
hr_HR: Vidljivo u projektu

en: Visible in a ticket
hr_HR: Vidljivo u nalogu

en: Visible in the simplified interface
hr_HR: Vidljivo u pojednostavljenom sučelju

en: Visible since
hr_HR: Vidljivo od

en: Visible until
hr_HR: Vidljivo dok

en: Volume | Volumes
hr_HR[0]: Volumen
hr_HR[1]: Volumeni
hr_HR[2]: Volumeni

en: Waiting for approval
hr_HR: Čeka odobrenje

en: Waiting time
hr_HR: Vrijeme čekanja

en: Warning
hr_HR: Upozorenje

en: Warning before running rename based on the dictionary rules
hr_HR: Upozorenje prije preimenovanja baziranog na pravilima rječnika

en: Warning state color
hr_HR: Boja stanja upozorenja

en: Warning state threshold
hr_HR: Boja stanja na pragu

en: Warning! This operation can put merged software in the dustbin.<br>Sure to notify your users.
hr_HR: Upozorenje! Ova operacija može staviti spojene softver u kantu za smeće.<br>Obavezno obavijestiti svoje korisnike.

en: Warning, your actual database will be totaly overwriten by the database you want to restore !!!
hr_HR: Upozorenje, Vaša trenutna baza podataka će biti u potpunosti prebrisana bazom podataka koju želite vratiti !!!

en: Warning: The request exceeds the limit of the directory. The results are only partial.
hr_HR: Upozorenje: Zahtjev premašuje ograničenje imenika. Rezultati su samo djelomični.

en: Warranty duration
hr_HR: Trajanje jamstva

en: Warranty expiration date
hr_HR: Datum isteka garancije

en: Warranty extension value
hr_HR: Garancija...

en: Warranty information
hr_HR: Informacije o garanciji

en: Watcher group | Watcher groups
hr_HR[0]: Grupa posmatrača
hr_HR[1]: Grupe posmatrača
hr_HR[2]: Grupe posmatrača

en: Watcher group manager
hr_HR: Upravitelj grupe posmatrača

en: Watcher user
hr_HR: Korisnik posmatrač

en: Way of sending emails
hr_HR: Način slanja email poruka

en: Web Link
hr_HR: Web veza

en: Web link
hr_HR: Web veza

en: Web link to approval the solution
hr_HR: Web veza prema odobrenju rješenja

en: Website
hr_HR: Web stranica

en: Wednesday
hr_HR: Srijeda

en: Week
hr_HR: Tjedan

en: When connecting or updating
hr_HR: Prilikom povezivanja ili ažuriranja

en: When disconnecting
hr_HR: Prilikom odspajanja

en: Wifi mode
hr_HR: Wifi mod

en: Wifi network | Wifi networks
hr_HR[0]: Wifi mreža
hr_HR[1]: Wifi mreže
hr_HR[2]: Wifi mreže

en: Wifi network type
hr_HR: Wifi tip mreže

en: Wifi port
hr_HR: Wifi priključak

en: Wifi protocol version
hr_HR: Wifi verzija protokola

en: Withdraw dynamic authorizations and groups
hr_HR: Povuci dinamička ovlaštenja i grupe

en: Without a reply, the ticket will be automatically closed after %s day | Without a reply, the ticket will be automatically closed after %s days
hr_HR[0]: Bez odgovora, nalog će biti automatski zatvoren nakon %s dana
hr_HR[1]: Bez odgovora, nalog će biti automatski zatvoren nakon %s dana
hr_HR[2]: Bez odgovora, nalog će biti automatski zatvoren nakon %s dana

en: Without name
hr_HR: Bez naziva

en: Without title
hr_HR: Bez naziva

en: Work in progress...
hr_HR: Rad u tijeku...

en: Worn cartridges
hr_HR: Istrošeni toneri

en: Write
hr_HR: Piši

en: Writer
hr_HR: Autor

en: Writing ability
hr_HR: Sposobnost pisanja

en: Written
hr_HR: Napisano

en: X-Auto-Response-Suppress email header
hr_HR: Zaglavlje u X-Auto-Response-Suppress email porukama

en: X-Priority email header
hr_HR: Zaglavlje u X-Priority email porukama

en: X-UCE-Status email header
hr_HR: Zaglavlje u X-UCE-Status email porukama

en: YYYY-MM-DD
hr_HR: GGGG-MM-DD

en: Yes
hr_HR: Da

en: Yes - Restrict to global management for manual add
hr_HR: Da - Ograniči na globalno upravljanje za ručno dodavanje

en: Yes - Restrict to unit management for manual add
hr_HR: Da - Ograniči na upravljanje po jedinici za ručno dodavanje

en: Yes if empty
hr_HR: Da ukoliko prazno

en: Yes if equal
hr_HR: Da ukoliko jednako

en: You are not allowed to change the visibility flag for child entities.
hr_HR: Niste ovlašteni da mijenjate oznake vidljivosti podsubjekta.

en: You are trying to use GLPI with outdated files compared to the version of the database. Please install the correct GLPI files corresponding to the version of your database.
hr_HR: Pokušavate koristiti datoteke GLPI-a iz ranije verzije u usporedbi s verzijom baze podataka. Instalirajte ispravne datoteke GLPI-a koje odgovaraju verziji vaše baze podataka.

en: You can also replace all uses of this dropdown by another.
hr_HR: Također možete zamijeniti svako korištenje ovog padajućeg izbornika sa drugim.

en: You can also specify a root location which will include all the generated locations.
hr_HR: Specificirajte korijensku lokaciju koja uključuje sve generirane lokacije.

en: You can continue to add elements to be transferred or execute the transfer now
hr_HR: Možete nastaviti sa dodavanjem elemenata za transfer ili transferirajte sada te elemente

en: You can delete or modify these accounts as well as the initial data.
hr_HR: Možete brisati ili mijenjati ove korisničke račune kao i inicijalne podatke.

en: You can delete this migration error
hr_HR: Možete obrisati ovu migracijsku grešku

en: You can't delete that item, because it has sub-items
hr_HR: Nemožete obrisati ovo mjesto, jer ima podstavke

en: You can't delete that item, because it is used for one or more items
hr_HR: Brisanje stavke nije moguće jer je koristi jedna ili više drugih stavki

en: You didn't select a database!
hr_HR: Niste odabrali bazu podataka!

en: You don't have access to this application because your account was deactivated or removed
hr_HR: Nemate pristup ovoj aplikaciji jer je Vaš korisnički račun onemogućen ili uklonjen

en: You don't have permission to perform this action.
hr_HR: Nemate ovlasti za izvođenje ove akcije.

en: You don't have right to connect
hr_HR: Nemate prava za pristup

en: You don't have right to see all tickets
hr_HR: Nemate dovoljno prava za pregled svih naloga

en: You don't need the "migration cleaner" tool anymore...
hr_HR: Ne treba Vam više alat "Čistač migracije"...

en: You have been made a request to reset your account password.
hr_HR: Podnijeli ste zahtjev za resetiranje lozinke Vašeg korisničkog računa.

en: You have been redirected because you no longer have access to this item
hr_HR: Preusmjereni ste jer više nemate pristup ovoj stavci

en: You have been redirected because you no longer have access to this ticket
hr_HR: Preusmjereni ste jer više nemate pritup ovom nalogu

en: You have not recorded any bookmarks yet
hr_HR: Još niste zabilježili nikakve oznake

en: You have the latest available version
hr_HR: Imate zadnju raspoloživu verziju

en: You must accept cookies to reach this application
hr_HR: Morate prihvatiti 'cookies', da se omogući pristup aplikaciji

en: You must activate the JavaScript function of your browser
hr_HR: Vaš preglednik mora imati omogućen JavaScript

en: You must desactivate the Session_use_trans_id option in your php.ini
hr_HR: Morate deaktivirati opciju Session_use_trans_id u php.ini.

en: You must install at least PHP 5.3.0.
hr_HR: Morate imati ugrađeno najmanje PHP 5.3.0

en: You must install the MySQL Improved extension for PHP.
hr_HR: Morate instalirati MySQL poboljšana proširenja za PHP.

en: You must now proceed to updating your database content
hr_HR: Morate sada nastaviti sa ažuriranjem sadržaja baze

en: You will find it on the GLPI-PROJECT.org site.
hr_HR: Naći čete na stranicama GLPI-PROJECT.org.

en: You will lose the formatting of your data
hr_HR: Izgubit ćete format podataka

en: Your PHP parser was compiled without the IMAP functions
hr_HR: Vaš PHP parser je kompajliran bez podrške za IMAP

en: Your email could not be processed.
    If the problem persists, contact the administrator
hr_HR: Vaš email nije mogao biti obrađen.⏎
    Ukoliko se problem nastavi manifestirati, obratite se administratoru sustava

en: Your observed tickets
hr_HR: Vaši promatrani radni nalozi

en: Your parser PHP is not installed with sessions support!
hr_HR: Vaš PHP parser nije instaliran sa podrškom za sesije!

en: Your password reset request has expired or is invalid. Please renew it.
hr_HR: Vaš zahtjev za resetiranje lozinke je istekao ili je neispravan. Molimo obnovite ga.

en: Your planning
hr_HR: Vaše planiranje

en: Your problems in progress
hr_HR: Vaši problemi u tijeku

en: Your rejected tickets
hr_HR: Vaši odbijeni nalozi

en: Your ticket has been registered, its treatment is in progress.
hr_HR: Vaš nalog je zaprimljen, rješavanje je u tijeku.

en: Your tickets in progress
hr_HR: Vaši nalozi u obradi

en: Your tickets to close
hr_HR: Vaši nalozi za zatvaranje

en: Your tickets to validate
hr_HR: Vaši nalozi za ovjeru

en: ^Top^
hr_HR: ^Vrh^

[ctx: adjective]
en: Invalid
hr_HR: Nije valjan

[ctx: adjective]
en: Valid
hr_HR: Valjan

en: after
hr_HR: nakon

en: and
hr_HR: i

en: and/or
hr_HR: i/ili

[ctx: authentication]
en: Enabled
hr_HR: Omogućeno

en: before
hr_HR: Prije

[ctx: button]
en: Add
hr_HR: Dodaj

[ctx: button]
en: Add a contact
hr_HR: Dodaj kontakt

[ctx: button]
en: Add a contract
hr_HR: Dodaj ugovor

[ctx: button]
en: Add a delegatee
hr_HR: Dodaj delegatora

[ctx: button]
en: Add a document
hr_HR: Dodaj dokument

[ctx: button]
en: Add a license
hr_HR: Dodaj licencu

[ctx: button]
en: Add a manager
hr_HR: Dodati upravitelja

[ctx: button]
en: Add a new file
hr_HR: Dodaj novu datoteku

[ctx: button]
en: Add a supplier
hr_HR: Dodaj dobavljača

[ctx: button]
en: Add a task
hr_HR: Dodaj zadatak

[ctx: button]
en: Add a user
hr_HR: Dodaj korisnika

[ctx: button]
en: Add a version
hr_HR: Dodaj verziju

[ctx: button]
en: Add an item
hr_HR: Dodaj stavku

[ctx: button]
en: Add consumables
hr_HR: Dodaj potrošni

[ctx: button]
en: Add to transfer list
hr_HR: Dodaj na listu za prijenos

[ctx: button]
en: Associate
hr_HR: Poveži

[ctx: button]
en: Associate an existing document
hr_HR: Poveži postojeći dokument

[ctx: button]
en: Browse
hr_HR: Pregled

[ctx: button]
en: Cancel
hr_HR: Otkaži

[ctx: button]
en: Change the authentication method
hr_HR: Promijeni metodu ovjere

[ctx: button]
en: Clean
hr_HR: Očisti

[ctx: button]
en: Confirm
hr_HR: Potvrdi

[ctx: button]
en: Connect
hr_HR: Poveži

[ctx: button]
en: Delete permanently
hr_HR: Trajno izbriši

[ctx: button]
en: Delete permanently and remove devices
hr_HR: Trajno izbriši i ukloni uređaje

[ctx: button]
en: Delete permanently but keep devices
hr_HR: Trajno izbriši ali zadrži uređaje

[ctx: button]
en: Delete permanently even if linked items
hr_HR: Trajno izbriši iako su povezane stavke

[ctx: button]
en: Disable
hr_HR: Deaktiviraj

[ctx: button]
en: Disconnect
hr_HR: Prekini

[ctx: button]
en: Dissociate
hr_HR: Razdvoji

[ctx: button]
en: Drag and drop or paste image
hr_HR: Povuci i spusti ili zalijepi sliku

[ctx: button]
en: Duplicate
hr_HR: Dupliciran

[ctx: button]
en: Enable
hr_HR: Aktiviraj

[ctx: button]
en: Export
hr_HR: Izvezi

[ctx: button]
en: Get email tickets now
hr_HR: Dohvati email tickete sad

[ctx: button]
en: Give
hr_HR: Daj

[ctx: button]
en: Import
hr_HR: Uvezi

[ctx: button]
en: Install
hr_HR: Namjesti

[ctx: button]
en: Link tickets
hr_HR: Poveži naloge

[ctx: button]
en: Manage
hr_HR: Upravljaj

[ctx: button]
en: Merge
hr_HR: Povezivanje

[ctx: button]
en: Move
hr_HR: Premijesti

[ctx: button]
en: Paste image
hr_HR: Zalijepi sliku

[ctx: button]
en: Post
hr_HR: Potvrdi

[ctx: button]
en: Put in dustbin
hr_HR: Stavite u kantu za smeće

[ctx: button]
en: Remove a contract
hr_HR: Ukloni ugovor

[ctx: button]
en: Remove a document
hr_HR: Ukloni dokument

[ctx: button]
en: Remove a user
hr_HR: Ukloni korisnika

[ctx: button]
en: Remove an item
hr_HR: Uklani stavku

[ctx: button]
en: Replace
hr_HR: Zamijeni

[ctx: button]
en: Restore
hr_HR: Obnovi

[ctx: button]
en: Save
hr_HR: Spremi

[ctx: button]
en: Search
hr_HR: Traži

[ctx: button]
en: Send
hr_HR: Pošalji

[ctx: button]
en: Show
hr_HR: Pokaži

[ctx: button]
en: Synchronize
hr_HR: Sinhroniziraj

[ctx: button]
en: Test
hr_HR: Testiraj

[ctx: button]
en: To change
hr_HR: Za promjenu

[ctx: button]
en: Uninstall
hr_HR: Deinstaliraj

[ctx: button]
en: Unlock
hr_HR: Otključaj

[ctx: button]
en: Update
hr_HR: Ažuriraj

[ctx: button]
en: Upgrade
hr_HR: Nadogradnja

[ctx: button]
en: Use
hr_HR: Koristite

en: can't connect to the database
hr_HR: Nemogu se spojiti na bazu

[ctx: cartridge]
en: Used | Used
hr_HR[0]: Korišten
hr_HR[1]: Korišteni
hr_HR[2]: Korišteni

[ctx: cartridge]
en: Worn | Worn
hr_HR[0]: Istrošen
hr_HR[1]: Istrošeni
hr_HR[2]: Istrošeni

[ctx: change]
en: Test
hr_HR: Testiraj

en: contains
hr_HR: sadrži

en: default criterion
hr_HR: zadani kriterij

en: default_value must be 0 or 1
hr_HR: zadana_vrijednost mora biti 0 ili 1

en: default_value must be numeric
hr_HR: zadana_vrijednost mora biti numerička

en: does not contain
hr_HR: ne sadrži

en: does not exist
hr_HR: ne postoji

en: exists
hr_HR: postoji

en: finished by
hr_HR: završen od

en: from
hr_HR: od

en: generated on %s
hr_HR: kreiran %s

en: glpi/glpi for the administrator account
hr_HR: glpi/glpi za administratorski račun

[ctx: impact]
en: All
hr_HR: Sve

[ctx: impact]
en: At least high
hr_HR: Barem visoko

[ctx: impact]
en: At least low
hr_HR: Najmanje nisko

[ctx: impact]
en: At least medium
hr_HR: Najmanje srednje

[ctx: impact]
en: At least very high
hr_HR: Barem vrlo visoko

[ctx: impact]
en: At least very low
hr_HR: Najmanje vrlo nisko

[ctx: impact]
en: High
hr_HR: Visoko

[ctx: impact]
en: Low
hr_HR: Nisko

[ctx: impact]
en: Medium
hr_HR: Srednje

[ctx: impact]
en: Very high
hr_HR: Vrlo visoko

[ctx: impact]
en: Very low
hr_HR: Vrlo nisko

en: is
hr_HR: je

en: is already present in GLPI
hr_HR: se već nalaze u GLPI-u

en: is empty in GLPI
hr_HR: je prazan u GLPI-u

en: is not
hr_HR: nije

[ctx: item]
en: State
hr_HR: Stanje

en: item not linked to an object
hr_HR: stavka nije vezana za objekt

en: last Friday
hr_HR: prošli petak

en: last Monday
hr_HR: prošli ponedjeljak

en: last Saturday
hr_HR: prošla subota

en: last Sunday
hr_HR: prošla nedjelja

en: last Thursday
hr_HR: prošli četvrtak

en: last Tuesday
hr_HR: prošli utorak

en: last Wednesday
hr_HR: prošla srijeda

en: last criterion
hr_HR: posljednji kriterij

en: ldap_start_tls does not exist
hr_HR: ldap_start_tls ne postoji

[ctx: location]
en: State
hr_HR: Stanje

en: magic_quotes_sybase extension test
hr_HR: Test ekstenzije magic_quotes_sybase

en: mbstring extension not found. Warning with charsets used.
hr_HR: mbstring ekstenzija nije nađena. Upozorenje, koji se charset koristi.

[ctx: name]
en: Update
hr_HR: Ažuriraj

en: normal/normal for the normal account
hr_HR: normal/normal za normalni korisnički račun

en: not under
hr_HR: nije ispod

en: on Saturday
hr_HR: U Subotu

en: on week
hr_HR: na tjedan

en: optimize
hr_HR: optimizirati

en: or
hr_HR: ili

[ctx: periodicity]
en: Daily
hr_HR: Dnevno

[ctx: periodicity]
en: Monthly
hr_HR: Mjesečno

[ctx: periodicity]
en: None
hr_HR: Ništa

[ctx: periodicity]
en: Weekly
hr_HR: Tjedno

[ctx: person]
en: Title
hr_HR: Naslov

[ctx: phone]
en: Number
hr_HR: Broj

[ctx: phone]
en: Number of licenses
hr_HR: Broj licenci

[ctx: plugin]
en: Enabled
hr_HR: Omogućeno

[ctx: plugin]
en: Installed / not activated
hr_HR: Instalirano / nije aktivirano

[ctx: plugin]
en: Installed / not configured
hr_HR: Instalirano / nije konfigurirano

[ctx: plugin]
en: Not installed
hr_HR: Nije instaliran

en: post-only/postonly for the postonly account
hr_HR: post-only/postonly za postonly korisnički račun

[ctx: price]
en: Value
hr_HR: Vrijednost

[ctx: priority]
en: All
hr_HR: Sve

[ctx: priority]
en: At least high
hr_HR: Barem visoko

[ctx: priority]
en: At least low
hr_HR: Najmanje nisko

[ctx: priority]
en: At least medium
hr_HR: Najmanje srednje

[ctx: priority]
en: At least very high
hr_HR: Barem vrlo visoko

[ctx: priority]
en: At least very low
hr_HR: Najmanje vrlo nisko

[ctx: priority]
en: High
hr_HR: Visoko

[ctx: priority]
en: Low
hr_HR: Nisko

[ctx: priority]
en: Major
hr_HR: Glavni

[ctx: priority]
en: Medium
hr_HR: Srednje

[ctx: priority]
en: Very high
hr_HR: Vrlo visoko

[ctx: priority]
en: Very low
hr_HR: Vrlo nisko

[ctx: quantity]
en: Number
hr_HR: Broj

[ctx: quantity]
en: Number of associated items
hr_HR: Broj povezanih stavaka

[ctx: quantity]
en: Number of changes
hr_HR: Broj promjena

[ctx: quantity]
en: Number of contracts
hr_HR: Broj ugovora

[ctx: quantity]
en: Number of documents
hr_HR: Broj dokumenata

[ctx: quantity]
en: Number of followups
hr_HR: Broj nastavaka

[ctx: quantity]
en: Number of installations
hr_HR: Broj instalacija

[ctx: quantity]
en: Number of items
hr_HR: Broj stavaka

[ctx: quantity]
en: Number of lines
hr_HR: Broj linija

[ctx: quantity]
en: Number of linked tickets
hr_HR: Broj vezanih naloga

[ctx: quantity]
en: Number of problems
hr_HR: Broj problema

[ctx: quantity]
en: Number of tasks
hr_HR: Broj zadataka

[ctx: quantity]
en: Number of team members
hr_HR: Broj članova tima

[ctx: quantity]
en: Number of tickets
hr_HR: Broj naloga

[ctx: quantity]
en: Processors number
hr_HR: Broj procesora

en: regular expression does not match
hr_HR: regularni izraz se ne podudara

en: regular expression matches
hr_HR: regularni izraz se podudara

en: run script as apache user
hr_HR: Pokrenuti skriptu kao Apache korisnik

en: send contract alert failed
hr_HR: slanje upozorenja ugovora nije uspjelo

en: send infocom alert failed
hr_HR: slanje infocom upozorenja nije uspjelo

en: session.auto_start is activated. See .htaccess file in the GLPI root for more information.
hr_HR: session.auto_start je aktivno. Vidite .htaccess datoteku u GLPI korijenskoj mapi za više informacija.

[ctx: setup]
en: General
hr_HR: Generalni

en: starting with
hr_HR: kreni sa

[ctx: status]
en: Accepted
hr_HR: Prihvaćeno

[ctx: status]
en: Closed
hr_HR: Zatvoren

[ctx: status]
en: New
hr_HR: Novo

[ctx: status]
en: Not closed
hr_HR: Nije zatvoreno

[ctx: status]
en: Not solved
hr_HR: Nije riješen

[ctx: status]
en: Processing (assigned)
hr_HR: Obrada (dodijeljeno)

[ctx: status]
en: Processing (planned)
hr_HR: Obrada (planirano)

[ctx: status]
en: Solved
hr_HR: Riješen

[ctx: status]
en: Solved + Closed
hr_HR: Riješeno + Zatvoreno

en: tech/tech for the technician account
hr_HR: tech/tech za korisnika tehničara

en: this port
hr_HR: ovaj priključak

[ctx: ticket]
en: New
hr_HR: Novo

en: to
hr_HR: Do

en: to see the entity and its sub-entities
hr_HR: da vidite subjekt i njegov pod-subjekt

en: tree structure
hr_HR: granata struktura

en: under
hr_HR: pod

[ctx: urgency]
en: All
hr_HR: Sve

[ctx: urgency]
en: At least high
hr_HR: Barem visoko

[ctx: urgency]
en: At least low
hr_HR: Najmanje nisko

[ctx: urgency]
en: At least medium
hr_HR: Najmanje srednje

[ctx: urgency]
en: At least very high
hr_HR: Barem vrlo visoko

[ctx: urgency]
en: At least very low
hr_HR: Najmanje vrlo nisko

[ctx: urgency]
en: High
hr_HR: Visoko

[ctx: urgency]
en: Low
hr_HR: Nisko

[ctx: urgency]
en: Medium
hr_HR: Srednje

[ctx: urgency]
en: Very high
hr_HR: Vrlo visoko

[ctx: urgency]
en: Very low
hr_HR: Vrlo nisko

en: version
hr_HR: Verzija

en: webcal:// synchronization
hr_HR: webcal:// Sinkronizacija

en: with email response
hr_HR: sa email odgovorom

en: without email response
hr_HR: bez email odgovora

en: x509 certificate authentication
hr_HR: x509 ovjera certifikata

en: you may have to add a network
hr_HR: možda ćete morati dodati mrežu
