GLPI Project - en to lv_LV translation catalogue (2246 entries)

en: "Migration cleaner" tool
lv_LV: "Migrācijas tīrītājs" darbarīks

en: %1$d day %2$dh%3$s | %1$d days %2$dh%3$s
lv_LV[0]: %1$d diena %2$dh%3$s
lv_LV[1]: %1$d diena %2$dh%3$s
lv_LV[2]: %1$d dienas %2$dh%3$s

en: %1$d on %2$d
lv_LV: %1$d uz %2$d

en: %1$s - Network outlet %2$s
lv_LV: %1$s - Tīkla punkts %2$s

en: %1$s - The port %2$s
lv_LV: %1$s - Pieslēgvieta %2$s

en: %1$s adds the item %2$s
lv_LV: %1$s pievieno vienību %2$s

en: %1$s adds the item %2$s (%3$d)
lv_LV: %1$s pievieno vienību %2$s (%3$d)

en: %1$s adds the license %2$s
lv_LV: %1$s pievieno licenci %2$s

en: %1$s adds the version %2$s
lv_LV: %1$s pievieno versiju %2$s

en: %1$s by %2$s
lv_LV: %1$s no %2$s

en: %1$s log in from IP %2$s
lv_LV: %1$s pieteicās no IP %2$s

en: %1$s login since %2$s | %1$s logins since %2$s
lv_LV[0]: %1$s pieslēdzās sistēmais no %2$s
lv_LV[1]: %1$s pieslēdzās sistēmais no %2$s
lv_LV[2]: %1$s pieslēdzās sistēmais no %2$s

en: %1$s of %2$s: %3$s
lv_LV: %1$s no %2$s: %3$s

en: %1$s on %2$s
lv_LV: %1$s uz %2$s

en: %1$s trying to add an item that already exists: %2$s
lv_LV: %1$s mēģināja pievienot jau esošu vienību: %2$s

en: %1$s updates the item %2$s
lv_LV: %1$s atjaunoja vienību %2$s

en: %1$s updates the license %2$s
lv_LV: %1$s atjaunoja licenci %2$s

en: %1$s updates the version %2$s
lv_LV: %1$s atjaunoja versiju %2$s

en: %1$s%2$d days %3$d hours %4$d minutes
lv_LV: %1$s%2$d dienas %3$d stundas %4$d minūtes

en: %1$s%2$d days %3$d hours %4$d minutes %5$d seconds
lv_LV: %1$s%2$d dienas %3$d stundas %4$d minūtes %5$d sekundes

en: %1$s%2$d hours %3$d minutes
lv_LV: %1$s%2$d stundas %3$d minūtes

en: %1$s%2$d hours %3$d minutes %4$d seconds
lv_LV: %1$s%2$d stundas %3$d minūtes %4$d sekundes

en: %1$s%2$d minute | %1$s%2$d minutes
lv_LV[0]: %1$s%2$d minūtes
lv_LV[1]: %1$s%2$d minūte
lv_LV[2]: %1$s%2$d minūtes

en: %1$s%2$d minutes %3$d seconds
lv_LV: %1$s%2$d minūtes %3$d sekundes

en: %1$s%2$s second | %1$s%2$s seconds
lv_LV[0]: %1$s%2$s sekundes
lv_LV[1]: %1$s%2$s sekunde
lv_LV[2]: %1$s%2$s sekundes

en: %1$s: from %2$s to %3$s:
lv_LV: %1$s: no %2$s līdz %3$s:

en: %d associated document | %d associated documents
lv_LV[0]: %d piesaistīts dokuments
lv_LV[1]: %d piesaistīti dokumenti
lv_LV[2]: %d piesaistīti dokumenti

en: %d day | %d days
lv_LV[0]: %d diena
lv_LV[1]: %d diena
lv_LV[2]: %d dienas

en: %d hour | %d hours
lv_LV[0]: %d stunda
lv_LV[1]: %d stunda
lv_LV[2]: %d stundas

en: %d millisecond | %d milliseconds
lv_LV[0]: %d milisekunde
lv_LV[1]: %d milisekunde
lv_LV[2]: %d milisekundes

en: %d minute | %d minutes
lv_LV[0]: %d minūte
lv_LV[1]: %d minūte
lv_LV[2]: %d minūtes

en: %d month | %d months
lv_LV[0]: %d mēnesis
lv_LV[1]: %d mēnesis
lv_LV[2]: %d mēneši

en: %d new ticket | %d new tickets
lv_LV[0]: %d jaunu pieteikumu
lv_LV[1]: %d jauns pieteikums
lv_LV[2]: %d jauni pieteikumi

en: %d printed page | %d printed pages
lv_LV[0]: %d izdrukāta lapa
lv_LV[1]: %d izdrukātas lapas
lv_LV[2]: %d izdrukātas lapas

en: %d second | %d seconds
lv_LV[0]: %d sekunde
lv_LV[1]: %d sekunde
lv_LV[2]: %d sekundes

en: %d view | %d views
lv_LV[0]: %d skatījums
lv_LV[1]: %d skatījums
lv_LV[2]: %d skatījumi

en: %d week | %d weeks
lv_LV[0]: %d nedēļa
lv_LV[1]: %d nedēļa
lv_LV[2]: %d nedēļas

en: %d year | %d years
lv_LV[0]: %d gads
lv_LV[1]: %d gads
lv_LV[2]: %d gadi

en: %s Mio
lv_LV: %s MB

en: %s Mio max
lv_LV: maksimāli %s MiB

en: %s adds a cost
lv_LV: %s pievieno izmaksas

en: %s adds a followup
lv_LV: %s pievieno sekojumu

en: %s adds a link with a supplier
lv_LV: %s pievieno saiti piegādātājam

en: %s adds a link with an item
lv_LV: %s pievieno saiti vienībai

en: %s adds a target
lv_LV: %s pievieno mērķauditoriju

en: %s adds a task
lv_LV: %s pievieno uzdevumu

en: %s adds a user to a group
lv_LV: %s pievieno lietotāju grupai

en: %s adds a user to an entity
lv_LV: %s pievieno lietotāju organizācijai

en: %s adds a virtual machine
lv_LV: %s pievieno virtuālo darbstaciju

en: %s adds a volume
lv_LV: %s pievieno sējumu

en: %s adds an actor
lv_LV: %s pievieno darbinieku

en: %s adds an approval
lv_LV: %s pievieno apstiprinājumu

en: %s adds an item
lv_LV: %s pievieno vienību

en: %s adds cartridges
lv_LV: %s pievieno kasetnes

en: %s adds consumables
lv_LV: %s pievieno izlietojamos materiālus

en: %s adds hidden field
lv_LV: %s pievieno slēpto lauku

en: %s adds mandatory field
lv_LV: %s pievieno obligāto lauku

en: %s adds predefined field
lv_LV: %s pievieno Iepriekšdefinētu lauku

en: %s adds several network ports
lv_LV: %s pievieno vairākus  tīkla portus

en: %s adds the item
lv_LV: %s pievieno vienību

en: %s approves or refuses a solution
lv_LV: %s apstiprināja vai noraidīja lēmumu

en: %s associates a VLAN to a network port
lv_LV: %s saistīja VLAN ar tīkla portu

en: %s associates a computer and a license
lv_LV: %s izveidoja saikni starp datoru un licenci

en: %s associates a network name to an item
lv_LV: %s piesaista tīkla nosaukumu vienībai

en: %s associates a type
lv_LV: %s norādīja tipu

en: %s connects an item
lv_LV: %s pievienoja vienību

en: %s deleted
lv_LV: %s dzēsts

en: %s deletes an actor
lv_LV: %s dzēsa darbinieku

en: %s deletes an item
lv_LV: %s dzēsa ierakstu

en: %s deletes several network ports
lv_LV: %s dzēš vairākus tīkla portus

en: %s deletes users from a group
lv_LV: %s dzēš lietotāju no grupas

en: %s disconnects an item
lv_LV: %s atvienoja vienību

en: %s gives a consumable
lv_LV: %s saņēma izlietojamos materiālus

en: %s hour | %s hours
lv_LV[0]: %s stunda
lv_LV[1]: %s stunda
lv_LV[2]: %s stundas

en: %s installs a cartridge
lv_LV: %s uzstāda kasetni

en: %s installs software
lv_LV: %s uzstādīja programmatūru

en: %s is not writable
lv_LV: %s ir tikai lasāma

en: %s item | %s items
lv_LV[0]: %s ieraksts
lv_LV[1]: %s ieraksts
lv_LV[2]: %s ieraksti

en: %s items/sec
lv_LV: %s ieraksti/sekundē

en: %s purges a cartridge
lv_LV: %s attīra kasetni

en: %s purges a sla level
lv_LV: %s attīra sla līmeni

en: %s purges a virtual machine
lv_LV: %s attīra virtuālo darbstaciju

en: %s purges a volume
lv_LV: %s attīra sējumu

en: %s purges an item
lv_LV: %s attīra objektu

en: %s purges link between tickets
lv_LV: %s tīra saistību starp pieteikumiem

en: %s replaces an item
lv_LV: %s aizvietoja vienību

en: %s restores an item
lv_LV: %s atjaunoja ierakstu

en: %s second | %s seconds
lv_LV[0]: %s sekunde
lv_LV[1]: %s sekunde
lv_LV[2]: %s sekundes

en: %s sets unitary management
lv_LV: %s nosaka vienotu vadību

en: %s start | %s starts
lv_LV[0]: %s palaists
lv_LV[1]: %s palaisti
lv_LV[2]: %s palaisti

en: %s stop | %s stops
lv_LV[0]: %s apstādināts
lv_LV[1]: %s apstādināti
lv_LV[2]: %s apstādināti

en: %s ticket in progress or recently solved on this item. | %s tickets in progress or recently solved on this item.
lv_LV[0]: Par šo vienību tiek risināti vai nesen atrisināti %s pieteikumi
lv_LV[1]: Par šo vienību tiek risināts vai nesen atrisināts %s pieteikums
lv_LV[2]: Par šo vienību tiek risināti vai nesen atrisināti %s pieteikumi

en: %s tries to use a non standard path.
lv_LV: %s mēģināja izmantot nestandarta ceļu.

en: %s updates a cartridge
lv_LV: %s atjaunoja kasetni

en: %s updates a cost
lv_LV: %s atjaunoja izmaksas

en: %s updates a followup
lv_LV: %s atjaunoja sekojumu

en: %s updates a sla level
lv_LV: %s atjaunoja sla līmeni

en: %s updates a task
lv_LV: %s atjaunoja uzdevumu

en: %s updates a virtual machine
lv_LV: %s atjaunoja virtuālo darbstaciju

en: %s updates a volume
lv_LV: %s atjaunoja sējumu

en: %s updates an approval
lv_LV: %s atjaunoja apstiprinājumu

en: %s updates an item
lv_LV: %s atjaunoja vienību

en: %s: send cartridge alert failed
lv_LV: %s: brīdinājums par kasetni netika nosūtīts

en: (%1$d authorizations problems, %2$d failures)
lv_LV: (%1$d problēmas autorizējoties, %2$d atteices)

en: (leave the field empty for a generation from HTML)
lv_LV: (atstāt tukšu lauku, lai ģenerētu tā saturu no HTML)

en: + %d day | + %d days
lv_LV[0]: + %d diena
lv_LV[1]: + %d diena
lv_LV[2]: + %d dienas

en: + %d hour | + %d hours
lv_LV[0]: + %d stundas
lv_LV[1]: + %d stunda
lv_LV[2]: + %d stunda

en: + %d minute | + %d minutes
lv_LV[0]: + %d minūte
lv_LV[1]: + %d minūte
lv_LV[2]: + %d minūtes

en: + %d month | + %d months
lv_LV[0]: + %d mēnesis
lv_LV[1]: + %d mēnesis
lv_LV[2]: + %d mēneši

en: + %d week | + %d weeks
lv_LV[0]: + %d nedēļa
lv_LV[1]: + %d nedēļa
lv_LV[2]: + %d nedēļas

en: + %d year | + %d years
lv_LV[0]: + %d gads
lv_LV[1]: + %d gads
lv_LV[2]: + %d gadi

en: - %d day | - %d days
lv_LV[0]: - %d diena
lv_LV[1]: - %d diena
lv_LV[2]: - %d dienas

en: - %d hour | - %d hours
lv_LV[0]: - %d stunda
lv_LV[1]: - %d stunda
lv_LV[2]: - %d stundas

en: - %d minute | - %d minutes
lv_LV[0]: - %d minūte
lv_LV[1]: - %d minūte
lv_LV[2]: - %d minūtes

en: - %d month | - %d months
lv_LV[0]: - %d mēnesis
lv_LV[1]: - %d mēnesis
lv_LV[2]: - %d mēneši

en: - %d week | - %d weeks
lv_LV[0]: - %d nedēļa
lv_LV[1]: - %d nedēļa
lv_LV[2]: - %d nedēļas

en: - %d year | - %d years
lv_LV[0]: - %d gads
lv_LV[1]: - %d gads
lv_LV[2]: - %d gadi

en: ... From an external source
lv_LV: ... No ārēja avota

en: 1- Critical (login error only)
lv_LV: 1- Kritisks (tikai neveiksmīgas pieslēgšanās)

en: 2- Severe (not used)
lv_LV: 2- Nopietns (netiek izmantots)

en: 3- Important (successful logins)
lv_LV: 3- Svarīgi (veiksmīgās pieslēgšanās)

en: 4- Notices (add, delete, tracking)
lv_LV: 4- Paziņojumi (pievienots, dzēsts, sekošana)

en: 5- Complete (all)
lv_LV: 5- Pilnīgs (Visu)

en: A file and a directory have be created and deleted - Perfect!
lv_LV: Izdevās izveidot un dzēst datni un mapi!

en: A file was created - Perfect!
lv_LV: Fails tika izveidots - lieliski!

en: A minimum of 64 Mio is commonly required for GLPI.
lv_LV: Parasti GLPI ir nepieciešami vismaz 64MB atmiņas.

en: A new version is available: %s.
lv_LV: Ir pieejama jauna versija: %s.

en: ANV
lv_LV: PVN

en: Access denied
lv_LV: Pieeja liegta

en: Access to the Frequently Asked Questions
lv_LV: Pieeja bieži uzdotiem jautājumiem

en: Account net value
lv_LV: Konta neto vērtība

en: Account number
lv_LV: Konta numurs

en: Action | Actions
lv_LV[0]: Darbības
lv_LV[1]: Darbība
lv_LV[2]: Darbības

en: Action completed, fully processed
lv_LV: Darbība pabeigta, izpildīta pilnībā

en: Action completed, no processing required
lv_LV: Darbība pabeigta, nebija nepieciešama izpilde

en: Action completed, partially processed
lv_LV: Darbība pabeigta, izpildīta daļēji

en: Action type
lv_LV: Darbības tips

en: Action when a user is deleted from the LDAP directory
lv_LV: Darbība, ja lietotājs dzēsts no LDAP direktorijas

en: Active
lv_LV: Aktīvs

en: Actor
lv_LV: Dalībnieks

en: Actual locations
lv_LV: Faktiskā vieta

en: Ad-hoc (without access point)
lv_LV: Ad-hoc (bez piekļuve punkta)

en: Add
lv_LV: Pievienot

en: Add a LDAP directory replica
lv_LV: Pievienot LDAP direktorijas repliku

en: Add a change
lv_LV: Pievienot izmaiņas

en: Add a close time
lv_LV: Pievienot slēgšanas laiku

en: Add a compatible printer model
lv_LV: Pievienot saderīgu printera modeli

en: Add a contact
lv_LV: Pievienot kontaktpersonu

en: Add a contract
lv_LV: Pievienot līgumu

en: Add a criterion
lv_LV: Pievienot kritēriju

en: Add a document
lv_LV: Pievienot dokumentu

en: Add a followup to tickets (requester)
lv_LV: Pievienot sekojumu pieteikumiem (pieprasītājs).

en: Add a followup to tickets of associated groups
lv_LV: Pievienot sekojumu pieprasījumiem no saistītās grupas

en: Add a global search criterion
lv_LV: Pievienot globālu meklēšanas kritēriju

en: Add a hidden field
lv_LV: Pievienot slēpto lauku

en: Add a mandatory field
lv_LV: Pievienot obligāto lauku

en: Add a network
lv_LV: Pievienot datortīklu

en: Add a network name
lv_LV: Pievienot datortīkla vārdu

en: Add a new component
lv_LV: Pievienot jaunu komponenti

en: Add a new cost
lv_LV: Pievienot izmaksas

en: Add a new followup
lv_LV: Pievienot jaunu sekojumu

en: Add a new task
lv_LV: Pievienot jaunu uzdevumu

en: Add a new translation
lv_LV: Pievienot jaunu tulkojumu

en: Add a predefined field
lv_LV: Pievienot Iepriekšdefinētu lauku

en: Add a problem
lv_LV: Pievienot problēmu

en: Add a project
lv_LV: Pievienot projektu

en: Add a schedule
lv_LV: Pievienot grafikam

en: Add a search criterion
lv_LV: Pievienot meklēšanas kritēriju

en: Add a supplier
lv_LV: Pievienot piegādātāju

en: Add a target
lv_LV: Pievienot mērķauditoriju

en: Add a template...
lv_LV: Pievienot veidni...

en: Add a ticket
lv_LV: Pievienot pieteikumu

en: Add a user
lv_LV: Pievienot lietotāju

en: Add a user without accreditation from a LDAP directory
lv_LV: Pievienot lietotāju bez akreditācijas no LDAP direktorijas

en: Add a virtual machine
lv_LV: Pievienot virtuālo darbstaciju

en: Add a volume
lv_LV: Pievienot sējumu

en: Add an actor
lv_LV: Pievienot dalībnieku

en: Add an authorization to a user
lv_LV: Pilnvaru piešķiršana lietotājam

en: Add an escalation level
lv_LV: Pievienot ietekmes novērtējumu

en: Add an item
lv_LV: Pievienot vienību

en: Add an item type
lv_LV: Pievienot vienības tipu

en: Add cartridges
lv_LV: Pievienot kasetnes

en: Add date
lv_LV: Pievienot datumu

en: Add new devices
lv_LV: Pievienot jaunu iekārtu

en: Add several ports
lv_LV: Pievienot vairākus portus

en: Add the component
lv_LV: Pievienot komponentu

en: Add the item
lv_LV: pievieno vienību

en: Add to schedule
lv_LV: Pievienot plānojumam

en: Add user...
lv_LV: Pievienot lietotāju...

en: Add users from an external source
lv_LV: Pievienot lietotājus no ārēja avota

en: Added by %s
lv_LV: Pievienoja %s

en: Added document: %s
lv_LV: Pievienot dokumentu: %s

en: Address
lv_LV: Adrese

en: Addressable network
lv_LV: Adrešu tīkls

en: Administration
lv_LV: Administrēšana

en: Administration of reservations
lv_LV: Rezervāciju Administrēšana

en: Administrative number
lv_LV: Administratīvais numurs

en: Administrator
lv_LV: Administrators

en: Administrator email
lv_LV: Administratora e-pasts

en: Administrator name
lv_LV: Administratora vārds

en: Administrator reply-to email (if needed)
lv_LV: Administratora reply-to epasts (ja nepieciešams)

en: Advanced information
lv_LV: Paplašinātā informācija

en: Affected computers
lv_LV: Ietekmētie datori

en: After
lv_LV: pēc

en: Alarms on cartridges
lv_LV: Kasetņu brīdinājumi

en: Alarms on consumables
lv_LV: Izlietojamo materiālu brīdinājumi

en: Alarms on contracts
lv_LV: Līgumu brīdinājumi

en: Alarms on expired licenses
lv_LV: Licenšu beigšanās brīdinājumi

en: Alarms on financial and administrative information
lv_LV: Brīdinājumus par finanšu un administratīvo informāciju

en: Alarms options
lv_LV: Brīdinājumu uzstādījumi

en: Alert on duplicate record
lv_LV: Paziņot ja ieraksts jau eksistē

en: Alert sent on %s
lv_LV: Paziņojums nosūtīts uz %s

en: Alert threshold
lv_LV: Brīdinājuma slieksnis

en: Alerts on reservations
lv_LV: Brīdinājumi par rezervācijām

en: All
lv_LV: Viss

en: All categories
lv_LV: Visas kategorijas

en: All items
lv_LV: Visi ieraksti

en: All my articles
lv_LV: Visi mani raksti

en: All pages in CSV
lv_LV: Visas lapas CSV datnē

en: All pages in SLK
lv_LV: Visas lapas SLK datnē

en: All pages in landscape PDF
lv_LV: Visas lapas ainavas PDF datnē

en: All pages in portrait PDF
lv_LV: Visas lapas portreta PDF datnē

en: All reservable devices
lv_LV: Visa nomājamā aparatūra

en: All unpublished articles
lv_LV: Visi nepublicētie raksti

en: All users having administrators rights have have been updated to 'super-admin' rights with the creation of his new user type.
lv_LV: Tagad visi administrātori ir ar 'super-admin' tiesībām. Šis jaunais lietotāju tips arī tika pievienots.

en: Allocated memory
lv_LV: Pieejamā atmiņa

en: Allocated memory > 64Mio - Perfect!
lv_LV: Piešķirtā atmiņa > 64M - lieliski!

en: Allocated memory test
lv_LV: Pieejamās atmiņas tests

en: Allow FAQ anonymous access
lv_LV: Ļaut anonīmiem lietotājiem skatīt BUJ

en: Allow anonymous followups (receiver)
lv_LV: Atļaut anonīmus sekojumus (saņēmējam)

en: Allow anonymous ticket creation (helpdesk.receiver)
lv_LV: Ļaut anonīmu pieteikumu pievienošanu (helpdesk.receiver)

en: Alternate username
lv_LV: Alternatīvs lietotājvārds

en: Alternate username number
lv_LV: Alternatīvā lietotājvārda numurs

en: Alternate username updated. The connected items have been updated using this alternate username.
lv_LV: Alternatīvais lietotājvārds atjaunināts. Saistītajiem objektiem norādīts alternatīvais lietotājvārds.

en: Always
lv_LV: Vienmēr

en: Always dereferenced
lv_LV: Vienmēr bez atsaucēm (always dereferenced)

en: Amortization coefficient
lv_LV: Amortizācijas koeficients

en: Amortization duration
lv_LV: Amortizācijas ilgums

en: Amortization type
lv_LV: Amortizācijas tips

en: An email has been sent to your email address. The email contains information for reset your password.
lv_LV: Atbilde tika nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi. E-pasts saturēs informāciju, kā atiestatīt savu paroli.

en: An email was sent to %s
lv_LV: E-pasts tika nosūtīts uz %s

en: Analysis
lv_LV: Analīze

en: Applied
lv_LV: Apstiprināt

en: Approval | Approvals
lv_LV[0]: Apstiprinājums
lv_LV[1]: Apstiprinājumi
lv_LV[2]: Apstiprinājumi

en: Approval comments
lv_LV: Apstiprinājuma piezīmes

en: Approval date
lv_LV: Apstiprinājuma datums

en: Approval granted by %s
lv_LV: Apstiprinājums piešķirts %s

en: Approval of the solution
lv_LV: Risinājuma apstiprināšana

en: Approval request
lv_LV: Apstiprinājuma pieprasījums

en: Approval request send to %s
lv_LV: Sūtīt apstiprinājuma pieprasījumu %s

en: Approval requester
lv_LV: Apstiprinājuma pieprasītājs

en: Approve the solution
lv_LV: Apstiprināt risinājumu

en: Approver
lv_LV: Apstiprinātājs

en: April
lv_LV: Aprīlis

en: Are you sure you want to return this non-reservable item?
lv_LV: Tiešām vēlies dzēst šo objektu no nomājamo saraksta?

en: As child of
lv_LV: Kā apakšlīmenis

en: As soon as possible
lv_LV: Cik ātri vien iespējams

en: Assets
lv_LV: Inventārs

en: Assign
lv_LV: Piešķirt

en: Assign a SLA
lv_LV: Piešķirt SLA

en: Assign a ticket
lv_LV: Piešķirt pieteikumu izpildei

en: Assign equipment
lv_LV: Piesaistīt iekārtu

en: Assign the value from regular expression
lv_LV: Piešķirt vērtību no regex.

en: Assign: equipment by IP address
lv_LV: Piesaistīt aprīkojumu pēc IP adreses

en: Assign: equipment by MAC address
lv_LV: Piesaistīt aprīkojumu pēc MAC adreses

en: Assign: equipment by name + domain
lv_LV: Piesaistīt iekārtas pēc vārda + domēna

en: Assigned
lv_LV: Izpildītājs

en: Assigned to
lv_LV: Piešķirts

en: Assigned to a supplier
lv_LV: Piešķirt piegādātaju

en: Assigned to groups
lv_LV: Piešķirt grupām

en: Assigned to technicians
lv_LV: Piešķirt tehniķim

en: Assistance
lv_LV: Atbalsts

en: Associable items to a ticket
lv_LV: Pieteikumam piesaistāmi objekti

en: Associable to a ticket
lv_LV: Piesaistāms pieteikumam

en: Associate a VLAN
lv_LV: Pievienot VLAN

en: Associate to a group
lv_LV: Asociēt ar grupu

en: Associate to a profile
lv_LV: Piesaistīt profilam

en: Associated contact | Associated contacts
lv_LV[0]: Piesaistītā kontaktpersona
lv_LV[1]: Piesaistītās kontaktpersonas
lv_LV[2]: Piesaistītās kontaktpersonas

en: Associated contract | Associated contracts
lv_LV[0]: Saistītais līgums
lv_LV[1]: Saistītie līgumi
lv_LV[2]: Saistītie līgumi

en: Associated item | Associated items
lv_LV[0]: Saistītais objekts
lv_LV[1]: Saistītie objekti
lv_LV[2]: Saistītie objekti

en: Associated item ID
lv_LV: Saistīto objektu ID

en: Associated supplier | Associated suppliers
lv_LV[0]: Saistītais piegādātājs
lv_LV[1]: Saistītie piegādātāji
lv_LV[2]: Saistītie piegādātāji

en: Association
lv_LV: Asociācija (Asociēšana)

en: At least one field has an incorrect value
lv_LV: Vismaz vienā lauciņā norādīta nekorekta vērtība

en: Attribute representing entity
lv_LV: Atribūtu pārstāvošā nodaļa

en: Attribute value
lv_LV: Atribūta vērtība

en: August
lv_LV: Augusts

en: Authentication
lv_LV: Pieteikšanās

en: Authentication on GLPI database
lv_LV: Pieteikšanās izmantojot GLPI datubāzi

en: Authentication on a LDAP directory
lv_LV: Pieteikšanās izmantojot LDAP autorizāciju

en: Authentication on mail server
lv_LV: Pieteikšanās izmantojot IMAP/POP serveri

en: Author | Authors
lv_LV[0]: Autors
lv_LV[1]: Autori
lv_LV[2]: Autori

en: Authorization | Authorizations
lv_LV[0]: Autorizācija
lv_LV[1]: Autorizācijas
lv_LV[2]: Autorizācijas

en: Authorization error
lv_LV: Autorizācijas kļūda

en: Authorizations assignment rules
lv_LV: Tiesību piešķiršanas nosacījumi

en: Authorize reservations
lv_LV: Atļaut nomu

en: Authorized upload
lv_LV: Augšupielāde ar atļaujām

en: Autocompletion of text fields
lv_LV: Teksta lauku autopabeigšana

en: Autofill dates for financial and administrative information
lv_LV: Finanšu un administratīvā informācija : Datumu automātiskā aizpilde

en: Automatic
lv_LV: Automātiski

en: Automatic action | Automatic actions
lv_LV[0]: Automātiskā darbība
lv_LV[1]: Automātiskās darbības
lv_LV[2]: Automātiskās darbības

en: Automatic actions of SLA
lv_LV: Automātiskās SLA darbības

en: Automatic assignment of tickets
lv_LV: Automātiska pieteikumu piešķiršana

en: Automatic closing configuration
lv_LV: Automātiska konfigurācijas aizvēršana

en: Automatic closing of solved tickets after
lv_LV: Automātiska pieteikumu aizvēršana pēc

en: Automatic fields (marked by *)
lv_LV: Automātiskie lauki (atzīmēti ar *)

en: Automatic inventory
lv_LV: Automātiskā inventarizācija

en: Automatic redirection, else click
lv_LV: Automātiska pāradresācija, lai atceltu - noklikšķiniet

en: Automatic reminders of SLA
lv_LV: Automātiski SLA atgādinājumi

en: Automatic reminders of SLAs
lv_LV: Automātiski SLA atgādinājumi

en: Automatic tickets closing
lv_LV: Automātiska pieteikumu aizvēršana

en: Automatic transfer of computers
lv_LV: Automātiska datoru pārnese

en: Automatic user assignment
lv_LV: Automātiska lietotāju pievienošana

en: Automatically add a user of an external source
lv_LV: Automātiski pievienot lietotāju no ārēja avota

en: Automatically add users from an external authentication source
lv_LV: Automātiski pievienot lietotājus no ārējā autentifikācijas avota

en: Automatically generated by GLPI %s
lv_LV: Automātiski ģenerēts ar GLPI %s

en: Automatically refresh the list of tickets (minutes)
lv_LV: Automātiski atsvaidzināt pieteikumu sarakstu (minūtes)

en: Automatically update of the elements related to the computers
lv_LV: Automātiski atjaunināt ar datoriem saistītos elementus

en: Availability
lv_LV: Pieejamība

en: Available
lv_LV: Pieejams

en: Average
lv_LV: Vidējais

en: Average count
lv_LV: Vidējais skaits

en: Average number of printed pages
lv_LV: Vidējais izdrukāto lappušu skaits

en: Average satisfaction
lv_LV: Vidējā apmierinātība

en: Average speed
lv_LV: Vidējais ātrums

en: Average time
lv_LV: Vidējais laiks

en: Average time in stock
lv_LV: Vidējais uzglabāšanas ilgums

en: Average time in use
lv_LV: Vidējais lietošanas ilgums

en: Back
lv_LV: Atpakaļ

en: Back to planning
lv_LV: Atpakaļ uz plānojumu

en: Back to stock
lv_LV: Atgriezt noliktavā

en: Backup plan
lv_LV: Dublēšanas plāns

en: Backup the database?
lv_LV: Saglabāt datubāzes rezerves kopiju?

en: BaseDN
lv_LV: Basedn

en: Based on the category then the item
lv_LV: Vispirms kategorija, tad vienība

en: Based on the item then the category
lv_LV: Vispirms vienība, tad kategorija

en: Be careful: there is no default value
lv_LV: Uzmanīgi: šeit nav noklusētā vērtība

en: Before
lv_LV: pirms

en: Begin
lv_LV: No

en: Begin date
lv_LV: Sākuma datums

en: Beginning of fiscal year
lv_LV: Fiskālā gada sākums (gads un mēnesis)

en: Beginning of the installation
lv_LV: Instalācijas sākums

en: Beginning of the month
lv_LV: Mēneša sākums

en: Beginning of the year
lv_LV: Gada sākums

en: Belonging to groups
lv_LV: Piederība grupai

en: Blacklist | Blacklists
lv_LV[0]: Melnais saraksts
lv_LV[1]: Melnais saraksts
lv_LV[2]: Melnais saraksts

en: Blank
lv_LV: Tukšs

en: Blank Template
lv_LV: Tukša veidne

en: Bookmark | Bookmarks
lv_LV[0]: Grāmatzīme
lv_LV[1]: Grāmatzīme
lv_LV[2]: Grāmatzīmes

en: Brand
lv_LV: Ražotājs

en: Bring down
lv_LV: Pazemināt

en: Bring up
lv_LV: Paaugstināt

en: Budget | Budgets
lv_LV[0]: Budžets
lv_LV[1]: Budžeti
lv_LV[2]: Budžeti

en: Building number
lv_LV: Ēkas numurs

en: Bulk import groups from a LDAP directory
lv_LV: Lielapjoma grupu imports mo LDAP

en: Bulk import users from a LDAP directory
lv_LV: Lielapjoma lietotāju imports no LDAP

en: Bulk modification
lv_LV: Liela apjoma modifikācija

en: Bulk modification error
lv_LV: Liela apjoma modifikācijas kļūda

en: Business rules for tickets
lv_LV: 'Business rules' pieteikumiem

en: Business rules for tickets (entity)
lv_LV: 'Business rules' pieteikumiem (nodaļa)

en: By
lv_LV: Iesniedzējs

en: By %s
lv_LV: Iesniedzējs %s

en: By contract
lv_LV: Pēc līguma

en: By day
lv_LV: Pēc dienas

en: By default, a software may be linked to a ticket
lv_LV: Programmatūra, piesaistīta pieteikumam pēc noklusējuma

en: By entity
lv_LV: Pēc nodaļas

en: By hardware
lv_LV: Pēc aparatūras

en: By hardware characteristics
lv_LV: Pēc aparatūras raksturojuma

en: By location
lv_LV: Pēc vietas

en: By network outlet
lv_LV: Pēc tīkla punkta

en: By problem
lv_LV: Pēc problēmas

en: By ticket
lv_LV: Pēc pieteikumiem

en: By year
lv_LV: Pēc gada

en: CAS Host
lv_LV: CAS hostdators

en: CAS authentication
lv_LV: CAS autentifikācija

en: CSRF compliant
lv_LV: CSRF savienojams

en: CSV delimiter
lv_LV: CSV atdalītājs

en: Cache
lv_LV: Kešatmiņa

en: Calendar | Calendars
lv_LV[0]: Kalendārs
lv_LV[1]: Kalendārs
lv_LV[2]: Kalendāri

en: Calendar of the ticket
lv_LV: Pieteikuma kalendārs

en: Can be notified
lv_LV: Var saņemt paziņojumus

en: Can contain
lv_LV: Var saturēt

en: Can not add a range riding an existing period
lv_LV: Jūs nevarat pievienot diapazonu pie esošā perioda

en: Can't change this attribute. It's inherited from its parent.
lv_LV: Nevar izmainīt šo atribūtu, jo to nosaka augstākstāvoša vienība.

en: Can't connect to the database
lv_LV: Nevaru pieslēgties datubāzei

en: Can't connect to the database.
lv_LV: Nevaru pieslēgties datubāzei.

en: Can't create the database connection file, please verify file permissions.
lv_LV: Nevaru izveidot datni ar datubāzes pieejas datiem, lūdzu pārbaudiet datņu pieejas tiesības.

en: Can't start
lv_LV: Nevar palaist

en: Cancel the approval request to %s
lv_LV: Atteikt apstiprinājuma pieprasījumu %s

en: Capacity
lv_LV: Ietilpība

en: Capacity by default
lv_LV: Noklusētā ietilpība

en: Caption
lv_LV: Uzraksts

en: Cartridge | Cartridges
lv_LV[0]: Kasetne
lv_LV[1]: Kasetnes
lv_LV[2]: Kasetnes

en: Cartridge model | Cartridge models
lv_LV[0]: Kasetnes modelis
lv_LV[1]: Kasetnes modelis
lv_LV[2]: Kasetnes modeļi

en: Cartridge type | Cartridge types
lv_LV[0]: Kasetnes tips
lv_LV[1]: Kasetnes tips
lv_LV[2]: Kasetnes tipi

en: Cartridges alarm
lv_LV: Kasetņu trauksme

en: Case | Cases
lv_LV[0]: Korpuss
lv_LV[1]: Korpusi
lv_LV[2]: Korpusi

en: Case type | Case types
lv_LV[0]: Korpusa tips
lv_LV[1]: Korpusa tips
lv_LV[2]: Korpusa tipi

en: Category
lv_LV: Kategorijas

en: Category name
lv_LV: Kategorijas nosaukums

en: Category tree
lv_LV: Kategoriju koks

en: Causes
lv_LV: Iemesli

en: Caution! You are not the author of this element. Delete targets can result in loss of access to that element.
lv_LV: Brīdinājums! Jūs neesat šī elementa autors. Dzēšanas rezultātā var zust piekļuve šim elementam.

en: Caution! You will update the GLPI database named: %s
lv_LV: Uzmanību! Tu atjaunināsi GLPI datubāzi: %s

en: Caution: you're about to remove a heading used for one or more items.
lv_LV: Uzmanību: jūs gatavojaties likvidēt vienas vai vairāku vienību virsrakstus

en: Change | Changes
lv_LV[0]: Izmaiņa
lv_LV[1]: Izmaiņas
lv_LV[2]: Izmaiņas

en: Change %1$s by %2$s
lv_LV: Mainīt %1$s uz %2$s

en: Change of the authentication method
lv_LV: Mainīt pieteikšanās veidu

en: Change of the database layout - %s
lv_LV: Datubāzes izkārtojuma izmaiņas - %s

en: Change task | Change tasks
lv_LV[0]: Mainīt uzdevumu
lv_LV[1]: Mainīt uzdevumus
lv_LV[2]: Mainīt uzdevumus

en: Change the component %1$s: %2$s
lv_LV: Mainīt komponentu %1$s: %2$s

en: Change the priority
lv_LV: Mainīt prioritāti

en: Change visibility in child entities
lv_LV: Mainīt redzamību apakšnodaļās

en: Characteristics
lv_LV: Īpašības

en: Check | Checks
lv_LV[0]: Pārbaude
lv_LV[1]: Pārbaudes
lv_LV[2]: Pārbaudes

en: Check all
lv_LV: Iezīmēt visu

en: Check all as
lv_LV: Iezīmēt visus kā

en: Check for new updates
lv_LV: Pārbaudīt jauninājumus

en: Check for upgrade
lv_LV: Pārbaudīt vai nav pieejami atjauninājumi

en: Check if a new version is available
lv_LV: Pārbaudīt, vai ir pieejama jauna versija

en: Check permissions to the directory: %s
lv_LV: Pārbaudīt tiesības mapei: %s

en: Check the MySQL replica
lv_LV: Pārbaudīt MySQL datubāzes kopiju

en: Check your personnal information
lv_LV: Pārbaudiet savu personisko informāciju

en: Checking of the compatibility of your environment with the execution of GLPI
lv_LV: Notiek servera darba vides un GLPI saderības pārbaude

en: Checking write permissions for automatic actions files
lv_LV: Pārbaudu rakstīšanas tiesības automātisko darbību datnēm

en: Checking write permissions for cache files
lv_LV: Pārbaudu rakstīšanas tiesības kešatmiņas datnēm

en: Checking write permissions for document files
lv_LV: Pārbaudu rakstīšanas tiesības dokumentu datnēm

en: Checking write permissions for dump files
lv_LV: Pārbaudu rakstīšanas tiesības dump datnēm

en: Checking write permissions for graphic files
lv_LV: Pārbaudu rakstīšanas tiesības grafiskām datnēm

en: Checking write permissions for lock files
lv_LV: Pārbaudu rakstīšanas tiesības slēgtām datnēm

en: Checking write permissions for log files
lv_LV: Pārbaudu rakstīšanas tiesības žurnāla datnēm

en: Checking write permissions for pictures files
lv_LV: Pārbaudu rakstīšanas tiesības attēlu datnēm

en: Checking write permissions for plugins document files
lv_LV: Pārbaudu rakstīšanas tiesības spraudņa dokumenta datnēm

en: Checking write permissions for rss files
lv_LV: Pārbaudu rakstīšanas tiesības RSS datnēm

en: Checking write permissions for session files
lv_LV: Pārbaudu rakstīšanas tiesības sesiju datnēm

en: Checking write permissions for setting files
lv_LV: Pārbaudu rakstīšanas tiesības uzstādījumu datnēm

en: Checking write permissions for temporary files
lv_LV: Pārbaudu rakstīšanas tiesības pagaidu datnēm

en: Checking write permissions for upload files
lv_LV: Pārbaudu rakstīšanas tiesības augšupielādētām datnēm

en: Checklist
lv_LV: Kontrolsaraksts

en: Checksum
lv_LV: Kontrolsumma

en: Child entities
lv_LV: Apakšnodaļas

en: Child groups
lv_LV: Apakšgrupas

en: Chipset
lv_LV: Čipsets

en: Choose 'Install' for a completely new installation of GLPI.
lv_LV: Izvēlieties 'Instalēt' lai sāktu jaunu GLPI instalāciju

en: Choose a template
lv_LV: Izvēlieties veidni

en: Choose an existing device
lv_LV: Izvēlieties kādu no esošajām ierīcēm

en: City
lv_LV: Pilsēta

en: Clean expired sessions
lv_LV: Iztīrīt beigušās sesijas

en: Clean generated graphics
lv_LV: Iztīrīt ģenerētos grafikus

en: Clean old logs
lv_LV: Iztīrīt vecos žurnalēšanas datus

en: Clean the network port migration errors
lv_LV: Nodzēst tīkla portu kļūdas pēc migrācijas

en: Clear
lv_LV: Notīrīt

en: Clear status
lv_LV: Notīrīt statusu

en: Close date
lv_LV: Aizvēršanas datums

en: Close time | Close times
lv_LV[0]: Slēgšanas laiks
lv_LV[1]: Slēgšanas laiki
lv_LV[2]: Slēgšanas laiki

en: Closed
lv_LV: Aizvērts

en: Closed on %s
lv_LV: Slēgts %s

en: Closing date
lv_LV: Aizvēršanas datums

en: Closing of the ticket
lv_LV: Pieteikuma aizvēršana

en: Closing time
lv_LV: Aizvēršanas laiks

en: Closure
lv_LV: Slēgšana

en: Closure of a problem
lv_LV: Problēmas slēgšana

en: Code
lv_LV: Kods

en: Color
lv_LV: Krāsa

en: Comments
lv_LV: Piezīmes

en: Comments on financial and administrative information
lv_LV: Komentārs finanšu un administratīvai informācijai

en: Comments to the satisfaction survey
lv_LV: Komentāri apmierinātības apsekojumam

en: Commercial
lv_LV: Komerciāls

en: Common
lv_LV: Parasts

en: Complete name
lv_LV: Pilns vārds

en: Component | Components
lv_LV[0]: Sastāvdaļa
lv_LV[1]: Sastāvdaļas
lv_LV[2]: Sastāvdaļas

en: Computer | Computers
lv_LV[0]: Dators
lv_LV[1]: Datori
lv_LV[2]: Datori

en: Computer model | Computer models
lv_LV[0]: Datora modelis
lv_LV[1]: Datora modelis
lv_LV[2]: Datora modeļi

en: Computer type | Computer types
lv_LV[0]: Datora tips
lv_LV[1]: Datora tips
lv_LV[2]: Datora tipi

en: Computer's name
lv_LV: Datora vārds

en: Condition
lv_LV: Nosacījums

en: Configuring the satisfaction survey
lv_LV: Apmierinātības apsekojuma konfigurācija

en: Confirm the final deletion?
lv_LV: Apstiprināt reālu dzēšanu?

en: Connect a computer
lv_LV: Savienot ar datoru

en: Connect an item
lv_LV: Pievienot vienību

en: Connect the item
lv_LV: Pievienot vienību

en: Connected devices
lv_LV: Pievienotās ierīces

en: Connected to
lv_LV: Savienots ar

en: Connection | Connections
lv_LV[0]: Savienojums
lv_LV[1]: Savienojumi
lv_LV[2]: Savienojumi

en: Connection errors
lv_LV: Savienojuma kļūda

en: Connection failed
lv_LV: Savienojums neizdevās

en: Connection failed. If you use a proxy, please configure it. (%s)
lv_LV: Savienojums neizdevās. Ja jūs izmantojat starpniekserveri, konfigurējiet to (%s)

en: Connection filter
lv_LV: Savienojumu filtrs

en: Connection options
lv_LV: Savienojuma uzstādījumi

en: Connection string
lv_LV: Pieslēgšanās parametri

en: Connection to database failed, verify the connection parameters included in config_db.php file
lv_LV: Pieslēgšanās datubāzei neizdevās, pārbaudi konekcijas parametrus config_db.php failā

en: Consumable | Consumables
lv_LV[0]: Izlietojamo materiālu
lv_LV[1]: Izlietojamie materiāli
lv_LV[2]: Izlietojamie materiāli

en: Consumable model | Consumable models
lv_LV[0]: Izlietojamo materiālu modelis
lv_LV[1]: Izlietojamo materiālu modeļi
lv_LV[2]: Izlietojamo materiālu modeļi

en: Consumable type | Consumable types
lv_LV[0]: Izlietojamo materiālu tips
lv_LV[1]: Izlietojamo materiālu tips
lv_LV[2]: Izlietojamo materiālu tipi

en: Consumables alarm
lv_LV: Izlietojamo materiālu trauksme

en: Contact | Contacts
lv_LV[0]: Kontaktpersona
lv_LV[1]: Kontaktpersonas
lv_LV[2]: Kontaktpersonas

en: Contact type | Contact types
lv_LV[0]: Kontaktpersonu tips
lv_LV[1]: Kontaktpersonu tips
lv_LV[2]: Kontaktpersonu tipi

en: Content
lv_LV: Saturs

en: Continue
lv_LV: Turpināt

en: Continue?
lv_LV: Turpināt?

en: Contract | Contracts
lv_LV[0]: Līgums
lv_LV[1]: Līgumi
lv_LV[2]: Līgumi

en: Contract ended
lv_LV: Līgums beidzies

en: Contract entered in notice time
lv_LV: Līguma darbības beigas

en: Contract expired since the
lv_LV: Līgums beidzies ar

en: Contract number
lv_LV: Līguma numurs

en: Contract period ended
lv_LV: Līguma periods beidzās

en: Contract renewal period
lv_LV: Līguma periods

en: Contract type | Contract types
lv_LV[0]: Līguma tips
lv_LV[1]: Līguma tips
lv_LV[2]: Līguma tipi

en: Contract with notice since the
lv_LV: Līgums ar brīdinājumu, sākot no

en: Contracts alarm
lv_LV: Brīdinājums par līgumu beigšanos

en: Contracts expired in the last 30 days
lv_LV: Līgumi, kuri ir beigušies pēdējo 30 dienu laikā

en: Contracts expiring in less than 30 days
lv_LV: Līgumi, kuri beigsies pēc mazāk kā 30 dienām

en: Contracts expiring in less than 7 days
lv_LV: Līgumi, kuri beigsies pēc mazāk kā 7 dienām

en: Contracts where notice begins in less than 30 days
lv_LV: Līgumi, kuriem parādīsies brīdinājums pēc mazāk kā 30 dienām

en: Contracts where notice begins in less than 7 days
lv_LV: Līgumi, kuriem parādīsies brīdinājums pēc mazāk kā 7 dienām

en: Control list
lv_LV: Vadības saraksts

en: Controller | Controllers
lv_LV[0]: Kontrolleris
lv_LV[1]: Kontrolleris
lv_LV[2]: Kontrolleri

en: Copy
lv_LV: Kopēt

en: Copy computer status
lv_LV: Kopēt datora statusu

en: Copy from item
lv_LV: Kopēt no vienības

en: Copy from user
lv_LV: Kopēt no lietotāja

en: Copy the date of purchase
lv_LV: Kopēt pirkuma datumu

en: Copy the delivery date
lv_LV: Kopēt piegādes datumu

en: Copy the order date
lv_LV: Kopēt pasūtījuma datumu

en: Copy the start date of warranty
lv_LV: Kopēt garantijas sākuma datumu

en: Cost | Costs
lv_LV[0]: Izmaksa
lv_LV[1]: Izmaksas
lv_LV[2]: Izmaksas

en: Counter error
lv_LV: Skaitītāja kļūda

en: Country
lv_LV: Valsts

en: Create
lv_LV: Izveidot

en: Create a change from this problem
lv_LV: Izveidot izmaiņu no šīs problēmas

en: Create a change from this ticket
lv_LV: Izveidot izmaiņu no šī pieteikuma

en: Create a new database or use an existing one:
lv_LV: Izveidot jaunu datubāzi vai izvēlēties kādu no esošajām:

en: Create a problem from this ticket
lv_LV: Izveidot problēmu no šī pieteikuma

en: Create a ticket
lv_LV: Izveidot pieteikumu

en: Create survey after
lv_LV: Izveidot apsekojumu pēc

en: Create the directory %s
lv_LV: Izveidot mapi %s

en: Create ticket
lv_LV: Izveidot pieteikumu

en: Created from the template %s
lv_LV: Izveidot pēc veidnes %s

en: Created on %s
lv_LV: Izveidots uz %s

en: Created tickets
lv_LV: Izveidotie pieteikumi

en: Creation date
lv_LV: Veidošanas datums

en: Creation date of the satisfaction survey
lv_LV: Apmierinātības apsekojuma izveidošanas datums

en: Creator
lv_LV: Autors

en: Criterion | Criteria
lv_LV[0]: Kritērijs
lv_LV[1]: Kritēriji
lv_LV[2]: Kritēriji

en: Critical state color
lv_LV: Kritiskā stāvokļa krāsa

en: Critical state threshold
lv_LV: Kritiskā stāvokļa slieksnis

en: Cryptography test
lv_LV: Kriptogrāfijas tests

en: Current and future reservations
lv_LV: Nākotnes un esošās rezervācijas

en: Current counter of pages
lv_LV: Pašreizējais lapu skaits

en: Current file
lv_LV: Pašreizējā datne

en: Current page in CSV
lv_LV: Saglabāt lapu CSV datnē

en: Current page in SLK
lv_LV: Saglabāt lapu SLK datnē

en: Current page in landscape PDF
lv_LV: Saglabāt lapu ainavas PDF datnē

en: Current page in portrait PDF
lv_LV: Saglabāt lapu portreta PDF datnē

en: DD-MM-YYYY
lv_LV: DD-MM-GGGG

en: DEBUG
lv_LV: Debug

en: Data migration
lv_LV: Datu migrācija

en: Data migration - %s
lv_LV: Datu migrācija - %s

en: Database
lv_LV: Datubāze

en: Database connection parameters
lv_LV: Datubāzes pieslēgšanās parametri

en: Database connection setup
lv_LV: Datubāzes savienojuma iestatīšana

en: Database connection successful
lv_LV: Veiksmīga pieslēgšanās datubāzei

en: Database created
lv_LV: Datubāze izveidota

en: Database optimization
lv_LV: Datubāzes optimizācija

en: Date | Dates
lv_LV[0]: Datums
lv_LV[1]: Datumi
lv_LV[2]: Datumi

en: Date format
lv_LV: Datuma formāts

en: Date of last physical inventory
lv_LV: Pēdējās inventarizācijas datums

en: Date of purchase
lv_LV: Pirkuma datums

en: Date of solving
lv_LV: Risināšanas datums

en: Day | Days
lv_LV[0]: Diena
lv_LV[1]: Dienas
lv_LV[2]: Dienas

en: December
lv_LV: Decembris

en: Decision-maker
lv_LV: Lēmumu pieņēmējs

en: Decreasing
lv_LV: Samazinās

en: Default characters limit (summary text boxes)
lv_LV: Maksimālais simbolu skaits (kopsavilkuma teksta laukos)

en: Default characters limit in dropdowns
lv_LV: Maksimālais simbolu skaits vienībām izkrītošajās izvēlnēs

en: Default chart format
lv_LV: Noklusētais diagrammu formāts

en: Default decimals limit
lv_LV: Zīmju skaits aiz komata

en: Default documents:
lv_LV: Noklusētais dokuments:

en: Default email
lv_LV: Noklusētais e-pasts

en: Default entity
lv_LV: Noklusētā nodaļa

en: Default file size limit imported by the mails receiver
lv_LV: Pasta vārtejas lielākais atļautais izmērs pielikumiem

en: Default for mail recipients
lv_LV: Noklusētais epasta saņēmējiem

en: Default for tickets
lv_LV: Noklusētais priekš pieteikumiem

en: Default heading when adding a document to a ticket
lv_LV: Noklusētais virsraksts pievienojot dokumentu pieteikumam

en: Default language
lv_LV: Noklusētā valoda

en: Default logins / passwords are:
lv_LV: Noklusētais lietotājvārds / parole ir:

en: Default profile
lv_LV: Noklusētais profils

en: Default report
lv_LV: Noklusējuma atskaite

en: Default search
lv_LV: Noklusētais meklētājs

en: Default search results limit (page)
lv_LV: Maksimālais attēlojamais elementu skaits (lapā)

en: Default server
lv_LV: Noklusējuma serveris

en: Default threshold for cartridges count
lv_LV: Noklusētais brīdinājuma slieksnis kasetnēm

en: Default threshold for consumables count
lv_LV: Noklusētais brīdinājuma slieksnis izlietojamajiem materiāliem

en: Default ticket template
lv_LV: Noklusētā pieteikuma veidne

en: Default translation
lv_LV: Noklusētais tulkojums

en: Default url length limit
lv_LV: Maksimālais parādīto simbolu skaits URL

en: Default value
lv_LV: Noklusētā vērtība

en: Default values
lv_LV: Noklusētās vērtības

en: Default view
lv_LV: Noklusējuma skats

en: Delegatee
lv_LV: Pārstāvis

en: Delete
lv_LV: Dzēst

en: Delete a global search criterion
lv_LV: Dzēst globālu meklēšanas kritēriju

en: Delete a search criterion
lv_LV: Dzēst meklēšanas kritēriju

en: Delete all rehearsals
lv_LV: Dzēst visus mēģinājumus

en: Delete an item
lv_LV: Dzēst objektu

en: Delete emails
lv_LV: Dzēst e-pastu(s)

en: Delete or update it otherwise GLPI will not work correctly.
lv_LV: Dzēst vai jaunināt, savādāk GLPI nedarbosies korekti.

en: Delete permanently
lv_LV: Dzēst pastāvīgi

en: Delete the component
lv_LV: Dzēst komponentu

en: Delete the file %s?
lv_LV: Dzēst datni %s?

en: Delete the item
lv_LV: Dzēst ierakstu

en: Deleted
lv_LV: Dzēsts

en: Deleted user in LDAP directory
lv_LV:  Lietotājs dzēsts no LDAP direktorijas

en: Deleting a problem
lv_LV: Dzēst problēmu

en: Deletion of a followup
lv_LV: Dzēst atbildi

en: Deletion of a reservation
lv_LV: Dzēst rezervāciju

en: Deletion of a task
lv_LV: Uzdevuma dzēšana

en: Deletion of a ticket
lv_LV: Pieteikuma dzēšana

en: Deletion refused
lv_LV: Dzēšana atteikts

en: Delimiter
lv_LV: Norobežojošais atdalītājs

en: Delivery date
lv_LV: Piegādes datums

en: Delivery form
lv_LV: Piegāde no

en: Deployment plan
lv_LV: Izvietošanas plāns

en: Describe the incident or request
lv_LV: Aprakstiet problēmu/darbību

en: Description
lv_LV: Apraksts

en: Destination entity
lv_LV: Mērķa nodaļa

en: Desynchronization MySQL replica
lv_LV: MySQL replikācijas desinhronizācija

en: Device | Devices
lv_LV[0]: Ierīce
lv_LV[1]: Ierīces
lv_LV[2]: Ierīces

en: Device 1
lv_LV: 1. ierīce

en: Device 2
lv_LV: 2. ierīce

en: Device list
lv_LV: Materiālu saraksts

en: Device model | Device models
lv_LV[0]: Ierīces modelis
lv_LV[1]: Ierīces modelis
lv_LV[2]: Ierīces modeļi

en: Device name
lv_LV: Ierīces vārds

en: Device reservations expiring today
lv_LV: Materiālu rezervācija beigsies šodien

en: Device temporarily unavailable
lv_LV: Ierīce īslaicīgi nav pieejama

en: Device type | Device types
lv_LV[0]: Ierīces tipi
lv_LV[1]: Ierīces tips
lv_LV[2]: Ierīces tips

en: Devices type | Devices types
lv_LV[0]: Ierīces tips
lv_LV[1]: Ierīces tips
lv_LV[2]: Ierīces tipi

en: Dictionaries
lv_LV: Vārdnīcas

en: Dictionary | Dictionaries
lv_LV[0]: Vārdnīca
lv_LV[1]: Vārdnīcas
lv_LV[2]: Vārdnīcas

en: Dictionary of manufacturers
lv_LV: Ražotāju vārdnīca

en: Dictionnary of computer models
lv_LV: Datoru modeļu vārdnīca

en: Dictionnary of computer types
lv_LV: Datoru tipu vārdnīca

en: Dictionnary of device models
lv_LV: Perifērijas modeļu vārdnīca

en: Dictionnary of device types
lv_LV: Perifērijas tipu vārdnīca

en: Dictionnary of monitor types
lv_LV: Monitoru tipu vārdnīca

en: Dictionnary of network equipment types
lv_LV: Tīkla ierīču tipu vārdnīca

en: Dictionnary of networking equipment models
lv_LV: Tīklošanas modeļu vārdnīca

en: Dictionnary of operating system versions
lv_LV: OS versiju vārdnīca

en: Dictionnary of operating systems
lv_LV: Operētājsistēmu vārdnīca

en: Dictionnary of phone models
lv_LV: Tālruņu modeļu vārdnīca

en: Dictionnary of phone types
lv_LV: Tālruņu tipu vārdnīca

en: Dictionnary of printer models
lv_LV: Printeru modeļu vārdnīca

en: Dictionnary of printer types
lv_LV: Printeru tipu vārdnīca

en: Dictionnary of printers
lv_LV: Printeru vārdnīca

en: Dictionnary of service packs
lv_LV: Servispaku vārdnīca

en: Dictionnary of software
lv_LV: Programmatūras vārdnīca

en: Difference between master and slave
lv_LV: Atšķirība starp galveno (master) un padoto (slave)

en: Digit
lv_LV: Cipars

en: Direct
lv_LV: Tieši

en: Direct connections
lv_LV: Tieši savienojumi

en: Disable
lv_LV: Deaktivizēt

en: Disable filtering by date
lv_LV: Atslēgt filtrēšanu pēc datuma

en: Disabled
lv_LV: Izslēgts

en: Disabled plugin
lv_LV: Izslēgts spraudnis

en: Disconnect the item
lv_LV: atvieno vienību

en: Display (number of items)
lv_LV: Rādīt (vienības)

en: Display counts in tabs
lv_LV: Cilnēs uzrādīt skaitu

en: Display options
lv_LV: Rādīt uzstādījumus

en: Display order of surnames firstnames
lv_LV: Vārdu, uzvārdu attēlošanas kārtība

en: Display report
lv_LV: Rādīt atskaiti

en: Display the complete name in tree dropdowns
lv_LV: Rādīt pilnu nosaukumu izkrītošajā izvēlnē

en: Dissociate a VLAN
lv_LV: Atvienot VLAN

en: Do not copy
lv_LV: Nekopēt

en: Do not delete
lv_LV: Nedzēst

en: Do you really want to use unitary management for this item?
lv_LV: Vai tiešām vēlaties izmantot vienoto vadību šai vienībai?

en: Do you want to continue?
lv_LV: Vai vēlaties turpināt?

en: Document | Documents
lv_LV[0]: Dokuments
lv_LV[1]: Dokumenti
lv_LV[2]: Dokumenti

en: Document Ticket %d
lv_LV: Pieteikuma dokuments %d

en: Document copy succeeded.
lv_LV: Dokuments nokopēts.

en: Document heading | Document headings
lv_LV[0]: Dokumentu virsrakts
lv_LV[1]: Dokumentu virsrakti
lv_LV[2]: Dokumentu virsrakti

en: Document move succeeded.
lv_LV: Dokuments pārvietots.

en: Document type | Document types
lv_LV[0]: Dokumenta tips
lv_LV[1]: Dokumenta tips
lv_LV[2]: Dokumenta tipi

en: Doer
lv_LV: Izpildītājs

en: Domain | Domains
lv_LV[0]: Domēns
lv_LV[1]: Domēns
lv_LV[2]: Domēni

en: Don't show deleted items
lv_LV: Nerādīt dzēstās vienības

en: Done
lv_LV: Paveikts

en: Download
lv_LV: Lejupielādēt

en: Download URL
lv_LV: Lejupielādēt URL

en: Download the planning in Ical format
lv_LV: Lejupielādēt plānu Ical formātā

en: Drive | Drives
lv_LV[0]: Diskdzinis
lv_LV[1]: Diskdzinis
lv_LV[2]: Diskdziņi

en: Dropdown | Dropdowns
lv_LV[0]: Izkrītošā izvēlne
lv_LV[1]: Izkrītošās izvēlnes
lv_LV[2]: Izkrītošās izvēlnes

en: Dropdowns dictionary
lv_LV: Izkrītošās izvēlnes vārdnīca

en: Due date
lv_LV: Izpildes termiņš

en: Due date + Progress
lv_LV: Izpildes termiņš + Progress

en: Due date progression
lv_LV: Izpildes termiņa progresija

en: Duplicate the element as many times as there are connections
lv_LV: Pavairojiet elementu skaitu atbilstoši savienojumu skaitam

en: Duplicated tickets
lv_LV: Dubultie pieprasījumi

en: Duplicates
lv_LV: Dublikāti

en: Duration
lv_LV: Ilgums

en: Dynamic
lv_LV: Dinamisks

en: Dynamic display
lv_LV: Dinamiskā attēlošana (Ajax)

en: ERROR:
lv_LV: KĻŪDA:

en: ERROR: %s is not writable
lv_LV: KLŪDA: %s ir tikai lasāma

en: Each day
lv_LV: Katru dienu

en: Each month
lv_LV: Katru mēnesi

en: Each month, same date
lv_LV: Katru mēnesi, tajā pašā dienā

en: Each month, same day of week
lv_LV: Katru mēnesi, tajā pašā nedēļas diena

en: Each week
lv_LV: Katru nedēļu

en: Edit
lv_LV: Rediģēt

en: Effective duration
lv_LV: Efektivitātes ilgums

en: Email | Emails
lv_LV[0]: E-pasts
lv_LV[1]: E-pasts
lv_LV[2]: E-pasti

en: Email %s not found. Impossible import.
lv_LV: E-pasts %s nav atrasts. Neiespējami importēt.

en: Email Followup
lv_LV: Nosūtīt sekojumus uz epastu

en: Email HTML body
lv_LV: E-pasta HTML ķermenis

en: Email address
lv_LV: E-pasta adrese

en: Email address not found.
lv_LV: Nav e-pasta adreses.

en: Email alarms
lv_LV: Paziņojumi uz epastu

en: Email attribute for x509 authentication
lv_LV: E-pasta atribūts x509 autentifikācijai

en: Email body
lv_LV: E-pasta satura lauks

en: Email domain Name (users email will be login@domain)
lv_LV: Pasta domēna vārds (e-pasta adreses forma login@domain)

en: Email followup
lv_LV: Nosūtīt sekojumus uz epastu

en: Email followups configuration
lv_LV: Epasta sekojumu uzstādījumi

en: Email for followup
lv_LV: Epasts sekojumam

en: Email not found. Impossible import
lv_LV: E-pasts nav atrasts. Neiespējami importēt

en: Email server
lv_LV: IMAP/POP serveris

en: Email server configuration
lv_LV: IMAP/POP konfigurācija

en: Email signature
lv_LV: E-pasta paraksts

en: Email text body
lv_LV: E-pasta teksta ķermenis

en: Empty login or password
lv_LV: Nav norādīts lietotājvārds vai parole

en: Enable filtering by date
lv_LV: Ieslēgt filtrēšanu pēc datuma

en: Enable followup via email
lv_LV: Ieslēgt sekojumu sūtīšanu uz e-pastu

en: Enable the financial and administrative information
lv_LV: Aktivizēt finansiālo un administratīvo informāciju

en: Enable the financial and administrative information by default
lv_LV: Ieslēgt finanšu un administratīvo informāciju pēc noklusējuma

en: End
lv_LV: Līdz

en: End + Notice
lv_LV: Beigas + Paziņojums

en: End at %s
lv_LV: Beidzas %s

en: End at %s:
lv_LV: Beidzas %s:

en: End date
lv_LV: Beigu datums

en: End of contract
lv_LV: Līguma beigu termiņš

en: End of life
lv_LV: Lietošanas beigas (End of life)

en: Enter the first letters (user, item name, serial or asset number)
lv_LV: Ievadiet lietotājvārda, ierīces vai sērijas numura pirmos simbolus

en: Entities assignment
lv_LV: Nodaļu piešķiršana

en: Entity | Entities
lv_LV[0]: Nodaļa
lv_LV[1]: Nodaļas
lv_LV[2]: Nodaļas

en: Entity administrator
lv_LV: Nodaļas administrators

en: Entity based on LDAP information
lv_LV: Nodaļas izvēle pēc LDAP

en: Entity based on user's profile
lv_LV: Nodaļas izvēle pēc lietotāja profila datiem

en: Entity dropdowns
lv_LV: Nodaļas izkrītošā izvēlne

en: Entity for software creation
lv_LV: Nodaļa, kurai piesaistīt programmatūru

en: Entity from TAG
lv_LV: Nodaļas izvēle pēc TAG

en: Entity from domain
lv_LV: Nodaļas izvēle pēc domēna

en: Entity from mail domain
lv_LV: Nodaļas izvēle pēc e-pasta adreses

en: Entity right
lv_LV: Nodaļas tiesības

en: Equipment without network card
lv_LV: Ierīce bez tīkla kartes

en: Equipment's report by year
lv_LV: Aprīkojuma atskaite pēc gada

en: Error
lv_LV: Kļūda

en: Error / to clean
lv_LV: Kļūda / iztīrīt

en: Error in creating database!
lv_LV: Kļūda veidojot datubāzi!

en: Error in entering dates. The starting date is later than the ending date
lv_LV: Kļūda datumu ievadē. Sākuma datums nevar būt pēc beigu datuma

en: Error in sending the email
lv_LV: Kļūda sūtot e-pastu

en: Error reading directory %s
lv_LV: Kļūda, lasot mapi %s

en: Error retrieving RSS feed
lv_LV: Kļūda ielādējot RSS barotni

en: Error: %s is not a directory
lv_LV: Kļūda: %s nav mape

en: Error: the two passwords do not match
lv_LV: Kļūda: norādītās paroles nesakrīt

en: Escalations defined in the SLA will be triggered under this new date.
lv_LV: SLA definētais svarīguma līmenis iestāsies sākot ar izvēlēto datumu.

en: Ethernet
lv_LV: Datortīkls

en: Ethernet port
lv_LV: Ethernet ports

en: Ethernet port speed
lv_LV: Ethernet porta ātrums

en: Ethernet port type
lv_LV: Ethernet porta tips

en: Evaluation
lv_LV: Novērtējums

en: Event | Events
lv_LV[0]: Notikums
lv_LV[1]: Notikums
lv_LV[2]: Notikumi

en: Execute
lv_LV: Izpildīt

en: Execution
lv_LV: Izpilde

en: Expert mode
lv_LV: Eksperta režīms

en: Expiration
lv_LV: Izbeigšanās

en: Expiration date
lv_LV: Derīguma termiņš

en: Expiration date + notice
lv_LV: Izbeigšanās datums + brīdinājums

en: Express
lv_LV: Ekspress

en: Extension
lv_LV: Paplašinājums

en: External
lv_LV: Ārējs

en: External authentication sources
lv_LV: Ārējie autentificēšanās avoti

en: External authentications
lv_LV: Ārējās autentifikācijas

en: External link | External links
lv_LV[0]: Saite
lv_LV[1]: Saites ārpus GLPI
lv_LV[2]: Saites ārpus GLPI

en: External survey
lv_LV: Ārējs apsekojums

en: FAQ
lv_LV: BUJ

en: FAQ item
lv_LV: FAQ ieraksti

en: Failed login for %1$s from IP %2$s
lv_LV: Neveiksmīgs meiģinājums pieteikties lietotājam %1$s no IP %2$s

en: Failed operation
lv_LV: Operācija neizdevās

en: Failed to connect to the proxy server (%s)
lv_LV: Neizdevās izveidot savienojumu ar starpniekserveri (%s)

en: Failed to create the directory %s. Verify that you have the correct permission
lv_LV: Nevarēja izveidot mapi %s. Pārbaudi, vai Tev ir nepieciešamās piekļuves tiesības

en: Failed to delete the file %1$s (%2$s)
lv_LV: Nevarēja izdzēst datni %1$s (%2$s)

en: Failed to delete the file %s
lv_LV: Nevarēja izdzēst datni %s

en: Failed to send test email to administrator
lv_LV: Neizdevās nosūtīt pārbaudes e-pastu administrātoram

en: Failed to write file to disk
lv_LV: Kļūda rakstot datni uz disku

en: Fax
lv_LV: Fakss

en: February
lv_LV: Februāris

en: Field | Fields
lv_LV[0]: Lauks
lv_LV[1]: Lauki
lv_LV[2]: Lauki

en: Field storage of the login in the HTTP request | Fields storage of the login in the HTTP request
lv_LV[0]: Lauks, kurā glabāt HTTP pieprasījuma lietotājvārdu
lv_LV[1]: Lauki, kuros glabāt HTTP pieprasījuma lietotājvārdu
lv_LV[2]: Lauki, kuros glabāt HTTP pieprasījuma lietotājvārdu

en: Fields unicity
lv_LV: Lauku unikalitāte

en: File
lv_LV: Datne

en: File %s not found.
lv_LV: Datne %s nav atrasta.

en: File (%s)
lv_LV: Datne (%s)

en: File content
lv_LV: Datnes saturs

en: File is altered (bad checksum)
lv_LV: Datne ir pārveidota (slikta kontrolsumma)

en: File move failed
lv_LV: Datni neizdevās pārvietot

en: File move failed.
lv_LV: Datni neizdevās pārvietot.

en: File not found
lv_LV: Datne nav atrasta

en: File system | File systems
lv_LV[0]: Failu sistēma
lv_LV[1]: Failu sistēmas
lv_LV[2]: Failu sistēmas

en: File too large to be added.
lv_LV: Datne par lielu, lai to pievienotu.

en: Filetype not allowed
lv_LV: Datnes tips nav atļauts

en: Fill when shifting to state %s
lv_LV: Aizpildīt, kad pāriet uz stāvokli %s

en: Filter to search in groups
lv_LV: Filtrs meklēšanai grupās

en: Financial and administrative information
lv_LV: Finanšu un administratīvā informācija

en: Financial and administratives information
lv_LV: Finansiālā un administratīvā informācija

en: Find computers in GLPI having the status
lv_LV: Atrast datorus, kuru statuss ir

en: Firmware | Firmwares
lv_LV[0]: Aparātprogrammatūra
lv_LV[1]: Aparātprogrammatūra
lv_LV[2]: Aparātprogrammatūra

en: First
lv_LV: Pirmais

en: First name
lv_LV: Vārds

en: First name, Surname
lv_LV: Vārds, Uzvārds

en: First/last addresses: %1$s/%2$s
lv_LV: Pirmā/pēdējā adrese: %1$s/%2$s

en: Fixed cost
lv_LV: Fiksētas izmaksas

en: Flag change forbidden. Linked items found.
lv_LV: Karodziņa maiņa aizliegta, jo tam ir piesaistīti ieraksti.

en: Flags
lv_LV: Karogi

en: Flow
lv_LV: Ātrums

en: Followup | Followups
lv_LV[0]: Sekojums
lv_LV[1]: Sekojumi
lv_LV[2]: Sekojumi

en: Followup author
lv_LV: Sekojuma autors

en: For security reasons, please change the password for the default users: %s
lv_LV: Drošības apsvērumu dēļ lūdzu nomainiet paroles noklusētajiem lietotājiem: %s

en: For security reasons, please remove file: %s
lv_LV: Drošības apsvērumu dēļ, lūdzu, noņemiet datni: %s

en: For tickets closed after
lv_LV: Pieteikumiem, kas aizvērti pēc

en: Force synchronization
lv_LV: Piespiedu sinhronizācija

en: Forgotten password?
lv_LV: Aizmirsi paroli?

en: Former technician in charge of the ticket
lv_LV: Iepriekšējais par pieteikumu atbildīgais tehniķis

en: Free percentage
lv_LV: Brīvs procentuāli

en: Free size
lv_LV: Brīvais izmērs

en: Frequency
lv_LV: Frekvence

en: Frequency by default
lv_LV: Noklusētā frekvence

en: Friday
lv_LV: Piektdiena

en: From %1$d to %2$d on %3$d
lv_LV: No %1$d līdz %2$d no %3$d

en: From %1$s to %2$s
lv_LV: No %1$s līdz %2$s

en: From %1$s to %2$s :
lv_LV: No %1$s līdz %2$s :

en: From %s
lv_LV: No %s

en: From \ To
lv_LV: No \ Uz

en: From email header
lv_LV: No e-pasta galvenes

en: GD extension of your parser PHP is not installed
lv_LV: Jūsu PHP parserim nav instalēts GD paplašinājums

en: GD extension test
lv_LV: GD paplašinājuma pārbaude

en: GLPI - Authentication
lv_LV: GLPI - Pieteikšanās

en: GLPI can't work correctly without the ctype functions
lv_LV: GLPI nedarbosies korekti bez ctype funkcijām

en: GLPI can't work correctly without the json_encode and json_decode functions
lv_LV: GLPI nedarbosies korekti bez json_encode un json_decode funkcijām

en: GLPI does not work with the magic_quotes_sybase option. Please turn it off and retry
lv_LV: GLPI nevar korekti darboties ar ieslēgtu magic_quotes_sybase paplašinājumu. izslēdziet to un mēģiniet vēlreiz.

en: GLPI internal database
lv_LV: GLPI iekšējā datubāze

en: GLPI is not compatible with the option zend.ze1_compatibility_mode = On.
lv_LV: GLPI nav savietojams ar opciju zend.ze1_compatibility_mode = On.

en: GLPI server time zone
lv_LV: GLPI servera laika zona

en: Gateway
lv_LV: Vārteja

en: Gateway: %s
lv_LV: Vārteja: %s

en: General
lv_LV: Nav norādīts

en: General setup
lv_LV: Vispārējie uzstādījumi

en: Generation of satisfaction surveys
lv_LV: Apmierinātības apsekojumu ģenerēšana

en: Gio
lv_LV: GB

en: Give to
lv_LV: Izsniegt uz

en: Given to
lv_LV: Izsniegts

en: Global
lv_LV: Globāls

en: Global View
lv_LV: Globālais skats

en: Global approval status
lv_LV: Globālais apstiprināšanas statuss

en: Global criteria
lv_LV: Globālais kritērijs

en: Global dictionary
lv_LV: Globālā vārdnīca

en: Global management
lv_LV: Centralizēta pārvaldība

en: Global right
lv_LV: Globālās tiesības

en: Global search
lv_LV: Globālā meklēšana

en: Global size
lv_LV: Kopējais izmērs

en: Go back to GLPI
lv_LV: Atgriezties GLPI

en: Granted
lv_LV: Piešķirts

en: Granted + Not subject to approval
lv_LV: Piešķirt + Apstiprināšana nav paredzēta

en: Graphics card | Graphics cards
lv_LV[0]: Videokarte
lv_LV[1]: Videokartes
lv_LV[2]: Videokartes

en: Group | Groups
lv_LV[0]: Grupa
lv_LV[1]: Grupas
lv_LV[2]: Grupas

en: Group DN
lv_LV: Grupas DN

en: Group View
lv_LV: Grupas skats

en: Group attribute containing its users
lv_LV: Lietotājus saturošie grupu atriubūti

en: Group in charge of the hardware
lv_LV: Par datortehniku atbildīgā grupa

en: Group in charge of the ticket
lv_LV: Par pieteikumu atbildīgā grupa

en: Group tree
lv_LV: Grupas koks

en: Hard drive | Hard drives
lv_LV[0]: Cietais disks
lv_LV[1]: Cietie diski
lv_LV[2]: Cietie diski

en: Hard drive size
lv_LV: Cietā diska izmērs

en: Hard drive type
lv_LV: Cietā diska tips

en: Hardware financial and administrative information
lv_LV: Iekārtu finanšu un administratīvā informācija

en: Hardware support
lv_LV: Aparatūras atbalsts

en: Hardware type
lv_LV: Ierīces tips

en: Hardware under contract
lv_LV: Aparatūra ar līgumiem

en: Hardware user
lv_LV: Iekārtas lietotājs

en: Heading
lv_LV: Virsraksts

en: Headset
lv_LV: Klausule

en: Help
lv_LV: Palīdzība

en: Hidden field | Hidden fields
lv_LV[0]: Slēptais lauks
lv_LV[1]: Slēptie lauki
lv_LV[2]: Slēptie lauki

en: Historical
lv_LV: Vēsturiski

en: Home
lv_LV: Sākumlapa

en: Hour | Hours
lv_LV[0]: Stundas
lv_LV[1]: Stunda
lv_LV[2]: Stundas

en: How LDAP aliases should be handled
lv_LV: Aliasu apstrāde LDAP

en: I have read and ACCEPT the terms of the license written above.
lv_LV: Es izlasīju augstāk minēto licenci un piekrītu tai.

en: I have read and DO NOT ACCEPT the terms of the license written above
lv_LV: Es izlasīju augstāk minēto licenci un nepiekrītu tai.

en: IP address | IP addresses
lv_LV[0]: IP adrese
lv_LV[1]: IP adrese
lv_LV[2]: IP adreses

en: IP network | IP networks
lv_LV[0]: IP tīkls
lv_LV[1]: IP tīkls
lv_LV[2]: IP tīkli

en: IP network: %1$s/%2$s
lv_LV: IP tīkls: %1$s/%2$s

en: IP version
lv_LV: IP versija

en: Icon
lv_LV: Ikona

en: If approval is denied, specify a reason.
lv_LV: Atsakot apstiprinājumu, norādiet atteikuma iemeslu.

en: If contacts are no longer used
lv_LV: Ja kontakti vairs netiek izmantoti

en: If contracts are no longer used
lv_LV: Ja līgumi vairs netiek izmanti

en: If devices are no longer used
lv_LV: Ja ierīces vairs netiek izmantoti

en: If documents are no longer used
lv_LV: Ja dokumenti vairs netiek izmantoti

en: If monitors are no longer used
lv_LV: Ja monitori vairs netiek izmantoti

en: If phones are no longer used
lv_LV: Ja telefoni vairs netiek izmantoti

en: If printers are no longer used
lv_LV: Ja printeri vairs netiek izmantoti

en: If software are no longer used
lv_LV: Ja programmatūra vairs netiek izmantota

en: If suppliers are no longer used
lv_LV: Ja piegādātāji vairs netiek izmantoti

en: If synced (all changes)
lv_LV: Ja sinhronizēts (visas izmaiņas)

en: If synced (current user changes)
lv_LV: Ja sinhronizēts (pašreizējā lietotāja izmaiņas)

en: If synced or read-only account
lv_LV: Ja sinhronizēts vai tikai lasāms konta

en: If the cartridge types are no longer used
lv_LV: Ja kasetnes tipi vairs netiek izmantoti

en: If you reject the solution, you must specify a reason
lv_LV: Ja jūs atsakiet risinājumu, tad noteikti nepieciešams norādīt iemeslu

en: Ignored value for the unicity | Ignored values for the unicity
lv_LV[0]: Ignorētas unikalitātes vērtība
lv_LV[1]: Ignorētas unikalitātes vērtības
lv_LV[2]: Ignorētas unikalitātes vērtības

en: Immediatly
lv_LV: Uzreiz

en: Immobilization number
lv_LV: Imobilizācijas nr.

en: Impact
lv_LV: Ietekme

en: Impacts
lv_LV: Ietekme

en: Import a user
lv_LV: Importēt lietotāju

en: Import entities from LDAP directory
lv_LV: Importēt nodaļas no LDAP koka

en: Import from directories
lv_LV: Imports no direktorijām

en: Import from other sources
lv_LV: Imports no citiem resursiem

en: Import new users
lv_LV: Importēt jaunus lietotājus

en: Import of new groups
lv_LV: Jaunu grupu imports

en: Imported group from an LDAP directory
lv_LV: No LDAP koka importēta grupa

en: Impossible record for %s
lv_LV: Neiespējami ierakstīt %s

en: Impossible to accomplish an update by this way!
lv_LV: Neiespējami pabeigt atjaunināšanu šādā veidā!!

en: Impossible to connect to site (%s)
lv_LV: Nevar izveidot savienojumu ar vietni (%s)

en: Impossible to use CAS as external source of connection
lv_LV: Nav iespējams lietot CAS kā ārējo savienojuma avotu

en: Impossible to use LDAP as external source of connection
lv_LV: Nav iespējams lietot LDAP kā ārējo savienojuma avotu

en: Impossible to use email server as external source of connection
lv_LV: Nav iespējams lietot epasta serveri kā ārējo savienojuma avotu

en: Impossible to use the database:
lv_LV: Datubāzi nav iespējams izmantot:

en: Impossible to write the database setup file
lv_LV: Nevaru izveidot datubāzes uzstādījumu datni

en: In groups
lv_LV: Grupās

en: In stock
lv_LV: Noliktavā

en: In users
lv_LV: Lietotājos

en: In users and groups
lv_LV: Lietotāji un grupas

en: Inactive
lv_LV: Neaktīvs

en: Incident
lv_LV: Incidents

en: Incoming mail folder (optional, often INBOX)
lv_LV: Ienākošo e-pasta mape (nav obligāti, parasti INBOX)

en: Incorrect username or password
lv_LV: Nepareizs lietotājvārds vai parole

en: Infinite
lv_LV: Bezgalīgs

en: Inform me about the actions taken
lv_LV: Informēt mani par problēmas risināšanas gaitu

en: Information | Information
lv_LV[0]: Informācija
lv_LV[1]: Informācija
lv_LV[2]: Informācija

en: Information about system installation and configuration
lv_LV: Informācija par sistēmas instalāciju un konfigurāciju

en: Information in inventory tool (TAG) representing the entity
lv_LV: Informācija (TAG) no inventarizācijas rīka kas norāda nodaļu

en: Infrastructure (with access point)
lv_LV: Infrastruktūras (ar piekļuves punktu)

en: Inheritance of the parent entity
lv_LV: Ietekme no augstākstāvošās nodaļas

en: Initial contract period
lv_LV: Sākotnējais līguma termiņš

en: Initial page counter
lv_LV: Lapu skaitītāja sākotnējais rādījums

en: Initialization of the database
lv_LV: Datubāzes inicializācija

en: Install the software
lv_LV: Uzstādīt programmatūru

en: Installation | Installations
lv_LV[0]: Instalācija
lv_LV[1]: Instalācijas
lv_LV[2]: Instalācijas

en: Installation or update of GLPI
lv_LV: GLPI instalācija vai atjaunināšana

en: Installed software
lv_LV: Uzstādītā programmatūra

en: Installing a cartridge
lv_LV: Ievietot kasetni

en: Insurance
lv_LV: Apdrošināšana

en: Intended action
lv_LV: Paredzētā darbība

en: Interface
lv_LV: Saskarne

en: Interface type (Hard drive...) | Interface types (Hard drive...)
lv_LV[0]: Saskarnes veids
lv_LV[1]: Saskarnes veidi (cietie diski...)
lv_LV[2]: Saskarnes veidi (cietie diski...)

en: Internal
lv_LV: Iekšējs

en: Internal survey
lv_LV: Iekšējs apsekojums

en: Internet domain | Internet domains
lv_LV[0]: Interneta domēns
lv_LV[1]: Interneta domēni
lv_LV[2]: Interneta domēni

en: Invalid IP address
lv_LV: Nederīga IP adrese

en: Invalid address or netmask
lv_LV: Nederīga adrese vai tīkla maska

en: Invalid attached file
lv_LV: Nederīga pievienotā datne

en: Invalid dates. Update cancelled.
lv_LV: Nepareizi datumi, jaunināšana atcelta

en: Invalid email address
lv_LV: Nederīga e-pasta adrese

en: Invalid filename
lv_LV: Neatļauts datnes nosaukums

en: Invalid gateway address
lv_LV: Nederīga vārtejas adrese

en: Invalid internet name: %s
lv_LV: Nederīgs interneta nosaukums: %s

en: Invalid network (already defined or with invalid addresses)
lv_LV: Nederīgs tīkls (jau ir definēts vai ar nederīgām adresēm)

en: Invalid network address
lv_LV: Nederīga tīkla adrese

en: Invalid subnet mask
lv_LV: Nederīga apakštīkla maska

en: Invalid use of session ID
lv_LV: Nederīgs sesijas ID lietojums

en: Inventory number
lv_LV: Inventāra Nr.

en: Invitation to fill out the survey
lv_LV: Uzaicinājums aizpildīt apsekojumu

en: Invoice number
lv_LV: Pavadzīmes nr.

en: Invoice period
lv_LV: Pavadzīmes termiņš

en: It is possible to affect the result of a regular expression using the string #0
lv_LV: Regulārās izteiksmes rezultātu var ietekmēt izmantojot simbolu virkni #0

en: It's mandatory to select a type and at least one field
lv_LV: Ir nepieciešams izvēlēties tipu un vismaz vienu lauku

en: Item | Items
lv_LV[0]: Vienība
lv_LV[1]: Vienības
lv_LV[2]: Vienības

en: Item in the dustbin
lv_LV: Vienības atkritnē

en: Item location
lv_LV: Vienības atrašanās vieta

en: Item not found
lv_LV: Objekts netika atrasts

en: Item not linked to an object
lv_LV: vienība nav saistīta ar objektu

en: Item successfully added
lv_LV: Objekts pievienots

en: Item successfully added but duplicate record on
lv_LV: Vienība veiksmīgi pievienota, taču tai ir dublikāts

en: Item successfully deleted
lv_LV: Vienība ir izdzēsta

en: Item successfully purged
lv_LV: Vienība ir iztīrīta

en: Item successfully restored
lv_LV: Objekts atjaunots

en: Item successfully updated
lv_LV: Objekts atjaunināts

en: Item type
lv_LV: Ieraksta tips

en: Items seen
lv_LV: Redzamajos objektos

en: Items to transfer
lv_LV: Objekti pārsūtīšanai

en: January
lv_LV: Janvāris

en: July
lv_LV: Jūlijs

en: June
lv_LV: Jūnijs

en: Just follow this link (you have one day):
lv_LV: Sekojiet šai saitei (Jums ir viena diena laika) :

en: Keep
lv_LV: Saglabāt

en: Keep status
lv_LV: Saglabāt statusu

en: Keep tickets when purging hardware in the inventory
lv_LV: Saglabāt pieteikumus pēc aparatūras norakstīšanas

en: Key
lv_LV: Atslēga

en: Kio
lv_LV: KB

en: Knowledge base
lv_LV: Zināšanu bāze

en: Knowledge base administration
lv_LV: Zināšanas bāzes administrators

en: Knowledge base category | Knowledge base categories
lv_LV[0]: Zināšanu bāzes kategorija
lv_LV[1]: Zināšanu bāzes kategorijas
lv_LV[2]: Zināšanu bāzes kategorijas

en: Known mail domain
lv_LV: Pazīstams pasta domēns

en: LDAP criteria
lv_LV: LDAP kritēriji

en: LDAP criterion | LDAP criteria
lv_LV[0]: LDAP kritērijs
lv_LV[1]: LDAP kritēriji
lv_LV[2]: LDAP kritēriji

en: LDAP directory | LDAP directories
lv_LV[0]: LDAP direktorija
lv_LV[1]: LDAP direktorija
lv_LV[2]: LDAP direktorijas

en: LDAP directory choice
lv_LV: LDAP direktorijas izvēle

en: LDAP directory information attribute representing the entity
lv_LV: LDAP atribūts, kas norāda atbilstošo nodaļu

en: LDAP directory link
lv_LV: LDAP direktorijas saite

en: LDAP directory of an entity
lv_LV: LDAP koks, kas attiecas uz nodaļu

en: LDAP directory time zone
lv_LV: LDAP direktorijas laika zona

en: LDAP filter associated to the entity (if necessary)
lv_LV: Ar nodaļu saistītais LDAP filtrs (ja nepieciešams)

en: Label
lv_LV: Nosaukums

en: Language
lv_LV: Izvēlēties valodu

en: Last
lv_LV: Pēdējais

en: Last %d events
lv_LV: Pēdējie %d notikumi

en: Last %d problem | Last %d problems
lv_LV[0]: Pēdējā %d problēma
lv_LV[1]: Pēdējās %d problēmas
lv_LV[2]: Pēdējās %d problēmas

en: Last %d ticket | Last %d tickets
lv_LV[0]: Pēdējais %d pieteikums
lv_LV[1]: Pēdējie %d pieteikumi
lv_LV[2]: Pēdējie %d pieteikumi

en: Last edit by
lv_LV: Pēdējoreiz rediģēja

en: Last login
lv_LV: Pēdējā pieslēgšanās

en: Last login on %s
lv_LV: Pēdējā pieslēgšanās %s

en: Last problems
lv_LV: Pēdējā problēma

en: Last run
lv_LV: Pēdējā izpilde

en: Last run list
lv_LV: Pēdējo palaišanu saraksts

en: Last synchronization
lv_LV: Pēdējā sinhronizācija

en: Last synchronization on %s
lv_LV: Pēdējā sinhronizācija %s

en: Last tickets
lv_LV: Pēdējie pieteikumi

en: Last update
lv_LV: Pēdējās izmaiņas

en: Last update in GLPI
lv_LV: Pēdējo reizi GLPI atjaunināts

en: Last update on %s
lv_LV: Pēdējās izmaiņas uz %s

en: Last updated entries
lv_LV: Pēdējo reizi atjaunots ieraksts

en: Late
lv_LV: Kavējums

en: Launch
lv_LV: Palaide

en: Leasing
lv_LV: Īre

en: Level
lv_LV: Līmenis

en: License | Licenses
lv_LV[0]: Licence
lv_LV[1]: Licence
lv_LV[2]: Licences

en: License %1$s expired on %2$s
lv_LV: Licence %1$s beigsies %2$s

en: License comments
lv_LV: Licences komentārs

en: License inventory number
lv_LV: Licences inventāra numurs

en: License name
lv_LV: Licences vārds

en: License serial number
lv_LV: Licences sērijas numurs

en: License type | License types
lv_LV[0]: Licences tips
lv_LV[1]: Licences tipi
lv_LV[2]: Licences tipi

en: Life cycle of problems
lv_LV: Problēmu dzīves cikls

en: Life cycle of tickets
lv_LV: Pieteikumu dzīves cikls

en: Life cycles
lv_LV: Dzīves cikls

en: Lifelong
lv_LV: Ir dzīves

en: Limit of the schedules for planning
lv_LV: Ierobežot plānojumu

en: Linear
lv_LV: Lineārs

en: Link | Links
lv_LV[0]: Saite
lv_LV[1]: Saites
lv_LV[2]: Saites

en: Link if possible
lv_LV: Savienot, ja iespējams

en: Link if possible, otherwise imports declined
lv_LV: Ja iespējams, savienot, ja nē - atteikt importēšanu

en: Link or filename
lv_LV: Saite vai datnes nosaukums

en: Link with items for the creation of tickets
lv_LV: Ļaut sasaistīt pieteikumu ar šādu aparatūru

en: Linked ticket | Linked tickets
lv_LV[0]: Saistītais pieteikums
lv_LV[1]: Saistītie pieteikumi
lv_LV[2]: Saistītie pieteikumi

en: Linked to
lv_LV: Savienots ar

en: Links between cartridge types and cartridges
lv_LV: Saistība starp kasetņu tipiem un kasetnēm

en: Links between computers and volumes
lv_LV: Saistība starp datoriem un sējumiem

en: Links between consumable types and consumables
lv_LV: Saistība starp izlietojamo materiālu tipiem un izlietojamie materiāliem

en: Links between printers and cartridge types and cartridges
lv_LV: Saistība starp printeriem un kasetņu tipiem un kasetnēm

en: Links between suppliers and contacts
lv_LV: Saistība starp piegādātājiem un kontaktpersonām

en: List
lv_LV: Saraksts

en: List of available tags
lv_LV: Pieejamo tagu saraksts

en: List of host machines
lv_LV: Host datoru saraksts

en: List of not imported emails
lv_LV: Nepievienoto epastu saraksts

en: List of the hardware under contract
lv_LV: Aparatūras saraksts ar līgumiem

en: List of translations
lv_LV: Tulkojuma saraksts

en: List of values
lv_LV: Vērtību saraksts

en: List of virtual machines
lv_LV: Virtuālo darbstaciju saraksts

en: Load
lv_LV: Ielādēt

en: Load a bookmark
lv_LV: Ielādēt grāmatzīmes

en: Loading...
lv_LV: Mirkli uzgaidiet...

en: Loan
lv_LV: Aizdevums

en: Local rules: %s
lv_LV: Lokālie noteikumi: %s

en: Location | Locations
lv_LV[0]: Atrašanās vieta
lv_LV[1]: Atrašanās vieta
lv_LV[2]: Atrašanās vietas

en: Location comments
lv_LV: Komentāru atrašanās vieta

en: Location tree
lv_LV: Atrašanās vietu koks

en: Locations update
lv_LV: Lokāciju Atjaunināšana

en: Lock | Locks
lv_LV[0]: Slēgts
lv_LV[1]: Slēgts
lv_LV[2]: Slēgti

en: Lock a link with an item
lv_LV: Slēgt saiti uz vienību

en: Lock an item
lv_LV: Slēgt vienību

en: Lock the item
lv_LV: Slēgt vienību

en: Locked items
lv_LV: Slēgtas vienības

en: Log | Logs
lv_LV[0]: Žurnāls
lv_LV[1]: Žurnāli
lv_LV[2]: Žurnāli

en: Log Level
lv_LV: Žurnalēšanas līmenis

en: Log in again
lv_LV: Pieslēgties atkārtoti

en: Log out fallback URL
lv_LV: Saite pāradresācijai pēc izlogošanās

en: Logical operator
lv_LV: Loģiskais operators

en: Login
lv_LV: Lietotājs

en: Login field
lv_LV: Lietotājvārda lauks

en: Logout
lv_LV: Beigt darbu

en: Logs in files (SQL, email, automatic action...)
lv_LV: Žurnāli datnēs (SQL, mail, cron...)

en: Lowercase
lv_LV: Mazie burti

en: MAC address
lv_LV: MAC adrese

en: MAC address by default
lv_LV: Noklusētā MAC adrese

en: MIME type
lv_LV: MIME tips

en: MM-DD-YYYY
lv_LV: MM-DD-GGGG

en: Machine
lv_LV: Darbstacija

en: Mail domain
lv_LV: E-pasta domēns

en: Mail domain surrogates entity
lv_LV: E-pasta domēna 'surogāta' nodaļa

en: Mail queue
lv_LV: Pasta rinda

en: Mail server | Mail servers
lv_LV[0]: E-pasta serveris
lv_LV[1]: E-pasta serveris
lv_LV[2]: E-pasta serveri

en: Mail test
lv_LV: E-pasta tests

en: Mails receiver
lv_LV: E-pasta saņēmējs

en: Main
lv_LV: Galvenais

en: Main server %s
lv_LV: Galvenais serveris %s

en: Maintenance
lv_LV: Uzturēšana

en: Maintenance mode
lv_LV: Uzturēšanas režīms

en: Maintenance text
lv_LV: Uzturēšanas teksts

en: Make available
lv_LV: Padarīt pieejamu

en: Make sure that sessions support has been activated in your php.ini
lv_LV: Pārbaudiet vai php.ini ir ieslēgts sesiju atbalsts

en: Make unavailable
lv_LV: Padarīt nepieejamu

en: Manage templates...
lv_LV: Pārvaldīt veidnes...

en: Managed
lv_LV: Pārvaldīt

en: Managed items
lv_LV: Pārvaldītās vienības

en: Management
lv_LV: Pārvaldība

en: Management type
lv_LV: Pārvaldības tips

en: Manager
lv_LV: Vadītājs

en: Manager group
lv_LV: Grupas vadītājs

en: Manager of group
lv_LV: Grupas vadītājs

en: Manager of the group in charge of the ticket
lv_LV: Par pieteikumu atbildīgās grupas vadītājs

en: Mandatory field | Mandatory fields
lv_LV[0]: Obligātais lauks
lv_LV[1]: Obligātie lauki
lv_LV[2]: Obligātie lauki

en: Mandatory fields are not filled. Please correct: %s
lv_LV: Nav aizpildīti obligātie lauki, lūdzu aizpildiet: %s

en: Manufacturer | Manufacturers
lv_LV[0]: Ražotājs
lv_LV[1]: Ražotājs
lv_LV[2]: Ražotāji

en: Manufacturer choice
lv_LV: Ražotāja izvēle

en: March
lv_LV: Marts

en: Master
lv_LV: Galvenā

en: Material cost
lv_LV: Materiālu izmaksas

en: Matrix of calculus for priority
lv_LV: Prioritātes aprēķinu matrica

en: Max number of items
lv_LV: Maksimālais vienību skaits (0 = neierobežots)

en: Maximal count
lv_LV: Maksimālais skaits

en: Maximal number of automatic actions (run by CLI)
lv_LV: Maksimālais automātisko darbību skaits (darbina CLI)

en: Maximal time
lv_LV: Maksimālais laiks

en: Maximum number of results
lv_LV: Maksimālais rezultātu skaists

en: Maximum size of each file imported by the mails receiver
lv_LV: Pasta vārtejas lielākais atļautais izmērs pielikumiem

en: Maximum time to solve
lv_LV: Maksimālais laiks, lai risinātu

en: May
lv_LV: Maijs

en: Mbstring extension of your parser PHP is not installed
lv_LV: Jūsu PHP parserim nav instalēts Mbstring paplašinājums

en: Mbstring extension test
lv_LV: Mbstring paplašinājuma pārbaude.

en: Memory | Memories
lv_LV[0]: Operatīvā atmiņa
lv_LV[1]: Operatīvās atmiņas
lv_LV[2]: Operatīvās atmiņas

en: Memory by default
lv_LV: Noklusētā operatīvā atmiņa

en: Memory of virtual machines
lv_LV: Virtuālo darbstaciju operatīvā atmiņa

en: Memory type | Memory types
lv_LV[0]: Operatīvās atmiņas tips
lv_LV[1]: Operatīvās atmiņas tips
lv_LV[2]: Operatīvās atmiņas tipi

en: Merge
lv_LV: Apvienot

en: Merging
lv_LV: Apvienošana

en: Message
lv_LV: Ziņojums

en: Message ID
lv_LV: Ziņojuma ID

en: Message-ID email header
lv_LV: E-pasta ID

en: Microphone
lv_LV: Mikrofons

en: Migration cleaner
lv_LV: Migrācijas tīrītājs

en: Minimal count
lv_LV: Minimālais skaits

en: Minimal time
lv_LV: Minimālais laiks

en: Minute | Minutes
lv_LV[0]: Minūte
lv_LV[1]: Minūte
lv_LV[2]: Minūtes

en: Mio
lv_LV: MB

en: Mobile phone
lv_LV: Mobilais telefons

en: Model | Models
lv_LV[0]: Modelis
lv_LV[1]: Modelis
lv_LV[2]: Modelis

en: Modify the comment
lv_LV: Labot dokumentu

en: Monday
lv_LV: Pirmdiena

en: Monitor | Monitors
lv_LV[0]: Monitors
lv_LV[1]: Monitori
lv_LV[2]: Monitori

en: Monitor model | Monitor models
lv_LV[0]: Monitora modelis
lv_LV[1]: Monitora modelis
lv_LV[2]: Monitora modeļi

en: Monitor type | Monitor types
lv_LV[0]: Monitora tips
lv_LV[1]: Monitora tips
lv_LV[2]: Monitora tipi

en: Monitoring of automatic actions
lv_LV: Automātisko darbību uzraudzība

en: Month
lv_LV: mēnesis

en: Monthly TCO
lv_LV: Lietošanas izmaksas (TCO) mēnesim

en: Most popular questions
lv_LV: Populārākie jautājumi

en: Mount point
lv_LV: Sistēmas disks

en: Move
lv_LV: Pārvietot

en: Multimode fiber
lv_LV: Daudzmodu šķiedra

en: My devices
lv_LV: Manas ierīces

en: My devices and all items
lv_LV: Manas ierīces un visi ieraksti

en: My groups
lv_LV: Manas grupas

en: My settings
lv_LV: Mani uzstādījumi

en: My tasks
lv_LV: Mani uzdevumi

en: My unpublished articles
lv_LV: Mani nepublicētie raksti

en: MySQL Improved extension test
lv_LV: Pārbaudīt

en: MySQL replica: read only
lv_LV: MYSQL replica: tikai lasāma

en: Mysql error starting from %s
lv_LV: Mysql kļūda, sākot no %s

en: Mysql password
lv_LV: Mysql parole

en: Mysql replica | Mysql replicas
lv_LV[0]: MySQL replicēšana
lv_LV[1]: MySQL replicēšana
lv_LV[2]: MySQL replicēšana

en: Mysql server
lv_LV: Mysql serveris

en: Mysql server: %s can't connect to the database
lv_LV: Mysql serveris: %s nevar pieslēgties datubāzei

en: Mysql user
lv_LV: Mysql lietotājs

en: Name
lv_LV: Nosaukums

en: Network | Networks
lv_LV[0]: Tīkls
lv_LV[1]: Tīkli
lv_LV[2]: Tīkli

en: Network address
lv_LV: Tīkla adreses

en: Network card | Network cards
lv_LV[0]: Tīkla karte
lv_LV[1]: Tīkla kartes
lv_LV[2]: Tīkla kartes

en: Network device | Network devices
lv_LV[0]: Tīkla ierīce
lv_LV[1]: Tīkla ierīce
lv_LV[2]: Tīkla ierīces

en: Network equipment model | Network equipment models
lv_LV[0]: Tīkla ierīču modelis
lv_LV[1]: Tīkla ierīču modelis
lv_LV[2]: Tīkla ierīču modeļi

en: Network equipment type | Network equipment types
lv_LV[0]: Tīkla ierīču tips
lv_LV[1]: Tīkla ierīču tips
lv_LV[2]: Tīkla ierīču tipi

en: Network interface | Network interfaces
lv_LV[0]: Tīkla saskarne
lv_LV[1]: Tīkla saskarne
lv_LV[2]: Tīkla saskarnes

en: Network name | Network names
lv_LV[0]: Tīkla vārds
lv_LV[1]: Tīkla vārdi
lv_LV[2]: Tīkla vārdi

en: Network outlet | Network outlets
lv_LV[0]: Tīkla punkts
lv_LV[1]: Tīkla punkts
lv_LV[2]: Tīkla punkti

en: Network port | Network ports
lv_LV[0]: Datortīkla ports
lv_LV[1]: Datortīkla porti
lv_LV[2]: Datortīkla porti

en: Network port is not available...
lv_LV: Tīkla ports nav pieejams ...

en: Network port migration
lv_LV: Tīkla portu migrācija

en: Network port type
lv_LV: Datortīkla porta tips

en: Network report
lv_LV: Tīkla atskaite

en: Network report by hardware: %s
lv_LV: Datortīkla atskaite pēc iekārtām: %s

en: Network report by location: %s
lv_LV: Tīkla atskaite pēc vietas: %s

en: Network report by outlet: %s
lv_LV: Tīkla atskaite ('by drop'): %s

en: Networking
lv_LV: Tīkla struktūra

en: Networking equipment model | Networking equipment models
lv_LV[0]: Tīkla ierīču modelis
lv_LV[1]: Tīkla ierīču modeļi
lv_LV[2]: Tīkla ierīču modeļi

en: Networking equipment type | Networking equipment types
lv_LV[0]: Tīkla ierīču tips
lv_LV[1]: Tīkla ierīču tips
lv_LV[2]: Tīkla ierīču tipi

en: Never
lv_LV: Nekad

en: Never dereferenced (default)
lv_LV: Nesekot atsaucēm, pēc noklusējuma (Never dereferenced)

en: New child heading
lv_LV: Jauns apakšvirsraksts

en: New followup
lv_LV: Jauns pieteikuma sekojums

en: New hierarchy
lv_LV: Jauna hierarhija

en: New item
lv_LV: Jauna kartiņa

en: New note
lv_LV: Jauna piezīme

en: New problem
lv_LV: Jauna problēma

en: New project
lv_LV: Jauns projekts

en: New project task
lv_LV: Jauns projekta uzdevums

en: New reservation
lv_LV: Jauna rezervācija

en: New task
lv_LV: Jauns uzdevums

en: New ticket
lv_LV: Jauns pieteikums

en: New ticket for this item...
lv_LV: Jauns pieteikums šim objektam...

en: Next
lv_LV: Nākamā

en: Next creation on %s
lv_LV: Nākošā izveide uz %s

en: Next escalation: %s
lv_LV: Nākošā eskalācija: %s

en: Next run
lv_LV: Nākošā darbība

en: Next task to run: %s
lv_LV: Nākošā darbība: %s

en: No
lv_LV: Nē

en: No Event
lv_LV: Nav notikumu

en: No IP address found
lv_LV: Nav IP adreses

en: No LDAP directory defined in GLPI
lv_LV: Nav definēta LDAP direktorija

en: No access
lv_LV: Nav pieejas

en: No action pending
lv_LV: Nav izpildāmo uzdevumu

en: No associated item
lv_LV: Nav piesaistīta elementa

en: No autofill
lv_LV: Nav automātiskās aizpildes

en: No automatic transfer
lv_LV: Nav automātiskas pārnešanas

en: No cartridge
lv_LV: Nav kasetnes

en: No cartridge available
lv_LV: Nav pieejamas kasetnes

en: No change of entity
lv_LV: Nodaļai nav veiktas izmaiņas

en: No consumable
lv_LV: Nav izlietojamā materiāla

en: No consumable found
lv_LV: Izlietojamais materiāls netika atrasts

en: No data available on the web site
lv_LV: Tīmekļa vietnē nav datu

en: No defined category
lv_LV: Kategorija nav definēta

en: No directory selected
lv_LV: Mape nav izvēlēta

en: No element to be tested
lv_LV: Nav ko pārbaudīt

en: No file available
lv_LV: Nav datnes

en: No followup for this ticket.
lv_LV: Šim pieteikumam nav sekojumu.

en: No free cartridge
lv_LV: Nav brīvu kasetņu

en: No generated survey
lv_LV: Nav ģenerēta apsekojuma

en: No group to be imported
lv_LV: Nav grupu ko importēt

en: No historical
lv_LV: Nav vēsturisku

en: No import
lv_LV: Neimportēt

en: No item found
lv_LV: Nekas nav atrasts

en: No item to display
lv_LV: Nav datu ko attēlot

en: No link defined
lv_LV: Saite nav norādīta

en: No locked item
lv_LV: Atslēgtas vienības

en: No network card available
lv_LV: Tīkla karte nav pieejama

en: No network name found
lv_LV: nav atrasts datortīkla vārds

en: No network port found
lv_LV: nav atrasts datortīkla ports

en: No personal criteria. Create personal parameters?
lv_LV: Nav personīgo uzstādījumu. Izveidot?

en: No plugin installed
lv_LV: Nav instalēta spraudņa

en: No problem found.
lv_LV: Problēmu nav

en: No problem in progress.
lv_LV: Neviena problēma nav apstrādē

en: No reservation
lv_LV: Rezervāciju nav

en: No restriction
lv_LV: Bez ierobežojuma

en: No selected element or badly defined operation
lv_LV: Nav izvēlēta neviena sastāvdaļa vai kļūdaini norādīta darbība

en: No statistics are available
lv_LV: Statistika nav pieejama

en: No task found.
lv_LV: Uzdevums nav atrasts

en: No ticket found.
lv_LV: Pieteikumi nav atrasti.

en: No ticket in progress.
lv_LV: Neviens pieteikums nav apstrādē.

en: No user found
lv_LV: Lietotājs nav atrasts

en: No user to be imported
lv_LV: Nav lietotāju ko importēt

en: No user to be synchronized
lv_LV: Nav lietotāju ko sinhronizēt

en: No virtual machine associated with the computer
lv_LV: Nav virtuālas darbstacijas, piesaistītas datoram

en: Non-existent function
lv_LV: Funkcija neeksistē

en: None
lv_LV: Nekas

en: Normal
lv_LV: Normāls

en: Not CSRF compliant
lv_LV: CSRF nesavienojams

en: Not associated
lv_LV: Nav piesaistīts

en: Not connected
lv_LV: Nav savienots

en: Not connected.
lv_LV: Nav savienots.

en: Not default search
lv_LV: Nav noklusētā meklētāja

en: Not solved tickets
lv_LV: Neatrisināti pieteikumi

en: Not subject to approval
lv_LV: Apstiprināšana nav paredzēta

en: Not yet authenticated
lv_LV: Nav vēl atpazīts

en: Note | Notes
lv_LV[0]: Piezīmes
lv_LV[1]: Piezīme
lv_LV[2]: Piezīmes

en: Notice
lv_LV: Paziņojums

en: Notification | Notifications
lv_LV[0]: Paziņojums
lv_LV[1]: Paziņojumi
lv_LV[2]: Paziņojumi

en: Notification method
lv_LV: Paziņošanas metode

en: Notification options
lv_LV: Paziņošanas opcijas

en: Notification template | Notification templates
lv_LV[0]: Paziņojumu veidne
lv_LV[1]: Paziņojumu veidnes
lv_LV[2]: Paziņojumu veidnes

en: Notifications for my changes
lv_LV: Paziņojumi par manām izmaiņām

en: November
lv_LV: Novembris

en: Now
lv_LV: Tagad

en: Number closed
lv_LV: Numuru aizvērt

en: Number format
lv_LV: Skaitļu formāts

en: Number of affected computers
lv_LV: Izmantoto datoru skaists

en: Number of answered satisfaction survey
lv_LV: Atbildēto apmierinātības apsekojumu skaits

en: Number of closed tickets
lv_LV: Aizvērto pieteikumu skaits

en: Number of days this action logs are stored
lv_LV: Cik dienas saglabāt šīs darbības žurnālu

en: Number of late tickets
lv_LV: Nokavēto pieteikumu skaits

en: Number of opened satisfaction survey
lv_LV: Atvērto apmierinātības apsekojumu skaits

en: Number of opened tickets
lv_LV: Atvērto pieteikumu skaits

en: Number of solved tickets
lv_LV: Atrisināto pieteikumu skaits

en: Number of tickets
lv_LV: Pieteikumu skaits

en: Number opened
lv_LV: Atvērto pieteikumu skaits

en: Number solved
lv_LV: Atrisināto pieteikumu skaits

en: Number solved late
lv_LV: Pieteikumu skaits, atrisināti ar nokavēšanos

en: OK
lv_LV: Labi

en: OK - database was initialized
lv_LV: Datubāze tika sagatavota

en: OK state color
lv_LV: OK stāvokļa krāsa

en: October
lv_LV: Oktobris

en: Ok - the MySQLi class exist - Perfect!
lv_LV: OK - klase MySQLI eksistē - lieliski!

en: Ok - the sessions works (no problem with trans_id) - Perfect!
lv_LV: Sesijas darbojas (nav problēmu ar trans_id)!

en: Opened on %s
lv_LV: Atvērts %s

en: Opening date
lv_LV: Pieteikšanas datums

en: Operating system | Operating systems
lv_LV[0]: Operētājsistēma
lv_LV[1]: Operētājsistēma
lv_LV[2]: Operētājsistēmas

en: Operation performed partially successful
lv_LV: Daļēji veiksmīga darbība

en: Operation successful
lv_LV: Darbība veiksmīgi paveikta

en: Optimizing tables
lv_LV: Tabulu optimizācija

en: Or complete search
lv_LV: Veikt meklēšanu

en: Order date
lv_LV: Pasūtījuma datums

en: Order number
lv_LV: Pasūtījuma nr.

en: Other
lv_LV: Cits

en: Other authentication sent in the HTTP request
lv_LV: HTTP pieprasījumā nosūtīta atšķirīga autentifikācija

en: Other component | Other components
lv_LV[0]: Cits komponents
lv_LV[1]: Citi komponenti
lv_LV[2]: Citi komponenti

en: Other financial and administrative information (licenses, cartridges, consumables)
lv_LV: Cita finanšu un administratīvā informācija (licences, kasetnes, izejmateriāli)

en: Other item exist
lv_LV: Ir citas vienības

en: Other...
lv_LV: Cits...

en: Others
lv_LV: Citi

en: Others authentication methods
lv_LV: Citas autentifikācijas metodes

en: PHP version is at least 5.3.0 - Perfect!
lv_LV: Tiek izmantota vismaz 5.3.0 PHP versija - lieliski!

en: Page size
lv_LV: Lapas izmērs

en: Parallel
lv_LV: Paralēlā

en: Partial load of the bookmark.
lv_LV: Daļēja grāmatzīmes ielāde.

en: Partition
lv_LV: Partīcija

en: Password
lv_LV: Parole

en: Password (for non-anonymous binds)
lv_LV: Parole (ne-anonīmiem pieslēgumiem)

en: Password confirmation
lv_LV: Paroles apstiprināšana

en: Password field is empty
lv_LV: Paroles lauks ir tukšs

en: Password minimum length
lv_LV: Paroles minimālais garums

en: Password must contains
lv_LV: Parolē ir ietverti

en: Password must include at least a digit!
lv_LV: Parolē jābūt vismaz vienam ciparam!

en: Password must include at least a lowercase letter!
lv_LV: Parolē jābūt vismaz vienam mazam burtam!

en: Password must include at least a symbol!
lv_LV: Parolē jābūt vismaz vienam simbolam!

en: Password must include at least a uppercase letter!
lv_LV: Parolē jābūt vismaz vienam lielam burtam!

en: Password need digit
lv_LV: Parolē nepieciešams cipars

en: Password need lowercase character
lv_LV: Parolē nepieciešams mazais burts

en: Password need symbol
lv_LV: Parolē nepieciešams simbols

en: Password need uppercase character
lv_LV: Parolē nepieciešams lielais burts

en: Password security policy
lv_LV: Paroles drošības politika

en: Password security policy validation
lv_LV: Paroles drošības politikas pārbaude

en: Password too short!
lv_LV: Parole ir pārāk īsa

en: Past reservations
lv_LV: Iepriekšējās rezervācijas

en: Pending
lv_LV: Gaida izpildi

en: Percent done
lv_LV: Procenti paveikti

en: Period
lv_LV: Periods

en: Period end
lv_LV: Perioda beigas

en: Period end + Notice
lv_LV: Perioda beigas + Paziņojums

en: Periodicity
lv_LV: Periodiskums

en: Periodicity notice
lv_LV: Pieteikumu periodiskums

en: Peripheral model | Peripheral models
lv_LV[0]: Perifērijas modelis
lv_LV[1]: Perifērijas modeļi
lv_LV[2]: Perifērijas modeļi

en: Peripheral type | Peripheral types
lv_LV[0]: Perifērijas tips
lv_LV[1]: Perifērijas tipi
lv_LV[2]: Perifērijas tipi

en: Personal
lv_LV: Personisks

en: Personal View
lv_LV: Savs skats

en: Personal reminder | Personal reminders
lv_LV[0]: Personīgā piezīme
lv_LV[1]: Personīgās piezīmes
lv_LV[2]: Personīgās piezīmes

en: Personalization
lv_LV: Pielāgošana

en: Phone | Phones
lv_LV[0]: Tālrunis
lv_LV[1]: Tālruņi
lv_LV[2]: Tālruņi

en: Phone 2
lv_LV: Tālrunis 2

en: Phone model | Phone models
lv_LV[0]: Tālruņa modelis
lv_LV[1]: Tālruņa modelis
lv_LV[2]: Tālruņa modeļi

en: Phone power supply type | Phones power supply types
lv_LV[0]: Tālruņa barošanas bloka tips
lv_LV[1]: Tālruņa barošanas bloka tipi
lv_LV[2]: Tālruņa barošanas bloka tipi

en: Phone type | Phone types
lv_LV[0]: Tālruņa tips
lv_LV[1]: Tālruņa tips
lv_LV[2]: Tālruņa tipi

en: Picture
lv_LV: Attēls

en: Pivot
lv_LV: Pivot funkcija

en: Plan this task
lv_LV: Ieplānot šo uzdevumu

en: Planned
lv_LV: Plānot

en: Planned duration
lv_LV: Plānotais ilgums

en: Planned end date
lv_LV: Plānotais beigu datums

en: Planned start date
lv_LV: Plānotais sākuma datums

en: Planning
lv_LV: Plānošana

[ctx: Planning]
en: Reminder
lv_LV: Atgādinājums

en: Planning end date
lv_LV: Plānošanas beigu datums

en: Planning recall
lv_LV: Plānošanas atgādinājums

en: Planning start date
lv_LV: Plānošanas sākuma datums

en: Plans
lv_LV: Plāns

en: Please choose LDAP directory to import users from
lv_LV: Izvēlieties LDAP direktoriju no kuras importēt lietotājus

en: Please confirm your email address and enter your new password.
lv_LV: Lūdzu apstipriniet jūsu e-pasta adresi un ievadiet jauno paroli.

en: Please enter your email address. An email will be sent to you and you will be able to choose a new password.
lv_LV: Lūdzu ierakstiet savu e-pasta adresi. Jums tiks nosūtīts e-pasts un Jūs varēsiet izvēlēties jaunu paroli..

en: Please select a database:
lv_LV: Lūdzu izvēlieties datubāzi:

en: Please select the database to update:
lv_LV: Lūdzu izvēlieties datubāzi ko atjaunot:

en: Plugins
lv_LV: Papildus spraudņi (plugins)

en: Plugins list
lv_LV: Spraudņu saraksts

en: Port | Ports
lv_LV[0]: Ports
lv_LV[1]: Porti
lv_LV[2]: Porti

en: Port (default=389)
lv_LV: LDAP ports (noklusētais=389)

en: Port (optional)
lv_LV: Ports (neobligāts)

en: Port number | Ports number
lv_LV[0]: Porta numurs
lv_LV[1]: Porta numuri
lv_LV[2]: Porta numuri

en: Position
lv_LV: Pozīcija

en: Possible values
lv_LV: Iespējamā(-s) vērtība(-s)

en: Postal code
lv_LV: Pasta kods

en: Power
lv_LV: Jauda

en: Power supply | Power supplies
lv_LV[0]: Barošanas bloks
lv_LV[1]: Barošanas bloki
lv_LV[2]: Barošanas bloki

en: Pre-select me as a technician when creating a ticket
lv_LV: Izveidojot pieteikumu, izvēlēties mani kā tehniķi

en: Preconfiguration
lv_LV: Iepriekšēja pielāgošana

en: Predefined field | Predefined fields
lv_LV[0]: Iepriekšdefinēts lauks
lv_LV[1]: Iepriekšdefinēti lauki
lv_LV[2]: Iepriekšdefinēti lauki

en: Prefix for notifications
lv_LV: Paziņojuma prefikss

en: Preliminary creation
lv_LV: Sākotnējā izveide

en: Preserve
lv_LV: Saglabāt (Preserve)

en: Preview
lv_LV: Priekšskatījums

en: Previous
lv_LV: Iepriekšējā

en: Printed pages
lv_LV: Izdrukātas lapas

en: Printer | Printers
lv_LV[0]: Printers
lv_LV[1]: Printeri
lv_LV[2]: Printeri

en: Printer counter
lv_LV: Printera izdruku skaitītājs

en: Printer model | Printer models
lv_LV[0]: Printera modelis
lv_LV[1]: Printera modelis
lv_LV[2]: Printera modeļi

en: Printer type | Printer types
lv_LV[0]: Printera tipi
lv_LV[1]: Printera tips
lv_LV[2]: Printera tips

en: Printers dictionnary
lv_LV: Printera vārdnīca

en: Priority
lv_LV: Svarīgums

en: Priority colors
lv_LV: Prioritātes krāsas

en: Private
lv_LV: Privāts

en: Private followup
lv_LV: Privāts sekojums

en: Private followups by default
lv_LV: Sekojums pēc noklusējuma ir privāts

en: Private task
lv_LV: Privāts uzdevums

en: Private tasks by default
lv_LV: Privātie uzdevumi pēc noklusējuma

en: Problem | Problems
lv_LV[0]: Problēma
lv_LV[1]: Problēmas
lv_LV[2]: Problēmas

en: Problem followup
lv_LV: Problēmu sekojums

en: Problem solved
lv_LV: Problēma atrisināta

en: Problem task | Problem tasks
lv_LV[0]: Problēmas uzdevums
lv_LV[1]: Problēmas uzdevumi
lv_LV[2]: Problēmas uzdevumi

en: Problems on linked items
lv_LV: Saistīto vienību problēmas

en: Problems on pending status
lv_LV: Problēmas, kas gaida izskatīšanu

en: Problems to be processed
lv_LV: Izpildāmās problēmas

en: Processing
lv_LV: Apstrādā

en: Processor | Processors
lv_LV[0]: Procesors
lv_LV[1]: Procesori
lv_LV[2]: Procesori

en: Processor frequency
lv_LV: Procesora frekvence

en: Product ID of the operating system
lv_LV: Operētājsistēmas produkta ID numurs

en: Profile | Profiles
lv_LV[0]: Profils
lv_LV[1]: Profili
lv_LV[2]: Profili

en: Profile's interface
lv_LV: Profilu saskarne

en: Prohibit reservations
lv_LV: Aizliegt rezervācijas

en: Project | Projects
lv_LV[0]: Projekts
lv_LV[1]: Projekts
lv_LV[2]: Projekti

en: Project state | Project states
lv_LV[0]: Projekta status
lv_LV[1]: Projekta status
lv_LV[2]: Projekta statusi

en: Project task | Project tasks
lv_LV[0]: Projekta uzdevums
lv_LV[1]: Projekta uzdevums
lv_LV[2]: Projekta uzdevumi

en: Project tasks type | Project tasks types
lv_LV[0]: Projekta uzdevuma tips
lv_LV[1]: Projekta uzdevuma tips
lv_LV[2]: Projekta uzdevuma tipi

en: Project team | Project teams
lv_LV[0]: Projekta komanda
lv_LV[1]: Projekta komanda
lv_LV[2]: Projekta komandas

en: Project type | Project types
lv_LV[0]: Projekta tips
lv_LV[1]: Projekta tips
lv_LV[2]: Projekta tipi

en: Provide a delimiter in order to automate the new hierarchy generation.
lv_LV: Ja Tu lieto atdalošo simbolu, vari to izmantot lai automatizētu jaunās hierarhijas ģenerēšanu.

en: Proxy configuration for upgrade check
lv_LV: Starpniekservera konfigurācija pārbaudei vai nav pieejami atjauninājumi

en: Public
lv_LV: Publisks

en: Public RSS feed | Public RSS feeds
lv_LV[0]: Publiskā RSS barotne
lv_LV[1]: Publiskās RSS barotnes
lv_LV[2]: Publiskās RSS barotnes

en: Public bookmark | Public bookmarks
lv_LV[0]: Publiskā grāmatzīme
lv_LV[1]: Publiskās grāmatzīmes
lv_LV[2]: Publiskās grāmatzīmes

en: Public followup
lv_LV: Publisks sekojums

en: Public reminder | Public reminders
lv_LV[0]: Publiskā piezīme
lv_LV[1]: Publiskās piezīmes
lv_LV[2]: Publiskās piezīmes

en: Publisher
lv_LV: Ražotājs / Izdevējs

en: Purchase version
lv_LV: Iegādes versija

en: Purge
lv_LV: Atbrīvot (Purge)

en: Put in dustbin
lv_LV: DZĒST ATKRITNĒ

en: Put on hold on %s
lv_LV: Atlikt uz %s

en: Put this item in the FAQ
lv_LV: Pievienot ierakstu publiski pieejamajiem BUJ

en: Qualification
lv_LV: Kvalifikācija

[ctx: Quantity]
en: Number
lv_LV: Numurs

en: RSS feed | RSS feeds
lv_LV[0]: RSS barotne
lv_LV[1]: RSS barotnes
lv_LV[2]: RSS barotnes

en: Rate to trigger survey
lv_LV: Pārbaudes veikšanas biežums

en: Read
lv_LV: Lasīt

en: Read parameters
lv_LV: Lasīt parametrus

en: Real duration
lv_LV: Reālais ilgums

en: Real duration of treatment of the ticket
lv_LV: Pieteikuma ilgums (reālais)

en: Real end date
lv_LV: Reālais beigu datums

en: Real start date
lv_LV: Reālais sākuma datums

en: Reason
lv_LV: Iemesls

en: Reason of rejection
lv_LV: Noraidījuma iemesls

en: Recalculate
lv_LV: Pārrēķināt

en: Recalculate the category
lv_LV: Pārrēķināt kategoriju

en: Recall on %s
lv_LV: Atkārtot pēc %s

en: Receiver | Receivers
lv_LV[0]: Saņēmējs
lv_LV[1]: Saņēmēji
lv_LV[2]: Saņēmēji

en: Recent entries
lv_LV: Jaunākie raksti

en: Recipient | Recipients
lv_LV[0]: Saņēmējs
lv_LV[1]: Saņēmēji
lv_LV[2]: Saņēmēji

en: Record into the database denied
lv_LV: Ieraksts datubāzē aizliegts

en: Recurrent
lv_LV: Atkārtot

en: Recurrent tickets
lv_LV: Atkārtotie pieteikumi

en: Recursive
lv_LV: Rekursīvs

en: Reference
lv_LV: Atsauce

en: Refresh rate
lv_LV: Atjauninājumu biežums

en: Refused
lv_LV: Atteikts

en: Refused email | Refused emails
lv_LV[0]: Atteiktais e-pasts
lv_LV[1]: Atteiktie e-pasti
lv_LV[2]: Atteiktie e-pasti

en: Regenerate
lv_LV: Pārģenerēt

en: Rehearsal
lv_LV: Periods

en: Reinit the network topology
lv_LV: Atjaunot tīkla topoloģiju

en: Reject email
lv_LV: Atteikt e-pastu

en: Remaining
lv_LV: Atlikušas

en: Reminder | Reminders
lv_LV[0]: Piezīme
lv_LV[1]: Piezīmes
lv_LV[2]: Piezīmes

en: Reminders frequency for alarms on cartridges
lv_LV: Kasetņu trauksmes atgādinājumu biežums

en: Remote access key
lv_LV: Attālinātās piekļuves atslēga

en: Remove the domain of logins like login@domain
lv_LV: Noņemt pieteikšanās domēnu līdzīgi kā login@domēns

en: Renewal
lv_LV: Atjaunošana

en: Renting
lv_LV: Īrēšana

en: Reopen
lv_LV: Atsākt

en: Repeater
lv_LV: Atkārtotājs

en: Replace the current database with the backup file %s?
lv_LV: Aizstāt pašreizējo datu bāzi ar datiem no datnes %s?

en: Replay dictionary rules for manufacturers (----- = All)
lv_LV: Parādīt vārdnīcas nosacījumus ražotājiem ( ----- = Visu)

en: Replay the dictionary rules
lv_LV: Parādīt vārdnīcas nosacījumus

en: Replicate %s
lv_LV: Kopēt %s

en: Report | Reports
lv_LV[0]: Atskaite
lv_LV[1]: Atskaites
lv_LV[2]: Atskaites

en: Request
lv_LV: Pieprasījums

en: Request comments
lv_LV: Iesniedzēja komentārs

en: Request date
lv_LV: Pieprasījuma datums

en: Request source | Request sources
lv_LV[0]: Pieprasījuma avots
lv_LV[1]: Pieprasījuma avots
lv_LV[2]: Pieprasījuma avoti

en: Request sources by default
lv_LV: Noklusētais pieprasījuma avots

en: Requested item not found
lv_LV: Pieprasītais objekts nav atrasts

en: Requester | Requesters
lv_LV[0]: Iesniedzējs
lv_LV[1]: Iesniedzēji
lv_LV[2]: Iesniedzēji

en: Requester ID
lv_LV: Iesniedzēja ID

en: Requester group manager
lv_LV: Pieprasītāja grupas vadītājs

en: Requester location
lv_LV: Iesniedzēja atrašanās vieta

en: Reservable item | Reservable items
lv_LV[0]: Rezervējama vienība
lv_LV[1]: Rezervējamas vienības
lv_LV[2]: Rezervējamas vienības

en: Reservation | Reservations
lv_LV[0]: Rezervācija
lv_LV[1]: Rezervācijas
lv_LV[2]: Rezervācijas

en: Reservation expired
lv_LV: Rezervācija beigusies

en: Reserve
lv_LV: Rezervēt

en: Reserve an item
lv_LV: Rezervēt objektu

en: Reset password successful.
lv_LV: Paroles atiestatīšana paveikta.

en: Resolution
lv_LV: Rezolūcija

en: Resolution date
lv_LV: Rezolūcijas datums

en: Resolution time
lv_LV: Rezolūcijas laiks

en: Response address (if needed)
lv_LV: Atbildētāja adrese (ja nepieciešams)

en: Response date
lv_LV: Atbildes datums

en: Response date to the satisfaction survey
lv_LV: Reaģēšanas datums uz apmierinātības aptauju

en: Response name (if needed)
lv_LV: Atbildētāja vārds (ja nepieciešams)

en: Restore
lv_LV: Atjaunot

en: Restore the item
lv_LV: Atjaunot ierakstu

en: Restrict device management
lv_LV: Ierobežot ierīces pārvaldību

en: Restrict monitor management
lv_LV: Ierobežot monitoru pārvaldīšanu

en: Restrict phone management
lv_LV: Ierobežot tālruņu pārvaldīšanu

en: Restrict printer management
lv_LV: Ierobežot printeru pārvaldīšanu

en: Result details
lv_LV: Rezultāta detaļas

en: Result of the regular expression
lv_LV: Pareizas izteiksmes rezultāts

en: Results
lv_LV: Rezultāti

en: Results to display by page
lv_LV: Rezultātu skaits vienā lapā

en: Results to display on home page
lv_LV: Rezultātu skaits mājas lapā

en: Retrieve email (Mails receivers)
lv_LV: Saņemt e-pastu (pasta saņēmēji)

en: Review
lv_LV: Pārskats

en: Rights and entities assignment
lv_LV: Tiesību un nodaļu piešķiršana

en: Rights assignment
lv_LV: Tiesību piešķiršana

en: Room number
lv_LV: Telpas numurs

en: Root directory (optional)
lv_LV: Saknes mape (neobligāts)

en: Root entity
lv_LV: Galvenā nodaļa

en: Root location
lv_LV: Root lokācija

en: RootDN (for non anonymous binds)
lv_LV: rootdn (ne-anonīmiem pieslēgumiem)

en: Rpm
lv_LV: Ātrums (RPM)

en: Rule | Rules
lv_LV[0]: Nosacījums
lv_LV[1]: Nosacījumi
lv_LV[2]: Nosacījumi

en: Rule results
lv_LV: Nosacījuma rezultāts

en: Rule type
lv_LV: Nosacījuma tips

en: Rules applicable in the sub-entities
lv_LV: Nosacījumi, ko pielietot apakšnodaļās

en: Rules applied: %s
lv_LV: Noteikumi piemēroti: %s

en: Rules for assigning a category to a software
lv_LV: Nosacījumi kategorijas pievienošanai programmatūrai

en: Rules for assigning a category to software
lv_LV: Nosacījumi kategorijas pievienošanai programmatūrai

en: Rules for assigning a computer to an entity
lv_LV: Datora piesaistes nosacījumi nodaļām

en: Rules for assigning a ticket created through a mails receiver
lv_LV: Nosacījumi pieteikuma pievienošanai no epasta

en: Rules for import and link computers
lv_LV: Nosacījumi datoru importēšanai un pievienošanai

en: Rules list
lv_LV: Parādīt nosacījumu sarakstu

en: Rules management
lv_LV: Nosacījumu pārvaldīšana

en: Rules using the object have been disabled.
lv_LV: Vienībai atbilstošie nosacījumi tika atspējoti.

en: Run count
lv_LV: Darbību skaits

en: Run frequency
lv_LV: Darbību periodiskums

en: Run mode
lv_LV: Darbības režīms

en: Run period
lv_LV: Darbības periods

en: Running
lv_LV: Darbojas

en: SECURE
lv_LV: DROŠS

en: SELinux boolean configuration for %s
lv_LV: Loģiskā SELinux konfigurācija priekš %s

en: SELinux mode is %s
lv_LV: SELinux režīms %s

en: SMTP host
lv_LV: SMTP serveris

en: SMTP login (optional)
lv_LV: SMTP lietotājvārds (pēc izvēles)

en: SMTP password (optional)
lv_LV: SMTP parole (pēc izvēles)

en: SQL Dump
lv_LV: Datubāzes kopija (SQL Dump)

en: Satisfaction
lv_LV: Apmierinātība

en: Satisfaction survey
lv_LV: Apmierinātības apsekojums

en: Saturday
lv_LV: Sestdiena

en: Save
lv_LV: Saglabāt

en: Save and add to the knowledge base
lv_LV: Saglabāt un pievienot zināšanu bāzei

en: Save as bookmark
lv_LV: Saglabāt grāmatzīmes

en: Scheduled
lv_LV: Ieplānots

en: Search
lv_LV: Meklēt

en: Search (%s for all)
lv_LV: Meklēšana (%s visiem)

en: Search a solution
lv_LV: Meklēt risinājumu

en: Search criteria for users
lv_LV: Meklēšanas kritēriji lietotājiem

en: Search engine
lv_LV: Meklēšanas dzinis

en: Search filter (if needed)
lv_LV: Meklēšanas filtrs (ja nepieciešams)

en: Search filter for entities
lv_LV: Meklēšanas filtrs nodaļām

en: Search filter for users
lv_LV: Meklēšanas filtrs lietotājiem

en: Search result default display
lv_LV: Noklusētais meklēšanas lauku saraksts

en: Search result user display
lv_LV: Lietotāja meklēšanas lauku saraksts

en: Search the ID of your hardware
lv_LV: Meklēt pēc Jūsu aparatūras ID

en: Search type
lv_LV: Meklēšanas tips

en: Secondary
lv_LV: Sekundārā

en: Security
lv_LV: Drošība

en: See (author)
lv_LV: Skatīt (autors)

en: See all
lv_LV: Skatīt visus

en: See all plannings
lv_LV: Skatīt visus plānojumus

en: See all tickets
lv_LV: Skatīt visus pieteikumus

en: See hardware of my groups
lv_LV: Skatīt manas grupas iekārtas

en: See my ticket
lv_LV: Skatīt manus pieteikumus

en: See personnal planning
lv_LV: Skatīt personīgos plānojumus

en: See planning
lv_LV: Skatīt rezervāciju plānojumu

en: See schedule of people in my groups
lv_LV: Skatīt manu kolēģu plānojumu

en: See the catalog of plugins
lv_LV: Skatīt spraudņu katalogu internetā

en: See tickets created by my groups
lv_LV: Aplūkot manu grupu izveidotos pieteikumus

en: Select 'Upgrade' to update your version of GLPI from an earlier version
lv_LV: Izvēlieties 'Atjaunināt', lai atjauninātu veco GLPI versiju

en: Select default items to show
lv_LV: Izvēlēties pēc noklusējuma rādāmos ierakstus

en: Select statistics to be displayed
lv_LV: Izvēlies, kādu statistiku rādīt

en: Select the desired entity
lv_LV: Izvēlieties vēlamo apakšnodaļu

en: Select the report you want to generate
lv_LV: Izvēlies kādu atskaiti izveidot

en: Selection too large, massive action disabled.
lv_LV: Izvēle pārlieku apjomīga, masveida darbības atspējotas.

en: Send
lv_LV: Sūtīt

en: Send a notification
lv_LV: Paziņojuma nosūtīšana

en: Send a test email to the administrator
lv_LV: Sūtīt pārbaudes e-pastu administratoram

en: Send alarms on cartridges
lv_LV: Sūtīt trauksmes par kasetnēm

en: Send alarms on consumables
lv_LV: Sūtīt brīdinājumus par izejmateriāliem

en: Send alarms on contracts
lv_LV: Sūtīt brīdinājumus par līgumiem

en: Send alarms on expired licenses
lv_LV: Sūtīt brīdinājumus par izbeigušamies licencēm

en: Send alarms on financial and administrative information
lv_LV: Sūtīt brīdinājumus par finanšu un administratīvo informāciju

en: Send an approval request
lv_LV: Sūtīt apstiprinājuma pieprasījumu

en: Send date
lv_LV: Sūtīšanas datums

en: Send planning recalls
lv_LV: Sūtīt plānošanas atgādinājumus

en: September
lv_LV: Septembris

en: Serial
lv_LV: Seriālā

en: Serial number
lv_LV: Sērijas numurs

en: Serial of the operating system
lv_LV: Operētājsistēmas seriālais numurs

en: Server
lv_LV: Serveris

en: Service
lv_LV: Serviss

en: Service pack | Service packs
lv_LV[0]: Servispaka
lv_LV[1]: Servispakas
lv_LV[2]: Servispakas

en: Service provided
lv_LV: Piedāvātais serviss

en: Sessions support is available - Perfect!
lv_LV: Sesiju atbalsts pieejams - lieliski!

en: Sessions test
lv_LV: Sesiju tests

en: Set personal
lv_LV: Uzstādīt kā privātu

en: Set public
lv_LV: Uzstādīt kā publisku

en: Set status: %s
lv_LV: Uzstādīt statusu: %s

en: Settings
lv_LV: Uzstādījumi

en: Setup
lv_LV: Iestatīšana

en: Show GLPI ID
lv_LV: Rādīt GLPI ID

en: Show all
lv_LV: Rādīt visu

en: Show graphics
lv_LV: Rādīt grafiku

en: Show list of available tags
lv_LV: Rādīt pieejamo tagu sarakstu

en: Show new tickets on the home page
lv_LV: Pieslēdzoties rādīt jaunos pieteikumus

en: Show personnal information in new ticket form (simplified interface)
lv_LV: Rādīt personālo informāciju jaunajā pieteikuma formā (vienkāršotā saskarne)

en: Show the dustbin
lv_LV: Rādīt izdzēstos objektus

en: Simple mode
lv_LV: Vienkāršs režīms

en: Simplified interface
lv_LV: Vienkāršota saskarne

en: Simplified interface help link
lv_LV: Saite uz palīdzības dienestu vienkāršajā saskarnē

en: Single mode fiber
lv_LV: Vienmodu šķiedra

en: Single value
lv_LV: Viena vērtība

en: Size
lv_LV: Izmērs

en: Size by default
lv_LV: Noklusētais izmērs

en: Slave database out of sync!
lv_LV: Pakļautās datubāze nav sinhronizēta!

en: Software | Software
lv_LV[0]: Programmatūra
lv_LV[1]: Programmatūra
lv_LV[2]: Programmatūras

en: Software category | Software categories
lv_LV[0]: Programmatūras kategorija
lv_LV[1]: Programmatūras kategorijas
lv_LV[2]: Programmatūras kategorijas

en: Software category deleted by the dictionary rules
lv_LV: Programmas kategorija tika dzēsta ar vārdnīcu noteikumiem

en: Software deleted after merging
lv_LV: Pēc apvienošanas dzēstā programmatūra

en: Software deleted by GLPI dictionary rules
lv_LV: Programmatūra izdzēsta ar GLPI vārdnīcas noteikumiem

en: Software dictionary
lv_LV: Programmatūras vārdnīca

en: Software of computers
lv_LV: Datoru programmatūra

en: Software support
lv_LV: Programmatūras atbalsts

en: Solution | Solutions
lv_LV[0]: Risinājums
lv_LV[1]: Risinājumi
lv_LV[2]: Risinājumi

en: Solution template | Solution templates
lv_LV[0]: Risinājuma veidne
lv_LV[1]: Risinājuma veidnes
lv_LV[2]: Risinājuma veidnes

en: Solution type | Solution types
lv_LV[0]: Risinājuma tips
lv_LV[1]: Risinājuma tips
lv_LV[2]: Risinājuma tipi

en: Solve tickets
lv_LV: Atrisināti pieteikumi

en: Solved on %s
lv_LV: Risina %s

en: Soundcard | Soundcards
lv_LV[0]: Skaņas karte
lv_LV[1]: Skaņas kartes
lv_LV[2]: Skaņas kartes

en: Source
lv_LV: Avots (ID)

en: Source of followup
lv_LV: Pārraudzības avots

en: Speaker
lv_LV: Skaļrunis

en: Speakers
lv_LV: Skaļruņi

en: Specificities
lv_LV: Specifika

en: Specify a date
lv_LV: Norādīt datumu

en: Specify an end date
lv_LV: Norādīt beigu datumu

en: Speed
lv_LV: Ātrums

en: Standard interface
lv_LV: Standarta saskarne

en: Standard interface help link
lv_LV: Saite uz palīdzības dienestu standarta saskarnē

en: Start
lv_LV: Sākuma laiks

en: Start at %s
lv_LV: Startēt %s

en: Start at %s:
lv_LV: Startēt %s:

en: Start date
lv_LV: Sākuma datums

en: Start date of warranty
lv_LV: Garantijas sākuma datums

en: Startup date
lv_LV: Sākuma datums

en: State of the virtual machine | States of the virtual machine
lv_LV[0]: Virtuālo mašīnu stāvoklis
lv_LV[1]: Virtuālo mašīnu stāvokļi
lv_LV[2]: Virtuālo mašīnu stāvokļi

en: Statistics
lv_LV: Statistika

en: Status | Statuses
lv_LV[0]: Statuss
lv_LV[1]: Statuss
lv_LV[2]: Statusi

en: Status of items | Statuses of items
lv_LV[0]: Vienības statuss
lv_LV[1]: Vienības statusi
lv_LV[2]: Vienības statusi

en: Status of the approval request
lv_LV: Apstiprinājuma pieprasījuma statuss

en: Status updated. The connected items have been updated using this status.
lv_LV: Informācija atjaunināta. Saistītie objekti atjaunināti izmantojot šo informāciju.

en: Status value in database
lv_LV: Statusa vērtība datubāzē

en: Steal a ticket
lv_LV: Pārņemt pieteikumu

en: Step %d
lv_LV: Solis %d

en: Step for the hours (minutes)
lv_LV: Stundu solis (minūtes)

en: Stock location
lv_LV: Atrašanās vieta noliktavā

en: Subject
lv_LV: Temats

en: Subject email header
lv_LV: E-pasta galvenes temats

en: Submit message
lv_LV: Sūtīt ziņojumu

en: Subnet
lv_LV: Subnets

en: Subnet mask | Subnet masks
lv_LV[0]: Apakštīkla maskas
lv_LV[1]: Apakštīkla maska
lv_LV[2]: Apakštīkla maskas

en: Succesful deletion of the file %s
lv_LV: Datne dzēsta %s

en: Successful importation
lv_LV: Importēšana veiksmīga

en: Successfully recreated network tree
lv_LV: Tīkla koks veiksmīgi atjaunināts

en: Summary
lv_LV: Kopsavilkums

en: Sunday
lv_LV: Svētdiena

en: Sundays and holidays
lv_LV: Svētdienas un brīvdienas

en: Supplier | Suppliers
lv_LV[0]: Piegādātājs
lv_LV[1]: Piegādātāji
lv_LV[2]: Piegādātāji

en: Support hours
lv_LV: Atbalsta stundas

en: Surname
lv_LV: Uzvārds

en: Surname, First name
lv_LV: Uzvārds, Vārds

en: Survey type
lv_LV: Aptaujas tips

en: Symbol
lv_LV: Simbols

en: Symptoms
lv_LV: Simptomi

en: Synchronization
lv_LV: Sinhronizācija

en: Synchronizing already imported users
lv_LV: Sinhronizē jau importētos lietotājus

en: System
lv_LV: Sistēma

en: System board | System boards
lv_LV[0]: Sistēmplate
lv_LV[1]: Sistēmplates
lv_LV[2]: Sistēmplates

en: System lock
lv_LV: Sistēma bloķēta

en: TCO
lv_LV: Kopējās lietošanas izmaksas

en: TCO (value + tracking cost)
lv_LV: Kopējās lietošanas izmaksas (vērtība + transportēšanas izmaksas)

en: Tacit
lv_LV: Īpašas piezīmes

en: Tag
lv_LV: Birka

en: Tagged
lv_LV: Marķēts

en: Take into account
lv_LV: Ņemts vērā (apstrāde)

en: Take into account time
lv_LV: Laiks līdz darbu sākšanai

en: Target entity for the computer
lv_LV: Mērķa nodaļa datoram

en: Task | Tasks
lv_LV[0]: Uzdevums
lv_LV[1]: Uzdevums
lv_LV[2]: Uzdevumi

en: Task %s executed
lv_LV: Uzdevums %s izpildīts

en: Task author
lv_LV: Uzdevuma autors

en: Task category | Task categories
lv_LV[0]: Uzdevuma kategorija
lv_LV[1]: Uzdevuma kategorija
lv_LV[2]: Uzdevuma kategorijas

en: Task completed in %s
lv_LV: Darbs pabeigts %s

en: Task completed.
lv_LV: Darbs pabeigts.

en: Tasks category | Tasks categories
lv_LV[0]: Uzdevuma kategorija
lv_LV[1]: Uzdevuma kategorija
lv_LV[2]: Uzdevuma kategorijas

en: Technician
lv_LV: Tehniķis

en: Technician as assigned
lv_LV: Ieceltais tehniķis

en: Technician group
lv_LV: Tehniķa grupa

en: Technician in charge of the hardware
lv_LV: Atbildīgais tehniķis

en: Technician in charge of the task
lv_LV: Tehniķis, kas atbild par uzdevumu

en: Technician in charge of the ticket
lv_LV: Par pieteikumu atbildīgais tehniķis

en: Technician in tasks
lv_LV: Tehniķis uzdevumam

en: Template for a request
lv_LV: Pieprasījuma veidne

en: Template for an incident
lv_LV: Incidentu veidne

en: Template for the automatic transfer of computers in another entity
lv_LV: Sagatave automātiskai datoru pārnešanai uz citu nodaļu

en: Template name
lv_LV: Veidnes nosaukums

en: Template translation | Template translations
lv_LV[0]: Veidnes tulkojums
lv_LV[1]: Veidnes tulkojumi
lv_LV[2]: Veidnes tulkojumi

en: Templates
lv_LV: Veidnes

en: Test connection to email server
lv_LV: Pārbaudīt savienojumu ar IMAP/POP serveri

en: Test ctype functions
lv_LV: Pārbaudīt ctype funkcijas

en: Test done
lv_LV: Tests paveikts

en: Test email sent to administrator
lv_LV: Testa e-pasts nosūtīts administratoram

en: Test failed
lv_LV: Pārbaude neveiksmīga

en: Test failed: %s
lv_LV: Pārbaude neveiksmīga: %s

en: Test if Session_use_trans_sid is used
lv_LV: Pārbauda, vai tiek lietots Session_use_trans_sid parametrs

en: Test json functions
lv_LV: Pārbaudīt json funkcijas

en: Test of connection to LDAP directory
lv_LV: Pārbaudīt vai iespējams pieslēgties LDAP direktorijai

en: Test of the connection at the database
lv_LV: Pārbauda savienojumu ar datubāzi

en: Test rules engine
lv_LV: Pārbaudīt nosacījumu izpildi

en: Test session auto start
lv_LV: Pārbaudes sesija auto start

en: Test successful
lv_LV: Pārbaude veiksmīga

en: Test successful: %s
lv_LV: Pārbaude veiksmīga: %s

en: Testing PHP Parser
lv_LV: Pārbauda PHP parsētāju

en: Text in the login box
lv_LV: Teksts autorizācijas lapā

en: Thank you for using our automatic helpdesk system.
lv_LV: Paldies par palīdzības sistēmas izmantošanu.

en: That will remove all the reservations in progress.
lv_LV: Visas aktuālās rezervācijas tiks noņemtas.

en: The CURL extension for your PHP parser isn't installed
lv_LV: Jūsu PHP parserim nav instalēts CURL paplašinājums

en: The LDAP extension of your PHP parser isn't installed
lv_LV: Jūsu PHP parserim nav instalēts LDAP paplašinājums

en: The PHP mail function is unknown or is not activated on your system.
lv_LV: Jūsu sistēmai nav vai nav aktivizēta PHP pasta funkcija.

en: The assignment of a SLA to a ticket causes the recalculation of the due date.
lv_LV: Piesaistot SLA pieteikumam, izpildes termiņš tiek aprēķināts no jauna.

en: The authentication method configuration doesn't allow you to change your password.
lv_LV: Autentifikācijas metodes konfigurācija neļauj jums mainīt savu paroli.

en: The directory %s doesn't exist.
lv_LV: Mape %s neeksistē.

en: The directory could not be created.
lv_LV: Mapīti izveidot nebija iespējams

en: The directory was created but could not be removed.
lv_LV: Mapīte tika izveidota, taču to nav iespējams dzēst

en: The engine passes the result of a rule to the following one.
lv_LV: Nosacījumu izpildes rezutāts tiek nodots sekojošiem.

en: The engine stops on the first checked rule.
lv_LV: Nosacījumu izpilde apstājās pēc pirmā nosacījuma.

en: The engine treats all the rules.
lv_LV: Visi nosacījumi tiek izpildīti.

en: The file already exists
lv_LV: Šāda datne jau eksistē

en: The file could not be created.
lv_LV: Datni nav iespējams izveidot

en: The file is valid. Upload is successful.
lv_LV: Augšupielāde veiksmīga.

en: The file was created but can't be deleted.
lv_LV: Datne tika izveidota, taču to nav iespējams dzēst.

en: The following automatic actions are in error. They require intervention.
lv_LV: Automātisko darbību izpilde ir traucēta un ir nepieciešama kļūdu novēršana.

en: The functionality is found - Perfect!
lv_LV: Nepieciešamās funkcijas darbojas - lielisli!

en: The installation is finished
lv_LV: Instalācija ir pabeigta

en: The magic_quotes_sybase option isn't active on your server - Perfect!
lv_LV: Magic_quotes_sybase opcija nav aktīva - lieliski!

en: The new structure is hierarchical
lv_LV: Jaunā struktūra ir hierarhiska

en: The plugin %s is incompatible with this version of GLPI
lv_LV: Spraudnis %s nav saderīgs ar šo GLPI versiju

en: The required item is already reserved for this timeframe
lv_LV: Izvēlētais objekts šajā laikā jau ir rezervēts

en: The selected user (%s) has no valid email address. The request has been created, without email confirmation.
lv_LV: Izvēlētajam lietotājam(%s) nav derīga e-pasta adrese. Pieprasījums tika izveidots, bet bez apstiprinājuma e-pastā.

en: The server answered: %s
lv_LV: Servera atbilde: %s

en: The server or/and user field is empty
lv_LV: Servera un/vai lietotāja lauks ir tukšs

en: The ticket will be added in the entity %s
lv_LV: Pieteikums tiks pievienots nodaļai %s

en: The use of a SMTP is needed.
lv_LV: SMTP izmantošana ir nepieciešama.

en: The version of the database is not compatible with the version of the installed files. An update is necessary.
lv_LV: Datubāzes versija nav savietojama ar uzstādītā koda versiju. Nepieciešams jauninājums.

en: These parameters are used as actions in generic rules for assignment to entities
lv_LV: Šie parametri tiek lietoti kā darbības vispārējos nosacījumos sasaistīšanai ar nodaļām

en: Think of making a backup before transferring items.
lv_LV: Padomā par datu rezerves kopiju izveidošanu pirms pārsūtīšanas veikšanas

en: Third party type | Third party types
lv_LV[0]: Trešās personas tips
lv_LV[1]: Trešās personas tipi
lv_LV[2]: Trešās personas tipi

en: This is a test email.
lv_LV: Šis ir testa e-pasts e-pasta sistēmas darbības pārbaudei.

en: This is the new hierarchy. If it's complete approve it.
lv_LV: Šī ir jaunā hierarhija. Ja piekrītat, varat apstiprināt.

en: This item is not part of the FAQ
lv_LV: Šis ieraksts nav daļa no publiski pieejamajiem BUJ

en: This item is part of the FAQ
lv_LV: Šis ieraksts ir daļa no publiski pieejamajiem BUJ

en: This ticket concerns me
lv_LV: Šis pieprasījums attiecas uz mani

en: Thursday
lv_LV: Ceturtdiena

en: Ticket | Tickets
lv_LV[0]: Pieteikums
lv_LV[1]: Pieteikumi
lv_LV[2]: Pieteikumi

en: Ticket #%1$s %2$s
lv_LV: Pieteikums #%1$s %2$s

en: Ticket category | Ticket categories
lv_LV[0]: Pieteikumu kategorijas
lv_LV[1]: Pieteikumu kategorija
lv_LV[2]: Pieteikumu kategorijas

en: Ticket cost | Ticket costs
lv_LV[0]: Pieteikuma izmaksas
lv_LV[1]: Pieteikuma izmaksas
lv_LV[2]: Pieteikuma izmaksas

en: Ticket creation form on login
lv_LV: Pieteikumu izveides forma pēc ielogošanās

en: Ticket followup
lv_LV: Pieteikuma sekojums

en: Ticket location
lv_LV: Pieteikuma atrašanās vieta

en: Ticket on linked items | Tickets on linked items
lv_LV[0]: Pieteikums saistītajām vienībām
lv_LV[1]: Pieteikumi saistītajām vienībām
lv_LV[2]: Pieteikumi saistītajām vienībām

en: Ticket solved
lv_LV: Atrisināts pieteikums

en: Ticket template | Ticket templates
lv_LV[0]: Pieteikumu šabloni
lv_LV[1]: Pieteikumu šablons
lv_LV[2]: Pieteikumu šabloni

en: Ticket waiting for your approval
lv_LV: Pieteikums gaida Jūsu apstiprinājumu

en: Tickets
lv_LV: Pieteikumi

en: Tickets awaiting approval
lv_LV: Pieteikums gaida apstiprinājumu

en: Tickets default type
lv_LV: Pieteikumu noklusētais tips

en: Tickets on pending status
lv_LV: Pieteikumi, kas gaida izskatīšanu

en: Tickets to be processed
lv_LV: Izpildāmie pieteikumi

en: Time | Times
lv_LV[0]: Laiks
lv_LV[1]: Laiks
lv_LV[2]: Laiks

en: Time cost
lv_LV: Maksa par laiku

en: Time range | Time ranges
lv_LV[0]: Laika diapazons
lv_LV[1]: Laika diapazoni
lv_LV[2]: Laika diapazoni

en: Tio
lv_LV: TB

en: Title
lv_LV: Virsraksts

en: To %s
lv_LV: Ar %s

en: To be in charge of a ticket
lv_LV: Būt atbildīgajam par pieteikumu

en: To be unaware of import
lv_LV: Nebūt informētam par importēšanu

en: To copy/paste in your support request
lv_LV: Lai kopētu/ievietotu jūsu atbalsta pieprasījumā

en: To do
lv_LV: Darāmais

en: To email header
lv_LV: Uz e-pasta galveni

en: To empty the list of elements to be transferred
lv_LV: Lai dzēstu pārsūtāmo elementu sarakstu

en: To increase the limit: change max_input_vars or suhosin.post.max_vars in php configuration.
lv_LV: Lai palielinātu limitu, mainiet PHP konfigurācijas max_input_vars vai suhosin.post.max_vars parametrus.

en: To update
lv_LV: Atjaunināt

en: Today
lv_LV: Šodien

en: Too large attached file
lv_LV: Pievienotā datne ir par lielu

en: Tools
lv_LV: Rīki

en: Total
lv_LV: Pavisam

en: Total cost
lv_LV: Kopējās izmaksas

en: Total count
lv_LV: Kopējais skaits

en: Total duration
lv_LV: Atvēlētais laiks

en: Total remaining on the budget
lv_LV: Budžeta atlikums kopā

en: Total spent on the budget
lv_LV: Kopā izlietots budžetā

en: Total: %1$d (%2$d new, %3$d used, %4$d worn)
lv_LV: Kopā: %1$d (%2$d jaunas, %3$d lietotas, %4$d nolietotas)

en: Total: %1$d (%2$d used, %3$d worn)
lv_LV: Kopā: %1$d (%2$d lietoti, %3$d nolietoti)

en: Total: %1$d, New: %2$d, Used: %3$d
lv_LV: Kopā: %1$d, Jauni: %2$d, Lietoti: %3$d

en: Total: Value=%1$s - Account net value=%2$s
lv_LV: Kopā:Izmaksas=%1$s - Atlikusī vērtība=%2$s

en: Transfer
lv_LV: Pārvietot

en: Transfer and merge
lv_LV: Pārvietot un apvienot

en: Transfer mode
lv_LV: Pārsūtīšanas režīms

en: Translation | Translations
lv_LV[0]: Tulkojums
lv_LV[1]: Tulkojums
lv_LV[2]: Tulkojumi

en: Try again
lv_LV: Mēģiniet vēlreiz

en: Try increasing the memory_limit parameter in the php.ini file.
lv_LV: Mēģiniet php.ini palielināt memory_limit parametra vērtību.

en: Tuesday
lv_LV: Otrdiena

en: Twisted pair (RJ-45)
lv_LV: Vītais pāris (RJ-45)

en: Type | Types
lv_LV[0]: Tips
lv_LV[1]: Tips
lv_LV[2]: Tipi

en: Type of component
lv_LV: Komponenta tips

en: URL of the application
lv_LV: Lietotnes URL

en: Unable to add. The user already exist.
lv_LV: Neizdevās pievienot. Lietotājs jau eksistē.

en: Unable to add. The user already exists.
lv_LV: Neizdevās pievienot. Lietotājs jau eksistē.

en: Unable to connect to the LDAP directory
lv_LV: Nav iespējams pieslēgties LDAP direktorijai

en: Unable to find the byte %s
lv_LV: Nav iespējams atrast baitu %s

en: Unable to update login. A user already exists.
lv_LV: Nav iespējams atjaunināt lietotājvārdu. Tāds lietotājs jau eksistē.

en: Unauthorized access to the file %s
lv_LV: Pieeja datnei %s slēgta

en: Unauthorized access to this file
lv_LV: Pieeja datnei slēgta

en: Unauthorized file type
lv_LV: Neatļauts datnes tips

en: Unavailable
lv_LV: Nepieejams

en: Uncategorized software
lv_LV: Programmatūra bez kategorijas

en: Uncheck all
lv_LV: Neiezīmēt visu

en: Undefined interface
lv_LV: Nedefinēta saskarne

en: Under observation
lv_LV: Uzraudzībā

en: Uninstall the software
lv_LV: Noinstalēt programmatūru

en: Uninstalling a cartridge
lv_LV: Izņemt kasetni

en: Unique fields
lv_LV: Unikāls(-i) lauks(-i)

en: Unit management
lv_LV: Atsevišķa pārvaldība

en: Unknown error
lv_LV: Nezināma kļūda

en: Unknown file
lv_LV: Nezināma datne

en: Unknown interface
lv_LV: Nezināma saskarne

en: Unknown network
lv_LV: Nezināms tīkls

en: Unknown network port
lv_LV: Nezināms datortīkla ports

en: Unknown ticket
lv_LV: Nezināms pieteikums

en: Unlimited
lv_LV: Neierobežots

en: Unlimited memory - Perfect!
lv_LV: Neierobežota atmiņa - lieliski!

en: Unlock a link with an item
lv_LV: Atslēgt saiti uz vienību

en: Unlock an item
lv_LV: Atslēgt vienības

en: Unlock the component
lv_LV: Atslēgt komponentus

en: Unlock the item
lv_LV: Atslēgt vienības

en: Unofficial translations are also available
lv_LV: Neoficiālie tulkojumi arī ir pieejami

en: Unpublished
lv_LV: Nepublicēts

en: Untagged
lv_LV: Nemarķēts

en: Update
lv_LV: Saglabāt

en: Update Source | Update Sources
lv_LV[0]: Atjaunināšanas avots
lv_LV[1]: Atjaunināšanas avoti
lv_LV[2]: Atjaunināšanas avoti

en: Update all
lv_LV: Atjaunot visus

en: Update an item
lv_LV: Atjaunot objektu

en: Update followups (author)
lv_LV: Atjaunot sekojumus (autors)

en: Update of a followup
lv_LV: Papildināt sekojumu

en: Update of a problem
lv_LV: Papildināt problēmu

en: Update of a reservation
lv_LV: Papildināt rezervāciju

en: Update of a task
lv_LV: Papildināt uzdevumu

en: Update of a ticket
lv_LV: Papildināt pieteikumu

en: Update of the field
lv_LV: lauka izmainīšana

en: Update password
lv_LV: Atjaunot paroli

en: Update printer counter
lv_LV: Atjaunināt printera skaitītāju

en: Update source | Update sources
lv_LV[0]: Atjaunināšanas avots
lv_LV[1]: Atjaunināšanas avoti
lv_LV[2]: Atjaunināšanas avoti

en: Update successful, your database is up to date
lv_LV: Datubāzes atjaunināšana veiksmīgi pabeigta

en: Update the approval request to %s
lv_LV: Atjaunot apstiprinājuma pieprasījumu uz %s

en: Update the item
lv_LV: atjaunina objektu

en: Update to %s
lv_LV: Atjaunināt uz %s

en: Upgrade
lv_LV: Jaunināt

en: Upload directory doesn't exist
lv_LV: Lejupielādes mape neeksistē

en: Upload successful
lv_LV: Veiksmīga augšupielāde

en: Uppercase
lv_LV: Lielie burti

en: Urgency
lv_LV: Steidzamība

en: Use DN in the search
lv_LV: Meklēšanai izmantot DN

en: Use GLPI
lv_LV: Pieslēgties GLPI

en: Use GLPI in mode
lv_LV: Lietot GLPI šādā režīmā

en: Use Kerberos authentication
lv_LV: Kerberos autentifikācija

en: Use TLS
lv_LV: Izmantot TLS

en: Use a FTP installed file
lv_LV: Lietot uz FTP novietotu datni

en: Use as a solution
lv_LV: Pielietot kā risinājumu

en: Use date
lv_LV: Izlietots

en: Use the slave for the search engine
lv_LV: Lietot sekundāro meklēšanas dzinēju

en: Use unitary management
lv_LV: Izmantot atsevišķo vadību

en: Used cartridges
lv_LV: Lietotas kasetnes

en: Used consumables
lv_LV: Izlietojamie materiāli lietošanā

en: Used items
lv_LV: Lietotas vienības

en: Used on
lv_LV: Tiek lietots

en: User | Users
lv_LV[0]: Lietotājs
lv_LV[1]: Lietotāji
lv_LV[2]: Lietotāji

en: User DN
lv_LV: Lietotāja DN

en: User attribute containing its groups
lv_LV: Grupas saturošais lietotāju atribūts

en: User category | User categories
lv_LV[0]: Kategorija
lv_LV[1]: Lietotāju kategorijas
lv_LV[2]: Lietotāju kategorijas

en: User featuring a single profile
lv_LV: Lietotājam ar vienu profilu

en: User featuring the profile
lv_LV: Lietotājs ar profilu

en: User information
lv_LV: Lietotāja informācija

en: User not authorized to connect in GLPI
lv_LV: Lietotājam nav atļauts pieslēgties GLPI

en: User not found or several users found
lv_LV: Nav atrasts lietotājs vai arī atrasti vairāki

en: User or group updated. The connected items have been moved in the same values.
lv_LV: Lietotājs vai grupa atjaunināta. Saistītās vienības atjauninātas izmantojot šo informāciju.

en: User title | Users titles
lv_LV[0]: Amats
lv_LV[1]: Lietotāju amati
lv_LV[2]: Lietotāju amati

en: User with a single profile
lv_LV: Lietotājs ar vienu profilu

en: Valid
lv_LV: Derīgs

en: Valid license
lv_LV: Derīga licence

en: Valid licenses
lv_LV: Derīgas licences

en: Valid since
lv_LV: Derīgs no

en: Valid tags
lv_LV: Derīgie tagi

en: Valid to %s
lv_LV: Derīgs līdz %s

en: Valid until
lv_LV: Derīgs līdz

en: Validate
lv_LV: Apstiprināt

en: Validate a request
lv_LV: Apstiprināt pieprasījumu

en: Validate an incident
lv_LV: Apstiprināt incidentu

en: Validation | Validations
lv_LV[0]: Apstiprināšana
lv_LV[1]: Apstiprināšana
lv_LV[2]: Apstiprināšana

en: Validation request
lv_LV: Apstiprināt pieprasījumu

en: Validation request answer
lv_LV: Apstiprināt pieprasījuma atbildi

en: Value
lv_LV: Vērtība

en: Values for the generic rules for assignment to entities
lv_LV: Vērtības vispārējiem nodaļu piesaistīšanas nosacījumiem

en: Values used in the interface to search users from a LDAP directory
lv_LV: Interfeisā lietotās vērtības lietotāju meklēšanai LDAP kokā

en: Version | Versions
lv_LV[0]: Versija
lv_LV[1]: Versija
lv_LV[2]: Versijas

en: Version comments
lv_LV: Versijas piezīmes

en: Version in use
lv_LV: Versija lietošanā

en: Version name
lv_LV: Versijas vārds

en: Version of the operating system | Versions of the operating system
lv_LV[0]: Operētājsistēmas versija
lv_LV[1]: Operētājsistēmas versijas
lv_LV[2]: Operētājsistēmas versijas

en: View | Views
lv_LV[0]: Skatījums
lv_LV[1]: Skatījums
lv_LV[2]: Skatījumi

en: View updated users
lv_LV: Skatīt atjauninātos lietotājus

en: Virtual machine | Virtual machines
lv_LV[0]: Virtuālā darbstacija
lv_LV[1]: Virtuālās darbstacijas
lv_LV[2]: Virtuālās darbstacijas

en: Virtual machine UUID
lv_LV: Virtuālās darbstacijas UUID

en: Virtual machine processor number
lv_LV: Virtuālās darbstacijas procesora numurs

en: Virtual ports
lv_LV: Virtuālais ports

en: Virtualization model | Virtualization models
lv_LV[0]: Virtualizācijas modelis
lv_LV[1]: Virtualizācijas modeļi
lv_LV[2]: Virtualizācijas modeļi

en: Virtualization system | Virtualization systems
lv_LV[0]: Virtualizācijas sistēma
lv_LV[1]: Virtualizācijas sistēmas
lv_LV[2]: Virtualizācijas sistēmas

en: Visibility
lv_LV: Redzamība

en: Visibility end date
lv_LV: Beigu datums redzams

en: Visibility start date
lv_LV: Sākuma datums redzams

en: Visible for a problem
lv_LV: Redzams problēmā

en: Visible for a request
lv_LV: Redzams pieprasījumā

en: Visible for an incident
lv_LV: Redzams incedentā

en: Visible in a ticket
lv_LV: Redzams pieteikumā

en: Visible in the simplified interface
lv_LV: Redzams vienkāršotajā saskarnē

en: Visible since
lv_LV: Redzams no

en: Visible until
lv_LV: Redzams līdz

en: Volume | Volumes
lv_LV[0]: Sējums
lv_LV[1]: Sējumi
lv_LV[2]: Sējumi

en: Waiting for approval
lv_LV: Gaida apstiprinājumu

en: Waiting time
lv_LV: Gaidīšanas laiks

en: Warning
lv_LV: Brīdinājums

en: Warning before running rename based on the dictionary rules
lv_LV: Brīdinājums pirms pārsaukšanas atbilstoši vārdnīcas nosacījumiem

en: Warning state color
lv_LV: Brīdinājuma stāvokļa krāsa

en: Warning state threshold
lv_LV: Brīdinājuma stāvokļa slieksnis

en: Warning! This operation can put merged software in the dustbin.<br>Sure to notify your users.
lv_LV: Uzmanību! Šī darbība var izdzēst programmatūru.<br>Varbūt jāinformē lietotāji.

en: Warning, your actual database will be totaly overwriten by the database you want to restore !!!
lv_LV: Uzmanību! Aktuālās datubāzes dati tiks pilnībā aizstāta ar datiem no rezerves datnes!

en: Warranty duration
lv_LV: Garantijas ilgums

en: Warranty expiration date
lv_LV: Garantijas beigu datums

en: Warranty extension value
lv_LV: Garantijas beigu vērtība

en: Warranty information
lv_LV: Garantijas informācija

en: Watcher | Watchers
lv_LV[0]: Novērotājs
lv_LV[1]: Novērotāji
lv_LV[2]: Novērotāji

en: Watcher group | Watcher groups
lv_LV[0]: Novērotāja grupa
lv_LV[1]: Novērotāja grupas
lv_LV[2]: Novērotāja grupas

en: Watcher group manager
lv_LV: Novērotāja grupas vadītājs

en: Watcher user
lv_LV: Novērotājs

en: Way of sending emails
lv_LV: E-pastu sūtīšanas veids

en: Web Link
lv_LV: Interneta saite

en: Web link
lv_LV: Interneta saite

en: Website
lv_LV: Mājaslapa

en: Wednesday
lv_LV: Trešdiena

en: Week
lv_LV: Nedēļa

en: When connecting or updating
lv_LV: Savienojoties vai atjauninot

en: When disconnecting
lv_LV: Atvienojot

en: Wifi mode
lv_LV: Wifi režīms

en: Wifi network | Wifi networks
lv_LV[0]: Wifi datortīkls
lv_LV[1]: Wifi datortīkls
lv_LV[2]: Wifi datortīkli

en: Wifi network type
lv_LV: Wifi datortīkla tips

en: Wifi port
lv_LV: Wifi ports

en: Wifi protocol version
lv_LV: Wifi protokola versija

en: Withdraw dynamic authorizations and groups
lv_LV: Atsaukt dinamiskās autorizācijas un grupas

en: Without a reply, the ticket will be automatically closed after %s day | Without a reply, the ticket will be automatically closed after %s days
lv_LV[0]: Bez atbildēšanas, pieteikums tiks automātiski aizvērts pēc %s dienas
lv_LV[1]: Bez atbildēšanas, pieteikums tiks automātiski aizvērts pēc %s dienām
lv_LV[2]: Bez atbildēšanas, pieteikums tiks automātiski aizvērts pēc %s dienām

en: Without name
lv_LV: Bez nosaukuma

en: Without title
lv_LV: Bez virsraksta

en: Work in progress...
lv_LV: Darbs tiek veikts...

en: Worn cartridges
lv_LV: Nolietotas kasetnes

en: Write
lv_LV: Rakstīt

en: Writer
lv_LV: Autors

en: Writing ability
lv_LV: Rakstītājs

en: Written
lv_LV: Rakstisks (Ierakstīts)

en: XML Dump
lv_LV: Arhivēšana XML failā (XML Dump)

en: YYYY-MM-DD
lv_LV: GGGG-MM-DD

en: Yes
lv_LV: Jā

en: Yes if empty
lv_LV: Jā ja tukšs

en: Yes if equal
lv_LV: Jā ja vienāds

en: You are not allowed to change the visibility flag for child entities.
lv_LV: Jums nav atļaujas mainīt redzamības karodziņu apakšnodaļām.

en: You can also specify a root location which will include all the generated locations.
lv_LV: Tu vari norādīt arī saknes vietu, kurā ietilps arī visas ģenerētās vietas.

en: You can continue to add elements to be transferred or execute the transfer now
lv_LV: Tu vari turpināt pievienot elementus pārsūtīšanai vai pārsūtīt tos kas ir

en: You can delete or modify these accounts as well as the initial data.
lv_LV: Šos kontus Jūs varat dzēst vai mainīt tāpat kā sākotnējos datubāzes ierakstus.

en: You can't delete that item, because it has sub-items
lv_LV: Tu nevari izdzēst šo vietu, jo tā nav tukša (apakšvietas!)

en: You didn't select a database!
lv_LV: Jūs neizvēlējāties datubāzi!

en: You don't have access to this application because your account was deactivated or removed
lv_LV: Jums nav pieejas šai programmai - Jūsu lietotāja konts ir izslēgts vai dzēsts

en: You don't have permission to perform this action.
lv_LV: Jums nav tiesību veikt šo darbību.

en: You don't have right to connect
lv_LV: Jums nav tiesību pieslēgties

en: You don't need the "migration cleaner" tool anymore...
lv_LV: Darbarīks "Migrācijas tīrītājs" vairs nav nepieciešams...

en: You have been made a request to reset your account password.
lv_LV: Jūs veicāt pieprasījumu sava konta paroles atiestatīšanai.

en: You have been redirected because you no longer have access to this ticket
lv_LV: Jūs tikāt novirzīts, jo Jums vairs nav piekļuves šim pieteikumam

en: You have not recorded any bookmarks yet
lv_LV: Jūs neesat saglabājis nevienu grāmatzīmi

en: You have the latest available version
lv_LV: Jums ir jaunākā pieejamā versija

en: You must accept cookies to reach this application
lv_LV: Jūsu pārlūkprogrammai jāpieņem cepumiņi lai varētu darboties ar šo programmu

en: You must activate the JavaScript function of your browser
lv_LV: Jūsu pārlūkprogrammai nepieciešams ieslēgt JavaScript atbalstu!

en: You must desactivate the Session_use_trans_id option in your php.ini
lv_LV: Jums php.ini datnē nepieciešams atslēgt Session_use_trans_id opciju

en: You must install at least PHP 5.3.0.
lv_LV: Jums jāuzstāda vismaz PHP 5.3.0.

en: You must now proceed to updating your database content
lv_LV: Tagad Tev jāturpina atjaunināt datubāzes saturu

en: You will find it on the GLPI-PROJECT.org site.
lv_LV: Tas ir pieejams GLPI weblapā: <a href='http://glpi-project' target='_blank'>http://glpi-project.org</a>.

en: Your PHP parser was compiled without the IMAP functions
lv_LV: Jūsu PHP parseris ir kompilēts bez IMAP funkcijām

en: Your email could not be processed.
    If the problem persists, contact the administrator
lv_LV: Jūsu e-pastu nevar apstrādāt.
    Ja problēma saglabājas, sazinieties ar administratoru

en: Your parser PHP is not installed with sessions support!
lv_LV: Jūsu PHP parseris neatbalsta sesijas!

en: Your password reset request has expired or is invalid. Please renew it.
lv_LV: Jūsu paroles atiestatīšanas pieprasījums ir noildzis vai nederīgs. Lūdzu veiciet to vēlreiz.

en: Your planning
lv_LV: Tavs plānojums

en: Your problems in progress
lv_LV: Tavas problēmas aptrādē

en: Your rejected tickets
lv_LV: Jūsu noraidītie pieteikumi

en: Your ticket has been registered, its treatment is in progress.
lv_LV: Jūsu ziņojums veiksmīgi nosūtīts..

en: Your tickets in progress
lv_LV: Tavi pieteikumi apstrādē

en: Your tickets to close
lv_LV: Jūsu pieteikumi, kas jāaizver

en: Your tickets to validate
lv_LV: Jūsu pieteikumi, kas jāapstiprina

en: ^Top^
lv_LV: ^Uz augšu^

[ctx: adjective]
en: Invalid
lv_LV: Nederīgs

[ctx: adjective]
en: Valid
lv_LV: Derīgs

en: after
lv_LV: pēc

en: and
lv_LV: un

en: and/or
lv_LV: un/vai

[ctx: authentication]
en: Enabled
lv_LV: Ieslēgts

en: before
lv_LV: pirms

[ctx: button]
en: Add
lv_LV: Pievienot

[ctx: button]
en: Add a contact
lv_LV: Pievienot kontaktpersonu

[ctx: button]
en: Add a contract
lv_LV: Pievienot līgumu

[ctx: button]
en: Add a delegatee
lv_LV: Pievienot pārstāvi

[ctx: button]
en: Add a document
lv_LV: Pievienot dokumentu

[ctx: button]
en: Add a license
lv_LV: Pievienot licenci

[ctx: button]
en: Add a new file
lv_LV: Pievienot jaunu datni

[ctx: button]
en: Add a supplier
lv_LV: Pievienot piegādātāju

[ctx: button]
en: Add a task
lv_LV: Pievienot uzdevumu

[ctx: button]
en: Add a user
lv_LV: Pievienot lietotāju

[ctx: button]
en: Add a version
lv_LV: Pievienot versiju

[ctx: button]
en: Add an item
lv_LV: Pievienot vienību

[ctx: button]
en: Add consumables
lv_LV: Pievienot izlietojamos materiālus

[ctx: button]
en: Associate
lv_LV: Piesaistīt

[ctx: button]
en: Associate an existing document
lv_LV: Saistīt ar esošo dokumentu

[ctx: button]
en: Browse
lv_LV: Pārlūkot

[ctx: button]
en: Cancel
lv_LV: Atcelt

[ctx: button]
en: Change the authentication method
lv_LV: Mainīt pieteikšanās veidu

[ctx: button]
en: Clean
lv_LV: Iztīrīt

[ctx: button]
en: Confirm
lv_LV: Apstiprināt

[ctx: button]
en: Connect
lv_LV: Savienot

[ctx: button]
en: Delete permanently
lv_LV: Dzēst neatgriezeniski

[ctx: button]
en: Disable
lv_LV: Deaktivizēt

[ctx: button]
en: Disconnect
lv_LV: Atvienot

[ctx: button]
en: Dissociate
lv_LV: Nošķirt

[ctx: button]
en: Duplicate
lv_LV: Dublēt

[ctx: button]
en: Enable
lv_LV: Aktivizēt

[ctx: button]
en: Export
lv_LV: Eksportēt

[ctx: button]
en: Get email tickets now
lv_LV: Saņemt epasta pieteikumus tūlīt

[ctx: button]
en: Give
lv_LV: Izsniegt

[ctx: button]
en: Import
lv_LV: Importēt

[ctx: button]
en: Install
lv_LV: Instalēt

[ctx: button]
en: Link tickets
lv_LV: Piesaistīt pieteikumus

[ctx: button]
en: Manage
lv_LV: Pārvaldīt

[ctx: button]
en: Merge
lv_LV: Apvienot

[ctx: button]
en: Move
lv_LV: Pārvietot

[ctx: button]
en: Paste image
lv_LV: Ielīmēt attēlu

[ctx: button]
en: Post
lv_LV: Nosūtīt

[ctx: button]
en: Put in dustbin
lv_LV: DZĒST ATKRITNĒ

[ctx: button]
en: Remove a contract
lv_LV: Noņemt līgumu

[ctx: button]
en: Remove a document
lv_LV: Dzēst dokumentu

[ctx: button]
en: Remove an item
lv_LV: Noņemt objektu

[ctx: button]
en: Replace
lv_LV: Aizvietot

[ctx: button]
en: Restore
lv_LV: Atjaunot

[ctx: button]
en: Save
lv_LV: Saglabāt

[ctx: button]
en: Search
lv_LV: Meklēt

[ctx: button]
en: Send
lv_LV: Sūtīt

[ctx: button]
en: Show
lv_LV: Rādīt

[ctx: button]
en: Synchronize
lv_LV: Sinhronizēt

[ctx: button]
en: Test
lv_LV: Pārbaudīt

[ctx: button]
en: To change
lv_LV: Lai mainītu

[ctx: button]
en: Uninstall
lv_LV: Atinstalēt

[ctx: button]
en: Unlock
lv_LV: Atslēgt

[ctx: button]
en: Update
lv_LV: Saglabāt

[ctx: button]
en: Upgrade
lv_LV: Jaunināt

[ctx: button]
en: Use
lv_LV: Izmantot

en: can't connect to the database
lv_LV: Nevaru pieslēgties datubāzei

[ctx: cartridge]
en: New | New
lv_LV[0]: Jauni
lv_LV[1]: Jauns
lv_LV[2]: Jauni

[ctx: cartridge]
en: Used | Used
lv_LV[0]: Lietotas
lv_LV[1]: Lietota
lv_LV[2]: Lietotas

[ctx: cartridge]
en: Worn | Worn
lv_LV[0]: Nolietotas
lv_LV[1]: Nolietota
lv_LV[2]: Nolietotas

[ctx: change]
en: Test
lv_LV: Pārbaudīt

[ctx: consumable]
en: New | New
lv_LV[0]: Jauni
lv_LV[1]: Jauns
lv_LV[2]: Jauni

[ctx: consumable]
en: Used | Used
lv_LV[0]: Lietoti
lv_LV[1]: Lietots
lv_LV[2]: Lietoti

en: contains
lv_LV: satur

en: default criterion
lv_LV: Noklusētais kritērijs

en: default_value must be 0 or 1
lv_LV: default_value jābūt 0 vai 1

en: default_value must be numeric
lv_LV: default_value jābūt skaitlim

en: does not contain
lv_LV: nesatur

en: does not exist
lv_LV: neeksistē

en: exists
lv_LV: eksistē

en: finished by
lv_LV: pabeidza

en: from
lv_LV: No

en: generated on %s
lv_LV: Ģenerēta %s

en: glpi/glpi for the administrator account
lv_LV: glpi/glpi administratora kontam

[ctx: impact]
en: All
lv_LV: Viss

[ctx: impact]
en: At least high
lv_LV: Vismaz augstu

[ctx: impact]
en: At least low
lv_LV: Vismaz zemu

[ctx: impact]
en: At least medium
lv_LV: Vismaz vidēji

[ctx: impact]
en: At least very high
lv_LV: Vismaz ļoti augstu

[ctx: impact]
en: At least very low
lv_LV: Vismaz ļoti zemu

[ctx: impact]
en: High
lv_LV: Augsts

[ctx: impact]
en: Low
lv_LV: Zems

[ctx: impact]
en: Medium
lv_LV: Vidējs

[ctx: impact]
en: Very high
lv_LV: Ļoti augsts

[ctx: impact]
en: Very low
lv_LV: Ļoti zems

en: is
lv_LV: ir

en: is already present in GLPI
lv_LV: jau atrodas GLPI

en: is empty in GLPI
lv_LV: GLPI ir tukšs

en: is not
lv_LV: nav

[ctx: item]
en: State
lv_LV: Stāvoklis

en: item not linked to an object
lv_LV: vienība nav saistīta ar objektu

en: last Friday
lv_LV: pēdējā Piektdiena

en: last Monday
lv_LV: pēdējā Pirmdiena

en: last Saturday
lv_LV: pēdējā Sestdiena

en: last Sunday
lv_LV: pēdējā Svētdiena

en: last Thursday
lv_LV: pēdējā Ceturtdiena

en: last Tuesday
lv_LV: pēdējā Otrdiena

en: last Wednesday
lv_LV: pēdējā Trešdiena

en: last criterion
lv_LV: Pēdejais kritērijs

en: ldap_start_tls does not exist
lv_LV: ldap_start_tls neeksistē

[ctx: location]
en: State
lv_LV: Stāvoklis

en: magic_quotes_sybase extension test
lv_LV: magic_quotes_sybase paplašinājuma pārbaude

en: mbstring extension not found. Warning with charsets used.
lv_LV: mbstring paplašinājums nav atrasts. Var būt problēmas ar garumzīmēm, mīkstinājumiem.

en: month | months
lv_LV[0]: mēnesis
lv_LV[1]: mēneši
lv_LV[2]: mēneši

[ctx: name]
en: Update
lv_LV: Saglabāt

en: normal/normal for the normal account
lv_LV: standarta - standarta lietotāja kontam

en: not under
lv_LV: ne zemāk kā

en: o
lv_LV: B

en: on Saturday
lv_LV: Svētdienā

en: on week
lv_LV: Nedēļā

en: optimize
lv_LV: optimizēt

en: or
lv_LV: vai

[ctx: periodicity]
en: Daily
lv_LV: Katru dienu

[ctx: periodicity]
en: Monthly
lv_LV: Katru mēnesi

[ctx: periodicity]
en: None
lv_LV: Nekas

[ctx: periodicity]
en: Weekly
lv_LV: Katru nedēļu

[ctx: person]
en: Title
lv_LV: Amats

[ctx: phone]
en: Number
lv_LV: Numurs

[ctx: phone]
en: Number of licenses
lv_LV: Licences skaits

[ctx: plugin]
en: Enabled
lv_LV: Ieslēgts

[ctx: plugin]
en: Installed / not activated
lv_LV: Instalēts / neaktīvs

[ctx: plugin]
en: Installed / not configured
lv_LV: Instalēts / nav konfigurēts

[ctx: plugin]
en: Not installed
lv_LV: Nav uzstādīts

en: post-only/postonly for the postonly account
lv_LV: post-only/post-only kontam ar tikai darba uzdevumu nosūtīšanas tiesībām

[ctx: price]
en: Value
lv_LV: Vērtība

[ctx: priority]
en: All
lv_LV: Viss

[ctx: priority]
en: At least high
lv_LV: Vismaz augstu

[ctx: priority]
en: At least low
lv_LV: Vismaz zemu

[ctx: priority]
en: At least medium
lv_LV: Vismaz vidēji

[ctx: priority]
en: At least very high
lv_LV: Vismaz ļoti augstu

[ctx: priority]
en: At least very low
lv_LV: Vismaz ļoti zemu

[ctx: priority]
en: High
lv_LV: Augsts

[ctx: priority]
en: Low
lv_LV: Zems

[ctx: priority]
en: Major
lv_LV: Galvenais

[ctx: priority]
en: Medium
lv_LV: Vidējs

[ctx: priority]
en: Very high
lv_LV: Ļoti augsts

[ctx: priority]
en: Very low
lv_LV: Ļoti zems

[ctx: quantity]
en: Number
lv_LV: Numurs

[ctx: quantity]
en: Number of contracts
lv_LV: Līgumu skaits

[ctx: quantity]
en: Number of documents
lv_LV: Dokumentu skaits

[ctx: quantity]
en: Number of followups
lv_LV: Sekojuma skaits

[ctx: quantity]
en: Number of installations
lv_LV: Instalācijas skaits

[ctx: quantity]
en: Number of items
lv_LV: Vienību skaits

[ctx: quantity]
en: Number of lines
lv_LV: Līniju skaits

[ctx: quantity]
en: Number of linked tickets
lv_LV: Saistīto pieteikumu skaits

[ctx: quantity]
en: Number of problems
lv_LV: Problēmu skaits

[ctx: quantity]
en: Number of tasks
lv_LV: Uzdevuma numurs

[ctx: quantity]
en: Number of tickets
lv_LV: Pieteikumu skaits

[ctx: quantity]
en: Processors number
lv_LV: Procesoru skaits

en: regular expression does not match
lv_LV: regulārā izteiksme neatbilst

en: regular expression matches
lv_LV: regulārā izteiksme atbilst

en: run script as apache user
lv_LV: Palaist skriptu ar Apache lietotāju tiesībām

en: session.auto_start is activated. See .htaccess file in the GLPI root for more information.
lv_LV: session.auto_start ir aktivizēts. Vairāk informācijas skatīt .htaccess failā GLPI saknes katalogā.

[ctx: setup]
en: General
lv_LV: Vispārēji

en: starting with
lv_LV: sākas ar

[ctx: status]
en: Accepted
lv_LV: Pieņemts

[ctx: status]
en: Closed
lv_LV: Aizvērts

[ctx: status]
en: New
lv_LV: Jauns

[ctx: status]
en: Not closed
lv_LV: Nav aizvērts

[ctx: status]
en: Not solved
lv_LV: Nav atrisināts

[ctx: status]
en: Processing (assigned)
lv_LV: Apstrādā (piesaistīts)

[ctx: status]
en: Processing (planned)
lv_LV: Apstrādā (plānots)

[ctx: status]
en: Solved
lv_LV: Atrisināts

[ctx: status]
en: Solved + Closed
lv_LV: Atrisināts + Slēgts

[ctx: survey]
en: Answered | Answered
lv_LV[0]: Atbildēt
lv_LV[1]: Atbildēt
lv_LV[2]: Atbildēt

[ctx: survey]
en: Opened | Opened
lv_LV[0]: Atvērts
lv_LV[1]: Atvērts
lv_LV[2]: Atvērts

en: tech/tech for the technician account
lv_LV: tech/tech tehniķa kontam

en: this port
lv_LV: šis ports

[ctx: ticket]
en: New
lv_LV: Jauns

[ctx: ticket]
en: Opened | Opened
lv_LV[0]: Atvērts
lv_LV[1]: Atvērts
lv_LV[2]: Atvērts

[ctx: ticket]
en: Solved | Solved
lv_LV[0]: Atrisināts
lv_LV[1]: Atrisināts
lv_LV[2]: Atrisināts

en: to
lv_LV: Ar

en: to see the entity and its sub-entities
lv_LV: skatīt nodaļu un tās apakšnodaļas

en: tree structure
lv_LV: koka struktūra

en: under
lv_LV: zem

[ctx: urgency]
en: All
lv_LV: Viss

[ctx: urgency]
en: At least high
lv_LV: Vismaz augstu

[ctx: urgency]
en: At least low
lv_LV: Vismaz zemu

[ctx: urgency]
en: At least medium
lv_LV: Vismaz vidēji

[ctx: urgency]
en: At least very high
lv_LV: Vismaz ļoti augstu

[ctx: urgency]
en: At least very low
lv_LV: Vismaz ļoti zemu

[ctx: urgency]
en: High
lv_LV: Augsts

[ctx: urgency]
en: Low
lv_LV: Zems

[ctx: urgency]
en: Medium
lv_LV: Vidējs

[ctx: urgency]
en: Very high
lv_LV: Ļoti augsts

[ctx: urgency]
en: Very low
lv_LV: Ļoti zems

en: version
lv_LV: Versija

en: webcal:// synchronization
lv_LV: webcal:// sinhronizācija

en: with email response
lv_LV: ar e-pasta atbildi

en: without email response
lv_LV: bez e-pasta atbildes

en: x509 certificate authentication
lv_LV: x509 sertifikāta autentifikācija
