GLPI Project - en to ms_MY translation catalogue (552 entries)

en: "Migration cleaner" tool
ms_MY: Alat "Pembersih penghijrahan"

en: %1$s - %2$s
ms_MY: %1$s  - %2$s

en: %1$s adds the item %2$s
ms_MY: %1$s menambah kepada item %2$s

en: %d day | %d days
ms_MY[0]: %d hari

en: %d month | %d months
ms_MY[0]: %d bulan

en: %d printed page | %d printed pages
ms_MY[0]: %d helaian dicetak

en: %d week | %d weeks
ms_MY[0]: %d minggu

en: %s adds a followup
ms_MY: %s menambah lanjutan

en: %s adds a link with a supplier
ms_MY: %s menambah capaian kepada pembekal

en: %s adds a link with an item
ms_MY: %s menambah capaian kepada item

en: %s adds a target
ms_MY: %s menambah sasaran

en: %s adds a task
ms_MY: %s menambah tugas

en: %s adds a user to a group
ms_MY: %s menambah pengguna pada kumpulan

en: %s adds a user to an entity
ms_MY: %s menambah pengguna kepada entiti

en: %s adds a virtual machine
ms_MY: %s menambah mesin maya

en: %s adds a volume
ms_MY: %s menambah bilangan

en: %s adds an actor
ms_MY: %s menambah pelaku

en: %s adds an approval
ms_MY: %s menambah kelulusan

en: %s adds cartridges
ms_MY: %s menambah katrij

en: %s adds consumables
ms_MY: %s menambah barangan

en: %s adds several network ports
ms_MY: %s menambah sejumlah port rangkaian

en: %s adds the item
ms_MY: %s menambah item

en: %s approves or refuses a solution
ms_MY: %s meluluskan atau menolak penyelesaian

en: %s associates a VLAN to a network port
ms_MY: %s menghubungkan VLAN kepada port rangkaian

en: %s associates a computer and a license
ms_MY: %s mengaitkan komputer dan lisen

en: %s associates a network name to an item
ms_MY: %s mengaitkan nama rangkaian pada satu item

en: %s associates a type
ms_MY: %s berkait dengan jenis

en: %s connects an item
ms_MY: %s menyambungkan item

en: %s deleted
ms_MY: %s dibuang

en: %s deletes an actor
ms_MY: %s memadam pelaku

en: %s deletes several network ports
ms_MY: %s memadam sebilangan port rangkaian

en: %s deletes users from a group
ms_MY: %s memadam pengguna dari kumpulan

en: %s disconnects an item
ms_MY: %s memutuskan item

en: %s gives a consumable
ms_MY: %s memberi barangan

en: %s installs a cartridge
ms_MY: %s memasang katrij

en: %s installs software
ms_MY: %s memasang perisian

en: %s sets unitary management
ms_MY: %s ditetapkan ke satu pentadbiran

en: %s ticket in progress or recently solved on this item. | %s tickets in progress or recently solved on this item.
ms_MY[0]: %s tiket sedang diuruskan atau sebahagianya telah dijawab untuk bahagian ini

en: %s updates a followup
ms_MY: %s mengemaskini lanjutan

en: %s updates a task
ms_MY: %s mengemaskini tugas

en: %s updates a virtual machine
ms_MY: %s mengemaskini mesin maya

en: %s updates a volume
ms_MY: %s mengemaskini bilangan

en: %s updates an approval
ms_MY: %s mengemaskini kelulusan

en: %s: send cartridge alert failed
ms_MY: %s: hantar amaran katrij gagal

en: Access denied
ms_MY: Tidak dibenarkan

en: Access to the Frequently Asked Questions
ms_MY: Akses ke Soalan Yang Sering Ditanya

en: Account net value
ms_MY: Nilai bersih akaun

en: Active
ms_MY: Aktif

en: Active Directory
ms_MY: Direktori Aktif

en: Ad-hoc (without access point)
ms_MY: Ad-hoc (tanpa poin akses)

en: Add
ms_MY: tambah

en: Add a LDAP directory replica
ms_MY: Tambah satu replik direktori LDAP

en: Add a network name
ms_MY: Tambah satu nama rangkaian

en: Add a schedule
ms_MY: Tambah jadual

en: Add cartridges
ms_MY: Tambah katrij

en: Add date
ms_MY: tambah tarikh

en: Addressable network
ms_MY: Rangkaian yang beralamat

en: Administration
ms_MY: Pentadbiran

en: Administrative number
ms_MY: Nombor pentadbiran

en: Advanced information
ms_MY: informasi maju

en: After
ms_MY: Selepas

en: Aggregation port
ms_MY: Penyatuan port

en: Alert sent on %s
ms_MY: Amaran dihantar pada %s

en: Alert threshold
ms_MY: Amaran tetapan

en: Alias port
ms_MY: Port Lain

en: All
ms_MY: Semua

en: Alternate username
ms_MY: Kata nama lain

en: An addressable network is a network defined on an equipment
ms_MY: Rangkaian beralamat menentukan rangkaian sesuatu peralatan itu

en: Analysis
ms_MY: Analisis

en: Append a correct gateway to the network %s
ms_MY: Melampirkan pintu masuk yang betul kepada rangkaian %s

en: As child of
ms_MY: Adalah anak kepada

en: As soon as possible
ms_MY: Sepantas yang munkin

en: Assigned to
ms_MY: Ditugaskan ke

en: Associated item | Associated items
ms_MY[0]: Item berkaitan

en: At all events
ms_MY: Pada semua acara

en: Attribute representing entity
ms_MY: Sifat menunjukkan entiti

en: Authentication
ms_MY: Pengesahan

en: Authentication on GLPI database
ms_MY: Pengesahan dari simpanan data GLPI

en: Authentication on a LDAP directory
ms_MY: Pengesahan dari direktori LDAP

en: Authentication on mail server
ms_MY: Pengesahan oleh mel server

en: Automatic
ms_MY: Automasi

en: Automatic redirection, else click
ms_MY: Automasi Penyensongan, atau klik

en: Availability
ms_MY: Ketersediaan

en: Average number of printed pages
ms_MY: Purata nombor helaian yang dicetak

en: Average time
ms_MY: Purata masa

en: Average time in stock
ms_MY: Purata masa dalam stok

en: Average time in use
ms_MY: Purata masa dalam penggunaan

en: Back
ms_MY: kembali

en: Back to stock
ms_MY: Kembali pada stok

en: Before
ms_MY: Sebelum

en: Belonging to groups
ms_MY: Kepunyaan kepada kumpulan

en: Binding to the LDAP directory
ms_MY: Mengikat pada direktori LDAP

en: Budget | Budgets
ms_MY[0]: Bujet

en: Bulk import groups from a LDAP directory
ms_MY: Penghijrahan sejumlah besar kumpulan dari direktori LDAP

en: Bulk import users from a LDAP directory
ms_MY: Mengimport sejumlah besar pengguna dari direktori LDAP

en: Bulk modification
ms_MY: Modifikasi sejumlah besar

en: By
ms_MY: Oleh

en: By hardware
ms_MY: Oleh perkakasan

en: By location
ms_MY: Oleh lokasi

en: By network outlet
ms_MY: Oleh cawangan rangkaian

en: CAS Host
ms_MY: pemilik CAS

en: CAS authentication
ms_MY: pengesahan CAS

en: Calendar | Calendars
ms_MY[0]: Kalendar

en: Can not add a range riding an existing period
ms_MY: Tidak boleh menambah jarak dengan tempoh sedia ada

en: Cannot change a migration network port to an unknown one
ms_MY: Tidak boleh menukar port untuk penghijrahan rangkaian kepada yang tidak diketahui

en: Cartridge | Cartridges
ms_MY[0]: katrij

en: Cartridge model | Cartridge models
ms_MY[0]: Model katrij

en: Cartridge type | Cartridge types
ms_MY[0]: Jenis katrij

en: Category
ms_MY: Kategori

en: Category tree
ms_MY: Kategori pokok

en: Change | Changes
ms_MY[0]: Tukar

en: Change of the authentication method
ms_MY: Menukar cara untuk pengesahan

en: Change of the database layout - %s
ms_MY: pengubahsuaian corak pangkalan data - %s

en: Characteristics
ms_MY: Ciri-ciri

en: Check all
ms_MY: Tandakan semua

en: Check if a new version is available
ms_MY: Pastikan jika versi terbaru tersedia

en: Checking write permissions for session files
ms_MY: Menyemak kebenaran menulis untuk sesi fail

en: Child entities
ms_MY: Entiti bawahan

en: Clear
ms_MY: Bersih

en: Close time | Close times
ms_MY[0]: Masa tutup

en: Closed
ms_MY: Ditutup

en: Closing date
ms_MY: Tarikh ditutup

en: Closure
ms_MY: Penutupan

en: Comments
ms_MY: komen

en: Component | Components
ms_MY[0]: Komponen

en: Computer | Computers
ms_MY[0]: Komputer

en: Computer model | Computer models
ms_MY[0]: Model komputer

en: Computer type | Computer types
ms_MY[0]: Jenis komputer

en: Computer's name
ms_MY: Nama komputer

en: Connected devices
ms_MY: Peranti yang dihubungkan

en: Connected to
ms_MY: Disambungkan ke

en: Connection filter
ms_MY: Penapis sambungan

en: Connection string
ms_MY: Tali penyambungan

en: Consumable | Consumables
ms_MY[0]: Barangan

en: Contact | Contacts
ms_MY[0]: Hubungan

en: Contract | Contracts
ms_MY[0]: Kontrak

en: Control list
ms_MY: Senaral kawalan

en: Create survey after
ms_MY: Buat kajian setelah

en: Data migration - %s
ms_MY: Penghijrahan data - %s

en: Date | Dates
ms_MY[0]: Tarikh

en: Date of purchase
ms_MY: Tarikh dibeli

en: Day | Days
ms_MY[0]: Hari

en: Default server
ms_MY: Server asal

en: Default value
ms_MY: Nilai asal

en: Default values
ms_MY: Nilai asal

en: Default view
ms_MY: Pandangan lalai

en: Delete or update it otherwise GLPI will not work correctly.
ms_MY: Membuang atau mengemaskininya sebaliknya GLPI tidak akan berfungsi dengan betul

en: Deleted
ms_MY: Dibuang

en: Description
ms_MY: Deskripsi

en: Destination entity
ms_MY: Denstinasi entiti

en: Device | Devices
ms_MY[0]: Peranti

en: Device list
ms_MY: Senarai peranti

en: Device model | Device models
ms_MY[0]: Model alatan

en: Device type | Device types
ms_MY[0]: Jenis alatan

en: Dictionaries
ms_MY: Kamus

en: Dictionary | Dictionaries
ms_MY[0]: Kamus

en: Disable
ms_MY: Gagalkan

en: Disable filtering by date
ms_MY: Nyahaktifkan penapisan melalui tarikh

en: Disabled
ms_MY: Melumpuhkan

en: Display report
ms_MY: Paparkan laporan

en: Download
ms_MY: Muat turun

en: Due date
ms_MY: Tarikh luput

en: Each day
ms_MY: Setiap hari

en: Each month
ms_MY: Setiap bulan

en: Each week
ms_MY: Setiap minggu

en: Email attribute for x509 authentication
ms_MY: Sifat email untuk pengesahan x509

en: Email domain Name (users email will be login@domain)
ms_MY: Domain nama email (email pengguna menjadi login@domain)

en: Email followup
ms_MY: Email susulan

en: Email followups configuration
ms_MY: Konfigurasi lanjutan email

en: Email server
ms_MY: Server email

en: Email server configuration
ms_MY: konfigurasi email server

en: Empty login or password
ms_MY: Katanama atau katalaluan kosong

en: Enable filtering by date
ms_MY: Aktifkan penapisan melalui tarikh

en: Enable followup via email
ms_MY: Memboleh susulan melalui email

en: End
ms_MY: Tamat

en: End date
ms_MY: Tarikh akhir

en: Enter the first letters (user, item name, serial or asset number)
ms_MY: Masukkan huruf pertama (pengguna, nama item, siri atau nombor aset)

en: Entity | Entities
ms_MY[0]: Entiti-entiti

en: Equipment without network card
ms_MY: Peralatan tanpa kad rangkaian

en: Equipment's report by year
ms_MY: Laporan peralatan dari tahun

en: Escalation level | Escalation levels
ms_MY[0]: Tahap bertingkat

en: Ethernet
ms_MY: Kabel sepaksi

en: Ethernet port speed
ms_MY: Kelajuan port kabel sepaksi

en: Ethernet port type
ms_MY: Jenis port kabel

en: Execute
ms_MY: Laksanakan

en: Expert mode
ms_MY: Mod Pakar

en: External authentication sources
ms_MY: Pengesahan sumber luaran

en: External authentications
ms_MY: Pengesahan luaran

en: External survey
ms_MY: Kajian luaran

en: FQDN
ms_MY: Nama Domain Layak Penuh

en: Failed login for %1$s from IP %2$s
ms_MY: Gagal masuk bagi %1$s dari IP %2$s

en: Failed operation
ms_MY: Operasi gagal

en: Field storage of the login in the HTTP request | Fields storage of the login in the HTTP request
ms_MY[0]: Ruang penyimpanan untuk log masuk dalam 'permintaan HTTP'

en: File
ms_MY: Fail

en: File %s not found.
ms_MY: Fail %s tidak dijumpai

en: File is altered (bad checksum)
ms_MY: Fail telah diubahsuai (checksum teruk)

en: File not found
ms_MY: fail tidak dijumpai

en: Filter to search in groups
ms_MY: Hadkan kepada carian dalam kumpulan

en: Financial and administrative information
ms_MY: Informasi kewangan dan pentadbiran

en: First name
ms_MY: Nama awal

en: For security reasons, please change the password for the default users: %s
ms_MY: Bagi sebab sekuriti, sila tukar kata laluan bagi pengguna lalai: %s

en: For tickets closed after
ms_MY: Untuk tiket yang ditutup selepas

en: Force synchronization
ms_MY: Penyamaan paksa

en: Fully Qualified Domain Name. Use the classical notation (labels separated by dots). For example: indepnet.net
ms_MY: Nama Domain Layak Penuh. Gunakan notasi klasik (label diasingkan oleh titik). Sebagai contoh: indepnet.net

en: GLPI - Authentication
ms_MY: GLPI - Pengesahan

en: GLPI internal database
ms_MY: GLPI simpanan data dalaman

en: Gateway
ms_MY: sempadan

en: Gateway not include inside the network
ms_MY: Pintu masuk tidak disertakan didalam rangkaian

en: Global View
ms_MY: Pandangan global

en: Global dictionary
ms_MY: Kamus Umum

en: Group | Groups
ms_MY[0]: Kumpulan

en: Group DN
ms_MY: Kumpulan DN

en: Group View
ms_MY: Pandangan kumpulan

en: Group attribute containing its users
ms_MY: Sifat kumpulan mengandungi penggunanya

en: Group in charge of the hardware
ms_MY: Kumpulan bertugas untuk perkakasan

en: Group tree
ms_MY: Kumpulan pokok

en: Hardware type
ms_MY: Jenis perkakasan

en: Hardware under contract
ms_MY: Perkakasan tertakluk pada kontrak

en: How LDAP aliases should be handled
ms_MY: Bagaimana nama lain LDAP harus ditangani

en: I don't understand why this migration error is not deleted.
ms_MY: saya tidak faham mengapa kesalahan penghijrahan ini tidak dipadam

en: IP address | IP addresses
ms_MY[0]: Alamat protokol internet

en: IP network | IP networks
ms_MY[0]: rangkaian protokol internet

en: IP version
ms_MY: versi protokol internet

en: Impact
ms_MY: kesan

en: Import a user
ms_MY: Mengimport pengguna

en: Import entities from LDAP directory
ms_MY: Mengimport entiti dari direktori LDAP

en: Import new users
ms_MY: Mengimport pengguna baru

en: Import of new groups
ms_MY: Mengimport kumpulan baru

en: Impossible to use CAS as external source of connection
ms_MY: mustahil untuk menggunakan CAS sebagai sambungan sumber luaran

en: Impossible to use LDAP as external source of connection
ms_MY: Mustahil untuk menggunakan LDAP sebagai penyambungan sumber luaran

en: Impossible to use email server as external source of connection
ms_MY: Mustahil untuk menggunakan mel server sebagai penyambung sumber luaran

en: In groups
ms_MY: Dalam kumpulan

en: In users
ms_MY: dalam user-user

en: In users and groups
ms_MY: dalam pengguna dan kumpulan

en: Incorrect username or password
ms_MY: Katanama atau katalaluan tidak tepat

en: Infrastructure (with access point)
ms_MY: Infrastruktur (bersama poin akses)

en: Inheritance of the parent entity
ms_MY: diwariskan dari entiti induk

en: Interface
ms_MY: Pengantara

en: Internal survey
ms_MY: Kajian dalaman

en: Internet domain | Internet domains
ms_MY[0]: domain rangkaian komputer

en: Invalid IP address
ms_MY: Alamat protokol internet tidak sah

en: Invalid address or netmask
ms_MY: alamat rangkaian atau pembahagi logik tidak sah

en: Invalid gateway address
ms_MY: alamat sempadan tidak sah

en: Invalid input format for the network
ms_MY: format rangkaian tidak sah

en: Invalid internet name: %s
ms_MY: Rangkaian nama tidak sah: %s

en: Invalid network (already defined or with invalid addresses)
ms_MY: Rangkaian tidak sah (telah ditakrifkan atau dengan alamat yang tidak sah)

en: Invalid network address
ms_MY: alamat rangkaian tidak sah

en: Invalid subnet mask
ms_MY: pembahagi logik rangkaian tidak sah

en: Inventory number
ms_MY: Nombor inventori

en: Item not linked to an object
ms_MY: item tidak berkait dengan objek

en: Item type
ms_MY: Jenis item

en: Knowledge base
ms_MY: Asas pengetahuan

en: LDAP directory | LDAP directories
ms_MY[0]: Direktori LDAP

en: LDAP directory choice
ms_MY: pilihan direktori LDAP

en: LDAP directory link
ms_MY: capaian direktori LDAP

en: LDAP directory time zone
ms_MY: LDAP direktori zon masa

en: Language
ms_MY: Bahasa

en: Last edit by
ms_MY: Edit terakhir pada

en: Last update
ms_MY: Kemaskini terakhir

en: Last update in GLPI
ms_MY: Kemaskini terakhir dalam GLPI

en: Last update in the LDAP directory
ms_MY: Kemaskini terakhir di dalam direktori LDAP

en: Last update on %s
ms_MY: Kemaskini terakhir pada %s

en: Late
ms_MY: Lewat

en: License | Licenses
ms_MY[0]: Lesen-lesen

en: Lifelong
ms_MY: Sepanjang hayat

en: List of LDAP directory replicates
ms_MY: Senarai direktori LDAP yang ditiru

en: List of available tags
ms_MY: Senarai tag yang sesuai

en: List of the hardware under contract
ms_MY: Senarai perkakasan dibawah kontrak

en: Location | Locations
ms_MY[0]: Lokasi

en: Log in again
ms_MY: Log masuk semula

en: Login
ms_MY: Log masuk

en: Login field
ms_MY: Ruang log masuk

en: MAC address
ms_MY: alamat MAC

en: Mail server | Mail servers
ms_MY[0]: Server mel

en: Main
ms_MY: Utama

en: Main server %s
ms_MY: Server utama %s

en: Maintenance
ms_MY: Penyelenggaraan

en: Manage templates...
ms_MY: Menguruskan template

en: Managed
ms_MY: Berjaya

en: Manufacturer | Manufacturers
ms_MY[0]: Pengeluar

en: Merge
ms_MY: Bergabung

en: Migration cleaner
ms_MY: Pembersihan penghijrahan

en: Mobile phone
ms_MY: Telefon mudah alih

en: Monitor | Monitors
ms_MY[0]: skrin paparan

en: Monitor model | Monitor models
ms_MY[0]: Model monitor

en: Monitor type | Monitor types
ms_MY[0]: Jenis monitor

en: Move
ms_MY: Gerak

en: Multimode fiber
ms_MY: Berbilang Fiber

en: MySQL Improved extension test
ms_MY: Ujian

en: MySQL replica: read only
ms_MY: MySQL replik: Bacaan sahaja

en: Mysql error starting from %s
ms_MY: Kesalahan mysql bermula dari %s

en: Name
ms_MY: nama

en: Network | Networks
ms_MY[0]: rangkaian-rangkaian

en: Network address
ms_MY: Alamat rangkaian

en: Network alias | Network aliases
ms_MY[0]: Nama lain rangkaian

en: Network already defined in visible entities
ms_MY: rangkaian telah ditakrifkan dalam entiti nyata

en: Network device | Network devices
ms_MY[0]: Alatan rangkaian

en: Network equipment model | Network equipment models
ms_MY[0]: Model peralatan rangkaian

en: Network equipment type | Network equipment types
ms_MY[0]: Jenis peralatan rangkaian

en: Network interface | Network interfaces
ms_MY[0]: Pengantara rangkaian

en: Network name | Network names
ms_MY[0]: Nama rangkaian

en: Network outlet | Network outlets
ms_MY[0]: saluran rangkaian

en: Network report
ms_MY: Laporan rangkaian

en: Network report by hardware: %s
ms_MY: Laporan rangkaian oleh perkakasan: %s

en: Network report by location: %s
ms_MY: Laporan rangkaian dari lokasi: %s

en: Network report by outlet: %s
ms_MY: Laporan rangkaian oleh cawangan: %s

en: Never
ms_MY: Tidak pernah

en: Never dereferenced (default)
ms_MY: Jangan dirujuk (lalai)

en: New item
ms_MY: Item baru

en: New ticket
ms_MY: Ticket baru

en: Next
ms_MY: Seterusnya

en: Next run
ms_MY: Dijalankan seterusnya

en: Next task to run: %s
ms_MY: Tugas seterusnya dijalankan: %s

en: No
ms_MY: Tidak

en: No LDAP directory defined in GLPI
ms_MY: Tiada direktori LDAP ditentukan dalam GLPI

en: No action pending
ms_MY: Tiada tugas tertunda

en: No associated item
ms_MY: Tiada item berkaitan

en: No cartridge
ms_MY: Tiada katrij

en: No conflicting network
ms_MY: tiada rangkaian yang konflik

en: No directory associated to entity: impossible search
ms_MY: Tiada direktori berkaitan dengan entiti:carian mustahil

en: No directory selected
ms_MY: Tiada direktori yang dipilih

en: No free cartridge
ms_MY: Tiada katrij kosong

en: No group to be imported
ms_MY: Tiada kumpulan boleh diimport

en: No item found
ms_MY: tiada item dikesan

en: No network card available
ms_MY: Tiada rangkaian kad yang boleh digunapakai

en: No network name found
ms_MY: Tiada nama rangkaian dijumpai

en: No options available for this port type.
ms_MY: Tiada pilihan lagi untuk jenis port ini

en: No restriction
ms_MY: Tiada kawalan

en: No selected element or badly defined operation
ms_MY: Tiada elemen yang dipilih atau operasi ditakrifkan salah

en: Not connected.
ms_MY: Tidak disambungkan

en: Not yet authenticated
ms_MY: Belum lagi disahkan

en: Note | Notes
ms_MY[0]: Nota

en: Notification | Notifications
ms_MY[0]: Pemberitahuan

en: Notification template | Notification templates
ms_MY[0]: Templet pemberitahuan

en: Number closed
ms_MY: nombor yang telah ditutup

en: Number of tickets
ms_MY: Ticket nombor

en: Number opened
ms_MY: Nombor telah dibuka

en: Number solved
ms_MY: nombor yang telah selesai

en: Opening date
ms_MY: Tarikh dibuka

en: Operating system | Operating systems
ms_MY[0]: Sistem operasi

en: Operation performed partially successful
ms_MY: Operasi yang dijalankan separuh berjaya

en: Operation successful
ms_MY: Operasi berjaya

en: Origin port
ms_MY: Port asal

en: Other
ms_MY: Selain

en: Other authentication sent in the HTTP request
ms_MY: Lain pengesahan dihantar dalam 'permintaan HTTP'

en: Others authentication methods
ms_MY: Cara-cara lain untuk pengesahan

en: Partial load of the bookmark.
ms_MY: Bebas separa daripada penanda buku

en: Password
ms_MY: Kata laluan

en: Password (for non-anonymous binds)
ms_MY: Katalaluan (untuk ikatan yang diketahui)

en: Password field is empty
ms_MY: bahagian kata laluan kosong

en: Period
ms_MY: Waktu

en: Personal
ms_MY: Peribadi

en: Personal View
ms_MY: Pandangan sendiri

en: Phone | Phones
ms_MY[0]: Telefon-telefon

en: Phone 2
ms_MY: Telefon 2

en: Phone model | Phone models
ms_MY[0]: Model telifon

en: Phone type | Phone types
ms_MY[0]: Jenis telifon

en: Planning
ms_MY: Rancangan

en: Plans
ms_MY: Pelan

en: Please choose LDAP directory to import users from
ms_MY: Sila pilih direktori LDAP untuk menjemput pengguna dari

en: Port | Ports
ms_MY[0]: port-port

en: Port (default=389)
ms_MY: Port (asal=389)

en: Preconfiguration
ms_MY: Pra-konfigurasi

en: Preserve
ms_MY: Diasingkan

en: Previous
ms_MY: Sebelum

en: Printer | Printers
ms_MY[0]: Mesin cetak

en: Printer counter
ms_MY: Kira pencetak

en: Printer model | Printer models
ms_MY[0]: Model mesin cetak

en: Printer type | Printer types
ms_MY[0]: Jenis mesin cetak

en: Priority
ms_MY: keutamaan

en: Private
ms_MY: Peribadi

en: Processing
ms_MY: Menguruskan

en: Profile | Profiles
ms_MY[0]: Profil

en: Public
ms_MY: Umum

en: Put in dustbin
ms_MY: Letak dalam bakul sampah

en: Rate to trigger survey
ms_MY: Kadaran untuk mencetuskan kajian

en: Real duration
ms_MY: Tempoh sebenar

en: Receiver | Receivers
ms_MY[0]: Penerima

en: Recurrent
ms_MY: Berulang

en: Recursive
ms_MY: Rekursi

en: Reference
ms_MY: Rujukan

en: Reinit the network topology
ms_MY: Memulakan semula topologi rangkaian

en: Remove the domain of logins like login@domain
ms_MY: Asingkan domain bagi log masuk seperti login@domain

en: Repeater
ms_MY: Pengulang

en: Replay the rules dictionary
ms_MY: Ulang tayang kamus peraturan

en: Replicate | Replicates
ms_MY[0]: Pendua-an

en: Replicate %s
ms_MY: Meniru %s

en: Request source | Request sources
ms_MY[0]: sumber permintaan

en: Requester | Requesters
ms_MY[0]: Peminta

en: Resolution
ms_MY: Resolusi

en: Resolution date
ms_MY: Tarikh penyelesaian

en: Restore
ms_MY: Isi semula

en: Root directory (optional)
ms_MY: Direktori utama (pilihan)

en: Root entity
ms_MY: entiti utama

en: RootDN (for non anonymous binds)
ms_MY: RootDN (untuk ikatan yang diketahui)

en: Rule type
ms_MY: Jenis peraturan

en: SQL Dump
ms_MY: SQL sandaran

en: Satisfaction
ms_MY: Keberkesanan

en: Satisfaction survey
ms_MY: Kajian keberkesanan

en: Save
ms_MY: Simpan

en: Save as bookmark
ms_MY: Simpan sebagai penanda buku

en: Search
ms_MY: Cari

en: Search (%s for all)
ms_MY: mencari (%s untuk semua)

en: Search filter for entities
ms_MY: Cari tapisan untuk entiti

en: Search filter for users
ms_MY: Cari tapisan untuk pengguna

en: Search the ID of your hardware
ms_MY: Mencari ID perkakasan anda

en: Search type
ms_MY: Cari jenis

en: Secondary
ms_MY: Kedua

en: Select the desired entity
ms_MY: Pilih entiti dimaksudkan

en: Send alarms on cartridges
ms_MY: Hantar amaran untuk katrij

en: Serial number
ms_MY: Nombor siri

en: Set personal
ms_MY: Tetapkan peribadi

en: Set public
ms_MY: Tetapkan umum

en: Setup
ms_MY: Pasang

en: Several network names available! Go to the tab 'Network Name' to manage them.
ms_MY: Sebilangan nama rangkaian masih kosong! Pergi ke tab 'Nama Rangkaian' untuk menguruskanya

en: Show all
ms_MY: Paparkan semua

en: Show graphics
ms_MY: paparkan grafik

en: Simple mode
ms_MY: Mod Ringkas

en: Simplified interface
ms_MY: Perantara mudah

en: Single mode fiber
ms_MY: Satu mod fiber

en: Size
ms_MY: Saiz

en: Software | Software
ms_MY[0]: Perisian

en: Solution | Solutions
ms_MY[0]: Penyelesaian

en: Solution type | Solution types
ms_MY[0]: jenis penyelesaian

en: Specify an end date
ms_MY: Tentukan tarikh akhir

en: Standard interface
ms_MY: Pengantara biasa

en: Start
ms_MY: Mula

en: Start date
ms_MY: Tarikh mula

en: Startup date
ms_MY: tarikh dilancarkan

en: Statistics
ms_MY: Statistik

en: Status of items | Statuses of items
ms_MY[0]: Status item-item

en: Stock location
ms_MY: Lokasi stok

en: Subnet mask | Subnet masks
ms_MY[0]: pembahagian logik rangkaian

en: Successful importation
ms_MY: Penghijrahan berjaya

en: Supplier | Suppliers
ms_MY[0]: Pembekal

en: Surname
ms_MY: Nama panggilan

en: Synchronization
ms_MY: Penyegerakkan

en: Synchronizing already imported users
ms_MY: Penyamaan telah dilakukan pengguna yang diimport

en: Take into account
ms_MY: Direkodkan dalam

en: Task completed in %s
ms_MY: Tugas disempurnakan dalam %s

en: Technician as assigned
ms_MY: juruteknik seperti ditugaskan

en: Technician in charge of the hardware
ms_MY: Juruteknik ditugaskan menjaga perkakasan

en: Technician in tasks
ms_MY: juruteknik dalam tugasan

en: Test connection to email server
ms_MY: Cuba capaian ke server email

en: Test failed
ms_MY: Ujian gagal

en: Test failed: %s
ms_MY: Ujian gagal: %s

en: Test of connection to LDAP directory
ms_MY: Uji sambungan ke direktori LDAP

en: Test rules engine
ms_MY: Uji peraturan enjin

en: Test successful
ms_MY: Ujian berjaya

en: Test successful: %s
ms_MY: Ujian berjaua: %s

en: Thank you for using our automatic helpdesk system.
ms_MY: terima kasih kerana menggunakan sistem automatik helpdesk kami

en: The CURL extension for your PHP parser isn't installed
ms_MY: lanjutan CURL untuk pengurai PHP tidak dipasang

en: The LDAP extension of your PHP parser isn't installed
ms_MY: Lanjutan LDAP pada pengurai PHP anda tidak dipasang

en: The file already exists
ms_MY: Fail tersebut telah wujud

en: The version of the database is not compatible with the version of the installed files. An update is necessary.
ms_MY: Versi simpanan data ini tidak bersesuaian dengan versi fail yang dipasang. Kemas kini adalah perlu

en: Threshold of alarm reached for the type of cartridge: %1$s - Reference %2$s - Remaining %3$d
ms_MY: Tetapan amaran tercapai bagi jenis katrij: %1$s - Rujukan %2$s - Baki %3$d

en: Ticket | Tickets
ms_MY[0]: tiket tiket

en: Tickets
ms_MY: tiket tiket

en: Time range | Time ranges
ms_MY[0]: Ukur masa

en: Title
ms_MY: Tajuk

en: Total
ms_MY: Jumlah

en: Total duration
ms_MY: Jumlah tempoh

en: Total remaining on the budget
ms_MY: Jumlah baki dalam bujet

en: Total spent on the budget
ms_MY: Jumlah dibelanjakan dalam bujet

en: Total: %1$d (%2$d new, %3$d used, %4$d worn)
ms_MY: Total:%1$d (%2$d baru, %3$d terpakai, %4$d dipakai)

en: Total: Value=%1$s - Account net value=%2$s
ms_MY: Jumlah: Nilai=%1$s - Nilai bersih akaun=%2$s

en: Transfer
ms_MY: Memindahkan

en: Try again
ms_MY: Cuba semula

en: Type | Types
ms_MY[0]: Jenis

en: Unable to add. The user already exists.
ms_MY: Gagal untuk menambah. Pengguna telah wujud

en: Unable to connect to the LDAP directory
ms_MY: Tidak berjaya disambungkan ke direktori LDAP

en: Unable to find the byte %s
ms_MY: Tidak berjaya mencari byte %s

en: Unauthorized access to the file %s
ms_MY: Tiada kebenaran akses untuk fail %s

en: Unauthorized access to this file
ms_MY: Tiada kebenaran akses pada fail ini

en: Uncheck all
ms_MY: Buang semua

en: Undefined interface
ms_MY: Pengantara tidak ditakrifkan

en: Unknown interface
ms_MY: Pengantara tidak diketahui

en: Unlimited
ms_MY: Tidak Terhad

en: Update Source | Update Sources
ms_MY[0]: Kemaskini sumber

en: Update to %s
ms_MY: Dikemaskini sehingga %s

en: Urgency
ms_MY: Segera

en: Use DN in the search
ms_MY: Guna DN dalam carian

en: Use TLS
ms_MY: Guna TLS

en: Use date
ms_MY: Guna tarikh

en: Used cartridges
ms_MY: Katrij terpakai

en: Used on
ms_MY: Dipakai pada

en: User | Users
ms_MY[0]: pengguna pengguna

en: User attribute containing its groups
ms_MY: Sifat pengguna yang terkandung dalam kumpulan

en: User not authorized to connect in GLPI
ms_MY: Pengguna tidak ada kebenaran untuk menggunakan GLPI

en: User not found or several users found
ms_MY: Pengguna tidak dijumpai atau sebilangan pengguna dijumpai

en: Valid tags
ms_MY: Tags yang sah

en: Value
ms_MY: Nilai

en: Version | Versions
ms_MY[0]: Versi

en: Warning: The request exceeds the limit of the directory. The results are only partial.
ms_MY: Amaran: Permintaan telah melebihi direktori limit. Keputusan hanyalah sebahagian

en: Warranty expiration date
ms_MY: Tarikh tamat waranti

en: Watcher | Watchers
ms_MY[0]: Pemerhati

en: Wifi mode
ms_MY: Mod tanpa wayar

en: Wifi network | Wifi networks
ms_MY[0]: Rangkaian tanpa wayar

en: Wifi network type
ms_MY: Jenis rangkaian tanpa wayar

en: Wifi port
ms_MY: Port Tanpa Wayar

en: Wifi protocol version
ms_MY: Tanpa wayar versi protokol

en: Withdraw dynamic authorizations and groups
ms_MY: Buang pengesahan dinamik dan kumpulan

en: Without name
ms_MY: Tanpa nama

en: Work in progress...
ms_MY: Kerja sedang dijalankan

en: Worn cartridges
ms_MY: Katrij dipakai

en: Writer
ms_MY: Penulis

en: XML Dump
ms_MY: XML Sandaran

en: Yes
ms_MY: Ya

en: You can delete this migration error
ms_MY: Anda boleh padam kesalahan penghijrahan ini

en: You have been redirected because you no longer have access to this ticket
ms_MY: anda telah dilencongkan kerana tidak lagi mempunyai akses keatas tiket ini

en: You have not recorded any bookmarks yet
ms_MY: Tiada sebarang penanda yang direkod lagi

en: You must accept cookies to reach this application
ms_MY: Anda perlu menerima cookies untuk sampai ke applikasi ini

en: Your PHP parser was compiled without the IMAP functions
ms_MY: Pengurai PHP anda telah disusun tanpa fungsi IMAP

en: Your ticket has been registered, its treatment is in progress.
ms_MY: Tiket anda telah didaftarkan, proses pengendalianya sedan dijalankan

[ctx: button]
en: Add
ms_MY: tambah

[ctx: button]
en: Associate
ms_MY: Penyatuan

[ctx: button]
en: Connect
ms_MY: Sambung

[ctx: button]
en: Disable
ms_MY: Gagalkan

[ctx: button]
en: Disconnect
ms_MY: putuskan

[ctx: button]
en: Dissociate
ms_MY: Pembubaran

[ctx: button]
en: Install
ms_MY: Memasang

[ctx: button]
en: Merge
ms_MY: Bergabung

[ctx: button]
en: Move
ms_MY: Gerak

[ctx: button]
en: Put in dustbin
ms_MY: Letak dalam bakul sampah

[ctx: button]
en: Restore
ms_MY: Isi semula

[ctx: button]
en: Save
ms_MY: Simpan

[ctx: button]
en: Search
ms_MY: Cari

[ctx: button]
en: Test
ms_MY: Ujian

[ctx: cartridge]
en: New | New
ms_MY[0]: Baru

[ctx: cartridge]
en: Used | Used
ms_MY[0]: Terpakai

[ctx: cartridge]
en: Worn | Worn
ms_MY[0]: Dipakai

[ctx: change]
en: Test
ms_MY: Ujian

[ctx: consumable]
en: New | New
ms_MY[0]: Baru

[ctx: consumable]
en: Used | Used
ms_MY[0]: Terpakai

[ctx: impact]
en: All
ms_MY: Semua

[ctx: item]
en: State
ms_MY: Keadaan

en: item not linked to an object
ms_MY: Item tidak disambungkan pada objek

en: ldap_start_tls does not exist
ms_MY: ldap_start_tls tidak wujud

[ctx: location]
en: State
ms_MY: Keadaan

en: month | months
ms_MY[0]: Bulan

[ctx: person]
en: Title
ms_MY: Tajuk

[ctx: price]
en: Value
ms_MY: Nilai

[ctx: priority]
en: All
ms_MY: Semua

[ctx: quantity]
en: Number of tickets
ms_MY: Ticket nombor

[ctx: status]
en: Closed
ms_MY: Ditutup

[ctx: status]
en: New
ms_MY: Baru

[ctx: status]
en: Solved
ms_MY: Selesai

[ctx: ticket]
en: New
ms_MY: Baru

[ctx: ticket]
en: Solved | Solved
ms_MY[0]: Selesai

[ctx: urgency]
en: All
ms_MY: Semua

en: x509 certificate authentication
ms_MY: x509 pengesahan sijil

en: you may have to add a network
ms_MY: anda perlu menambah satu rangkaian
