GLPI Project - en to sk_SK translation catalogue (2543 entries)

en: GLPI - Authentication
sk_SK: GLPI - Autentifikácia

en: Authentication
sk_SK: Autentifikácia

en: Login
sk_SK: Prihlasovacie meno

en: Password
sk_SK: Heslo

[ctx: button]
en: Post
sk_SK: Odoslať

en: Forgotten password?
sk_SK: Zabudnuté heslo?

en: You must activate the JavaScript function of your browser
sk_SK: Musíte aktivovať JavaScript vo vašom prehliadači

en: You must accept cookies to reach this application
sk_SK: Pre spustenie tejto aplikácie musíte povoliť cookies

en: Checking write permissions for session files
sk_SK: Kontrola práv pre zápis súborov sedenia

en: Invalid use of session ID
sk_SK: Neplatné použitie ID sedenia

en: Access to the Frequently Asked Questions
sk_SK: Prístup k FAQ

note: TRANS: %1$s is device name, %2$s is port name
en: %1$s - The port %2$s
sk_SK: %1$s - Port %2$s

note: TRANS: %1$s is a string (device name - port name...), %2$s is network outlet name
en: %1$s - Network outlet %2$s
sk_SK: %1$s - Sieťová zásuvka %2$s

en: Email followup
sk_SK: Sledovanie emailom

en: Email | Emails
sk_SK[0]: Email
sk_SK[1]: Emaily
sk_SK[2]: Emaily

[ctx: button]
en: Add
sk_SK: Pridať

en: Comments
sk_SK: Komentáre

en: All
sk_SK: Všetko

en: None
sk_SK: Žiadne

en: Warning
sk_SK: Upozornenie

note: TRANS: %1$s is address, %2$s is netmask
en: IP network: %1$s/%2$s
sk_SK: IP sieť: %1$s/%2$s

en: First/last addresses: %1$s/%2$s
sk_SK: Prvé/posledné adresy: %1$s/%2$s

en: Gateway: %s
sk_SK: Brána: %s

en: Enter the first letters (user, item name, serial or asset number)
sk_SK: Zadajte prvé písmená (používateľské meno, názov položky, sériové alebo výrobné číslo)

en: Show all
sk_SK: Zobraziť všetko

en: Action | Actions
sk_SK[0]: Akcia
sk_SK[1]: Akcie
sk_SK[2]: Akcie

en: Availability
sk_SK: Dostupnosť

en: Start date
sk_SK: Počiatočný dátum

en: Period
sk_SK: Perióda

en: Specify an end date
sk_SK: Označenie dátumu ukončenia

[ctx: Planning]
en: Reminder
sk_SK: Pripomienka

en: Personal
sk_SK: Vlastné

en: Set public
sk_SK: Nastaviť verejné

en: Public
sk_SK: Verejné

en: Child entities
sk_SK: Podriadené subjekty

en: Set personal
sk_SK: Nastaviť osobné

en: End date
sk_SK: Dátum ukončenia

en: By day
sk_SK: Podľa dňa

en: Each month, same date
sk_SK: Každý mesiac, rovnaký dátum

en: Each month, same day of week
sk_SK: Každý mesiac, ten istý deň v týždni

en: Delete a global search criterion
sk_SK: Zmazať globálne kritériá vyhľadávania

en: My groups
sk_SK: Moje skupiny

en: Add a search criterion
sk_SK: Pridať vyhľadávacie kritérium

en: Add a global search criterion
sk_SK: Pridať globálne kritériá vyhľadávania

en: Show the dustbin
sk_SK: Zobraziť kôš

en: Don't show deleted items
sk_SK: Nezobrazovať zmazané položky

en: Delete a search criterion
sk_SK: Zmazať vyhľadávacie kritérium

en: Items seen
sk_SK: Položiek nájdené

en: Choose an existing device
sk_SK: Vybrať existujúci komponent

en: and/or
sk_SK: a/alebo

en: Add new devices
sk_SK: Pridať nový komponent

en: No unaffected device !
sk_SK: Nieje voľný žiaden komponent!

en: No restriction
sk_SK: Žiadne obmedzenia

en: Entity | Entities
sk_SK[0]: Subjekt
sk_SK[1]: Subjekty
sk_SK[2]: Subjekty

note: TRANS: %d is number of objects for the user
en: Processing
sk_SK: Spracovanie

en: %s ticket in progress or recently solved on this item. | %s tickets in progress or recently solved on this item.
sk_SK[0]: %s požiadavka v procese spracovania alebo nedávno vyriešená na tejto položke
sk_SK[1]: %s požiadavky v procese spracovania alebo nedávno vyriešených na tejto položke
sk_SK[2]: %s požiadaviek v procese spracovania alebo nedávno vyriešených na tejto položke

en: Create survey after
sk_SK: Vytvoriť prehľad po

en: As soon as possible
sk_SK: Čo najrýchlejšie

en: Rate to trigger survey
sk_SK: Úroveň spúšťajúca prehľad

en: Disabled
sk_SK: Vypnuté

en: For tickets closed after
sk_SK: Pre požiadavky uzatvorené po

en: Valid tags
sk_SK: Platné značky

en: Access denied
sk_SK: Prístup zamietnutý

en: Service is down for maintenance. It will be back shortly.
sk_SK: Služba je nedostupná z dôvodu údržby.

en: The version of the database is not compatible with the version of the installed files. An update is necessary.
sk_SK: Verzia databázy nie je kompatibilná s verziou programu. Je potrebná aktualizácia.

en: Try again
sk_SK: Skúsiť znova

[ctx: button]
en: Upgrade
sk_SK: Aktualizovať

en: You are trying to use GLPI with outdated files compared to the version of the database. Please install the correct GLPI files corresponding to the version of your database.
sk_SK: Snažíte sa použiť GLPI so starými súbormi, ktoré nekorešpondujú . Nainštalujte prosím správne GLPI súbory korešpondujúce s verziou databázy.

en: Global
sk_SK: Globálne

en: Test successful
sk_SK: Test úspešný

en: Test failed
sk_SK: Test zlyhal

note: TRANS: %s is the description of the test
en: Test successful: %s
sk_SK: Test úspešný: %s

note: TRANS: %s is the name of the LDAP main server
en: Main server %s
sk_SK: Hlavný server %s

note: TRANS: %s is the description of the test
en: Test failed: %s
sk_SK: Test zlyhal: %s

note: TRANS: %s is the name of the LDAP replica server
en: Replicate %s
sk_SK: Replikovať %s

en: External authentication sources
sk_SK: Externé autentizačné zdroje

en: Maintenance
sk_SK: Údržba

en: ERROR:
sk_SK: CHYBA:

en: File %s not found.
sk_SK: Súbor %s nenájedný.

note: TRANS: %s is the name of the file
en: Unauthorized access to the file %s
sk_SK: Neoprávnený prístup k súboru %s

note: TRANS: %s is the number of the byte
en: Unable to find the byte %s
sk_SK: Nemôžem nájsť žiadne data %s

note: TRANS: %s is the SQL query which generates the error
en: Mysql error starting from %s
sk_SK: Chyba Mysql začína na %s

en: The file already exists
sk_SK: Súbor už existuje

en: Automatic redirection, else click
sk_SK: Automatické presmerovanie, inak kliknite

note: TRANS: %s is a file name
en: %s deleted
sk_SK: %s zmazaný

en: Check if a new version is available
sk_SK: Skontrolovať dostupnosť novej verzie

en: Deleted
sk_SK: Zmazané

en: Backup the database?
sk_SK: Zálohovať databázu?

en: SQL Dump
sk_SK: Výpis SQL

en: XML Dump
sk_SK: Výpis XML

en: File
sk_SK: Súbor

en: Size
sk_SK: Veľkosť

en: Date | Dates
sk_SK[0]: Dátum
sk_SK[1]: Dátumy
sk_SK[2]: Dátumy

note: TRANS: %s is the filename
en: Delete the file %s?
sk_SK: Zmazať súbor %s?

[ctx: button]
en: Delete permanently
sk_SK: Zmazať natrvalo

note: TRANS: %s is the filename
en: Replace the current database with the backup file %s?
sk_SK: Nahradiť aktuálnu databázu, databázou zo záložného súboru %s?

en: Warning, your actual database will be totaly overwriten by the database you want to restore !!!
sk_SK: Varovanie, aktuálna databáza bude kompletne nahradená vybranou zálohou!!!

en: Restore
sk_SK: Obnoviť

en: Download
sk_SK: Stiahnuť

en: Setup
sk_SK: Nastavenia

note: TRANS: %1$s is the user login, %2$s is the name of the item to add TRANS: %1$s is the user login, %2$s is the name of the item
en: %1$s adds the item %2$s
sk_SK: %1$s pridal položku %2$s

note: TRANS: %s is the user login
en: %s deletes an item
sk_SK: %s zmazal položku

note: TRANS: %s is the user login
en: %s restores an item
sk_SK: %s obnovil položku

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges an item
sk_SK: %s vymazal položku

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates an item
sk_SK: %s aktualizoval položku

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a link with an item
sk_SK: %s pridal spojenie s položkou

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds cartridges
sk_SK: %s pridal náplne

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges a cartridge
sk_SK: %s odstránil náplň

note: TRANS: %s is the user login
en: %s installs a cartridge
sk_SK: %s inštaloval náplň

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates a cartridge
sk_SK: %s aktualizoval náplne

note: TRANS: %s is the user login
en: %s associates a type
sk_SK: %s priradil typ

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds an actor
sk_SK: %s pridal účastníka

note: TRANS: %s is the user login
en: %s deletes an actor
sk_SK: %s odstránil účastníka

en: You have been redirected because you no longer have access to this item
sk_SK: Boli ste presmerovaný pretože už viacej nemáte prístup k tejto položke

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a cost
sk_SK: %s pridal cenu

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges a cost
sk_SK: %s vymazal cenu

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates a cost
sk_SK: %s aktualizoval cenu

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a task
sk_SK: %s pridal úlohu

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges a task
sk_SK: %s odstránil úlohu

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates a task
sk_SK: %s aktualizoval úlohu

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds an approval
sk_SK: %s pridal schválenie

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates an approval
sk_SK: %s aktualizoval schválenie

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges an approval
sk_SK: %s vymazal schválenie

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a volume
sk_SK: %s pridal jednotku

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges a volume
sk_SK: %s vymazal jednotku

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates a volume
sk_SK: %s aktualizoval jednotku

note: TRANS: %s is the user login
en: %s disconnects an item
sk_SK: %s odpojil položku

note: TRANS: %s is the user login
en: %s connects an item
sk_SK: %s pripojil položku

note: TRANS: %s is the user login
en: %s associates a computer and a license
sk_SK: %s priradil počítač a licenciu

note: TRANS: %s is the user login
en: %s installs software
sk_SK: %s nainštaloval softvér

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a virtual machine
sk_SK: %s pridal virtuálny stroj

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges a virtual machine
sk_SK: %s vymazal virtuálny stroj

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates a virtual machine
sk_SK: %s aktualizoval virtuálny stroj

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds consumables
sk_SK: %s pridal spotrebný materiál

en: Consumable | Consumables
sk_SK[0]: Spotrebný materiál
sk_SK[1]: Spotrebný materiál
sk_SK[2]: Spotrebný materiál

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a link with a supplier
sk_SK: %s pridal spojenie s dodávateľom

en: run script as apache user
sk_SK: spusť skript ako apache používateľ

note: TRANS: %s is a task name
en: Task %s executed
sk_SK: Úloha %s vykonaná

en: Execute
sk_SK: Spustiť

en: Next run
sk_SK: Ďalšie spustenie

en: Next task to run: %s
sk_SK: Najbližšia naplánovaná úloha : %s

en: No action pending
sk_SK: Žiadna akcia nie je začatá

en: Component | Components
sk_SK[0]: Komponent
sk_SK[1]: Komponenty
sk_SK[2]: Komponenty

en: Administration
sk_SK: Administrácia

en: Dictionaries
sk_SK: Číselníky

en: Global dictionary
sk_SK: Globálny číselník

en: Software | Software
sk_SK[0]: Softvér
sk_SK[1]: Softvér
sk_SK[2]: Softvér

en: Manufacturer | Manufacturers
sk_SK[0]: Výrobca
sk_SK[1]: Výrobcovia
sk_SK[2]: Výrobcovia

en: Printer | Printers
sk_SK[0]: Tlačiareň
sk_SK[1]: Tlačiarne
sk_SK[2]: Tlačiarne

en: Model | Models
sk_SK[0]: Model
sk_SK[1]: Modely
sk_SK[2]: Modelov

en: Computer model | Computer models
sk_SK[0]: Model počítača
sk_SK[1]: Modely počítačov
sk_SK[2]: Modely počítačov

en: Monitor model | Monitor models
sk_SK[0]: Model monitora
sk_SK[1]: Modely monitorov
sk_SK[2]: Modely monitorov

en: Printer model | Printer models
sk_SK[0]: Model tlačiarne
sk_SK[1]: Modely tlačiarní
sk_SK[2]: Modely tlačiarní

en: Device model | Device models
sk_SK[0]: Model zariadenia
sk_SK[1]: Modely zariadení
sk_SK[2]: Modely zariadení

en: Network equipment model | Network equipment models
sk_SK[0]: Model sieťových zariadení
sk_SK[1]: Modely sieťových zariadení
sk_SK[2]: Modely sieťových zariadení

en: Phone model | Phone models
sk_SK[0]: Model telefónu
sk_SK[1]: Modely telefónov
sk_SK[2]: Modely telefónov

en: Type | Types
sk_SK[0]: Typ
sk_SK[1]: Typy
sk_SK[2]: Typy

en: Computer type | Computer types
sk_SK[0]: Typ počítača
sk_SK[1]: Typy počítačov
sk_SK[2]: Typy počítačov

en: Monitor type | Monitor types
sk_SK[0]: Typ monitora
sk_SK[1]: Typy monitorov
sk_SK[2]: Typy monitorov

en: Printer type | Printer types
sk_SK[0]: Typ tlačiarne
sk_SK[1]: Typy tlačiarní
sk_SK[2]: Typy tlačiarní

en: Device type | Device types
sk_SK[0]: Typ zariadenia
sk_SK[1]: Typy zariadení
sk_SK[2]: Typy zariadení

en: Network equipment type | Network equipment types
sk_SK[0]: Typ sieťového zariadenia
sk_SK[1]: Typy sieťových zariadení
sk_SK[2]: Typy sieťových zariadení

en: Phone type | Phone types
sk_SK[0]: Typ telefónu
sk_SK[1]: Typy telefónov
sk_SK[2]: Typy telefónov

en: Operating system | Operating systems
sk_SK[0]: Operačný systém
sk_SK[1]: Operačné systémy
sk_SK[2]: Operačné systémy

en: Service pack | Service packs
sk_SK[0]: Opravný balík
sk_SK[1]: Opravné balíky
sk_SK[2]: Opravných balíkov

en: Version | Versions
sk_SK[0]: Verzia
sk_SK[1]: Verzie
sk_SK[2]: Verzie

en: Display options
sk_SK: Možnosti zobrazenia

en: Unknown file
sk_SK: Neznámy súbor

en: File not found
sk_SK: Súbor nenájdený

en: File is altered (bad checksum)
sk_SK: Súbor je zmenený (zlý kontrolný súčet)

en: Unauthorized access to this file
sk_SK: Neoprávnený prístup k tomuto súboru

en: Invalid filename
sk_SK: Neplatný názov súboru

note: TRANS: %s is the user login
en: %s replaces an item
sk_SK: %s nahradzuje položku

en: No selected element or badly defined operation
sk_SK: Nie je vybratý element alebo je zle definovaná operácia

en: Dropdown | Dropdowns
sk_SK[0]: Rozbaľovacia ponuka
sk_SK[1]: Rozbaľovacie ponuky
sk_SK[2]: Rozbaľovacie ponuky

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
sk_SK: Nahrávaný súbor presiahol upload_max_filesize hodnotu v php.ini

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
sk_SK: Nahrávaný súbor presiahol MAX_FILE_SIZE hodnotu, ktorá bola špecifikovaná v HTML formulári

en: The uploaded file was only partially uploaded
sk_SK: Nahrávaný súbor bol len čiastočne nahraný

en: No file was uploaded
sk_SK: Nebol nahraný žiaden súbor

en: Missing a temporary folder
sk_SK: Chýbajúci dočasný adresár

en: Failed to write file to disk
sk_SK: Chyba pri zapisovaní súboru na disk

en: A PHP extension stopped the file upload
sk_SK: PHP rozšírenie zastavilo nahrávanie súboru

en: The uploaded file exceeds the post_max_size directive in php.ini
sk_SK: Nahrávaný súbor presiahol post_max_size hodnotu v php.ini

en: File is too big
sk_SK: Súbor je príliš veľký

en: File is too small
sk_SK: Súbor je príliš malý

en: Filetype not allowed
sk_SK: Nepovolený typ súboru

en: Maximum number of files exceeded
sk_SK: Maximálny počet súborov prekročený

en: Image exceeds maximum width
sk_SK: Obrázok presiahol maximálnu šírku

en: Image requires a minimum width
sk_SK: Obrázok musí mať minimálnu šírku

en: Image exceeds maximum height
sk_SK: Obrázok presiahol maximálnu výšku

en: Image requires a minimum height
sk_SK: Obrázok musí mať minimálnu výšku

en: Search the ID of your hardware
sk_SK: Hľadať ID hardvéru

[ctx: button]
en: Search
sk_SK: Hľadať

en: Alternate username
sk_SK: Alternatívne používateľské meno

en: Hardware type
sk_SK: Typ hardvéru

en: Associated element | Associated elements
sk_SK[0]: Priradená položka
sk_SK[1]: Priradené položky
sk_SK[2]: Priradené položky

en: Serial number
sk_SK: Sériové číslo

en: Inventory number
sk_SK: Inventárne číslo

en: Computer | Computers
sk_SK[0]: Počítač
sk_SK[1]: Počítače
sk_SK[2]: Počítače

en: Network device | Network devices
sk_SK[0]: Sieťové zariadenie
sk_SK[1]: Sieťové zariadenia
sk_SK[2]: Sieťové zariadenia

en: Monitor | Monitors
sk_SK[0]: Monitor
sk_SK[1]: Monitory
sk_SK[2]: Monitory

en: Device | Devices
sk_SK[0]: Zariadenie
sk_SK[1]: Zariadenia
sk_SK[2]: Zariadenia

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a user to a group
sk_SK: %s pridal používateľa do skupiny

en: New ticket
sk_SK: Nová požiadavka

en: Home
sk_SK: Domov

en: Successfully recreated network tree
sk_SK: Úspešne znovu vytvorený sieťový strom

note: TRANS: %s is the user login
en: %s associates a VLAN to a network port
sk_SK: %s priradil VLAN sieťovému portu

note: TRANS: %s are the fields concerned
en: Mandatory fields are not filled. Please correct: %s
sk_SK: Povinné polia nie sú vyplnené. Prosím vyplňte: %s

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a target
sk_SK: %s pridal cieľ

en: Knowledge base
sk_SK: Databáza znalostí

en: LDAP directory link
sk_SK: Spojenie LDAP

en: Unable to connect to the LDAP directory
sk_SK: Nemôžem sa pripojiť k adresáru LDAP

en: Back
sk_SK: Späť

en: Bulk import groups from a LDAP directory
sk_SK: Hromadný import skupín z LDAP adresára

en: Import of new groups
sk_SK: Import nových skupín

en: Bulk import users from a LDAP directory
sk_SK: Hromadný import používateľov z LDAP adresára

en: Synchronizing already imported users
sk_SK: Synchronizovať už naimportovaných používateľov

en: Import new users
sk_SK: Importovať nových používateľov

en: Log in again
sk_SK: Znova sa prihlásiť

en: Receiver | Receivers
sk_SK[0]: Emailová brána
sk_SK[1]: Emailové brány
sk_SK[2]: Emailové brány

en: Your PHP parser was compiled without the IMAP functions
sk_SK: PHP bolo skompilované/nainštalované bez funkcií IMAP

en: Bulk modification error
sk_SK: Chyba hromadnej modifikácie

en: Bulk modification
sk_SK: Hromadná modifikácia

en: Failed operation
sk_SK: Operácia zlyhala

en: Operation performed partially successful
sk_SK: Operácia bola čiastočne úspešná

en: Operation successful
sk_SK: Operácia bola úspešná

note: TRANS: %$1d and %$2d are numbers
en: (%1$d authorizations problems, %2$d failures)
sk_SK: (%1$d autorizačných problémov, %2$d zlyhaní)

en: You don't need the "migration cleaner" tool anymore...
sk_SK: Už viacej nepotrebujete "migration cleaner" ...

en: Migration cleaner
sk_SK: Vyčistenie po prenose

en: "Migration cleaner" tool
sk_SK: Nástroj na vyčistenie migrácie

en: Reinit the network topology
sk_SK: Reinicializácia topológie siete

en: Clean the network port migration errors
sk_SK: Vyčistiť chyby migrácie sieťových portov

note: TRANS: %s is the user login
en: %s sets unitary management
sk_SK: %s nastavil správu jednotky

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds an item
sk_SK: %s pridal položku

note: TRANS: %s is the user login
en: %s associates a network name to an item
sk_SK: %s priradil sieťové meno položke

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds several network ports
sk_SK: %s pridal viacero sieťových portov

note: TRANS: %s is the user login
en: %s deletes several network ports
sk_SK: %s zmazal viacero sieťových portov

en: Cannot change a migration network port to an unknown one
sk_SK: Nemožno zmeniť migrovaný sieťový port na neznámy

en: Network port is not available...
sk_SK: Sieťový port nieje dostupný...

en: List of available tags
sk_SK: Zoznam možných označení

en: Planning
sk_SK: Plánovanie

en: %s tries to use a non standard path.
sk_SK: %s sa pokúša použiť neštandardnú cestu.

en: The plugin %s is incompatible with this version of GLPI
sk_SK: Plugin %s je nekompatibilný s touto verziou GLPI

en: Delete or update it otherwise GLPI will not work correctly.
sk_SK: Zmažte alebo aktualizujte plugin, ináč GLPI nebude fungovat správne.

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a user to an entity
sk_SK: %s pridal používateľa do subjektu

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a team member
sk_SK: %s pridal člena týmu

en: List of the hardware under contract
sk_SK: Zoznam hardware v zmluve

en: Name
sk_SK: Názov

en: Location | Locations
sk_SK[0]: Umiestnenie
sk_SK[1]: Umiestnenia
sk_SK[2]: Umiestnenia

en: Date of purchase
sk_SK: Dátum nákupu

en: Warranty expiration date
sk_SK: Záruka končí

en: Contract type | Contract types
sk_SK[0]: Typ zmluvy
sk_SK[1]: Typy zmlúv
sk_SK[2]: Typy zmlúv

en: Hardware under contract
sk_SK: Hardvér súčasťou zmluvy

en: Item type
sk_SK: Typ položky

en: Display report
sk_SK: Zobraziť správu

en: Account net value
sk_SK: Čistá hodnota

[ctx: price]
en: Value
sk_SK: Hodnota

en: Startup date
sk_SK: Počiatočný dátum

en: Network report by location: %s
sk_SK: Správa o sieti podľa umiestnenia: %s

en: Network report by outlet: %s
sk_SK: Správa o sieti podľa zásuviek: %s

en: Network report
sk_SK: Správa o sieti

en: By location
sk_SK: Podľa umiestnenia

en: By hardware
sk_SK: Podľa hardvéru

en: By network outlet
sk_SK: Podľa sieťovej zásuvky

en: Network report by hardware: %s
sk_SK: Správa o sieti podľa hardvéru: %s

en: Device list
sk_SK: Zoznam materiálu

en: Equipment's report by year
sk_SK: Správa o vybavení za rok

en: Simplified interface
sk_SK: Zjednodušené rozhranie

en: %1$s adds the item %2$s (%3$d)
sk_SK: %1$s pridal položku %2$s (%3$d)

en: Replay the rules dictionary
sk_SK: Znovu spustiť pravidlá z číselníka

en: Work in progress...
sk_SK: V spracovaní...

en: Rule type
sk_SK: Typ pravidla

en: Transfer
sk_SK: Premiestniť

en: Blacklist | Blacklists
sk_SK[0]: Čierna listina
sk_SK[1]: Čierne listiny
sk_SK[2]: Čierne listiny

en: Search
sk_SK: Hľadať

en: External authentications
sk_SK: Externá autentifikácia

en: LDAP directory | LDAP directories
sk_SK[0]: LDAP adresár
sk_SK[1]: LDAP adresáre
sk_SK[2]: LDAP adresáre

en: The LDAP extension of your PHP parser isn't installed
sk_SK: Rozšírenie LDAP pre vaše PHP nieje nainštalované

en: Impossible to use LDAP as external source of connection
sk_SK: Nie je možné vytvoriť pripojenie k externému zdroju LDAP

en: Mail server | Mail servers
sk_SK[0]: emailový server
sk_SK[1]: emailové servery
sk_SK[2]: emailové servery

en: Impossible to use email server as external source of connection
sk_SK: Nie je možné použiť emailový server ako externý zdroj spojenia

en: Others authentication methods
sk_SK: Iné autentifikačné metódy

en: Notification | Notifications
sk_SK[0]: Oznámenie
sk_SK[1]: Oznámenia
sk_SK[2]: Oznámenia

en: Enable followup via email
sk_SK: Zapnúť sledovanie emailom

en: Email followups configuration
sk_SK: Konfigurácia sledovania emailom

en: Notification template | Notification templates
sk_SK[0]: Šablóna upozornení
sk_SK[1]: Šablóny upozornení
sk_SK[2]: Šablóny upozornení

en: Manage templates...
sk_SK: Spravovať šablóny...

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates a sla level
sk_SK: %s aktualizoval SLA úroveň

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges a sla level
sk_SK: %s vymazal SLA úroveň

note: TRANS: %s is the user login, %2$s is the license id
en: %1$s adds the license %2$s
sk_SK: %1$s pridal licenciu %2$s

note: TRANS: %s is the user login, %2$s is the license id
en: %1$s purges the license %2$s
sk_SK: %1$s vymazal licenciu %2$s

note: TRANS: %s is the user login, %2$s is the license id
en: %1$s updates the license %2$s
sk_SK: %1$s aktualizoval licenciu %2$s

note: TRANS: %s is the user login, %2$s is the version id
en: %1$s adds the version %2$s
sk_SK: %1$s pridal verziu %2$s

note: TRANS: %s is the user login, %2$s is the version id
en: %1$s purges the version %2$s
sk_SK: %1$s vymazal verziu %2$s

note: TRANS: %s is the user login, %2$s is the version id
en: %1$s updates the version %2$s
sk_SK: %1$s aktualizoval verziu %2$s

en: Statistics
sk_SK: Štatistika

[ctx: ticket]
en: Opened | Opened
sk_SK[0]: Otvorená
sk_SK[1]: Otvorené
sk_SK[2]: Otvorené

[ctx: ticket]
en: Solved | Solved
sk_SK[2]: Vyriešené

en: Late
sk_SK: Vyriešené po termíne

en: Closed
sk_SK: Uzatvorené

[ctx: Quantity]
en: Number
sk_SK: Počet

en: Closure
sk_SK: Uzatvorenie

en: Resolution
sk_SK: Vyriešenie

en: Real duration
sk_SK: Skutočné trvanie

en: Take into account
sk_SK: Zapísanie požiadavky

en: Average time
sk_SK: Priemerný čas

en: Hour | Hours
sk_SK[0]: Hodina
sk_SK[1]: Hodiny
sk_SK[2]: Hodín

[ctx: survey]
en: Opened | Opened
sk_SK[0]: Otvorená
sk_SK[1]: Otvorené
sk_SK[2]: Otvorené

[ctx: survey]
en: Answered | Answered
sk_SK[0]: Odpovedaný
sk_SK[1]: Odpovedané
sk_SK[2]: Odpovedané

en: Satisfaction survey
sk_SK: Prehľad spokojnosti

en: Tickets
sk_SK: Požiadavky

en: Satisfaction
sk_SK: Spokojnosť

en: Technician
sk_SK: Technik

en: Supplier | Suppliers
sk_SK[0]: Dodávateľ
sk_SK[1]: Dodávatelia
sk_SK[2]: Dodávatelia

en: User | Users
sk_SK[0]: Používateľ
sk_SK[1]: Používatelia
sk_SK[2]: Používatelia

en: Category
sk_SK: Kategória

en: Group | Groups
sk_SK[0]: Skupina
sk_SK[1]: Skupiny
sk_SK[2]: Skupiny

en: Priority
sk_SK: Priorita

en: Urgency
sk_SK: Dôležitosť

en: Impact
sk_SK: Dosah

[ctx: person]
en: Title
sk_SK: Titulok

en: Solution type | Solution types
sk_SK[0]: Typ riešenia
sk_SK[1]: Typy riešení
sk_SK[2]: Typy riešení

en: Request source | Request sources
sk_SK[0]: Zdroj žiadosti
sk_SK[1]: Zdroje žiadostí
sk_SK[2]: Zdroje žiadostí

en: Previous
sk_SK: Predošlý

en: Next
sk_SK: Ďalší

[ctx: quantity]
en: Number of tickets
sk_SK: Počet požiadaviek

en: Show graphics
sk_SK: Zobraz grafy

en: Number opened
sk_SK: Počet otvorených

en: Number solved
sk_SK: Počet vyriešených

en: Number solved late
sk_SK: Počet vyriešených neskoro

en: Number closed
sk_SK: Počet uzavretých požiadaviek

en: Requester | Requesters
sk_SK[0]: Žiadateľ
sk_SK[1]: Žiadatelia
sk_SK[2]: Žiadatelia

en: Writer
sk_SK: Autor

en: Group tree
sk_SK: Stromová štruktúra skupín

en: Category tree
sk_SK: Stromová štruktúra kategórií

en: Location tree
sk_SK: Strom umiestnení

en: Characteristics
sk_SK: Charakteristiky

en: Assigned to
sk_SK: Priradené k

en: Technician as assigned
sk_SK: Technik

en: Technician in tasks
sk_SK: Technik v úlohe

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a followup
sk_SK: %s pridal poznatok

note: TRANS: %s is the user login
en: %s approves or refuses a solution
sk_SK: %s schválil alebo zamietol riešenie

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates a followup
sk_SK: %s upravil poznatok

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges a followup
sk_SK: %s vymazal poznatok

en: You have been redirected because you no longer have access to this ticket
sk_SK: Boli ste presmerovaný pretože už viacej nemáte prístup k tejto požiadavke

en: Save solution to the knowledge base
sk_SK: Uložiť riešenie do databázy znalostí

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds hidden field
sk_SK: %s pridal skryté pole

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds mandatory field
sk_SK: %s pridal povinné pole

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds predefined field
sk_SK: %s pridal preddefinované pole

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges link between tickets
sk_SK: %s vymazal spojenie medzi požiadavkami

en: Your ticket has been registered, its treatment is in progress.
sk_SK: Vaša požiadavka bola zaznamenaná a prebieha jej spracovanie.

en: OK
sk_SK: Áno

en: Thank you for using our automatic helpdesk system.
sk_SK: Sme radi, že ste použili automatický systém helpdesk.

note: TRANS: %s is the user login
en: %s deletes users from a group
sk_SK: %s odstránil používateľov zo skupiny

en: Loading...
sk_SK: Nahrávam...

en: Inheritance of the parent entity
sk_SK: Zdedené z nadradeného subjektu

en: Never
sk_SK: Nikdy

en: Each day
sk_SK: Denne

en: Each week
sk_SK: Každý týždeň

en: Each month
sk_SK: Každý mesiac

en: No
sk_SK: Nie

en: Yes
sk_SK: Áno

note: TRANS: %s is the date
en: Alert sent on %s
sk_SK: Upozornenie poslané %s

en: Others
sk_SK: Ostatné

en: Incorrect username or password
sk_SK: Nesprávne používateľské meno alebo heslo.

en: User not authorized to connect in GLPI
sk_SK: Užívateľ nemá oprávnenie pre pripojenie ku GLPI

en: Password field is empty
sk_SK: Pole s heslom je prázdne

en: Empty login or password
sk_SK: Prázdne prihlasovacie meno alebo heslo

note: TRANS: %1$s is the login of the user and %2$s its IP address
en: %1$s log in from IP %2$s
sk_SK: %1$s sa prihlásil z IP %2$s

note: TRANS: %1$s is the login of the user and %2$s its IP address
en: Failed login for %1$s from IP %2$s
sk_SK: Neúspešné prihlásenie %1$s z IP %2$s

en: Authentication on GLPI database
sk_SK: Autentifikácia v GLPI databáze

en: Authentication on a LDAP directory
sk_SK: Autentifikácia v LDAP adresári

en: Authentication on mail server
sk_SK: Autentifikácia na emailovom serveri

en: Email server
sk_SK: emailový server

en: x509 certificate authentication
sk_SK: x509 certifikát

en: Other
sk_SK: Iné

en: GLPI internal database
sk_SK: Interná databáza GLPI

en: Not yet authenticated
sk_SK: Neautentizovaný

en: Force synchronization
sk_SK: Vykonať synchronizáciu

en: Change of the authentication method
sk_SK: Zmena autentifikačnej metódy

en: Synchronization
sk_SK: Synchronizácia

en: CAS authentication
sk_SK: CAS autentifikácia

[ctx: authentication]
en: Enabled
sk_SK: Zapnuté

note: TRANS: for CAS SSO system TRANS: Proxy port TRANS: SMTP port
en: Port | Ports
sk_SK[0]: Port
sk_SK[1]: Porty
sk_SK[2]: Porty

note: TRANS: for CAS SSO system
en: Root directory (optional)
sk_SK: Koreňový adresár (voliteľný)

en: The CURL extension for your PHP parser isn't installed
sk_SK: Rozšírenie CURL pre vaše PHP nieje nainštalované

en: Impossible to use CAS as external source of connection
sk_SK: Nie je možné použiť pripojenie k externému zdroju CAS

en: Email attribute for x509 authentication
sk_SK: e-mail stribút pre x509

en: Other authentication sent in the HTTP request
sk_SK: Iná autentifikácia poslaná v HTTP požiadavke

en: Field storage of the login in the HTTP request | Fields storage of the login in the HTTP request
sk_SK[0]: Pole pre uloženie prihlasovacieho mena v HTTP požiadavke
sk_SK[1]: Polia pre uloženie prihlasovacieho mena v HTTP požiadavke
sk_SK[2]: Polia pre uloženie prihlasovacieho mena v HTTP požiadavke

en: Remove the domain of logins like login@domain
sk_SK: Odobrať doménu z prihlasovacieho mena (login@domena)

en: Surname
sk_SK: Priezvisko

en: First name
sk_SK: Meno

en: Administrative number
sk_SK: Administratívne číslo

note: TRANS: Test of comment for translation (mark : //TRANS)
en: Phone | Phones
sk_SK[0]: Telefón
sk_SK[1]: Telefóny
sk_SK[2]: Telefóny

en: Phone 2
sk_SK: Telefón  2

en: Mobile phone
sk_SK: Mobilný telefón

en: Language
sk_SK: Zvoľte jazyk

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Preconfiguration
sk_SK: Predkonfigurácia

en: Default values
sk_SK: Prednastavené hodnoty

en: Last update
sk_SK: Posledná aktualizácia

en: Default server
sk_SK: Prednastavený server

en: Active
sk_SK: Aktívne

en: Port (default=389)
sk_SK: Port LDAP (prednastavený=389)

en: Connection filter
sk_SK: Filter pripojenia

en: BaseDN
sk_SK: ZákladDN

en: RootDN (for non anonymous binds)
sk_SK: rootdn (pre anonymné priradenie)

en: Password (for non-anonymous binds)
sk_SK: Heslo (pre ne-anonymné priradenie)

en: Clear
sk_SK: Odstrániť

en: Login field
sk_SK: Prihlasovacie pole

en: Advanced information
sk_SK: Rozšírené informácie

en: Use TLS
sk_SK: Použiť TLS

en: ldap_start_tls does not exist
sk_SK: ldap_start_tls neexistuje

en: LDAP directory time zone
sk_SK: Časová zóna LDAP adresára

en: Page size
sk_SK: Veľkosť strany

en: Maximum number of results
sk_SK: Maximálny počet výsledkov

en: Unlimited
sk_SK: Neobmedzene

en: How LDAP aliases should be handled
sk_SK: Ako má byť nakladané s LDAP aliasmi

en: Never dereferenced (default)
sk_SK: Nikdy nerušiť priradenie (prednastavené)

en: Always dereferenced
sk_SK: Vždy nepriradený

en: Dereferenced during the search (but not when locating)
sk_SK: Nepriradiť počas vyhľadávania (ale áno ak lokalizujem)

en: Dereferenced when locating (not during the search)
sk_SK: Nepriradené ak lokalizujem (ale áno počas vyhľadávania)

en: List of LDAP directory replicates
sk_SK: List LDAP repliky

en: Replicate | Replicates
sk_SK[2]: Replikovať

en: In users
sk_SK: V používateľoch

en: In groups
sk_SK: V skupinách

en: In users and groups
sk_SK: Používatelia a skupiny

en: Belonging to groups
sk_SK: Patrí do skupín

en: Search type
sk_SK: Typ hľadania

en: User attribute containing its groups
sk_SK: Atribút používateľa obsahuje vlastnú skupinu

en: Filter to search in groups
sk_SK: Filter prehľadávania v skupinách

en: Group attribute containing its users
sk_SK: Atribút skupiny obsahujúcej jej členov

en: Use DN in the search
sk_SK: Použiť DN vo vyhľadávaní

en: Test of connection to LDAP directory
sk_SK: Test pripojenia k adresáru LDAP

en: Picture
sk_SK: Fotografia

en: Import entities from LDAP directory
sk_SK: Import subjektov z LDAP adresára

en: Attribute representing entity
sk_SK: Atribút reprezentujúci subjekt

en: Search filter for entities
sk_SK: Vyhľadávací filter subjektov

en: Search filter for users
sk_SK: Vyhľadávací filter používateľov

en: Warning: The request exceeds the limit of the directory. The results are only partial.
sk_SK: Upozornenie: Žiadosť prekročila limit adresára. Výsledky sú iba čiastočné.

[ctx: button]
en: Synchronize
sk_SK: Synchronizovať

en: Last update in the LDAP directory
sk_SK: Posledná aktualizácia v LDAP adresári

en: Last update in GLPI
sk_SK: Posledná aktualizácia v GLPI

en: No user to be synchronized
sk_SK: Nie sú užívatelia na synchronizáciu

en: No user to be imported
sk_SK: Žiaden užívateľ na import

en: Group DN
sk_SK: Skupina DN

en: Destination entity
sk_SK: Cieľový subjekt

en: No group to be imported
sk_SK: Žiadna skupina pre import

en: Please choose LDAP directory to import users from
sk_SK: Zvoľte prosím adresár LDAP, z ktorého chcete importovať používateľov

en: LDAP directory choice
sk_SK: Voľba adresára LDAP

en: No LDAP directory defined in GLPI
sk_SK: V GPLI nebol definovaný žiaden adresár LDAP

en: User not found or several users found
sk_SK: Používateľ nenájdený alebo ich bolo nájdených viac

en: Unable to add. The user already exist.
sk_SK: Nie je možné pridať. Užívateľ už existuje..

en: Expert mode
sk_SK: Expertný mód

en: Simple mode
sk_SK: Jednoduchý mód

[ctx: button]
en: To change
sk_SK: Zmeniť

en: Select the desired entity
sk_SK: Vyberte požadovaný subjekt

en: Search criteria for users
sk_SK: Vyhľadávacie kritéria pre užívateľov

en: No directory selected
sk_SK: Nie je vybraný adresár

en: No directory associated to entity: impossible search
sk_SK: Žiadny adresár nie je priradený k subjektu: vyhľadávanie je nemožné

en: Preserve
sk_SK: Zachovať

en: Put in dustbin
sk_SK: Presunúť do koša

en: Withdraw dynamic authorizations and groups
sk_SK: Odoberať poverenia a skupiny (dynamicky)

en: Disable
sk_SK: Deaktivovať

en: Enable filtering by date
sk_SK: Zapnúť filtrovanie podľa dátumu

en: View updated users
sk_SK: Zobraziť aktualizovaných užívateľov

en: from
sk_SK: Od

en: to
sk_SK: Do

en: Disable filtering by date
sk_SK: Zrušiť filtrovanie podľa dátumu

en: Add a LDAP directory replica
sk_SK: Pridať LDAP replica

note: TRANS: for mail connection system
en: Connection string
sk_SK: Reťazec na pripojenie

en: Email domain Name (users email will be login@domain)
sk_SK: emailové doménové meno (používateľský email bude login@doména)

note: TRANS: %s is the datetime of update TRANS: %s is the datetime of insertion TRANS: %s is the date
en: Last update on %s
sk_SK: Posledná aktualizácia %s

en: Email server configuration
sk_SK: Konfigurácia emailového servera

en: Test connection to email server
sk_SK: Testovacie pripojenie k emailovému serveru

en: Update Source | Update Sources
sk_SK[0]: Zdroj aktualizácie
sk_SK[1]: Zdroje aktualizácií
sk_SK[2]: Zdroje aktualizácií

en: Read
sk_SK: Prezerať

en: Create
sk_SK: Vytvoriť

en: Check for upgrade
sk_SK: Skontrolovať aktualizácie

en: Value
sk_SK: Hodnota

en: Blacklisted mail content
sk_SK: Obsah emailov na čiernej listine

en: Content
sk_SK: Obsah

en: Move
sk_SK: Presunúť

en: After
sk_SK: po

en: Before
sk_SK: pred

[ctx: button]
en: Move
sk_SK: Presunúť

en: New item
sk_SK: Nová položka

en: Private
sk_SK: Osobné

en: Bookmark | Bookmarks
sk_SK[0]: Záložka
sk_SK[1]: Záložky
sk_SK[2]: Záložky

en: Default view
sk_SK: Prednastavené zobrazenie

[ctx: button]
note: TRANS: select action 'update' (before doing it)
en: Update
sk_SK: Aktualizovať

en: Load
sk_SK: Načítať

en: Default search
sk_SK: Prednastavené vyhľadávanie

en: You have not recorded any bookmarks yet
sk_SK: Zatiaľ nemáte uložené žiadne záložky.

en: Save as bookmark
sk_SK: Uložiť ako záložku

en: Budget | Budgets
sk_SK[0]: Rozpočet
sk_SK[1]: Rozpočty
sk_SK[2]: Rozpočty

en: Main
sk_SK: Hlavný

en: Item | Items
sk_SK[0]: Položka
sk_SK[1]: Položky
sk_SK[2]: Položky

en: No associated item
sk_SK: Nepriradená položka

en: Associated item | Associated items
sk_SK[0]: Priradená položka
sk_SK[1]: Priradené položky
sk_SK[2]: Priradené položky

en: Total
sk_SK: Celkom

en: Total spent on the budget
sk_SK: Celkom vyčerpané z rozpočtu

en: Total remaining on the budget
sk_SK: Celkom z rozpočtu zostáva

en: Calendar | Calendars
sk_SK[0]: Kalendár
sk_SK[1]: Kalendáre
sk_SK[2]: Kalendáre

[ctx: button]
en: Duplicate
sk_SK: Duplikovať

en: Start
sk_SK: Začiatok

en: End
sk_SK: Koniec

en: Recurrent
sk_SK: Opakovanie

en: Time range | Time ranges
sk_SK[0]: Časový rozsah
sk_SK[1]: Časové rozsahy
sk_SK[2]: Časové rozsahy

en: Add a schedule
sk_SK: Pridať plán

en: Day | Days
sk_SK[0]: Deň
sk_SK[1]: Dni
sk_SK[2]: Dní

en: Cartridge | Cartridges
sk_SK[0]: Náplň
sk_SK[1]: Náplne
sk_SK[2]: Náplne

en: Installing a cartridge
sk_SK: Inštalácia náplne

en: No free cartridge
sk_SK: Nie je voľná tonerová náplň

en: Uninstalling a cartridge
sk_SK: Odinštalovanie náplne

[ctx: cartridge]
en: New | New
sk_SK[0]: Nová
sk_SK[1]: Nové
sk_SK[2]: Nový

[ctx: cartridge]
en: Used | Used
sk_SK[0]: Použitý
sk_SK[1]: Použité
sk_SK[2]: Použitých

[ctx: cartridge]
en: Worn | Worn
sk_SK[0]: Opotrebovaná
sk_SK[1]: Opotrebované
sk_SK[2]: Opotrebovaných

note: TRANS : for display cartridges count : %1$d is the total number, %2$d the new one, %3$d the used one, %4$d worn one
en: Total: %1$d (%2$d new, %3$d used, %4$d worn)
sk_SK: Celkom: %1$d (%2$d nové, %3$d použité, %4$d opotrebované)

en: No cartridge
sk_SK: Žiadna tonerová náplň

en: Enable the financial and administrative information
sk_SK: Zapnúť finančné a administratívne informácie

en: Back to stock
sk_SK: Späť na inventár

en: Worn cartridges
sk_SK: Opotrebované náplne

[ctx: item]
en: State
sk_SK: Stav

en: Add date
sk_SK: Dátum pridania

en: Use date
sk_SK: Dátum použitia

en: Used on
sk_SK: Použitá v

en: Printer counter
sk_SK: Počítadlo tlačiarne

note: TRANS: Always plural
en: Financial and administrative information
sk_SK: finančné a administratívne informácie

en: %d printed page | %d printed pages
sk_SK[0]: %d vytlačená strana
sk_SK[1]: %d vytlačených strán
sk_SK[2]: %d vytlačených strán

en: Counter error
sk_SK: Chyba počítadla

en: Average time in stock
sk_SK: Priemerný čas uskladnenia v inventári

en: month | months
sk_SK[2]: mesiac

en: Average time in use
sk_SK: Priemerný čas použitia

en: Average number of printed pages
sk_SK: Priemerný počet vytlačených stránok

en: Add cartridges
sk_SK: Pridať náplne

[ctx: button]
en: Install
sk_SK: Inštalovať

en: No cartridge available
sk_SK: Žiadna náplň nieje k dispozícii

en: End of life
sk_SK: Koniec životnosti

en: Update printer counter
sk_SK: Aktualizovať počítadlo tlačiarne

en: Used cartridges
sk_SK: Použité tonerové náplne

en: Cartridge model | Cartridge models
sk_SK[0]: Model náplne
sk_SK[1]: Medely náplní
sk_SK[2]: Medely náplní

en: Cartridge type | Cartridge types
sk_SK[0]: Typ náplne
sk_SK[1]: Typy náplní
sk_SK[2]: Typy náplní

en: Printed pages
sk_SK: Vytlačené strany

note: TRANS: %d is a number of months
en: %d month | %d months
sk_SK[0]: %d mesiac
sk_SK[1]: %d mesiace
sk_SK[2]: %d mesiacov

en: Reference
sk_SK: Referencia

en: Technician in charge of the hardware
sk_SK: Technik zodpovedný za hardvér

en: Group in charge of the hardware
sk_SK: Skupina zodpovedná za hardvér

en: Stock location
sk_SK: Umiestnenie inventára

en: Alert threshold
sk_SK: Prah upozornenia

en: Number of used cartridges
sk_SK: Počet použitých náplní

en: Number of worn cartridges
sk_SK: Počet opotrebovaných náplní

en: Number of new cartridges
sk_SK: Počet nových náplní

en: Send alarms on cartridges
sk_SK: Poslať upozornenie o náplniach

note: TRANS: %1$s is the cartridge name, %2$s its reference, %3$d the remaining number
en: Threshold of alarm reached for the type of cartridge: %1$s - Reference %2$s - Remaining %3$d
sk_SK: Prahová hodnota alarmu pre typ náplne: %1$s - Referencia %2$s - Zostáva %3$d

note: TRANS: %s is entity name
en: %s: send cartridge alert failed
sk_SK: %s: odoslanie upozornenia na náplne zlyhalo

en: Add a compatible printer model
sk_SK: Pridať kompatibilný model tlačiarne

en: No item found
sk_SK: Položka nebola nájdená

en: Standard interface
sk_SK: Štandardné rozhranie

en: Personal View
sk_SK: Vlastné zobrazenie

en: Group View
sk_SK: Skupinové zobrazenie

en: Global View
sk_SK: Globálne zobrazenie

en: RSS feed | RSS feeds
sk_SK[0]: RSS zdroj
sk_SK[1]: RSS zdroje
sk_SK[2]: RSS zdroje

en: For security reasons, please change the password for the default users: %s
sk_SK: Z bezpečnostných dôvodov zmeňte heslo pre prednastavených používateľov: %s

en: For security reasons, please remove file: %s
sk_SK: Z bezpečnostných dôvodov prosím odstráňte súbor: %s

en: MySQL replica: read only
sk_SK: MySQL replikácia: iba čítať

en: Change | Changes
sk_SK[0]: Zmena
sk_SK[1]: Zmeny
sk_SK[2]: Zmeny

en: Add an actor
sk_SK: Pridať účastníka

en: Analysis
sk_SK: Analýzy

en: Plans
sk_SK: Plány

en: Solution | Solutions
sk_SK[0]: Riešenie
sk_SK[1]: Riešenia
sk_SK[2]: Riešenia

en: Control list
sk_SK: Riadiaci zoznam

en: Deployment plan
sk_SK: Plán nasadenia

en: Backup plan
sk_SK: Plán zálohovania

en: Checklist
sk_SK: Kontrolný zoznam

[ctx: status]
en: New
sk_SK: Nová

en: Evaluation
sk_SK: Vyhodnotenie

en: Approval | Approvals
sk_SK[0]: Schválenie
sk_SK[1]: Schválenia
sk_SK[2]: Schválenia

[ctx: status]
en: Accepted
sk_SK: Akceptovaný

en: Pending
sk_SK: Rozpracované

en: Qualification
sk_SK: Posúdenie

en: Applied
sk_SK: Aplikovaná

en: Review
sk_SK: Zhodnotenie

[ctx: status]
en: Closed
sk_SK: Uzatvorené

[ctx: status]
en: Not solved
sk_SK: Nevyriešené

[ctx: status]
en: Not closed
sk_SK: Nie je uzavreté

[ctx: status]
en: Solved + Closed
sk_SK: Vyriešené + Uzavreté

en: Opening date
sk_SK: Dátum otvorenia

en: Due date
sk_SK: Termín vyriešenia

en: By
sk_SK: Kým

en: Date of solving
sk_SK: Dátum vyriešenia

en: Closing date
sk_SK: Dátum uzavretia

en: Status | Statuses
sk_SK[0]: Stav
sk_SK[1]: Stavy
sk_SK[2]: Stavy

en: Total duration
sk_SK: Doba trvania celkom

en: Title
sk_SK: Titulok

en: Description
sk_SK: Popis

en: Impacts
sk_SK: Dopady

en: See all
sk_SK: Zobraziť všetko

en: See (author)
sk_SK: Zobraziť (autor)

en: Last changes
sk_SK: Posledné zmeny

en: Child groups
sk_SK: Podriadené skupiny

note: TRANS : %d is the number of problems
en: Last %d change | Last %d changes
sk_SK[0]: Posledná %d zmena
sk_SK[1]: Posledných %d zmien
sk_SK[2]: Posledných %d zmien

en: No change found.
sk_SK: Nebola nájdená žiadna zmena

en: Changes on linked items
sk_SK: Zmeny sa spojených položkách

en: Add an item
sk_SK: Pridanie položky

en: Link Problem/Change | Links Problem/Change
sk_SK[0]: Väzba Problém/Zmena
sk_SK[1]: Väzby Problém/Zmena
sk_SK[2]: Väzby Problém/Zmena

en: Add a change
sk_SK: Pridať zmenu

en: Create a change from this problem
sk_SK: Vytvoriť zmenu z tohto problému

en: Add a problem
sk_SK: Pridať problém

en: Add a project
sk_SK: Pridať projekt

en: Change task | Change tasks
sk_SK[0]: Zmena úlohy
sk_SK[1]: Zmeny úloh
sk_SK[2]: Zmeny úloh

en: Link Ticket/Change | Links Ticket/Change
sk_SK[0]: Väzba Požiadavka/Zmena
sk_SK[1]: Väzby Požiadavka/Zmena
sk_SK[2]: Väzby Požiadavka/Zmena

en: Add a ticket
sk_SK: Pridať požiadavku

en: Solve tickets
sk_SK: Vyriešiť požiadavky

en: Create a change from this ticket
sk_SK: Vytvoriť zmenu z tejto požiadavky

en: Item not linked to an object
sk_SK: Položka nie je spojená so žiadnym objektom

en: Add
sk_SK: Pridať

en: Cannot update item: not enough right on the parent(s) item(s)
sk_SK: Nemôžem aktualizovať položku: nedostatočné práva na nadradenej(ých) položke(ách)

[ctx: button]
en: Associate
sk_SK: Priradiť

[ctx: button]
en: Dissociate
sk_SK: Zrušiť priradenie

en: First Item
sk_SK: Prvá položka

en: Second Item
sk_SK: Druhá položka

en: Remove all at once
sk_SK: Odstrániť všetko naraz

en: Item successfully added
sk_SK: Položka bola pridaná

en: Item successfully updated
sk_SK: Položka úspešne aktualizovaná

en: Item successfully deleted
sk_SK: Položka bola odstránená

en: Item successfully purged
sk_SK: Položka bola úspešne vymazaná

en: Item successfully restored
sk_SK: Položka úspešne obnovená

[ctx: button]
note: TRANS : means update / actualize
en: Save
sk_SK: Uložiť

[ctx: button]
en: Restore
sk_SK: Obnoviť

en: Confirm the final deletion?
sk_SK: Potvrdiť nenávratné zmazanie?

[ctx: button]
en: Put in dustbin
sk_SK: Presunúť do koša

note: TRANS: %s is the template name
en: Created from the template %s
sk_SK: Vytvorené zo šablóny %s

en: Template name
sk_SK: Názov šablony

en: Can't change this attribute. It's inherited from its parent.
sk_SK: Nemožno meniť tento atribút. Je zdedený po svojom rodičovi.

en: You are not allowed to change the visibility flag for child entities.
sk_SK: 	
    Nemáte oprávnenie meniť viditeľnosť pre podriadené subjekty.

en: Flag change forbidden. Linked items found.
sk_SK: Zmena indikátora zakázaná. Existujú prepojené položky.

en: Change visibility in child entities
sk_SK: Zmena viditeľnosti v podriadených subjektoch

en: Complete name
sk_SK: Celé meno

note: TRANS: Number of the alternate username
en: Alternate username number
sk_SK: Číslo alternatívneho používateľského mena

en: At least one field has an incorrect value
sk_SK: Minimálne jedno pole má nesprávnu hodnotu

en: Impossible record for %s
sk_SK: Nemožný zápis pre %s

en: Item successfully added but duplicate record on %s
sk_SK: Položka úspešne pridaná ale je to duplicitný záznam %s

en: Other item exist
sk_SK: Iná položka existuje

en: Item in the dustbin
sk_SK: Položka v koši

note: TRANS: %1$s is the user login, %2$s the message
en: %1$s trying to add an item that already exists: %2$s
sk_SK: %1$s sa snaží pridať položku, ktorá už existuje: %2$s

en: Default value
sk_SK: Prednastavená hodnota

en: Choose a template
sk_SK: Zvoliť šablónu

en: Blank Template
sk_SK: Prázdna šablóna

en: Templates
sk_SK: Šablóny

en: Add a template...
sk_SK: Pridať šablónu...

en: Update
sk_SK: Aktualizovať

en: Purge
sk_SK: Vymazať

en: Delete
sk_SK: Zmazať

en: Read notes
sk_SK: Prezerať poznámky

en: Read the item's notes
sk_SK: Prezerať poznámky položiek

en: Update notes
sk_SK: Aktualizovať poznámky

en: Update the item's notes
sk_SK: Aktualizovať poznámky položky

en: You can't delete that item, because it has sub-items
sk_SK: Toto umiestnenie nie je možné zmazať, pretože má pod-umiestnenia

en: Caution: you're about to remove a heading used for one or more items.
sk_SK: Varovanie: mali by ste odstrániť hlavičku použitú pre jednu alebo viac položiek.

en: If you confirm the deletion, all uses of this dropdown will be blanked.
sk_SK: Ak potvrdíte zmazanie,  všetky výskyty tejto rozbaľovacej ponuky budú vymazané.

[ctx: button]
en: Confirm
sk_SK: Potvrdiť

[ctx: button]
en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: You can also replace all uses of this dropdown by another.
sk_SK: Môžete tiež nahradiť všetky výskyty tejto rozbaľovacej ponuky inou.

[ctx: button]
en: Replace
sk_SK: Nahradiť

[ctx: button]
en: Merge
sk_SK: Spojiť

en: General
sk_SK: Všeobecná

en: Debug
sk_SK: Ladiť

en: First
sk_SK: Prvý

en: List
sk_SK: Zoznam

en: Last
sk_SK: Posledný

en: Authorization error
sk_SK: Chyba autorizácie

en: Incompatible items
sk_SK: Nekompatibilné položky

en: Error on executing the action
sk_SK: Chyba pri vykonávaní akcie

en: Email Followup
sk_SK: Emailový poznatok

en: Cost | Costs
sk_SK[0]: Cena
sk_SK[1]: Ceny
sk_SK[2]: Ceny

en: Begin date
sk_SK: Dátum začiatku

en: Duration
sk_SK: Trvanie

en: Time cost
sk_SK: Hodinová sadzba

en: Fixed cost
sk_SK: Pevná cena

en: Material cost
sk_SK: Cena materiálu

en: Total cost
sk_SK: Celková cena

en: Add a new cost
sk_SK: Pridať novú cenu

en: Ticket cost | Ticket costs
sk_SK[0]: Cena požiadavky
sk_SK[1]: Ceny požiadavky
sk_SK[2]: Ceny požiadavky

en: Item duration
sk_SK: Trvanie položky

en: Ticket | Tickets
sk_SK[0]: Požiadavka
sk_SK[1]: Požiadavky
sk_SK[2]: Požiadavky

en: Invalid email address
sk_SK: Neplatný email

en: Invalid dates. Update cancelled.
sk_SK: Nesprávny dátum. Akcia zrušená.

note: TRANS: Default document to files attached to tickets : %d is the ticket id
en: Document Ticket %d
sk_SK: Súbor požiadavky %d

[ctx: priority]
en: Major
sk_SK: Nadriadený

[ctx: priority]
en: Very high
sk_SK: Veľmi vysoká

[ctx: priority]
en: High
sk_SK: Vysoká

[ctx: priority]
en: Medium
sk_SK: Stredný

[ctx: priority]
en: Low
sk_SK: Nízka

[ctx: priority]
en: Very low
sk_SK: Veľmi nízka

[ctx: priority]
en: All
sk_SK: Všetko

[ctx: priority]
en: At least very low
sk_SK: veľmi nízka

[ctx: priority]
en: At least low
sk_SK: Nízka

[ctx: priority]
en: At least medium
sk_SK: Stredná

[ctx: priority]
en: At least high
sk_SK: Vysoká

[ctx: priority]
en: At least very high
sk_SK: Veľmi vysoká

[ctx: urgency]
en: Very high
sk_SK: Veľmi vysoká

[ctx: urgency]
en: High
sk_SK: Vysoká

[ctx: urgency]
en: Medium
sk_SK: Stredná

[ctx: urgency]
en: Low
sk_SK: Nízka

[ctx: urgency]
en: Very low
sk_SK: Veľmi nízka

[ctx: urgency]
en: All
sk_SK: Všetko

[ctx: urgency]
en: At least very low
sk_SK: veľmi nízka

[ctx: urgency]
en: At least low
sk_SK: Nízka

[ctx: urgency]
en: At least medium
sk_SK: Stredná

[ctx: urgency]
en: At least high
sk_SK: Vysoká

[ctx: urgency]
en: At least very high
sk_SK: Veľmi vysoká

[ctx: impact]
en: Very high
sk_SK: Veľmi vysoká

[ctx: impact]
en: High
sk_SK: Vysoká

[ctx: impact]
en: Medium
sk_SK: Stredný

[ctx: impact]
en: Low
sk_SK: Nízka

[ctx: impact]
en: Very low
sk_SK: Veľmi nízka

[ctx: impact]
en: All
sk_SK: Všetko

[ctx: impact]
en: At least very low
sk_SK: veľmi nízka

[ctx: impact]
en: At least low
sk_SK: Nízka

[ctx: impact]
en: At least medium
sk_SK: Stredná

[ctx: impact]
en: At least high
sk_SK: Vysoká

[ctx: impact]
en: At least very high
sk_SK: Veľmi vysoká

en: Watcher | Watchers
sk_SK[0]: Pozorovateľ
sk_SK[1]: Pozorovatelia
sk_SK[2]: Pozorovateľov

en: Due date + Progress
sk_SK: Termín vyriešenia + Pokrok

en: Resolution date
sk_SK: Dátum vyriešenia

en: Last edit by
sk_SK: Posledný krát upravené

en: Closing time
sk_SK: Čas uzatvorenia

en: Waiting time
sk_SK: Čas čakania

en: Requester group | Requester groups
sk_SK[0]: Skupina žiadateľa
sk_SK[1]: Skupiny žiadateľa
sk_SK[2]: Skupiny žiadateľa

en: Watcher group | Watcher groups
sk_SK[0]: Skupina pozorovateľa
sk_SK[1]: Skupiny pozorovateľa
sk_SK[2]: Skupiny pozorovateľa

en: Assigned to a supplier
sk_SK: Priradené k dodávateľovi

en: Technician group
sk_SK: Skupina technikov

en: Email for followup
sk_SK: Email pre poznatok

en: Requester user
sk_SK: Žiadateľ

en: Watcher user
sk_SK: Pozorovateľ

en: Group in charge of the ticket
sk_SK: Skupina priradená k požiadavke

en: Actor
sk_SK: Účastník

en: Associate myself
sk_SK: Priradiť seba

en: Solution template | Solution templates
sk_SK[0]: Šablóna riešení
sk_SK[1]: Šablóny riešení
sk_SK[2]: Šablóny riešení

en: Search a solution
sk_SK: Hľadať riešenie

en: Save and add to the knowledge base
sk_SK: Ulož a pridaj do databázy znalostí

en: Time | Times
sk_SK[0]: Čas
sk_SK[1]: Časy
sk_SK[2]: Časy

en: Closed on %s
sk_SK: Uzavreté v %s

en: Solved on %s
sk_SK: Riešené %s

en: Opened on %s
sk_SK: Otvorené %s

en: From %s
sk_SK: Od %s

en: To %s
sk_SK: Do %s

note: TRANS: %s is user name
en: By %s
sk_SK: Kým %s

en: Assigned
sk_SK: Priradené

en: Planification
sk_SK: Plánovanie

en: Task | Tasks
sk_SK[0]: Úloha
sk_SK[1]: Úlohy
sk_SK[2]: Úlohy

en: Error in entering dates. The starting date is later than the ending date
sk_SK: Chyba pri zadávaní dátumov. Počiatočný dátum je starší ako dátum ukončenia.

en: Start of the selected timeframe is not a working hour.
sk_SK: Začiatok vybraného časového okna nieje pracovnou hodinou

en: End of the selected timeframe is not a working hour.
sk_SK: Koniec vybraného časového okna nieje pracovnou hodinou

en: Tasks category | Tasks categories
sk_SK[0]: Kategória úloh
sk_SK[1]: Kategórie úloh
sk_SK[2]: Kategórie úloh

en: Public followup
sk_SK: Verejný poznatok

[ctx: quantity]
en: Number of tasks
sk_SK: Počet úloh

en: Task category | Task categories
sk_SK[0]: Kategória úlohy
sk_SK[1]: Kategória úloh
sk_SK[2]: Kategória úloh

en: Private task
sk_SK: Osobná úloha

note: TRANS: %1$s is a type, %2$$ is a date, %3$s is a date
en: %1$s: from %2$s to %3$s:
sk_SK: %1$s: Od %2$s do %3$s:

note: TRANS: %1$s is the start time of a planned item, %2$s is the end
en: From %1$s to %2$s :
sk_SK: Od %1$s do %2$s :

en: Information | Information
sk_SK[0]: Informácia
sk_SK[1]: Informácie
sk_SK[2]: Informácie

en: To do
sk_SK: Urobiť

en: Planned
sk_SK: Naplánované

en: Done
sk_SK: Hotovo

en: Begin
sk_SK: Začiatok

note: TRANS: %1$s is the begin date, %2$s is the end date TRANS: %1$s is the start time of a planned item, %2$s is the end
en: From %1$s to %2$s
sk_SK: Od %1$s do %2$s

en: Plan this task
sk_SK: Naplánovať túto úlohu

en: Add a new task
sk_SK: Pridať novú úlohu

en: No task found.
sk_SK: Nenájdené žiadne úlohy

en: The selected user (%s) has no valid email address. The request has been created, without email confirmation.
sk_SK: Vybraný užívateľ (%s) nemá platnú emailovú adresu. Požiadavka bola vytvorená, no bez potvrdenia emailom.

en: If approval is denied, specify a reason.
sk_SK: Ak je schválenie zamietnuté, špecifikujte dôvod.

note: TRANS: %s is the username
en: Approval granted by %s
sk_SK: Schválenie udelené %s

note: TRANS: %s is the username
en: Update the approval request to %s
sk_SK: Aktualizovať požiadavku na schválenie na %s

en: Cancel the approval request to %s
sk_SK: Zrušenie schválenia požiadavky na %s

en: Waiting for approval
sk_SK: čakanie na schválenie

en: Refused
sk_SK: Odmietnutý

en: Granted
sk_SK: Povolené

en: Not subject to approval
sk_SK: Žiaden subjekt na schválenie

en: Granted + Not subject to approval
sk_SK: Udelené + Žiaden subjekt na schválenie

en: Global approval status
sk_SK: Globálny validačný status

en: Minimum validation required
sk_SK: Požadované minimálne schválenie

en: Send an approval request
sk_SK: Poslať požiadavku na schválenie

en: Request date
sk_SK: Dátum žiadosti

en: Approval requester
sk_SK: Žiadateľ schválenia

en: Request comments
sk_SK: Žiadosť o komentár

en: Approval status
sk_SK: Status schválenia

en: Approver
sk_SK: Schváliť

en: Approval comments
sk_SK: Poznámka k overeniu

en: Approvals for the ticket
sk_SK: Schválenia požiadavky

en: Status of the approval request
sk_SK: Stav požiadavky na schválenie

en: Status of my validation
sk_SK: Status môjho schválenia

en: Optional when approved
sk_SK: Voliteľne ak je schválené

en: Approval date
sk_SK: Dátum overenia

en: Validate
sk_SK: Schváliť

en: This item is waiting for approval, do you really want to resolve or close it?
sk_SK: Táto položka čaká na schválenie, naozaj ju chcete vyriešiť alebo uzavrieť?

en: As child of
sk_SK: Ako potomok

en: New child heading
sk_SK: Názov nového potomka

en: Sons of %s
sk_SK: Potomkovia %s

en: Father
sk_SK: Nadradená

en: Alternate username updated. The connected items have been updated using this alternate username.
sk_SK: Alternatívne používateľské meno bolo aktualizované. Pripojené položky budú zaktualizované pomocou tohoto alternatívneho mena.

en: User or group updated. The connected items have been moved in the same values.
sk_SK: Používateľ alebo skupina aktualizovaná. Pripojené položky boli presunuté s rovnakými hodnotami.

en: Status updated. The connected items have been updated using this status.
sk_SK: Stav aktualizovaný. Pripojené položky boli aktualizované použitím tohoto stavu.

en: Location updated. The connected items have been moved in the same location.
sk_SK: Umiestnenie bolo aktualizované. Pripojené položky boli presunuté na rovnaké umiestnenie..

en: Network | Networks
sk_SK[0]: Sieť
sk_SK[1]: Siete
sk_SK[2]: Siete

en: Domain | Domains
sk_SK[0]: Doména
sk_SK[1]: Domény
sk_SK[2]: Domény

en: Version of the operating system | Versions of the operating system
sk_SK[0]: Verzia operačného systému
sk_SK[1]: Verzie operačného systému
sk_SK[2]: Verzie operačného systému

en: Product ID of the operating system
sk_SK: Produktové ID operačného systému

en: Serial of the operating system
sk_SK: Sériové číslo operačného systému

en: Automatic inventory
sk_SK: Automatická inventarizácia

note: TRANS: %s is the datetime of insertion TRANS: %s is the datetime of update
en: Created on %s
sk_SK: Vytvorená %s

[ctx: button]
en: Connect
sk_SK: Pripojiť

en: Processor | Processors
sk_SK[0]: Procesor
sk_SK[1]: Procesory
sk_SK[2]: Procesory

en: Processor frequency
sk_SK: Frekvencia procesora

en: Memory type | Memory types
sk_SK[0]: Typ pamäte
sk_SK[1]: Typ pamätí
sk_SK[2]: Typ pamätí

en: Mio
sk_SK: MB

en: Memory | Memories
sk_SK[0]: Pamäť
sk_SK[1]: Pamäte
sk_SK[2]: Pamäte

en: Network interface | Network interfaces
sk_SK[0]: Sieťové rozhranie
sk_SK[1]: Sieťové rozhrania
sk_SK[2]: Sieťových rozhraní

en: MAC address
sk_SK: MAC adresa

en: Soundcard | Soundcards
sk_SK[0]: Zvuková karta
sk_SK[1]: Zvukové karty
sk_SK[2]: Zvukové karty

en: Graphics card | Graphics cards
sk_SK[0]: Grafická karta
sk_SK[1]: Grafické karty
sk_SK[2]: Grafické karty

en: System board | System boards
sk_SK[0]: Základná doska
sk_SK[1]: Základné dosky
sk_SK[2]: Základné dosky

en: Hard drive type
sk_SK: Typ pevného disku

en: Hard drive size
sk_SK: Veľkosť pevného disku

en: Power supply | Power supplies
sk_SK[0]: Zdroj napájania
sk_SK[1]: Zdroje napájania
sk_SK[2]: Zdroje napájania

en: Volume | Volumes
sk_SK[0]: Jednotka
sk_SK[1]: Jednotky
sk_SK[2]: Jednotky

en: Global size
sk_SK: Celková veľkosť

en: Free size
sk_SK: Voľné miesto

en: Free percentage
sk_SK: Voľné %

en: Mount point
sk_SK: Prípojný bod

en: Partition
sk_SK: Partícia

en: File system | File systems
sk_SK[0]: Súborový systém
sk_SK[1]: Súborové systémy
sk_SK[2]: Súborové systémy

en: Virtual machine | Virtual machines
sk_SK[0]: Virtuálny stroj
sk_SK[1]: Virtuálne stroje
sk_SK[2]: Virtuálne stroje

en: State of the virtual machine | States of the virtual machine
sk_SK[0]: Stav virtuálneho stroja
sk_SK[1]: Stavy virtuálnych strojov
sk_SK[2]: Stavy virtuálnych strojov

en: Virtualization model | Virtualization models
sk_SK[0]: Virtualizačný model
sk_SK[1]: Virtualizačné modely
sk_SK[2]: Virtualizačné modely

en: Virtualization system | Virtualization systems
sk_SK[0]: Virtualizačný systém
sk_SK[1]: Virtualizačné systémy
sk_SK[2]: Virtualizačné systémy

en: Virtual machine processor number
sk_SK: Počet procesorov virtuálneho stroja

en: Memory of virtual machines
sk_SK: Pamäť virtuálneho stroja

en: Virtual machine UUID
sk_SK: UUID virtuálneho stroja

en: Add a volume
sk_SK: Pridať jednotku

note: TRANS: %s is a size
en: %s Mio
sk_SK: %s MB

[ctx: button]
en: Disconnect
sk_SK: Odpojiť

en: Connect an item
sk_SK: Pripojiť položku

en: Connect a computer
sk_SK: Pripojiť počítač

en: Not connected
sk_SK: Nepripojené

en: Connection | Connections
sk_SK[0]: Spojenie
sk_SK[1]: Spojenia
sk_SK[2]: Spojení

en: License | Licenses
sk_SK[0]: Licencia
sk_SK[1]: Licencie
sk_SK[2]: Licencie

en: Number of affected computers
sk_SK: Počet dotknutých počítačov

en: Affected computers
sk_SK: Ovplyvnené počítače

en: Summary
sk_SK: Súhrn

en: Installation | Installations
sk_SK[0]: Inštalácia
sk_SK[1]: Inštalácie
sk_SK[2]: Inštalácií

en: All categories
sk_SK: Všetky kategórie

en: Uncategorized software
sk_SK: Nekategorizovaný softvér

en: Valid license
sk_SK: Platná licencia

en: Machine
sk_SK: Stroj

[ctx: quantity]
en: Processors number
sk_SK: Počet procesorov

en: List of host machines
sk_SK: Zoznam hostiteľských strojov

en: Add a virtual machine
sk_SK: Pridať virtuálny stroj

en: No virtual machine associated with the computer
sk_SK: Žiadne virtuálne stroje nie sú priradené k počítaču

en: List of virtual machines
sk_SK: Zoznam virtuálnych strojov

[ctx: setup]
en: General
sk_SK: Všeobecné

en: Maintenance mode activated. Backdoor using: %s
sk_SK: Aktivovaný mód údržby. Pre servisné prihlásenie použite: %s

en: General setup
sk_SK: Všeobecné nastavenia

en: URL of the application
sk_SK: URL aplikácie

en: Text in the login box
sk_SK: Text v prihlasovacej obrazovke

en: Allow FAQ anonymous access
sk_SK: Povoliť anonymný prístup k FAQ

en: Simplified interface help link
sk_SK: Odkaz nápovedy helpdesku

en: Default search results limit (page)
sk_SK: Limit pre výsledky vyhľadávania (strana)

en: Standard interface help link
sk_SK: Odkaz na hlavnú nápovedu

en: Default characters limit (summary text boxes)
sk_SK: Limit pre počet znakov (sumárne textové okná)

en: Default url length limit
sk_SK: Limit pre dĺžku URL

en: Default decimals limit
sk_SK: Počet desatinných miest

en: Default chart format
sk_SK: Prednastavený formát grafu

en: Translation of dropdowns
sk_SK: Preklad rozbaľovacích ponúk

en: Knowledge base translation
sk_SK: Preklad databázy znalostí

en: Dynamic display
sk_SK: Dynamické zobrazovanie

en: Page size for dropdown (paging using scroll)
sk_SK: Veľkosť strany v rozbaľovacej ponuke(stránkovanie pomocou skrolovania)

en: Autocompletion of text fields
sk_SK: Automatické vyplnenie textových polí

en: Don't show search engine in dropdowns if the number of items is less than
sk_SK: Nezobrazovať vyhľadávanie v rozbaľovacej ponuke ak počet položiek je menší ako

en: Search engine
sk_SK: Vyhľadávanie

en: last criterion
sk_SK: Posledné kritérium

en: default criterion
sk_SK: Prednastavené kritérium

en: Global search
sk_SK: Globálne vyhľadávanie

en: Assets
sk_SK: Inventár

en: Enable the financial and administrative information by default
sk_SK: Povoliť finančné a administratívne informácie

en: Restrict monitor management
sk_SK: Obmedziť správu monitorov

en: Software category deleted by the dictionary rules
sk_SK: Kategória softvéru po zmazaní pravidlami v číselníku

en: Restrict device management
sk_SK: Obmedziť správu zariadení

en: Beginning of fiscal year
sk_SK: Začiatok fiškálneho roka (deň a mesiac)

en: Restrict phone management
sk_SK: Obmedziť správu telefónov

en: Automatic fields (marked by *)
sk_SK: Automatické polia (označené *)

en: By entity
sk_SK: Podľa subjektu

en: Restrict printer management
sk_SK: Obmedziť správu tlačiarní

en: Automatic transfer of computers
sk_SK: Automatický presun počítačov

en: Template for the automatic transfer of computers in another entity
sk_SK: Šablóna na automatický presun počítačov do iného subjektu

en: No automatic transfer
sk_SK: Nepoužívať automatický presun

en: Automatically update of the elements related to the computers
sk_SK: Automatická aktualizácia častí vzťahujúcich sa k počítačom

en: Unit management
sk_SK: Správa jednotky

en: When connecting or updating
sk_SK: Ak sa pripojí alebo aktualizuje

en: Do not copy
sk_SK: Nekopírovať

en: Copy
sk_SK: Kopírovať

en: Copy computer status
sk_SK: Kopírovať stav počítača

en: When disconnecting
sk_SK: Ak sa odpojí

en: Do not delete
sk_SK: Nemazať

en: Clear status
sk_SK: Vyčistiť stav

en: Automatically add users from an external authentication source
sk_SK: Automaticky pridať používateľa z externého autentizačného zdroja

en: Add a user without accreditation from a LDAP directory
sk_SK: Pridať používateľa, ktorý nemá poverenie z LDAP adresára

en: Action when a user is deleted from the LDAP directory
sk_SK: Akcia, ak je používateľ vymazaný z LDAP adresára

en: GLPI server time zone
sk_SK: Časová zóna GLPI servera

en: Mysql replica | Mysql replicas
sk_SK[0]: Mysql replikácia
sk_SK[1]: Mysql replikácie
sk_SK[2]: Mysql replikácie

en: Mysql server
sk_SK: Server Mysql

en: Database
sk_SK: Databáza

en: Mysql user
sk_SK: Používateľ MySQL

en: Mysql password
sk_SK: Heslo Mysql

en: Use the slave for the search engine
sk_SK: Použiť replikovanú databázu pre vyhľadávanie

en: Assistance
sk_SK: Podpora

en: Step for the hours (minutes)
sk_SK: Pokrok za hodinu (v minútach)

en: Limit of the schedules for planning
sk_SK: Obmedzenie plánovacej tabuľky

en: Default file size limit imported by the mails receiver
sk_SK: Maximálna veľkosť súboru importovaného z emailu

en: Use rich text for helpdesk
sk_SK: Použiť rich text v požiadavkách

en: You will lose the formatting of your data
sk_SK: Stratíte formátovanie dát

en: Default heading when adding a document to a ticket
sk_SK: Východzie záhlavie pri pridaní súboru k požiadavke

en: By default, a software may be linked to a ticket
sk_SK: Štandardne je možné priradiť softvér k požiadavke

en: Keep tickets when purging hardware in the inventory
sk_SK: Uchovať požiadavky pri odstránení hardvéru z inventára

en: Show personnal information in new ticket form (simplified interface)
sk_SK: Zobraziť osobné informácie vo formulári  novej požiadavky (jednoduché rozhranie)

en: Allow anonymous ticket creation (helpdesk.receiver)
sk_SK: Povoliť vytváranie anonymných požiadaviek (podpora.príjemca)

en: Allow anonymous followups (receiver)
sk_SK: Povoliť anonymné sledovanie  (receiver)

en: Matrix of calculus for priority
sk_SK: Matica výpočtu priority

en: Personalization
sk_SK: Personalizácia

en: Default language
sk_SK: Prednastavený jazyk

en: Date format
sk_SK: Formát dátumu

en: YYYY-MM-DD
sk_SK: RRRR-MM-DD

en: DD-MM-YYYY
sk_SK: DD-MM-RRRR

en: MM-DD-YYYY
sk_SK: MM-DD-RRRR

en: Results to display by page
sk_SK: Počet výsledkov na stranu

en: Number format
sk_SK: Formát čísla

en: Default characters limit in dropdowns
sk_SK: Limit počtu znakov pre položku zoznamu

en: Display order of surnames firstnames
sk_SK: Zobrazenie poradia mien a priezvisk

en: Surname, First name
sk_SK: Priezvisko, Meno

en: First name, Surname
sk_SK: Meno, Priezvisko

en: Display the complete name in tree dropdowns
sk_SK: Zobraziť kompletný názov v strome rozbaľovacích ponúk

en: Display counts in tabs
sk_SK: Zobrazovať počítadla v záložkách

en: Show GLPI ID
sk_SK: Zobraziť ID GLPI

en: CSV delimiter
sk_SK: CSV oddeľovač

en: Notifications for my changes
sk_SK: Oznámenia pre moje zmeny

en: Results to display on home page
sk_SK: Počet výsledkov na domovskej stránke

en: PDF export font
sk_SK: Písmo pre export do PDF

en: Keep devices when purging an item
sk_SK: Uchovať zariadenia pri odstránení položky

en: Go to created item after creation
sk_SK: Otvoriť položku po jej vytvorení

en: Private followups by default
sk_SK: Súkromné poznatky ako východzie

en: Show new tickets on the home page
sk_SK: Zobraziť nové úlohy pri prihlásení

en: Private tasks by default
sk_SK: Osobné východzie úlohy

en: Request sources by default
sk_SK: Prednastavený zdroj žiadosti

en: Tasks state by default
sk_SK: Prednastavený stav úloh

en: Pre-select me as a technician when creating a ticket
sk_SK: Vybrať ako technika toho, kto vytvára požiadavku

en: Automatically refresh the list of tickets (minutes)
sk_SK: Automatické obnovenie zoznamu požiadaviek (v minútach)

en: Priority colors
sk_SK: Farby priority

en: Remote access key
sk_SK: Kľúč vzdialeného prístupu

note: TRANS: %s is the generation date
en: generated on %s
sk_SK: generované %s

en: Regenerate
sk_SK: Znovu vygenerovať

en: Due date progression
sk_SK: Vývoj termínu vyriešenia

en: OK state color
sk_SK: Farba stavu OK

en: Warning state color
sk_SK: Farba výstražného stavu

en: Warning state threshold
sk_SK: Prah výstražného stavu

en: Critical state color
sk_SK: Farba kritického stavu

en: Critical state threshold
sk_SK: Prah kritického stavu

en: Password minimum length
sk_SK: Minimálna dĺžka hesla

en: Digit
sk_SK: Číslo

en: Lowercase
sk_SK: malé písmeno

en: Uppercase
sk_SK: Veľké písmeno

en: Password must contains
sk_SK: Heslo musí obsahovať

en: Password too short!
sk_SK: Heslo je príliš krátke!

en: Password must include at least a digit!
sk_SK: Heslo musí obsahovať minimálne jedno číslo!

en: Password must include at least a lowercase letter!
sk_SK: Heslo musí obsahovať minimálne jedno malé písmeno!

en: Password must include at least a uppercase letter!
sk_SK: Heslo musí obsahovať minimálne jedno veľké písmeno!

en: Password must include at least a symbol!
sk_SK: Heslo musí obsahovať minimálne jeden symbol(!@#$....^&)!

en: Log Level
sk_SK: Úroveň logovania

en: 1- Critical (login error only)
sk_SK: 1- Kritické (iba chyba prihlásenia)

en: 2- Severe (not used)
sk_SK: 2- Vážne (Nepoužíva sa)

en: 3- Important (successful logins)
sk_SK: 3- Dôležité (úspešné prihlásenia)

en: 4- Notices (add, delete, tracking)
sk_SK: 4- Oznámenia (Pridanie, zmazanie, sledovanie)

en: 5- Complete (all)
sk_SK: 5- Komplet (Všetko)

en: Maximal number of automatic actions (run by CLI)
sk_SK: Maximálny počet automatických akcií(spúšťaných cez CLI)

en: Logs in files (SQL, email, automatic action...)
sk_SK: Logy v samostatných súboroch (SQL, mail, cron...)

en: Password security policy
sk_SK: Bezpečnostné pravidlá hesiel

en: Password security policy validation
sk_SK: Overenie bezpečnostných pravidiel pre heslá

en: Password need digit
sk_SK: Heslo musí obsahovať číslo

en: Password need lowercase character
sk_SK: Heslo musí obsahovať malé písmeno

en: Password need uppercase character
sk_SK: Heslo musí obsahovať veľké písmeno

en: Password need symbol
sk_SK: Heslo musí obsahovať symbol

en: Maintenance mode
sk_SK: Mód údržby

note: TRANS: Proxy port
en: Maintenance text
sk_SK: Text údržby

en: Proxy configuration for upgrade check
sk_SK: Nastavenie proxy pre kontrolu aktualizácií

en: Information about system installation and configuration
sk_SK: Informácie o inštalácii a konfigurácii

en: To copy/paste in your support request
sk_SK: Kopírovať/vložiť do vašej žiadosti na podporu

en: Yes - Restrict to unit management for manual add
sk_SK: Áno - obmedziť na správu jednotky pre manuálne pridávanie

en: Yes - Restrict to global management for manual add
sk_SK: Áno - obmedziť na globálnu správu pre manuálne pridávanie

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: System
sk_SK: Systém

en: Checking write permissions for setting files
sk_SK: Kontrola práv pre zápis nastavení

en: Checking write permissions for document files
sk_SK: Kontrola práv pre zápis súborov

en: Checking write permissions for dump files
sk_SK: Kontrola práv pre zápis dump súborov

en: Checking write permissions for automatic actions files
sk_SK: Kontrola práv pre zápis súborov automatických akcií

en: Checking write permissions for cache files
sk_SK: Kontrola práv pre zápis cache súborov

en: Checking write permissions for graphic files
sk_SK: Kontrola práv pre zápis grafov

en: Checking write permissions for lock files
sk_SK: Kontrola práv pre zápis lock súborov

en: Checking write permissions for plugins document files
sk_SK: Kontrola práv pre zápis plugin súborov

en: Checking write permissions for temporary files
sk_SK: Kontrola práv pre zápis dočasných súborov

en: Checking write permissions for rss files
sk_SK: Kontrola práv pre zápis rss súborov

en: Checking write permissions for upload files
sk_SK: Kontrola práv pre zápis upload súborov

en: Checking write permissions for pictures files
sk_SK: Kontrola práv na zápis pre obrázky

en: The directory could not be created.
sk_SK: Adresár nie je možné vytvoriť

en: The directory was created but could not be removed.
sk_SK: Adresár bol vytvorený, ale nie je ho možné odstrániť.

en: The file could not be created.
sk_SK: Nie je možné vytvoriť tento súbor:

en: The file was created but can't be deleted.
sk_SK: Súbor bol vytvorený, ale nie je ho možné zmazať.

en: Check permissions to the directory: %s
sk_SK: Skontroluj práva k adresáru: %s

en: A file and a directory have be created and deleted - Perfect!
sk_SK: Súbor a adresár bol vytvorený a zmazaný - Perfektné!

en: Checking write permissions for log files
sk_SK: Kontrola práv pre zápis do logov

en: A file was created - Perfect!
sk_SK: Súbor bol vytvorený - Perfektné!

[ctx: button]
en: Give
sk_SK: Dať

note: TRANS: %s is the user login
en: %s gives a consumable
sk_SK: %s dal spotrebný materiál

note: TRANS: For consumable. %1$d is total number, %2$d is unused number, %3$d is old number
en: Total: %1$d, New: %2$d, Used: %3$d
sk_SK: Celkovo: %1$d, Nový: %2$d, Použitý: %3$d

en: No consumable
sk_SK: Žiaden spotrebný materiál

[ctx: consumable]
en: New | New
sk_SK[2]: Nový

[ctx: consumable]
en: Used | Used
sk_SK[0]: Použitý
sk_SK[1]: Použité
sk_SK[2]: Použitých

[ctx: button]
en: Add consumables
sk_SK: Pridať spotrebný materiál

en: Used consumables
sk_SK: Použitý spotrebný tovar

en: Given to
sk_SK: Daný

en: In stock
sk_SK: Vo fonde

en: No consumable found
sk_SK: Nebol nájdený žiaden spotrebný tovar

en: Consumable model | Consumable models
sk_SK[0]: Model spotrebného materiálu
sk_SK[1]: Modely spotrebného materiálu
sk_SK[2]: Modely spotrebného materiálu

en: Number of used consumables
sk_SK: Počet použitého spotrebného materiálu

en: Number of new consumables
sk_SK: Počet nového spotrebného materiálu

en: Send alarms on consumables
sk_SK: Poslat upozornenie o spotrebnom materiáli

note: TRANS: %1$s is the consumable name, %2$s its reference, %3$d the remaining number
en: Threshold of alarm reached for the type of consumable: %1$s - Reference %2$s - Remaining %3$d
sk_SK: Prahová hodnota alarmu pre typ spotrebného materiálu: %1$s - Referencia %2$s - Zostáva %3$d

note: TRANS: %s is entity name
en: %s: send consumable alert failed
sk_SK: %s: odoslanie upozornenia na spotrebný materiál zlyhalo

en: Consumable type | Consumable types
sk_SK[0]: Typ spotrebného materiálu
sk_SK[1]: Typy spotrebného materiálu
sk_SK[2]: Typy spotrebného materiálu

en: Contact | Contacts
sk_SK[0]: Kontakt
sk_SK[1]: Kontakty
sk_SK[2]: Kontakty

en: Address
sk_SK: Adresa

en: Postal code
sk_SK: PSČ

en: City
sk_SK: Mesto

[ctx: location]
en: State
sk_SK: Stav

en: Country
sk_SK: Krajina

[ctx: button]
en: Add a supplier
sk_SK: Pridať dodávateľa

en: Associated supplier | Associated suppliers
sk_SK[2]: Priradení dodávatelia

en: Link Contact/Supplier | Links Contact/Supplier
sk_SK[0]: Väzba Kontakt/Dodávateľ
sk_SK[1]: Väzby Kontakt/Dodávateľ
sk_SK[2]: Väzby Kontakt/Dodávateľ

en: Add a supplier
sk_SK: Pridať dodávateľa

en: Third party type | Third party types
sk_SK[0]: Typ od tretej strany
sk_SK[1]: Typy od tretej strany
sk_SK[2]: Typov od tretej strany

en: Website
sk_SK: Webová stránka

en: Add a contact
sk_SK: Pridať kontakt

en: Contact type | Contact types
sk_SK[0]: Typ kontaktov
sk_SK[1]: Typy kontaktov
sk_SK[2]: Typy kontaktov

en: Contract | Contracts
sk_SK[0]: Zmluva
sk_SK[1]: Zmluvy
sk_SK[2]: Zmluvy

[ctx: phone]
en: Number
sk_SK: Počet

en: Initial contract period
sk_SK: Počiatočné trvanie kontraktu

en: Notice
sk_SK: Upozornenie

en: Account number
sk_SK: Číslo účtu

en: Contract renewal period
sk_SK: Interval obnovenia zmluvy

en: Invoice period
sk_SK: Fakturačný interval

en: Renewal
sk_SK: Renovácia

en: Max number of items
sk_SK: Maximálny počet položiek (0=nekonečno)

en: Email alarms
sk_SK: Emailové upozornenia

en: Support hours
sk_SK: Prevádzkové hodiny

en: on week
sk_SK: za týždeň

en: on Saturday
sk_SK: v sobotu

en: Sundays and holidays
sk_SK: Nedele a voľné dni

[ctx: quantity]
en: Number of contracts
sk_SK: Počet kontraktov

en: Contract number
sk_SK: Číslo kontraktu

en: Periodicity
sk_SK: Obnovenie

[ctx: button]
en: Add an item
sk_SK: Pridať položku

[ctx: button]
en: Remove an item
sk_SK: Odstrániť položku

en: Expiration
sk_SK: Expirácia

en: Expiration date + notice
sk_SK: Dátum exspirácie + upozornenie

[ctx: quantity]
en: Number of items
sk_SK: Počet položiek

en: Contracts expired in the last 30 days
sk_SK: Expirované zmluvy - posledných 30 dní

en: Contracts expiring in less than 7 days
sk_SK: Zmluvy expirujúce za menej než 7 dní

en: Contracts expiring in less than 30 days
sk_SK: Zmluvy expirujúce za menej než 30 dní

en: Contracts where notice begins in less than 7 days
sk_SK: Zmluvy, na ktoré začalo upozorňovanie v posledných 7-ich dňoch

en: Contracts where notice begins in less than 30 days
sk_SK: Zmluvy, na ktoré začalo upozorňovanie v posledných 30-tich dňoch

en: Send alarms on contracts
sk_SK: Poslať upozornenia o zmluvách

en: Contract entered in notice time
sk_SK: Zmluva vstúpila do intervalu upozornenia

en: Contract ended
sk_SK: Zmluva skončila

en: Contract entered in notice time for period
sk_SK: Zmluva vstúpila do upozornenia na jej trvanie

en: Contract period ended
sk_SK: Trvanie zmluvy skončilo

en: send contract alert failed
sk_SK: Odoslanie upozornenia na zmluvu zlyhalo

en: Tacit
sk_SK: Tichý

en: Express
sk_SK: Expresne

en: End + Notice
sk_SK: Koniec + upozornenie

en: Period end
sk_SK: Koniec trvania

en: Period end + Notice
sk_SK: Koniec trvania + upozornenie

[ctx: button]
en: Add a contract
sk_SK: Pridať zmluvu

[ctx: button]
en: Remove a contract
sk_SK: Odstrániť zmluvu

en: Link Contract/Item | Links Contract/Item
sk_SK[0]: Väzba zmluva/položka
sk_SK[1]: Väzby zmluva/položka
sk_SK[2]: Väzby zmluva/položka

en: Associated item ID
sk_SK: Priradené ID položky

en: Add a contract
sk_SK: Pridať zmluvu

en: Check | Checks
sk_SK[0]: Kontrola
sk_SK[1]: Kontroly
sk_SK[2]: Kontroly

en: Fields unicity
sk_SK: Jedinečnosť polí

en: Automatic action | Automatic actions
sk_SK[0]: Automatická akcia
sk_SK[1]: Automatické akcie
sk_SK[2]: Automatické akcie

en: Action completed, partially processed
sk_SK: Akcia ukončená, čiastočne spracovaná

en: Action completed, fully processed
sk_SK: Akcia ukončená v plnom rozsahu

en: Action completed, no processing required
sk_SK: Akcia ukončená, spracovanie nie je potrebné

en: Run frequency
sk_SK: Frekvencia spustení

en: System lock
sk_SK: Systémový zámok

en: Disabled plugin
sk_SK: Vypnutý plugin

en: Run mode
sk_SK: Mód spustenia

en: Run period
sk_SK: Interval spustení

en: Number of days this action logs are stored
sk_SK: Počet dní zachovania záznamov o tejto udalosti

en: Infinite
sk_SK: Nekonečno

en: Last run
sk_SK: Posledné spustenie

en: Blank
sk_SK: Vymazať

en: Running
sk_SK: Spustený

en: Scheduled
sk_SK: Naplánovaný

en: A minimum of 64 Mio is commonly required for GLPI.
sk_SK: Obvikle je pre GLPI požadované minimálne 64MB

en: Undefined function %s (for cron)
sk_SK: Nedefinovaná funkcia %s (pre cron)

en: Can't get DB lock
sk_SK: Nemôžem uzamknúť DB

en: Run count
sk_SK: Počet spustení

en: Minimal time
sk_SK: Minimálny čas

en: %s second | %s seconds
sk_SK[0]: %s sekunda
sk_SK[1]: %s sekundy
sk_SK[2]: %s sekúnd

en: Maximal time
sk_SK: Maximálny čas

en: Minimal count
sk_SK: Minimálny počet

en: %s item | %s items
sk_SK[0]: %s položka
sk_SK[1]: %s položky
sk_SK[2]: %s položiek

en: Maximal count
sk_SK: Maximálny počet

en: Average count
sk_SK: Priemerný počet

en: Total count
sk_SK: Celkový počet

en: Average speed
sk_SK: Priemerná rýchlosť

en: %s items/sec
sk_SK: %s položiek/sekunda

en: Last run list
sk_SK: Zoznam posledných spustení

[ctx: quantity]
en: Number
sk_SK: Počet

en: Reset last run
sk_SK: Vynulovať posledné spustenie

en: Deletion of archived log file: %s
sk_SK: Zmazanie archivovaného logu: %s

en: Unable to delete archived log file: %s
sk_SK: Nieje možné vymazať archivovaný log súbor: %s

en: Unable to archive log file: %1$s. %2$s already exists. Wait till next day.
sk_SK: Nieje možné zaarchivovať log: %1$s. %2$s už existuje. Počkajte do nasledujúceho dňa

en: Clean %1$d graph file created since more than %2$s seconds | Clean %1$d graph files created since more than %2$s seconds
sk_SK[0]: Vymazať %1$d graf vytvorený pred viacej ako %2$s sekundami
sk_SK[1]: Vymazať %1$d grafy vytvorené pred viacej ako %2$s sekundami
sk_SK[2]: Vymazať %1$d grafy vytvorené pred viacej ako %2$s sekundami

en: Check for new updates
sk_SK: Kontrola nových aktualizácií

en: Clean old logs
sk_SK: Zmazať staré logy

en: System logs retention period (in days, 0 for infinite)
sk_SK: Dĺžka uchovávania logov v databáze (v dňoch, 0 pre neobmedzené)

en: Database optimization
sk_SK: Optimalizácia databázy

en: Clean expired sessions
sk_SK: Zmazať expirované sedenia

en: Clean generated graphics
sk_SK: Zmazať vygenerované grafy

en: Clean temporary files
sk_SK: Vyčistiť dočasné súbory

en: Monitoring of automatic actions
sk_SK: Monitorovanie automatických akcií

en: Archives log files and deletes aging ones
sk_SK: Archivácia logov a mazanie starých logov

en: Number of days to keep archived logs
sk_SK: Počet dní na uchovanie archivovaných logov

note: TRANS: %d is a number of minutes
en: %d minute | %d minutes
sk_SK[0]: %d minúta
sk_SK[1]: %d minúty
sk_SK[2]: %d minút

note: TRANS: %d is a number of hours
en: %d hour | %d hours
sk_SK[0]: %d hodina
sk_SK[1]: %d hodiny
sk_SK[2]: %d hodín

note: TRANS: %d is a number of days
en: %d day | %d days
sk_SK[0]: %d deň
sk_SK[1]: %d dni
sk_SK[2]: %d dní

en: Log | Logs
sk_SK[0]: Log
sk_SK[1]: Logy
sk_SK[2]: Logy

en: Check the MySQL replica
sk_SK: Kontrola replikácie MySQL

en: Max delay between master and slave (minutes)
sk_SK: Maximálny rozdiel medzi master a slave (v minútach)

en: Mysql server: %s can't connect to the database
sk_SK: Mysql server: %s nieje možné sa pripojiť k databáze

note: TRANS: %1$s is the server name, %2$s is the time
en: Mysql server: %1$s, difference between master and slave: %2$s
sk_SK: Mysql server: %1$s, rozdiel medzi master a slave: %2$s

en: can't connect to the database
sk_SK: Nemôžem sa pripojiť k databáze

en: Difference between master and slave
sk_SK: Rozdiel medzi master a slave

en: %1$s - Error during the database query: %2$s - Error is %3$s
sk_SK: %1$s - Chyba počas dopytu na databázu: %2$s - Chyba %3$s

en: Optimizing tables
sk_SK: Optimalizácia tabuliek

en: optimize
sk_SK: optimalizácia

en: Case | Cases
sk_SK[0]: Skrinka
sk_SK[1]: Skrinky
sk_SK[2]: Skrinky

en: Case type | Case types
sk_SK[0]: Typ skrinky
sk_SK[1]: Typy skriniek
sk_SK[2]: Typy skriniek

en: Controller | Controllers
sk_SK[0]: Radič
sk_SK[1]: Radiče
sk_SK[2]: Radiče

en: Interface
sk_SK: Rozhranie

en: Drive | Drives
sk_SK[0]: Mechanika
sk_SK[1]: Mechaniky
sk_SK[2]: Mechaniky

en: Writing ability
sk_SK: Možnosť zápisu

en: Speed
sk_SK: Rýchlosť

en: Chipset
sk_SK: Čipová sada

en: Memory by default
sk_SK: Pamäť štandardne

en: Hard drive | Hard drives
sk_SK[0]: Pevný disk
sk_SK[1]: Pevné disky
sk_SK[2]: Pevné disky

en: Capacity by default
sk_SK: Kapacita

en: Rpm
sk_SK: rpm

en: Size by default
sk_SK: Veľkosť

en: Frequency
sk_SK: Frekvencia

en: Network card | Network cards
sk_SK[0]: Sieťová karta
sk_SK[1]: Sieťové karty
sk_SK[2]: Sieťové karty

en: MAC address by default
sk_SK: MAC adresa

en: Flow
sk_SK: Dátový tok

en: Other component | Other components
sk_SK[0]: Iný komponent
sk_SK[1]: Iné komponenty
sk_SK[2]: Iné komponenty

en: Power
sk_SK: Zdroj

en: Frequency by default
sk_SK: Základná frekvencia

en: Number of cores
sk_SK: Počet jadier

en: Number of threads
sk_SK: Počet vlákien

en: No personal criteria. Create personal parameters?
sk_SK: Žiadne osobné kritériá. Vytvoriť osobné parametre?

en: Select default items to show
sk_SK: Zvoľte východzie položky na zobrazenie

en: Delete permanently
sk_SK: Zmazať natrvalo

note: TRANS: short for : Search result user display
en: User display
sk_SK: Užívateľské zobrazenie

en: Search result user display
sk_SK: Užívateľské zobrazenie výsledkov vyhľadávania

note: TRANS: short for : Search result default display
en: Default display
sk_SK: Prednastavené zobrazenie

en: Search result default display
sk_SK: Východzie zobrazenie výsledkov vyhľadávania

en: Document heading | Document headings
sk_SK[0]: Hlavička súboru
sk_SK[1]: Hlavičky súborov
sk_SK[2]: Hlavičiek súborov

en: Document | Documents
sk_SK[0]: Súbor
sk_SK[1]: Súbory
sk_SK[2]: Súbory

en: Succesful deletion of the file %s
sk_SK: Mazanie súboru bolo úspešné %s

en: Failed to delete the file %s
sk_SK: Chyba pri mazaní súbora %s

en: Added by %s
sk_SK: Pridané  %s

en: Current file
sk_SK: Aktuálny súbor

en: Heading
sk_SK: Hlavička

en: Checksum
sk_SK: Kontrolný súčet

en: Web Link
sk_SK: Webový odkaz

en: MIME type
sk_SK: Typ MIME

en: Blacklisted for import
sk_SK: Na čiernej listine pre import

en: Use a FTP installed file
sk_SK: Použi súbor z FTP

note: TRANS: %s is a size
en: %s Mio max
sk_SK: %s MB max

[ctx: quantity]
en: Number of documents
sk_SK: Počet súborov

[ctx: quantity]
en: Number of associated items
sk_SK: Počet priradených položiek

en: Upload directory doesn't exist
sk_SK: Adresár pre nahrávanie súborov neexistuje

note: TRANS: %1$s is the curent filename, %2$s is its directory
en: Failed to delete the file %1$s (%2$s)
sk_SK: Chyba pri mazaní súboru %1$s (%2$s)

en: Document move succeeded.
sk_SK: Presunutie súboru bolo úspešné.

en: File move failed.
sk_SK: Presun súbora zlyhal.

en: Document copy succeeded.
sk_SK: Kopírovanie súboru bolo úspešné.

en: File move failed
sk_SK: Presun súbora zlyhal

en: Temporary directory doesn't exist
sk_SK: Dočasný adresár neexistuje

en: File too large to be added.
sk_SK: Súbor je priveľký, nemožno ho pridať

en: The file is valid. Upload is successful.
sk_SK: Súbor je platný. Nahrávanie bolo úspešné.

en: Potential upload attack or file too large. Moving temporary file failed.
sk_SK: Potencionálny útok alebo súbor je príliš veľký. Presun dočasného súboru zlyhalo.

en: Unauthorized file type
sk_SK: Neplatný typ súboru

en: The directory %s doesn't exist.
sk_SK: Adresár %s neexistuje.

en: Create the directory %s
sk_SK: Vytvoriť adresár %s

en: Failed to create the directory %s. Verify that you have the correct permission
sk_SK: Zlyhalo vytvorenie adresára %s. Skontrolujte, či máte správne práva

en: No file available
sk_SK: Žiadny súbor nie je k dispozícii

[ctx: button]
en: Add a document
sk_SK: Pridať dokument

[ctx: button]
en: Remove a document
sk_SK: Odstrániť dokument

en: Web link
sk_SK: Webový odkaz

en: Add a document
sk_SK: Pridať súbor

[ctx: button]
en: Add a new file
sk_SK: Pridať nový súbor

[ctx: button]
en: Associate an existing document
sk_SK: Priradiť existujúci súbor

en: Icon
sk_SK: Ikona

en: Authorized upload
sk_SK: Autorizované odoslanie

en: Extension
sk_SK: Rozšírenie

en: May be a regular expression
sk_SK: Možno regulárny výraz

en: Document type | Document types
sk_SK[0]: Typ súboru
sk_SK[1]: Typy súborov
sk_SK[2]: Typy súborov

en: Help
sk_SK: Nápoveda

note: TRANS: %s is the store path
en: Error reading directory %s
sk_SK: Chyba pri čítaní adresára %s

note: TRANS: %s is the store path
en: Error: %s is not a directory
sk_SK: Chyba: %s nieje adresár

en: %s hour | %s hours
sk_SK[0]: %s hodina
sk_SK[1]: %s hodiny
sk_SK[2]: %s hodín

en: Common
sk_SK: Všeobecný

en: Status of items | Statuses of items
sk_SK[0]: Stav položky
sk_SK[1]: Stavy položiek
sk_SK[2]: Stavy položiek

en: Ticket category | Ticket categories
sk_SK[0]: Kategória požiadaviek
sk_SK[1]: Kategórie požiadaviek
sk_SK[2]: Kategórie požiadaviek

en: Project state | Project states
sk_SK[0]: Stav projektu
sk_SK[1]: Stavy projektov
sk_SK[2]: Stavy projektov

en: Project type | Project types
sk_SK[0]: Typ projektu
sk_SK[1]: Typy projektov
sk_SK[2]: Typy projektov

en: Project tasks type | Project tasks types
sk_SK[0]: Typ projektových úloh
sk_SK[1]: Typy projektových úloh
sk_SK[2]: Typy projektových úloh

en: Networking equipment type | Networking equipment types
sk_SK[0]: Typ sieťových zariadení
sk_SK[1]: Typy sieťových zariadení
sk_SK[2]: Typy sieťových zariadení

en: Devices type | Devices types
sk_SK[0]: Typ zariadenia
sk_SK[1]: Typy zariadení
sk_SK[2]: Typy zariadení

en: License type | License types
sk_SK[0]: Typ Licencie
sk_SK[1]: Typy licencie
sk_SK[2]: Typy licencie

en: Interface type (Hard drive...) | Interface types (Hard drive...)
sk_SK[0]: Typ rozhrania (Pevný disk...)
sk_SK[1]: Typy rozhraní (Pevný disk...)
sk_SK[2]: Typy rozhraní (Pevný disk...)

en: Phone power supply type | Phones power supply types
sk_SK[0]: Typ napájacieho zdroja telefónu
sk_SK[1]: Typy napájacích zdrojov telefónov
sk_SK[2]: Typy napájacích zdrojov telefónov

en: Networking equipment model | Networking equipment models
sk_SK[0]: Model sieťových zariadení
sk_SK[1]: Modely sieťových zariadení
sk_SK[2]: Modely sieťových zariadení

en: Peripheral model | Peripheral models
sk_SK[0]: Model periférií
sk_SK[1]: Modely periférií
sk_SK[2]: Modely periférií

en: Management
sk_SK: Správa

en: Tools
sk_SK: Nástroje

en: Knowledge base category | Knowledge base categories
sk_SK[0]: Kategória databázy znalostí
sk_SK[1]: Kategórie databázy znalostí
sk_SK[2]: Kategórie databázy znalostí

en: Update source | Update sources
sk_SK[0]: Zdroj aktualizácie
sk_SK[1]: Zdroje aktualizácií
sk_SK[2]: Zdroje aktualizácií

en: Networking
sk_SK: Siete

en: Firmware | Firmwares
sk_SK[0]: Firmvér
sk_SK[1]: Firmvéry
sk_SK[2]: Firmvéry

en: Network outlet | Network outlets
sk_SK[0]: Sieťová zásuvka
sk_SK[1]: Sieťové zásuvky
sk_SK[2]: Sieťové zásuvky

en: IP network | IP networks
sk_SK[0]: IP sieť
sk_SK[1]: IP siete
sk_SK[2]: IP sietí

en: Internet domain | Internet domains
sk_SK[0]: Internetová doména
sk_SK[1]: Internetové domény
sk_SK[2]: Internetových domén

en: Wifi network | Wifi networks
sk_SK[0]: Wifi sieť
sk_SK[1]: Wifi siete
sk_SK[2]: Wifi sietí

en: Network name | Network names
sk_SK[0]: Názov siete
sk_SK[1]: Názvy sietí
sk_SK[2]: Názvov sietí

en: Software category | Software categories
sk_SK[0]: Kategória softvéru
sk_SK[1]: Kategórie softvéru
sk_SK[2]: Kategórie softvéru

en: User title | Users titles
sk_SK[0]: Titul používateľa
sk_SK[1]: Tituly používateľov
sk_SK[2]: Tituly používateľov

en: User category | User categories
sk_SK[0]: Kategória používateľa
sk_SK[1]: Kategórie používateľov
sk_SK[2]: Kategórie používateľov

en: Authorizations assignment rules
sk_SK: Pravidlá priradenia práv

en: LDAP criterion | LDAP criteria
sk_SK[0]: LDAP kritérium
sk_SK[1]: LDAP kritéria
sk_SK[2]: LDAP kritéria

en: Ignored value for the unicity | Ignored values for the unicity
sk_SK[0]: Ignorovaná hodnota jedinečnosti
sk_SK[1]: Ignorované hodnoty jedinečnosti
sk_SK[2]: Ignorované hodnoty jedinečnosti

note: TRANS: %d is a number of years
en: %d year | %d years
sk_SK[0]: %d rok
sk_SK[1]: %d rokov
sk_SK[2]: %d rokov

note: TRANS: %d is a number of seconds
en: %d second | %d seconds
sk_SK[0]: %d sekunda
sk_SK[1]: %d sekundy
sk_SK[2]: %d sekúnd

note: TRANS: %d is a number of milliseconds
en: %d millisecond | %d milliseconds
sk_SK[0]: %d milisekunda
sk_SK[1]: %d milisekundy
sk_SK[2]: %d milisekúnd

note: TRANS: %1$d is the number of days, %2$d the number of hours, %3$s the number of minutes : display 1 day 3h15
en: %1$d day %2$dh%3$s | %1$d days %2$dh%3$s
sk_SK[0]: %1$d deň %2$dh%3$s
sk_SK[1]: %1$d dni %2$dh%3$s
sk_SK[2]: %1$d dní %2$dh%3$s

en: Global management
sk_SK: Globálna správa

en: Use unitary management
sk_SK: Odglobalizovať

en: Do you really want to use unitary management for this item?
sk_SK: Naozaj chcete použiť správu jednotky pre túto položku?

en: Duplicate the element as many times as there are connections
sk_SK: Zduplikovať položku toľkokrát, koľko je spojení

en: Current page in landscape PDF
sk_SK: Aktuálna strana v PDF na šírku

en: Current page in portrait PDF
sk_SK: Aktuálna strana v PDF na výšku

en: Current page in SLK
sk_SK: Aktuálna strana v SLK

en: Current page in CSV
sk_SK: Aktuálna strana v CSV

en: All pages in landscape PDF
sk_SK: Všetky strany v PDF na šírku

en: All pages in portrait PDF
sk_SK: Všetky strany v PDF na výšku

en: All pages in SLK
sk_SK: Všetky strany v SLK

en: All pages in CSV
sk_SK: Všetky strany v CSV

en: Translation | Translations
sk_SK[0]: Preklad
sk_SK[1]: Preklady
sk_SK[2]: Preklady

en: There's already a translation for this field in this language
sk_SK: Už existuje preklad tohto poľa pre tento jazyk

en: Add a new translation
sk_SK: Pridať novú lokalizáciu

en: List of translations
sk_SK: Zoznam prekladov

en: Field | Fields
sk_SK[0]: Pole
sk_SK[1]: Polia
sk_SK[2]: Polí

en: No translation found
sk_SK: Nenájdený žiaden preklad

en: Information in inventory tool (TAG) representing the entity
sk_SK: Informácia v inventarizačnom nástroji (TAG) reprezentujúca subjekt

en: LDAP directory of an entity
sk_SK: LDAP adresár subjektov

en: Search filter (if needed)
sk_SK: Vyhľadávací filter (ak je potrebný)

en: Mail domain
sk_SK: Emailová doména

en: Notification options
sk_SK: Voľby upozornení

en: Delay to send email notifications
sk_SK: Oneskorenie pre odoslanie notifikácií

en: Enable notifications by default
sk_SK: Povoliť oznámenia

en: Administrator email
sk_SK: Email administrátora

en: Administrator reply-to email (if needed)
sk_SK: E-mail administrátora pre 'reply-to' (ak je potrebný)

en: Prefix for notifications
sk_SK: Prefix pre oznámenia

en: Administrator name
sk_SK: Meno administrátora

en: Response address (if needed)
sk_SK: Adresa pre odpoveď (ak je potrebná)

en: Email signature
sk_SK: Podpis emailu

en: Alarms on cartridges
sk_SK: Upozornenia o náplniach

en: Alarms on consumables
sk_SK: Upozornenia o spotrebnom materiále

en: Alarms on expired licenses
sk_SK: Upozornenia o expirovaných licenciách

en: Send license alarms before
sk_SK: Poslať vopred upozornenia o končiacich licenciách

en: Alarms on contracts
sk_SK: Upozornenia o zmluvách

en: Send contract alarms before
sk_SK: Poslať vopred upozornenia o končiacich zmluvách

en: Alarms on financial and administrative information
sk_SK: Upozornenia na finančných a administratívnych informáciách

en: Send financial and administrative information alarms before
sk_SK: Poslať vopred upozornenia o finančných a administratívnych informáciach

en: Alerts on reservations
sk_SK: Upozornenia pri rezerváciách

en: Default value for alarms on contracts
sk_SK: Východzia hodnota upozornení pri zmluvách

en: Default value for alarms on financial and administrative information
sk_SK: Východzia hodnota upozornení pri finančných a administratívnych informáciách

en: Default threshold for cartridges count
sk_SK: Východzí prah pre počítadlo náplní

en: Default threshold for consumables count
sk_SK: Východzí prah pre počítadlo spotrebného materiálu

en: Ticket template | Ticket templates
sk_SK[0]: Šablóna požiadaviek
sk_SK[1]: Šablóny požiadaviek
sk_SK[2]: Šablóny požiadaviek

en: Automatic closing of solved tickets after
sk_SK: Automatické uzatváranie požiadaviek následne

en: Immediatly
sk_SK: Okamžite

en: Alerts on tickets which are not solved
sk_SK: Upozornenia pri požiadavkách, ktoré ešte neboli riešené

en: Automatic assignment of tickets
sk_SK: Automatické priradenie požiadaviek

en: Tickets default type
sk_SK: Prednastavený typ požiadaviek

en: Order date
sk_SK: Dátum objednávky

en: Delivery date
sk_SK: Dátum doručenia

en: Start date of warranty
sk_SK: Počiatočný dátum záruky

en: Satisfaction survey configuration
sk_SK: Konfigurácia prehľadu spokojnosti

en: Satisfaction survey trigger rate
sk_SK: Úroveň spúšťača prehľadu spokojnosti

note: TRANS: software in plural
en: Entity for software creation
sk_SK: Subjekt pre vytváranie softvéru

en: to see the entity and its sub-entities
sk_SK: pozrieť subjekty a ich podriadené subjekty

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds the item
sk_SK: %s pridal položku

en: Values for the generic rules for assignment to entities
sk_SK: Hodnoty pre všeobecné pravidlá pre priradzovanie k subjektom

en: These parameters are used as actions in generic rules for assignment to entities
sk_SK: Tieto parametre sú použité ako akcie vo všeobecných pravidlách pre priradenie do subjektov

en: Mail domain surrogates entity
sk_SK: Emailová doména zastupujúca subjekt

en: Values used in the interface to search users from a LDAP directory
sk_SK: Hodnoty použité v rozhraní na hľadanie používateľov z LDAP adresára

en: LDAP filter associated to the entity (if necessary)
sk_SK: LDAP filter priradený k subjektu (ak je potrebný)

en: Autofill dates for financial and administrative information
sk_SK: Automatické vypĺňanie dátumov pre finančné a administratívne informácie

en: No autofill
sk_SK: Nevypĺňať automaticky

note: TRANS: %s is the name of the state TRANS %s is the name of the state
en: Fill when shifting to state %s
sk_SK: Vyplniť, keď sa presúva do stavu %s

en: Copy the start date of warranty
sk_SK: Kopírovať počiatočný dátum záruky

en: Copy the date of purchase
sk_SK: Kopírovať dátum nákupu

en: Copy the order date
sk_SK: Kopírovať dátum objednávky

en: Copy the delivery date
sk_SK: Kopírovať dátum doručenia

en: No change of entity
sk_SK: Žiadna zmena subjektu

en: Alarms options
sk_SK: Možnosti upozornení

en: Reminders frequency for alarms on cartridges
sk_SK: Frekvencia pripomienok pre upozornenia na náplniach

en: Reminders frequency for alarms on consumables
sk_SK: Frekvencia pripomienok pre upozornenia na spotrebnom materiály

en: Reservation | Reservations
sk_SK[0]: Rezervácia
sk_SK[1]: Rezervácie
sk_SK[2]: Rezervácie

en: Alerts on tickets which are not solved since
sk_SK: Upozornenia pri požiadavkách, ktoré ešte neboli riešené

en: Automatic closing configuration
sk_SK: Konfigurácia automatického uzatvárania

en: Configuring the satisfaction survey
sk_SK: Konfigurácia prehľadu spokojnosti

en: Internal survey
sk_SK: Interný prehľad

en: External survey
sk_SK: Externý prehľad

en: Based on the item then the category
sk_SK: Založené na položke potom na kategórii

en: Based on the category then the item
sk_SK: Založené na kategórii potom na položke

en: Read parameters
sk_SK: Prezerať nastavenia

en: Read helpdesk parameters
sk_SK: Prezerať nastavenie požiadaviek

en: Update parameters
sk_SK: Aktualizovať nastavenia

en: Update helpdesk parameters
sk_SK: Aktualizovať nastavenie požiadaviek

en: Rule | Rules
sk_SK[0]: Pravidlo
sk_SK[1]: Pravidlá
sk_SK[2]: Pravidlá

en: Security
sk_SK: Bezpečnosť

en: Plugin | Plugins
sk_SK[0]: Plugin
sk_SK[1]: Pluginy
sk_SK[2]: Pluginy

en: No Event
sk_SK: Udalosti nie sú

en: Last %d events
sk_SK: Posledných %d udalostí

en: Source
sk_SK: Položka (ID)

en: Service
sk_SK: Služby

en: Message
sk_SK: Správa

en: Level
sk_SK: Úroveň

en: Unique fields
sk_SK: Jedinečný(é) záznam(y)

en: Record into the database denied
sk_SK: Zápis do databázy zakázaný

en: Send a notification
sk_SK: Poslať oznámenie

en: Duplicates
sk_SK: Duplicita

en: It's mandatory to select a type and at least one field
sk_SK: Je povinné vybrať typ a aspoň jedno pole

en: No item to display
sk_SK: Žiadna položka na zobrazenie

en: Fully Qualified Domain Name. Use the classical notation (labels separated by dots). For example: indepnet.net
sk_SK: Úplne špecifikované meno domény. Použite klasickú konvenciu (jednotlivé názvy oddelené bodkami). Napríklad: indepnet.net

en: FQDN must not be empty
sk_SK: FQDN nesmie byť prázdne

en: FQDN is not valid
sk_SK: FQDN nieje platná

en: Invalid internet name: %s
sk_SK: Neplatný internetový názov: %s

en: Used items
sk_SK: Používané položky

en: Managed items
sk_SK: Spravované položky

en: Visible in a ticket
sk_SK: Viditeľný v požiadavke

en: Can be notified
sk_SK: Môže byť upovedomená

en: Can be manager
sk_SK: Môže byť manažér

en: Can contain
sk_SK: Môže obsahovať

[ctx: button]
en: Add a user
sk_SK: Pridať používateľa

[ctx: button]
en: Add a manager
sk_SK: Pridať manažéra

[ctx: button]
en: Add a delegatee
sk_SK: Pridať zástupcu

[ctx: button]
en: Remove a user
sk_SK: Odstrániť užívateľa

en: Attribute of the user containing its groups
sk_SK: Atribút užívateľa obsahujúci jeho skupiny

en: Attribute value
sk_SK: Hodnota atribútu

en: Manager
sk_SK: Manažér

en: Delegatee
sk_SK: Zástupca

en: Associate to a group
sk_SK: Priradiť k skupine

en: Dynamic
sk_SK: Dynamicky

en: Add a user
sk_SK: Pridať používateľa

en: Criterion | Criteria
sk_SK[0]: Kritérium
sk_SK[1]: Kritériá
sk_SK[2]: Kritérií

note: TRANS: %1$s is the sign (-or empty), %2$d number of days, %3$d number of hours, %4$d number of minutes, %5$d number of seconds
en: %1$s%2$d days %3$d hours %4$d minutes %5$d seconds
sk_SK: %1$s%2$d dní %3$d hodín %4$d minút %5$d sekúnd

note: TRANS:  %1$s is the sign (-or empty), %2$d number of days, %3$d number of hours, %4$d number of minutes
en: %1$s%2$d days %3$d hours %4$d minutes
sk_SK: %1$s%2$d dní %3$d hodín %4$d minút

note: TRANS:  %1$s is the sign (-or empty), %2$d number of hours, %3$d number of minutes, %4$d number of seconds
en: %1$s%2$d hours %3$d minutes %4$d seconds
sk_SK: %1$s%2$d hodín %3$d minút %4$d sekúnd

note: TRANS: %1$s is the sign (-or empty), %2$d number of hours, %3$d number of minutes
en: %1$s%2$d hours %3$d minutes
sk_SK: %1$s%2$d hodín %3$d minút

note: TRANS:  %1$s is the sign (-or empty), %2$d number of minutes,  %3$d number of seconds
en: %1$s%2$d minutes %3$d seconds
sk_SK: %1$s%2$d minút %3$d sekúnd

note: TRANS: %1$s is the sign (-or empty), %2$d number of minutes
en: %1$s%2$d minute | %1$s%2$d minutes
sk_SK[0]: %1$s%2$d minúta
sk_SK[1]: %1$s%2$d minút
sk_SK[2]: %1$s%2$d minút

note: TRANS:  %1$s is the sign (-or empty), %2$d number of seconds
en: %1$s%2$s second | %1$s%2$s seconds
sk_SK[0]: %1$s%2$s sekunda
sk_SK[1]: %1$s%2$s sekundy
sk_SK[2]: %1$s%2$s sekúnd

en: Item not found
sk_SK: Položka nenájdená

en: You don't have permission to perform this action.
sk_SK: Nemáte dostatočné oprávnenie na vykonanie tejto akcie.

en: Progress
sk_SK: Postup

en: My settings
sk_SK: Moje nastavenia

en: Logout
sk_SK: Odhlásiť sa

en: Load a bookmark
sk_SK: Otvoriť záložky

en: ^Top^
sk_SK: ^Na začiatok^

en: You will find it on the GLPI-PROJECT.org site.
sk_SK: Je k dispozícii na webovej stránke GLPI: <a href='http://glpi-project' target='_blank'>http://glpi-project.org</a>.

en: A new version is available: %s.
sk_SK: Dostupná nová verzia: %s.

en: Create a ticket
sk_SK: Vytvoriť požiadavku

en: Ticket followup
sk_SK: Prehľad požiadaviek

en: Plugins
sk_SK: Pluginy

en: Ticket waiting for your approval
sk_SK: Požiadavky čakajúce na moje schválenie

en: Check all
sk_SK: Označ všetko

en: Uncheck all
sk_SK: Odznačiť všetko

en: Selection too large, massive action disabled.
sk_SK: Výber je príliš veľký, hromadná akcia vypnutá.

en: To increase the limit: change max_input_vars or suhosin.post.max_vars in php configuration.
sk_SK: Pre zvýšenie limitu: zmeňte max_input_vars alebo suhosin.post.max_vars v php configurácii.

en: Now
sk_SK: Teraz

en: Today
sk_SK: Dnes

en: Specify a date
sk_SK: Špecifikujte dátum

en: - %d hour | - %d hours
sk_SK[0]: - %d hodina
sk_SK[1]: - %d hodiny
sk_SK[2]: - %d hodín

en: - %d day | - %d days
sk_SK[0]: - %d deň
sk_SK[1]: - %d dni
sk_SK[2]: - %d dní

en: last Sunday
sk_SK: posledná nedeľa

en: last Monday
sk_SK: posledný pondelok

en: last Tuesday
sk_SK: posledný utorok

en: last Wednesday
sk_SK: posledná streda

en: last Thursday
sk_SK: posledný štvrtok

en: last Friday
sk_SK: posledný piatok

en: last Saturday
sk_SK: posledná sobota

en: - %d week | - %d weeks
sk_SK[0]: - %d týždeň
sk_SK[1]: - %d týždne
sk_SK[2]: - %d týždňov

en: Beginning of the month
sk_SK: Začiatok mesiaca

en: - %d month | - %d months
sk_SK[0]: - %d mesiac
sk_SK[1]: - %d mesiace
sk_SK[2]: - %d mesiacov

en: Beginning of the year
sk_SK: Začiatok roka

en: - %d year | - %d years
sk_SK[0]: - %d rok
sk_SK[1]: - %d roky
sk_SK[2]: - %d rokov

en: + %d hour | + %d hours
sk_SK[0]: + %d hodina
sk_SK[1]: + %d hodiny
sk_SK[2]: + %d hodín

en: + %d day | + %d days
sk_SK[0]: + %d deň
sk_SK[1]: + %d dni
sk_SK[2]: + %d dní

en: + %d week | + %d weeks
sk_SK[0]: + %d týždeň
sk_SK[1]: + %d týždne
sk_SK[2]: + %d týždňov

en: + %d month | + %d months
sk_SK[0]: + %d mesiac
sk_SK[1]: + %d mesiace
sk_SK[2]: + %d mesiacov

en: + %d year | + %d years
sk_SK[0]: + %d rok
sk_SK[1]: + %d roky
sk_SK[2]: + %d rokov

[ctx: button]
en: Drag and drop or paste image
sk_SK: Chyťte a pusťte alebo skopírujte obrázok

en: Item is too large
sk_SK: Položka je príliš veľká

note: TRANS: %1$d, %2$d, %3$d are page numbers
en: From %1$d to %2$d on %3$d
sk_SK: Od %1$d do %2$d z %3$d

en: Empty array
sk_SK: Prázdne pole

en: Display (number of items)
sk_SK: Zobraziť (počet položiek)

note: TRANS %1$d %2$d are numbers (displayed, total)
en: %1$d on %2$d
sk_SK: %1$d  %2$d

en: Drag and drop your file here, or
sk_SK: Chyťte a pusťte súbor sem, alebo

[ctx: button]
en: Paste image
sk_SK: Prilepiť obrázok

en: Upload successful
sk_SK: Nahratie úspešné

en: Check/uncheck all
sk_SK: Označiť/odznačiť všetko

en: Select/unselect all
sk_SK: Označit/odznačiť všetko

en: Send alarms on financial and administrative information
sk_SK: Poslať upozornenia o finančných a administratívnych informáciách

note: TRANS: %1$s is the warranty end date and %2$s the name of the item
en: Item reaching the end of warranty on %1$s: %2$s
sk_SK: Blíži sa koniec záruky položky %1$s: %2$s

en: No item reaching the end of warranty.
sk_SK: Žiadna položka nedosiahla koniec záruky

en: Linear
sk_SK: Lineárne

en: Decreasing
sk_SK: Klesajúci

[ctx: button]
en: Show
sk_SK: Zobraziť

en: Requested item not found
sk_SK: Požadovaná položka nebola nájdená

en: For this type of item, the financial and administrative information are only a model for the items which you should add.
sk_SK: Pre tento typ položky je finančná a administratívna informácia iba vzor pre položky ktoré chcete pridať.

en: Order number
sk_SK: Číslo objednávky

en: Immobilization number
sk_SK: Imobilizačné číslo

en: Invoice number
sk_SK: Číslo faktúry

en: Delivery form
sk_SK: Dodací formulár

en: Date of last physical inventory
sk_SK: Dátum poslednej fyzickej inventarizácie

en: Warranty extension value
sk_SK: Hodnota na konci záruky

en: Amortization type
sk_SK: Typ odpisu

en: Amortization duration
sk_SK: Trvanie odpisov

en: Amortization coefficient
sk_SK: Odpisový koeficient

en: TCO (value + tracking cost)
sk_SK: TCO (hodnota + cena sledovania)

en: Monthly TCO
sk_SK: Mesačné TCO

en: Warranty information
sk_SK: Informácie o záruke

en: Warranty duration
sk_SK: Trvanie záruky

en: Lifelong
sk_SK: Doživotne

en: Valid to %s
sk_SK: Platný do %s

en: Comments on financial and administrative information
sk_SK: Komentáre vo finančných a administratívnych informáciách

en: IP address | IP addresses
sk_SK[0]: IP adresa
sk_SK[1]: IP adresy
sk_SK[2]: IP adresy

en: Invalid IP address
sk_SK: Neplatná IP adresa

en: Order by item type
sk_SK: Zoradiť podľa typu položky

en: Other kind of items
sk_SK: Iný typ položiek

en: No IP address found
sk_SK: Nebola nájdená žiadna IP adresa

en: Subnet mask | Subnet masks
sk_SK[0]: Maska podsiete
sk_SK[1]: Masky podsiete
sk_SK[2]: Masiek podsietí

en: IP version
sk_SK: Verzia IP protokolu

en: Gateway
sk_SK: Brána

en: Addressable network
sk_SK: Adresovateľná sieť

en: An addressable network is a network defined on an equipment
sk_SK: Adresovateľná sieť je sieť definovaná na zariadení

en: Invalid network address
sk_SK: Neplatná sieťová adresa

en: Invalid input format for the network
sk_SK: Neplatný vstupný formát pre sieť

en: Invalid subnet mask
sk_SK: Neplatná maska podsiete

en: Network already defined in visible entities
sk_SK: Sieť už je definovaná vo viditeľných subjektoch

en: Invalid gateway address
sk_SK: Neplatná adresa brány

en: Associate a VLAN
sk_SK: Priradiť VLAN

en: Capacity
sk_SK: Kapacita

en: Cores
sk_SK: Jadrá

en: Threads
sk_SK: Vlákna

note: TRANS: %s is the type of the component
en: Item - %s link
sk_SK: Položka - %s spojenie

en: Position of the device on its bus
sk_SK: Pozícia zariadenia na zbernici

en: bus ID
sk_SK: ID zbernice

en: Type of component
sk_SK: Typ komponentu

en: Specificities
sk_SK: Špecifikácie

en: Add a new component
sk_SK: Pridať nový komponent

en: Dissociated devices
sk_SK: Nepriradené komponenty

note: TRANS : %1$s is the type of the device %2$s is the type of the item %3$s is the name of the item (used for headings of a list),
en: %1$s of %2$s: %3$s
sk_SK: %1$s z %2$sa: %3$s

en: View | Views
sk_SK[0]: Zobrazenie
sk_SK[1]: Zobrazenia
sk_SK[2]: Zobrazení

en: Or complete search
sk_SK: Alebo kompletné vyhľadávanie

en: My devices
sk_SK: Moje zariadenia

en: Devices own by my groups
sk_SK: Zariadenia vlastnené mojou skupinou

en: Connected devices
sk_SK: Pripojené zariadenia

en: version
sk_SK: Verzia

en: Installed software
sk_SK: Nainštalovaný softvér

en: Associated item type | Associated item types
sk_SK[0]: Priradený typ položky
sk_SK[1]: Priradené typy položiek
sk_SK[2]: Priradené typy položiek

en: Visible in the simplified interface
sk_SK: Viditeľné v jednoduchom rozhraní

en: Visible for an incident
sk_SK: Viditeľné pre poruchu

en: Visible for a request
sk_SK: Viditeľné pre požiadavku

en: Visible for a problem
sk_SK: Viditeľné pre problém

en: Template for a request
sk_SK: Šablóna pre požiadavku

en: Template for an incident
sk_SK: Šablóna pre poruchu

[ctx: quantity]
en: Number of problems
sk_SK: Počet problémov

[ctx: quantity]
en: Number of changes
sk_SK: Počet zmien

en: Incident
sk_SK: Porucha

en: Request
sk_SK: Požiadavka

[ctx: button]
en: Browse
sk_SK: Prechádzať

[ctx: button]
en: Manage
sk_SK: Spravovať

en: Target | Targets
sk_SK[0]: Cieľ
sk_SK[1]: Ciele
sk_SK[2]: Ciele

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Category name
sk_SK: Názov kategórie

en: Put this item in the FAQ
sk_SK: Umiestniť túto položku do FAQ

en: This item is part of the FAQ
sk_SK: Táto položka je časťou FAQ

en: This item is not part of the FAQ
sk_SK: Táto položka nie je časťou FAQ

en: %d view | %d views
sk_SK[0]: %d zobrazenie
sk_SK[1]: %d zobrazenia
sk_SK[2]: %d zobrazení

en: Visible since
sk_SK: Viditeľné od

en: Visible until
sk_SK: Viditeľné do

en: Subject
sk_SK: Predmet

en: My unpublished articles
sk_SK: Moje nepublikované články

en: All my articles
sk_SK: Všetky moje články

en: All unpublished articles
sk_SK: Všetky nepublikované články

en: Use as a solution
sk_SK: Použiť ako riešenie

en: Recent entries
sk_SK: Novo pridané

en: Last updated entries
sk_SK: Posledné aktualizované záznamy

en: Most popular questions
sk_SK: Najčastejšie otázky

en: FAQ item
sk_SK: Položka FAQ

en: Visibility start date
sk_SK: Viditeľnosť od

en: Visibility end date
sk_SK: Viditeľnosť do

en: Add a target
sk_SK: Pridať cieľ

en: Caution! You are not the author of this element. Delete targets can result in loss of access to that element.
sk_SK: Varovanie! Nie ste autor tohto elementu. Vymazanie cieľov môže vyústiť k strate prístupu k danému elementu.

en: Recipient | Recipients
sk_SK[0]: Prijímateľ
sk_SK[1]: Prijímatelia
sk_SK[2]: Prijímatelia

en: Profile | Profiles
sk_SK[0]: Profil
sk_SK[1]: Profily
sk_SK[2]: Profily

en: Knowledge base administration
sk_SK: Administrácia databázy znalostí

en: Publish in the FAQ
sk_SK: Publikovať vo FAQ

en: Read the FAQ
sk_SK: Prezerať FAQ

en: External link | External links
sk_SK[0]: Externá väzba
sk_SK[1]: Externé väzby
sk_SK[2]: Externé väzby

en: Link | Links
sk_SK[0]: Väzba
sk_SK[1]: Väzby
sk_SK[2]: Väzby

en: Link or filename
sk_SK: Odkaz alebo názov súboru

en: Open in a new window
sk_SK: Otvoriť v novom okne

en: File content
sk_SK: Obsah súboru

en: No link defined
sk_SK: Nebola definovaná žiadna väzba

en: Add an item type
sk_SK: Pridať typ položky

en: Building number
sk_SK: Číslo budovy

en: Room number
sk_SK: Miestnosť číslo

en: Longitude
sk_SK: Dĺžka

en: Latitude
sk_SK: Šírka

en: Altitude
sk_SK: Výška

en: Location comments
sk_SK: Komentáre umiestnenia

en: Lock | Locks
sk_SK[0]: Uzamknutie
sk_SK[1]: Uzamknutia
sk_SK[2]: Uzamknutia

en: Locked items
sk_SK: Zamknuté položky

[ctx: button]
en: Unlock
sk_SK: Odomknuť

en: No locked item
sk_SK: Žiadne uzamknuté položky

en: Unlock components
sk_SK: Odomknúť komponenty

en: Network port | Network ports
sk_SK[0]: Sieťový port
sk_SK[1]: Sieťové porty
sk_SK[2]: Sieťové porty

en: Historical
sk_SK: História

en: No historical
sk_SK: Žiadna história

[ctx: name]
note: TRANS: a noun, modification, change
en: Update
sk_SK: Aktualizovať

en: Add the item
sk_SK: pridaná položka

en: Delete the item
sk_SK: Zmazať položku

en: Lock the item
sk_SK: Uzamknúť položku

en: Unlock the item
sk_SK: Odomknúť položku

en: Restore the item
sk_SK: Obnoviť položku

en: Add the component
sk_SK: Pridanie komponentu

note: TRANS: %1$s is the old_value, %2$s is the new_value
en: Change the component %1$s: %2$s
sk_SK: Zmena komponentu %1$s: %2$s

en: Delete the component
sk_SK: Zmazať komponent

en: Lock the component
sk_SK: Uzamknúť komponet

en: Unlock the component
sk_SK: Odomknúť komponent

en: Install the software
sk_SK: Inštalácia softvéru

en: Uninstall the software
sk_SK: Odinštalovanie softvéru

en: Disconnect the item
sk_SK: Odpojiť položku

en: Connect the item
sk_SK: Pripojiť položku

en: Add a link with an item
sk_SK: Pridať spojenie s položkou

en: Delete a link with an item
sk_SK: Zmazať väzbu s položkou

en: Lock a link with an item
sk_SK: Uzamknutie spojenia s položkou

en: Unlock a link with an item
sk_SK: Odomknutie spojenia s položkou

en: Update an item
sk_SK: aktualizácia položky

en: Delete an item
sk_SK: Zmazanie položky

en: Lock an item
sk_SK: Uzamknutie položky

en: Unlock an item
sk_SK: Odomknúť položku

en: Update of the field
sk_SK: modifikácia poľa

en: Change %1$s by %2$s
sk_SK: Zmena %1$s na %2$s

en: mbstring extension not found. Warning with charsets used.
sk_SK: Rozšírenie mbstring nenájdené. Upozornenie týkajúce sa použitej znakovej sady.

en: Email address
sk_SK: Emailová adresa

en: Connection errors
sk_SK: Chyba spojenia

en: Use Kerberos authentication
sk_SK: Použiť Kerberos autentifikáciu

en: Accepted mail archive folder (optional)
sk_SK: Archívny adresár pre akceptovanú poštu (nepovinné)

en: Refused mail archive folder (optional)
sk_SK: Archívny adresár pre odmietnutú poštu (nepovinné)

en: Maximum size of each file imported by the mails receiver
sk_SK: Maximálna veľkosť každého súboru importovaného cez email

en: Use mail date, instead of collect one
sk_SK: Použiť dátum z emailu, namiesto dátumu importu

[ctx: button]
en: Get email tickets now
sk_SK: Vyzdvihnúť emailové požiadavky

en: Email %s not found. Impossible import.
sk_SK: Email %s nenájdený. Import nie je možný.

note: TRANS: %1$d, %2$d, %3$d, %4$d and %5$d are number of messages
en: Number of messages: available=%1$d, retrieved=%2$d, refused=%3$d, errors=%4$d, blacklisted=%5$d
sk_SK: Počet správ: dostupných=%1$d, prijaté=%2$d, odmietnuté=%3$d, chyby=%4$d, čierna listina=%5$d

en: Could not connect to mailgate server
sk_SK: Neviem sa pripojiť na emailovú bránu

note: TRANS: %s is the ID of the mailgate
en: Could not find mailgate %d
sk_SK: Nemôžem nájsť emailovú bránu %d

en: Too large attached file
sk_SK: Príliš veľký priložený súbor

en: Invalid attached file
sk_SK: Nesprávny priložený súbor

en: Retrieve email (Mails receivers)
sk_SK: Načítať email (emailové brány)

en: List of not imported emails
sk_SK: Zoznam nenaimportovaných emailov

en: Receivers in error: %s
sk_SK: Chyba príjemcov: %s

en: No action available
sk_SK: Nieje dostupná žiadna akcia

en: Implementation error !
sk_SK: Chyba implementácie !

en: No selected items
sk_SK: Neboli vybrané žiadne položky

en: Select the type of the item on which applying this action
sk_SK: Vyberte typ položky, na ktorú chcete aplikovať túto akciu

[ctx: button]
en: Add to transfer list
sk_SK: Presunúť

[ctx: button]
en: Delete permanently but keep devices
sk_SK: Zmazať natrvalo ale ponechať zariadenia

[ctx: button]
en: Delete permanently and remove devices
sk_SK: Zmazať natrvalo a odstrániť zariadenia

en: Select the field that you want to update
sk_SK: Vyberte pole, ktoré chcete aktualizovať

en: or
sk_SK: alebo

en: default_value must be 0 or 1
sk_SK: default_value musí byť 0 alebo 1

en: default_value must be numeric
sk_SK: default_value musí byť číslo

note: TRANS: %s is 'Clean DB : rename tables' TRANS: %s is the table or item implied
en: Change of the database layout - %s
sk_SK: Zmena schémy databázy - %s

en: Task completed.
sk_SK: Ukončené.

en: Automatically generated by GLPI %s
sk_SK: Automaticky generované programom GLPI %s

note: TRANS: %s is the table or item to migrate TRANS: %s is 'Clean reservation entity link'
en: Data migration - %s
sk_SK: Migrácia dát - %s

en: Management type
sk_SK: Typ manažmentu

en: Microphone
sk_SK: Mikrofón

en: Speakers
sk_SK: Reproduktory

en: Network outlets for %s
sk_SK: Sieťové zásuvky pre %s

en: Network alias | Network aliases
sk_SK[0]: Sieťový alias
sk_SK[1]: Sieťové aliasy
sk_SK[2]: Sieťových aliasov

en: Add a network alias
sk_SK: Pridať sieťový alias

en: Computer's name
sk_SK: Názov počítača

en: Several network names available! Go to the tab 'Network Name' to manage them.
sk_SK: Niekoľko sieťových mien je dostupných! Choď do záložky 'Meno siete' pre ich správu

en: Add a network name
sk_SK: Pridať názov siete

en: Not associated
sk_SK: Nepriradené

en: Create a new network name
sk_SK: Vytvoriť nové sieťové meno

en: No network name found
sk_SK: Žiadne meno siete nebolo nájdené

en: Aggregation port
sk_SK: Agregačný port

en: Origin port
sk_SK: Pôvodný port

en: Alias port
sk_SK: Alias portu

en: Internet information
sk_SK: Informácie o internete

en: Common options
sk_SK: Všeobecné možnosti

en: Network port type to be added
sk_SK: Typ pridávaného sieťového portu

en: Add several ports
sk_SK: Pridať viacero portov

en: Network ports waiting for manual migration
sk_SK: Sieťový port čaká na manuálnu migráciu

en: No network port found
sk_SK: Nebol nájdený sieťový port

en: Port number | Ports number
sk_SK[0]: Číslo portu
sk_SK[1]: Čísla portov
sk_SK[2]: Čísla portov

en: Network port type
sk_SK: Typ sieťového portu

en: Dissociate a VLAN
sk_SK: Zrušiť priradenie VLAN

en: Connection by dial line - Dialup Port
sk_SK: Pripojenie pomocou vytáčanej linky - Dialup Port

en: Connected to
sk_SK: Pripojené k

en: Ethernet port
sk_SK: Ethernetový port

en: Ethernet port type
sk_SK: Typ ethernetového portu

en: Ethernet port speed
sk_SK: Rýchlosť ethernetového portu

en: Multimode fiber
sk_SK: Mnohovidové optické vlákno

en: Single mode fiber
sk_SK: Jednovidové optické vlákno

en: No options available for this port type.
sk_SK: Žiadne dostupné voľby pre tento typ portu

en: Virtual ports
sk_SK: Virtuálne porty

en: Local network port
sk_SK: Lokálny sieťový port

en: this port
sk_SK: tento port

en: No network card available
sk_SK: Žiadne sieťové karty nie sú dostupné

en: Equipment without network card
sk_SK: Zariadenie bez sieťovej karty

en: item not linked to an object
sk_SK: položka nie je spojená s objektom

note: TRANS: %1$s and %2$s are links
en: %1$s on %2$s
sk_SK: %1$s  %2$s

en: Without name
sk_SK: Bez názvu

en: Not connected.
sk_SK: Nepripojené.

en: Local loop port
sk_SK: Port lokálnej slučky

en: Network port migration
sk_SK: Migrácia sieťového portu

en: Undefined interface
sk_SK: Nedefinované rozhranie

en: Invalid network (already defined or with invalid addresses)
sk_SK: Neplatná sieť (je už nadefinovaná alebo má neplatné adresy)

en: Gateway not include inside the network
sk_SK: Brána nie je uvedená vo vnútri siete

en: Transform this network port to
sk_SK: Zmeň tento sieťový port na

en: Network port information conflicting with %s
sk_SK: Informácie o sieťovom porte sú v konflikte s %s

en: Invalid address or netmask
sk_SK: Neplatná adresa alebo sieťová maska

en: No conflicting network
sk_SK: Žiadna konfliktná sieť

en: you may have to add a network
sk_SK: budete musieť pridať sieť

en: Append a correct gateway to the network %s
sk_SK: Pridajte správnu bránu k sieti %s

en: Unknown network
sk_SK: Neznáma sieť

en: Add a network
sk_SK: Pridať sieť

en: Add a correct IP to the network port
sk_SK: Pridať korektnú IP sieťovému portu

en: Unknown network port
sk_SK: Neznámy sieťový port

en: I don't understand why this migration error is not deleted.
sk_SK: Nerozumiem prečo táto chyba prenosu nie je vymazaná

en: You can delete this migration error
sk_SK: Môžete zmazať túto chybu migrácie

en: At all events
sk_SK: V každom prípade

en: Network address
sk_SK: Sieťová adresa

en: Unknown interface
sk_SK: Neznáme rozhranie

en: Wifi mode
sk_SK: mód Wifi

en: Wifi protocol version
sk_SK: verzia Wifi protokolu

note: TRANS: Always plural
en: Note | Notes
sk_SK[0]: Poznámka
sk_SK[1]: Poznámky
sk_SK[2]: Poznámky

en: Creation date
sk_SK: Dátum vytvorenia

en: Last updater
sk_SK: Posledná aktualizácia od

en: Last update by %1$s on %2$s
sk_SK: Posledná aktualizácia %1$s  %2$s

en: Create by %1$s on %2$s
sk_SK: Vytvorený %1$s  %2$s

en: Notification method
sk_SK: Metóda upozornenia

en: Event | Events
sk_SK[0]: Udalosť
sk_SK[1]: Udalosti
sk_SK[2]: Udalosti

en: Mail test
sk_SK: Test emailu

en: This is a test email.
sk_SK: Toto je testovací email.

en: Failed to send test email to administrator
sk_SK: Chyba pri odoslaní emailu administrátorovi

en: Test email sent to administrator
sk_SK: Testovací email bol poslaný administrátorovi

en: Error inserting email to queue
sk_SK: Chyba pri vkladaní emailu do fronty

en: Response name (if needed)
sk_SK: Meno pre odpoveď (ak je potrebné)

en: Add documents into ticket notifications
sk_SK: Pridať dokumenty do oznámení o požiadavke

en: The PHP mail function is unknown or is not activated on your system.
sk_SK: Funkcia PHP mail nenájdená alebo nieje vo vašom systéme aktívna.

en: The use of a SMTP is needed.
sk_SK: Je potrebné použiť server SMTP.

en: Way of sending emails
sk_SK: Spôsob odosielania emailov

en: SMTP host
sk_SK: SMTP server

en: SMTP login (optional)
sk_SK: Prihlásenie SMTP (voliteľné)

en: SMTP password (optional)
sk_SK: Heslo SMTP

en: Send a test email to the administrator
sk_SK: Poslať testovací email administrátorovi

en: Cartridges alarm
sk_SK: Upozornenie o tonerových náplniach

en: Remaining
sk_SK: Zostávajúce

en: New change
sk_SK: Nová zmena

en: Update of a change
sk_SK: Aktualizácia zmeny

en: Change solved
sk_SK: Zmena vyriešená

en: Validation request
sk_SK: Požiadavka na schválenie

en: Validation request answer
sk_SK: Odpoveď na požiadavku na schválenie

en: New task
sk_SK: Nová úloha

en: Update of a task
sk_SK: Aktualizácia úlohy

en: Deletion of a task
sk_SK: Zmazanie úlohy

en: Closure of a change
sk_SK: Uzatvorenie zmeny

en: Deleting a change
sk_SK: Vymazanie zmeny

note: TRANS: %s is the user name
en: An approval request has been submitted by %s
sk_SK: Používateľ %s podal požiadavku na schválenie

note: TRANS: %s is the user name
en: An answer to an an approval request was produced by %s
sk_SK: Odpoveď na požiadavku na schválenie bola vytvorená používateľom  %s

en: Validation | Validations
sk_SK[0]: Schválenie
sk_SK[1]: Schválenia
sk_SK[2]: Schválenia

en: A validation request has been submitted
sk_SK: Požiadavka na schválenie bola podaná

en: An answer to a validation request was produced
sk_SK: Odpoveď na požiadavku na schválenie bola vytvorená

en: Problem | Problems
sk_SK[0]: Problém
sk_SK[1]: Problémy
sk_SK[2]: Problémy

en: Manager of group
sk_SK: Manažér skupiny

en: Group except manager users
sk_SK: Skupina okrem mamanžérov

en: Administrator
sk_SK: Administrátor

en: Entity administrator
sk_SK: Administrátor subjektu

en: Former technician in charge of the ticket
sk_SK: Predchádzajúci technik, ktorý mal požiadavku na starosti

en: Manager of the group in charge of the ticket
sk_SK: Manažér skupiny, ktorá má na starosti požiadavku

en: Requester group manager
sk_SK: Manažér skupín žiadateľov

en: Requester group except manager users
sk_SK: Skupina žiadateľov okrem manažérov

en: Technician in charge of the ticket
sk_SK: Technik, ktorý má túto požiadavku na starosti

en: Hardware user
sk_SK: Používateľ hardvéru

en: Watcher group manager
sk_SK: Manažér skupiny pozorovateľov

en: Watcher group except manager users
sk_SK: Skupina pozorovateľov okrem manažérov

en: Technician in charge of the task
sk_SK: Technik, ktorý má túto úlohu na starosti

en: Task author
sk_SK: Autor úlohy

en: Followup author
sk_SK: Autor poznatku

en: Requester ID
sk_SK: ID žiadateľa

en: Requester location
sk_SK: Umiestnenie žiadateľa

en: Assigned to technicians
sk_SK: Priradené k technikom

en: Assigned to groups
sk_SK: Priradené ku skupinám

en: Number of unresolved items
sk_SK: Počet nevyriešených položiek

en: No defined category
sk_SK: Kategória nie je definovaná

en: Web link to approval the solution
sk_SK: Webový odkaz na schválenie riešenia

en: Status value in database
sk_SK: Hodnota stavu v databáze

en: Consumables alarm
sk_SK: Upozornenie o spotrebnom materiáli

en: End of contract
sk_SK: Koniec zmluvy

en: Periodicity notice
sk_SK: Upozornenie na obnovenie

en: Contracts alarm
sk_SK: Upozornenie o zmluvách

en: Contract expired since the
sk_SK: Zmluva je expirovaná od

en: Contract with notice since the
sk_SK: Zmluva s poznámkou od

en: Contract reached the end of a period since the
sk_SK: Zmluva dosiahla koniec trvania od

en: Contract with notice for the current period since the
sk_SK: Zmluva s upozornením pre aktuálne obdobie od

en: The following automatic actions are in error. They require intervention.
sk_SK: Nasledujúce automatické akcie hlásia chybu. Je potrebný zásah.

en: Desynchronization MySQL replica
sk_SK: Rozsynchronizácia MySQL replikácie

en: Can't connect to the database.
sk_SK: Nemôžem sa pripojiť k databáze.

en: Slave database out of sync!
sk_SK: Podriadená databáza mimo synchronizácie!

en: The slave database is desynchronized. The difference is of:
sk_SK: Slave databáza je nesynchronizovaná. Rozdiel je v:

en: Alert on duplicate record
sk_SK: Upozornenie na duplicitný záznam

en: Update the item
sk_SK: aktualizovať položku

en: Item successfully added but duplicate record on
sk_SK: Položka úspešne pridaná ale je to duplicitný záznam

en: Intended action
sk_SK: Plánovaná akcia

en: Expiration date
sk_SK: Dátum expirácie

en: Receiver errors
sk_SK: Chyby emailovej brány

en: New problem
sk_SK: Nový problém

en: Update of a problem
sk_SK: Aktualizácia problému

en: Problem solved
sk_SK: Problém vyriešený

en: Closure of a problem
sk_SK: Uzatvorenie problému

en: Deleting a problem
sk_SK: Zmazanie problému

en: Causes
sk_SK: Príčiny

en: Symptoms
sk_SK: Symptómy

en: New project
sk_SK: Nový projekt

en: Update of a project
sk_SK: Aktualizovať projekt

en: Deletion of a project
sk_SK: Zmazanie projektu

en: Manager group
sk_SK: Manažérska skupina

en: Manager of manager group
sk_SK: Manažér skupiny manažérov

en: User of project team
sk_SK: Užívateľ projektového týmu

en: Group of project team
sk_SK: Skupina projektového týmu

en: Manager of group of project team
sk_SK: Manažér skupiny projektového týmu

en: Contact of project team
sk_SK: Kontakt projektového týmu

en: Supplier of project team
sk_SK: Dodávateľ projektového týmu

en: Code
sk_SK: Kód

en: Planned start date
sk_SK: Plánovaný dátum začatia

en: Planned end date
sk_SK: Plánovaný dátum ukončenia

en: Real start date
sk_SK: Reálny dátum začatia

en: Real end date
sk_SK: Reálny dátum ukončenia

en: Percent done
sk_SK: Hotovo percent

en: Planned duration
sk_SK: Plánované trvanie

en: Effective duration
sk_SK: Skutočné trvanie

[ctx: quantity]
en: Number of team members
sk_SK: Počet členov týmu

en: Team member | Team members
sk_SK[0]: Člen týmu
sk_SK[1]: Členovia týmu
sk_SK[2]: Členovia týmu

en: Project team | Project teams
sk_SK[0]: Projektový tým
sk_SK[1]: Projektové týmy
sk_SK[2]: Projektové týmy

en: New project task
sk_SK: Nová projektová úloha

en: Update of a project task
sk_SK: Aktualizovať úlohu projektu

en: Deletion of a project task
sk_SK: Zmazanie úlohy projektu

en: Project team user
sk_SK: Člen projektového týmu

en: Project team group
sk_SK: Skupina projektového týmu

en: Project | Projects
sk_SK[0]: Projekt
sk_SK[1]: Projekty
sk_SK[2]: Projekty

en: Tickets duration
sk_SK: Dĺžka trvania požiadaviek

en: New reservation
sk_SK: Nová rezervácia

en: Update of a reservation
sk_SK: Aktualizácia rezervácie

en: Deletion of a reservation
sk_SK: Zmazanie rezervácie

en: Reservation expired
sk_SK: Rezervácia expirovala

en: Update of a ticket
sk_SK: Aktualizácia požiadavky

en: Ticket solved
sk_SK: Vyriešená požiadavka

en: Solution rejected
sk_SK: Riešenie odmietnuté

en: New followup
sk_SK: Nový poznatok

en: Update of a followup
sk_SK: Aktualizovanie poznatku

en: Deletion of a followup
sk_SK: Vymazanie poznatku

en: Closing of the ticket
sk_SK: Uzavretie požiadavky

en: Deletion of a ticket
sk_SK: Zmazanie požiadavky

en: Not solved tickets
sk_SK: Nevyriešené požiadavky

en: Automatic reminders of SLAs
sk_SK: Automatické pripomienky SLAs

en: Satisfaction survey answer
sk_SK: Odpoveď prehľadu spokojnosti

note: TRANS: %s is the number of days before auto closing
en: Without a reply, the ticket will be automatically closed after %s day | Without a reply, the ticket will be automatically closed after %s days
sk_SK[0]: Bez odpovede bude požiadavka automaticky uzatvorená po %s dni
sk_SK[1]: Bez odpovede bude požiadavka automaticky uzatvorená po %s dňoch
sk_SK[2]: Bez odpovede bude požiadavka automaticky uzatvorená po %s dňoch

[ctx: quantity]
en: Number of followups
sk_SK: Počet poznatkov

[ctx: quantity]
en: Number of linked tickets
sk_SK: Počet spojených požiadaviek

en: Solution rejection comment
sk_SK: Popis odmietnutia riešenia

en: Solution rejection date
sk_SK: Dátum odmietnutia riešenia

en: Creation date of the satisfaction survey
sk_SK: Dátum vytvorenia prehľadu spokojnosti

en: Response date to the satisfaction survey
sk_SK: Dátum odpovede na prehľad spokojnosti

en: Comments to the satisfaction survey
sk_SK: Komentáre k prehľadu spokojnosti

en: Invitation to fill out the survey
sk_SK: Pozvánka vyplniť prieskum spokojnosti

en: Followup | Followups
sk_SK[0]: Poznatok
sk_SK[1]: Poznatky
sk_SK[2]: Poznatky

en: Linked ticket | Linked tickets
sk_SK[0]: Spojená požiadavka
sk_SK[1]: Spojené požiadavky
sk_SK[2]: Spojené požiadavky

en: You have been made a request to reset your account password.
sk_SK: Vytvorili ste požiadavku na zresetovanie hesla k vášmu účtu.

en: Just follow this link (you have one day):
sk_SK: Nasleduj tento link (máš na to jeden deň) :

en: Template translation | Template translations
sk_SK[0]: Preklad šablóny
sk_SK[1]: Preklad šablón
sk_SK[2]: Preklad šablón

en: Show list of available tags
sk_SK: Zobraziť zoznam dostupných tagov

en: Email text body
sk_SK: Textové telo emailu

en: (leave the field empty for a generation from HTML)
sk_SK: (nechajte pole prázdne pre generovanie z HTML)

en: Email HTML body
sk_SK: HTML telo emailu

en: Default translation
sk_SK: Východzí preklad

en: Label
sk_SK: Návestie

en: Possible values
sk_SK: Možná(é) hodnota(y)

en: List of values
sk_SK: Zoznam hodnôt

en: Single value
sk_SK: Samostatná hodnota

en: Preview
sk_SK: Náhľad

en: Refused email | Refused emails
sk_SK[0]: Odmietnutý email
sk_SK[1]: Odmietnuté emaily
sk_SK[2]: Odmietnutých emailov

en: Delete emails
sk_SK: Vymazať email(y)

en: From email header
sk_SK: Z hlavičky emailu

en: To email header
sk_SK: Hlavička emailu To

en: Subject email header
sk_SK: Hlavička emailu Subject

en: Mails receiver
sk_SK: Príjemca e-mailov

en: Message-ID email header
sk_SK: Hlavička emailu Message-ID

en: Reason of rejection
sk_SK: Dôvod odmietnutia

en: Unable to affect the email to an entity
sk_SK: Nemožno ovplyvniť email pre subjekt

en: Email not found. Impossible import
sk_SK: Email nenájdený. Import nie je možný.

en: Brand
sk_SK: Označiť

[ctx: quantity]
en: Number of lines
sk_SK: Počet riadkov

en: Flags
sk_SK: Rozhrania

en: Headset
sk_SK: Sluchátka

en: Speaker
sk_SK: Reproduktor

en: The user is busy at the selected timeframe.
sk_SK: Používateľ je zaneprázdnený vo vybranom časovom okne.

en: Week
sk_SK: Týždeň

en: Month
sk_SK: mesiac

en: Download the planning in Ical format
sk_SK: Stiahnuť kalendár vo formáte Ical

en: webcal:// synchronization
sk_SK: webcal:// Synchronizácia

en: Caption
sk_SK: Vysvetlivky

en: Available
sk_SK: Voľný

en: Unavailable
sk_SK: Obsadený

en: Your planning
sk_SK: Moje plánovanie

note: TRANS: %1$s is the ticket, %2$s is the title
en: Ticket #%1$s %2$s
sk_SK: Požiadavka #%1$s %2$s

en: See personnal planning
sk_SK: Zobraziť osobné plánovanie

en: See schedule of people in my groups
sk_SK: Zobraziť plánovanie ľudí v mojej skupine

en: See all plannings
sk_SK: Zobraziť všetky plánovania

en: Planning reminder | Planning reminders
sk_SK[0]: Plánovanie pripomienky
sk_SK[1]: Plánovanie pripomienok
sk_SK[2]: Plánovanie pripomienok

en: %d week | %d weeks
sk_SK[0]: %d týždeň
sk_SK[1]: %d týždne
sk_SK[2]: %d týždňov

en: Plugins list
sk_SK: Zoznam pluginov

en: Author | Authors
sk_SK[0]: Autor
sk_SK[1]: Autori
sk_SK[2]: Autori

en: CSRF compliant
sk_SK: Zhoda s CSRF

[ctx: plugin]
en: Enabled
sk_SK: Zapnuté

[ctx: plugin]
en: Not installed
sk_SK: Neinštalované

en: To update
sk_SK: Aktualizovať

[ctx: plugin]
en: Installed / not configured
sk_SK: Inštalované / nenastavené

[ctx: plugin]
en: Installed / not activated
sk_SK: Inštalované / neaktivované

en: Error / to clean
sk_SK: Chyba / vyčistiť

[ctx: button]
en: Disable
sk_SK: Deaktivovať

[ctx: button]
en: Uninstall
sk_SK: Odinštalovať

en: Not CSRF compliant
sk_SK: Nezhoda s CSRF

[ctx: button]
en: Enable
sk_SK: Zapnúť

[ctx: button]
en: Clean
sk_SK: Zmazať

en: No plugin installed
sk_SK: Žiaden plugin nie je nainštalovaný

en: See the catalog of plugins
sk_SK: Pozri katalóg pluginov

en: Initial page counter
sk_SK: Počiatočný počet stránok

en: Current counter of pages
sk_SK: Aktuálny stav počítadla stránok

en: Serial
sk_SK: Sériový

en: Parallel
sk_SK: Paralelný

[ctx: status]
en: Processing (assigned)
sk_SK: Spracovanie (priradené)

[ctx: status]
en: Processing (planned)
sk_SK: Spracovanie (naplánované)

[ctx: status]
en: Solved
sk_SK: Vyriešené

en: Under observation
sk_SK: Prebieha skúmanie

en: Problems to be processed
sk_SK: Mne priradené problémy

en: Your problems in progress
sk_SK: Vaše problémy v procese spracovania

en: Problem followup
sk_SK: Prehľad problémov

note: TRANS: %d is the document number
en: %d associated document | %d associated documents
sk_SK[0]: %d priradený súbor
sk_SK[1]: %d priradených súborov
sk_SK[2]: %d priradených súborov

en: Last problems
sk_SK: Posledné problémy

note: TRANS : %d is the number of problems
en: Last %d problem | Last %d problems
sk_SK[0]: Posledný %d problém
sk_SK[1]: Posledné %d problémy
sk_SK[2]: Posledných %d problémov

en: No problem found.
sk_SK: Neboli nájdené žiadne problémy.

en: Problems on linked items
sk_SK: Problémy na pripojených položkách

en: Problem task | Problem tasks
sk_SK[0]: Úloha problému
sk_SK[1]: Úlohy problémov
sk_SK[2]: Úlohy problémov

en: Link Ticket/Problem | Links Ticket/Problem
sk_SK[0]: Väzba Požiadavka/Problém
sk_SK[1]: Väzby Požiadavka/Problém
sk_SK[2]: Väzby Požiadavka/Problém

en: Create a problem from this ticket
sk_SK: Vytvoriť problém z tejto požiadavky

en: Life cycles
sk_SK: Životné cykly

en: This profile is the last with write rights on profiles
sk_SK: Tento profil je posledný s právami na zápis do profilov

en: Deletion refused
sk_SK: Zmazanie odmietnuté

en: Global right
sk_SK: Globálne oprávnenia

en: Entity right
sk_SK: Práva subjektu

en: Default profile
sk_SK: Východzí profil

en: Profile's interface
sk_SK: Rozhranie

en: Update password
sk_SK: Aktualizovať heslo

en: Ticket creation form on login
sk_SK: Formulár pre pridanie požiadavky po prihlásení

en: Association
sk_SK: Priradenie

en: See hardware of my groups
sk_SK: Zobraz hardvér mojej skupiny

en: Link with items for the creation of tickets
sk_SK: Spojiť s položkami pre vytváranie požiadaviek.

en: Associable items to a ticket
sk_SK: Spojiteľné položky s požiadavkou

en: Default ticket template
sk_SK: Prednastavená šablóna požiadaviek

en: Public reminder | Public reminders
sk_SK[0]: Verejná pripomienka
sk_SK[1]: Verejné pripomienky
sk_SK[2]: Verejné pripomienky

en: Public RSS feed | Public RSS feeds
sk_SK[0]: Verejný RSS zdroj
sk_SK[1]: Verejné RSS zdroje
sk_SK[2]: Verejné RSS zdroje

en: Financial and administratives information
sk_SK: Finančné a administratívne informácie

en: Public bookmark | Public bookmarks
sk_SK[0]: Verejná záložka
sk_SK[1]: Verejné záložky
sk_SK[2]: Verejné záložky

en: Report | Reports
sk_SK[0]: Správa
sk_SK[1]: Správy
sk_SK[2]: Správy

en: Administration of reservations
sk_SK: Administrácia rezervácií

en: Recurrent tickets
sk_SK: Opakujúce sa požiadavky

en: Visibility
sk_SK: Viditeľnosť

en: From \ To
sk_SK: Z \ Na

en: Life cycle of tickets
sk_SK: Životný cyklus požiadaviek

en: Life cycle of problems
sk_SK: Životný cyklus problémov

en: Life cycle of changes
sk_SK: Životný cyklus zmien

en: Mail queue
sk_SK: Emailová fronta

en: Rules for assigning a computer to an entity
sk_SK: Pravidlá pre prevod počítača na objekt

en: Rules for assigning a ticket created through a mails receiver
sk_SK: Pravidlá pre priradzovanie požiadaviek cez emailové brány.

en: Rules for assigning a category to a software
sk_SK: Pravidlá pre priradenie kategórie k softvéru

en: Business rules for tickets (entity)
sk_SK: Obchodné pravidlá pre požiadavky (subjekt)

en: Dropdowns dictionary
sk_SK: Číselník rozbaľovacích ponúk

en: Software dictionary
sk_SK: Číselník softvéru

en: Printers dictionnary
sk_SK: Číselník tlačiarní

en: Search result display
sk_SK: Zobrazenie výsledkov vyhľadávania

en: Global dropdown | Global dropdowns
sk_SK[0]: Globálna rozbaľovacia ponuka
sk_SK[1]: Globálne rozbaľovacie ponuky
sk_SK[2]: Globálne rozbaľovacie ponuky

en: Entity dropdowns
sk_SK: Rozbaľovacie ponuky subjektu

en: Business rules for tickets
sk_SK: Firemné pravidlá pre požiadavky

en: No access
sk_SK: Bez prístupu

en: Write
sk_SK: Zapísať

en: All items
sk_SK: Všetky položky

en: My devices and all items
sk_SK: Moje zariadenia a všetky položky

en: Add an authorization to a user
sk_SK: Priradiť k subjektu

en: Recursive
sk_SK: Rekurzívne

en: D=Dynamic, R=Recursive
sk_SK: D=Dynamicky, R=Rekurzívne

en: No user found
sk_SK: Žiaden používateľ nenájdený

en: Authorization | Authorizations
sk_SK[0]: Autorizácia
sk_SK[1]: Autorizácie
sk_SK[2]: Autorizácie

en: See (actor)
sk_SK: Zobraziť (účatník)

en: My tasks
sk_SK: Moje úlohy

en: Show on global GANTT
sk_SK: Zobraziť na globálom GANTT

en: Sum of planned durations of tasks
sk_SK: Súčet plánovaných trvaní úloh

en: Sum of total effective durations of tasks
sk_SK: Súčet skutočných trvaní úloh

en: Add a team member
sk_SK: Pridať člena týmu

en: Member | Members
sk_SK[0]: Člen
sk_SK[1]: Členovia
sk_SK[2]: Členovia

en: Invalid items (no start or end date): %s
sk_SK: Neplatné položky (chýba dátum začiatku alebo konca): %s

en: January
sk_SK: Január

en: February
sk_SK: Február

en: March
sk_SK: Marec

en: April
sk_SK: Apríl

en: May
sk_SK: Máj

en: June
sk_SK: Jún

en: July
sk_SK: Júl

en: October
sk_SK: Október

en: Sunday
sk_SK: Nedeľa

en: Monday
sk_SK: Pondelok

en: Tuesday
sk_SK: Utorok

en: Wednesday
sk_SK: Streda

en: Thursday
sk_SK: Štvrtok

en: Friday
sk_SK: Piatok

en: Saturday
sk_SK: Sobota

en: Color
sk_SK: Farba

en: Project task | Project tasks
sk_SK[0]: Projektová úloha
sk_SK[1]: Projektové úlohy
sk_SK[2]: Projektové úlohy

en: Update (actor)
sk_SK: Aktualizovať (účatník)

en: Creator
sk_SK: Tvorca

[ctx: button]
en: Add a task
sk_SK: Pridať úlohu

en: Task team | Task teams
sk_SK[0]: Tým úlohy
sk_SK[1]: Týmy úlohy
sk_SK[2]: Týmy úlohy

en: Create a ticket from this task
sk_SK: Vytvoriť požiadavku z tejto úlohy

[ctx: button]
en: Send
sk_SK: Poslať

en: Expected send date
sk_SK: Očakávaný dátum odoslania

en: Send date
sk_SK: Dátum odoslania

en: Sender email
sk_SK: Email odosielateľa

en: Sender name
sk_SK: Meno odoslielateľa

en: Recipient email
sk_SK: Email príjimateľa

en: Recipient name
sk_SK: Meno prijímateľa

en: Reply-to email
sk_SK: Email pre odpoveď

en: Reply-to name
sk_SK: Meno pre odpoveď

en: Additional headers
sk_SK: Ďalšie hlavičky

en: Message ID
sk_SK: ID správy

en: Number of tries of sent
sk_SK: Počet pokusov o poslanie

en: Error in sending the email
sk_SK: Chyba pri odosielaní emailu

en: An email was sent to %s
sk_SK: Email bol odoslaný na %s

en: Send mails in queue
sk_SK: Poslať emaily vo fronte

en: Maximum emails to send at once
sk_SK: Maximálny počet emailov, ktoré je možné poslať naraz

en: Clean mail queue
sk_SK: Vyčistiť emailovú frontu

en: Days to keep sent emails
sk_SK: Počet dní na uchovanie odoslaných meailov

en: Registered ID (issued by PCI-SIG) | Registered IDs (issued by PCI-SIG)
sk_SK[0]: Registrované ID (vydané PCI-SIG)
sk_SK[1]: Registrované ID (vydané PCI-SIG)
sk_SK[2]: Registrované ID (vydané PCI-SIG)

en: Reminder | Reminders
sk_SK[0]: Pripomienka
sk_SK[1]: Pripomienky
sk_SK[2]: Pripomienky

en: Personal reminder | Personal reminders
sk_SK[0]: Moja pripomienka
sk_SK[1]: Moje pripomienky
sk_SK[2]: Moje pripomienky

en: Planning start date
sk_SK: Plánovaný počiatočný dátum

en: Planning end date
sk_SK: Plánovaný dátum ukončenia

en: Without title
sk_SK: Bez titulu

en: New note
sk_SK: Nová poznámka

en: Add to schedule
sk_SK: Pridať do plánovača

en: Default report
sk_SK: Východzia správa

en: By contract
sk_SK: Podľa zmluvy

en: By year
sk_SK: Podľa roku

en: Hardware financial and administrative information
sk_SK: Finančné a administratívne informácie o hardware

en: Other financial and administrative information (licenses, cartridges, consumables)
sk_SK: Iné finančné a administratívne informácie (licencie, náplne, spotrebný materiál)

en: Loan
sk_SK: Výpožičky

en: Select the report you want to generate
sk_SK: Zvoľte správu, ktorú chcete vygenerovať

en: Device 1
sk_SK: Zariadenie 1

en: Device 2
sk_SK: Zariadenie 2

en: Device name
sk_SK: Názov zariadenia

en: Default for tickets
sk_SK: Východzie pre požiadavky

en: Default for mail recipients
sk_SK: Východzie pre prijímateľov emailu

en: Be careful: there is no default value
sk_SK: Buď opatrný: tu nieje prednastavená hodnota

en: The required item is already reserved for this timeframe
sk_SK: Požadovaná položka je v tomto momente už rezervovaná.

en: Unknown error
sk_SK: Neznáma chyba

en: Back to planning
sk_SK: Späť na plánovanie

en: Device temporarily unavailable
sk_SK: Zariadenie nie je dočasne k dispozícii

en: All reservable devices
sk_SK: Všetky rezervovateľné zariadenia

en: Reserve
sk_SK: Zapísať

en: Reserve an item
sk_SK: Zapísať položku

en: Rehearsal
sk_SK: Pravidelnosť

[ctx: periodicity]
en: None
sk_SK: Žiadne

[ctx: periodicity]
en: Daily
sk_SK: Denne

[ctx: periodicity]
en: Weekly
sk_SK: Týždenne

[ctx: periodicity]
en: Monthly
sk_SK: Mesačne

en: Delete all rehearsals
sk_SK: Zmazať všetky opakovania

en: Current and future reservations
sk_SK: Aktuálne a budúce rezervácie

en: No reservation
sk_SK: Žiadna rezervácia

en: See planning
sk_SK: Pozrieť sa na rezervácie

en: Past reservations
sk_SK: Skončené rezervácie

en: Reservable item | Reservable items
sk_SK[0]: Rezervovateľná položka
sk_SK[1]: Rezervovateľné položky
sk_SK[2]: Rezervovateľné položky

en: Make unavailable
sk_SK: Kliknite pre zneprístupnenie

en: Make available
sk_SK: Kliknite pre sprístupnenie

en: Prohibit reservations
sk_SK: Zakázať rezervácie

en: Are you sure you want to return this non-reservable item?
sk_SK: Naozaj chcete vrátiť túto nerezervovateľnú položku?

en: That will remove all the reservations in progress.
sk_SK: Odstráni všetky otvorené rezervácie.

en: Authorize reservations
sk_SK: Povoliť rezervácie

en: Modify the comment
sk_SK: Upraviť komentár

en: See all reservable items
sk_SK: Zobraziť všetky rezervovateľné položky

en: Find a free item in a specific period
sk_SK: Nájsť voľnú položku vo vybranom období

en: Device reservations expiring today
sk_SK: Rezervácie, ktoré dnes vypršia

en: Send reservation alert failed
sk_SK: Odoslanie upozornenia na rezerváciu zlyhalo

en: Make a reservation
sk_SK: Rezervovať

en: Personal RSS feed | Personal RSS feed
sk_SK[0]: Osobný RSS zdroj
sk_SK[1]: Osobné RSS zdroje
sk_SK[2]: Osobné RSS zdroje

en: Error
sk_SK: Chyba

en: Number of items displayed
sk_SK: Počet zobrazených položiek

en: Refresh rate
sk_SK: Obnovovacia frekvencia

en: Error retrieving RSS feed
sk_SK: Chyba pri načítavaní RSS zdroja

en: RSS feeds found
sk_SK: Nájdené RSS zdroje

[ctx: button]
en: Use
sk_SK: Použiť

note: TRANS: short for : Assign a ticket
en: Assign
sk_SK: Priradiť

en: Assign the value from regular expression
sk_SK: Priradiť hodnotu z regulárneho výrazu

en: Add the result of regular expression
sk_SK: Pridať výsledok regulárneho výrazu

en: Assign: equipment by IP address
sk_SK: Priradiť: vybavenie podľa IP adresy

en: Assign: equipment by name + domain
sk_SK: Priradiť: vybavenie podľa názvu + domény

en: Assign: equipment by MAC address
sk_SK: Priradiť: zariadenia podľa MAC adresy

en: Recalculate
sk_SK: Prepočítať

en: Send
sk_SK: Poslať

en: Copy from user
sk_SK: Kopírovať z používateľa

en: Copy from item
sk_SK: Kopírovať z položky

en: Dictionary | Dictionaries
sk_SK[0]: Číselník
sk_SK[1]: Číselníky
sk_SK[2]: Číselníky

en: Peripheral type | Peripheral types
sk_SK[0]: Typ periférií
sk_SK[1]: Typy periférií
sk_SK[2]: Typy periférií

en: Rules management
sk_SK: Správa pravidiel

en: Position
sk_SK: Pozícia

en: Logical operator
sk_SK: Logický operátor

en: and
sk_SK: a

en: It is possible to affect the result of a regular expression using the string #0
sk_SK: Výsledok regulérneho výrazu môžete ovplyvniť použitím reťazca #0

en: Add a new action
sk_SK: Pridať novú akciu

en: Action type
sk_SK: Typ akcie

en: Add a new criteria
sk_SK: Pridať nové kritérium

en: Condition
sk_SK: Podmienka

en: Reason
sk_SK: Dôvod

en: Result details
sk_SK: Detaily rozhodnutia

en: Rule results
sk_SK: Výsledky pravidla

en: Result of the regular expression
sk_SK: Výsledok regulárneho výrazu

en: Key
sk_SK: Kľúč

en: Rules using the object have been disabled.
sk_SK: Pravidlá používajúce objekt boli vypnuté.

en: Rules list
sk_SK: Zoznam pravidiel

en: The engine stops on the first checked rule.
sk_SK: Systém zastaví na prvom kontrolovanom pravidle.

en: The engine treats all the rules.
sk_SK: Všetky pravidlá sú spracovávané.

en: The engine passes the result of a rule to the following one.
sk_SK: Systém predal výsledok pravidla následujúcemu pravidlu

en: Test rules engine
sk_SK: Test funkčnosti pravidiel

en: Replay the dictionary rules
sk_SK: Znovu spustiť pravidlá z číselníka

en: Import rules from a XML file
sk_SK: Importovať pravidlá z XML súboru

en: Successful importation
sk_SK: Úspešný import

en: No element to be tested
sk_SK: Žiadna položka nie je k dispozícii na testovanie

en: Inactive
sk_SK: Neaktívne

note: TRANS: %s is the entity name
en: Rules applied: %s
sk_SK: Pravidlá aplikované: %s

note: TRANS: %s is the entity name
en: Local rules: %s
sk_SK: Lokálne pravidlá: %s

en: Rules applicable in the sub-entities
sk_SK: Pravidlá aplikovateľné na podriadené subjekty

en: is
sk_SK: je

en: is not
sk_SK: nie je

en: contains
sk_SK: obsahuje

en: does not contain
sk_SK: neobsahuje

en: starting with
sk_SK: začína s

en: finished by
sk_SK: ukončil

en: regular expression matches
sk_SK: Skontrolovať regulárny výraz

en: regular expression does not match
sk_SK: regulárny výraz neodpovedá

en: exists
sk_SK: existuje

en: does not exist
sk_SK: neexistuje

en: under
sk_SK: pod

en: not under
sk_SK: nie pod

en: Add a criterion
sk_SK: Pridať kritérium

en: Dictionnary of computer models
sk_SK: Číselník modelov PC

en: Dictionnary of computer types
sk_SK: Číselník typov PC

en: Replay rules on existing database started on %s
sk_SK: Opakovanie pravidiel na existujúcej databáze spustené %s

note: TRANS: %1$s is a row, %2$s is total rows
en: Replay rules on existing database: %1$s/%2$s
sk_SK: Opakovanie pravidiel na existujúcej databáze: %1$s/%2$s

en: Error replaying rules
sk_SK: Chyba pri opakovaní pravidiel

en: Replay rules on existing database ended on %s
sk_SK: Opakovanie pravidiel na existujúcej databáze skončené %s

en: Dictionary of manufacturers
sk_SK: Číselník výrobcov

en: Dictionnary of monitor types
sk_SK: Číselník typov monitorov

en: Dictionnary of networking equipment models
sk_SK: Číselník modelov sietí

en: Dictionnary of network equipment types
sk_SK: Číselník sieťových zariadení

en: Dictionnary of operating systems
sk_SK: Číselník operačných systémov

en: Dictionnary of service packs
sk_SK: Číselník opravných balíkov

en: Dictionnary of operating system versions
sk_SK: Číselník verzií OS

en: Dictionnary of device models
sk_SK: Číselník modelov zariadení

en: Dictionnary of device types
sk_SK: Číselník typov zariadení

en: Dictionnary of phone models
sk_SK: Číselník modelov telefónov

en: Dictionnary of phone types
sk_SK: Číselník typov telefónov

en: Dictionnary of printers
sk_SK: Číselník tlačiarní

en: To be unaware of import
sk_SK: Nie je si vedomý importu

note: TRANS: %1$s is a date, %2$s is a row, %3$s is total row, %4$s is memory
en: %1$s - replay rules on existing database: %2$s/%3$s (%4$s Mio)
sk_SK: %1$s - opakovanie pravidiel na existujúcej databáze: %2$s/%3$s (%4$s MB)

en: Dictionnary of printer models
sk_SK: Číselník modelov tlačiarní

en: Dictionnary of printer types
sk_SK: Číselník typov tlačiarní

note: TRANS: plural for software TRANS: software in plural
en: Dictionnary of software
sk_SK: Číselník softvéru

en: Publisher
sk_SK: Vydavateľ

en: Associable to a ticket
sk_SK: Priraditeľné k požiadavke

en: Warning before running rename based on the dictionary rules
sk_SK: Upozornenie pred spustením premenovania podľa číselníka

en: Warning! This operation can put merged software in the dustbin.<br>Sure to notify your users.
sk_SK: Upozornenie! Táto operácia môže zahodiť zlúčený software do koša.<br>Určite informujte vašich používateľov..

en: Manufacturer choice
sk_SK: Voľba výrobcu

en: Replay dictionary rules for manufacturers (----- = All)
sk_SK: Znovu spustiť pravidlá číselníka výrobcov (----- = Všetci)

en: Software deleted by GLPI dictionary rules
sk_SK: Softvér zmazaný GLPI číselníkom

en: Rules for import and link computers
sk_SK: Pravidlá pre import a spájanie počítačov

en: Target entity for the computer
sk_SK: Cieľový subjekt pre počítač

en: Find computers in GLPI having the status
sk_SK: Nájdi počítače s týmto stavom

en: Subnet
sk_SK: Podsieť

en: Link if possible
sk_SK: Spojiť, ak je to možné

en: Link if possible, otherwise imports declined
sk_SK: Spojiť, ak je to možné, ináč import odmietnuť

en: Yes if equal
sk_SK: Áno, ak je rovný

en: Yes if empty
sk_SK: Áno, ak je prázdny

en: is already present in GLPI
sk_SK: sa už nachádza v GLPI

en: is empty in GLPI
sk_SK: je prázdny v GLPI

en: Rules for assigning an item to an entity
sk_SK: Pravidlá pre priradenie položky k subjektu

en: Email body
sk_SK: Telo emailu

en: In-Reply-To email header
sk_SK: Hlavička emailu In-Reply-To

en: X-Priority email header
sk_SK: Hlavička emailu X-Priority

en: X-Auto-Response-Suppress email header
sk_SK: Hlavička emailu X-Auto-Response-Suppress

en: Auto-Submitted email header
sk_SK: Hlavička emailu Auto-Submitted

en: X-UCE-Status email header
sk_SK: Hlavička emailu X-UCE-Status

en: Received email header
sk_SK: Hlavička emailu Received

en: Known mail domain
sk_SK: Známe emailové domény

en: User featuring the profile
sk_SK: Používateľ využíva profil

en: User featuring a single profile
sk_SK: Používateľ podporuje jednoduchý profil

en: User with a single profile
sk_SK: Používateľ s jednoduchým profilom

en: Entity from domain
sk_SK: Subjekt z domény

en: Entity from TAG
sk_SK: Subjekt z TAG

en: Entity based on user's profile
sk_SK: Subjekt založený na používateľskom profile

en: Automatic user assignment
sk_SK: Automatické priradenie používateľa

en: Global criteria
sk_SK: Globálne kritéria

en: Imported group from an LDAP directory
sk_SK: Naimportovaná skupina z LDAP adresára

en: Entity based on LDAP information
sk_SK: Subjekt založený na LDAP informacii

en: Entity from mail domain
sk_SK: Subjekt z emailovej domény

en: Entity from complete name
sk_SK: Subjekt z celého mena

en: LDAP criteria
sk_SK: LDAP kritéria

en: Entities assignment
sk_SK: Priradenie subjektov

en: Rights assignment
sk_SK: Priradenie práv

en: Rights and entities assignment
sk_SK: Práva a priradenie subjektov

en: Rules for assigning a category to software
sk_SK: Pravidlá pre priradenie kategórie k softvéru

en: Requester in group
sk_SK: Žiadateľ v skupine

en: Item location
sk_SK: Umiestnenie položky

en: Ticket location
sk_SK: Umiestnenie požiadavky

en: Approval request to requester group manager
sk_SK: Požiadavka na schválenie manažérovi skupiny

en: Approval request to technician group manager
sk_SK: Požiadavka na schválenie manažérovi skupiny technikov

en: Business rules for ticket (entity parent)
sk_SK: Obchodné pravidlá pre požiadavky(rodičovský subjekt)

en: before
sk_SK: pred

en: after
sk_SK: po

en: You don't have right to connect
sk_SK: Nemáte oprávnenie pre pripojenie

en: You don't have access to this application because your account was deactivated or removed
sk_SK: Nemáte prístup k tejto aplikácii, pretože Váš účet bol deaktivovaný alebo zmazaný

en: tree structure
sk_SK: stromová štruktúra

en: The action you have requested is not allowed.
sk_SK: Akcia, ktorú požadujete nieje povolená

en: Maximum time to solve
sk_SK: Maximálny čas na vyriešenie

en: Minute | Minutes
sk_SK[0]: Minúta
sk_SK[1]: Minúty
sk_SK[2]: Minút

en: End of working day
sk_SK: Koniec pracovného dňa

en: Escalation level | Escalation levels
sk_SK[0]: Úroveň eskalácie
sk_SK[1]: Úrovne eskalácie
sk_SK[2]: Úrovne eskalácie

en: Add an escalation level
sk_SK: Pridať úroveň vystupňovania

en: Execution
sk_SK: Vykonanie

en: Automatic reminders of SLA
sk_SK: Automatické pripomienky SLA

en: + %d minute | + %d minutes
sk_SK[0]: + %d minúta
sk_SK[1]: + %d minúty
sk_SK[2]: + %d minút

en: - %d minute | - %d minutes
sk_SK[0]: - %d minúta
sk_SK[1]: - %d minúty
sk_SK[2]: - %d minút

en: Automatic actions of SLA
sk_SK: Automatické akcie z SLA

en: Merging
sk_SK: Zlúčenie

note: TRANS: a noun, (ex : this software is an upgrade of..)
en: Upgrade
sk_SK: Aktualizovať

note: TRANS: Indicator to know is all licenses of the software are valids
en: Valid licenses
sk_SK: Platné licencie

[ctx: quantity]
en: Number of installations
sk_SK: Počet inštalácií

en: Version name
sk_SK: Číslo verzie

en: Version comments
sk_SK: Komentáre k verzii

en: License name
sk_SK: Názov licencie

en: License serial number
sk_SK: Sériové číslo licencie

en: License inventory number
sk_SK: Inventárne číslo licencie

[ctx: phone]
en: Number of licenses
sk_SK: Počet licencií

en: License comments
sk_SK: Komentáre k licenciám

en: Never expire
sk_SK: Nikdy neexpiruje

[ctx: adjective]
en: Valid
sk_SK: Platná

en: Merge
sk_SK: Spojiť

en: Software deleted after merging
sk_SK: Softvér zmazaný po zlúčení

en: Purchase version
sk_SK: Zakúpená verzia

en: Version in use
sk_SK: Použiť verziu

en: On search engine, use "Expiration contains NULL" to search licenses with no expiration date
sk_SK: Pre vyhľadanie licencií bez expirácie použite vo vyhľadávaní "Expirácia obsahuje NULL"

en: Valid
sk_SK: Platná

en: Send alarms on expired licenses
sk_SK: Poslať upozornenia o expirovaných licenciách

note: TRANS: %1$s the license name, %2$s is the expiration date
en: License %1$s expired on %2$s
sk_SK: Licencia %1$s vypršala %2$s

en: Send licenses alert failed
sk_SK: Odoslanie upozornenia na licencie zlyhalo

[ctx: button]
en: Add a license
sk_SK: Pridať licenciu

[ctx: button]
en: Add a version
sk_SK: Pridať verziu

en: Real duration of treatment of the ticket
sk_SK: Reálna dĺžka spracovania požiadavky

en: Number of opened tickets
sk_SK: Počet otvorených požiadaviek

en: Number of solved tickets
sk_SK: Počet vyriešených požiadaviek

en: Number of closed tickets
sk_SK: Počet uzatvorených požiadaviek

en: Number of opened satisfaction survey
sk_SK: Počet otvorených prehľadov spokojnosti

en: Number of answered satisfaction survey
sk_SK: Počet zodpovedaných prehľadov spokojnosti

en: Average satisfaction
sk_SK: Priemerná spokojnosť

en: Average
sk_SK: Priemer

en: Average time to take into account
sk_SK: Priemerné trvanie zapísania požiadavky

en: Average time to closure
sk_SK: Priemerný čas uzavretia

en: Average real duration of treatment of the ticket
sk_SK: Priemerná reálna dĺžka spracovania požiadavky

en: Total real duration of treatment of the ticket
sk_SK: Celková reálna dĺžka spracovania požiadavky

en: No statistics are available
sk_SK: Žiadna štatistika nie je k dispozícii

en: Number of tickets
sk_SK: Počet požiadaviek

en: By ticket
sk_SK: Podľa požiadavky

en: By hardware characteristics
sk_SK: Podľa charakteristík hardvéru

en: By problem
sk_SK: Podľa problému

en: Select statistics to be displayed
sk_SK: Zvoľte štatistiku na zobrazenie

en: Keep status
sk_SK: Zachovať stav

en: Set status: %s
sk_SK: Nastav stav: %s

[ctx: button]
en: Add a contact
sk_SK: Pridať kontakt

en: Associated contact | Associated contacts
sk_SK[2]: Priradený kontakt

en: Associated contract | Associated contracts
sk_SK[0]: Priradený kontrakt
sk_SK[1]: Priradené kontrakty
sk_SK[2]: Priradené kontrakty

en: Create ticket
sk_SK: Vytvoriť požiadavku

en: Created tickets
sk_SK: Vytvorené požiadavky

en: No generated survey
sk_SK: Nevygenerovaný prieskum spokojnosti

en: Unknown ticket
sk_SK: Neznáma požiadavka

en: %1$s updates the item %2$s
sk_SK: %1$s aktualizoval položku %2$s

en: Add a new followup
sk_SK: Pridať nový poznatok

en: Approval request
sk_SK: Požiadavka na schválenie

[ctx: button]
en: Link tickets
sk_SK: Spojiť požiadavky

en: Response date
sk_SK: Dátum odpovede

en: Private followup
sk_SK: Osobný poznatok

en: Take into account time
sk_SK: Trvanie zapísania požiadavky

en: All linked tickets
sk_SK: Všetky spojené požiadavky

en: Duplicated tickets
sk_SK: Duplicitné požiadavky

en: Number of all linked tickets
sk_SK: Počet všetkých spojených požiadaviek

en: Number of duplicated tickets
sk_SK: Počet duplicitných požiadaviek

en: Tickets awaiting approval
sk_SK: Požiadavky čakajúce na schválenie

en: Check your personnal information
sk_SK: Skontrolujte si svoje osobné informácie

en: Describe the incident or request
sk_SK: Popíšte problém alebo požiadavku

en: Inform me about the actions taken
sk_SK: Informovať ma o vykonaných akciách

en: Submit message
sk_SK: Odoslať správu

en: The ticket will be added in the entity %s
sk_SK: Požiadavka bude pridaná do subjektu %s

en: Next escalation: %s
sk_SK: Ďalšia eskalácia: %s

en: The assignment of a SLA to a ticket causes the recalculation of the due date.
sk_SK: Priradenie SLA požiadavke spôsobilo prepočítanie termínu vyriešenia.

en: Escalations defined in the SLA will be triggered under this new date.
sk_SK: Eskalácie definované v SLA budú spúšťané pod týmto novým dátumom

en: Assign a SLA
sk_SK: Priradiť SLA

en: Close date
sk_SK: Dátum uzatvorenia

en: Reopen
sk_SK: Znovu otvoriť

en: File (%s)
sk_SK: Súbor (%s)

en: Your tickets to close
sk_SK: Požiadavky na uzavretie

en: Tickets to be processed
sk_SK: Mne priradené požiadavky

en: Your tickets in progress
sk_SK: Moje otvorené požiadavky

en: Your tickets to validate
sk_SK: Požiadavky na schválenie

en: Your rejected tickets
sk_SK: Moje zamietnuté požiadavky

note: TRANS: %d is the number of new tickets
en: %d new ticket | %d new tickets
sk_SK[0]: %d nová požiadavka
sk_SK[1]: %d nové požiadavky
sk_SK[2]: %d nových požiadaviek

en: No ticket found.
sk_SK: Žiadna úloha nebola nájdená.

en: Last tickets
sk_SK: Posledné požiadavky

en: New ticket for this item...
sk_SK: Nová požiadavka k tejto položke...

en: Last %d ticket | Last %d tickets
sk_SK[0]: Posledná %d požiadavka
sk_SK[1]: Posledné %d požiadavky
sk_SK[2]: Posledných %d požiadaviek

en: You don't have right to see all tickets
sk_SK: Nemáte oprávnenie na zobrazenie všetkých požiadaviek

en: Ticket on linked items | Tickets on linked items
sk_SK[0]: Požiadavka na spojené položky
sk_SK[1]: Požiadavky na spojené položky
sk_SK[2]: Požiadavky na spojené položky

en: No ticket in progress.
sk_SK: Žiadna požiadavka sa nespracováva

en: Assign equipment
sk_SK: Priradiť vybavenie

en: Automatic tickets closing
sk_SK: Automatické uzavretie požiadaviek

en: Generation of satisfaction surveys
sk_SK: Generovanie prehľadov spokojnosti

en: See my ticket
sk_SK: Zobraziť moje požiadavky

note: TRANS: short for : See tickets created by my groups
en: See group ticket
sk_SK: Zobraziť požiadavky skupiny

en: See tickets created by my groups
sk_SK: Zobraz požiadavky vytvorené mojou skupinou

en: See all tickets
sk_SK: Zobraziť všetky problémy

note: TRANS: short for : See assigned tickets (group associated)
en: See assigned
sk_SK: Zobraziť priradené

en: See assigned tickets
sk_SK: Zobraziť priradené požiadavky

en: Assign a ticket
sk_SK: Priradiť požiadavku

note: TRANS: short for : Steal a ticket
en: Steal
sk_SK: Prevziať

en: Steal a ticket
sk_SK: Prevziať požiadavku

en: To be in charge of a ticket
sk_SK: Vlastniť požiadavku

en: Change the priority
sk_SK: Zmena priority

note: TRANS: %s is tha document name
en: Added document: %s
sk_SK: Pridaný súbor: %s

en: Solution approved
sk_SK: Riešenie schválené

en: If you want to reopen the ticket, you must specify a reason
sk_SK: Ak chceš znovu otvoriť požiadavku, tak musíš špecifikovať dôvod.

en: If you reject the solution, you must specify a reason
sk_SK: Ak ste zamietli riešenie, musíte uviesť dôvod

en: Source of followup
sk_SK: Zdroj poznatku

en: Reopen the ticket
sk_SK: Znovu otvoriť požiadavku

en: No followup for this ticket.
sk_SK: Žiaden poznatok pre túto požiadavku

en: This week
sk_SK: Tento týždeň

en: Last week
sk_SK: Posledný týždeň

en: This month
sk_SK: Tento mesiac

en: Last month
sk_SK: Posledný mesiac

en: Approval of the solution
sk_SK: Schválenie riešenia

en: Approve the solution
sk_SK: Schváliť riešenie

en: Refuse the solution
sk_SK: Odmietnuť riešenie

en: Update all
sk_SK: Aktualizovať všetky

en: Add to all tickets
sk_SK: Pridať do všetkých požiadaviek

en: See private ones
sk_SK: Zobraziť osobné

en: Add followup (associated groups)
sk_SK: Pridať poznatky (priradené skupinám)

en: Add a followup to tickets of associated groups
sk_SK: Pridať poznatok do požiadaviek priradených skupinám

en: Update followups (author)
sk_SK: Aktualizovať poznatky (autor)

en: Add followup (requester)
sk_SK: Pridať poznatky (žiadateľ)

en: Add a followup to tickets (requester)
sk_SK: Pridať poznatok do požiadaviek (žiadateľ)

en: See public ones
sk_SK: Zobraziť verejné

en: Preliminary creation
sk_SK: Úvodné vytvorenie

note: TRANS: %s is the date of next creation
en: Next creation on %s
sk_SK: Ďalšie vytvorenie %s

en: Invalid frequency. It must be greater than the preliminary creation.
sk_SK: Neplatná periodicita. Musí byť väčšia ako úvodné vytvorenie.

note: TRANS: %s is a name
en: Failed to create recurrent ticket %s
sk_SK: Zlyhalo vytvorenie opakujúcej sa požiadavky %s

en: Ticket %d successfully created
sk_SK: Požiadavka %d úspešne vytvorená

en: Ticket creation failed (check mandatory fields)
sk_SK: Vytvorenie požiadavky zlyhalo (skontrolujte povinné polia)

en: Ticket creation failed (no template)
sk_SK: Vytvorenie požiadavky zlyhalo (no template)

en: Satisfaction with the resolution of the ticket
sk_SK: Spokojnosť s vyriešením požiadavky

en: Ticket task | Ticket tasks
sk_SK[0]: Úloha požiadavky
sk_SK[1]: Úlohy požiadaviek
sk_SK[2]: Úlohy požiadaviek

en: Hidden field | Hidden fields
sk_SK[0]: Skryté polia
sk_SK[1]: Skryté polia
sk_SK[2]: Skryté pole

en: Add a hidden field
sk_SK: Pridať skryté pole

en: Mandatory field | Mandatory fields
sk_SK[0]: Povinné pole
sk_SK[1]: Povinné polia
sk_SK[2]: Povinné polia

en: Add a mandatory field
sk_SK: Pridať povinné pole

en: Predefined field | Predefined fields
sk_SK[0]: Preddefinované pole
sk_SK[1]: Preddefinované polia
sk_SK[2]: Preddefinované polia

en: Add a predefined field
sk_SK: Pridať preddefinované pole

en: Linked to
sk_SK: Spojené s

en: Create for request
sk_SK: Vytvoriť pre požiadavku

en: Create a validation request for a request
sk_SK: Vytvoriť požiadavku na schválenie pre požiadavku

en: Create for incident
sk_SK: Vytvoriť pre poruchu

en: Create a validation request for an incident
sk_SK: Vytvoriť požiadavku na schválenie pre poruchu

en: Validate a request
sk_SK: Schváliť požiadavku

en: Validate an incident
sk_SK: Schváliť poruchu

en: Test done
sk_SK: Test dokončený

en: Results
sk_SK: Výsledky

en: Testing PHP Parser
sk_SK: Testovanie prekladača PHP

en: GLPI is not compatible with the option zend.ze1_compatibility_mode = On.
sk_SK: GLPI nie je kompaktabilné s funkciou zend.ze1_compatibility_mode = On.

en: PHP version is at least 5.3.0 - Perfect!
sk_SK: Verzia PHP je minimálne 5.3.0 - Výborne!

en: You must install at least PHP 5.3.0.
sk_SK: Musíte nainštalovať minimálne PHP 5.3.0

en: MySQL Improved extension test
sk_SK: Test

en: Ok - the MySQLi class exist - Perfect!
sk_SK: Ok - MySQLi trieda existuje - Perfektné!

en: You must install the MySQL Improved extension for PHP.
sk_SK: Musíte nainštalovať rozšírenie MySQL Improved pre PHP.

en: Sessions test
sk_SK: Test sedení

en: Your parser PHP is not installed with sessions support!
sk_SK: PHP nie je nainštalované s podporou sedení/sessions!

en: Sessions support is available - Perfect!
sk_SK: Podpora sedení je k dispozícii - výborne!

en: Make sure that sessions support has been activated in your php.ini
sk_SK: Uistite sa, že bola v súbore php.ini aktivovaná podpora sedení/sessions

en: Test session auto start
sk_SK: Testovanie session auto start

en: session.auto_start is activated. See .htaccess file in the GLPI root for more information.
sk_SK: session.auto_start je aktivne. Skontrolujte súbor .htaccess v root adresári GLPI pre viac informácií.

en: Test if Session_use_trans_sid is used
sk_SK: Test, či sa používa Session_use_trans_sid

en: You must desactivate the Session_use_trans_id option in your php.ini
sk_SK: V php.ini musíte deaktivovať voľbu Session_use_trans_id.

en: Ok - the sessions works (no problem with trans_id) - Perfect!
sk_SK: OK - sedenie funguje (bez problémov s trans_id) - Výborne!

en: magic_quotes_sybase extension test
sk_SK: Test rozšírenia magic_quotes_sybase

en: GLPI does not work with the magic_quotes_sybase option. Please turn it off and retry
sk_SK: GLPI nebude fungovať s voľbou magic_quotes_sybase; Vypnite ju prosím a skúste to znova

en: The magic_quotes_sybase option isn't active on your server - Perfect!
sk_SK: Voľba magic_quotes_sybase nie je na vašom serveri aktívna - výborne!

en: Test ctype functions
sk_SK: Test ctype funkcií

en: GLPI can't work correctly without the ctype functions
sk_SK: GLPI nemôže správne pracovať bez ctype funkcií

en: The functionality is found - Perfect!
sk_SK: Funkcie boli nájdené - výborne!

en: Test json functions
sk_SK: Test funkcií json

en: GLPI can't work correctly without the json_encode and json_decode functions
sk_SK: GLPI nemôže správne pracovať bez funkcií json_encode a json_decode

en: Mbstring extension test
sk_SK: Test rozšírenia mbstring

en: Mbstring extension of your parser PHP is not installed
sk_SK: Rozšírenie Mbstring pre vaše PHP nie je nainštalované

en: GD extension test
sk_SK: Test rozšírenia GD

en: GD extension of your parser PHP is not installed
sk_SK: Rozšírenie GD vášho PHP nieje nainštalované

en: Cryptography test
sk_SK: Test šifrovania

en: PHP >= 5.3.7 recommended, with crypt extension
sk_SK: PHP >= 5.3.7 odporúčané, s crypt rozšírením

en: Allocated memory test
sk_SK: Test alokovanej pamäte

en: Unlimited memory - Perfect!
sk_SK: Neobmedzená pamäť - Výborne!

en: Allocated memory
sk_SK: Alokovaná pamäť

en: A minimum of 64Mio is commonly required for GLPI.
sk_SK: Obvikle je pre GLPI požadované minimálne 64MB

en: Try increasing the memory_limit parameter in the php.ini file.
sk_SK: Skúste zvýšiť parameter memory_limit v súbore php.ini.

en: Allocated memory > 64Mio - Perfect!
sk_SK: Alokovaná pamäť > 64MB - Výborne!

note: TRANS: %s is mode name (Permissive, Enforcing of Disabled)
en: SELinux mode is %s
sk_SK: SELinux mód je %s

en: Kio
sk_SK: KiB

en: Gio
sk_SK: GiB

en: Tio
sk_SK: TiB

en: You have the latest available version
sk_SK: Používate najnovšiu dostupnú verziu

note: TRANS: %s is the error string
en: Connection failed. If you use a proxy, please configure it. (%s)
sk_SK: Spojenie zlyhalo. Ak používate proxy, prosím nastavte ho. (%s)

note: TRANS: %s is the error string
en: Failed to connect to the proxy server (%s)
sk_SK: Zlyhalo pripojenie na proxy server (%s)

en: No data available on the web site
sk_SK: Žiadne dáta nie sú k dispozícii na webstránke

note: TRANS: %s is the error string
en: Impossible to connect to site (%s)
sk_SK: Nieje možné sa pripojiť  na stránku(%s)

en: Connection options
sk_SK: Možnosti pripojenia

note: TRANS: imap_open option see http://www.php.net/manual/en/function.imap- open.php
en: DEBUG
sk_SK: Ladiť

en: Incoming mail folder (optional, often INBOX)
sk_SK: Adresár pre prichádzajúcu poštu (nepovinné, obvykle Doručená pošta)

note: TRANS: for mail connection system
en: Port (optional)
sk_SK: Port (voliteľně)

en: The action you have requested is not allowed. Reload previous page before doing action again.
sk_SK: Krok, ktorý požadujete nieje povolený. Znovu načítajte predchádzajúcu stránku pred znovu vykonaním daného kroku.

en: Software of computers
sk_SK: Softvér počítačov

en: If software are no longer used
sk_SK: Ak softvér nieje viac používaný

en: Links between printers and cartridge types and cartridges
sk_SK: Väzby medzi tlačiarňami, typmi náplní a náplňami

en: If the cartridge types are no longer used
sk_SK: Ak typy náplní sa už viacej nepoužívajú

en: Links between cartridge types and cartridges
sk_SK: Väzby medzi typmi náplní a náplňami

en: Links between consumable types and consumables
sk_SK: Väzby medzi typmi potrebného materiálu a spotrebným materiálom

en: Links between computers and volumes
sk_SK: Väzby medzi počítačmi a jednotkami

en: Direct connections
sk_SK: Priame spojenia

en: If monitors are no longer used
sk_SK: Ak monitory nie sú viac používané

en: If printers are no longer used
sk_SK: Ak tlačiarne nie sú viac používané

en: If devices are no longer used
sk_SK: Ak zariadenia nie sú viac používané

en: If phones are no longer used
sk_SK: Ak telefóny nie sú viac používané

en: If suppliers are no longer used
sk_SK: Ak dodávatelia nie sú viac používaný

en: Links between suppliers and contacts
sk_SK: Väzby medzi dodávateľmi a kontaktmi

en: If contacts are no longer used
sk_SK: Ak kontakty nie sú viac používané

en: If documents are no longer used
sk_SK: Ak súbory nie sú viacej potrebné

en: If contracts are no longer used
sk_SK: Ak zmluvy už nie sú používané

en: You can continue to add elements to be transferred or execute the transfer now
sk_SK: Môžete pokračovať v pridávaní položiek na presun alebo spustiť presun.

en: Think of making a backup before transferring items.
sk_SK: Pouvažujte o vytvorení zálohy pred vlastným presunom položiek.

en: Items to transfer
sk_SK: Položky na presunutie

en: Transfer mode
sk_SK: Mód presunu

en: To empty the list of elements to be transferred
sk_SK: Vyprázdniť zoznam položiek určených na presun

en: The login is not valid. Unable to add the user.
sk_SK: Neplatné prihlasovacie meno.

en: Unable to add. The user already exists.
sk_SK: Nie je možné pridať používateľa. Používateľ už existuje.

en: Error: the two passwords do not match
sk_SK: Chyba: heslo sa nesúhlasí

en: The file is not an image file.
sk_SK: Súbor nieje obrázok.

en: Add user...
sk_SK: Pridať používateľa...

en: ... From an external source
sk_SK: ... Z externého zdroja

en: Password confirmation
sk_SK: Potvrdenie hesla

en: Valid since
sk_SK: Platný od

en: Valid until
sk_SK: Platný do

note: TRANS: %s is the date of last sync
en: Last synchronization on %s
sk_SK: Posledná synchronizácia %s

en: User missing in LDAP directory
sk_SK: Používateľ chýba v LDAP adresári

en: Default entity
sk_SK: Východzí subjekt

en: Last login on %s
sk_SK: Posledné prihlásenie %s

en: Use GLPI in mode
sk_SK: Mód použitý GLPI

en: Normal
sk_SK: Normálne

en: Unable to update login. A user already exists.
sk_SK: Nie je možné aktualizovať prihlasovacie meno. Používateľ už existuje.

en: The login is not valid. Unable to update login.
sk_SK: Neplatné prihlasovacie meno.

en: Dissociate from a group
sk_SK: Zrušiť zo skupiny

en: Associate to a profile
sk_SK: Priradiť k profilu

en: Move to group
sk_SK: Presunúť do skupiny

[ctx: button]
en: Change the authentication method
sk_SK: Zmena autentifikačnej metódy

en: Last login
sk_SK: Posledné prihlásenie

en: LDAP directory for authentication
sk_SK: LDAP adresár pre autentifikáciu

en: Email server for authentication
sk_SK: Emailový server pre autentifikáciu

en: Last synchronization
sk_SK: Posledná synchronizácia

en: Deleted user in LDAP directory
sk_SK: Zmazaný používateľ v adresári LDAP

en: Number of tickets as requester
sk_SK: Počet požiadaviek ako žiadateľ

en: Number of written tickets
sk_SK: Počet zapísaných požiadaviek

en: Number of assigned tickets
sk_SK: Počet priradených požiadaviek

en: Import a user
sk_SK: Importovať používateľa

en: Automatically add a user of an external source
sk_SK: Automaticky pridať používateľa externého zdroja

en: Import from directories
sk_SK: Import z adresárov

en: Import from other sources
sk_SK: Import z iných zdrojov

en: Update authentification method to
sk_SK: Aktualizovať autentifikačnú metódu na

en: Please confirm your email address and enter your new password.
sk_SK: Prosím potvrďte váš email a zadajte vaše nové heslo.

en: Your password reset request has expired or is invalid. Please renew it.
sk_SK: Vaša požiadavka na vymazanie hesla vypršala alebo je neplatná. Prosím obnovte si ju.

en: Please enter your email address. An email will be sent to you and you will be able to choose a new password.
sk_SK: Prosím zapíšte sem svoju emailovú adresu. Bude vám zaslaný email, pomocou ktorého si budete môcť zadať nové heslo.

en: Reset password successful.
sk_SK: Resetovanie hesla uspešné.

en: The authentication method configuration doesn't allow you to change your password.
sk_SK: Konfigurácia autentifikácie vám nedovoľuje zmeniť si heslo.

en: Email address not found.
sk_SK: Emailová adresa nebola nájdená.

en: An email has been sent to your email address. The email contains information for reset your password.
sk_SK: Bol vám poslaný email. Tento email obsahuje informácie ako si zmeniť heslo.

en: User information
sk_SK: Informácie o používateľovi

en: Connection failed
sk_SK: pripojenie zlyhalo

en: Add users from an external source
sk_SK: Pridať používateľov z externého zdroja

note: TRANS: short for : Read method for user authentication and synchronization
en: Read auth
sk_SK: Prezerať autent.

en: Read user authentication and synchronization method
sk_SK: Prezerať metódy užívateľskej autentifikácie a synchronizácie

note: TRANS: short for : Update method for user authentication and synchronization
en: Update auth and sync
sk_SK: Aktualizovať autent. a sychr.

en: Update method for user authentication and synchronization
sk_SK: Aktualizovať metódu pre autentifikáciu a synchronizáciu používateľov

en: Default email
sk_SK: Prednastavený email

en: Managed
sk_SK: Spravované

en: Repeater
sk_SK: Opakovač

en: Secondary
sk_SK: Sekundárny

en: Automatic
sk_SK: Automatický

en: Infrastructure (with access point)
sk_SK: Infrastructure (s access pointom)

en: Ad-hoc (without access point)
sk_SK: Ad-hoc (bez AP)

en: Wifi network type
sk_SK: Typ Wifi siete

en: Unofficial translations are also available
sk_SK: Neoficiálne preklady sú taktiež k dispozícii

en: I have read and ACCEPT the terms of the license written above.
sk_SK: Prečítal(a) som si licenčné ujednanie napísané vyššie a SÚHLASÍM s ním.

en: I have read and DO NOT ACCEPT the terms of the license written above
sk_SK: Prečítal(a) som si licenčné ujednanie uvedené vyššie a NESÚHLASÍM s ním.

en: Continue
sk_SK: Pokračovať

en: Installation or update of GLPI
sk_SK: Inštalácia alebo aktualizácia GLPI

en: Choose 'Install' for a completely new installation of GLPI.
sk_SK: Pre novú inštaláciu GLPI zvoľte 'Inštalácia'.

en: Select 'Upgrade' to update your version of GLPI from an earlier version
sk_SK: Pre aktualizáciu GLPI zvoľte 'Aktualizovať'

en: Checking of the compatibility of your environment with the execution of GLPI
sk_SK: Kontrola kompatibility prostredia a GLPI

en: Do you want to continue?
sk_SK: Chceš pokračovať?

en: Database connection setup
sk_SK: Nastavenie pripojenia k databáze

en: Database connection parameters
sk_SK: Parametre pripojenia k databáze

en: Test of the connection at the database
sk_SK: Test pripojenia k databáze

en: Can't connect to the database
sk_SK: Nemôžem sa pripojiť k databáze

en: The server answered: %s
sk_SK: Server odpovedal: %s

en: The server or/and user field is empty
sk_SK: Server a/alebo políčko používateľa je prázdne

en: Database connection successful
sk_SK: Pripojenie k databáze bolo úspešné

en: Please select a database:
sk_SK: Zvoľte prosím databázu:

en: Create a new database or use an existing one:
sk_SK: Vytvoriť novú databázu alebo použiť jednu z existujúcich:

en: Please select the database to update:
sk_SK: Zvoľte databázu, ktorú chcete aktualizovať:

en: Initialization of the database
sk_SK: Inicializácia databázy

en: Impossible to use the database:
sk_SK: Nie je možné použiť databázu:

en: OK - database was initialized
sk_SK: OK - databáza bola inicializovaná

en: Impossible to write the database setup file
sk_SK: Nie je možný zápis do súboru s nastavením databázy

en: Database created
sk_SK: Databáza vytvorená

en: Error in creating database!
sk_SK: Chyba pri vytváraní databázy!

en: You didn't select a database!
sk_SK: Nezvolili ste databázu!

en: The installation is finished
sk_SK: Inštalácia bola dokončená

en: Default logins / passwords are:
sk_SK: Prednastavené mená/heslá sú:

en: glpi/glpi for the administrator account
sk_SK: glpi/glpi pre účet administrátora

en: tech/tech for the technician account
sk_SK: tech/tech pre účet technika

en: normal/normal for the normal account
sk_SK: normal/normal pre bežný účet

en: post-only/postonly for the postonly account
sk_SK: post-only/postonly pre účet len pre zápis požiadavky

en: You can delete or modify these accounts as well as the initial data.
sk_SK: Tieto účty môžete zmazať alebo upraviť, rovnako ako počiatočné dáta.

en: Use GLPI
sk_SK: Spustiť GLPI

en: Can't create the database connection file, please verify file permissions.
sk_SK: Nemôžem vytvoriť súbor s databázovým pripojením, overte prosím oprávnenia k súboru.

en: Beginning of the installation
sk_SK: Začiatok inštalácie

note: TRANS %s is step number
en: Step %d
sk_SK: Krok %d

en: Commercial
sk_SK: Komerčný

en: Renting
sk_SK: Úročenie

en: Leasing
sk_SK: Prenájmy

en: Insurance
sk_SK: Poistenie

en: Hardware support
sk_SK: Hardvérová podpora

en: Software support
sk_SK: Softvérová podpora

en: Service provided
sk_SK: Poskytované služby

note: TRANS: %s is the number of new version
en: Update to %s
sk_SK: Aktualizovať na %s

en: Direct
sk_SK: Priamo

en: Written
sk_SK: Zapísané

en: Data migration
sk_SK: Migrácia dát

en: Root entity
sk_SK: Root subjekt

[ctx: ticket]
en: New
sk_SK: Nový

en: Update successful, your database is up to date
sk_SK: Aktualizácia úspešná, vaša databáza je aktuálna

en: You must now proceed to updating your database content
sk_SK: Pre aktualizáciu obsahu vašej databázy musíte pokračovať

en: Continue?
sk_SK: Pokračovať?

en: Locations update
sk_SK: Aktualizácia umiestnenia

en: The new structure is hierarchical
sk_SK: Nová štruktúra je hierarchická

en: Provide a delimiter in order to automate the new hierarchy generation.
sk_SK: Poskytnite oddeľovací znak pre automatizované generovanie novej štruktúry.

en: You can also specify a root location which will include all the generated locations.
sk_SK: Môžete tiež určiť umiestnenie rootu, ktoré bude obsahovať všetky vytvorené umiestnenia.

en: Delimiter
sk_SK: Znak rozdelenia

en: Root location
sk_SK: Umiestnenie koreňového adresára.

en: Actual locations
sk_SK: Aktuálne umiestnenie

en: New hierarchy
sk_SK: Nová štruktúra

en: This is the new hierarchy. If it's complete approve it.
sk_SK: Toto je nová štruktúra. Schváľte ju ak je kompletná.

en: Impossible to accomplish an update by this way!
sk_SK: Takto nie je možné dokončiť aktualizáciu!!!

en: Go back to GLPI
sk_SK: Návrat späť do GLPI

en: Caution! You will update the GLPI database named: %s
sk_SK: Varovanie! Chystáte sa aktualizovať GLPI databázu s názvom: %s

en: All users having administrators rights have have been updated to 'super-admin' rights with the creation of his new user type.
sk_SK: Teraz majú všetci administrátori práva 'super-admin'. Tento nový typ používateľa bol automaticky pridaný.

en: Connection to database failed, verify the connection parameters included in config_db.php file
sk_SK: Pripojenie k databáze zlyhalo, overte parametre pripojenia obsiahnuté v súbore config_db.php
