GLPI Project - en to sl_SI translation catalogue (1486 entries)

en: GLPI - Authentication
sl_SI: GLPI - Prijava

en: Authentication
sl_SI: Prijava

en: Login
sl_SI: Uporabniško ime

en: Password
sl_SI: Geslo

[ctx: button]
en: Post
sl_SI: Objavi

en: Forgotten password?
sl_SI: Pozabljeno geslo?

en: You must activate the JavaScript function of your browser
sl_SI: Aktivirati morate JavaScript funkcijo v vašem brskalniku

en: You must accept cookies to reach this application
sl_SI: Morate sprejeti piškotke, da lahko pridete do aplikacije

en: Checking write permissions for session files
sl_SI: Preverjanje pravic pisanja za datoteke sej

en: Invalid use of session ID
sl_SI: Neveljavna uporaba ID seje

en: Access to the Frequently Asked Questions
sl_SI: Dostop do pogosto zastavljenih vprašanj

note: TRANS: %1$s is device name, %2$s is port name
en: %1$s - The port %2$s
sl_SI: %1$s - Vrata %2$s

note: TRANS: %1$s is a string (device name - port name...), %2$s is network outlet name
en: %1$s - Network outlet %2$s
sl_SI: %1$s - Omrežni vtičnici %2$s

en: Email followup
sl_SI: Opombe po e-mailu

en: Email | Emails
sl_SI[3]: Elektronske pošte

[ctx: button]
en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Comments
sl_SI: Komentarji

en: All
sl_SI: Vse

en: None
sl_SI: Nobeden

en: Warning
sl_SI: Opozorilo

note: TRANS: %1$s is address, %2$s is netmask
en: IP network: %1$s/%2$s
sl_SI: IP omrežje: %1$s/%2$s

en: First/last addresses: %1$s/%2$s
sl_SI: Prvi/zadnji naslovi: %1$s/%2$s

en: Gateway: %s
sl_SI: Prehod: %s

en: Enter the first letters (user, item name, serial or asset number)
sl_SI: Vnesite prve črke (uporabniško ime, predmet ali serijska številka)

en: Show all
sl_SI: Pokaži vse

en: Action | Actions
sl_SI[0]: Dejanje
sl_SI[1]: Dejanja
sl_SI[2]: Dejanja
sl_SI[3]: Dejanja

en: Availability
sl_SI: Razpoložljivost

en: Start date
sl_SI: Začetni datum

en: Period
sl_SI: Obdobje

en: Specify an end date
sl_SI: Navedi konec datuma

[ctx: Planning]
en: Reminder
sl_SI: Opomnik

en: Personal
sl_SI: Osebno

en: Set public
sl_SI: Nastavi javno

en: Public
sl_SI: Javno

en: Child entities
sl_SI: Podrejene entitete

en: Set personal
sl_SI: Nastavi zasebno

en: End date
sl_SI: Končni datum

en: By day
sl_SI: Po dnevu

en: Each month, same date
sl_SI: Vsak mesec, isti datum

en: Each month, same day of week
sl_SI: Vsak mesec, isti dan v tednu

en: Delete a global search criterion
sl_SI: Izbriši globalno iskalno merilo

en: My groups
sl_SI: Moje skupine

en: Add a search criterion
sl_SI: Dodaj iskalni kriterij

en: Add a global search criterion
sl_SI: Dodaj globalni iskalni kriterij

en: Show the dustbin
sl_SI: Pokaži koš

en: Don't show deleted items
sl_SI: Ne prikaži izbrisane elemente

en: Delete a search criterion
sl_SI: Izbriši iskalno merilo

en: Items seen
sl_SI: Predmeti videni

en: Choose an existing device
sl_SI: Izberi obstoječo napravo

en: and/or
sl_SI: in/ali

en: Add new devices
sl_SI: Dodaj novo napravo

en: No unaffected device !
sl_SI: Nobena neprizadeta naprava!

en: No restriction
sl_SI: Brez omejitve

en: Entity | Entities
sl_SI[0]: Entiteta
sl_SI[1]: Entitete
sl_SI[2]: Entitete
sl_SI[3]: Entitete

note: TRANS: %d is number of objects for the user
en: Processing
sl_SI: V obdelavi

en: Create survey after
sl_SI: Ustvari anketo po

en: As soon as possible
sl_SI: Takoj, ko bo mogoče

en: Disabled
sl_SI: Onemogočen

en: Valid tags
sl_SI: Veljavni označevalci (tagi)

en: Access denied
sl_SI: Dostop zavrnjen

en: Service is down for maintenance. It will be back shortly.
sl_SI: Storitev je nedosegljiva zaradi vzdrževanja. To bo spet kmalu.

en: Try again
sl_SI: Poizkusite ponovno

[ctx: button]
en: Upgrade
sl_SI: Nadgradi

en: Global
sl_SI: Globalno

en: Test successful
sl_SI: Test uspešen

en: Test failed
sl_SI: Test neuspešen

note: TRANS: %s is the description of the test
en: Test successful: %s
sl_SI: Test uspešen: %s

note: TRANS: %s is the name of the LDAP main server
en: Main server %s
sl_SI: Glavni strežnik %s

note: TRANS: %s is the description of the test
en: Test failed: %s
sl_SI: Test neuspešen: %s

note: TRANS: %s is the name of the LDAP replica server
en: Replicate %s
sl_SI: Kopiraj %s

en: External authentication sources
sl_SI: Viri zunanje prijave

en: Maintenance
sl_SI: Vzdrževanje podatkov

en: ERROR:
sl_SI: NAPAKA:

en: File %s not found.
sl_SI: Datoteka %s ni bila najdena.

note: TRANS: %s is the name of the file
en: Unauthorized access to the file %s
sl_SI: Neavtoriziran dostop do datoteke %s

note: TRANS: %s is the number of the byte
en: Unable to find the byte %s
sl_SI: Ne morem najti bajta. %s

note: TRANS: %s is the SQL query which generates the error
en: Mysql error starting from %s
sl_SI: Mysql napaka, ki se začne iz %s

en: The file already exists
sl_SI: Datoteka že obstaja

en: Automatic redirection, else click
sl_SI: Samodejno preusmerjanje, drugače kliknite

note: TRANS: %s is a file name
en: %s deleted
sl_SI: %s izbrisano

en: Check if a new version is available
sl_SI: Preveri če je nova različica na voljo

en: Deleted
sl_SI: Izbrisano

en: Backup the database?
sl_SI: Shrani bazo podatkov?

en: File
sl_SI: Datoteka

en: Size
sl_SI: Velikost

en: Date | Dates
sl_SI[3]: Datum

note: TRANS: %s is the filename
en: Delete the file %s?
sl_SI: Izbriši datoteko %s?

[ctx: button]
en: Delete permanently
sl_SI: Trajno izbriši

en: Restore
sl_SI: Obnovi

en: Download
sl_SI: Prenesi

en: Setup
sl_SI: Nastavitve

note: TRANS: %1$s is the user login, %2$s is the name of the item to add TRANS: %1$s is the user login, %2$s is the name of the item
en: %1$s adds the item %2$s
sl_SI: %1$s doda predmet %2$s

note: TRANS: %s is the user login
en: %s deletes an item
sl_SI: %s izbriše predmet

note: TRANS: %s is the user login
en: %s restores an item
sl_SI: %s obnavlja predmet

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges an item
sl_SI: %s počisti predmet

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates an item
sl_SI: %s posodobi predmet

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a link with an item
sl_SI: %s doda povezavo s predmetom

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds cartridges
sl_SI: %s doda kartuše

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges a cartridge
sl_SI: %s počisti kartuše

note: TRANS: %s is the user login
en: %s installs a cartridge
sl_SI: %s namesti kartušo

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates a cartridge
sl_SI: %s posodobi kartušo

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds an actor
sl_SI: %s dodaja akterja

note: TRANS: %s is the user login
en: %s deletes an actor
sl_SI: %s izbriše akterja

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a cost
sl_SI: %s doda strošek

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges a cost
sl_SI: %s počisti strošek

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates a cost
sl_SI: %s posodobi strošek

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a task
sl_SI: %s doda opravilo

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges a task
sl_SI: %s počisti opravilo

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates a task
sl_SI: %s posodobi opravilo

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds an approval
sl_SI: %s doda odobritev

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates an approval
sl_SI: %s posodobi odobritev

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges an approval
sl_SI: %s počisti odobritev

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a volume
sl_SI: %s doda nosilec datotek

note: TRANS: %s is the user login
en: %s disconnects an item
sl_SI: %s prekinja predmet

note: TRANS: %s is the user login
en: %s connects an item
sl_SI: %s poveže predmet

note: TRANS: %s is the user login
en: %s installs software
sl_SI: %s namesti programsko opremo

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a virtual machine
sl_SI: %s dodaja virtualni računalnik

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds consumables
sl_SI: %s doda potrošne materiale

en: Consumable | Consumables
sl_SI[3]: potrošne materiale

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a link with a supplier
sl_SI: %s doda povezavo z dobaviteljem

note: TRANS: %s is a directory
en: ERROR: %s is not writable
sl_SI: NAPAKA: %s ni zapisljiva

note: TRANS: %s is a task name
en: Task %s executed
sl_SI: Opravila %s izvedena

en: Execute
sl_SI: Izvršiti

en: Next run
sl_SI: Naslednji tek

en: Next task to run: %s
sl_SI: Naslednjo opravilo za zagnati: %s

en: No action pending
sl_SI: Nobeno akcija ni v teku

en: Component | Components
sl_SI[0]: Komponent
sl_SI[1]: Komponenta
sl_SI[2]: Komponenti
sl_SI[3]: Komponente

en: Administration
sl_SI: Administracija

en: Dictionaries
sl_SI: Slovarji

en: Global dictionary
sl_SI: Globalni slovar

en: Software | Software
sl_SI[0]: Programska oprema
sl_SI[1]: Programski opremi
sl_SI[2]: Programske opreme
sl_SI[3]: Programske opreme

en: Manufacturer | Manufacturers
sl_SI[0]: Proizvajalec
sl_SI[1]: Proizvajalca
sl_SI[2]: Proizvajalci
sl_SI[3]: Proizvajalce

en: Printer | Printers
sl_SI[0]: Tiskalnik
sl_SI[1]: Tiskalnika
sl_SI[2]: Tiskalniki
sl_SI[3]: Tiskalnike

en: Model | Models
sl_SI[0]: Model
sl_SI[1]: Modela
sl_SI[2]: Modeli
sl_SI[3]: Modele

en: Computer model | Computer models
sl_SI[0]: Model računalnika
sl_SI[1]: Modela računalnika
sl_SI[2]: Modele računalnika
sl_SI[3]: Modele računalnika

en: Monitor model | Monitor models
sl_SI[3]: Modele monitorja

en: Printer model | Printer models
sl_SI[0]: Model tiskalnika
sl_SI[1]: Modela tiskalnika
sl_SI[2]: Modeli tiskalnika
sl_SI[3]: Modele tiskalnika

en: Device model | Device models
sl_SI[0]: Model naprave
sl_SI[1]: Modela naprave
sl_SI[2]: Modeli naprave
sl_SI[3]: Modele naprave

en: Network equipment model | Network equipment models
sl_SI[0]: Model omrežne naprave
sl_SI[1]: Modeli omrežne naprave
sl_SI[2]: Modeli omrežne naprave
sl_SI[3]: Modeli omrežne naprave

en: Phone model | Phone models
sl_SI[0]: Model telefona
sl_SI[1]: Modela telefona
sl_SI[2]: Modeli telefona
sl_SI[3]: Modele telefona

en: Type | Types
sl_SI[0]: Vrsta
sl_SI[1]: Vrsti
sl_SI[2]: Vrste
sl_SI[3]: Vrste

en: Computer type | Computer types
sl_SI[0]: Vrsta računalnika
sl_SI[1]: Vrsti računalnika
sl_SI[2]: Vrste računalnika
sl_SI[3]: Vrste računalnika

en: Monitor type | Monitor types
sl_SI[0]: Vrsta monitorja
sl_SI[1]: Vrsti monitorja
sl_SI[2]: Vrste monitorja
sl_SI[3]: Vrste monitorja

en: Printer type | Printer types
sl_SI[0]: Vrsta tiskalnika
sl_SI[1]: Vrsti tiskalnika
sl_SI[2]: Vrste tiskalnika
sl_SI[3]: Vrste tiskalnika

en: Device type | Device types
sl_SI[0]: Vrsta naprave
sl_SI[1]: Vrsti naprave
sl_SI[2]: Vrste naprave
sl_SI[3]: Vrste naprave

en: Phone type | Phone types
sl_SI[0]: Vrsta telefona
sl_SI[1]: Vrsti telefona
sl_SI[2]: Vrste telefona
sl_SI[3]: Vrste telefona

en: Operating system | Operating systems
sl_SI[0]: Operacijski sistem
sl_SI[1]: Operacijska sistema
sl_SI[2]: Operacijski sistemi
sl_SI[3]: Operacijske sisteme

en: Version | Versions
sl_SI[0]: Različica
sl_SI[1]: Različici
sl_SI[2]: Različice
sl_SI[3]: Različice

en: Unknown file
sl_SI: Neznana datoteka

en: File not found
sl_SI: Datoteka ni bila najdena

en: File is altered (bad checksum)
sl_SI: Datoteka je spremenjena (slaba kontrolna vsota)

en: Unauthorized access to this file
sl_SI: Neavtoriziran dostop do te datoteke

en: Invalid filename
sl_SI: Nepravilno ime datoteke

en: No selected element or badly defined operation
sl_SI: Ni izbranih elementov ali slabo definirana operacija

en: No file was uploaded
sl_SI: Nobena datoteka ni bila naložena

en: File is too big
sl_SI: Datoteka je prevelika

en: File is too small
sl_SI: Datoteka je premajhna

en: Image exceeds maximum width
sl_SI: Slika presega maksmalno širino

en: Image requires a minimum width
sl_SI: Slika zahteva minimalno širino

en: Image exceeds maximum height
sl_SI: Slika presega maksmalno višino

en: Image requires a minimum height
sl_SI: Image zahteva minimalno višino

en: Search the ID of your hardware
sl_SI: Poišči ID vaše strojne opreme

[ctx: button]
en: Search
sl_SI: Išči

en: Alternate username
sl_SI: Drugo uporabniško ime

en: Hardware type
sl_SI: Vrsta strojne opreme

en: Serial number
sl_SI: Serijska številka

en: Inventory number
sl_SI: Inventarna številka

en: Computer | Computers
sl_SI[0]: Računalnik
sl_SI[1]: Računalnika
sl_SI[2]: Računalniki
sl_SI[3]: Računalnike

en: Network device | Network devices
sl_SI[0]: Omrežna naprava
sl_SI[1]: Omrežni napravi
sl_SI[2]: Omrežne naprave
sl_SI[3]: Omrežne naprave

en: Monitor | Monitors
sl_SI[0]: Monitor
sl_SI[1]: Monitorja
sl_SI[2]: Monitorji
sl_SI[3]: Monitorji

en: Device | Devices
sl_SI[0]: Naprava
sl_SI[1]: Napravi
sl_SI[2]: Naprave
sl_SI[3]: Naprave

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a user to a group
sl_SI: %s doda uporabnika v skupini

en: New ticket
sl_SI: Novo nalogo

en: Home
sl_SI: Domov

en: Knowledge base
sl_SI: Baza znanja

en: Unable to connect to the LDAP directory
sl_SI: Ni se mogoče povezati z LDAP imenikom

en: Back
sl_SI: Nazaj

en: Bulk import groups from a LDAP directory
sl_SI: Obsežen uvoz skupin iz LDAP direktorija

en: Import of new groups
sl_SI: Uvoz novih skupin

en: Bulk import users from a LDAP directory
sl_SI: Obsežni uvoz uporabnikov iz LDAP direktorija

en: Synchronizing already imported users
sl_SI: Sinhronizacija že uvoženih uporabnikov

en: Import new users
sl_SI: Uvoz novih uporabnikov

en: Log in again
sl_SI: Ponovno se prijavite

en: Your PHP parser was compiled without the IMAP functions
sl_SI: Tvoj PHP parser je bil skompajlan brez IMAP funkcij

en: Bulk modification
sl_SI: Velike spremembe

en: Operation successful
sl_SI: Operacija uspešna

en: You don't need the "migration cleaner" tool anymore...
sl_SI: Ne potrebujete več orodja "čistilec migracije" ...

en: Migration cleaner
sl_SI: Čistilec migracije

en: "Migration cleaner" tool
sl_SI: Orodje "čistilec migracije"

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds an item
sl_SI: %s doda en predmet

note: TRANS: %s is the user login
en: %s associates a network name to an item
sl_SI: %s poveže omrežno ime na predmet

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds several network ports
sl_SI: %s doda več mrežnih vrat

note: TRANS: %s is the user login
en: %s deletes several network ports
sl_SI: %s izbriše več mrežnih vrat

en: Network port is not available...
sl_SI: Omrežna vrata ni no voljo ...

en: List of available tags
sl_SI: Lista dosegljivih povezav

en: Planning
sl_SI: Urnik

en: Delete or update it otherwise GLPI will not work correctly.
sl_SI: Zbriši ali nadgradi drugače GLPI ne bo deloval pravilno.

en: List of the hardware under contract
sl_SI: Seznam strojne opreme pod pogodbo

en: Name
sl_SI: Ime

en: Location | Locations
sl_SI[0]: Kraj
sl_SI[1]: Kraja
sl_SI[2]: Kraji
sl_SI[3]: Kraje

en: Date of purchase
sl_SI: Datum nakupa

en: Warranty expiration date
sl_SI: Datum poteka garancije

en: Contract type | Contract types
sl_SI[0]: Vrsta pogodbe
sl_SI[1]: Vrsti pogodbe
sl_SI[2]: Vrste pogodbe
sl_SI[3]: Vrste pogodbe

en: Hardware under contract
sl_SI: Strojna oprema pod pogodbo

en: Item type
sl_SI: Vrsta predmeta

en: Display report
sl_SI: Pokaži poročilo

en: Account net value
sl_SI: Računovodska neto vrednost

[ctx: price]
en: Value
sl_SI: Vrednost

en: Startup date
sl_SI: Začetni datum

en: Network report by location: %s
sl_SI: Omrežno poročilo po lokaciji: %s

en: Network report by outlet: %s
sl_SI: Omrežno poročilo po vtičnici: %s

en: Network report
sl_SI: Omrežno poročilo

en: By location
sl_SI: Po kraju

en: By hardware
sl_SI: Po računalniški strojni opremi - hardware

en: By network outlet
sl_SI: Po omrežni vtičnici

en: Network report by hardware: %s
sl_SI: Omrežno poročilo od strojne opreme - hardware: %s

en: Device list
sl_SI: Seznam naprave

en: Equipment's report by year
sl_SI: Poročilo opreme po letih

en: Simplified interface
sl_SI: Spletni vmesnik

en: %1$s adds the item %2$s (%3$d)
sl_SI: %1$s doda predmet %2$s (%3$d)

en: Work in progress...
sl_SI: Delo v teku...

en: Rule type
sl_SI: Vrsta pravila

en: Transfer
sl_SI: Prenesi

en: Search
sl_SI: Išči

en: External authentications
sl_SI: Zunanje prijave

en: The LDAP extension of your PHP parser isn't installed
sl_SI: LDAP dodatek za tvoj PHP razčlenjevalnik kode ni inštaliran

en: Impossible to use LDAP as external source of connection
sl_SI: Nemogoče je uporabiti LDAP kot zunanji vir povezave

en: Others authentication methods
sl_SI: Ostale metode avtentikacije

en: Notification | Notifications
sl_SI[3]: Obvestila

en: Manage templates...
sl_SI: Upravljaj predloge...

note: TRANS: %s is the user login, %2$s is the license id
en: %1$s adds the license %2$s
sl_SI: %1$s doda licenco %2$s

note: TRANS: %s is the user login, %2$s is the license id
en: %1$s purges the license %2$s
sl_SI: %1$s počisti licenco %2$s

note: TRANS: %s is the user login, %2$s is the license id
en: %1$s updates the license %2$s
sl_SI: %1$s posodobi licenco %2$s

note: TRANS: %s is the user login, %2$s is the version id
en: %1$s adds the version %2$s
sl_SI: %1$s doda različico %2$s

note: TRANS: %s is the user login, %2$s is the version id
en: %1$s purges the version %2$s
sl_SI: %1$s  počisti različico %2$s

note: TRANS: %s is the user login, %2$s is the version id
en: %1$s updates the version %2$s
sl_SI: %1$s posodobi različico %2$s

en: Statistics
sl_SI: Statistike

[ctx: ticket]
en: Solved | Solved
sl_SI[3]: Urejeno

en: Late
sl_SI: Pozno

en: Closed
sl_SI: Zaprto

[ctx: Quantity]
en: Number
sl_SI: Številka

en: Average time
sl_SI: Povprečni čas

en: Hour | Hours
sl_SI[0]: Ura
sl_SI[1]: Uri
sl_SI[2]: Ure
sl_SI[3]: Ure

en: Tickets
sl_SI: Naloge

en: Technician
sl_SI: Tehnik

en: Supplier | Suppliers
sl_SI[3]: Dobavitelje

en: User | Users
sl_SI[0]: Uporabnik
sl_SI[1]: Uporabnika
sl_SI[2]: Uporabniki
sl_SI[3]: Uporabnike

en: Group | Groups
sl_SI[3]: Skupine

en: Priority
sl_SI: Prioriteta

en: Urgency
sl_SI: Nujno

en: Impact
sl_SI: Vpliv

[ctx: person]
en: Title
sl_SI: Naslov

en: Solution type | Solution types
sl_SI[0]: Vrsta rešitve
sl_SI[1]: Vrsti rešitve
sl_SI[2]: Vrste rešitve
sl_SI[3]: Vrste rešitve

en: Previous
sl_SI: Prejšnji

en: Next
sl_SI: Naprej

[ctx: quantity]
en: Number of tickets
sl_SI: Število nalog

en: Show graphics
sl_SI: Prikaži grafiko

en: Requester | Requesters
sl_SI[3]: Naročnik

en: Writer
sl_SI: Pisec

en: Characteristics
sl_SI: Značilnosti

en: Assigned to
sl_SI: Dodeljeno k

en: You have been redirected because you no longer have access to this ticket
sl_SI: Bili ste preusmerjeni ker nimate več dostopa do tega naročila

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds hidden field
sl_SI: %s doda skrito polje

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds mandatory field
sl_SI: %s doda obvezno polje

en: Your ticket has been registered, its treatment is in progress.
sl_SI: Vaše sporočilo je bilo uspešno poslano, vaša zahteva je v datoteki..

en: OK
sl_SI: V redu

en: Thank you for using our automatic helpdesk system.
sl_SI: Hvala za uporabo našega avtomatskega sistema za pomoč.

note: TRANS: %s is the user login
en: %s deletes users from a group
sl_SI: %s izbriše uporabnika iz skupine

en: Loading...
sl_SI: Med nalaganjem...

en: Never
sl_SI: Nikoli

en: Each day
sl_SI: Vsak dan

en: Each week
sl_SI: Vsak teden

en: Each month
sl_SI: Vsak mesec

en: No
sl_SI: Ne

en: Yes
sl_SI: Da

en: Others
sl_SI: Ostali

en: Incorrect username or password
sl_SI: Nepravilno uporabniško ime ali geslo

en: User not authorized to connect in GLPI
sl_SI: Uporabnik ni pooblaščen za povezavo v GLPI

en: Password field is empty
sl_SI: Polje za geslo je prazno

en: Empty login or password
sl_SI: Prazno uporabniško ime ali geslo

en: Authentication on GLPI database
sl_SI: Prijava na GLPI bazo podatkov

en: Authentication on a LDAP directory
sl_SI: Prijava na LDAP imenik

en: Authentication on mail server
sl_SI: Prijava na strežnik mailov

en: Email server
sl_SI: Poštni strežnik - IMAP/POP

en: Other
sl_SI: Ostalo

en: GLPI internal database
sl_SI: Baza notranja GLPI

en: Not yet authenticated
sl_SI: Ni še overjeno

en: Change of the authentication method
sl_SI: Sprememba avtentikacijske metode

en: Synchronization
sl_SI: Sinhronizacija

[ctx: authentication]
en: Enabled
sl_SI: Omogočeno

note: TRANS: for CAS SSO system
en: CAS Host
sl_SI: CAS gostitelj

note: TRANS: for CAS SSO system TRANS: Proxy port TRANS: SMTP port
en: Port | Ports
sl_SI[0]: Vrata
sl_SI[1]: Vrati
sl_SI[2]: Vrate
sl_SI[3]: Vrate

note: TRANS: for CAS SSO system
en: Root directory (optional)
sl_SI: Root imenik (opcijsko)

en: Impossible to use CAS as external source of connection
sl_SI: Nemogoče je uporabiti CAS kota zunanji vir povezave

en: Surname
sl_SI: Priimek

en: First name
sl_SI: Ime

note: TRANS: Test of comment for translation (mark : //TRANS)
en: Phone | Phones
sl_SI[0]: Telefon
sl_SI[1]: Telefona
sl_SI[2]: Telefoni
sl_SI[3]: Telefone

en: Phone 2
sl_SI: Telefon 2

en: Mobile phone
sl_SI: Prenosni telefon

en: Language
sl_SI: Izberite jezik

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Preconfiguration
sl_SI: Prekonfiguracija

en: Active Directory
sl_SI: Aktivni imenik

en: Default values
sl_SI: Privzete vrednosti

en: Last update
sl_SI: Zadnja nadgradnja

en: Default server
sl_SI: Privzeti strežnik

en: Active
sl_SI: Aktiven

en: Port (default=389)
sl_SI: Vrata (privzeto=389)

en: Connection filter
sl_SI: Filter povezave

en: BaseDN
sl_SI: Osnovadn - basedn

en: RootDN (for non anonymous binds)
sl_SI: rootdn (za ne anonimne binde)

en: Password (for non-anonymous binds)
sl_SI: Pass (za ne-anonimno bindanje - binds)

en: Clear
sl_SI: Počisti

en: Login field
sl_SI: Prijavno polje

en: Advanced information
sl_SI: Napredne informacije

en: Use TLS
sl_SI: Uporabite TLS

en: ldap_start_tls does not exist
sl_SI: ldap_start_tls ne obstaja

en: Unlimited
sl_SI: Neskončno

en: How LDAP aliases should be handled
sl_SI: Kako LDAP z drugim imenom bo narejeno

en: Never dereferenced (default)
sl_SI: Nikoli ne dereferenciraj (privzeto)

en: Always dereferenced
sl_SI: Vedno dereferenciraj

en: Dereferenced during the search (but not when locating)
sl_SI: Dereferenciraj med iskanjem (toda ne med lociranjem)

en: Dereferenced when locating (not during the search)
sl_SI: Dereferancija ko lociraš (ne med iskanjem)

en: List of LDAP directory replicates
sl_SI: Seznam LDAP replik

en: Replicate | Replicates
sl_SI[3]: Kopiraj

[ctx: button]
en: Test
sl_SI: Testiraj

en: In users
sl_SI: V uporabnikih

en: In groups
sl_SI: V skupinah

en: In users and groups
sl_SI: Uporabniki & Skupine

en: Belonging to groups
sl_SI: Pripada skupinam

en: Search type
sl_SI: Iskalni tip

en: User attribute containing its groups
sl_SI: Uporabnikovi atributi vsebovani naslednjih skupinah

en: Filter to search in groups
sl_SI: Filtriraj za iskanje po skupinah

en: Group attribute containing its users
sl_SI: Skupine atributov, ki vsebujejo uporabnike

en: Use DN in the search
sl_SI: Uporabite DN v iskanju

en: Test of connection to LDAP directory
sl_SI: Test povezave do LDAP imenika

en: Picture
sl_SI: Slika

en: Import entities from LDAP directory
sl_SI: Uvozi entite iz LDAP direktorija

en: Attribute representing entity
sl_SI: Atribut predstavljajoč entiteto

en: Search filter for entities
sl_SI: Iskalni filter za entitete

en: Search filter for users
sl_SI: Iskalni filter za uporabnike

en: Warning: The request exceeds the limit of the directory. The results are only partial.
sl_SI: Pozor: Prošnja je presegla mejo direktorija. Rezultat je le delni.

[ctx: button]
en: Synchronize
sl_SI: Sinhroniziraj

[ctx: button]
en: Import
sl_SI: Uvozi

en: Last update in GLPI
sl_SI: Zadnji posodobitev v GLPI

en: No user to be imported
sl_SI: Ni uporabnikov za uvoz

en: Group DN
sl_SI: Skupina DN

en: No group to be imported
sl_SI: Ni skupine za uvoz

en: Please choose LDAP directory to import users from
sl_SI: Prosim izberite LDAP imenik iz katerega se bo uvozilo uporabnike

en: LDAP directory choice
sl_SI: LDAP izbira imenika

en: No LDAP directory defined in GLPI
sl_SI: Noben LDAP imenik ni definiran v GLPI

en: User not found or several users found
sl_SI: Uporabnika ne najdem ali več najdenih uporabnikov

[ctx: button]
en: To change
sl_SI: Spremeni

en: Select the desired entity
sl_SI: Izberite željeno entiteto

en: Search criteria for users
sl_SI: Išči merilo za uporabnike

en: No directory selected
sl_SI: Noben direktorij ni izbran

en: No directory associated to entity: impossible search
sl_SI: Noben direktorij ni povezan z entiteto : išče nemogoče

en: Preserve
sl_SI: Ohrani

en: Put in dustbin
sl_SI: Premakni v koš

en: Withdraw dynamic authorizations and groups
sl_SI: Umakni akreditacije in skupine (dinamično)

en: Disable
sl_SI: Deaktiviraj

en: Enable filtering by date
sl_SI: Omogoči razvrščanje po datumu

en: from
sl_SI: Od

en: to
sl_SI: To

en: Disable filtering by date
sl_SI: Onemogoči razvrščanje po datumu

en: Add a LDAP directory replica
sl_SI: Dodaj LDAP repliko

en: Test connection to email server
sl_SI: Testiraj povezavo do poštnega strežnika

en: Read
sl_SI: Beri

en: Check for upgrade
sl_SI: Preveri za nadgraditev

en: Value
sl_SI: Vrednost

en: Content
sl_SI: Vsebina

en: Move
sl_SI: Premakni

en: After
sl_SI: potem

en: Before
sl_SI: pred

[ctx: button]
en: Move
sl_SI: Premakni

en: New item
sl_SI: Nov predmet

en: Private
sl_SI: Zasebno

en: Partial load of the bookmark.
sl_SI: Delno naloženi zaznamki.

en: Bookmark | Bookmarks
sl_SI[0]: Zaznamek
sl_SI[1]: Zaznamka
sl_SI[2]: Zaznamki
sl_SI[3]: Zaznamki

en: Default view
sl_SI: Potrdi privzeto

[ctx: button]
note: TRANS: select action 'update' (before doing it)
en: Update
sl_SI: Posodobi

en: Load
sl_SI: Naloži

en: Default search
sl_SI: Privzeto iskanje

en: Save as bookmark
sl_SI: Shrani kot zaznamek

en: Budget | Budgets
sl_SI[0]: Proračun
sl_SI[1]: Proračuna
sl_SI[2]: Proračuni
sl_SI[3]: Proračune

en: Main
sl_SI: Glavno

en: Item | Items
sl_SI[3]: Predmet

en: Associated item | Associated items
sl_SI[3]: Povezani predmeti

en: Total
sl_SI: Skupaj

en: Total spent on the budget
sl_SI: Skupaj porabljeno iz proračuna

en: Total remaining on the budget
sl_SI: Skupaj ostane še proračuna

en: Calendar | Calendars
sl_SI[0]: Koledar
sl_SI[1]: Koledari
sl_SI[2]: Koledari
sl_SI[3]: Koledari

[ctx: button]
en: Duplicate
sl_SI: Podvoji

en: Add a close time
sl_SI: Dodaj čas zaprtja

en: Start
sl_SI: Začni

en: End
sl_SI: Končaj

en: Day | Days
sl_SI[3]: Dan

en: Cartridge | Cartridges
sl_SI[0]: Kartuša
sl_SI[1]: Kartuši
sl_SI[2]: Kartuše
sl_SI[3]: Kartuše

en: No free cartridge
sl_SI: Ni proste kartuše

[ctx: cartridge]
en: New | New
sl_SI[3]: Novo

en: No cartridge
sl_SI: Ni kartuše

en: Back to stock
sl_SI: Vrni na zalogo

[ctx: item]
en: State
sl_SI: Stanje

en: Add date
sl_SI: Dodano (nabavljeno)

en: Use date
sl_SI: Uporabjeno (izdano)

en: Printer counter
sl_SI: Tiskalniški števec

en: Average time in stock
sl_SI: Povprečen čas zaloge

en: month | months
sl_SI[3]: Mesec

en: Average time in use
sl_SI: Povprečen čas uporabnosti

en: Average number of printed pages
sl_SI: Povprečno število natisnjenih strani

en: Add cartridges
sl_SI: Dodaj kartuše

[ctx: button]
en: Install
sl_SI: Namesti

en: Update printer counter
sl_SI: Posodobi števec tiskalnika

en: Used cartridges
sl_SI: Uporabljene kartuše

en: Cartridge type | Cartridge types
sl_SI[0]: Vrsta kartuše
sl_SI[1]: Vrsti kartuše
sl_SI[2]: Vrste kartuše
sl_SI[3]: Vrste kartuše

en: Technician in charge of the hardware
sl_SI: Tehnik odgovoren za strojno opremo

en: Group in charge of the hardware
sl_SI: Skupina odgovona za strojno opremo

en: Stock location
sl_SI: Kraj zaloge

en: Alert threshold
sl_SI: Alarmni prag

en: Number of used cartridges
sl_SI: Število uporabljenih kartuš

en: Number of new cartridges
sl_SI: številka nov kartuš

en: Send alarms on cartridges
sl_SI: Pošlji alarme na osnovi tonerjev in kartuš

en: Add a compatible printer model
sl_SI: Dodaj model združljivega tiskalnika

en: No item found
sl_SI: Ni najdenih predmetov

en: Personal View
sl_SI: Osebni pogled

en: Group View
sl_SI: Skupinski pogled

en: Global View
sl_SI: Globalni pogled

en: RSS feed | RSS feeds
sl_SI[0]: RSS vir
sl_SI[1]: RSS vira
sl_SI[2]: RSS viri
sl_SI[3]: RSS viri

en: MySQL replica: read only
sl_SI: MySQL replika: le za branje

[ctx: status]
en: New
sl_SI: Novo

en: Pending
sl_SI: V teku

[ctx: change]
en: Test
sl_SI: Testiraj

[ctx: status]
en: Closed
sl_SI: Zaprto

[ctx: status]
en: Not solved
sl_SI: Ni rešeno

[ctx: status]
en: Not closed
sl_SI: Ni zaprto

en: Opening date
sl_SI: Datum odpiranja

en: By
sl_SI: Po

en: Status | Statuses
sl_SI[0]: Status
sl_SI[1]: Statusa
sl_SI[2]: Statusi
sl_SI[3]: Statuse

en: Total duration
sl_SI: Skupaj trajanje

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Description
sl_SI: Opis

en: See all
sl_SI: Poglejte vse

en: Add an item
sl_SI: Dodaj dokument

en: Add a change
sl_SI: Dodaj spremembe

en: Create a change from this problem
sl_SI: Ustvari spremembo od tega problema

en: Add a problem
sl_SI: Dodaj problem

en: Change task | Change tasks
sl_SI[0]: Opravilo spremembe
sl_SI[1]: Opravili spremembe
sl_SI[2]: Opravila spremembe
sl_SI[3]: Opravila spremembe

en: Add a ticket
sl_SI: Dodaj nalogo

en: Solve tickets
sl_SI: Reši naloge

en: Item not linked to an object
sl_SI: Predmet ni povezan na objekt

en: Add
sl_SI: Dodaj

[ctx: button]
en: Associate
sl_SI: Dodeli

[ctx: button]
en: Dissociate
sl_SI: Pretrgati

en: Item successfully added
sl_SI: Predmet uspešno dodan

en: Item successfully updated
sl_SI: Predmet uspešno posodobljen

en: Item successfully deleted
sl_SI: Predmet uspešno izbrisan

en: Item successfully restored
sl_SI: Predmet uspešno obnovljen

[ctx: button]
note: TRANS : means update / actualize
en: Save
sl_SI: Shrani

[ctx: button]
en: Restore
sl_SI: Obnovi

[ctx: button]
en: Put in dustbin
sl_SI: Premakni v koš

en: Template name
sl_SI: Ime predloge

en: Can't change this attribute. It's inherited from its parent.
sl_SI: Ne morem spremeniti atributa. Podedovan je od staršev.

en: Flag change forbidden. Linked items found.
sl_SI: Sprememba zastavice prepovedana. Povezane predmete našel.

en: Complete name
sl_SI: Celotno ime

en: Default value
sl_SI: Privzeta vrednost

en: Choose a template
sl_SI: Izberi predlogo

en: Blank Template
sl_SI: Prazna predloga

en: Templates
sl_SI: Predloge

en: Add a template...
sl_SI: Dodaj predlogo...

en: Update
sl_SI: Posodobi

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: You can't delete that item, because it has sub-items
sl_SI: Ne morete izbrisati tega področja zato ker vsebuje pod-področja

[ctx: button]
en: Confirm
sl_SI: Potrdi

[ctx: button]
en: Cancel
sl_SI: Prekliči

[ctx: button]
en: Replace
sl_SI: Zamenjaj

[ctx: button]
en: Merge
sl_SI: Združiti

en: General
sl_SI: Splošno

en: Debug
sl_SI: Razhroščevanje

en: First
sl_SI: Prvi

en: List
sl_SI: Seznam

en: Last
sl_SI: Zadnji

en: Reset display options
sl_SI: Ponastavi možnosti prikaza

en: Email Followup
sl_SI: Opombe po e-mailu

en: Cost | Costs
sl_SI[3]: Cena

en: Begin date
sl_SI: Datum začetka

en: Duration
sl_SI: Trajanje

en: Time cost
sl_SI: Časovni stroški

en: Fixed cost
sl_SI: Fiksna cena

en: Material cost
sl_SI: Cena materiala

en: Total cost
sl_SI: Skupna cena

en: Add a new cost
sl_SI: Dodaj nov strošek

en: Ticket | Tickets
sl_SI[3]: Naročila

en: Invalid email address
sl_SI: Nepravilen Email

en: Invalid dates. Update cancelled.
sl_SI: Nepravilni datumi. Posodobitev je bila preklicana.

[ctx: priority]
en: Major
sl_SI: Večji

[ctx: priority]
en: Very high
sl_SI: Zelo visok

[ctx: priority]
en: High
sl_SI: Visok

[ctx: priority]
en: Medium
sl_SI: Srednje

[ctx: priority]
en: Low
sl_SI: Nizko

[ctx: priority]
en: Very low
sl_SI: Zelo nizek

[ctx: priority]
en: All
sl_SI: Vse

[ctx: urgency]
en: Very high
sl_SI: Zelo visoko

[ctx: urgency]
en: High
sl_SI: Visoko

[ctx: urgency]
en: Medium
sl_SI: Srednje

[ctx: urgency]
en: Low
sl_SI: Nizko

[ctx: urgency]
en: Very low
sl_SI: Zelo nizko

[ctx: urgency]
en: All
sl_SI: Vse

[ctx: impact]
en: Very high
sl_SI: Zelo visoko

[ctx: impact]
en: High
sl_SI: Visoko

[ctx: impact]
en: Medium
sl_SI: Srednje

[ctx: impact]
en: Low
sl_SI: Nizko

[ctx: impact]
en: Very low
sl_SI: Zelo nizko

[ctx: impact]
en: All
sl_SI: Vse

en: Watcher | Watchers
sl_SI[0]: Gledalec
sl_SI[1]: Gledalca
sl_SI[2]: Gledalci
sl_SI[3]: Gledalci

en: Due date + Progress
sl_SI: Do roka + napredek

en: Resolution date
sl_SI: Datum sklepa

en: Requester group | Requester groups
sl_SI[3]: Prošnja za skupino

en: Assigned to a supplier
sl_SI: Dodeljeno k dobavitelju

en: Email for followup
sl_SI: E-mail naslov za opombe

en: Group in charge of the ticket
sl_SI: Skupina odgovorna za nalogo

en: Search a solution
sl_SI: Poišči rešitev

en: Save and add to the knowledge base
sl_SI: Shrani in dodaj v bazo znanja

en: Closed on %s
sl_SI: Zaključeno %s

en: Solved on %s
sl_SI: Rešeno na %s

en: Opened on %s
sl_SI: Odprto %s

en: From %s
sl_SI: Od %s

en: Assigned
sl_SI: Dodeljen

en: Task | Tasks
sl_SI[0]: Opravilo
sl_SI[1]: Opravili
sl_SI[2]: Opravila
sl_SI[3]: Opravila

[ctx: quantity]
en: Number of tasks
sl_SI: Številka opravila

en: Information | Information
sl_SI[3]: Informacije

en: To do
sl_SI: narediti

en: Done
sl_SI: Končano

en: Add a new task
sl_SI: Dodaj novo opravilo

en: If approval is denied, specify a reason.
sl_SI: Če se ne strinjaš, moraš podrobno navesti razloge.

note: TRANS: %s is the username
en: Update the approval request to %s
sl_SI: Posodobi veljavno prošnjo %s

en: Cancel the approval request to %s
sl_SI: Odstrani prošnjo za veljavnost do %s

en: Waiting for approval
sl_SI: Čakajoč na legalizacijo, uzakonitev opravila

en: Refused
sl_SI: Zavrnjen

en: Granted
sl_SI: Sprejeto

en: Send an approval request
sl_SI: Pošlji prošnjo za uzakonitev

en: Request date
sl_SI: Zaprosi datum

en: Approval requester
sl_SI: Zahtevana se uzakonitev

en: Request comments
sl_SI: Pojasniti prošnjo

en: Approver
sl_SI: Uzakonitev, potrditev uporabnika

en: Approval comments
sl_SI: Prošnjo ovrednotiti

en: Approvals for the ticket
sl_SI: Potrditev, uzakonitev opravila

en: Status of the approval request
sl_SI: Stanje prošnje za uzakonitev

en: Optional when approved
sl_SI: Neobvezno, če bo sprejet

en: Approval date
sl_SI: Datum uzakonitve

en: As child of
sl_SI: Podrejeno

en: New child heading
sl_SI: Nova glava otroka

en: Network | Networks
sl_SI[0]: Omrežje
sl_SI[1]: Omrežji
sl_SI[2]: Omrežja
sl_SI[3]: Omrežja

[ctx: button]
en: Connect
sl_SI: Poveži

en: Processor | Processors
sl_SI[3]: Procesorje

en: Processor frequency
sl_SI: Frekvenca procesorja

en: Memory type | Memory types
sl_SI[0]: Vrsta pomnilnika
sl_SI[1]: Vrsti pomnilnika
sl_SI[2]: Vrste pomnilnika
sl_SI[3]: Vrste pomnilnika

en: Mio
sl_SI: MB

en: Memory | Memories
sl_SI[0]: Pomnilnik
sl_SI[1]: Pomnilnika
sl_SI[2]: Pomnilniki
sl_SI[3]: Pomnilnike

en: Network interface | Network interfaces
sl_SI[0]: Omrežni vmesnik
sl_SI[1]: Omrežna vmesnika
sl_SI[2]: Omrežni vmesniki
sl_SI[3]: Omrežni vmesniki

en: MAC address
sl_SI: Mac naslov

en: Graphics card | Graphics cards
sl_SI[3]: Grafične kartice

en: Hard drive type
sl_SI: Vrsta trdega diska

en: Power supply | Power supplies
sl_SI[3]: Oskrba z elektriko

en: Global size
sl_SI: Globalna velikost

en: Free size
sl_SI: Velikost praznega prostora

en: Free percentage
sl_SI: Odstotek praznega prostora

en: Add a volume
sl_SI: Dodaj nosilec

[ctx: button]
en: Disconnect
sl_SI: Prekini

en: Connect a computer
sl_SI: Poveži računalnik

en: Not connected
sl_SI: Ni povezano

en: License | Licenses
sl_SI[3]: Licence

en: Number of affected computers
sl_SI: Število prizadetih računalnikov

en: Affected computers
sl_SI: Prizadeti računalniki

en: Summary
sl_SI: Povzetek

[ctx: quantity]
en: Processors number
sl_SI: Število procesorjev

en: List of host machines
sl_SI: Seznam gostiteljskih računalnikov

en: Add a virtual machine
sl_SI: Dodaj virtualni PC

en: No virtual machine associated with the computer
sl_SI: Noben virtualen PC ni povezan z gostiteljem.

en: List of virtual machines
sl_SI: Seznam virtualnih računalnikov

[ctx: setup]
en: General
sl_SI: Splošno

en: General setup
sl_SI: Osnovna namestitev

en: Default chart format
sl_SI: Privzeta črka formata

en: last criterion
sl_SI: Zadnja merila

en: default criterion
sl_SI: Privzeto merilo

en: Restrict monitor management
sl_SI: Omejitev upravljanja z monitorji

en: Restrict device management
sl_SI: Omejitev upravljanja z napravami

en: Restrict phone management
sl_SI: Omejitev upravljanja s telefoni

en: Automatic fields (marked by *)
sl_SI: Avtomatična polja (označena z *)

en: By entity
sl_SI: Po entiteti

en: Restrict printer management
sl_SI: Omejitev upravljanja s tiskalniki

en: Unit management
sl_SI: Upravitelj enot

en: Do not copy
sl_SI: Ne kopiraj

en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Copy computer status
sl_SI: Kopiraj status računalnika

en: Do not delete
sl_SI: Ne izbriši

en: Clear status
sl_SI: Izbriši status

en: Automatically add users from an external authentication source
sl_SI: Avtomatično dodaj uporabnike iz zunanjega avtentikacijskega vira

en: Action when a user is deleted from the LDAP directory
sl_SI: Akcija, ko je uporabnik izbrisan iz LDAP imenika

en: Mysql server
sl_SI: Mysql strežnik

en: Database
sl_SI: Baza

en: Mysql user
sl_SI: Mysql uporabnik

en: Mysql password
sl_SI: Mysql geslo

en: Assistance
sl_SI: Pomoč

en: Step for the hours (minutes)
sl_SI: Korak za ure (minute)

en: Limit of the schedules for planning
sl_SI: Omeji časovne razporejevalnike za planiranje

en: Default heading when adding a document to a ticket
sl_SI: Privzeti naslov, ko dodaš dokument k naročilu

en: Keep tickets when purging hardware in the inventory
sl_SI: Ohrani opravila ob dokončnem brisanju (purge) strojne opreme iz seznamov

en: Matrix of calculus for priority
sl_SI: Matrika kalkulacij prioritete

en: Personalization
sl_SI: Personalizacija

en: Default language
sl_SI: Privzeti jezik

en: Date format
sl_SI: Oblika datuma

en: Number format
sl_SI: Oblika številke

en: Surname, First name
sl_SI: Priimek, Ime

en: First name, Surname
sl_SI: Ime, Priimek

en: CSV delimiter
sl_SI: CSV razmejitveni znak

en: Private followups by default
sl_SI: Sledi privatnemu za privzeto

en: Show new tickets on the home page
sl_SI: Prikaži nove naloge na uvodni strani

en: Private tasks by default
sl_SI: Privatna opravila po privzetem

en: Critical state color
sl_SI: Barva kritičnega stanja

en: Critical state threshold
sl_SI: Prag kritičnega stanja

en: Digit
sl_SI: Števka

en: Log Level
sl_SI: Stopnja dnevnika (log)

en: 1- Critical (login error only)
sl_SI: 1- Kritično (zapiše samo napake)

en: 2- Severe (not used)
sl_SI: 2- Strogo (Ne deluje)

en: 3- Important (successful logins)
sl_SI: 3- Pomembno (uspešne prijave)

en: 4- Notices (add, delete, tracking)
sl_SI: 4- Zapiski (Dodano, zbrisano, sledenje)

en: 5- Complete (all)
sl_SI: 5- Kompletno (Vse)

en: Maximal number of automatic actions (run by CLI)
sl_SI: Maksimalno število avtomatičnih dejanj (pognanih z CLI)

en: Information about system installation and configuration
sl_SI: Informacije o sistemih inštalaciji in konfiguraciji

en: To copy/paste in your support request
sl_SI: Kopiraj/prilepi v tvojo prošnjo za podporo

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: System
sl_SI: sistem

en: Checking write permissions for setting files
sl_SI: Preverjanje pravic pisanja za nastavitvene datoteke

en: Checking write permissions for document files
sl_SI: Preverjanje pravic pisanja za dokumentne datoteke

en: Checking write permissions for dump files
sl_SI: Preverjam dovoljenje zapisanja za začasne datoteke

en: Checking write permissions for cache files
sl_SI: Preverjanje pravic pisanja za predpomnilniške datoteke

en: Checking write permissions for graphic files
sl_SI: Preveri dovoljenja za pisanje za grafične datoteke

en: The directory could not be created.
sl_SI: Imenika ni bilo mogoče ustvariti.

en: The directory was created but could not be removed.
sl_SI: Imenik je bil ustvarjen, vendar ga ni bilo mogoče odstraniti.

en: The file could not be created.
sl_SI: Datoteke ni bilo mogoče ustvariti.

en: The file was created but can't be deleted.
sl_SI: Datoteka je bila ustvarjena, vendar je ni mogoče izbrisati.

en: Checking write permissions for log files
sl_SI: Testiraj pisanje log datotek

[ctx: button]
en: Give
sl_SI: Daj-dodeli

note: TRANS: %s is the user login
en: %s gives a consumable
sl_SI: %s doda potrošni material

en: No consumable
sl_SI: Ni potrošnega blaga

[ctx: consumable]
en: New | New
sl_SI[3]: Novo

[ctx: button]
en: Add consumables
sl_SI: Dodaj potrošne materiale

en: In stock
sl_SI: V zalogi

en: No consumable found
sl_SI: Nisem našel nobenega potrošnega blaga

en: Send alarms on consumables
sl_SI: Pošlji alarme na osnovi potrošnega materiala

en: Consumable type | Consumable types
sl_SI[3]: tipe potrošnega materiala

en: Contact | Contacts
sl_SI[0]: Stik
sl_SI[1]: Stika
sl_SI[2]: Stiki
sl_SI[3]: Stiki

en: Address
sl_SI: Naslov

en: Fax
sl_SI: Faks

en: Postal code
sl_SI: Poštna številka

en: City
sl_SI: Mesto

[ctx: location]
en: State
sl_SI: Stanje

en: Country
sl_SI: Država

[ctx: button]
en: Add a supplier
sl_SI: Dodaj dobavitelja

en: Associated supplier | Associated suppliers
sl_SI[3]: Povezani dobavitelji

en: Link Contact/Supplier | Links Contact/Supplier
sl_SI[0]: Povezava Stik/Dobavitelj
sl_SI[1]: Povezavi Stik/Dobavitelj
sl_SI[2]: Povezave Stik/Dobavitelj
sl_SI[3]: Povezave Stik/Dobavitelj

en: Add a supplier
sl_SI: Dodaj dobavitelja

en: Website
sl_SI: Spletna stran

en: Add a contact
sl_SI: Dodaj osebo

en: Contact type | Contact types
sl_SI[0]: Vrsta stikov
sl_SI[1]: Vrsti stikov
sl_SI[2]: Vrste stikov
sl_SI[3]: Vrste stikov

en: Contract | Contracts
sl_SI[0]: Pogodba
sl_SI[1]: Pogodbi
sl_SI[2]: Pogodbe
sl_SI[3]: Pogodbe

[ctx: phone]
en: Number
sl_SI: Številka

en: Notice
sl_SI: Opozorilo

en: Account number
sl_SI: Številka računa

en: Contract renewal period
sl_SI: Pogodbeni čas

en: Invoice period
sl_SI: Obdobje fakture

en: Renewal
sl_SI: Obnovitev

en: Email alarms
sl_SI: Email opozorila

en: Support hours
sl_SI: Ure podpore

en: on week
sl_SI: na teden

en: on Saturday
sl_SI: v Soboto

en: Sundays and holidays
sl_SI: Nedelje in prazniki

en: Periodicity
sl_SI: Periodičnost

[ctx: button]
en: Add an item
sl_SI: Dodaj dokument

[ctx: button]
en: Remove an item
sl_SI: Odstrani dokument

en: Expiration
sl_SI: Potek roka

en: Expiration date + notice
sl_SI: Datum poteka roka + Opomin

[ctx: quantity]
en: Number of items
sl_SI: Število zadev

en: Contracts expired in the last 30 days
sl_SI: Potekle pogodbe - zadnjih 30 dni

en: Contracts expiring in less than 7 days
sl_SI: Pogodbe, ki bodo potekle v manj kot 7 dneh

en: Contracts expiring in less than 30 days
sl_SI: Pogodbe, ki bodo potekle v manj kot 30 dneh

en: Contracts where notice begins in less than 7 days
sl_SI: Pogodbe kjer se odpovedi začnejo v manj kot v 7 dnevih'

en: Contracts where notice begins in less than 30 days
sl_SI: Pogodbe kjer se odpovedi začnejo v manj kot 30 dnevih

en: Send alarms on contracts
sl_SI: Pošlji alarme na osnovi pogodb

en: Tacit
sl_SI: Tiha privolitev

en: Express
sl_SI: Ekspresno

[ctx: button]
en: Add a contract
sl_SI: Dodaj pogodbo

[ctx: button]
en: Remove a contract
sl_SI: Odstrani pogodbo

en: Add a contract
sl_SI: Dodaj pogodbo

en: Action completed, partially processed
sl_SI: Akcija dokončana, delno procesirana

en: Action completed, fully processed
sl_SI: akcija dokončana, polno procesirana

en: Action completed, no processing required
sl_SI: Akcija dokončana, nič ni za narediti

en: Run frequency
sl_SI: Pogostost delovanja

en: System lock
sl_SI: Sistemska ključavnica

en: Disabled plugin
sl_SI: Onemogočen vtičnik

en: Run mode
sl_SI: Delujoča metoda

en: Run period
sl_SI: Delujojoč periodo

en: Number of days this action logs are stored
sl_SI: Število dni tega opravila so shranjena v dnevnik (log)

en: Infinite
sl_SI: Nedoločeno

en: Last run
sl_SI: Zadnji tek

en: Blank
sl_SI: Počisti

en: Running
sl_SI: Teči

en: Scheduled
sl_SI: Koledar

en: Launch
sl_SI: Zaženite

en: Run count
sl_SI: Števec teka

en: Minimal time
sl_SI: Minimalen čas

en: Maximal time
sl_SI: Maksimalen čas

en: Minimal count
sl_SI: Minimalen števec

en: %s item | %s items
sl_SI[3]: %s preedmete

en: Maximal count
sl_SI: Maksimalen števec

en: Average count
sl_SI: Povprečni števec

en: Total count
sl_SI: Skupaj število

en: Average speed
sl_SI: Povprečna hitrost

en: %s items/sec
sl_SI: %s preedmeti/sec

en: Last run list
sl_SI: Zadnja lista teka

[ctx: quantity]
en: Number
sl_SI: Številka

en: Check for new updates
sl_SI: Preveri za nove posodobitve

en: Clean old logs
sl_SI: Izbriši stare dnevnike (loge)

en: Database optimization
sl_SI: Optimizacija baze

en: Clean expired sessions
sl_SI: Izbriši pretečene seje

en: Clean generated graphics
sl_SI: Izbriši zgenerirano grafiko

note: TRANS: %d is a number of hours
en: %d hour | %d hours
sl_SI[3]: %d ure

note: TRANS: %d is a number of days
en: %d day | %d days
sl_SI[3]: %d dni

en: Check the MySQL replica
sl_SI: Preveri MySQL repliko

note: TRANS: %1$s is the server name, %2$s is the time
en: Mysql server: %1$s, difference between master and slave: %2$s
sl_SI: Mysql strežnik: %1$s, razlika med glavni in suženj: %2$s

en: can't connect to the database
sl_SI: Ne morem se povezati z bazo

en: Difference between master and slave
sl_SI: Razlika med master in slave

en: Optimizing tables
sl_SI: Optimizacija tabel

en: Interface
sl_SI: Vmesnik

en: Writing ability
sl_SI: Sposobnost pisanja

en: Speed
sl_SI: Hitrost

en: Chipset
sl_SI: Čipovje

en: Hard drive | Hard drives
sl_SI[0]: Trdi disk
sl_SI[1]: Trda diska
sl_SI[2]: Trdi diski
sl_SI[3]: Trde diske

en: Cache
sl_SI: Predpomnilnik

en: Frequency
sl_SI: Frekvenca

en: Network card | Network cards
sl_SI[3]: omrežne kartice

en: Flow
sl_SI: Pretok

en: Power
sl_SI: Energija

en: Number of threads
sl_SI: Število niti

en: Select default items to show
sl_SI: Izberite privzeti predmet za prikaz

en: Delete permanently
sl_SI: Trajno izbriši

en: Search result default display
sl_SI: Privzeti iskalni seznam

en: Document | Documents
sl_SI[0]: Dokument
sl_SI[1]: Dokumenta
sl_SI[2]: Dokumenti
sl_SI[3]: Dokumente

en: Succesful deletion of the file %s
sl_SI: Datoteka je bila uspešno izbrisana %s

en: Failed to delete the file %s
sl_SI: Napaka pri brisanju datoteke %s

en: Added by %s
sl_SI: Dodano od %s

en: Current file
sl_SI: Trenutna datoteka

en: Checksum
sl_SI: Kontrolna vsota

en: Web Link
sl_SI: Spletna povezava

en: MIME type
sl_SI: MIME Tip

en: Use a FTP installed file
sl_SI: Uporabi FTP namestitveno datoteko

[ctx: quantity]
en: Number of documents
sl_SI: Številka dokumentov

en: Tag
sl_SI: Povezava

en: Document move succeeded.
sl_SI: Dokument je bil uspešno premaknjen.

en: File move failed.
sl_SI: Napaka pri premiku datoteke.

en: Document copy succeeded.
sl_SI: Kopiranje dokumenta je uspelo.

en: File move failed
sl_SI: Napaka pri premiku datoteke

en: File too large to be added.
sl_SI: Datoteka je prevelika!

en: The file is valid. Upload is successful.
sl_SI: Datoteka je pravilna. Upload je bil uspešen.

en: Unauthorized file type
sl_SI: Neavtoriziran tip datoteke

en: Create the directory %s
sl_SI: Ustvari mapo %s

en: No file available
sl_SI: Nobena datoteka ni na voljo

[ctx: button]
en: Add a document
sl_SI: Dodaj dokument

[ctx: button]
en: Remove a document
sl_SI: Odstrani dokument

en: Web link
sl_SI: Spletna povezava

en: Add a document
sl_SI: Dodaj dokument

[ctx: button]
en: Add a new file
sl_SI: Dodaj novo datoteko

en: Icon
sl_SI: Ikona

en: Extension
sl_SI: Končnica

en: Document type | Document types
sl_SI[0]: Vrsta dokumentov
sl_SI[1]: Vrsti dokumentov
sl_SI[2]: Vrste dokumentov
sl_SI[3]: Vrste dokumentov

en: Help
sl_SI: Pomoč

note: TRANS: %s is the store path
en: Error: %s is not a directory
sl_SI: Napaka: %s ni mape

en: Common
sl_SI: Pogosto

en: Project type | Project types
sl_SI[0]: Vrsta projekta
sl_SI[1]: Vrsti projekta
sl_SI[2]: Vrste projekta
sl_SI[3]: Vrste projekta

en: Devices type | Devices types
sl_SI[0]: Vrsta naprav
sl_SI[1]: Vrsti naprav
sl_SI[2]: Vrste naprav
sl_SI[3]: Vrste naprav

en: License type | License types
sl_SI[3]: Tipi licenc

en: Interface type (Hard drive...) | Interface types (Hard drive...)
sl_SI[0]: Vrsta vmesnika (Trdi disk, ...)
sl_SI[1]: Vrsti vmesnika (Trdi disk, ...)
sl_SI[2]: Vrste vmesnika (Trdi disk, ...)
sl_SI[3]: Vrste vmesnika (Trdi disk, ...)

en: Management
sl_SI: Upravljanje

en: Tools
sl_SI: Orodja

en: Network outlet | Network outlets
sl_SI[0]: Omrežna vtičnica
sl_SI[1]: Omrežni vtičnici
sl_SI[2]: Omrežne vtičnice
sl_SI[3]: Omrežne vtičnice

en: IP network | IP networks
sl_SI[0]: IP omrežje
sl_SI[1]: IP omrežji
sl_SI[2]: IP omrežja
sl_SI[3]: IP omrežja

en: Internet domain | Internet domains
sl_SI[0]: Internetna domena
sl_SI[1]: Internetni domeni
sl_SI[2]: Internetne domene
sl_SI[3]: Internetne domene

en: Wifi network | Wifi networks
sl_SI[0]: Brezžične omrežje
sl_SI[1]: Brezžični omrežji
sl_SI[2]: Brezžična omrežja
sl_SI[3]: Brezžična omrežja

en: Network name | Network names
sl_SI[0]: Ime omrežja
sl_SI[1]: Imeni omrežja
sl_SI[2]: Imena omrežja
sl_SI[3]: Imena omrežja

en: LDAP criterion | LDAP criteria
sl_SI[3]: LDAP merilo

note: TRANS: %d is a number of years
en: %d year | %d years
sl_SI[3]: %d leta

note: TRANS: %d is a number of seconds
en: %d second | %d seconds
sl_SI[0]: %d sekundo
sl_SI[1]: %d sekundi
sl_SI[2]: %d sekunde
sl_SI[3]: %d sekund

en: Other...
sl_SI: Drugo ...

en: Global management
sl_SI: Globalno upravljanje

en: Duplicate the element as many times as there are connections
sl_SI: Podvoji element tolikokrat kot je povezav

en: Current page in landscape PDF
sl_SI: Trenutna stran v ležečem položaju PDF

en: Current page in portrait PDF
sl_SI: Trenutna stran v pokončnem položaju PDF

en: Current page in SLK
sl_SI: Ogled SLK izvoza

en: Current page in CSV
sl_SI: Ogled CSV izvoza

en: All pages in landscape PDF
sl_SI: Vse strani v ležečem položaju PDF

en: All pages in portrait PDF
sl_SI: Vse strani v pokončnem položaju PDF

en: All pages in SLK
sl_SI: SLK izvoz - vse

en: All pages in CSV
sl_SI: CSV izvoz - vse

[ctx: button]
en: Export
sl_SI: Izvozi

en: Add a new translation
sl_SI: Dodaj novi prevod

en: Field | Fields
sl_SI[3]: Polje

en: LDAP directory of an entity
sl_SI: Entitete LDAP direktorija

en: Search filter (if needed)
sl_SI: Iskalni filter (če je potreben)

en: Mail domain
sl_SI: Poštna domena

en: Notification options
sl_SI: Možnosti obveščanja

en: Administrator email
sl_SI: Elektronska pošta skrbnika

en: Administrator reply-to email (if needed)
sl_SI: Administratorjev odgovori na Email (če je potrebno)

en: Administrator name
sl_SI: Ime skrbnika

en: Response address (if needed)
sl_SI: Naslov odgovora (če je potrebno)

en: Email signature
sl_SI: Email podpis

en: Alarms on cartridges
sl_SI: Opozorila za kartuše

en: Alarms on consumables
sl_SI: Alarm na potrošnem blagu - consumables.

en: Alarms on expired licenses
sl_SI: Opozorila na potekle licence

en: Alarms on contracts
sl_SI: Opozorila na pogodbe

en: Alerts on reservations
sl_SI: Alarmi na rezervacijah

en: Automatic closing of solved tickets after
sl_SI: Avtomatično zaprtje opravil po

en: Immediatly
sl_SI: Takoj

en: Order date
sl_SI: Datum naročila

en: Start date of warranty
sl_SI: Datum začetka garancije

en: to see the entity and its sub-entities
sl_SI: da vidiš entito in njene pod entitete

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds the item
sl_SI: %s doda predmet

en: Alarms options
sl_SI: Možnosti opozoril

en: Reservation | Reservations
sl_SI[0]: Rezervacija
sl_SI[1]: Rezervaciji
sl_SI[2]: Rezervacije
sl_SI[3]: Rezervacije

en: Automatic closing configuration
sl_SI: Avtomatično zaprtje konfiguracij

en: Internal survey
sl_SI: Interni vprašalnik

en: External survey
sl_SI: Eksterni vprašalnik

en: Update parameters
sl_SI: Posodobitev parametrov

en: Rule | Rules
sl_SI[0]: Pravilo
sl_SI[1]: Pravili
sl_SI[2]: Pravila
sl_SI[3]: Pravila

en: Security
sl_SI: Varnost

en: Plugin | Plugins
sl_SI[3]: Vtičniki

en: No Event
sl_SI: Ni dogodka

en: Source
sl_SI: Vir

en: Service
sl_SI: Storitev

en: Message
sl_SI: Sporočilo

en: Level
sl_SI: Stopnja

en: Send a notification
sl_SI: Pošlji obvestilo

en: No item to display
sl_SI: Noben predmet ne bo viden

en: Fully Qualified Domain Name. Use the classical notation (labels separated by dots). For example: indepnet.net
sl_SI: Fully Qualified Domain Name. Uporabite klasični zapis (oznake ločene s pikami). Na primer: indepnet.net

en: FQDN must not be empty
sl_SI: FQDN ne sme biti prazen

en: FQDN is not valid
sl_SI: FQDN ni veljaven

en: Invalid internet name: %s
sl_SI: Neveljavna domena: %s

en: Used items
sl_SI: Rabljeni predmeti

[ctx: button]
en: Add a user
sl_SI: Dodaj uporabnika

[ctx: button]
en: Add a manager
sl_SI: Dodaj upravitelja

[ctx: button]
en: Add a delegatee
sl_SI: Dodaj pooblaščencu

[ctx: button]
en: Remove a user
sl_SI: Odstrani uporabnika

en: Manager
sl_SI: Upravitelj

en: Associate to a group
sl_SI: Asociraj na skupino

en: Dynamic
sl_SI: Dinamičen

en: Add a user
sl_SI: Dodaj uporabnika

en: Criterion | Criteria
sl_SI[0]: merilo
sl_SI[1]: merili
sl_SI[2]: merila
sl_SI[3]: merila

en: D=Dynamic
sl_SI: D=Dinamičen

note: TRANS: %1$s is the sign (-or empty), %2$d number of minutes
en: %1$s%2$d minute | %1$s%2$d minutes
sl_SI[0]: %1$s%2$d minut
sl_SI[1]: %1$s%2$d minutq
sl_SI[2]: %1$s%2$d minuti
sl_SI[3]: %1$s%2$d minute

note: TRANS:  %1$s is the sign (-or empty), %2$d number of seconds
en: %1$s%2$s second | %1$s%2$s seconds
sl_SI[0]: %1$s%2$s sekund
sl_SI[1]: %1$s%2$s sekunda
sl_SI[2]: %1$s%2$s sekundi
sl_SI[3]: %1$s%2$s sekunde

en: Item not found
sl_SI: Predmeta ni mogoče najti

en: You don't have permission to perform this action.
sl_SI: Nimate dovoljenja za izvedbo te operacije.

en: Progress
sl_SI: Napredek

en: My settings
sl_SI: Moje nastavitve

en: Logout
sl_SI: Odjavi

en: Load a bookmark
sl_SI: Nalagaj zaznamek

en: You will find it on the GLPI-PROJECT.org site.
sl_SI: Dosegljivo na GLPI strani: <a href='http://glpi-project' target='_blank'>http://glpi-project.org</a>.

en: A new version is available: %s.
sl_SI: Nova različica je na voljo: %s

en: Create a ticket
sl_SI: Ustvari nalogo

en: Ticket followup
sl_SI: Odgovor Naročila

en: Plugins
sl_SI: Vtičniki

en: Ticket waiting for your approval
sl_SI: Opravila čakajo na tvojo potrditev

en: Check all
sl_SI: Označi vse

en: Uncheck all
sl_SI: Odznači vse

en: Now
sl_SI: Zdaj

en: Today
sl_SI: Danes

en: Specify a date
sl_SI: Navedi datum

en: - %d hour | - %d hours
sl_SI[0]: - %d ura
sl_SI[1]: - %d uri
sl_SI[2]: - %d ure
sl_SI[3]: - %d ure

en: last Sunday
sl_SI: zqdnjq Nedelja

en: last Monday
sl_SI: zadnji Ponedeljek

en: last Tuesday
sl_SI: zadnji Torek

en: last Wednesday
sl_SI: zadnja Sreda

en: last Thursday
sl_SI: zadnji Četrtek

en: last Friday
sl_SI: zadnji Petek

en: last Saturday
sl_SI: zadnja sobota

en: Beginning of the month
sl_SI: Začetek meseca

en: Beginning of the year
sl_SI: Začetek leta

en: - %d year | - %d years
sl_SI[3]: - %d leta

en: + %d hour | + %d hours
sl_SI[3]: +%d ure

en: + %d week | + %d weeks
sl_SI[3]: + %d tedne

[ctx: button]
en: Paste image
sl_SI: Prilepi sliko

en: Upload successful
sl_SI: Prenos uspešen

en: Linear
sl_SI: Linearen

en: Decreasing
sl_SI: Upadanje

[ctx: button]
en: Show
sl_SI: Pokaži

en: Requested item not found
sl_SI: Zahtevanega predmeta ni bilo mogoče najti

en: Order number
sl_SI: Številka naročila

en: Immobilization number
sl_SI: Imobilizacijska številka

en: Invoice number
sl_SI: Številka fakture

en: Delivery form
sl_SI: Obrazec za pošiljanje

en: Warranty extension value
sl_SI: Vrednost poteka garancije

en: Amortization duration
sl_SI: Amortizacijska doba

en: Amortization coefficient
sl_SI: Amortizacijski koeficient

en: TCO (value + tracking cost)
sl_SI: TCO (vrednost + stroški sledenja)

en: Monthly TCO
sl_SI: Mesečni TCO

en: Warranty information
sl_SI: Garancijske informacije

en: Lifelong
sl_SI: Ima življenje

en: IP address | IP addresses
sl_SI[3]: IP naslove

en: Invalid IP address
sl_SI: Nepravilen IP naslov

en: No IP address found
sl_SI: Brez IP naslova

en: Subnet mask | Subnet masks
sl_SI[0]: Maska podomrežja
sl_SI[1]: Maski podomrežij
sl_SI[2]: Maske podomrežij
sl_SI[3]: Maske podomrežij

en: IP version
sl_SI: Različica IP

en: Gateway
sl_SI: Prehod

en: Invalid network address
sl_SI: Neveljaven omrežni naslov

en: Invalid input format for the network
sl_SI: Neveljavna oblika vnosa za omrežje

en: Invalid subnet mask
sl_SI: Neveljavna maska podomrežja

en: Network already defined in visible entities
sl_SI: Omrežje je že definirano v vidnih entitetah

en: Invalid gateway address
sl_SI: Neveljaven naslov prehoda

en: Associate a VLAN
sl_SI: Povezati v VLAN

en: Capacity
sl_SI: Kapaciteta

en: Cores
sl_SI: Jedra

en: Threads
sl_SI: Niti

en: Type of component
sl_SI: Vrsta kompenente

en: Add a new component
sl_SI: Dodaj novo komponento

note: TRANS : %1$s is the type of the device %2$s is the type of the item %3$s is the name of the item (used for headings of a list),
en: %1$s of %2$s: %3$s
sl_SI: %1$s od %2$s: %3$s

en: View | Views
sl_SI[0]: Pogled
sl_SI[1]: Pogleda
sl_SI[2]: Pogledi
sl_SI[3]: Pogledi

en: Or complete search
sl_SI: Ali zaključi iskanje

en: My devices
sl_SI: Moje naprave

en: Connected devices
sl_SI: Povezane naprave

en: version
sl_SI: različica

en: Installed software
sl_SI: Nameščena programska oprema

en: Visible in the simplified interface
sl_SI: Videno v enostavnem vmesniku.

[ctx: quantity]
en: Number of problems
sl_SI: Število problemov

[ctx: button]
en: Browse
sl_SI: Razišči

[ctx: button]
en: Manage
sl_SI: Upravljaj

en: Category name
sl_SI: Ime kategorije

en: Put this item in the FAQ
sl_SI: Daj ta predmet v javni FAQ

en: This item is part of the FAQ
sl_SI: Ta predmet je del javnega FAQ

en: This item is not part of the FAQ
sl_SI: Ta predmet ni del javnega FAQ

en: Visible until
sl_SI: Vidno do

en: Subject
sl_SI: Zadeva

en: All my articles
sl_SI: Vsi moji članki

en: All unpublished articles
sl_SI: Vsi neobjavljeni članki

en: Use as a solution
sl_SI: Uporabi kot rešitev

en: Recent entries
sl_SI: Nedavni vnosi

en: Last updated entries
sl_SI: Zadnji posodobljeni vnosi

en: Most popular questions
sl_SI: Najbolj pogosta vprašanja

en: Add a target
sl_SI: Dodaj cilj

en: Profile | Profiles
sl_SI[0]: Profil
sl_SI[1]: Profila
sl_SI[2]: Profili
sl_SI[3]: Profili

en: Publish in the FAQ
sl_SI: Objavi v FAQ

en: Link | Links
sl_SI[3]: Povezave

en: Link or filename
sl_SI: Povezava ali ime datoteke

en: Open in a new window
sl_SI: Odpri v novo okno

en: File content
sl_SI: Vsebina datoteke

en: No link defined
sl_SI: Ni definirane nobene povezave

en: Add an item type
sl_SI: Dodaj novo vrsta predmeta

en: Building number
sl_SI: Gradnja številke

en: Room number
sl_SI: Številka sobe

en: Longitude
sl_SI: Zemljepisna dolžina

en: Latitude
sl_SI: Zemljepisna širina

en: Altitude
sl_SI: Nadmorska višina

[ctx: button]
en: Unlock
sl_SI: Odkleni

en: Network port | Network ports
sl_SI[3]: omrežne vrate

en: Historical
sl_SI: Zgodovinsko

en: No historical
sl_SI: Ni zgodovinsko

[ctx: name]
note: TRANS: a noun, modification, change
en: Update
sl_SI: Posodobi

en: Restore the item
sl_SI: Obnovi predmet

en: Delete the component
sl_SI: Izbriši komponento

en: Install the software
sl_SI: Namesti programsko opremo

en: Uninstall the software
sl_SI: Odstrani programsko opremo

en: Disconnect the item
sl_SI: Prekini predmet

en: Connect the item
sl_SI: Poveži predmet

en: Add a link with an item
sl_SI: Dodaj povezavo s predmetom

en: Delete a link with an item
sl_SI: Izbriši povezavo s predmetom

en: Update an item
sl_SI: Posodobi predmeta

en: Delete an item
sl_SI: Izbriši predmet

en: Update of the field
sl_SI: modifikacija polja

en: mbstring extension not found. Warning with charsets used.
sl_SI: mbstring dodatka nisem našel. Opozorilo nabor znakov uporabljenih.

en: Email address
sl_SI: Elektronski naslov

en: Use Kerberos authentication
sl_SI: Uporabi Kerberos avtentikacijo

[ctx: button]
en: Get email tickets now
sl_SI: Dobi poštne naslove naročil sedaj

en: Too large attached file
sl_SI: Pripeta datoteka je prevelika

en: Invalid attached file
sl_SI: Pripeta datoteka je nepravilna

en: Retrieve email (Mails receivers)
sl_SI: Prenesi e-pošto (Prejemniki e-pošte)

en: Select the field that you want to update
sl_SI: Izberi polje, ki ga želite posodobiti

en: or
sl_SI: ali

note: TRANS: %s is 'Clean DB : rename tables' TRANS: %s is the table or item implied
en: Change of the database layout - %s
sl_SI: Sprememba razporeditve zbirke podatkov - %s

en: Task completed.
sl_SI: Opravilo končano.

note: TRANS: %s is the table or item to migrate TRANS: %s is 'Clean reservation entity link'
en: Data migration - %s
sl_SI: Migracija podatkov - %s

en: Management type
sl_SI: Upravljalni tip

en: Microphone
sl_SI: Mikrofon

en: Speakers
sl_SI: Zvočniki

en: Pivot
sl_SI: Pivot - zasuk

en: Network outlets for %s
sl_SI: Omrežne vtičnice za %s

en: Network alias | Network aliases
sl_SI[0]: Vzdevek omrežja
sl_SI[1]: Vzdevka omrežij
sl_SI[2]: Vzdevki omrežja
sl_SI[3]: Vzdevki omrežja

en: Computer's name
sl_SI: Ime računalnika

en: Create a new network name
sl_SI: Ustvari novo ime omrežja

en: Internet information
sl_SI: Internetna informacija

en: Port number | Ports number
sl_SI[0]: Številka vrat
sl_SI[1]: Številki vrat
sl_SI[2]: Številke vrat
sl_SI[3]: Številke vrat

en: Network port type
sl_SI: Vrsta omrežne vrate

en: Dissociate a VLAN
sl_SI: Prekini povezavo z VLAN

en: Connected to
sl_SI: Povezan na

en: Local network port
sl_SI: Lokalna omrežna vrata

en: this port
sl_SI: ta vrata

en: No network card available
sl_SI: Nobena omrežna kartica na voljo

en: Without name
sl_SI: Brez imena

en: Not connected.
sl_SI: Ni povezano.

en: Invalid address or netmask
sl_SI: Nepravilen naslov ali podomrežna maska

en: Unknown network
sl_SI: Neznana omrežja

en: Add a network
sl_SI: Dodaj omrežje

en: Network address
sl_SI: Omrežni naslov

en: Unknown interface
sl_SI: Neznani vmesnik

en: Wifi port
sl_SI: Brezžična vrata

en: Creation date
sl_SI: Datum kreacije

en: Notification method
sl_SI: Objava metode

en: Event | Events
sl_SI[0]: Dogodek
sl_SI[1]: Dogodka
sl_SI[2]: Dogodki
sl_SI[3]: Dogodke

en: Mail test
sl_SI: Test Mail

en: This is a test email.
sl_SI: To je testni email.

en: Test email sent to administrator
sl_SI: Test pošiljanje elektronsko sporočilo skrbniku

en: The use of a SMTP is needed.
sl_SI: Potrebna je uporaba SMTP-ja.

en: SMTP login (optional)
sl_SI: SMTP prijava

en: SMTP password (optional)
sl_SI: SMTP Geslo

en: Cartridges alarm
sl_SI: Opozorilo za kartuše

en: Remaining
sl_SI: Preostalo

en: New task
sl_SI: Novo opravilo

en: Update of a task
sl_SI: Posodobitev opravila

en: Deletion of a task
sl_SI: Izbris opravila

en: Validation | Validations
sl_SI[0]: Validacija

en: Problem | Problems
sl_SI[0]: Problem
sl_SI[1]: Problema
sl_SI[2]: Problemi
sl_SI[3]: Probleme

en: Administrator
sl_SI: Skrbnik

en: Former technician in charge of the ticket
sl_SI: Prešnji tehnik odogovoren za naročila

en: Hardware user
sl_SI: Strojna oprema uporabnika

en: Technician in charge of the task
sl_SI: Teknik odgovoren za nalogo

en: Task author
sl_SI: Avtor opravila

en: Requester ID
sl_SI: ID naročnika

en: Number of unresolved items
sl_SI: Število nerešenih zadev

en: No defined category
sl_SI: Brez definirane kategorije

en: Download URL
sl_SI: Prenesi URL

en: Status value in database
sl_SI: Vrednost statusa v bazi

en: Consumables alarm
sl_SI: Opozorilo za potrošni material

en: End of contract
sl_SI: Konec pogodbe

en: Contracts alarm
sl_SI: Pogodbeno opozorilo

en: Contract expired since the
sl_SI: Pogodba poteče od

en: Contract with notice since the
sl_SI: Pogodba z objavo od

en: Can't connect to the database.
sl_SI: Ne morem se povezati z bazo.

en: Slave database out of sync!
sl_SI: Podovojena baza zunaj sinhronzacije!

en: Update the item
sl_SI: Posodobi predmet

en: Expiration date
sl_SI: Datum prenehanja

en: New problem
sl_SI: Nov problem

en: Update of a problem
sl_SI: Posodobitev problema

en: Problem solved
sl_SI: Problem rešen

en: Closure of a problem
sl_SI: Zaprtje problema

en: Deleting a problem
sl_SI: Brisanje problem

en: Tickets duration
sl_SI: Trajanje nalog

en: New reservation
sl_SI: Nova rezervacija

en: Reservation expired
sl_SI: Konec rezervacije

en: Update of a ticket
sl_SI: Posodobitev naloge

en: Ticket solved
sl_SI: Naloga rešena

en: New followup
sl_SI: Nov odgovor naročila

en: Deletion of a followup
sl_SI: Sledi izbrisu

en: Closing of the ticket
sl_SI: Zapri opravilo

en: Deletion of a ticket
sl_SI: Izbris naloge

en: Not solved tickets
sl_SI: Ne rešena naloga

en: You have been made a request to reset your account password.
sl_SI: Prosili ste za ponastavit vašo geslo

en: Default translation
sl_SI: Privzeti prevod

en: Label
sl_SI: Nalepka

en: Possible values
sl_SI: Možne vrednosti

en: List of values
sl_SI: Lista vrednosti

en: Single value
sl_SI: Ena vrednost

en: Delete emails
sl_SI: Izbriši e-sporočilo(a)

en: Reason of rejection
sl_SI: Razlog za odklanjanje

en: Email not found. Impossible import
sl_SI: E-pošta ni bila najdena. Nemogoč uvoz.

en: Brand
sl_SI: Znamka

[ctx: quantity]
en: Number of lines
sl_SI: Šetvilo vrstic

en: Flags
sl_SI: Zastavice

en: Headset
sl_SI: Slušalke

en: Speaker
sl_SI: Zvočnik

en: Week
sl_SI: Teden

en: Month
sl_SI: Mesec

en: Download the planning in Ical format
sl_SI: Prenesi urnik v lcal format

en: webcal:// synchronization
sl_SI: webcal:// Synchronization

en: Caption
sl_SI: Napis

en: Available
sl_SI: Na voljo

en: Unavailable
sl_SI: Ni na voljo

en: Your planning
sl_SI: Vaš urnik

en: See all plannings
sl_SI: Poglej vse urnike

en: %d week | %d weeks
sl_SI[0]: %d teden
sl_SI[1]: %d tedna
sl_SI[2]: %d tedni
sl_SI[3]: %d tedne

en: Plugins list
sl_SI: Seznam vtičnikov

en: Author | Authors
sl_SI[0]: Avtor
sl_SI[1]: Avtorja
sl_SI[2]: Avtorji
sl_SI[3]: Avtorje

en: CSRF compliant
sl_SI: CSRF-skladen

[ctx: plugin]
en: Enabled
sl_SI: Omogočeno

[ctx: plugin]
en: Not installed
sl_SI: Ni nameščen

en: To update
sl_SI: Posodobi

[ctx: plugin]
en: Installed / not configured
sl_SI: Nameščen/ ni konfiguriran

[ctx: plugin]
en: Installed / not activated
sl_SI: Nameščen/ ni aktiviran

en: Error / to clean
sl_SI: Napaka / izbriši

en: Web
sl_SI: Splet

[ctx: button]
en: Disable
sl_SI: Deaktiviraj

[ctx: button]
en: Uninstall
sl_SI: Odstrani

en: Not CSRF compliant
sl_SI: Ni CSRF-skladen

[ctx: button]
en: Enable
sl_SI: Aktiviraj

[ctx: button]
en: Clean
sl_SI: Počisti

en: No plugin installed
sl_SI: Noben vtičnik ni nameščen

en: See the catalog of plugins
sl_SI: Poglej katalog vtičnikov

en: Initial page counter
sl_SI: Prvoten števec strani

en: Serial
sl_SI: Serijska (zaporedna)

en: Parallel
sl_SI: Pararelna (vzporedna)

en: Wifi
sl_SI: Brezžični (Wifi)

[ctx: status]
en: Processing (assigned)
sl_SI: V teku (dodeljeno)

[ctx: status]
en: Processing (planned)
sl_SI: V teku (načrtovano)

[ctx: status]
en: Solved
sl_SI: Rešeno

en: Problems to be processed
sl_SI: Problemi za predelat

en: Your problems in progress
sl_SI: Vaše težave v teku

en: Last problems
sl_SI: Zadnji problemi

note: TRANS : %d is the number of problems
en: Last %d problem | Last %d problems
sl_SI[0]: Zadnji  %d problem
sl_SI[1]: Zadnja  %d problema
sl_SI[2]: Zadnji  %d problemi
sl_SI[3]: Zadnje  %d probleme

en: No problem found.
sl_SI: Ni najdenih problemov

en: Problem task | Problem tasks
sl_SI[0]: Opravilo problema
sl_SI[1]: Opravili problema
sl_SI[2]: Opravila problema
sl_SI[3]: Opravila problema

en: Create a problem from this ticket
sl_SI: Ustvari problem iz te naloge

en: Life cycles
sl_SI: Življenski krog

en: Deletion refused
sl_SI: Izbris zavrnjen

en: Global right
sl_SI: Globalne pravice

en: Entity right
sl_SI: Pravica entite

en: Default profile
sl_SI: Privzeti profil

en: Update password
sl_SI: Posodobite geslo

en: Association
sl_SI: Asociacija

en: See hardware of my groups
sl_SI: Poglej strojno opremo mojih skupin

en: Link with items for the creation of tickets
sl_SI: Povezave na predmete za ustvarjanje naročil

en: Associable items to a ticket
sl_SI: Povezljivi predmeti na naročila

en: Public RSS feed | Public RSS feeds
sl_SI[0]: Javni RSS vir
sl_SI[1]: Javna RSS vira
sl_SI[2]: Javni RSS viri
sl_SI[3]: Javni RSS viri

en: Financial and administratives information
sl_SI: Finančne in administrativne informacije

en: Public bookmark | Public bookmarks
sl_SI[0]: Javni zaznamek
sl_SI[1]: Javna zaznamka
sl_SI[2]: Javni zaznamki
sl_SI[3]: Javni zaznamki

en: Report | Reports
sl_SI[0]: Poročilo
sl_SI[1]: Poročili
sl_SI[2]: Poročila
sl_SI[3]: Poročila

en: Administration of reservations
sl_SI: Administracija rezervacije

en: Visibility
sl_SI: Vidljivost

en: From \ To
sl_SI: Od \ Do

en: Life cycle of tickets
sl_SI: Življenski krog nalog

en: Life cycle of problems
sl_SI: Življenski krog problemov

en: Software dictionary
sl_SI: Slovar programja

en: Printers dictionnary
sl_SI: Slovar tiskalnikov

en: No access
sl_SI: Ni dostopa

en: Write
sl_SI: Piši

en: All items
sl_SI: Vsi predmeti

en: Recursive
sl_SI: Rekurziven

en: No user found
sl_SI: Noben uporabnik osnovan

en: My tasks
sl_SI: Moja opravila

en: January
sl_SI: Januar

en: February
sl_SI: Februar

en: March
sl_SI: Marec

en: May
sl_SI: Maj

en: June
sl_SI: Junij

en: July
sl_SI: Julij

en: August
sl_SI: Avgust

en: October
sl_SI: Oktober

en: Sunday
sl_SI: Nedelja

en: Monday
sl_SI: Ponedeljek

en: Tuesday
sl_SI: Torek

en: Wednesday
sl_SI: Sreda

en: Thursday
sl_SI: Četrtek

en: Friday
sl_SI: Petek

en: Saturday
sl_SI: Sobota

en: Project task | Project tasks
sl_SI[0]: Opravilo projekta
sl_SI[1]: Opravili projekta
sl_SI[2]: Opravila projekta
sl_SI[3]: Opravila projekta

en: Creator
sl_SI: Ustvaril

[ctx: button]
en: Add a task
sl_SI: Dodaj opravilo

en: Create a ticket from this task
sl_SI: Ustvari nalogo iz tega opravila

[ctx: button]
en: Send
sl_SI: Pošlji

en: Message ID
sl_SI: ID Sporočila

en: Error in sending the email
sl_SI: Napaka pri pošiljanju emaila

en: An email was sent to %s
sl_SI: Elektronska sporočila je bila poslana %s

en: Reminder | Reminders
sl_SI[3]: Opomnike

en: Without title
sl_SI: Brez naslova

en: New note
sl_SI: Nov zapisek

en: Default report
sl_SI: Privzeto poročilo

en: By contract
sl_SI: Po pogodbi

en: By year
sl_SI: Po letu

en: Loan
sl_SI: Posojilo

en: Select the report you want to generate
sl_SI: Izberite poročilo ki ga želite generirati

en: Device 1
sl_SI: Naprava 1

en: Device 2
sl_SI: Naprava 2

en: Device name
sl_SI: Ime naprave

en: Default for tickets
sl_SI: Privzeto za sprejeto opravilo

en: Default for mail recipients
sl_SI: Privzeto za sprejemnike elektronske pošte

en: Be careful: there is no default value
sl_SI: Bodi pozoren : ni privzete vrednosti

en: The required item is already reserved for this timeframe
sl_SI: Potrebni predmet je že rezerviran za ta časovni okvir

en: Unknown error
sl_SI: Neznana napaka

en: Device temporarily unavailable
sl_SI: Naprave trenutno nedostopna

en: Reserve
sl_SI: Knjiga

en: Reserve an item
sl_SI: Knjiga predmetov

en: Rehearsal
sl_SI: Ponavljan

[ctx: periodicity]
en: None
sl_SI: Nobeden

[ctx: periodicity]
en: Daily
sl_SI: Dnevno

[ctx: periodicity]
en: Weekly
sl_SI: Tedensko

[ctx: periodicity]
en: Monthly
sl_SI: Mesečno

en: Current and future reservations
sl_SI: Prihodnost in napredek Rezervacij

en: No reservation
sl_SI: Ni rezervacij

en: See planning
sl_SI: Pogled urnika

en: Past reservations
sl_SI: Pretekle rezervacije

en: That will remove all the reservations in progress.
sl_SI: To bo odstranilo vse rezervacije v teku.

en: Modify the comment
sl_SI: Uredi komentar

en: Device reservations expiring today
sl_SI: Rezervacije za material, ki potečejo danes

en: Error
sl_SI: Napaka

en: Number of items displayed
sl_SI: Število prikazanih objav

en: Refresh rate
sl_SI: Pogostost osveževanja

en: Error retrieving RSS feed
sl_SI: Napaka pri pridobivanju RSS vira

en: RSS feeds found
sl_SI: Najdeni RSS viri

[ctx: button]
en: Use
sl_SI: Uporabi

note: TRANS: short for : Assign a ticket
en: Assign
sl_SI: Dodeli

en: Assign: equipment by IP address
sl_SI: Prepuščen: oprema IP naslov

en: Assign: equipment by name + domain
sl_SI: Prepuščen: ime opreme + domena

en: Assign: equipment by MAC address
sl_SI: Prepuščen: opremin MAC naslov

en: Recalculate
sl_SI: Izračunaj

en: Send
sl_SI: Pošlji

en: Dictionary | Dictionaries
sl_SI[3]: Slovarji

en: Rules management
sl_SI: Upravljanje pravil

en: Position
sl_SI: Pozicija

en: Logical operator
sl_SI: Ujemanje tipa (logical operator)

en: and
sl_SI: in

en: Action type
sl_SI: Vrsta akcije

en: Add a new criteria
sl_SI: Dodaj novo merilo

en: Condition
sl_SI: Pogoj

en: Reason
sl_SI: Razlog

en: Result details
sl_SI: Podrobnosti rezultata

en: Rule results
sl_SI: Rezultat pravila

en: Rules list
sl_SI: Seznam pravil

en: The engine stops on the first checked rule.
sl_SI: Motor prekine na prvem preverjanju pravil.

en: The engine treats all the rules.
sl_SI: Motor upravlja s pravili.

en: Test rules engine
sl_SI: Testiraj pravila motorja

en: Criteria refused
sl_SI: Zavrjeno merilo

en: No element to be tested
sl_SI: Ni elementov ki bi morali biti testirani

en: Inactive
sl_SI: Neaktiven

note: TRANS: %s is the entity name
en: Rules applied: %s
sl_SI: Pravila, ki se vršijo: %s

note: TRANS: %s is the entity name
en: Local rules: %s
sl_SI: Lokalna pravila: %s

en: Rules applicable in the sub-entities
sl_SI: Pravila primerna v pod-entitetah

en: is
sl_SI: je

en: is not
sl_SI: ni

en: contains
sl_SI: vsebuje

en: does not contain
sl_SI: ne vsebuje

en: starting with
sl_SI: začni z

en: exists
sl_SI: obstaja

en: does not exist
sl_SI: ne obstaja

en: Add a criterion
sl_SI: Dodaj merilo

en: Dictionnary of computer models
sl_SI: Računalniški model slovarja

en: Dictionnary of computer types
sl_SI: Slovar vrst računalnika

en: Dictionary of manufacturers
sl_SI: Slovar izdelovalca

en: Dictionnary of monitor types
sl_SI: Slovar vrst monitorjev

en: Dictionnary of networking equipment models
sl_SI: Slovar mrežnega modela

en: Dictionnary of network equipment types
sl_SI: Omrežna naprava tipi slovarjev

en: Dictionnary of operating system versions
sl_SI: Slovar različic OS-a

en: Dictionnary of device models
sl_SI: Zunanja naprava model slovarjev

en: Dictionnary of device types
sl_SI: Zunanja naprava tipi slovarjev

en: Dictionnary of phone models
sl_SI: Slovar telefonskega modela

en: Dictionnary of phone types
sl_SI: Slovar vrst telefona

en: Dictionnary of printers
sl_SI: Slovar tiskalnikov

en: To be unaware of import
sl_SI: Ne se zavedati uvoza

en: Dictionnary of printer models
sl_SI: Slovar modelov tiskalnika

en: Dictionnary of printer types
sl_SI: Slovar tip tiskalnika

note: TRANS: plural for software TRANS: software in plural
en: Dictionnary of software
sl_SI: Slovar aplikacij

en: Associable to a ticket
sl_SI: Vidno v Helpdesku

en: Manufacturer choice
sl_SI: Izbira izdelovalca

en: Rules for import and link computers
sl_SI: Pravila za uvoz in povezavo računalnikov

en: Find computers in GLPI having the status
sl_SI: Najdi računalnike v GLPI ki imajo status

en: Subnet
sl_SI: Podomrežje - subnet

en: Email body
sl_SI: Telo (body) e-pošte

en: User featuring the profile
sl_SI: Uporabnik z značilnostjo profila

en: User featuring a single profile
sl_SI: Uporabnik z značilnostjo enega profila

en: User with a single profile
sl_SI: Uporabnik z enim samim profilom

en: Entity from domain
sl_SI: Eniteta od domene

en: Entity from TAG
sl_SI: Entiteta od TAG-a

en: Entity based on user's profile
sl_SI: Entiteta na osnovi uporabnikovega profila

en: Automatic user assignment
sl_SI: Samodejna dodelitev uporabnikov

en: Global criteria
sl_SI: Globalno merilo

en: LDAP criteria
sl_SI: LDAP merilo

en: Entities assignment
sl_SI: Entitetne dodelitve

en: Rights assignment
sl_SI: Pravice za določitev

en: Rights and entities assignment
sl_SI: Pravice in entite nalog

en: Rules for assigning a category to software
sl_SI: Pravila določanja kategorij programja

en: Item location
sl_SI: Kraj predmeta

en: Ticket location
sl_SI: Kraj naloge

en: before
sl_SI: pred

en: after
sl_SI: potem

en: You don't have right to connect
sl_SI: Nimate pravic za povezavo

en: tree structure
sl_SI: Drevesna struktura

en: Merging
sl_SI: Združevati

note: TRANS: a noun, (ex : this software is an upgrade of..)
en: Upgrade
sl_SI: Nadgraditev

en: Version name
sl_SI: Ime različice

en: License name
sl_SI: Ime licence

[ctx: phone]
en: Number of licenses
sl_SI: Števila licenc

en: Merge
sl_SI: Združiti

en: Software deleted after merging
sl_SI: Software, ki je dan v smeti po združevanju

en: Purchase version
sl_SI: Nakup različice

en: Version in use
sl_SI: Uporabi verzijo

en: Send alarms on expired licenses
sl_SI: Pošlji alarme na osnovi pretečenih licenc

[ctx: button]
en: Add a license
sl_SI: Dodaj licenco

[ctx: button]
en: Add a version
sl_SI: Dodaj različico

en: Number of opened tickets
sl_SI: Število odprtih nalog

en: Number of solved tickets
sl_SI: Števillo rešenih nalog

en: Number of closed tickets
sl_SI: Število zaprtih nalog

en: No statistics are available
sl_SI: Nobena statistika ni na voljo

en: Number of tickets
sl_SI: Število nalog

en: By ticket
sl_SI: Po naročilu

en: Select statistics to be displayed
sl_SI: Izberi statistiko za prikaz

en: Keep status
sl_SI: Obdrži status

en: Set status: %s
sl_SI: Nastavi status: %s

[ctx: button]
en: Add a contact
sl_SI: Dodaj osebo

en: Create ticket
sl_SI: Ustvari nalogo

en: Created tickets
sl_SI: Naloge ustvarjene

en: %1$s updates the item %2$s
sl_SI: %1$s posodobi predmet %2$s

en: Add a new followup
sl_SI: Dodaj opombo

en: Approval request
sl_SI: Prošnja za uzakonitev

en: Tickets awaiting approval
sl_SI: Opravila čakajo na tvojo odobritev

en: Describe the incident or request
sl_SI: Opišite problem

en: Submit message
sl_SI: Oddaj sporočilo

en: File (%s)
sl_SI: Datoteka (%s)

en: Your tickets to close
sl_SI: Tvoje opravilo bo zaprto

en: Tickets to be processed
sl_SI: Opravila, ki bodo procesirana

en: Your tickets in progress
sl_SI: Vaša naloga v teku

en: Your tickets to validate
sl_SI: Tvoja opravila so veljavna

en: No ticket found.
sl_SI: Ni naročil.

en: Last tickets
sl_SI: Zadnje naloge

en: New ticket for this item...
sl_SI: Nova naloga za ta predmet...

en: You don't have right to see all tickets
sl_SI: Nimate pravice videti vseh nalog

en: No ticket in progress.
sl_SI: Nobeno naročilo ni v teku.

en: Assign equipment
sl_SI: Odstopljena oprema

en: Automatic tickets closing
sl_SI: Avtomatično zaprtje opravil

en: See my ticket
sl_SI: Poglej svojo nalogo

en: See all tickets
sl_SI: Poglej vse naloge

en: See assigned tickets
sl_SI: Poglej dodeljene naloge

en: Assign a ticket
sl_SI: Dodeli nalogo

en: Steal a ticket
sl_SI: Ukradi nalogo

en: To be in charge of a ticket
sl_SI: Odgovoren bo za naročila

en: Change the priority
sl_SI: Spremeni prioriteto

note: TRANS: %s is tha document name
en: Added document: %s
sl_SI: Dodani dokument: %s

en: If you reject the solution, you must specify a reason
sl_SI: Če zavrneš to rešitev, moraš navesti razlog

en: Source of followup
sl_SI: Vir sledi

en: Reopen the ticket
sl_SI: Ponovno odpri nalogo

en: No followup for this ticket.
sl_SI: Za to naročilo ni odgovorov.

en: This week
sl_SI: Ta teden

en: Last week
sl_SI: Prejšnji teden

en: This month
sl_SI: Ta mesec

en: Last month
sl_SI: Prejšnji mesec

en: Approval of the solution
sl_SI: Odobritev rešitve

en: Update all
sl_SI: Posodobi vse

en: Ticket %d successfully created
sl_SI: Naloga %d je bila uspešna ustvarjena

en: Add a hidden field
sl_SI: Dodaj skrito polje

en: Add a mandatory field
sl_SI: Dodaj obvezno polje

en: Add a predefined field
sl_SI: Dodaj že definirano polje

en: Test done
sl_SI: Test dokončan

en: Results
sl_SI: Rezultati

en: Testing PHP Parser
sl_SI: Testiranje PHP razčlenjevalnika kode

en: GLPI is not compatible with the option zend.ze1_compatibility_mode = On.
sl_SI: GLPI ni kompatibilen z opcijo zend.ze1_compatibility_mode = On.

en: PHP version is at least 5.3.0 - Perfect!
sl_SI: PHP verzija je najmanj 5.3.0 - Odlično !

en: You must install at least PHP 5.3.0.
sl_SI: Morate namestiti vsaj PHP 5.3.0

en: MySQL Improved extension test
sl_SI: Test MYSQL Improved razširitev

en: Sessions test
sl_SI: Test sej

en: Sessions support is available - Perfect!
sl_SI: Podpora sejam je na voljo - Odlično !

en: Make sure that sessions support has been activated in your php.ini
sl_SI: Prepričajte se, da je podpora sejam aktivirana v vaši php.ini datoteki

en: Test session auto start
sl_SI: Testiraj sejo avto začetek

en: session.auto_start is activated. See .htaccess file in the GLPI root for more information.
sl_SI: session.auto_start je aktivirana. Poglej .htaccess datoteko v GLPI korenu za več informacij.

en: Test if Session_use_trans_sid is used
sl_SI: Preveri če je Session_use_trans_sid uporabljen

en: You must desactivate the Session_use_trans_id option in your php.ini
sl_SI: Prosim deaktivirajte Session_use_trans_id izbiro v php.ini datoteki

en: Ok - the sessions works (no problem with trans_id) - Perfect!
sl_SI: Ok - seja deluje (ni problema s trans_id) - Odlično !

en: magic_quotes_sybase extension test
sl_SI: magic_quotes_sybase razširitveni test

en: Test ctype functions
sl_SI: Test ctype funkcije

en: GLPI can't work correctly without the ctype functions
sl_SI: GLPI ne more delati pravilno brez ctype funkcij

en: The functionality is found - Perfect!
sl_SI: Funkcionalnost je bila najdena - Odlično!

en: Test json functions
sl_SI: Test json funkcije

en: GLPI can't work correctly without the json_encode and json_decode functions
sl_SI: GLPI ne more delati pravilno z json_encode in json_decode funkcijo

en: Mbstring extension test
sl_SI: Test MBString razširitev

en: Mbstring extension of your parser PHP is not installed
sl_SI: Mbstring podaljšek za tvoj razčlenjevalnik PHP ni nameščen

en: GD extension test
sl_SI: Test GD razširitev

en: Cryptography test
sl_SI: Test kriptografija

en: Allocated memory test
sl_SI: Test dodeljenosti pomnilnika

en: Unlimited memory - Perfect!
sl_SI: Neomejen pomnilnik - Odlično!

en: Allocated memory
sl_SI: Dodeljen pomnilnik

en: A minimum of 64Mio is commonly required for GLPI.
sl_SI: Za GLPI je ponavadi potrebno minimalno 64MB.

en: Try increasing the memory_limit parameter in the php.ini file.
sl_SI: Poizkusite povečati memory_limit parameter v php.ini datoteki.

en: Allocated memory > 64Mio - Perfect!
sl_SI: Dodeljen pomnilnik > 64M - Odlično!

note: TRANS: %s is mode name (Permissive, Enforcing of Disabled)
en: SELinux mode is %s
sl_SI: SELinux mode je %s

note: TRANS: %s is an option name
en: SELinux boolean configuration for %s
sl_SI: SELinux boolean nastavitev za %s

en: You have the latest available version
sl_SI: Imate najnovejšo možno verzijo

en: No data available on the web site
sl_SI: Na strani ni na voljo nobenih podatkov

en: Connection options
sl_SI: Možnosti povezave

note: TRANS: imap_open option see http://www.php.net/manual/en/function.imap- open.php
en: DEBUG
sl_SI: Razhroščevanje

note: TRANS: for mail connection system
en: Port (optional)
sl_SI: Vrata (opcijsko)

en: Links between cartridge types and cartridges
sl_SI: Povezave med tipi kartuše in kartušami

en: Direct connections
sl_SI: Direktne povezave

en: If printers are no longer used
sl_SI: Če tiskalniki niso več v uporabi

en: Links between suppliers and contacts
sl_SI: Povezave med dobavitelji in stiski

en: You can continue to add elements to be transferred or execute the transfer now
sl_SI: Lahko nadaljuješ, da dodaš elemente, da so preneseni ali prenesi od sedaj te elemente

en: Think of making a backup before transferring items.
sl_SI: Razmisli o varnostnih kopijah preden prenašaš predmete.

en: Items to transfer
sl_SI: Predmeti za prenos

en: Transfer mode
sl_SI: Način prenosa

en: To empty the list of elements to be transferred
sl_SI: S prazni seznam elementov, kateri naj bodo prenešeni

en: Unable to add. The user already exists.
sl_SI: Ni mogoče dodati. Uporabnik že obstaja.

en: Error: the two passwords do not match
sl_SI: Napaka : oba gesla nista enaka

en: Add user...
sl_SI: Dodaj uporabnika...

en: ... From an external source
sl_SI: ... Od zunanjega vira

en: Password confirmation
sl_SI: Potrdilo za geslo

en: Valid since
sl_SI: Velja od

en: Valid until
sl_SI: Velja do

note: TRANS: %s is the date of last sync
en: Last synchronization on %s
sl_SI: Zadnja sinhronizacija na %s

en: User DN
sl_SI: Uporabnik DN

en: Default entity
sl_SI: Privzeta entiteta

en: Last login on %s
sl_SI: Zadnja prijava na %s

en: Use GLPI in mode
sl_SI: Uporabi GLPI v načinu

en: Normal
sl_SI: Normalen

en: Unable to update login. A user already exists.
sl_SI: Nadgradnja prijave ni mogoča. Uporabnik že obstaja.

en: Associate to a profile
sl_SI: Asociraj na profil

en: Last login
sl_SI: Nazadnje prijavljen/a

en: Last synchronization
sl_SI: Zadnja sinhronizacija

en: Deleted user in LDAP directory
sl_SI: Izbriši uporabnika iz LDAP direktorija

en: Number of assigned tickets
sl_SI: Število dodeljenih nalog

en: Import a user
sl_SI: Uvozi uporabnika

en: Automatically add a user of an external source
sl_SI: Avtomatsko dodaj uporabnika iz zunanjega vira

en: Reset password successful.
sl_SI: Ponastavitev geslo uspešen.

en: Email address not found.
sl_SI: E-poštni naslov ni bilo mogoče najti.

en: An email has been sent to your email address. The email contains information for reset your password.
sl_SI: Elektronska pošta je bila poslana na vaš e-poštni naslov. E-pošta sporočila vsebuje informacije za ponastavitev gesla.

en: User information
sl_SI: Informacije o uporabniku

en: Connection failed
sl_SI: povezava ni uspela

en: Default email
sl_SI: Privzeto elektronsko sporočilo

en: Automatic
sl_SI: Avtomatično

en: Wifi network type
sl_SI: Vrsta brezžične omreže

en: Unofficial translations are also available
sl_SI: Neuradni prevodi so tudi na voljo

en: I have read and ACCEPT the terms of the license written above.
sl_SI: Sem prebral in se strinjam z pogoji pogodbe, ki so napisani zgoraj.

en: I have read and DO NOT ACCEPT the terms of the license written above
sl_SI: Sem prebral in SE NE STRINJAM s pogoji pogodbe, ki so napisani zgoraj

en: Continue
sl_SI: Nadaljuj

en: Installation or update of GLPI
sl_SI: Namestitev ali posodobitev GLPI

en: Choose 'Install' for a completely new installation of GLPI.
sl_SI: Izberite 'Namesti' za popolnoma novo namestitev GLPI,

en: Select 'Upgrade' to update your version of GLPI from an earlier version
sl_SI: Izberite 'Nadgradi' za nadgraditev svojo različico GLPI iz prejšnje različice

en: Checking of the compatibility of your environment with the execution of GLPI
sl_SI: Preverjanje združljivosti vašega okolja z izvajanjem GLPI

en: Do you want to continue?
sl_SI: Ali želite nadaljevati?

en: Database connection setup
sl_SI: Nastavitev povezave z bazo

en: Database connection parameters
sl_SI: Bazno povezovalni parametri

en: Test of the connection at the database
sl_SI: Test za priključitev na podatkovni bazi

en: Can't connect to the database
sl_SI: Ne morem se povezati z bazo

en: The server answered: %s
sl_SI: Strežnik je odgovoril: %s

en: The server or/and user field is empty
sl_SI: Server in/ali uporabniško polje sta prazna

en: Database connection successful
sl_SI: Priklop na bazo uspešen

en: Please select a database:
sl_SI: Prosim izberite bazo podatkov:

en: Create a new database or use an existing one:
sl_SI: Ustvari novo bazo ali uporabi že obstoječo

en: Please select the database to update:
sl_SI: Prosim izberite bazo za posodobitev:

en: Initialization of the database
sl_SI: Inicializacija baze

en: Impossible to use the database:
sl_SI: Nemogoče je uporabiti bazo:

en: OK - database was initialized
sl_SI: OK - baza je bila inicializirana

en: Impossible to write the database setup file
sl_SI: Nemogoče je pisati v namestitveno datoteko baze

en: Database created
sl_SI: Baza je bila ustvarjena

en: Error in creating database!
sl_SI: Napaka pri ustvarjanju baze podatkov!

en: You didn't select a database!
sl_SI: Niste izbrali baze podatkov!

en: The installation is finished
sl_SI: Namestitev je končana

en: Default logins / passwords are:
sl_SI: Privzeta uporabniška imena / gesla sta:

en: glpi/glpi for the administrator account
sl_SI: glpi/glpi za račun skrbnika

en: tech/tech for the technician account
sl_SI: tech/tech za tehničev račun

en: normal/normal for the normal account
sl_SI: navaden/navaden za navaden račun

en: post-only/postonly for the postonly account
sl_SI: post-only/post-only za post-only račun

en: You can delete or modify these accounts as well as the initial data.
sl_SI: Lahko izbrišete ali spremenite te račune, prav tako tudi vnose v bazi.

en: Use GLPI
sl_SI: Uporabi GLPI

en: Can't create the database connection file, please verify file permissions.
sl_SI: Ni mogoče ustvariti datoteke za povezavo z bazo. Preverite pravice na mape.

en: Beginning of the installation
sl_SI: Začetek namestitve

note: TRANS %s is step number
en: Step %d
sl_SI: Korak %d

en: Commercial
sl_SI: Komercialen

en: Renting
sl_SI: Najem

en: Leasing
sl_SI: Najemni posli

en: Insurance
sl_SI: Zavarovanje

en: Hardware support
sl_SI: Hardware podpora

en: Software support
sl_SI: Software podpora

en: Service provided
sl_SI: Zagotovljena storitev - service

en: Direct
sl_SI: Osebno

en: Written
sl_SI: Pisno

en: Data migration
sl_SI: Migracija podatkov

en: Root entity
sl_SI: Root entiteta

[ctx: ticket]
en: New
sl_SI: Novo

en: Update successful, your database is up to date
sl_SI: Posodobitev uspešna, vaša baza je posodobljena na najnovejšo verzijo

en: You must now proceed to updating your database content
sl_SI: Zdaj morate nadaljevati k posodobitvi vsebine baze

en: Continue?
sl_SI: Nadaljujem?

en: Locations update
sl_SI: Posodobitev krajev

en: The new structure is hierarchical
sl_SI: Nova struktura je hierarhična

en: Provide a delimiter in order to automate the new hierarchy generation.
sl_SI: Če si rabil znak za razmejitev, lahko določiš v zaporedju, da avtomatizeraš generacijo hierarhij.

en: You can also specify a root location which will include all the generated locations.
sl_SI: Definirate lahko root lokacijo, ki bo vsebovala vse generirane lokacije.

en: Delimiter
sl_SI: Razmejitveni znak

en: Root location
sl_SI: Root kraja

en: Actual locations
sl_SI: Dejanske kraje

en: New hierarchy
sl_SI: Nova hierarhija

en: This is the new hierarchy. If it's complete approve it.
sl_SI: To je nova hierarhija. Če je pravilna jo lahko preverite.

en: Impossible to accomplish an update by this way!
sl_SI: Nemogoče je dokončati posodobitev na ta način!!

en: Go back to GLPI
sl_SI: Pojdi nazaj na GLPI

en: Caution! You will update the GLPI database named: %s
sl_SI: Pozor!! Posodobili boste bazo podatkov GLPI z imenom: %s

en: All users having administrators rights have have been updated to 'super-admin' rights with the creation of his new user type.
sl_SI: Zdaj imajo vsi administratorji 'super-admin' pravice. Ta nov tip uporabnika je bil prav tako dodan.

en: Connection to database failed, verify the connection parameters included in config_db.php file
sl_SI: Povezava z bazo ni uspešna, preverite povezovalne parametre v config_db.php datoteki
