GLPI Project - en to uk_UA translation catalogue (2692 entries)

en: GLPI - Authentication
uk_UA: GLPI - Аутентифікація

en: Authentication
uk_UA: Аутентифікація

en: Login
uk_UA: Ім’я користувача

en: Password
uk_UA: Пароль

[ctx: button]
en: Post
uk_UA: Відправити

en: Forgotten password?
uk_UA: Забули пароль?

en: You must activate the JavaScript function of your browser
uk_UA: Ви маєте увімкнути JavaScript у своєму оглядачі

en: You must accept cookies to reach this application
uk_UA: Ви маєте увімкнути cookies у своєму оглядачі

en: Checking write permissions for session files
uk_UA: Перевірка прав запису файлів сесій

en: Invalid use of session ID
uk_UA: Невірне використання ID сесії

en: Access to the Frequently Asked Questions
uk_UA: Переглянути питання, які задають найчастіше (FAQ)

note: TRANS: %1$s is device name, %2$s is port name
en: %1$s - The port %2$s
uk_UA: %1$s - Порт %2$s

note: TRANS: %1$s is a string (device name - port name...), %2$s is network outlet name
en: %1$s - Network outlet %2$s
uk_UA: %1$s - Мережева розетка %2$s

en: Email followup
uk_UA: Відповідь електронною поштою

en: Email | Emails
uk_UA[0]: Електронна адреса
uk_UA[1]: Електронні адреси
uk_UA[2]: Електронні адреси

[ctx: button]
en: Add
uk_UA: Додати

en: Comments
uk_UA: Примітка

en: All
uk_UA: Все

en: None
uk_UA: Нічого

en: Warning
uk_UA: Увага

note: TRANS: %1$s is address, %2$s is netmask
en: IP network: %1$s/%2$s
uk_UA: Мережа IP: %1$s/%2$s

en: First/last addresses: %1$s/%2$s
uk_UA: Перша/остання адреси: %1$s/%2$s

en: Gateway: %s
uk_UA: Шлюз: %s

en: Enter the first letters (user, item name, serial or asset number)
uk_UA: Введіть перші літери (контакт, ім’я елемента, серійний або інвент. номер)

en: Show all
uk_UA: Показати все

en: Action | Actions
uk_UA[0]: Дія
uk_UA[1]: Дії
uk_UA[2]: Дії

en: Availability
uk_UA: Наявність

en: Start date
uk_UA: Початкова дата

en: Period
uk_UA: Період

en: Specify an end date
uk_UA: Вказати дату закінчення

[ctx: Planning]
en: Reminder
uk_UA: Нагадування

en: Personal
uk_UA: Особисте

en: Set public
uk_UA: Встановити публічним

en: Public
uk_UA: Публічне

en: Child entities
uk_UA: Підпорядковані підрозділи

en: Set personal
uk_UA: Встановити особисте

en: End date
uk_UA: Кінцева дата

en: By day
uk_UA: По дню

en: Each month, same date
uk_UA: Кожен місяць, того ж числа

en: Each month, same day of week
uk_UA: Кожен місяць, того ж дня тижня

en: Delete a global search criterion
uk_UA: Видалити глобальний критерій пошуку

en: My groups
uk_UA: Мої групи

en: Add a search criterion
uk_UA: Додати критерій пошуку

en: Add a global search criterion
uk_UA: Додати глобальний критерій пошуку

en: Show the dustbin
uk_UA: Показати кошик

en: Don't show deleted items
uk_UA: Не показувати видалені елементи

en: Delete a search criterion
uk_UA: Видалити критерій пошуку

en: Items seen
uk_UA: Переглянуті елементи

en: Choose an existing device
uk_UA: Оберіть існуючий пристрій

en: and/or
uk_UA: та/або

en: Add new devices
uk_UA: Додати нові пристрої

en: No unaffected device !
uk_UA: Немає не задіяних пристроїв !

en: No restriction
uk_UA: Немає обмежень

en: Entity | Entities
uk_UA[0]: Організація
uk_UA[1]: Організації
uk_UA[2]: Організації

note: TRANS: %d is number of objects for the user
en: Processing
uk_UA: Обробляється

en: %s ticket in progress or recently solved on this item. | %s tickets in progress or recently solved on this item.
uk_UA[0]: %s заявка обробляється або нещодавно вирішена.
uk_UA[1]: %s заявки обробляються або нещодавно вирішені.
uk_UA[2]: %s заявок обробляються або нещодавно вирішені.

en: Create survey after
uk_UA: Створити опитування після

en: As soon as possible
uk_UA: Як можна швидше

en: Rate to trigger survey
uk_UA: Рейтинг для початку опитування

en: Disabled
uk_UA: Вимкнене

en: For tickets closed after
uk_UA: Для заявок, закритих після

en: Valid tags
uk_UA: Доступні теги

en: Access denied
uk_UA: Доступ заборонено

en: Service is down for maintenance. It will be back shortly.
uk_UA: Сервіс вимкнено для обслуговування. Повинен швидко повернутись.

en: The version of the database is not compatible with the version of the installed files. An update is necessary.
uk_UA: Версія бази даних не сумісна з версією інстальованих файлів.  Необхідне оновлення.

en: Try again
uk_UA: Спробувати ще раз

[ctx: button]
en: Upgrade
uk_UA: Оновити

en: You are trying to use GLPI with outdated files compared to the version of the database. Please install the correct GLPI files corresponding to the version of your database.
uk_UA: Ви намагаєтесь використати GLPI зі старими файлами, порівняно з версією бази даних. Будь ласка встановіть належні файли, що відповідають версії Вашої бази даних.

en: Global
uk_UA: Глобально

en: Test successful
uk_UA: Тест успішний

en: Test failed
uk_UA: Тест невдалий

note: TRANS: %s is the description of the test
en: Test successful: %s
uk_UA: Тест успішний: %s

note: TRANS: %s is the name of the LDAP main server
en: Main server %s
uk_UA: Основний сервер %s

note: TRANS: %s is the description of the test
en: Test failed: %s
uk_UA: Тест невдалий: %s

note: TRANS: %s is the name of the LDAP replica server
en: Replicate %s
uk_UA: Реплікувати %s

en: External authentication sources
uk_UA: Зовнішні джерела аутентифікації

en: Maintenance
uk_UA: Обслуговування

en: ERROR:
uk_UA: ПОМИЛКА:

en: File %s not found.
uk_UA: Файл  %s відсутній.

note: TRANS: %s is the name of the file
en: Unauthorized access to the file %s
uk_UA: Неавторизований доступ до файлу %s

note: TRANS: %s is the number of the byte
en: Unable to find the byte %s
uk_UA: Неможливо знайти байт %s

note: TRANS: %s is the SQL query which generates the error
en: Mysql error starting from %s
uk_UA: Помилка Mysql, починаючи з %s

en: The file already exists
uk_UA: Файл вже існує

en: Automatic redirection, else click
uk_UA: Автоматичне перенаправлення або клацніть

note: TRANS: %s is a file name
en: %s deleted
uk_UA: %s видалено

en: Check if a new version is available
uk_UA: Перевірка наявності нової версії

en: Deleted
uk_UA: Видалено

en: Backup the database?
uk_UA: Створити резервну копію бази?

en: SQL Dump
uk_UA: Вивантажити SQL

en: XML Dump
uk_UA: Вивантажити XML

en: File
uk_UA: Файл

en: Size
uk_UA: Розмір

en: Date | Dates
uk_UA[0]: Дата
uk_UA[1]: Дати
uk_UA[2]: Дати

note: TRANS: %s is the filename
en: Delete the file %s?
uk_UA: Видалити файл %s?

[ctx: button]
en: Delete permanently
uk_UA: Видалити назавжди

note: TRANS: %s is the filename
en: Replace the current database with the backup file %s?
uk_UA: Замінити поточну базу резервною копією з файлу %s?

en: Warning, your actual database will be totaly overwriten by the database you want to restore !!!
uk_UA: Увага, поточна база буде повністю перезаписана базою, що відновлюється !!!

en: Restore
uk_UA: Відновити

en: Download
uk_UA: Завантаження

en: Setup
uk_UA: Налаштування

note: TRANS: %1$s is the user login, %2$s is the name of the item to add TRANS: %1$s is the user login, %2$s is the name of the item
en: %1$s adds the item %2$s
uk_UA: %1$s додав елемент %2$s

note: TRANS: %s is the user login
en: %s deletes an item
uk_UA: %s видалив елемент

note: TRANS: %s is the user login
en: %s restores an item
uk_UA: %s відновив елемент

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges an item
uk_UA: %s знищив елемент

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates an item
uk_UA: %s змінив елемент

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a link with an item
uk_UA: %s додав посилання на елемент

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds cartridges
uk_UA: %s додав картриджі

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges a cartridge
uk_UA: %s знищив картридж

note: TRANS: %s is the user login
en: %s installs a cartridge
uk_UA: %s встановив картриджі

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates a cartridge
uk_UA: %s змінив картриджі

note: TRANS: %s is the user login
en: %s associates a type
uk_UA: %s прив’язав тип

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds an actor
uk_UA: %s додав виконавця

note: TRANS: %s is the user login
en: %s deletes an actor
uk_UA: %s видалив виконавця

en: You have been redirected because you no longer have access to this item
uk_UA: Ви перенаправлені, оскільки більше не маєте доступу до цього елементу

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a cost
uk_UA: %s додав вартість

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges a cost
uk_UA: %s знищив вартість

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates a cost
uk_UA: %s змінив вартість

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a task
uk_UA: %s додав завдання

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges a task
uk_UA: %s знищив завдання

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates a task
uk_UA: %s змінив завдання

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds an approval
uk_UA: %s додав схвалення

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates an approval
uk_UA: %s змінив схвалення

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges an approval
uk_UA: %s знищив схвалення

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a volume
uk_UA: %s додав том

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges a volume
uk_UA: %s знищив том

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates a volume
uk_UA: %s змінив том

note: TRANS: %s is the user login
en: %s disconnects an item
uk_UA: %s відключив елемент

note: TRANS: %s is the user login
en: %s connects an item
uk_UA: %s підключив елемент

note: TRANS: %s is the user login
en: %s associates a computer and a license
uk_UA: %s пов’язав комп’ютер з ліцензією

note: TRANS: %s is the user login
en: %s installs software
uk_UA: %s встановив програмне забезпечення

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a virtual machine
uk_UA: %s додав віртуальну машину

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges a virtual machine
uk_UA: %s знищив віртуальну машину

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates a virtual machine
uk_UA: %s змінив віртуальну машину

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds consumables
uk_UA: %s додав витратні матеріали

en: Consumable | Consumables
uk_UA[0]: Витратний матеріал
uk_UA[1]: Витратні матеріали
uk_UA[2]: Витратні матеріали

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a link with a supplier
uk_UA: %s додав посилання на постачальника

note: TRANS: %s is a directory
en: ERROR: %s is not writable
uk_UA: ПОМИЛКА: %s не доступний для запису

en: run script as apache user
uk_UA: виконати скрипт як користувач веб-сервера

note: TRANS: %s is a task name
en: Task %s executed
uk_UA: Завдання %s виконується

en: Execute
uk_UA: Виконати

en: Next run
uk_UA: Наступний запуск

en: Next task to run: %s
uk_UA: Запуск наступного завдання: %s

en: No action pending
uk_UA: Немає дій в очікуванні

en: You have more automatic actions which need to run each minute than the number allow each run. Increase this config.
uk_UA: Налаштовано більше автоматичних дій, що необхідно виконувати кожну хвилину, чим дозволено для кожного пуску. Збільшіть це обмеження.

en: Component | Components
uk_UA[0]: Компонент
uk_UA[1]: Компоненти
uk_UA[2]: Компоненти

en: Administration
uk_UA: Адміністрування

en: Dictionaries
uk_UA: Каталоги

en: Global dictionary
uk_UA: Глобальний каталог

en: Software | Software
uk_UA[0]: Програмне забезпечення
uk_UA[1]: Програмні забезпечення
uk_UA[2]: Програмні забезпечення

en: Manufacturer | Manufacturers
uk_UA[0]: Виробник
uk_UA[1]: Виробники
uk_UA[2]: Виробники

en: Printer | Printers
uk_UA[0]: Принтер
uk_UA[1]: Принтери
uk_UA[2]: Принтери

en: Model | Models
uk_UA[0]: Модель
uk_UA[1]: Моделі
uk_UA[2]: Моделі

en: Computer model | Computer models
uk_UA[0]: Модель комп’ютера
uk_UA[1]: Моделі комп’ютерів
uk_UA[2]: Моделі комп’ютерів

en: Monitor model | Monitor models
uk_UA[0]: Модель монітора
uk_UA[1]: Моделі моніторів
uk_UA[2]: Моделі моніторів

en: Printer model | Printer models
uk_UA[0]: Модель принтера
uk_UA[1]: Моделі принтерів
uk_UA[2]: Моделі принтерів

en: Device model | Device models
uk_UA[0]: Модель пристрою
uk_UA[1]: Моделі пристроїв
uk_UA[2]: Моделі пристроїв

en: Network equipment model | Network equipment models
uk_UA[0]: Модель мережевого обладнання
uk_UA[1]: Моделі мережевого обладнання
uk_UA[2]: Моделі мережевого обладнання

en: Phone model | Phone models
uk_UA[0]: Модель телефону
uk_UA[1]: Моделі телефонів
uk_UA[2]: Моделі телефонів

en: Type | Types
uk_UA[0]: Тип
uk_UA[1]: Типи
uk_UA[2]: Типи

en: Computer type | Computer types
uk_UA[0]: Тип комп’ютера
uk_UA[1]: Типи комп’ютерів
uk_UA[2]: Типи комп’ютерів

en: Monitor type | Monitor types
uk_UA[0]: Тип монітора
uk_UA[1]: Типи моніторів
uk_UA[2]: Типи моніторів

en: Printer type | Printer types
uk_UA[0]: Тип принтера
uk_UA[1]: Типи принтерів
uk_UA[2]: Типи принтерів

en: Device type | Device types
uk_UA[0]: Тип пристрою
uk_UA[1]: Типи пристроїв
uk_UA[2]: Типи пристроїв

en: Network equipment type | Network equipment types
uk_UA[0]: Тип мережевого обладнання
uk_UA[1]: Типи мережевого обладнання
uk_UA[2]: Типи мережевого обладнання

en: Phone type | Phone types
uk_UA[0]: Тип телефона
uk_UA[1]: Типи телефонів
uk_UA[2]: Типи телефонів

en: Operating system | Operating systems
uk_UA[0]: Операційна система
uk_UA[1]: Операційні системи
uk_UA[2]: Операційні системи

en: Service pack | Service packs
uk_UA[0]: Сервісний пакет
uk_UA[1]: Сервісні пакети
uk_UA[2]: Сервісні пакети

en: Version | Versions
uk_UA[0]: Версія
uk_UA[1]: Версії
uk_UA[2]: Версії

en: Display options
uk_UA: Показати налаштування

en: Unknown file
uk_UA: Невідомий файл

en: File not found
uk_UA: Файл не знайдено

en: File is altered (bad checksum)
uk_UA: Файл пошкоджено (невірна контрольна сума)

en: Unauthorized access to this file
uk_UA: Доступ до файлу заборонено

en: Invalid filename
uk_UA: Невірне ім’я файлу

note: TRANS: %s is the user login
en: %s replaces an item
uk_UA: %s замінив елемент

en: No selected element or badly defined operation
uk_UA: Немає вибраних елементів або невірно визначено операцію

en: Dropdown | Dropdowns
uk_UA[0]: Випадаючий список
uk_UA[1]: Випадаючі списки
uk_UA[2]: Випадаючі списки

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
uk_UA: Завантажений файл перевищує параметр upload_max_filesize в php.ini

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
uk_UA: Завантажений файл перевищує параметр MAX_FILE_SIZE, вказаний в формі HTML

en: The uploaded file was only partially uploaded
uk_UA: Завантажений файл був завантажений лише частково

en: No file was uploaded
uk_UA: Жодного файлу не завантажено

en: Missing a temporary folder
uk_UA: Немає тимчасової папки

en: Failed to write file to disk
uk_UA: Не вдалось записати файл на диск

en: A PHP extension stopped the file upload
uk_UA: Розширення PHP зупинило завантаження файлу

en: The uploaded file exceeds the post_max_size directive in php.ini
uk_UA: Завантажений файл перевищує параметр post_max_size в php.ini

en: File is too big
uk_UA: Файл занадто великий

en: File is too small
uk_UA: Файл занадто маленький

en: Filetype not allowed
uk_UA: Заборонений тип файлу

en: Maximum number of files exceeded
uk_UA: Перевищена максимальна кількість файлів

en: Image exceeds maximum width
uk_UA: Зображення перевищило максимальну ширину

en: Image requires a minimum width
uk_UA: Зображення вимагає мінімальної ширини

en: Image exceeds maximum height
uk_UA: Зображення перевищило максимальну висоту

en: Image requires a minimum height
uk_UA: Зображення вимагає мінімальної висоти

en: Search the ID of your hardware
uk_UA: Пошук обладнання по ID

[ctx: button]
en: Search
uk_UA: Пошук

en: Alternate username
uk_UA: Контакт

en: Hardware type
uk_UA: Тип обладнання

en: Associated element | Associated elements
uk_UA[0]: Пов’язаний елемент
uk_UA[1]: Пов’язані елементи
uk_UA[2]: Пов’язані елементи

en: Serial number
uk_UA: Серійний номер

en: Inventory number
uk_UA: Інвентарний номер

en: Computer | Computers
uk_UA[0]: Комп’ютер
uk_UA[1]: Комп’ютери
uk_UA[2]: Комп’ютери

en: Network device | Network devices
uk_UA[0]: Мережевий пристрій
uk_UA[1]: Мережеві пристрої
uk_UA[2]: Мережеві пристрої

en: Monitor | Monitors
uk_UA[0]: Монітор
uk_UA[1]: Монітори
uk_UA[2]: Монітори

en: Device | Devices
uk_UA[0]: Пристрій
uk_UA[1]: Пристрої
uk_UA[2]: Пристрої

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a user to a group
uk_UA: %s додав користувача до групи

en: New ticket
uk_UA: Нова заявка

en: Home
uk_UA: Старт

en: Successfully recreated network tree
uk_UA: Дерево мережі успішно відтворене

note: TRANS: %s is the user login
en: %s associates a VLAN to a network port
uk_UA: %s прив’язав VLAN до мережевого порту

note: TRANS: %s are the fields concerned
en: Mandatory fields are not filled. Please correct: %s
uk_UA: Обов’язкові поля не заповнені. Будь ласка виправте: %s

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a target
uk_UA: %s додав ціль

en: Knowledge base
uk_UA: База знань

en: LDAP directory link
uk_UA: зв’язок з LDAP

en: Unable to connect to the LDAP directory
uk_UA: Неможливо підключитись до каталогу LDAP

en: Back
uk_UA: Назад

en: Bulk import groups from a LDAP directory
uk_UA: Пакетний імпорт груп з LDAP

en: Import of new groups
uk_UA: Імпортувати нові групи

en: Bulk import users from a LDAP directory
uk_UA: Пакетний імпорт користувачів з LDAP каталогу

en: Synchronizing already imported users
uk_UA: Синхронізація вже імпортованих користувачів

en: Import new users
uk_UA: Імпортувати нових користувачів

en: Log in again
uk_UA: Увійти знову

en: Receiver | Receivers
uk_UA[0]: Одержувач
uk_UA[1]: Одержувачі
uk_UA[2]: Одержувачі

en: Your PHP parser was compiled without the IMAP functions
uk_UA: Ваш PHP-парсер було зібрано без модуля IMAP

en: Bulk modification error
uk_UA: Помилка пакетної зміни

en: Bulk modification
uk_UA: Пакетні зміни

en: Failed operation
uk_UA: Невдала операція

en: Operation performed partially successful
uk_UA: Операція виконана частково

en: Operation successful
uk_UA: Операцію завершено успішно

note: TRANS: %$1d and %$2d are numbers
en: (%1$d authorizations problems, %2$d failures)
uk_UA: (%1$d проблем аутентифікації, %2$d помилок)

en: You don't need the "migration cleaner" tool anymore...
uk_UA: Інструмент "Чистка міграції" більше не потрібен...

en: Migration cleaner
uk_UA: Чистка міграції

en: "Migration cleaner" tool
uk_UA: Інструмент "Чистка міграції"

en: Reinit the network topology
uk_UA: Перебудувати топологію мережі

en: Clean the network port migration errors
uk_UA: Очистити помилки міграції мережевих портів

note: TRANS: %s is the user login
en: %s sets unitary management
uk_UA: %s встановити одноосібне керування

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds an item
uk_UA: %s додав елемент

note: TRANS: %s is the user login
en: %s associates a network name to an item
uk_UA: %s пов’язав назву мережі з елементом

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds several network ports
uk_UA: %s додав декілька мережевих портів

note: TRANS: %s is the user login
en: %s deletes several network ports
uk_UA: %s видалив декілька мережевих портів

en: Cannot change a migration network port to an unknown one
uk_UA: Неможливо змінити порт міграції мережі на невідомий

en: Network port is not available...
uk_UA: Немає наявного мережевого порту

en: List of available tags
uk_UA: Список наявних тегів

en: Planning
uk_UA: Планування

note: TRANS: %s is user name
en: %s makes a bad usage.
uk_UA: %s зробив невірне використання

en: %s tries to use a non standard path.
uk_UA: %s спробував використати нетиповий шлях

en: The plugin %s is incompatible with this version of GLPI
uk_UA: Плугін %s несумісний з цією версією

en: Delete or update it otherwise GLPI will not work correctly.
uk_UA: Видаліть або оновіть його, в іншому випадку GLPI не буде працювати коректно.

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a user to an entity
uk_UA: %s додав користувача до організації

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a team member
uk_UA: %s додав учасника команди

en: List of the hardware under contract
uk_UA: Перелік обладнання за договором

en: Name
uk_UA: Ім’я

en: Location | Locations
uk_UA[0]: Приміщення
uk_UA[1]: Приміщення
uk_UA[2]: Приміщення

en: Date of purchase
uk_UA: Дата придбання

en: Warranty expiration date
uk_UA: Дата закінчення гарантії

en: Contract type | Contract types
uk_UA[0]: Тип договору
uk_UA[1]: Типи договорів
uk_UA[2]: Типи договорів

en: Hardware under contract
uk_UA: Обладнання за договором

en: Item type
uk_UA: Тип елемента

en: Display report
uk_UA: Показати звіт

en: Account net value
uk_UA: Повна вартість

[ctx: price]
en: Value
uk_UA: Ціна

note: TRANS: %1$s and %2$s are values
en: Total: Value=%1$s - Account net value=%2$s
uk_UA: Всього: Вартість=%1$s - Чиста вартість=%2$s

en: Startup date
uk_UA: Дата введення в експлуатацію

en: Network report by location: %s
uk_UA: Мережевий звіт по приміщенню: %s

en: Network report by outlet: %s
uk_UA: Мережевий звіт по розеткам: %s

en: Network report
uk_UA: Мережевий звіт

en: By location
uk_UA: За приміщенням

en: By hardware
uk_UA: За обладнанням

en: By network outlet
uk_UA: За мережевими розетками

en: Network report by hardware: %s
uk_UA: Мережевий звіт по обладнанню: %s

en: Device list
uk_UA: Перелік пристроїв

en: Equipment's report by year
uk_UA: Річний звіт по обладнанню

en: Simplified interface
uk_UA: Спрощений інтерфейс

en: %1$s adds the item %2$s (%3$d)
uk_UA: %1$s додав елемент %2$s (%3$d)

en: Replay the rules dictionary
uk_UA: Застосувати правила каталогу

en: Work in progress...
uk_UA: Робота в процесі...

en: Task completed in %s
uk_UA: Завдання виконано за %s

en: Rule type
uk_UA: Тип правила

en: Transfer
uk_UA: Перенесення

en: Blacklist | Blacklists
uk_UA[0]: Список заборон
uk_UA[1]: Списки заборон
uk_UA[2]: Списки заборон

en: Search
uk_UA: Пошук

en: External authentications
uk_UA: Зовнішня аутентифікація

en: LDAP directory | LDAP directories
uk_UA[0]: Каталог LDAP
uk_UA[1]: Каталоги LDAP
uk_UA[2]: Каталоги LDAP

en: The LDAP extension of your PHP parser isn't installed
uk_UA: Розширення LDAP вашого PHP-парсера не встановлено

en: Impossible to use LDAP as external source of connection
uk_UA: Неможливо використати LDAP як джерело зовнішньої аутентифікації

en: Mail server | Mail servers
uk_UA[0]: Поштовий сервер
uk_UA[1]: Поштові сервери
uk_UA[2]: Поштові сервери

en: Impossible to use email server as external source of connection
uk_UA: Неможливо використовувати поштовий сервер в якості зовнішнього джерела для підключення

en: Others authentication methods
uk_UA: Інший метод аутентифікації

en: Notification | Notifications
uk_UA[0]: Повідомлення
uk_UA[1]: Повідомлення
uk_UA[2]: Повідомлення

en: Enable followup via email
uk_UA: Увімкнути відповідь електронною поштою

en: Email followups configuration
uk_UA: Налаштування відповідей електронною поштою

en: Notification template | Notification templates
uk_UA[0]: Шаблон повідомлення
uk_UA[1]: Шаблони повідомлень
uk_UA[2]: Шаблони повідомлень

en: Manage templates...
uk_UA: Керування шаблонами...

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates a sla level
uk_UA: %s змінив рівень SLA

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges a sla level
uk_UA: %s знищив рівень SLA

note: TRANS: %s is the user login, %2$s is the license id
en: %1$s adds the license %2$s
uk_UA: %1$s додав ліцензію %2$s

note: TRANS: %s is the user login, %2$s is the license id
en: %1$s purges the license %2$s
uk_UA: %1$s знищив ліцензію %2$s

note: TRANS: %s is the user login, %2$s is the license id
en: %1$s updates the license %2$s
uk_UA: %1$s змінив ліцензію %2$s

note: TRANS: %s is the user login, %2$s is the version id
en: %1$s adds the version %2$s
uk_UA: %1$s додав версію %2$s

note: TRANS: %s is the user login, %2$s is the version id
en: %1$s purges the version %2$s
uk_UA: %1$s знищив версію %2$s

note: TRANS: %s is the user login, %2$s is the version id
en: %1$s updates the version %2$s
uk_UA: %1$s змінив версію %2$s

en: Statistics
uk_UA: Статистика

[ctx: ticket]
en: Opened | Opened
uk_UA[0]: Відкрито
uk_UA[1]: Відкрито
uk_UA[2]: Відкрито

[ctx: ticket]
en: Solved | Solved
uk_UA[0]: Вирішено
uk_UA[1]: Вирішено
uk_UA[2]: Вирішено

en: Late
uk_UA: Пізно

en: Closed
uk_UA: Закрито

[ctx: Quantity]
en: Number
uk_UA: Номер

en: Closure
uk_UA: Закриття

en: Resolution
uk_UA: Рішення

en: Real duration
uk_UA: Фактична тривалість

en: Take into account
uk_UA: Взяти до уваги

en: Average time
uk_UA: Середній час

en: Hour | Hours
uk_UA[0]: Година
uk_UA[1]: Години
uk_UA[2]: Години

[ctx: survey]
en: Opened | Opened
uk_UA[0]: Відкрито
uk_UA[1]: Відкрито
uk_UA[2]: Відкрито

[ctx: survey]
en: Answered | Answered
uk_UA[0]: Заповнено
uk_UA[1]: Заповнено
uk_UA[2]: Заповнено

en: Satisfaction survey
uk_UA: Опитування задоволеності

en: Tickets
uk_UA: Заявки

en: Satisfaction
uk_UA: Задоволеність

en: Technician
uk_UA: Інженер

en: Supplier | Suppliers
uk_UA[0]: Постачальник
uk_UA[1]: Постачальники
uk_UA[2]: Постачальники

en: User | Users
uk_UA[0]: Користувач
uk_UA[1]: Користувачі
uk_UA[2]: Користувачі

en: Category
uk_UA: Категорія

en: Group | Groups
uk_UA[0]: Група
uk_UA[1]: Групи
uk_UA[2]: Групи

en: Priority
uk_UA: Приорітет

en: Urgency
uk_UA: Терміновість

en: Impact
uk_UA: Вплив

[ctx: person]
en: Title
uk_UA: Назва

en: Solution type | Solution types
uk_UA[0]: Тип вирішення
uk_UA[1]: Типи вирішення
uk_UA[2]: Типи вирішення

en: Request source | Request sources
uk_UA[0]: Джерело запиту
uk_UA[1]: Джерела запиту
uk_UA[2]: Джерела запиту

en: Previous
uk_UA: Попередній

en: Next
uk_UA: Наступний

[ctx: quantity]
en: Number of tickets
uk_UA: Кількість заявок

en: Show graphics
uk_UA: Показати графіки

en: Number opened
uk_UA: Кількість відкритих

en: Number solved
uk_UA: Кількість вирішених

en: Number solved late
uk_UA: Кількість пізно вирішених

en: Number closed
uk_UA: Кількість закритих

en: Requester | Requesters
uk_UA[0]: Заявник
uk_UA[1]: Заявники
uk_UA[2]: Заявники

en: Writer
uk_UA: Автор

en: Group tree
uk_UA: Дерево груп

en: Category tree
uk_UA: Дерево категорій

en: Location tree
uk_UA: Дерево приміщень

en: Characteristics
uk_UA: Характеристики

en: Assigned to
uk_UA: Призначено

en: Technician as assigned
uk_UA: Інженер в призначеннях

en: Technician in tasks
uk_UA: Інженер в завданнях

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds a followup
uk_UA: %s додав відповідь

note: TRANS: %s is the user login
en: %s approves or refuses a solution
uk_UA: %s схвалив або відхилив рішення

note: TRANS: %s is the user login
en: %s updates a followup
uk_UA: %s змінив відповідь

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges a followup
uk_UA: %s знищив відповідь

en: You have been redirected because you no longer have access to this ticket
uk_UA: Ви були перенаправлені тому, що у вас більше немає доступу до цієї заявки

en: Save solution to the knowledge base
uk_UA: Зберегти рішення до бази знань

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds hidden field
uk_UA: %s додав приховане поле

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds mandatory field
uk_UA: %s додав обов’язкове поле

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds predefined field
uk_UA: %s додав заповнене поле

note: TRANS: %s is the user login
en: %s purges link between tickets
uk_UA: %s знищив зв’язок між Заявками

en: Your ticket has been registered, its treatment is in progress.
uk_UA: Ваш запит зареєстровано, виконується обробка...

en: Thank you for using our automatic helpdesk system.
uk_UA: Дякуємо за використання автоматизованої системи підтримки користувачів!

note: TRANS: %s is the user login
en: %s deletes users from a group
uk_UA: %s видалив користувача з групи

note: TRANS: %s is the character used as wildcard in ajax search return "<input title=\"".sprintf(__s('Search (%s for all)'), $CFG_GLPI["ajax_wildcard"]). "\" type='text' ondblclick=\"this.value='". $CFG_GLPI["ajax_wildcard"]."';\" id='search_$id' name='____data_$id' size='$size'>\n";
en: Search (%s for all)
uk_UA: Пошук (%s для всіх)

en: Loading...
uk_UA: Завантажується...

en: Inheritance of the parent entity
uk_UA: Успадковувати від батьківської організації

en: Never
uk_UA: Ніколи

en: Each day
uk_UA: Щодня

en: Each week
uk_UA: Щотижня

en: Each month
uk_UA: Щомісяця

en: No
uk_UA: Ні

en: Yes
uk_UA: Так

note: TRANS: %s is the date
en: Alert sent on %s
uk_UA: Повідомлення відправлено %s

en: Others
uk_UA: Інші

en: Incorrect username or password
uk_UA: Невірний користувач або пароль

en: User not authorized to connect in GLPI
uk_UA: Користувач не має дозволу входити в GLPI

en: Password field is empty
uk_UA: Поле 'Пароль' порожнє

en: Empty login or password
uk_UA: Порожнє ім’я користувача або пароль

note: TRANS: %1$s is the login of the user and %2$s its IP address
en: %1$s log in from IP %2$s
uk_UA: %1$s зайшов з IP %2$s

note: TRANS: %1$s is the login of the user and %2$s its IP address
en: Failed login for %1$s from IP %2$s
uk_UA: Невдала реєстрація %1$s з IP %2$s

en: Authentication on GLPI database
uk_UA: Аутентифікація через базу GLPI

en: Authentication on a LDAP directory
uk_UA: Аутентифікація через каталог LDAP

en: Authentication on mail server
uk_UA: Аутентифікація через поштовий сервер

en: Email server
uk_UA: Поштовий сервер

en: x509 certificate authentication
uk_UA: авторизація через сертифікат x509

en: Other
uk_UA: Інше

en: GLPI internal database
uk_UA: Вбудована база GLPI

en: Not yet authenticated
uk_UA: Ще не зареєстровано

en: Force synchronization
uk_UA: Форсувати синхронізацію

en: Change of the authentication method
uk_UA: Змінити спосіб аутентифікації

en: Synchronization
uk_UA: Синхронізація

en: CAS authentication
uk_UA: CAS аутентифікація

[ctx: authentication]
en: Enabled
uk_UA: Увімкнено

note: TRANS: for CAS SSO system
en: CAS Host
uk_UA: Сервер CAS

note: TRANS: for CAS SSO system TRANS: Proxy port TRANS: SMTP port
en: Port | Ports
uk_UA[0]: Порт
uk_UA[1]: Порти
uk_UA[2]: Порти

note: TRANS: for CAS SSO system
en: Root directory (optional)
uk_UA: Кореневий каталог (необов’язково)

note: TRANS: for CAS SSO system
en: Log out fallback URL
uk_UA: Посилання після виходу

en: The CURL extension for your PHP parser isn't installed
uk_UA: Розширення CURL вашого PHP не встановлено

en: Impossible to use CAS as external source of connection
uk_UA: Неможливо використати CAS як джерело зовнішньої аутентифікації

en: Email attribute for x509 authentication
uk_UA: email атрибут для x509 аутентифікації

en: Restrict %s field for x509 authentication (separator $)
uk_UA: Обмежити %s поле для x509 аутентифікації (розділювач $)

en: Other authentication sent in the HTTP request
uk_UA: Інші аутентифікації, відправлені в HTTP запиті

en: Field storage of the login in the HTTP request | Fields storage of the login in the HTTP request
uk_UA[0]: Поле для аутентифікації в HTTP запиті
uk_UA[1]: Поля для аутентифікації в HTTP запиті
uk_UA[2]: Поля для аутентифікації в HTTP запиті

en: Remove the domain of logins like login@domain
uk_UA: Видалити домен з імен, таких як login@domain

en: Surname
uk_UA: Прізвище

en: First name
uk_UA: Ім’я

en: Administrative number
uk_UA: Адміністративний номер

note: TRANS: Test of comment for translation (mark : //TRANS)
en: Phone | Phones
uk_UA[0]: Телефон
uk_UA[1]: Телефони
uk_UA[2]: Телефони

en: Phone 2
uk_UA: Телефон 2

en: Mobile phone
uk_UA: Мобільний тел.

en: Language
uk_UA: Мова

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Preconfiguration
uk_UA: Попереднє налаштування

en: Default values
uk_UA: Типові Значення

en: Last update
uk_UA: Останні зміни

en: Default server
uk_UA: Типовий Сервер

en: Active
uk_UA: Увімкнено

en: Server
uk_UA: Сервер

en: Port (default=389)
uk_UA: LDAP порт (типово 389)

en: Connection filter
uk_UA: Фільтр з’єднання

en: BaseDN
uk_UA: База пошуку (baseDN)

en: RootDN (for non anonymous binds)
uk_UA: rootDN (користувач для не анонімного підключення)

en: Password (for non-anonymous binds)
uk_UA: Пароль (для неанонімного підключення)

en: Clear
uk_UA: Очистити

en: Login field
uk_UA: Поле імені користувача

en: Advanced information
uk_UA: Розширена інформація

en: Use TLS
uk_UA: Використовувати TLS

en: ldap_start_tls does not exist
uk_UA: ldap_start_tls не існує

en: LDAP directory time zone
uk_UA: Годинний пояс LDAP каталога

en: Use paged results
uk_UA: Використовувати результати сторінками

en: Page size
uk_UA: Розмір сторінки

en: Maximum number of results
uk_UA: Максимальна кількість результатів

en: Unlimited
uk_UA: Необмежено

en: How LDAP aliases should be handled
uk_UA: Як обробляти синоніми LDAP

en: Never dereferenced (default)
uk_UA: Ніколи не розіменовувати (за замовчуванням)

en: Always dereferenced
uk_UA: Завжди розіменовувати

en: Dereferenced during the search (but not when locating)
uk_UA: Розіменовувати під час пошуку (але не при локалізації базового об’єкту пошуку)

en: Dereferenced when locating (not during the search)
uk_UA: Розіменовувати при локалізації базового об’єкту пошуку (але не під час пошуку)

en: List of LDAP directory replicates
uk_UA: Список додаткових серверів LDAP

en: Replicate | Replicates
uk_UA[0]: Сервер
uk_UA[1]: Сервери
uk_UA[2]: Сервери

[ctx: button]
en: Test
uk_UA: Тест

en: In users
uk_UA: В користувачах

en: In groups
uk_UA: В групах

en: In users and groups
uk_UA: В групах і користувачах

en: Belonging to groups
uk_UA: Належність до груп

en: Search type
uk_UA: Тип пошуку

en: User attribute containing its groups
uk_UA: Атрибут, який містить групи, до яких належить цей користувач

en: Filter to search in groups
uk_UA: Фільтр пошуку в групах

en: Group attribute containing its users
uk_UA: Атрибут групи, який містить інформацію про користувачів цієї групи

en: Use DN in the search
uk_UA: Використовувати DN при пошуку

en: Test of connection to LDAP directory
uk_UA: Тестувати підключення до LDAP

en: Binding to the LDAP directory
uk_UA: Пов’язати з LDAP каталогом

en: Picture
uk_UA: Зображення

en: Import entities from LDAP directory
uk_UA: Імпортувати організації із LDAP

en: Attribute representing entity
uk_UA: Атрибут, який представляє організацію

en: Search filter for entities
uk_UA: Фільтр пошуку організацій

en: Search filter for users
uk_UA: Фільтр для пошуку користувачів

en: Warning: The request exceeds the limit of the directory. The results are only partial.
uk_UA: Увага: Запит перевищує ліміт каталогу. Результат частковий.

[ctx: button]
en: Synchronize
uk_UA: Синхронізувати

[ctx: button]
en: Import
uk_UA: Імпорт

en: Last update in the LDAP directory
uk_UA: Останнє оновлення в LDAP каталозі

en: Last update in GLPI
uk_UA: Останнє оновлення в GLPI

en: No user to be synchronized
uk_UA: Немає користувача для синхронізації

en: No user to be imported
uk_UA: Немає користувача для імпорту

en: Group DN
uk_UA: DN групи

en: Destination entity
uk_UA: Організація призначення

en: No group to be imported
uk_UA: Відсутні групи для імпорту

en: Please choose LDAP directory to import users from
uk_UA: Оберіть каталог LDAP з якого імпортувати користувачів

en: LDAP directory choice
uk_UA: Вибрати каталог LDAP

en: No LDAP directory defined in GLPI
uk_UA: Не визначено каталог LDAP в GLPI

en: User not found or several users found
uk_UA: Користувача не знайдено, або знайдено декілька.

en: Unable to add. The user already exist.
uk_UA: Неможливо додати. Користувач вже існує.

en: Expert mode
uk_UA: Режим експерта

en: Simple mode
uk_UA: Простий режим

[ctx: button]
en: To change
uk_UA: До зміни

en: Select the desired entity
uk_UA: Оберіть потрібну організацію

en: Search criteria for users
uk_UA: Оберіть критерії для користувачів

en: No directory selected
uk_UA: Каталог не обрано

en: No directory associated to entity: impossible search
uk_UA: Немає каталогу, пов’язаного з організацією: пошук не можливий

en: Preserve
uk_UA: Зберегти

en: Put in dustbin
uk_UA: Покласти в кошик

en: Withdraw dynamic authorizations and groups
uk_UA: Відхилити динамічні права та групи

en: Disable
uk_UA: Вимкнути

en: Enable filtering by date
uk_UA: Увімкнути фільтрування по даті

en: View updated users
uk_UA: Перегляд змінених користувачів

en: from
uk_UA: від

en: to
uk_UA: До

en: Disable filtering by date
uk_UA: Вимкнути фільтрування по даті

en: Add a LDAP directory replica
uk_UA: Додати репліку LDAP

note: TRANS: for mail connection system
en: Connection string
uk_UA: Параметри підключення

en: Email domain Name (users email will be login@domain)
uk_UA: Назва домену електронної пошти (скринька користувача буде login@domain)

note: TRANS: %s is the datetime of update TRANS: %s is the datetime of insertion TRANS: %s is the date
en: Last update on %s
uk_UA: Останнє оновлення %s

en: Email server configuration
uk_UA: Налаштування серверу електронної пошти

en: Test connection to email server
uk_UA: Перевірка з’єднання з сервером електронної пошти

en: Update Source | Update Sources
uk_UA[0]: Джерело оновлення
uk_UA[1]: Джерела оновлення
uk_UA[2]: Джерела оновлення

en: Read
uk_UA: Читати

en: Create
uk_UA: Створити

en: Check for upgrade
uk_UA: Перевіряти оновлення

en: Value
uk_UA: Значення/Вартість

en: Blacklisted mail content
uk_UA: Заборонений зміст листа

en: Content
uk_UA: Зміст

en: Move
uk_UA: Перемістити

en: After
uk_UA: після

en: Before
uk_UA: до

[ctx: button]
en: Move
uk_UA: Перемістити

en: New item
uk_UA: Новий елемент

en: Private
uk_UA: Особисте

en: Partial load of the bookmark.
uk_UA: Часткове завантаження закладок.

en: Bookmark | Bookmarks
uk_UA[0]: Закладка
uk_UA[1]: Закладки
uk_UA[2]: Закладки

en: Default view
uk_UA: Стандартний вигляд

[ctx: button]
note: TRANS: select action 'update' (before doing it)
en: Update
uk_UA: Оновити

en: Load
uk_UA: Завантаження

en: Not default search
uk_UA: Нетиповий пошук

en: Default search
uk_UA: Типовий пошук

en: You have not recorded any bookmarks yet
uk_UA: Ви не зробили ще жодної закладки

en: Save as bookmark
uk_UA: Зберегти закладку

en: Budget | Budgets
uk_UA[0]: Кошторис
uk_UA[1]: Кошториси
uk_UA[2]: Кошториси

en: Main
uk_UA: Головне

en: Item | Items
uk_UA[0]: Елемент
uk_UA[1]: Елементи
uk_UA[2]: Елементи

en: No associated item
uk_UA: Відсутні пов’язані елементи

en: Associated item | Associated items
uk_UA[0]: Пов’язаний елемент
uk_UA[1]: Пов’язані елементи
uk_UA[2]: Пов’язані елементи

en: Total
uk_UA: Всього

en: Total spent on the budget
uk_UA: Загальні витрати кошторису

en: Total remaining on the budget
uk_UA: Загальний залишок кошторису

en: Calendar | Calendars
uk_UA[0]: Календар
uk_UA[1]: Календарі
uk_UA[2]: Календарі

[ctx: button]
en: Duplicate
uk_UA: Дублювати

en: Add a close time
uk_UA: Додати час закриття

en: Start
uk_UA: Початок

en: End
uk_UA: Кінець

en: Recurrent
uk_UA: Повторюваний

en: Close time | Close times
uk_UA[0]: Коли закрито
uk_UA[1]: Коли закрито
uk_UA[2]: Коли закрито

en: Time range | Time ranges
uk_UA[0]: Часовий діапазон
uk_UA[1]: Часові діапазони
uk_UA[2]: Часові діапазони

en: Can not add a range riding an existing period
uk_UA: Неможливо додати діапазон в існуючому періоді

en: Add a schedule
uk_UA: Додати розклад

en: Day | Days
uk_UA[0]: День
uk_UA[1]: Дні
uk_UA[2]: Дні

en: Cartridge | Cartridges
uk_UA[0]: Картридж
uk_UA[1]: Картриджі
uk_UA[2]: Картриджі

en: Installing a cartridge
uk_UA: Встановлення картриджу

en: No free cartridge
uk_UA: Немає вільних картриджів

en: Uninstalling a cartridge
uk_UA: Витягнення картриджу

[ctx: cartridge]
en: New | New
uk_UA[0]: Новий
uk_UA[1]: Нові
uk_UA[2]: Нові

[ctx: cartridge]
en: Used | Used
uk_UA[0]: Використаний
uk_UA[1]: Використані
uk_UA[2]: Використані

[ctx: cartridge]
en: Worn | Worn
uk_UA[0]: Порожній
uk_UA[1]: Порожні
uk_UA[2]: Порожні

note: TRANS : for display cartridges count : %1$d is the total number, %2$d the new one, %3$d the used one, %4$d worn one
en: Total: %1$d (%2$d new, %3$d used, %4$d worn)
uk_UA: Всього: %1$d (%2$d нових, %3$d використаних, %4$d порожніх)

en: No cartridge
uk_UA: Немає картриджа

note: TRANS : for display cartridges count : %1$d is the total number, %2$d the used one, %3$d the worn one
en: Total: %1$d (%2$d used, %3$d worn)
uk_UA: Всього: %1$d (%2$d використаних, %3$d порожніх)

en: Enable the financial and administrative information
uk_UA: Увімкнути фінансову і адміністративну інформацію

en: Back to stock
uk_UA: Повернути на склад

en: Worn cartridges
uk_UA: Порожні картриджі

[ctx: item]
en: State
uk_UA: Стан

en: Add date
uk_UA: Дата додавання

en: Use date
uk_UA: Дата використання

en: Used on
uk_UA: Використовується з

en: Printer counter
uk_UA: Лічильник принтера

note: TRANS: Always plural
en: Financial and administrative information
uk_UA: Фінансова та адміністративна інформація

en: %d printed page | %d printed pages
uk_UA[0]: %d сторінка надрукована
uk_UA[1]: %d сторінки надруковано
uk_UA[2]: %d сторінок надруковано

en: Counter error
uk_UA: Помилка лічильника

en: Average time in stock
uk_UA: Середній час на складі

en: month | months
uk_UA[0]: місяць
uk_UA[1]: місяці
uk_UA[2]: місяці

en: Average time in use
uk_UA: Середній час використання

en: Average number of printed pages
uk_UA: Середнє число надрукованих сторінок

en: Add cartridges
uk_UA: Додати картриджі

[ctx: button]
en: Install
uk_UA: Встановити

en: No cartridge available
uk_UA: Картриджів немає

en: End of life
uk_UA: Кінець життя

en: Update printer counter
uk_UA: Оновити лічильник принтера

en: Used cartridges
uk_UA: Використані картриджі

en: Cartridge model | Cartridge models
uk_UA[0]: Модель картриджа
uk_UA[1]: Моделі картриджів
uk_UA[2]: Моделі картриджів

en: Cartridge type | Cartridge types
uk_UA[0]: Тип картриджа
uk_UA[1]: Типи картриджів
uk_UA[2]: Типи картриджів

en: Printed pages
uk_UA: Надруковані сторінки

note: TRANS: %d is a number of months
en: %d month | %d months
uk_UA[0]: %d місяць
uk_UA[1]: %d місяці
uk_UA[2]: %d місяців

en: Reference
uk_UA: Номер замовлення

en: Technician in charge of the hardware
uk_UA: Інженер, відповідальний за обладнання

en: Group in charge of the hardware
uk_UA: Група, відповідальна за обладнання

en: Stock location
uk_UA: Приміщення складу

en: Alert threshold
uk_UA: Поріг попередження

en: Number of used cartridges
uk_UA: Кількість використаних картриджів

en: Number of worn cartridges
uk_UA: Кількість зношених картриджів

en: Number of new cartridges
uk_UA: Кількість нових картриджів

en: Send alarms on cartridges
uk_UA: Надіслати попередження щодо картриджів

note: TRANS: %1$s is the cartridge name, %2$s its reference, %3$d the remaining number
en: Threshold of alarm reached for the type of cartridge: %1$s - Reference %2$s - Remaining %3$d
uk_UA: Попередження про низький залишок картриджів за типом: %1$s - Встановлено %2$s - Залишилось %3$d

note: TRANS: %s is entity name
en: %s: send cartridge alert failed
uk_UA: %s: не вдалося надіслати попередження щодо картриджів

en: Add a compatible printer model
uk_UA: Додати сумісну модель принтера

en: No item found
uk_UA: Елементів не знайдено

en: Standard interface
uk_UA: Стандартний інтерфейс

en: Personal View
uk_UA: Особисте

en: Group View
uk_UA: Групове

en: Global View
uk_UA: Загальне

en: RSS feed | RSS feeds
uk_UA[0]: RSS потік
uk_UA[1]: RSS потоки
uk_UA[2]: RSS потоки

en: For security reasons, please change the password for the default users: %s
uk_UA: З міркувань безпеки, будь ласка, змініть паролі типових користувачів : %s

en: For security reasons, please remove file: %s
uk_UA: З міркувань безпеки, будь ласка, видаліть файл: %s

en: MySQL replica: read only
uk_UA: MySQL репліка: тільки для читання

en: Change | Changes
uk_UA[0]: Зміна
uk_UA[1]: Зміни
uk_UA[2]: Зміни

en: Add an actor
uk_UA: Додати виконавця

en: Set notifications for all actors
uk_UA: Встановити сповіщення для всіх учасників

en: Analysis
uk_UA: Аналіз

en: Plans
uk_UA: Плани

en: Solution | Solutions
uk_UA[0]: Рішення
uk_UA[1]: Рішення
uk_UA[2]: Рішення

en: Control list
uk_UA: Контрольний список

en: Deployment plan
uk_UA: План розгортання

en: Backup plan
uk_UA: План резервування

en: Checklist
uk_UA: Список перевірок

[ctx: status]
en: New
uk_UA: Новий

en: Evaluation
uk_UA: Оцінка

en: Approval | Approvals
uk_UA[0]: Схвалення
uk_UA[1]: Схвалення
uk_UA[2]: Схвалення

[ctx: status]
en: Accepted
uk_UA: Ухвалено

en: Pending
uk_UA: Очікує

[ctx: change]
en: Test
uk_UA: Тестується

en: Qualification
uk_UA: Кваліфікація

en: Applied
uk_UA: Застосовано

en: Review
uk_UA: Перегляд

[ctx: status]
en: Closed
uk_UA: Закрито

[ctx: status]
en: Not solved
uk_UA: Не вирішено

[ctx: status]
en: Not closed
uk_UA: Не закрито

[ctx: status]
en: Solved + Closed
uk_UA: Вирішено+Закрито

en: Opening date
uk_UA: Дата відкриття

en: Due date
uk_UA: Термін

en: By
uk_UA: За

en: Date of solving
uk_UA: Дата вирішення

en: Closing date
uk_UA: Дата закриття

en: Status | Statuses
uk_UA[0]: Статус
uk_UA[1]: Статуси
uk_UA[2]: Статуси

en: Total duration
uk_UA: Загальна тривалість

en: Title
uk_UA: Назва

en: Description
uk_UA: Опис

en: Impacts
uk_UA: Вплив

en: See all
uk_UA: Дивитись все

en: See (author)
uk_UA: Дивитись (автор)

en: Child groups
uk_UA: Підпорядковані групи

en: Add an item
uk_UA: Додати елемент

en: Link Problem/Change | Links Problem/Change
uk_UA[0]: Зв’язок Проблеми/Зміни
uk_UA[1]: Зв’язки Проблеми/Зміни
uk_UA[2]: Зв’язки Проблеми/Зміни

en: Add a change
uk_UA: Додати Зміну

en: Create a change from this problem
uk_UA: Створити Зміну з цієї Проблеми

en: Add a problem
uk_UA: Додати Проблему

en: Link Project/Change | Links Project/Change
uk_UA[0]: Зв’язок Проект/Зміна
uk_UA[1]: Зв’язки Проект/Зміна
uk_UA[2]: Зв’язки Проект/Зміна

en: Add a project
uk_UA: Додати Проект

en: Change task | Change tasks
uk_UA[0]: Завдання Зміни
uk_UA[1]: Завдання Зміни
uk_UA[2]: Завдання Зміни

en: Link Ticket/Change | Links Ticket/Change
uk_UA[0]: Зв’язок Заявки/Зміни
uk_UA[1]: Зв’язки Заявки/Зміни
uk_UA[2]: Зв’язки Заявки/Зміни

en: Add a ticket
uk_UA: Додати Заявку

en: Solve tickets
uk_UA: Вирішити заявки

en: Create a change from this ticket
uk_UA: Створити Зміну з цієї заявки

en: Item not linked to an object
uk_UA: Елемент не пов’язаний з об’єктом

en: Add
uk_UA: Додати

en: Cannot update item: not enough right on the parent(s) item(s)
uk_UA: Неможливо змінити елемент - недостатньо прав в батьківському елементі

[ctx: button]
en: Associate
uk_UA: Зв’язати

[ctx: button]
en: Dissociate
uk_UA: Відв’язати

en: First Item
uk_UA: Перший елемент

en: Second Item
uk_UA: Другий елемент

en: Select a peer for %s:
uk_UA: Обрати ’напарника’ для %s:

en: Unable to reaffect given elements !
uk_UA: Неможливо змінити задані елементи !

en: Remove all at once
uk_UA: Видалити все зразу

en: Item successfully added
uk_UA: Елемент успішно додано

en: Item successfully updated
uk_UA: Елемент успішно оновлено

en: Item successfully deleted
uk_UA: Елемент успішно видалено

en: Item successfully purged
uk_UA: Елемент успішно знищено

en: Item successfully restored
uk_UA: Елемент успішно відновлено

[ctx: button]
note: TRANS : means update / actualize
en: Save
uk_UA: Зберегти

[ctx: button]
en: Restore
uk_UA: Відновити

en: Check to keep the devices while deleting this item
uk_UA: Позначте, щоб залишити пристрої при видаленні цього елемента

en: Confirm the final deletion?
uk_UA: Підтвердити остаточне знищення?

[ctx: button]
en: Put in dustbin
uk_UA: Покласти в кошик

note: TRANS: %s is the template name
en: Created from the template %s
uk_UA: Створено з шаблону %s

en: Template name
uk_UA: Назва шаблону

en: Can't change this attribute. It's inherited from its parent.
uk_UA: Неможливо змінити цей атрибут. Він успадкований.

en: You are not allowed to change the visibility flag for child entities.
uk_UA: Вам не дозволено змінювати видимість для підпорядкованих організацій

en: Flag change forbidden. Linked items found.
uk_UA: Зміна атрибуту заборонена. Знайдено пов’язані елементи.

en: Change visibility in child entities
uk_UA: Змінити видимість для підпорядкованих орг-й

en: Complete name
uk_UA: Повна назва

note: TRANS: Number of the alternate username
en: Alternate username number
uk_UA: Контактний номер

en: At least one field has an incorrect value
uk_UA: Принаймі одне поле має невірне значення

en: Impossible record for %s
uk_UA: Неможливий запис для %s

en: Item successfully added but duplicate record on %s
uk_UA: Елемент успішно додано, але запис однаковий з %s

en: Other item exist
uk_UA: Існує інший елемент

en: Item in the dustbin
uk_UA: Елемент у кошику

note: TRANS: %1$s is the user login, %2$s the message
en: %1$s trying to add an item that already exists: %2$s
uk_UA: %1$s намагався додати елемент, який вже існує: %2$s

en: Default value
uk_UA: Типове значення

en: Choose a template
uk_UA: Вибір шаблону

en: Blank Template
uk_UA: Чистий шаблон

en: Templates
uk_UA: Шаблони

en: Add a template...
uk_UA: Додати шаблон...

en: Update
uk_UA: Оновити

en: Purge
uk_UA: Очистити

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Read notes
uk_UA: Прочитати нотатки

en: Read the item's notes
uk_UA: Прочитати нотатки елементу

en: Update notes
uk_UA: Змінити нотатки

en: Update the item's notes
uk_UA: Змінити нотатки елементу

en: You can't delete that item, because it has sub-items
uk_UA: Неможливо видалити елемент, тому що є підпорядковані елементи

en: Caution: you're about to remove a heading used for one or more items.
uk_UA: Увага: Ви збираєтеся видалити заголовок, який використовується для одного або декількох елементів.

en: If you confirm the deletion, all uses of this dropdown will be blanked.
uk_UA: Якщо ви підтвердите видалення, всі використання цього списку будуть очищені.

[ctx: button]
en: Confirm
uk_UA: Підтвердити

[ctx: button]
en: Cancel
uk_UA: Відміна

en: You can also replace all uses of this dropdown by another.
uk_UA: Ви також можете замінити всі елементи цього випадаючого списку іншими.

[ctx: button]
en: Replace
uk_UA: Замінити

en: Transfer and merge
uk_UA: Переміщення та об’єднання

[ctx: button]
en: Merge
uk_UA: Об’єднати

en: General
uk_UA: Загальний

en: Debug
uk_UA: Наладка (дебаг)

en: First
uk_UA: Перший

en: List
uk_UA: До списку

en: Last
uk_UA: Останній

en: Reset display options
uk_UA: Скинути налаштування відображення

en: Unable to get item
uk_UA: Не можу отримати елемент

en: Authorization error
uk_UA: Помилка авторизації

en: Incompatible items
uk_UA: Несумісні елементи

en: Error on executing the action
uk_UA: Помилка виконання дії

en: Item already defined
uk_UA: Елемент вже заданий

en: Email Followup
uk_UA: Відповідь електронною поштою

en: Cost | Costs
uk_UA[0]: Вартість
uk_UA[1]: Вартості
uk_UA[2]: Вартості

en: Begin date
uk_UA: Дата початку

en: Duration
uk_UA: Тривалість

en: Time cost
uk_UA: Вартість часу

en: Fixed cost
uk_UA: Фіксована вартість

en: Material cost
uk_UA: Вартість матеріалів

en: Total cost
uk_UA: Загальна вартість

en: Add a new cost
uk_UA: Додати нову вартість

en: Ticket cost | Ticket costs
uk_UA[0]: Вартість Заявки
uk_UA[1]: Вартості Заявки
uk_UA[2]: Вартості Заявки

en: Item duration
uk_UA: Тривалість елементу

en: Ticket | Tickets
uk_UA[0]: Заявка
uk_UA[1]: Заявки
uk_UA[2]: Заявки

en: Invalid email address
uk_UA: Невірна електронна адреса

en: Invalid dates. Update cancelled.
uk_UA: Некоректна дата. Оновлення відмінено.

note: TRANS: Default document to files attached to tickets : %d is the ticket id
en: Document Ticket %d
uk_UA: Документ Заявки %d

[ctx: priority]
en: Major
uk_UA: Найвищий

[ctx: priority]
en: Very high
uk_UA: Дуже високий

[ctx: priority]
en: High
uk_UA: Високий

[ctx: priority]
en: Medium
uk_UA: Середній

[ctx: priority]
en: Low
uk_UA: Низький

[ctx: priority]
en: Very low
uk_UA: Дуже низький

[ctx: priority]
en: All
uk_UA: Всі

[ctx: priority]
en: At least very low
uk_UA: Принаймі дуже низька

[ctx: priority]
en: At least low
uk_UA: Принаймі низька

[ctx: priority]
en: At least medium
uk_UA: Принаймі середня

[ctx: priority]
en: At least high
uk_UA: Принаймі висока

[ctx: priority]
en: At least very high
uk_UA: Принаймі дуже висока

[ctx: urgency]
en: Very high
uk_UA: Дуже висока

[ctx: urgency]
en: High
uk_UA: Висока

[ctx: urgency]
en: Medium
uk_UA: Середня

[ctx: urgency]
en: Low
uk_UA: Низька

[ctx: urgency]
en: Very low
uk_UA: Дуже низька

[ctx: urgency]
en: All
uk_UA: Всі

[ctx: urgency]
en: At least very low
uk_UA: Принаймі дуже низька

[ctx: urgency]
en: At least low
uk_UA: Принаймі низька

[ctx: urgency]
en: At least medium
uk_UA: Принаймі середня

[ctx: urgency]
en: At least high
uk_UA: Принаймі висока

[ctx: urgency]
en: At least very high
uk_UA: Принаймі дуже висока

[ctx: impact]
en: Very high
uk_UA: Дуже високий

[ctx: impact]
en: High
uk_UA: Високий

[ctx: impact]
en: Medium
uk_UA: Середній

[ctx: impact]
en: Low
uk_UA: Низький

[ctx: impact]
en: Very low
uk_UA: Дуже низький

[ctx: impact]
en: All
uk_UA: Всі

[ctx: impact]
en: At least very low
uk_UA: Принаймі дуже низька

[ctx: impact]
en: At least low
uk_UA: Принаймі низька

[ctx: impact]
en: At least medium
uk_UA: Принаймі середня

[ctx: impact]
en: At least high
uk_UA: Принаймі висока

[ctx: impact]
en: At least very high
uk_UA: Принаймі дуже висока

en: Watcher | Watchers
uk_UA[0]: Спостерігач
uk_UA[1]: Спостерігачі
uk_UA[2]: Спостерігачі

en: Due date + Progress
uk_UA: Дата завершення + Виконання

en: Resolution date
uk_UA: Дата вирішення

en: Last edit by
uk_UA: Останнє редагування

en: Resolution time
uk_UA: Час вирішення

en: Closing time
uk_UA: Час закриття

en: Waiting time
uk_UA: Час очікування

en: Requester group | Requester groups
uk_UA[0]: Група Заявника
uk_UA[1]: Групи Заявника
uk_UA[2]: Групи Заявника

en: Watcher group | Watcher groups
uk_UA[0]: Група спостерігача
uk_UA[1]: Групи спостерігачів
uk_UA[2]: Групи спостерігачів

en: Assigned to a supplier
uk_UA: Призначено постачальнику

en: Technician group
uk_UA: Група інженерів

en: Email for followup
uk_UA: Електронна адреса для відповіді

en: Requester user
uk_UA: Користувач Заявник

en: Watcher user
uk_UA: Користувач спостерігач

en: Group in charge of the ticket
uk_UA: Група, відповідальна за заявку

en: Actor
uk_UA: Виконавець

en: Associate myself
uk_UA: Зв’язати зі мною

en: Solution template | Solution templates
uk_UA[0]: Шаблон рішення
uk_UA[1]: Шаблони рішень
uk_UA[2]: Шаблони рішень

en: Search a solution
uk_UA: Пошук вирішення

en: Save and add to the knowledge base
uk_UA: Зберегти та додати в базу знань

en: Time | Times
uk_UA[0]: Раз
uk_UA[1]: Рази
uk_UA[2]: Рази

en: Closed on %s
uk_UA: Закрито %s

en: Solved on %s
uk_UA: Вирішена %s

en: Put on hold on %s
uk_UA: Поставлено в очікування %s

en: Opened on %s
uk_UA: Відкрито %s

en: From %s
uk_UA: Від %s

en: To %s
uk_UA: До %s

note: TRANS: %s is user name
en: By %s
uk_UA: %s

en: No item in progress.
uk_UA: Немає елементів в роботі

en: Assigned
uk_UA: Призначено

en: Planification
uk_UA: Планування

en: Task | Tasks
uk_UA[0]: Завдання
uk_UA[1]: Завдання
uk_UA[2]: Завдання

en: Error in entering dates. The starting date is later than the ending date
uk_UA: Помилка введення дат. Дата початку пізніша за дату закінчення

en: Start of the selected timeframe is not a working hour.
uk_UA: Початок обраного проміжку часу не є робочим часом.

en: End of the selected timeframe is not a working hour.
uk_UA: Закінчення обраного проміжку часу не є робочим часом.

en: Tasks category | Tasks categories
uk_UA[0]: Категорія Завдань
uk_UA[1]: Категорії Завдань
uk_UA[2]: Категорії Завдань

en: Public followup
uk_UA: Публічна відповідь

[ctx: quantity]
en: Number of tasks
uk_UA: Кількість Завдань

en: Task category | Task categories
uk_UA[0]: Категорія Завдань
uk_UA[1]: Категорії Завдань
uk_UA[2]: Категорії Завдань

en: Private task
uk_UA: Особисте завдання

note: TRANS: %1$s is a type, %2$$ is a date, %3$s is a date
en: %1$s: from %2$s to %3$s:
uk_UA: %1$s: з %2$s по %3$s:

note: TRANS: %1$s is the start time of a planned item, %2$s is the end
en: From %1$s to %2$s :
uk_UA: З %1$s по %2$s :

note: TRANS: %s is the start time of a planned item
en: Start at %s:
uk_UA: Початок о %s:

note: TRANS: %s is the end time of a planned item
en: End at %s:
uk_UA: Закінчення о %s:

en: Recall on %s
uk_UA: Повернутись о %s

en: Information | Information
uk_UA[0]: Інформація
uk_UA[1]: Інформація
uk_UA[2]: Інформація

en: To do
uk_UA: Зробити

en: Planned
uk_UA: Заплановано

en: Done
uk_UA: Готово

en: Begin
uk_UA: Початок

note: TRANS: %1$s is the begin date, %2$s is the end date TRANS: %1$s is the start time of a planned item, %2$s is the end
en: From %1$s to %2$s
uk_UA: З %1$s до %2$s

en: Plan this task
uk_UA: Запланувати це завдання

en: Add a new task
uk_UA: Додати нове завдання

en: No task found.
uk_UA: Завдань не знайдено.

en: Approval request send to %s
uk_UA: Запит схвалення надіслано до %s

en: The selected user (%s) has no valid email address. The request has been created, without email confirmation.
uk_UA: Вказаний користувач (%s) не має вірної адреси електронної пошти. Запит створено без повідомлення електронною поштою.

en: If approval is denied, specify a reason.
uk_UA: Якщо ви не згодні, то маєте вказати причину.

note: TRANS: %s is the username
en: Approval granted by %s
uk_UA: Схвалено %s

note: TRANS: %s is the username
en: Update the approval request to %s
uk_UA: Змінити запит схвалення на %s

en: Cancel the approval request to %s
uk_UA: Відмінити запит схвалення до %s

en: Waiting for approval
uk_UA: В очікуванні схвалення

en: Refused
uk_UA: Відхилено

en: Granted
uk_UA: Прийнято

en: Not subject to approval
uk_UA: Не підлягає схваленню

en: Granted + Not subject to approval
uk_UA: Прийнято + Не підлягає схваленню

en: Global approval status
uk_UA: Загальний статус схвалення

en: Minimum validation required
uk_UA: Необхідна мінімальна перевірка

en: Send an approval request
uk_UA: Надіслати запит схвалення

en: Request date
uk_UA: Дата запиту

en: Approval requester
uk_UA: Заявник схвалення

en: Request comments
uk_UA: Коментар запиту

en: Approval status
uk_UA: Статус схвалення

en: Approver
uk_UA: Схвалив

en: Approval comments
uk_UA: Коментар схвалення

en: Approvals for the ticket
uk_UA: Схвалення заявки

en: Status of the approval request
uk_UA: Статус запиту схвалення

en: Status of my validation
uk_UA: Статус моєї перевірки

en: Optional when approved
uk_UA: Необов’язково, якщо схвалено

en: Approval date
uk_UA: Дата схвалення

en: Validate
uk_UA: Перевірити

en: This item is waiting for approval, do you really want to resolve or close it?
uk_UA: Цей елемент очікує схвалення, справді вирішити чи закрити його?

en: As child of
uk_UA: Як підлегле до

en: New child heading
uk_UA: Заголовок нового підлеглого

en: Sons of %s
uk_UA: Підлегле до %s

en: Father
uk_UA: Батько

en: Alternate username updated. The connected items have been updated using this alternate username.
uk_UA: Контакт оновлено. Підключені елементи було змінено використовуючи цей контакт.

en: User or group updated. The connected items have been moved in the same values.
uk_UA: Користувач або група змінені. Підключенні об'єкті перенесені з тими ж значеннями.

en: Status updated. The connected items have been updated using this status.
uk_UA: Статус оновлено. Підключенні об'єкти були змінені на основі цього статусу.

en: Location updated. The connected items have been moved in the same location.
uk_UA: Приміщення оновлено. Підключені елементи перенесені в те ж місце.

en: Network | Networks
uk_UA[0]: Мережа
uk_UA[1]: Мережі
uk_UA[2]: Мережі

en: Domain | Domains
uk_UA[0]: Домен
uk_UA[1]: Домени
uk_UA[2]: Домени

en: Version of the operating system | Versions of the operating system
uk_UA[0]: Версія операційної системи
uk_UA[1]: Версії операційної системи
uk_UA[2]: Версії операційної системи

en: Product ID of the operating system
uk_UA: Product ID операційної системи

en: Serial of the operating system
uk_UA: Серійний номер операційної системи

en: Automatic inventory
uk_UA: Автоматична інвентаризація

note: TRANS: %s is the datetime of insertion TRANS: %s is the datetime of update
en: Created on %s
uk_UA: Створено %s

[ctx: button]
en: Connect
uk_UA: Підключити

en: Processor | Processors
uk_UA[0]: Процесор
uk_UA[1]: Процесори
uk_UA[2]: Процесори

en: Processor frequency
uk_UA: Частота процесора

en: MHz
uk_UA: МГц

en: Memory type | Memory types
uk_UA[0]: Тип пам’яті
uk_UA[1]: Типи пам’яті
uk_UA[2]: Типи пам’яті

en: Mio
uk_UA: Мб

en: Memory | Memories
uk_UA[0]: Пам’ять
uk_UA[1]: Пам’яті
uk_UA[2]: Пам’яті

en: Network interface | Network interfaces
uk_UA[0]: Мережевий інтерфейс
uk_UA[1]: Мережеві інтерфейси
uk_UA[2]: Мережеві інтерфейси

en: MAC address
uk_UA: MAC-адреса

en: Soundcard | Soundcards
uk_UA[0]: Звукова карта
uk_UA[1]: Звукові карти
uk_UA[2]: Звукові карти

en: Graphics card | Graphics cards
uk_UA[0]: Графічна карта
uk_UA[1]: Графічні карти
uk_UA[2]: Графічні карти

en: System board | System boards
uk_UA[0]: Системна плата
uk_UA[1]: Системні плати
uk_UA[2]: Системні плати

en: Hard drive type
uk_UA: Тип жорсткого диску

en: Hard drive size
uk_UA: Розмір жорсткого диску

en: Power supply | Power supplies
uk_UA[0]: Блок живлення
uk_UA[1]: Блоки живлення
uk_UA[2]: Блоки живлення

en: Volume | Volumes
uk_UA[0]: Том
uk_UA[1]: Томи
uk_UA[2]: Томи

en: Global size
uk_UA: Загальний розмір

en: Free size
uk_UA: Вільно

en: Free percentage
uk_UA: Вільно у %

en: Mount point
uk_UA: Точка монтування

en: Partition
uk_UA: Розділ

en: File system | File systems
uk_UA[0]: Файлова система
uk_UA[1]: Файлові системи
uk_UA[2]: Файлові системи

en: Virtual machine | Virtual machines
uk_UA[0]: Віртуальна машина
uk_UA[1]: Віртуальні машини
uk_UA[2]: Віртуальні машини

en: State of the virtual machine | States of the virtual machine
uk_UA[0]: Статус віртуальної машини
uk_UA[1]: Статуси віртуальних машин
uk_UA[2]: Статуси віртуальних машин

en: Virtualization model | Virtualization models
uk_UA[0]: Модель віртуалізації
uk_UA[1]: Моделі віртуалізації
uk_UA[2]: Моделі віртуалізації

en: Virtualization system | Virtualization systems
uk_UA[0]: Система віртуалізації
uk_UA[1]: Системи віртуалізації
uk_UA[2]: Системи віртуалізації

en: Virtual machine processor number
uk_UA: Кількість процесорів віртуальної машини

en: Memory of virtual machines
uk_UA: Пам’ять віртуальних машин

en: Virtual machine UUID
uk_UA: UUID віртуальної машини

en: Add a volume
uk_UA: Додати том

[ctx: button]
en: Disconnect
uk_UA: Відключити

en: Connect an item
uk_UA: Підключити елемент

en: Connect a computer
uk_UA: Підключити комп’ютер

en: Not connected
uk_UA: Не підключено

en: Connection | Connections
uk_UA[0]: З’єднання
uk_UA[1]: З’єднання
uk_UA[2]: З’єднання

en: License | Licenses
uk_UA[0]: Ліцензія
uk_UA[1]: Ліцензії
uk_UA[2]: Ліцензії

en: Number of affected computers
uk_UA: Кількість задіяних комп’ютерів

en: Affected computers
uk_UA: Задіяні комп’ютери

en: Summary
uk_UA: Зведена інформація

en: Installation | Installations
uk_UA[0]: Встановлення
uk_UA[1]: Встановлення
uk_UA[2]: Встановлення

en: All categories
uk_UA: Всі категорії

en: Uncategorized software
uk_UA: ПЗ без категорії

en: Valid license
uk_UA: Діюча ліцензія

en: Machine
uk_UA: Машина

[ctx: quantity]
en: Processors number
uk_UA: Кількість процесорів

en: List of host machines
uk_UA: Список машин-хостів

en: Add a virtual machine
uk_UA: Додати віртуальну машину

en: No virtual machine associated with the computer
uk_UA: Відсутні віртуальні машини, пов’язані з цим комп’ютером

en: List of virtual machines
uk_UA: Перелік віртуальних машин

[ctx: setup]
en: General
uk_UA: Загальне

en: Maintenance mode activated. Backdoor using: %s
uk_UA: Режим обслуговування увімкнено. Запасний вхід: %s

en: General setup
uk_UA: Загальні налаштування

en: URL of the application
uk_UA: URL програми

en: Text in the login box
uk_UA: Текст у вікні входу

en: Allow FAQ anonymous access
uk_UA: Дозволити анонімний доступ до FAQ

en: Simplified interface help link
uk_UA: Посилання допомоги спрощеного інтерфейсу

en: Default search results limit (page)
uk_UA: Типове обмеження результатів пошуку (сторінки)

en: Standard interface help link
uk_UA: Посилання допомоги звичайного інтерфейсу

en: Default characters limit (summary text boxes)
uk_UA: Типове обмеження кількості знаків (поле тексту висновку)

en: Default url length limit
uk_UA: Типове обмеження довжини URL

en: Default decimals limit
uk_UA: Типове обмеження десяткових цифр

en: Default chart format
uk_UA: Типовий формат графіка

en: Translation of dropdowns
uk_UA: Переклад спадаючих списків

en: Knowledge base translation
uk_UA: Переклад бази знань

en: Dynamic display
uk_UA: Динамічний екран

en: Page size for dropdown (paging using scroll)
uk_UA: Розмір сторінки випадаючого списку

en: Autocompletion of text fields
uk_UA: Автозавершення тексту в полях

en: Don't show search engine in dropdowns if the number of items is less than
uk_UA: Не показувати можливість пошуку в випадаючому списку, якщо кількість елементів менше, чим

en: Search engine
uk_UA: Механізм пошуку

en: last criterion
uk_UA: останній критерій

en: default criterion
uk_UA: типовий критерій

en: Global search
uk_UA: Глобальний пошук

en: Assets
uk_UA: Активи

en: Enable the financial and administrative information by default
uk_UA: Типово фінансова та адміністративна інформація увімкнена

en: Restrict monitor management
uk_UA: Обмежити керування моніторами

en: Software category deleted by the dictionary rules
uk_UA: Категорія ПЗ, що видаляється правилами каталогу

en: Restrict device management
uk_UA: Обмежити керування пристроями

en: Beginning of fiscal year
uk_UA: Початок фіскального року

en: Restrict phone management
uk_UA: Обмежити керування телефонами

en: Automatic fields (marked by *)
uk_UA: Автоматичне заповнення полів (помічених *)

en: By entity
uk_UA: По організаціям

en: Restrict printer management
uk_UA: Обмежити керування принтерами

en: Automatic transfer of computers
uk_UA: Автоматична передача комп’ютерів

en: Template for the automatic transfer of computers in another entity
uk_UA: Шаблон для автоматичної передачі комп’ютерів в інші організації

en: No automatic transfer
uk_UA: Без автоматичної передачі

en: Automatically update of the elements related to the computers
uk_UA: Автоматично оновлювати елементи, які відносяться до комп’ютерів

en: Unit management
uk_UA: Керування об’єктом

en: When connecting or updating
uk_UA: Під час підключення / оновлення

en: Do not copy
uk_UA: Не копіювати

en: Copy
uk_UA: Копіювати

en: Copy computer status
uk_UA: Копіювати статус комп’ютера

en: When disconnecting
uk_UA: Під час відключення

en: Do not delete
uk_UA: Не видаляти

en: Clear status
uk_UA: Очистити статус

en: Automatically add users from an external authentication source
uk_UA: Автоматично додавати користувача з зовнішнього джерела аутентифікації

en: Add a user without accreditation from a LDAP directory
uk_UA: Додавати користувача без використання каталогів LDAP

en: Action when a user is deleted from the LDAP directory
uk_UA: Дія після видалення користувача з AD/LDAP

en: GLPI server time zone
uk_UA: Годинний пояс сервера GLPI

en: Mysql replica | Mysql replicas
uk_UA[0]: MySQL репліка
uk_UA[1]: MySQL репліки
uk_UA[2]: MySQL репліки

en: Mysql server
uk_UA: Сервер Mysql

en: Database
uk_UA: База

en: Mysql user
uk_UA: Користувач Mysql

en: Mysql password
uk_UA: Пароль Mysql

en: Use the slave for the search engine
uk_UA: Використовувати slave для пошуку

en: If synced (all changes)
uk_UA: Якщо синхронізовані всі зміни

en: If synced (current user changes)
uk_UA: Якщо синхронізовані поточні зміни користувача

en: If synced or read-only account
uk_UA: Якщо синхронізовано або обліковий запис тільки для читання

en: Always
uk_UA: Завжди

en: Assistance
uk_UA: Підтримка

en: Step for the hours (minutes)
uk_UA: Крок для годин (хвилин)

en: Limit of the schedules for planning
uk_UA: Обмеження графіку для планування

en: Default file size limit imported by the mails receiver
uk_UA: Типове обмеження розміру файлу, що імпортується з електронної пошти

en: Use rich text for helpdesk
uk_UA: Використовувати повнофункціональний текст для довідки

en: You will lose the formatting of your data
uk_UA: Ви можете втратити форматування ваших даних

en: Default heading when adding a document to a ticket
uk_UA: Типовий Заголовок при додаванні документа до заявки

en: By default, a software may be linked to a ticket
uk_UA: Типово, програмне забезпечення може бути пов'язане із заявкою

en: Keep tickets when purging hardware in the inventory
uk_UA: Зберігати заявки при видалені обладнання з обліку

en: Show personnal information in new ticket form (simplified interface)
uk_UA: Показувати персональну інформацію в формі нової заявки у спрощеному інтерфейсі

en: Allow anonymous ticket creation (helpdesk.receiver)
uk_UA: Дозволити створення анонімних заявок (helpdesk.receiver)

en: Allow anonymous followups (receiver)
uk_UA: Дозволити анонімні відповіді (receiver)

en: Matrix of calculus for priority
uk_UA: Матриця розрахунку пріоритетів

en: Personalization
uk_UA: Персоналізація

en: Default language
uk_UA: Типова Мова

en: Date format
uk_UA: Формат дати

en: MM-DD-YYYY
uk_UA: DD-MM-YYYY

en: Results to display by page
uk_UA: Результатів для відображення на сторінці

en: Number format
uk_UA: Формат чисел

en: Default characters limit in dropdowns
uk_UA: Типова кількість символів у випадаючих списках

en: Display order of surnames firstnames
uk_UA: Порядок відображення прізвища та імені

en: Surname, First name
uk_UA: Прізвище, ім'я

en: First name, Surname
uk_UA: Ім'я, прізвище

en: Display the complete name in tree dropdowns
uk_UA: Показати повне ім'я в дереві випадаючих списків

en: Display counts in tabs
uk_UA: Показувати кількість у вкладках

en: Show GLPI ID
uk_UA: Показувати GLPI ID

en: CSV delimiter
uk_UA: CSV розділювач

en: Notifications for my changes
uk_UA: Повідомляти про мої зміни

en: Results to display on home page
uk_UA: Результатів для показу на стартовій сторінці

en: PDF export font
uk_UA: Шрифт експорту PDF

en: Keep devices when purging an item
uk_UA: Зберігати пристрої при знищенні елементу

en: Go to created item after creation
uk_UA: Перейти до елементу після його створення

en: Private followups by default
uk_UA: По замовчуванню відповідь - Особиста

en: Show new tickets on the home page
uk_UA: Показувати нові заявки на стартовій сторінці

en: Private tasks by default
uk_UA: По замовчуванню завдання Особисті

en: Request sources by default
uk_UA: Типові джерела запиту

en: Tasks state by default
uk_UA: Стан завдань по замовчуванню

en: Pre-select me as a technician when creating a ticket
uk_UA: Попередній вибір відповідального інженера при створенні заявки

en: Automatically refresh the list of tickets (minutes)
uk_UA: Автоматичне оновлення списку заявок (хвилини)

en: Priority colors
uk_UA: Кольори приорітету

en: Remote access key
uk_UA: Ключ віддаленного доступу

note: TRANS: %s is the generation date
en: generated on %s
uk_UA: згенеровано %s

en: Regenerate
uk_UA: Регенерувати

en: Due date progression
uk_UA: Прогрес Дати виконання

en: OK state color
uk_UA: Колір гарного стану

en: Warning state color
uk_UA: Колір стану попередження

en: Warning state threshold
uk_UA: Поріг стану попередження

en: Critical state color
uk_UA: Колір критичного стану

en: Critical state threshold
uk_UA: Поріг критичного стану

en: Password minimum length
uk_UA: Мінімальна довжина паролю

en: Digit
uk_UA: Цифра

en: Lowercase
uk_UA: Маленькі

en: Uppercase
uk_UA: Великі

en: Symbol
uk_UA: Символи

en: Password must contains
uk_UA: Пароль має містити

en: Password too short!
uk_UA: Пароль занадто короткий!

en: Password must include at least a digit!
uk_UA: Пароль має містити цифру!

en: Password must include at least a lowercase letter!
uk_UA: Пароль має містити маленьку літеру!

en: Password must include at least a uppercase letter!
uk_UA: Пароль має містити велику літеру!

en: Password must include at least a symbol!
uk_UA: Пароль має містити символ!

en: Log Level
uk_UA: Рівень журналів

en: 1- Critical (login error only)
uk_UA: 1 - Критичний (тільки помилки входу)

en: 2- Severe (not used)
uk_UA: 2 - Дуже важливий (не використовується)

en: 3- Important (successful logins)
uk_UA: 3 - Важливий (успішні входи)

en: 4- Notices (add, delete, tracking)
uk_UA: 4 - Інформативний (додавання, видалення, відслідковування)

en: 5- Complete (all)
uk_UA: 5 - Повний (Все)

en: Maximal number of automatic actions (run by CLI)
uk_UA: Максимальна кількість завдань, що виконуються у командному рядку

en: Logs in files (SQL, email, automatic action...)
uk_UA: Ведення файлів журналу (SQL, email, автоматичні задачі)

en: Password security policy
uk_UA: Політика безпеки паролів

en: Password security policy validation
uk_UA: Перевірка політики безпеки паролю

en: Password need digit
uk_UA: Пароль вимагає цифру

en: Password need lowercase character
uk_UA: Пароль вимагає маленьку літеру

en: Password need uppercase character
uk_UA: Пароль вимагає велику літеру

en: Password need symbol
uk_UA: Пароль вимагає символ

en: Maintenance mode
uk_UA: Режим обслуговування

note: TRANS: Proxy port
en: Maintenance text
uk_UA: Текст режиму обслуговування

en: Proxy configuration for upgrade check
uk_UA: Конфігурація proxy для перевірки оновлень

en: Information about system installation and configuration
uk_UA: Інформація про систему, інсталяцію та конфігурацію

en: To copy/paste in your support request
uk_UA: Копіювати/Вставити при запиті допомоги

en: Yes - Restrict to unit management for manual add
uk_UA: Так - Обмежити керування елементом для ручного введення

en: Yes - Restrict to global management for manual add
uk_UA: Так - Обмежити глобальне керування для ручного введення

en: Settings
uk_UA: Мій профіль

en: System
uk_UA: Система

en: Checking write permissions for setting files
uk_UA: Перевірка прав запису файлів налаштувань

en: Checking write permissions for document files
uk_UA: Перевірка прав запису файлів документів

en: Checking write permissions for dump files
uk_UA: Перевірка прав запису файлів дампу

en: Checking write permissions for automatic actions files
uk_UA: Перевірка прав запису автоматичних файлів дій

en: Checking write permissions for cache files
uk_UA: Перевірка прав запису для кешування файлів

en: Checking write permissions for graphic files
uk_UA: Перевірка прав запису графічних файлів

en: Checking write permissions for lock files
uk_UA: Перевірка прав запису файлів блокування

en: Checking write permissions for plugins document files
uk_UA: Перевірка прав запису файлів документів плугінів

en: Checking write permissions for temporary files
uk_UA: Перевірка прав запису тимчасових файлів

en: Checking write permissions for rss files
uk_UA: Перевірка прав запису файлів RSS

en: Checking write permissions for upload files
uk_UA: Перевірка прав запису файлів завантаження

en: Checking write permissions for pictures files
uk_UA: Перевірка прав запису файлів зображень

en: The directory could not be created.
uk_UA: Не вдалося створити каталог.

en: The directory was created but could not be removed.
uk_UA: Вдалося створити каталог, але не вдалося його видалити

en: The file could not be created.
uk_UA: Не вдалося створити файл.

en: The file was created but can't be deleted.
uk_UA: Вдалося створити файл, але не вдалося його видалити

en: Check permissions to the directory: %s
uk_UA: Перевірте права доступу до каталогів: %s

en: A file and a directory have be created and deleted - Perfect!
uk_UA: Файл та каталог створені та видалені - Чудово!

en: Checking write permissions for log files
uk_UA: Перевірка прав запису файлів журналів

en: A file was created - Perfect!
uk_UA: Файл створено - Чудово!

[ctx: button]
en: Give
uk_UA: Видати

note: TRANS: %s is the user login
en: %s gives a consumable
uk_UA: %s передав витратні матеріали

note: TRANS: For consumable. %1$d is total number, %2$d is unused number, %3$d is old number
en: Total: %1$d, New: %2$d, Used: %3$d
uk_UA: Всього: %1$d, Нових: %2$d, Використаних: %3$d

en: No consumable
uk_UA: Немає витратного матеріалу

[ctx: consumable]
en: New | New
uk_UA[0]: Новий
uk_UA[1]: Нові
uk_UA[2]: Нові

[ctx: consumable]
en: Used | Used
uk_UA[0]: Використаний
uk_UA[1]: Використані
uk_UA[2]: Використані

[ctx: button]
en: Add consumables
uk_UA: Додати витратні матеріали

en: Used consumables
uk_UA: Використані витратні матеріали

en: Given to
uk_UA: Видано

en: Give to
uk_UA: Видати

en: In stock
uk_UA: На складі

en: No consumable found
uk_UA: Витратний матеріал не знайдено

en: Consumable model | Consumable models
uk_UA[0]: Модель витратного матеріалу
uk_UA[1]: Моделі витратних матеріалів
uk_UA[2]: Моделі витратних матеріалів

en: Number of used consumables
uk_UA: Кількість використаних витратних матеріалів

en: Number of new consumables
uk_UA: Кількість нових витратних матеріалів

en: Send alarms on consumables
uk_UA: Надіслати попередження по витратних матеріалах

note: TRANS: %1$s is the consumable name, %2$s its reference, %3$d the remaining number
en: Threshold of alarm reached for the type of consumable: %1$s - Reference %2$s - Remaining %3$d
uk_UA: Поріг попередження для залишку витратних матеріалів: %1$s - Опис %2$s - Залишилось %3$d

note: TRANS: %s is entity name
en: %s: send consumable alert failed
uk_UA: %s: не вдалося надіслати попередження про низьку кількість витратних матеріалів

en: Consumable type | Consumable types
uk_UA[0]: Тип витратних матеріалів
uk_UA[1]: Типи витратних матеріалів
uk_UA[2]: Типи витратних матеріалів

en: Contact | Contacts
uk_UA[0]: Контакт
uk_UA[1]: Контакти
uk_UA[2]: Контакти

en: Address
uk_UA: Адреса

en: Fax
uk_UA: Факс

en: Postal code
uk_UA: Поштовий індекс

en: City
uk_UA: Місто

[ctx: location]
en: State
uk_UA: Область

en: Country
uk_UA: Країна

[ctx: button]
en: Add a supplier
uk_UA: Додати постачальника

en: Associated supplier | Associated suppliers
uk_UA[0]: Пов’язаний постачальник
uk_UA[1]: Пов’язані постачальники
uk_UA[2]: Пов’язані постачальники

en: Link Contact/Supplier | Links Contact/Supplier
uk_UA[0]: Зв’язок Контакт/Постачальник
uk_UA[1]: Зв’язки Контакт/Постачальник
uk_UA[2]: Зв’язки Контакт/Постачальник

en: Add a supplier
uk_UA: Додати постачальника

en: Third party type | Third party types
uk_UA[0]: Тип третьої сторони
uk_UA[1]: Типи третьої сторони
uk_UA[2]: Типи третьої сторони

en: Website
uk_UA: Web-сайт

en: Add a contact
uk_UA: Додати контакт

en: Contact type | Contact types
uk_UA[0]: Тип контактів
uk_UA[1]: Типи контактів
uk_UA[2]: Типи контактів

en: Contract | Contracts
uk_UA[0]: Договір
uk_UA[1]: Договори
uk_UA[2]: Договори

[ctx: phone]
en: Number
uk_UA: Номер

en: Initial contract period
uk_UA: Період першого договору

en: Notice
uk_UA: Попередження

en: Account number
uk_UA: Номер рахунку

en: Contract renewal period
uk_UA: Період пролонгації договору

en: Invoice period
uk_UA: Строк рахунку

en: Renewal
uk_UA: Пролонгація

en: Max number of items
uk_UA: Максимальна кількість елементів

en: Email alarms
uk_UA: Попередження електронною поштою

en: Support hours
uk_UA: Години підтримки

en: on week
uk_UA: в робочі дні

en: on Saturday
uk_UA: в Суботу

en: Sundays and holidays
uk_UA: Неділя та святкові дні

[ctx: quantity]
en: Number of contracts
uk_UA: Кількість договорів

en: Contract number
uk_UA: Номер договору

en: Periodicity
uk_UA: Періодичність

[ctx: button]
en: Add an item
uk_UA: Додати елемент

[ctx: button]
en: Remove an item
uk_UA: Видалити елемент

en: Expiration
uk_UA: Закінчення

en: Expiration date + notice
uk_UA: Дата закінчення + Попередження

[ctx: quantity]
en: Number of items
uk_UA: Кількість елементів

en: Contracts expired in the last 30 days
uk_UA: Договори, що закінчились за останніх 30 днів

en: Contracts expiring in less than 7 days
uk_UA: Договори, що закінчуються менше ніж за 7 днів

en: Contracts expiring in less than 30 days
uk_UA: Договори, що закінчуються менше ніж за 30 днів

en: Contracts where notice begins in less than 7 days
uk_UA: Договори, де попередження починаються менше ніж за 7 днів

en: Contracts where notice begins in less than 30 days
uk_UA: Договори, де попередження починаються менше ніж за 30 днів

en: Send alarms on contracts
uk_UA: Надіслати попередження по договорам

en: Contract entered in notice time
uk_UA: Договір введено в час попередження

en: Contract ended
uk_UA: Договір закінчено

en: Contract entered in notice time for period
uk_UA: Договір введено на період в час попередження

en: Contract period ended
uk_UA: Період договору закінчено

en: send contract alert failed
uk_UA: не вдалось надіслати попередження по договору

en: Tacit
uk_UA: Автоматично

en: Express
uk_UA: Експресс

en: End + Notice
uk_UA: Кінець + Попередження

en: Period end
uk_UA: Кінець періоду

en: Period end + Notice
uk_UA: Кінець періоду + Попередження

[ctx: button]
en: Add a contract
uk_UA: Додати договір

[ctx: button]
en: Remove a contract
uk_UA: Видалити договір

en: Link Contract/Item | Links Contract/Item
uk_UA[0]: Зв’язок Договір/Елемент
uk_UA[1]: Зв’язки Договір/Елемент
uk_UA[2]: Зв’язки Договір/Елемент

en: Associated item ID
uk_UA: ID пов’язаного елемента

en: Add a contract
uk_UA: Додати договір

en: Check | Checks
uk_UA[0]: Перевірка
uk_UA[1]: Перевірки
uk_UA[2]: Перевірки

en: Fields unicity
uk_UA: Унікальність полів

en: Automatic action | Automatic actions
uk_UA[0]: Автоматична дія
uk_UA[1]: Автоматичні дії
uk_UA[2]: Автоматичні дії

en: Action completed, partially processed
uk_UA: Завдання виконано, часткова обробка

en: Action completed, fully processed
uk_UA: Завдання виконано, повна обробка

en: Action completed, no processing required
uk_UA: Завдання виконано, нічого було оброблювати

en: Run frequency
uk_UA: Частота виконання

en: System lock
uk_UA: Системне блокування

en: Disabled plugin
uk_UA: Вимкнений плугін

en: Run mode
uk_UA: Метод виконання

en: Run period
uk_UA: Період виконання

en: Number of days this action logs are stored
uk_UA: Кількість днів для зберігання журналів цього завдання

en: Infinite
uk_UA: Безкінечно

en: Last run
uk_UA: Останнє виконання

en: Blank
uk_UA: Очистити

en: Running
uk_UA: Виконується

en: Scheduled
uk_UA: Заплановане

en: A minimum of 64 Mio is commonly required for GLPI.
uk_UA: Звичайно для GLPI потрібно мінімум 64 Mio.

en: No task with Run mode = CLI, fix your tasks configuration
uk_UA: Немає завдань з режимом виконання = CLI, виправте налаштування завдань

en: External
uk_UA: Зовнішнє

en: Internal
uk_UA: Внутрішнє

en: Launch
uk_UA: Запустити

en: Can't start
uk_UA: Не можливо почати

en: Undefined function %s (for cron)
uk_UA: Невизначена функція %s (для cron)

en: Nothing to launch
uk_UA: Нічого запускати

en: Can't get DB lock
uk_UA: Неможливо заблокувати базу даних

en: Run count
uk_UA: Кількість виконань

note: TRANS: %s is the number of starts
en: %s start | %s starts
uk_UA[0]: %s запуск
uk_UA[1]: %s запуски
uk_UA[2]: %s запусків

note: TRANS: %s is the number of stops
en: %s stop | %s stops
uk_UA[0]: %s зупинка
uk_UA[1]: %s зупинки
uk_UA[2]: %s зупинок

en: Minimal time
uk_UA: Мінімальний час

en: %s second | %s seconds
uk_UA[0]: %s секунда
uk_UA[1]: %s секунди
uk_UA[2]: %s секунд

en: Maximal time
uk_UA: Максимальний час

en: Minimal count
uk_UA: Мінімальна кількість

en: %s item | %s items
uk_UA[0]: %s елемент
uk_UA[1]: %s елементи
uk_UA[2]: %s елементів

en: Maximal count
uk_UA: Максимальна кількість

en: Average count
uk_UA: Середня кількість

en: Total count
uk_UA: Загальна кількість

en: Average speed
uk_UA: Середня швидкість

en: %s items/sec
uk_UA: %s елементів/сек.

en: Last run list
uk_UA: Перелік останніх виконань

[ctx: quantity]
en: Number
uk_UA: Кількість

en: Reset last run
uk_UA: Скинути останнє виконання

en: Begin hour of run period
uk_UA: Година початку періоду виконання

en: End hour of run period
uk_UA: Година закінчення періоду виконанн

note: TRANS: % %1$d is a number, %2$s is a number of seconds
en: Clean %1$d session file created since more than %2$s seconds | Clean %1$d session files created since more than %2$s seconds
uk_UA[0]: Очистити %1$d файл сесії, створений більше, чим %2$s секунд назад
uk_UA[1]: Очистити %1$d файли сесії, створених більше, чим %2$s секунд назад
uk_UA[2]: Очистити %1$d файлів сесії, створених більше, чим %2$s секунд назад

en: Deletion of archived log file: %s
uk_UA: Видалення архівного журналу: %s

en: Unable to delete archived log file: %s
uk_UA: Не вдалось видалити архівний журнал: %s

en: Archiving log file: %1$s to %2$s
uk_UA: Архівація журналу: %1$s до %2$s

en: Unable to archive log file: %1$s. %2$s already exists. Wait till next day.
uk_UA: Не вдалось архівувати журнал: %1$s. %2$s вже існує. Чекайте наступного дня.

en: Clean %1$d graph file created since more than %2$s seconds | Clean %1$d graph files created since more than %2$s seconds
uk_UA[0]: Очистити %1$d графічний файл, створений більше, чим %2$s секунд назад
uk_UA[1]: Очистити %1$d графічних файли, створених більше, чим %2$s секунд назад
uk_UA[2]: Очистити %1$d графічних файлів, створених більше, чим %2$s секунд назад

en: Clean %1$d temporary file created since more than %2$s seconds | Clean %1$d temporary files created since more than %2$s seconds
uk_UA[0]: Очистити %1$d тимчасовий файл, створений більше чим %2$s секунд назад
uk_UA[1]: Очистити %1$d тимчасових файли, створених більше чим %2$s секунд назад
uk_UA[2]: Очистити %1$d тимчасових файлів, створених більше чим %2$s секунд назад

en: Check for new updates
uk_UA: Перевірити наявність оновлень

en: Clean old logs
uk_UA: Очистити застарілі журнали

en: System logs retention period (in days, 0 for infinite)
uk_UA: Період зберігання системних журналів (в днях, 0 - безкінечно)

en: Database optimization
uk_UA: Оптимізація бази даних

en: Clean expired sessions
uk_UA: Очищення закінчених сесій

en: Clean generated graphics
uk_UA: Очистити згенеровані графіки

en: Clean temporary files
uk_UA: Очистити тимчасові файли

en: Monitoring of automatic actions
uk_UA: Моніторинг автоматичних задач

en: Archives log files and deletes aging ones
uk_UA: Архівувати журнали та видалити старі

en: Number of days to keep archived logs
uk_UA: Кількість днів зберігання архівних журналів

note: TRANS: %d is a number of minutes
en: %d minute | %d minutes
uk_UA[0]: %d хвилина
uk_UA[1]: %d хвилини
uk_UA[2]: %d хвилин

note: TRANS: %d is a number of hours
en: %d hour | %d hours
uk_UA[0]: %d година
uk_UA[1]: %d години
uk_UA[2]: %d годин

note: TRANS: %d is a number of days
en: %d day | %d days
uk_UA[0]: %d день
uk_UA[1]: %d дні
uk_UA[2]: %d днів

en: Log | Logs
uk_UA[0]: Журнал
uk_UA[1]: Журнали
uk_UA[2]: Журнали

en: Check the MySQL replica
uk_UA: Перевірити репліку MySQL

en: Max delay between master and slave (minutes)
uk_UA: Максимальна затримка між master та slave (хвилин)

en: Mysql server: %s can't connect to the database
uk_UA: Сервер Mysql: %s не можливо з’єднатися з базою

note: TRANS: %1$s is the server name, %2$s is the time
en: Mysql server: %1$s, difference between master and slave: %2$s
uk_UA: Сервер Mysql: %1$s, різниця між головним і підлеглим %2$s

en: can't connect to the database
uk_UA: Неможливо з’єднатися з базою даних

en: Difference between master and slave
uk_UA: Різниця між головним і підлеглим

en: %1$s - Error during the database query: %2$s - Error is %3$s
uk_UA: %1$s - Помилка під час виконання запиту бази даних: %2$s - Помилка %3$s

en: Optimizing tables
uk_UA: Оптимізація таблиць

en: optimize
uk_UA: оптимізувати

en: Case | Cases
uk_UA[0]: Корпус
uk_UA[1]: Корпуси
uk_UA[2]: Корпуси

en: Case type | Case types
uk_UA[0]: Тип корпусу
uk_UA[1]: Типи корпусу
uk_UA[2]: Типи корпусу

en: Controller | Controllers
uk_UA[0]: Контроллер
uk_UA[1]: Контроллери
uk_UA[2]: Контроллери

en: Interface
uk_UA: Інтерфейс

en: Drive | Drives
uk_UA[0]: Диск
uk_UA[1]: Диски
uk_UA[2]: Диски

en: Writing ability
uk_UA: Можливість запису

en: Speed
uk_UA: Швидкість

en: Chipset
uk_UA: Чипсет

en: Memory by default
uk_UA: Типова пам’ять

en: Hard drive | Hard drives
uk_UA[0]: Жорсткий диск
uk_UA[1]: Жорсткі диски
uk_UA[2]: Жорсткі диски

en: Capacity by default
uk_UA: Типова ємність

en: Rpm
uk_UA: об/хв

en: Cache
uk_UA: Кеш

en: Size by default
uk_UA: Типовий розмір

en: Frequency
uk_UA: Частота

en: Network card | Network cards
uk_UA[0]: Мережева карта
uk_UA[1]: Мережеві карти
uk_UA[2]: Мережеві карти

en: MAC address by default
uk_UA: Типова MAC адреса

en: Flow
uk_UA: Потік

en: Other component | Other components
uk_UA[0]: Інший компонент
uk_UA[1]: Інші компоненти
uk_UA[2]: Інші компоненти

en: Power
uk_UA: Потужність

en: Frequency by default
uk_UA: Типова частота

en: Number of cores
uk_UA: Кількість ядер

en: Number of threads
uk_UA: Кількість гілок

en: No personal criteria. Create personal parameters?
uk_UA: Немає власних критеріїв. Створити власні параметри?

en: Select default items to show
uk_UA: Виберіть типові елементи для показу

en: Bring up
uk_UA: Увімкнути

en: Bring down
uk_UA: Вимкнути

en: Delete permanently
uk_UA: Видалити назавжди

note: TRANS: short for : Search result user display
en: User display
uk_UA: Персоналізований вигляд

en: Search result user display
uk_UA: Персоналізований показ результатів пошуку

note: TRANS: short for : Search result default display
en: Default display
uk_UA: Типовий вигляд

en: Search result default display
uk_UA: Типовий показ результатів пошуку

en: Document heading | Document headings
uk_UA[0]: Заголовок документу
uk_UA[1]: Заголовки документів
uk_UA[2]: Заголовки документів

en: Document | Documents
uk_UA[0]: Документ
uk_UA[1]: Документи
uk_UA[2]: Документи

en: Succesful deletion of the file %s
uk_UA: Успішне видалення файла %s

en: Failed to delete the file %s
uk_UA: Не вдалося видалити файл %s

en: Added by %s
uk_UA: Доданий %s

en: Current file
uk_UA: Поточний файл

en: Heading
uk_UA: Заголовок

en: Checksum
uk_UA: Контрольна сума

en: Web Link
uk_UA: Web посилання

en: MIME type
uk_UA: Тип MIME

en: Blacklisted for import
uk_UA: Заборонено для імпорту

en: Use a FTP installed file
uk_UA: Використовувати файл, завантажений по FTP

note: TRANS: %s is a size
en: %s Mio max
uk_UA: %s Mio максимум

[ctx: quantity]
en: Number of documents
uk_UA: Кількість документів

en: Tag
uk_UA: TAG

[ctx: quantity]
en: Number of associated items
uk_UA: Кількість пов’язаних елементів

en: Upload directory doesn't exist
uk_UA: Не існує каталог завантаження

note: TRANS: %1$s is the curent filename, %2$s is its directory
en: Failed to delete the file %1$s (%2$s)
uk_UA: Не вдалось видалити файл %1$s в %2$s

en: Document move succeeded.
uk_UA: Документ успішно перенесено.

en: File move failed.
uk_UA: Не вдалося перенести файл.

en: Document copy succeeded.
uk_UA: Документ успішно скопійовано.

en: File move failed
uk_UA: Не вдалося перенести файл

en: Temporary directory doesn't exist
uk_UA: Тимчасова папка не існує

en: File too large to be added.
uk_UA: Файл занадто великий щоб його додати.

en: The file is valid. Upload is successful.
uk_UA: Файл вірний. Завантаження завершено успішно.

en: Potential upload attack or file too large. Moving temporary file failed.
uk_UA: Потенційно атака через завантаження або файл занадто великий. Переміщення тимчасового файлу не сталось.

en: Unauthorized file type
uk_UA: Недозволений тип файлу

en: The directory %s doesn't exist.
uk_UA: Не існує каталог %s

en: Create the directory %s
uk_UA: Створити каталог %s

en: Failed to create the directory %s. Verify that you have the correct permission
uk_UA: Не вдалось створити каталог %s. Перевірте, чи наявні потрібні дозволи.

en: No file available
uk_UA: Немає файлу

[ctx: button]
en: Add a document
uk_UA: Додати документ

[ctx: button]
en: Remove a document
uk_UA: Видалити документ

en: Web link
uk_UA: Web посилання

en: Add a document
uk_UA: Додати документ

[ctx: button]
en: Add a new file
uk_UA: Додати новий файл

[ctx: button]
en: Associate an existing document
uk_UA: Зв’язати з наявним документом

en: Icon
uk_UA: Значок

en: Authorized upload
uk_UA: Завантаження дозволене

en: Extension
uk_UA: Розширення

en: May be a regular expression
uk_UA: Можливий регулярний вираз

en: Document type | Document types
uk_UA[0]: Тип документів
uk_UA[1]: Типи документів
uk_UA[2]: Типи документів

en: Help
uk_UA: Допомога

note: TRANS: %s is the store path
en: Error reading directory %s
uk_UA: Помилка читання каталогу %s

note: TRANS: %s is the store path
en: Error: %s is not a directory
uk_UA: Помилка: %s не є каталогом

en: %s hour | %s hours
uk_UA[0]: %s година
uk_UA[1]: %s години
uk_UA[2]: %s годин

en: Common
uk_UA: Загальне

en: Status of items | Statuses of items
uk_UA[0]: Статус елемента
uk_UA[1]: Статуси елементів
uk_UA[2]: Статуси елементів

en: Ticket category | Ticket categories
uk_UA[0]: Категорія заявок
uk_UA[1]: Категорії заявок
uk_UA[2]: Категорії заявок

en: Project state | Project states
uk_UA[0]: Статус проекту
uk_UA[1]: Статуси проекту
uk_UA[2]: Статуси проекту

en: Project type | Project types
uk_UA[0]: Тип проекту
uk_UA[1]: Типи проектів
uk_UA[2]: Типи проектів

en: Project tasks type | Project tasks types
uk_UA[0]: Тип завдань проекту
uk_UA[1]: Типи завдань проекту
uk_UA[2]: Типи завдань проекту

en: Networking equipment type | Networking equipment types
uk_UA[0]: Тип мережевого обладнання
uk_UA[1]: Типи мережевого обладнання
uk_UA[2]: Типи мережевого обладнання

en: Devices type | Devices types
uk_UA[0]: Тип пристроїв
uk_UA[1]: Типи пристроїв
uk_UA[2]: Типи пристроїв

en: License type | License types
uk_UA[0]: Тип ліцензій
uk_UA[1]: Типи ліцензій
uk_UA[2]: Типи ліцензій

en: Interface type (Hard drive...) | Interface types (Hard drive...)
uk_UA[0]: Тип інтерфейсу (Жорстких дисків)
uk_UA[1]: Типи інтерфейсу (Жорстких дисків)
uk_UA[2]: Типи інтерфейсу (Жорстких дисків)

en: Phone power supply type | Phones power supply types
uk_UA[0]: Тип телефонної зарядки
uk_UA[1]: Типи телефонної зарядки
uk_UA[2]: Типи телефонної зарядки

en: Networking equipment model | Networking equipment models
uk_UA[0]: Модель мережевого обладнання
uk_UA[1]: Моделі мережевого обладнання
uk_UA[2]: Моделі мережевого обладнання

en: Peripheral model | Peripheral models
uk_UA[0]: Модель периферії
uk_UA[1]: Моделі периферії
uk_UA[2]: Моделі периферії

en: Management
uk_UA: Керування

en: Tools
uk_UA: Інструменти

en: Knowledge base category | Knowledge base categories
uk_UA[0]: Категорія бази знань
uk_UA[1]: Категорії бази знань
uk_UA[2]: Категорії бази знань

en: Update source | Update sources
uk_UA[0]: Джерело оновлень
uk_UA[1]: Джерела оновлень
uk_UA[2]: Джерела оновлень

en: Networking
uk_UA: Мережеве

en: Firmware | Firmwares
uk_UA[0]: Прошивка
uk_UA[1]: Прошивки
uk_UA[2]: Прошивки

en: Network outlet | Network outlets
uk_UA[0]: Мережева розетка
uk_UA[1]: Мережеві розетки
uk_UA[2]: Мережеві розетки

en: Internet
uk_UA: Інтернет

en: IP network | IP networks
uk_UA[0]: IP мережа
uk_UA[1]: IP мережі
uk_UA[2]: IP мережі

en: Internet domain | Internet domains
uk_UA[0]: Інтернет-домен
uk_UA[1]: Інтернет-домени
uk_UA[2]: Інтернет-домени

en: Wifi network | Wifi networks
uk_UA[0]: мережа Wifi
uk_UA[1]: мережі Wifi
uk_UA[2]: мережі Wifi

en: Network name | Network names
uk_UA[0]: Назва мережі
uk_UA[1]: Назви мережі
uk_UA[2]: Назви мережі

en: Software category | Software categories
uk_UA[0]: Категорія ПЗ
uk_UA[1]: Категорії ПЗ
uk_UA[2]: Категорії ПЗ

en: User title | Users titles
uk_UA[0]: Титул користувача
uk_UA[1]: Титули користувача
uk_UA[2]: Титули користувача

en: User category | User categories
uk_UA[0]: Категорія користувача
uk_UA[1]: Категорії користувача
uk_UA[2]: Категорії користувача

en: Authorizations assignment rules
uk_UA: Правила призначення авторизацій

en: LDAP criterion | LDAP criteria
uk_UA[0]: LDAP критерій
uk_UA[1]: LDAP критерії
uk_UA[2]: LDAP критерії

en: Ignored value for the unicity | Ignored values for the unicity
uk_UA[0]: Ігнороване значення для унікальності
uk_UA[1]: Ігноровані значення для унікальності
uk_UA[2]: Ігноровані значення для унікальності

note: TRANS: %d is a number of years
en: %d year | %d years
uk_UA[0]: %d рік
uk_UA[1]: %d роки
uk_UA[2]: %d років

note: TRANS: %d is a number of seconds
en: %d second | %d seconds
uk_UA[0]: %d секунда
uk_UA[1]: %d секунди
uk_UA[2]: %d секунд

note: TRANS: %d is a number of milliseconds
en: %d millisecond | %d milliseconds
uk_UA[0]: %d мілісекунда
uk_UA[1]: %d мілісекунди
uk_UA[2]: %d мілісекунд

note: TRANS: %1$d is the number of days, %2$d the number of hours, %3$s the number of minutes : display 1 day 3h15
en: %1$d day %2$dh%3$s | %1$d days %2$dh%3$s
uk_UA[0]: %1$d день %2$dгод.%3$s
uk_UA[1]: %1$d дні %2$dгод.%3$s
uk_UA[2]: %1$d днів %2$dгод.%3$s

note: TRANS: %1$d the number of hours, %2$s the number of minutes : display 3h15
en: %1$dh%2$s
uk_UA: %1$dгод.%2$s

en: Other...
uk_UA: Інше...

en: Global management
uk_UA: Глобальне керування

en: Use unitary management
uk_UA: Використовувати індивідуальне керування

en: Do you really want to use unitary management for this item?
uk_UA: Дійсно використовувати індивідуальне керування цього елемента?

en: Duplicate the element as many times as there are connections
uk_UA: Дублювати елемент на кожне з’єднання

en: Current page in landscape PDF
uk_UA: Поточна сторінка в альбомному PDF

en: Current page in portrait PDF
uk_UA: Поточна сторінка в портретному PDF

en: Current page in SLK
uk_UA: Поточну сторінку в SLK-документ

en: Current page in CSV
uk_UA: Поточну сторінку в CSV-документ

en: All pages in landscape PDF
uk_UA: Всі сторінки в альбомному PDF

en: All pages in portrait PDF
uk_UA: Всі сторінки в портретному PDF

en: All pages in SLK
uk_UA: Всі сторінки в SLK

en: All pages in CSV
uk_UA: Всі сторінки в CSV

[ctx: button]
en: Export
uk_UA: Експортувати

en: Translation | Translations
uk_UA[0]: Переклад
uk_UA[1]: Переклади
uk_UA[2]: Переклади

en: There's already a translation for this field in this language
uk_UA: Вже існує переклад цього поля на цю мову

en: Add a new translation
uk_UA: Додати новий переклад

en: List of translations
uk_UA: Перелік перекладів

en: Field | Fields
uk_UA[0]: Поле
uk_UA[1]: Поля
uk_UA[2]: Поля

en: No translation found
uk_UA: Немає перекладів

en: LDAP directory information attribute representing the entity
uk_UA: Інформаційний атрибут каталогу LDAP, що репрезентує організацію

en: Information in inventory tool (TAG) representing the entity
uk_UA: Інформація інструменту інвентаризації (TAG), що репрезентує організацію

en: LDAP directory of an entity
uk_UA: Каталог LDAP організації

en: Search filter (if needed)
uk_UA: Фільтр пошуку (якщо потрібно)

en: Mail domain
uk_UA: Домен електронної пошти

en: Notification options
uk_UA: Налаштування попереджень

en: Delay to send email notifications
uk_UA: Затримка відсилання повідомлень електронною поштою

en: Enable notifications by default
uk_UA: Увімкнути сповіщення по замовчуванню

en: Administrator email
uk_UA: Електронна адреса адміністратора системи

en: Administrator reply-to email (if needed)
uk_UA: Зворотня адреса адміністратора (якщо потрібно)

en: Prefix for notifications
uk_UA: Префікс повідомлень

en: Administrator name
uk_UA: Ім’я адміністратора

en: Response address (if needed)
uk_UA: Адреса для відповідей (якщо потрібно)

en: Email signature
uk_UA: Підпис електронного повідомлення

en: Alarms on cartridges
uk_UA: Попередження про картриджі

en: Alarms on consumables
uk_UA: Попередження про витратні матеріали

en: Alarms on expired licenses
uk_UA: Попередження про закінчення ліцензій

en: Send license alarms before
uk_UA: Надіслати попередження щодо ліцензій до

en: Alarms on contracts
uk_UA: Попередження про договори

en: Send contract alarms before
uk_UA: Надіслати попередження про договори до

en: Alarms on financial and administrative information
uk_UA: Попередження щодо фінансової та адміністративної інформації

en: Send financial and administrative information alarms before
uk_UA: Надіслати попередження щодо фінансової та адміністративної інформації до

en: Alerts on reservations
uk_UA: Попередження про резервування

en: Default value for alarms on contracts
uk_UA: Типове значення для попереджень по договорам

en: Default value for alarms on financial and administrative information
uk_UA: Типове значення для попереджень по фінансовій та адміністративній інформації

en: Default threshold for cartridges count
uk_UA: Типовий запас кількості картриджів

en: Default threshold for consumables count
uk_UA: Типовий запас кількості витратних матеріалів

en: Ticket template | Ticket templates
uk_UA[0]: Шаблон Заявки
uk_UA[1]: Шаблони Заявок
uk_UA[2]: Шаблони Заявок

en: Automatic closing of solved tickets after
uk_UA: Автоматичне закриття вирішених заявок після

en: Immediatly
uk_UA: Негайно

en: Alerts on tickets which are not solved
uk_UA: Попередження щодо заявок, що не вирішені

en: Automatic assignment of tickets
uk_UA: Автоматичне призначення заявки

en: Tickets default type
uk_UA: Тип заявки за замовчуванням

en: Order date
uk_UA: Дата замовлення

en: Delivery date
uk_UA: Дата постачання

en: Start date of warranty
uk_UA: Дата початку гарантії

en: Satisfaction survey configuration
uk_UA: Налаштування опитування задоволеності

en: Satisfaction survey trigger rate
uk_UA: Рейтинг вмикання опитування задоволеності

note: TRANS: software in plural
en: Entity for software creation
uk_UA: Підрозділ для створення ПЗ

en: to see the entity and its sub-entities
uk_UA: показати організацію та її підрозділи

note: TRANS: %s is the user login
en: %s adds the item
uk_UA: %s додати елемент

en: Values for the generic rules for assignment to entities
uk_UA: Значення для загальних правил призначення підрозділів

en: These parameters are used as actions in generic rules for assignment to entities
uk_UA: Ці параметри використовуються як дії в загальних правилах призначення підрозділів

en: Mail domain surrogates entity
uk_UA: Домен електронної пошти, що репрезентує організацію

en: Values used in the interface to search users from a LDAP directory
uk_UA: Значення, які використовуються в інтерфейсі пошуку користувачів з каталогу LDAP

en: LDAP filter associated to the entity (if necessary)
uk_UA: LDAP фільтр, пов’язаний з користувачами (якщо потрібно)

en: Autofill dates for financial and administrative information
uk_UA: Типові дати для фінансової та адміністративної інформації

en: No autofill
uk_UA: Відсутнє автозаповнення

note: TRANS: %s is the name of the state TRANS %s is the name of the state
en: Fill when shifting to state %s
uk_UA: Заповнити при зміні статусу на %s

en: Copy the start date of warranty
uk_UA: Копіювати дату початку гарантії

en: Copy the date of purchase
uk_UA: Копіювати дату придбання

en: Copy the order date
uk_UA: Копіювати дату замовлення

en: Copy the delivery date
uk_UA: Копіювати дату доставки

en: No change of entity
uk_UA: Не змінювати організацію

en: Alarms options
uk_UA: Налаштування критичних попереджень

en: Reminders frequency for alarms on cartridges
uk_UA: Частота нагадувань щодо картриджів

en: Reminders frequency for alarms on consumables
uk_UA: Частота нагадувань щодо витратних матеріалів

en: Reservation | Reservations
uk_UA[0]: Резервування
uk_UA[1]: Резервування
uk_UA[2]: Резервування

en: Alerts on tickets which are not solved since
uk_UA: Попередження щодо заявок, що не виконані з

en: Automatic closing configuration
uk_UA: Налаштування автоматичного закривання

en: Configuring the satisfaction survey
uk_UA: Налаштування опитування задоволеності

en: Internal survey
uk_UA: Внутрішнє опитування

en: External survey
uk_UA: Зовнішнє опитування

en: Based on the item then the category
uk_UA: Базуючись на елементі, потім на категорії

en: Based on the category then the item
uk_UA: Базуючись на категорії, потім на елементі

en: Read parameters
uk_UA: Дивитись параметри

en: Read helpdesk parameters
uk_UA: Дивитись параметри Служби підтримки

en: Update parameters
uk_UA: Оновити параметри

en: Update helpdesk parameters
uk_UA: Оновити параметри Служби підтримки

en: Rule | Rules
uk_UA[0]: Правило
uk_UA[1]: Правила
uk_UA[2]: Правила

en: Security
uk_UA: Безпека

en: Plugin | Plugins
uk_UA[0]: Плугін
uk_UA[1]: Плугіни
uk_UA[2]: Плугіни

en: No Event
uk_UA: Немає події

en: Last %d events
uk_UA: Останні %d подій

en: Source
uk_UA: Джерело

en: Service
uk_UA: Служба

en: Message
uk_UA: Повідомлення

en: Level
uk_UA: Рівень

en: %1$s login since %2$s | %1$s logins since %2$s
uk_UA[0]: %1$s вхід з %2$s
uk_UA[1]: %1$s входи з %2$s
uk_UA[2]: %1$s входів з %2$s

en: Unique fields
uk_UA: Унікальні поля

en: Record into the database denied
uk_UA: Запис в базу заборонено

en: Send a notification
uk_UA: Надіслати повідомлення

en: Duplicates
uk_UA: Дублікати

en: It's mandatory to select a type and at least one field
uk_UA: Обов'язково вибрати тип і принаймні одне поле

en: No item to display
uk_UA: Немає елементів для показу

en: Fully Qualified Domain Name. Use the classical notation (labels separated by dots). For example: indepnet.net
uk_UA: Повне доменне ім'я. Використовувати класичне позначення (частини, розділені крапками). Наприклад: indepnet.net

en: FQDN must not be empty
uk_UA: FQDN потрібно заповнити

en: FQDN is not valid
uk_UA: FQDN не вірний

en: Invalid internet name: %s
uk_UA: Невірне інтернет ім’я: %s

en: Used items
uk_UA: Використані елементи

en: Managed items
uk_UA: Керовані елементи

en: Visible in a ticket
uk_UA: Видимі в Заявці

en: Can be notified
uk_UA: Може бути повідомленим

en: Visible in a project
uk_UA: Видимість у проекті

en: Can be manager
uk_UA: Може бути керівником

en: Can contain
uk_UA: Може містити

[ctx: button]
en: Add a user
uk_UA: Додати користувача

[ctx: button]
en: Add a manager
uk_UA: Додати керівника

[ctx: button]
en: Add a delegatee
uk_UA: Делегувати

[ctx: button]
en: Remove a user
uk_UA: Видалити користувача

en: Attribute of the user containing its groups
uk_UA: Атрибут користувача, що містить його групи

en: Attribute value
uk_UA: Значення атрибуту

en: Manager
uk_UA: Менеджер

en: Delegatee
uk_UA: Делегат

en: Associate to a group
uk_UA: Додати в групу

en: Dynamic
uk_UA: Динамічний

note: TRANS: D for Dynamic
en: D
uk_UA: Д

en: Add a user
uk_UA: Додати користувача

en: Criterion | Criteria
uk_UA[0]: Критерій
uk_UA[1]: Критерії
uk_UA[2]: Критерії

en: D=Dynamic
uk_UA: Д=Динамічно

note: TRANS: %1$s is the sign (-or empty), %2$d number of days, %3$d number of hours, %4$d number of minutes, %5$d number of seconds
en: %1$s%2$d days %3$d hours %4$d minutes %5$d seconds
uk_UA: %1$s%2$d днів %3$d годин %4$d хвилин %5$d секунд

note: TRANS:  %1$s is the sign (-or empty), %2$d number of days, %3$d number of hours, %4$d number of minutes
en: %1$s%2$d days %3$d hours %4$d minutes
uk_UA: %1$s%2$d днів %3$d годин %4$d хвилин

note: TRANS:  %1$s is the sign (-or empty), %2$d number of hours, %3$d number of minutes, %4$d number of seconds
en: %1$s%2$d hours %3$d minutes %4$d seconds
uk_UA: %1$s%2$d годин %3$d хвилин %4$d секунд

note: TRANS: %1$s is the sign (-or empty), %2$d number of hours, %3$d number of minutes
en: %1$s%2$d hours %3$d minutes
uk_UA: %1$s%2$d годин %3$d хвилин

note: TRANS:  %1$s is the sign (-or empty), %2$d number of minutes,  %3$d number of seconds
en: %1$s%2$d minutes %3$d seconds
uk_UA: %1$s%2$d хвилин %3$d секунд

note: TRANS: %1$s is the sign (-or empty), %2$d number of minutes
en: %1$s%2$d minute | %1$s%2$d minutes
uk_UA[0]: %1$s%2$d хвилина
uk_UA[1]: %1$s%2$d хвилини
uk_UA[2]: %1$s%2$d хвилин

note: TRANS:  %1$s is the sign (-or empty), %2$d number of seconds
en: %1$s%2$s second | %1$s%2$s seconds
uk_UA[0]: %1$s%2$s секунда
uk_UA[1]: %1$s%2$s секунди
uk_UA[2]: %1$s%2$s секунд

en: Item not found
uk_UA: Елементи не знайдено

en: You don't have permission to perform this action.
uk_UA: У Вас немає прав для здійснення цієї операції.

en: Progress
uk_UA: Прогрес

en: My settings
uk_UA: Мої налаштування

en: Logout
uk_UA: Вихід

en: Load a bookmark
uk_UA: Завантажити закладку

en: ^Top^
uk_UA: ^Верх^

en: You will find it on the GLPI-PROJECT.org site.
uk_UA: Її можна знайти на сайті GLPI-PROJECT.org.

en: A new version is available: %s.
uk_UA: Наявна нова версія %s.

en: Create a ticket
uk_UA: Створити Заявку

en: Ticket followup
uk_UA: Відповідь на заявку

en: Plugins
uk_UA: Плугіни

en: Ticket waiting for your approval
uk_UA: Заявки, які очікують на Ваше схвалення

en: Check all
uk_UA: Позначити Все

en: Uncheck all
uk_UA: Зняти Всі позначки

en: Check all as
uk_UA: Позначити все як

en: Selection too large, massive action disabled.
uk_UA: Вибір занадто великий, пакетна дія вимкнена

en: To increase the limit: change max_input_vars or suhosin.post.max_vars in php configuration.
uk_UA: Щоб збільшити обмеження: встановіть max_input_vars або suhosin.post.max_vars в налаштуваннях php.

en: Now
uk_UA: Зараз

en: Today
uk_UA: Сьогодні

en: Specify a date
uk_UA: Вкажіть дату

en: - %d hour | - %d hours
uk_UA[0]: - %d година
uk_UA[1]: - %d години
uk_UA[2]: - %d годин

en: - %d day | - %d days
uk_UA[0]: - %d день
uk_UA[1]: - %d дні
uk_UA[2]: - %d днів

en: last Sunday
uk_UA: остання Неділя

en: last Monday
uk_UA: останній Понеділок

en: last Tuesday
uk_UA: останній Вівторок

en: last Wednesday
uk_UA: остання Середа

en: last Thursday
uk_UA: останній Четвер

en: last Friday
uk_UA: остання П’ятниця

en: last Saturday
uk_UA: остання Субота

en: - %d week | - %d weeks
uk_UA[0]: - %d тиждень
uk_UA[1]: - %d тижні
uk_UA[2]: - %d тижнів

en: Beginning of the month
uk_UA: Початок місяця

en: - %d month | - %d months
uk_UA[0]: - %d місяць
uk_UA[1]: - %d місяці
uk_UA[2]: - %d місяців

en: Beginning of the year
uk_UA: Початок року

en: - %d year | - %d years
uk_UA[0]: - %d рік
uk_UA[1]: - %d роки
uk_UA[2]: - %d років

en: + %d hour | + %d hours
uk_UA[0]: + %d година
uk_UA[1]: + %d години
uk_UA[2]: + %d годин

en: + %d day | + %d days
uk_UA[0]: + %d день
uk_UA[1]: + %d дні
uk_UA[2]: + %d днів

en: + %d week | + %d weeks
uk_UA[0]: + %d тиждень
uk_UA[1]: + %d тижні
uk_UA[2]: + %d тижнів

en: + %d month | + %d months
uk_UA[0]: + %d місяць
uk_UA[1]: + %d місяці
uk_UA[2]: + %d місяців

en: + %d year | + %d years
uk_UA[0]: + %d рік
uk_UA[1]: + %d роки
uk_UA[2]: + %d років

[ctx: button]
en: Drag and drop or paste image
uk_UA: Перетягніть або вставте зображення

en: Item is too large
uk_UA: Зображення занадто велике

note: TRANS: %1$d, %2$d, %3$d are page numbers
en: From %1$d to %2$d on %3$d
uk_UA: Від %1$d до %2$d з %3$d

en: Empty array
uk_UA: Порожній масив

en: Display (number of items)
uk_UA: Показати (кількість елементів)

note: TRANS %1$d %2$d are numbers (displayed, total)
en: %1$d on %2$d
uk_UA: %1$d з %2$d

en: Drag and drop your file here, or
uk_UA: Перетягніть файл сюди, або

[ctx: button]
en: Paste image
uk_UA: Вставте зображення

en: Upload successful
uk_UA: Завантажено успішно

en: Check/uncheck all
uk_UA: Позначити все/Зняти позначку зі всього

en: Select/unselect all
uk_UA: Обрати все/Зняти вибір зі всього

en: Purchase date incompatible with the associated budget. %1$s not in budget period: %2$s / %3$s
uk_UA: Дата придбання несумісна з пов’язаним кошторисом. %1$s не в часових межах кошторису: %2$s / %3$s

en: Send alarms on financial and administrative information
uk_UA: Надіслати попередження щодо фінансової та адміністративної інформації

note: TRANS: %1$s is the warranty end date and %2$s the name of the item
en: Item reaching the end of warranty on %1$s: %2$s
uk_UA: Елемент %2$s досягає кінця гарантії %1$s

en: No item reaching the end of warranty.
uk_UA: Немає елементів, що досягають кінця гарантії

en: send infocom alert failed
uk_UA: відсилання попереджень не сталось

en: Linear
uk_UA: Лінійно

en: Decreasing
uk_UA: Зменшення

[ctx: button]
en: Show
uk_UA: Показати

en: Requested item not found
uk_UA: Запитуваний елемент не знайдено

en: For this type of item, the financial and administrative information are only a model for the items which you should add.
uk_UA: Для цього типу елементів, фінансова та адміністративна інформація є лише моделлю для елементів, які потрібно додати.

en: Order number
uk_UA: Номер замовлення

en: Immobilization number
uk_UA: Номер іммобілізації

en: Invoice number
uk_UA: Номер рахунку

en: Delivery form
uk_UA: Форма доставки

en: Date of last physical inventory
uk_UA: Дата останньої фізичної інвентаризації

en: Warranty extension value
uk_UA: Вартість розширення гарантії

en: Amortization type
uk_UA: Тип амортизації

en: Amortization duration
uk_UA: Строк амортизації

en: Amortization coefficient
uk_UA: Коефіцієнт амортизації

en: TCO (value + tracking cost)
uk_UA: TCO (ціна + вартість обслуговування)

en: Monthly TCO
uk_UA: Щомісячне TCO

en: Warranty information
uk_UA: Гарантійна інформація

en: Warranty duration
uk_UA: Гарантійний строк

en: Lifelong
uk_UA: Довічно

en: Valid to %s
uk_UA: Дійсно до %s

en: Comments on financial and administrative information
uk_UA: Примітки до фінансової та адміністративної інформації

en: IP address | IP addresses
uk_UA[0]: IP адреса
uk_UA[1]: IP адреси
uk_UA[2]: IP адреси

en: Invalid IP address
uk_UA: Невірна IP адреса

en: Order by item type
uk_UA: Сортувати по типу елементів

en: Other kind of items
uk_UA: Інший тип елементів

en: No IP address found
uk_UA: IP адреса не знайдена

en: Subnet mask | Subnet masks
uk_UA[0]: Маска підмережі
uk_UA[1]: Маски підмережі
uk_UA[2]: Маски підмережі

en: IP version
uk_UA: версія IP

en: Gateway
uk_UA: Шлюз

en: Addressable network
uk_UA: Адресована мережа

en: Set the network using notation address/mask
uk_UA: Встановіть мережу за зразком адреса/маска

en: An addressable network is a network defined on an equipment
uk_UA: Адресована мережа є мережею, визначеною на обладнанні

en: Invalid network address
uk_UA: Невірна адреса мережі

en: Invalid input format for the network
uk_UA: Неправильний формат вводу для мережі

en: Invalid subnet mask
uk_UA: Невірна маска підмережі

en: Network already defined in visible entities
uk_UA: Мережа вже визначена у видимих об’єктах

en: Invalid gateway address
uk_UA: Невірна адреса шлюзу

en: Associate a VLAN
uk_UA: Зв’язати з VLAN

en: Capacity
uk_UA: Ємність

en: Cores
uk_UA: Ядер

en: Threads
uk_UA: Гілок

note: TRANS: %s is the type of the component
en: Item - %s link
uk_UA: Елемент - %s зв’язок

en: Position of the device on its bus
uk_UA: Позиція пристрою на шині

en: bus ID
uk_UA: ID шини

en: Type of component
uk_UA: Тип компоненти

en: Specificities
uk_UA: Відмінності

en: Add a new component
uk_UA: Додати новий компонент

en: Dissociated devices
uk_UA: Не прив’язані пристрої

note: TRANS : %1$s is the type of the device %2$s is the type of the item %3$s is the name of the item (used for headings of a list),
en: %1$s of %2$s: %3$s
uk_UA: %1$s з %2$s: %3$s

en: View | Views
uk_UA[0]: Перегляд
uk_UA[1]: Перегляди
uk_UA[2]: Перегляди

en: Or complete search
uk_UA: Або повний пошук

en: My devices
uk_UA: Мої пристрої

en: Devices own by my groups
uk_UA: Пристрої в розпорядженні моїх груп

en: Connected devices
uk_UA: Підключені пристрої

en: version
uk_UA: Версія

en: Installed software
uk_UA: Встановлене ПЗ

en: Associated item type | Associated item types
uk_UA[0]: Тип пов’язаного елементу
uk_UA[1]: Типи пов’язаних елементів
uk_UA[2]: Типи пов’язаних елементів

en: Visible in the simplified interface
uk_UA: Видимість в спрощеному інтерфейсі

en: Visible for an incident
uk_UA: Видиме для інциденту

en: Visible for a request
uk_UA: Видиме для запиту

en: Visible for a problem
uk_UA: Видиме для проблеми

en: Visible for a change
uk_UA: Видиме для зміни

en: Template for a request
uk_UA: Шаблон для запиту

en: Template for an incident
uk_UA: Шаблон для інциденту

[ctx: quantity]
en: Number of problems
uk_UA: Кількість проблем

[ctx: quantity]
en: Number of changes
uk_UA: Кількість змін

en: Incident
uk_UA: Інцидент

en: Request
uk_UA: Запит

[ctx: button]
en: Browse
uk_UA: Перегляд

[ctx: button]
en: Manage
uk_UA: Керування

en: Target | Targets
uk_UA[0]: Ціль
uk_UA[1]: Цілі
uk_UA[2]: Цілі

en: Edit
uk_UA: Змінити

en: Category name
uk_UA: Назва категорії

en: Put this item in the FAQ
uk_UA: Внести в FAQ

en: This item is part of the FAQ
uk_UA: Це є частиною FAQ

en: This item is not part of the FAQ
uk_UA: Це не є частиною FAQ

en: %d view | %d views
uk_UA[0]: %d перегляд
uk_UA[1]: %d перегляди
uk_UA[2]: %d переглядів

en: Visible since
uk_UA: Видимість з

en: Visible until
uk_UA: Видимість до

en: Subject
uk_UA: Заголовок

en: Unpublished
uk_UA: Неопубліковане

en: My unpublished articles
uk_UA: Мої неопубліковані статті

en: All my articles
uk_UA: Всі мої статті

en: All unpublished articles
uk_UA: Всі неопубліковані статті

en: Use as a solution
uk_UA: Використати у якості вирішення

en: Recent entries
uk_UA: Останні статті

en: Last updated entries
uk_UA: Останні змінені статті

en: Most popular questions
uk_UA: Найпопулярніші запитання

en: FAQ item
uk_UA: Елемент FAQ

en: Visibility start date
uk_UA: Дата початку видимості

en: Visibility end date
uk_UA: Дата закінчення видимості

en: Add a target
uk_UA: Додати ціль

en: Caution! You are not the author of this element. Delete targets can result in loss of access to that element.
uk_UA: Увага! Ви не автор цього елементу. Видалення цілей може призвести до втрати доступу до цього елементу.

en: Recipient | Recipients
uk_UA[0]: Отримувач
uk_UA[1]: Отримувачі
uk_UA[2]: Отримувачі

note: TRANS: R for Recursive
en: R
uk_UA: Р

en: Profile | Profiles
uk_UA[0]: Профіль
uk_UA[1]: Профілі
uk_UA[2]: Профілі

en: Knowledge base administration
uk_UA: Адміністрування бази знань

en: Publish in the FAQ
uk_UA: Публікувати в FAQ

en: Read the FAQ
uk_UA: Читати FAQ

en: External link | External links
uk_UA[0]: Зовнішній зв’язок
uk_UA[1]: Зовнішні зв’язки
uk_UA[2]: Зовнішні зв’язки

en: Link | Links
uk_UA[0]: Зв’язок
uk_UA[1]: Зв’язки
uk_UA[2]: Зв’язки

en: Link or filename
uk_UA: Посилання або ім’я файлу

en: Open in a new window
uk_UA: Відкрити в новому вікні

en: File content
uk_UA: Вміст файлу

en: No link defined
uk_UA: Посилання не визначено

en: Add an item type
uk_UA: Додати тип елементу

en: Building number
uk_UA: Номер будинку

en: Room number
uk_UA: Номер кімнати

en: Longitude
uk_UA: Довгота

en: Latitude
uk_UA: Широта

en: Altitude
uk_UA: Висота над рівнем моря

en: Location comments
uk_UA: Примітки до приміщення

en: Lock | Locks
uk_UA[0]: Блокування
uk_UA[1]: Блокування
uk_UA[2]: Блокування

en: Locked items
uk_UA: Блоковані елементи

[ctx: button]
en: Unlock
uk_UA: Розблокувати

en: No locked item
uk_UA: Немає блокованих елементів

en: Unlock components
uk_UA: Розблокувати компоненти

en: Network port | Network ports
uk_UA[0]: Мережевий порт
uk_UA[1]: Мережеві порти
uk_UA[2]: Мережеві порти

en: Select the type of the item that must be unlock
uk_UA: Оберіть тип елементу для розблокування

en: Historical
uk_UA: Історія

en: No historical
uk_UA: Історія відсутня

[ctx: name]
note: TRANS: a noun, modification, change
en: Update
uk_UA: Оновити

en: Add the item
uk_UA: Додати елемент

en: Delete the item
uk_UA: Видалити елемент

en: Lock the item
uk_UA: Блокувати елемент

en: Unlock the item
uk_UA: Розблокувати елемент

en: Restore the item
uk_UA: Відновити елемент

en: Add the component
uk_UA: Додати компоненту

note: TRANS: %1$s is the old_value, %2$s is the new_value
en: Change the component %1$s: %2$s
uk_UA: Змінити компоненту з %1$s на %2$s

note: TRANS: %1$s is the update date, %2$s is the last updater name
en: %1$s by %2$s
uk_UA: %2$s, %1$s

en: Delete the component
uk_UA: Видалити компоненту

en: Lock the component
uk_UA: Блокувати компоненту

en: Unlock the component
uk_UA: Розблокувати компоненту

en: Install the software
uk_UA: Встановити ПЗ

en: Uninstall the software
uk_UA: Видалити ПЗ

en: Disconnect the item
uk_UA: Від’єднати елемента

en: Connect the item
uk_UA: З’єднати елемент

en: Add a link with an item
uk_UA: Додати зв’язок з елементом

en: Delete a link with an item
uk_UA: Видалити зв’язок з елементом

en: Lock a link with an item
uk_UA: Блокувати зв’язок з елементом

en: Unlock a link with an item
uk_UA: Розблокувати зв’язок з елементом

en: Update an item
uk_UA: Оновити елемент

en: Delete an item
uk_UA: Видалити елемент

en: Lock an item
uk_UA: Блокувати елемент

en: Unlock an item
uk_UA: Розблокувати елемент

en: Update of the field
uk_UA: Змінити поле

en: Change %1$s by %2$s
uk_UA: Змінити %1$s %2$s

en: mbstring extension not found. Warning with charsets used.
uk_UA: розширення php mbstring не підключено. Використано попередження з кодування.

en: Email address
uk_UA: Електронна адреса

en: Connection errors
uk_UA: Помилки з’єднання

en: Use Kerberos authentication
uk_UA: З аутентифікацією Kerberos

en: Accepted mail archive folder (optional)
uk_UA: Папка архіву прийнятих листів (необов’язково)

en: Refused mail archive folder (optional)
uk_UA: Папка архіву відхилених листів (необов’язково)

en: Maximum size of each file imported by the mails receiver
uk_UA: Максимальний розмір кожного файлу, імпортованого отримувачем листів

en: Use mail date, instead of collect one
uk_UA: Використовувати дату листа замість дати обробки

[ctx: button]
en: Get email tickets now
uk_UA: Отримати заявки з пошти зараз

en: Email %s not found. Impossible import.
uk_UA: Адреса %s не знайдена. Імпорт неможливий.

note: TRANS: %1$d, %2$d, %3$d, %4$d and %5$d are number of messages
en: Number of messages: available=%1$d, retrieved=%2$d, refused=%3$d, errors=%4$d, blacklisted=%5$d
uk_UA: Кількість повідомлень: наявних=%1$d, отриманих=%2$d, відхилених=%3$d, помилок=%4$d, блокованих=%5$d

en: Could not connect to mailgate server
uk_UA: Не можу з’єднатись з поштовим сервером

note: TRANS: %s is the ID of the mailgate
en: Could not find mailgate %d
uk_UA: Не можу знайти поштовий сервер %d

note: TRANS: %s is a directory
en: %s is not writable
uk_UA: %s не доступний для запису

en: Too large attached file
uk_UA: Занадто великий приєднаний файл

en: Invalid attached file
uk_UA: Неправильний приєднаний файл

note: TRANS: %1$s is the name of the folder, %2$s is the name of the receiver
en: Invalid configuration for %1$s folder in receiver %2$s
uk_UA: Невірне налаштування папки %1$s для отримувача %2$s

en: Retrieve email (Mails receivers)
uk_UA: Приймання пошти (Поштові отримувачі)

en: Number of emails to retrieve
uk_UA: Кількість листів для отримання

en: Send alarms on receiver errors
uk_UA: Надіслати повідомлення щодо помилок приймача

en: Your email could not be processed.
    If the problem persists, contact the administrator
uk_UA: Ваш лист не можливо обробити.
    Якщо проблема постійна, зверніться до адміністратора.

en: List of not imported emails
uk_UA: Перелік не імпортованих листів

en: Receivers in error: %s
uk_UA: Отримувачі з помилками: %s

en: No import
uk_UA: Без імпорту

en: No action available
uk_UA: Немає наявних дій

en: Implementation error !
uk_UA: Помилка виконання !

en: No selected items
uk_UA: Елементи не обрані

en: Invalid process
uk_UA: Невірний процес

en: Select the type of the item on which applying this action
uk_UA: Оберіть тип елементу, до якого застосувати цю дію

[ctx: button]
en: Add to transfer list
uk_UA: Додати до списку переміщення

[ctx: button]
en: Delete permanently but keep devices
uk_UA: Видалити назавжди, але зберегти пристрої

[ctx: button]
en: Delete permanently and remove devices
uk_UA: Видалити назавжди та видалити пристрої

[ctx: button]
en: Delete permanently even if linked items
uk_UA: Видалити назавжди, навіть якщо є пов’язані елементи

en: Select the common field that you want to update
uk_UA: Оберіть загальне поле, яке необхідно змінити

en: Select the field that you want to update
uk_UA: Оберіть поле, яке необхідно змінити

en: or
uk_UA: або

en: You can't delete that item by massive actions, because it has sub-items
uk_UA: Не можна видалити цей елемент пакетною обробкою, оскільки у нього є під-елементи

en: but you can do it by the form of the item
uk_UA: але можна це зробити у екрані елементу

en: You can't delete that item, because it is used for one or more items
uk_UA: Не можна видалити цей елемент, оскільки він використовується одним або більше елементів

en: default_value must be 0 or 1
uk_UA: default_value повинно бути 0 або 1

en: default_value must be numeric
uk_UA: default_value повинно бути числом

note: TRANS: %s is 'Clean DB : rename tables' TRANS: %s is the table or item implied
en: Change of the database layout - %s
uk_UA: Зміна формату бази даних - %s

en: Task completed.
uk_UA: Завершено

en: Automatically generated by GLPI %s
uk_UA: Автоматично згенеровано %s

note: TRANS: %s is the table or item to migrate TRANS: %s is 'Clean reservation entity link'
en: Data migration - %s
uk_UA: Дата міграції - %s

en: Management type
uk_UA: Тип керування

en: Microphone
uk_UA: Мікрофон

en: Speakers
uk_UA: Колонки

en: %1$s adds several netpoints
uk_UA: %1$s додає декілька мережевих точок

en: Network outlets for %s
uk_UA: Мережеві розетки для %s

en: Network alias | Network aliases
uk_UA[0]: Синонім мережі
uk_UA[1]: Синоніми мережі
uk_UA[2]: Синоніми мережі

en: Add a network alias
uk_UA: Додати синонім мережі

en: Computer's name
uk_UA: Ім’я комп’ютера

en: The MAC address and the IP of the equipment are included in an aggregated network port
uk_UA: MAC адреса та IP обладнання входить в агрегований мережевий порт

en: IP network is not included in the database. However, you can see current available networks.
uk_UA: IP мережа не описана в базі. Але перегляд наявних зараз мереж можливий.

en: Several network names available! Go to the tab 'Network Name' to manage them.
uk_UA: Доступні декілька назв мережі! Для керування ними, перейдіть на вкладку 'Назва мережі".

en: Add a network name
uk_UA: Додати назву мережі

en: Not associated
uk_UA: Не прив’язано

en: Create a new network name
uk_UA: Створити нову назву мережі

en: No network name found
uk_UA: Не знайдені назви мереж

en: Aggregation port
uk_UA: Агрегований порт

en: Origin port
uk_UA: Оригінальний порт

en: Alias port
uk_UA: Псевдопорт

en: Global displays
uk_UA: Загальний вигляд

en: Internet information
uk_UA: інформація інтернету

en: Common options
uk_UA: Загальні параметри

en: Network port type to be added
uk_UA: Тип мережевого порту для додавання

en: Add several ports
uk_UA: Додати декілька портів

en: Network ports waiting for manual migration
uk_UA: Мережеві порти очікують ручної міграції

en: No network port found
uk_UA: Мережевий порт не знайдено

en: Port number | Ports number
uk_UA[0]: Номер порту
uk_UA[1]: Номери портів
uk_UA[2]: Номери портів

en: Network port type
uk_UA: Тип мережевого порту

en: Dissociate a VLAN
uk_UA: Відв’язати від VLAN

en: Connection by dial line - Dialup Port
uk_UA: Зв’язок по телефонній лінії - Порт Dialup

en: Connected to
uk_UA: Підключено до

en: Ethernet port
uk_UA: Порт Ethernet

en: Ethernet port type
uk_UA: Тип Ethernet порту

en: Ethernet port speed
uk_UA: Швидкість Ethernet порта

en: Twisted pair (RJ-45)
uk_UA: Вита пара (RJ-45)

en: Multimode fiber
uk_UA: Мультимодове волокно

en: Single mode fiber
uk_UA: Одномодове волокно

en: No options available for this port type.
uk_UA: Відсутні можливі значення для цього типу порту.

en: Virtual ports
uk_UA: Віртуальні порти

en: Opposite link
uk_UA: Опозитний зв’язок

en: Local network port
uk_UA: Порт локальної мережі

en: this port
uk_UA: цей порт

en: No network card available
uk_UA: Не доступні мережеві карти

en: Equipment without network card
uk_UA: Обладнання без мережевої карти

en: item not linked to an object
uk_UA: елемент не пов’язаний з об’єктом

note: TRANS: %1$s and %2$s are links
en: %1$s on %2$s
uk_UA: %1$s на %2$s

en: Without name
uk_UA: Без імені

en: Not connected.
uk_UA: Не підключено.

en: Local loop port
uk_UA: Порт локального циклу

en: Network port migration
uk_UA: Міграція мережевих портів

en: Undefined interface
uk_UA: Не визначений інтерфейс

en: Invalid network (already defined or with invalid addresses)
uk_UA: Невірна мережа (вже визначена або з невірною адресою)

en: Gateway not include inside the network
uk_UA: Шлюз не входить до цієї мережі

en: Transform this network port to
uk_UA: Перетворити цей мережевий порт на

en: Network port information conflicting with %s
uk_UA: Інформація мережевого порту конфліктує з %s

en: Invalid address or netmask
uk_UA: Невірна адреса або маска мережі

en: No conflicting network
uk_UA: Відсутні конфліктуючі мережі

en: you may have to add a network
uk_UA: можливо необхідно додати мережу

en: Append a correct gateway to the network %s
uk_UA: Додайте правильний шлюз до мережі %s

en: Unknown network
uk_UA: Невідома мережа

en: Add a network
uk_UA: Додати мережу

en: Add a correct IP to the network port
uk_UA: Додати коректний IP до мережевого порту

en: Unknown network port
uk_UA: Невідомий мережевий порт

en: I don't understand why this migration error is not deleted.
uk_UA: Я не розумію, чому ця помилка міграції не видалена.

en: You can delete this migration error
uk_UA: Ви можете видалити цю помилку міграції

en: At all events
uk_UA: По всім подіям

en: Original network port information
uk_UA: Оригінальна інформація мережевого порту

en: Network address
uk_UA: Мережева адреса

en: Unknown interface
uk_UA: Невідомий інтерфейс

en: Tagged
uk_UA: Тегований

en: Wifi port
uk_UA: Порт Wifi

en: Wifi mode
uk_UA: Режим Wifi

en: Wifi protocol version
uk_UA: Версія протокола WiFi

note: TRANS: Always plural
en: Note | Notes
uk_UA[0]: Нотатка
uk_UA[1]: Нотатки
uk_UA[2]: Нотатки

en: Creation date
uk_UA: Дата створення

en: Last updater
uk_UA: Останній редактор

en: Last update by %1$s on %2$s
uk_UA: Востаннє змінено %1$s %2$s

en: Create by %1$s on %2$s
uk_UA: Створено %1$s %2$s

en: Notification method
uk_UA: Метод Попередження

en: Event | Events
uk_UA[0]: Подія
uk_UA[1]: Події
uk_UA[2]: Події

en: Mail test
uk_UA: Перевірка пошти

en: This is a test email.
uk_UA: Це тестове повідомлення.

en: Failed to send test email to administrator
uk_UA: Не вдалось надіслати тестове повідомлення адміністратору

en: Test email sent to administrator
uk_UA: Тестове повідомлення надіслано адміністратору

en: Error inserting email to queue
uk_UA: Помилка розміщення листа у черзі

en: An email to %s was added to queue
uk_UA: Лист до %s розміщено у черзі

en: Response name (if needed)
uk_UA: Назва відповіді (якщо необхідно)

en: Add documents into ticket notifications
uk_UA: Додати документи до повідомлень Заявки

en: The PHP mail function is unknown or is not activated on your system.
uk_UA: Функція пошти PHP невідома або не активована в системі

en: The use of a SMTP is needed.
uk_UA: Необхідне використання SMTP.

en: Way of sending emails
uk_UA: Спосіб надсилання пошти

en: SMTP host
uk_UA: SMTP хост

en: SMTP login (optional)
uk_UA: SMTP логін (необов’язково)

en: SMTP password (optional)
uk_UA: SMTP пароль (необов’язково)

en: Send a test email to the administrator
uk_UA: Відправити тестове повідомлення адміністратору

en: Cartridges alarm
uk_UA: Попередження по картриджам

en: Remaining
uk_UA: Залишилось

en: New change
uk_UA: Нова зміна

en: Update of a change
uk_UA: Оновити Зміну

en: Change solved
uk_UA: Зміна вирішена

en: Validation request
uk_UA: Запит перевірки

en: Validation request answer
uk_UA: Відповідь запиту перевірки

en: New task
uk_UA: Нове завдання

en: Update of a task
uk_UA: Змінити завдання

en: Deletion of a task
uk_UA: Видалення завдання

en: Closure of a change
uk_UA: Закриття Зміни

en: Deleting a change
uk_UA: Видалення Зміни

note: TRANS: %s is the user name
en: An approval request has been submitted by %s
uk_UA: Запит підтвердження направив %s

note: TRANS: %s is the user name
en: An answer to an an approval request was produced by %s
uk_UA: На запит схвалення відповів %s

en: Validation | Validations
uk_UA[0]: Перевірка
uk_UA[1]: Перевірки
uk_UA[2]: Перевірки

en: Decision-maker
uk_UA: Той, хто приймає рішення

en: A validation request has been submitted
uk_UA: Запит перевірки відправлено

en: An answer to a validation request was produced
uk_UA: Зроблена відповідь на запит перевірки.

en: Problem | Problems
uk_UA[0]: Проблема
uk_UA[1]: Проблеми
uk_UA[2]: Проблеми

en: Manager of group
uk_UA: Керівник групи

en: Group except manager users
uk_UA: Група без керівника

en: Administrator
uk_UA: Адміністратор

en: Entity administrator
uk_UA: Адміністратор підрозділу

en: Former technician in charge of the ticket
uk_UA: Інженер, що був відповідальним за заявку

en: Manager of the group in charge of the ticket
uk_UA: Керівник групи, відповідальної за заявку

en: Group in charge of the ticket except manager users
uk_UA: Група у відповідальності за Заявку без керівників

en: Requester group manager
uk_UA: Керівник групи заявника

en: Requester group except manager users
uk_UA: Група заявника без керівника

en: Technician in charge of the ticket
uk_UA: Інженер, відповідальний за заявку

en: Hardware user
uk_UA: Користувач обладнання

en: Watcher group manager
uk_UA: Керівник групи спостерігачів

en: Watcher group except manager users
uk_UA: Група спостерігачів без керівника

en: Technician in charge of the task
uk_UA: Інженер, відповідальний за завдання

en: Task author
uk_UA: Автор завдання

en: Followup author
uk_UA: Автор продовження

en: Requester ID
uk_UA: ID заявника

en: Requester location
uk_UA: Приміщення заявника

en: Assigned to technicians
uk_UA: Призначено інженерам

en: Assigned to groups
uk_UA: Призначено групам

en: Number of unresolved items
uk_UA: Кількість невирішених елементів

en: Number of costs
uk_UA: Кількість вартостей

en: No defined category
uk_UA: Немає визначених категорій

en: Web link to approval the solution
uk_UA: Веб посилання для схвалення рішення

en: Download URL
uk_UA: URL завантаження

en: Status value in database
uk_UA: Статус значення в базі даних

en: Consumables alarm
uk_UA: Попередження щодо витратних матеріалів

en: End of contract
uk_UA: Закінчення договору

en: Periodicity notice
uk_UA: Періодичне попередження

en: Contracts alarm
uk_UA: Попередження щодо договорів

en: Contract expired since the
uk_UA: Договір закінчився починаючи з

en: Contract with notice since the
uk_UA: Договір з попередженням починаючи з

en: Contract reached the end of a period since the
uk_UA: Договір досяг кінця періоду з

en: Contract with notice for the current period since the
uk_UA: Договір з попередженням поточного періоду з

en: The following automatic actions are in error. They require intervention.
uk_UA: Наступні автоматичні завдання завершені з помилкою. Вони вимагають втручання.

en: Desynchronization MySQL replica
uk_UA: Десинхронізація MySQL репліки

en: Can't connect to the database.
uk_UA: Неможливо з’єднатися з базою даних.

en: Slave database out of sync!
uk_UA: Підлегла БД не синхронізована!

en: The slave database is desynchronized. The difference is of:
uk_UA: Підлегла база не синхронізована. Різниця в :

en: Alert on duplicate record
uk_UA: Повідомлення про дублювання записів

en: Update the item
uk_UA: Змінити елемент

en: Item successfully added but duplicate record on
uk_UA: Елемент успішно додано, але запис продубльовано

en: Doer
uk_UA: Виконавець

en: Intended action
uk_UA: Призначена задача

en: Expiration date
uk_UA: Закінчення строку

en: Receiver errors
uk_UA: Помилки приймача

en: Planning recall
uk_UA: Перегляд планування

en: New problem
uk_UA: Нова проблема

en: Update of a problem
uk_UA: Змінити проблему

en: Problem solved
uk_UA: Проблема вирішена

en: Closure of a problem
uk_UA: Закрити проблему

en: Deleting a problem
uk_UA: Видалити проблему

en: Causes
uk_UA: Спричиняє

en: Symptoms
uk_UA: Симптоми

en: New project
uk_UA: Новий проект

en: Update of a project
uk_UA: Змінити проект

en: Deletion of a project
uk_UA: Видалити проект

en: Manager group
uk_UA: Група керівників

en: Manager of manager group
uk_UA: Керівник групи керівників

en: Manager group except manager users
uk_UA: Керівник групи виключаючи користувачів-керівників

en: User of project team
uk_UA: Учасник проектної команди

en: Group of project team
uk_UA: Група проектної команди

en: Manager of group of project team
uk_UA: Керівник групи проектної команди

en: Group of project team except manager users
uk_UA: Група проектної команди виключаючи користувачів-керівників

en: Contact of project team
uk_UA: Контакт проектної команди

en: Supplier of project team
uk_UA: Постачальник проектної команди

en: Code
uk_UA: Код

en: Planned start date
uk_UA: Планова дата початку

en: Planned end date
uk_UA: Планова дата закінчення

en: Real start date
uk_UA: Фактична дата початку

en: Real end date
uk_UA: Фактична дата закінчення

en: Percent done
uk_UA: Процент виконання

en: Planned duration
uk_UA: Планова тривалість

en: Effective duration
uk_UA: Ефективна тривалість

[ctx: quantity]
en: Number of team members
uk_UA: Кількість учасників команди

en: Team member | Team members
uk_UA[0]: Учасник команди
uk_UA[1]: Учасники команди
uk_UA[2]: Учасники команди

en: Project team | Project teams
uk_UA[0]: Проектна команда
uk_UA[1]: Проектні команди
uk_UA[2]: Проектні команди

en: New project task
uk_UA: Нове завдання проекту

en: Update of a project task
uk_UA: Оновити завдання проекту

en: Deletion of a project task
uk_UA: Видалити проектне завдання

en: Project team user
uk_UA: Учасник проектної команди

en: Project team group
uk_UA: Група проектної команди

en: Project | Projects
uk_UA[0]: Проект
uk_UA[1]: Проекти
uk_UA[2]: Проекти

en: Tickets duration
uk_UA: Тривалість заявок

en: New reservation
uk_UA: Нове резервування

en: Update of a reservation
uk_UA: Зміни резерву

en: Deletion of a reservation
uk_UA: Видалення резерву

en: Reservation expired
uk_UA: Закінчення резерву

en: To answer by email, write above this line
uk_UA: Щоб відповісти електронним листом пишіть вище цієї лінії

en: To answer by email, write under this line
uk_UA: Щоб відповісти електронним листом пишіть нижче цієї лінії

en: Update of a ticket
uk_UA: Змінити заявку

en: Ticket solved
uk_UA: Заявка вирішена

en: New followup
uk_UA: Нова відповідь на заявку

en: Update of a followup
uk_UA: Зміна відповіді

en: Deletion of a followup
uk_UA: Видалення відповіді

en: Closing of the ticket
uk_UA: Закриття заявки

en: Deletion of a ticket
uk_UA: Видалення заявки

en: Not solved tickets
uk_UA: Не вирішені заявки

en: Automatic reminders of SLAs
uk_UA: Автоматичне нагадування з SLA

en: Satisfaction survey answer
uk_UA: Відповідь опитування задоволеності

note: TRANS: %s is the number of days before auto closing
en: Without a reply, the ticket will be automatically closed after %s day | Without a reply, the ticket will be automatically closed after %s days
uk_UA[0]: Без відповіді Заявка буде автоматично закрита через %s день
uk_UA[1]: Без відповіді Заявка буде автоматично закрита через %s дні
uk_UA[2]: Без відповіді Заявка буде автоматично закрита через %s днів

[ctx: quantity]
en: Number of followups
uk_UA: Кількість повідомлень

[ctx: quantity]
en: Number of linked tickets
uk_UA: Кількість пов’язаних заявок

en: Creation date of the satisfaction survey
uk_UA: Дата створення опитування задоволеності

en: Response date to the satisfaction survey
uk_UA: Дата відповіді на опитування задоволеності

en: Comments to the satisfaction survey
uk_UA: Зауваження до опитування задоволеності

en: Survey type
uk_UA: Тип опитування

en: Invitation to fill out the survey
uk_UA: Запрошення заповнити опитування

en: Followup | Followups
uk_UA[0]: Відповідь
uk_UA[1]: Відповіді
uk_UA[2]: Відповіді

en: Linked ticket | Linked tickets
uk_UA[0]: Пов’язана Заявка
uk_UA[1]: Пов’язані Заявки
uk_UA[2]: Пов’язані Заявки

en: Token
uk_UA: Ключ

en: You have been made a request to reset your account password.
uk_UA: Ви зробили запит на скидання пароля для Вашого облікового запису.

en: Just follow this link (you have one day):
uk_UA: Просто перейдіть за посиланням, дійсним один день:

en: Template translation | Template translations
uk_UA[0]: Переклад шаблону
uk_UA[1]: Переклади шаблону
uk_UA[2]: Переклади шаблону

en: Show list of available tags
uk_UA: Показати список наявних тегів

en: Email text body
uk_UA: Текстовий зміст електронного повідомлення

en: (leave the field empty for a generation from HTML)
uk_UA: (залишіть поле порожнім для генерації з HTML)

en: Email HTML body
uk_UA: Зміст електронного повідомлення в HTML

en: Default translation
uk_UA: Типовий переклад

en: Label
uk_UA: Мітка

en: Possible values
uk_UA: Можливе(і) значення

en: List of values
uk_UA: Список значень

en: Single value
uk_UA: Одне значення

en: Preview
uk_UA: Попередній перегляд

en: Refused email | Refused emails
uk_UA[0]: Відхилений лист
uk_UA[1]: Відхилені листи
uk_UA[2]: Відхилені листи

en: Delete emails
uk_UA: Видалити листи

en: From email header
uk_UA: Поле заголовку листа "Від"

en: To email header
uk_UA: Поле заголовку листа "Кому"

en: Subject email header
uk_UA: Поле заголовку листа "Тема"

en: Mails receiver
uk_UA: Отримувач листа

en: Message-ID email header
uk_UA: Поле заголовку листа ""

en: Reason of rejection
uk_UA: Причина відмови

en: Unable to affect the email to an entity
uk_UA: Неможливо застосувати листа до організації

en: Email not found. Impossible import
uk_UA: Лист не знайдено. Імпорт неможливий.

en: Brand
uk_UA: Бренд

[ctx: quantity]
en: Number of lines
uk_UA: Число ліній

en: Flags
uk_UA: Додатково

en: Headset
uk_UA: Гарнітура

en: Speaker
uk_UA: Гучний динамік

en: The user is busy at the selected timeframe.
uk_UA: Користувач зайнятий у вказаний проміжок часу

en: Week
uk_UA: Тиждень

en: Month
uk_UA: Місяць

en: Download the planning in Ical format
uk_UA: Завантажити календар у форматі Ical

en: webcal:// synchronization
uk_UA: Синхронізація Webcal://

en: Caption
uk_UA: Примітка

en: Available
uk_UA: Доступні

en: Unavailable
uk_UA: Недоступні

en: Your planning
uk_UA: Ваше планування

note: TRANS: %1$s is the ticket, %2$s is the title
en: Ticket #%1$s %2$s
uk_UA: Заявка #%1$s %2$s

en: See personnal planning
uk_UA: Переглянути особисте планування

en: See schedule of people in my groups
uk_UA: Переглянути розклад людей в моїй групі

en: See all plannings
uk_UA: Дивитись всі плани

en: Planning reminder | Planning reminders
uk_UA[0]: Нагадування планування
uk_UA[1]: Нагадування планування
uk_UA[2]: Нагадування планування

en: %d week | %d weeks
uk_UA[0]: %d тиждень
uk_UA[1]: %d тижнів
uk_UA[2]: %d тижнів

en: Send planning recalls
uk_UA: Відправити перегляд планування

en: Plugins list
uk_UA: Перелік плугінів

en: Author | Authors
uk_UA[0]: Автор
uk_UA[1]: Автори
uk_UA[2]: Автори

en: CSRF compliant
uk_UA: CSRF сумісний

[ctx: plugin]
en: Enabled
uk_UA: Активізований

[ctx: plugin]
en: Not installed
uk_UA: Не встановлено

en: To update
uk_UA: Оновити

[ctx: plugin]
en: Installed / not configured
uk_UA: Встановлено / не налаштовано

[ctx: plugin]
en: Installed / not activated
uk_UA: Встановлено / не активовано

en: Error / to clean
uk_UA: Помилка / очистити

[ctx: button]
en: Disable
uk_UA: Деактиввувати

[ctx: button]
en: Uninstall
uk_UA: Видалити

en: Non-existent function
uk_UA: Не існуюча функція

en: Not CSRF compliant
uk_UA: CSRF несумісна

[ctx: button]
en: Enable
uk_UA: Активувати

[ctx: button]
en: Clean
uk_UA: Очистити

en: No plugin installed
uk_UA: Немає встановлених плугінів

en: See the catalog of plugins
uk_UA: Дивіться каталог плугінів

en: Initial page counter
uk_UA: Початкове значення лічильника сторінок

en: Current counter of pages
uk_UA: Поточний лічильник сторінок

en: Serial
uk_UA: Послідовний інтерфейс

en: Parallel
uk_UA: Паралельний інтерфейс

en: USB
uk_UA: USB порт

en: Wifi
uk_UA: Wi-Fi

[ctx: status]
en: Processing (assigned)
uk_UA: В роботі (призначена)

[ctx: status]
en: Processing (planned)
uk_UA: В роботі (запланована)

[ctx: status]
en: Solved
uk_UA: Вирішене

en: Under observation
uk_UA: Під наглядом

en: Problems on pending status
uk_UA: Проблеми у затриманому стані

en: Problems to be processed
uk_UA: Проблеми до обробки

en: Your problems in progress
uk_UA: Ваші проблеми у обробці

en: Problem followup
uk_UA: Повідомлення щодо проблем

en: No problem in progress.
uk_UA: Немає проблем у роботі

note: TRANS: %d is the document number
en: %d associated document | %d associated documents
uk_UA[0]: %d пов’язаний документ
uk_UA[1]: %d пов’язаних документи
uk_UA[2]: %d пов’язаних документів

en: Last problems
uk_UA: Останні проблеми

note: TRANS : %d is the number of problems
en: Last %d problem | Last %d problems
uk_UA[0]: %d остання проблема
uk_UA[1]: %d останніх проблеми
uk_UA[2]: %d останніх проблем

en: No problem found.
uk_UA: Немає наявних проблем

en: Problems on linked items
uk_UA: Проблеми пов’язаних елементів

en: Problem task | Problem tasks
uk_UA[0]: Завдання проблеми
uk_UA[1]: Завдання проблеми
uk_UA[2]: Завдання проблеми

en: Link Ticket/Problem | Links Ticket/Problem
uk_UA[0]: Зв’язок Заявки/Проблеми
uk_UA[1]: Зв’язки Заявки/Проблеми
uk_UA[2]: Зв’язки Заявки/Проблеми

en: Create a problem from this ticket
uk_UA: Створити проблему з цієї Заявки

en: Life cycles
uk_UA: Життєві цикли

en: This profile is the last with write rights on profiles
uk_UA: Цей профіль є останнім з правами запису в профілях

en: Deletion refused
uk_UA: У видаленні відмовлено

en: Global right
uk_UA: Глобальні права

en: Entity right
uk_UA: Права по організаціям

en: Default profile
uk_UA: Типовий Профіль

en: Profile's interface
uk_UA: Інтерфейс профілів

en: Update password
uk_UA: Змінити пароль

en: Ticket creation form on login
uk_UA: Форма створення заявки після входу

en: Association
uk_UA: Зв’язки

en: See hardware of my groups
uk_UA: Переглянути обладнання моїх груп

en: Link with items for the creation of tickets
uk_UA: Зв’язувати з елементами при створенні заявки

en: Associable items to a ticket
uk_UA: Елементи, що можуть пов’язуватись з заявкою

en: Default ticket template
uk_UA: Типовий шаблон Заявки

en: Public reminder | Public reminders
uk_UA[0]: Публічне нагадування
uk_UA[1]: Публічні нагадування
uk_UA[2]: Публічні нагадування

en: Public RSS feed | Public RSS feeds
uk_UA[0]: Публічний RSS потік
uk_UA[1]: Публічні RSS потоки
uk_UA[2]: Публічні RSS потоки

en: Financial and administratives information
uk_UA: Фінансова та адміністративна інформація

en: Public bookmark | Public bookmarks
uk_UA[0]: Публічна закладка
uk_UA[1]: Публічні закладки
uk_UA[2]: Публічні закладки

en: Report | Reports
uk_UA[0]: Звіт
uk_UA[1]: Звіти
uk_UA[2]: Звіти

en: Administration of reservations
uk_UA: Керування резервуванням

en: Recurrent tickets
uk_UA: Повторні заявки

en: Visibility
uk_UA: Видимість

en: From \ To
uk_UA: Від / Кому

en: Life cycle of tickets
uk_UA: Життєвий цикл заявок

en: Life cycle of problems
uk_UA: Життєвий цикл проблем

en: Life cycle of changes
uk_UA: Життєвий цикл змін

en: Mail queue
uk_UA: Черга листів

en: Rules for assigning a computer to an entity
uk_UA: Правила призначення комп’ютера до підрозділу

en: Rules for assigning a ticket created through a mails receiver
uk_UA: Правила призначення заявок, створених через обробку пошти

en: Rules for assigning a category to a software
uk_UA: Правила призначення категорії до ПЗ

en: Business rules for tickets (entity)
uk_UA: Робочі правила для заявок (підрозділ)

en: Dropdowns dictionary
uk_UA: Каталог випадаючих списків

en: Software dictionary
uk_UA: Каталог програмного забезпечення

en: Printers dictionnary
uk_UA: Каталог принтерів

en: Search result display
uk_UA: Показати результати пошуку

en: Global dropdown | Global dropdowns
uk_UA[0]: Загальний випадаючий список
uk_UA[1]: Загальні випадаючі списки
uk_UA[2]: Загальні випадаючі списки

en: Entity dropdowns
uk_UA: Перелік Підрозділів

en: Business rules for tickets
uk_UA: Робочі правила для заявок

en: No access
uk_UA: Немає доступу

en: Write
uk_UA: Запис

en: All items
uk_UA: Всі елементи

en: My devices and all items
uk_UA: Мої пристрої та всі елементи

en: Add an authorization to a user
uk_UA: Додати авторизацію користувачу

en: Recursive
uk_UA: Рекурсивно

en: D=Dynamic, R=Recursive
uk_UA: Д=Динамічно, Р=Рекурсивно

en: No user found
uk_UA: Користувачів не знайдено

en: Authorization | Authorizations
uk_UA[0]: Авторизація
uk_UA[1]: Авторизації
uk_UA[2]: Авторизації

en: See (actor)
uk_UA: Дивитись (автор)

en: GANTT
uk_UA: Діаграма Гантта

en: My tasks
uk_UA: Мої завдання

en: Show on global GANTT
uk_UA: Показати на загальній діаграмі Гантта

en: Invalid planned dates. Dates not updated.
uk_UA: Недійсні заплановані дати. Дати не змінено.

en: Invalid real dates. Dates not updated.
uk_UA: Недійсні фактичні дати. Дати не змінено.

en: Sum of planned durations of tasks
uk_UA: Сума планових тривалостей завдань

en: Sum of total effective durations of tasks
uk_UA: Сума ефективних тривалостей завдань

en: Add a team member
uk_UA: Додати учасника команди

en: Member | Members
uk_UA[0]: Учасник
uk_UA[1]: Учасники
uk_UA[2]: Учасники

en: Invalid items (no start or end date): %s
uk_UA: Недійсні елементи (ні початкової, ні кінцевої дати): %s

en: January
uk_UA: Січень

en: February
uk_UA: Лютий

en: March
uk_UA: Березень

en: April
uk_UA: Квітень

en: May
uk_UA: Травень

en: June
uk_UA: Червень

en: July
uk_UA: Липень

en: August
uk_UA: Серпень

en: September
uk_UA: Вересень

en: October
uk_UA: Жовтень

en: November
uk_UA: Листопад

en: December
uk_UA: Грудень

en: Sunday
uk_UA: Неділя

en: Monday
uk_UA: Понеділок

en: Tuesday
uk_UA: Вівторок

en: Wednesday
uk_UA: Середа

en: Thursday
uk_UA: Четвер

en: Friday
uk_UA: П’ятниця

en: Saturday
uk_UA: Субота

en: Color
uk_UA: Колір

en: Finished state
uk_UA: Закінчений статус

en: Project task | Project tasks
uk_UA[0]: Завдання проекту
uk_UA[1]: Завдання проекту
uk_UA[2]: Завдання проекту

en: Update (actor)
uk_UA: Оновити (автор)

en: Milestone
uk_UA: Віха

en: Creator
uk_UA: Автор

[ctx: button]
en: Add a task
uk_UA: Додати завдання

en: Task team | Task teams
uk_UA[0]: Команда Завдання
uk_UA[1]: Команди Завдання
uk_UA[2]: Команди Завдання

en: Link Ticket/Project task | Links Ticket/Project task
uk_UA[0]: Зв’язок Заявки/Завдання проекту
uk_UA[1]: Зв’язки Заявки/Завдання проекту
uk_UA[2]: Зв’язки Заявки/Завдання проекту

en: Create a ticket from this task
uk_UA: Створити Заявку з цього Завдання

[ctx: button]
en: Send
uk_UA: Надіслати

en: Expected send date
uk_UA: Очікувана дата відправлення

en: Send date
uk_UA: Дата відправки

en: Sender email
uk_UA: Електронна адреса відправника

en: Sender name
uk_UA: Ім’я відправника

en: Recipient email
uk_UA: Електронна адреса отримувача

en: Recipient name
uk_UA: Ім’я отримувача

en: Reply-to email
uk_UA: Електронна адреса отримувача відповіді

en: Reply-to name
uk_UA: Ім’я отримувача відповіді

en: Additional headers
uk_UA: Додаткові заголовки

en: Message ID
uk_UA: ID повідомлення

en: Number of tries of sent
uk_UA: Кількість спроб відсилання

en: Error in sending the email
uk_UA: Помилка відсилання електронної пошти

en: An email was sent to %s
uk_UA: Всі листи надіслано %s

en: Send mails in queue
uk_UA: Відправити листи з черги

en: Maximum emails to send at once
uk_UA: Максимум листів для відсилання за один раз

en: Clean mail queue
uk_UA: Очистити чергу листів

en: Days to keep sent emails
uk_UA: Скільки днів зберігати відправлені листи

en: Registered ID (issued by PCI-SIG) | Registered IDs (issued by PCI-SIG)
uk_UA[0]: Зареєстрований ID (випущений PCI-SIG)
uk_UA[1]: Зареєстровані ID (випущені PCI-SIG)
uk_UA[2]: Зареєстровані ID (випущені PCI-SIG)

en: Reminder | Reminders
uk_UA[0]: Нагадування
uk_UA[1]: Нагадування
uk_UA[2]: Нагадування

en: Personal reminder | Personal reminders
uk_UA[0]: Персональне нагадування
uk_UA[1]: Персональні нагадування
uk_UA[2]: Персональні нагадування

en: Planning start date
uk_UA: Дата початку плану

en: Planning end date
uk_UA: Дата закінчення плану

en: Without title
uk_UA: Без заголовку

en: New note
uk_UA: Нова нотатка

en: Add to schedule
uk_UA: Додати в розклад

en: Start at %s
uk_UA: Почати о %s

en: End at %s
uk_UA: Закінчити о %s

en: Default report
uk_UA: Типовий звіт

en: By contract
uk_UA: За договорами

en: By year
uk_UA: По року

en: Hardware financial and administrative information
uk_UA: Фінансова та адміністративна інформація обладнання

en: Other financial and administrative information (licenses, cartridges, consumables)
uk_UA: Інша Фінансова та адміністративна інформація (ліцензії, картриджі, витратні матеріали)

en: Loan
uk_UA: Тимчасове користування

en: Select the report you want to generate
uk_UA: Оберіть звіт, який ви хочете згенерувати

en: Device 1
uk_UA: Пристрій 1

en: Device 2
uk_UA: Пристрій 2

en: Device name
uk_UA: Назва пристрою

en: Default for tickets
uk_UA: Типово для Заявки

en: Default for mail recipients
uk_UA: Типово для отримувачів пошти

en: Be careful: there is no default value
uk_UA: Будьте уважні: немає типового значення

en: The required item is already reserved for this timeframe
uk_UA: Потрібний елемент вже зарезервовано на цей час

en: Unknown error
uk_UA: Невідома помилка

en: Back to planning
uk_UA: Назад до планування

en: Device temporarily unavailable
uk_UA: Предмет тимчасово недоступний

en: All reservable devices
uk_UA: Всі предмети тимчасового користування

en: Reserve
uk_UA: Резервувати

en: Reserve an item
uk_UA: Резервувати предмет

en: Rehearsal
uk_UA: Повтор

[ctx: periodicity]
en: None
uk_UA: Ні

[ctx: periodicity]
en: Daily
uk_UA: Щоденно

[ctx: periodicity]
en: Weekly
uk_UA: Щотижнево

[ctx: periodicity]
en: Monthly
uk_UA: щомісячно

en: Delete all rehearsals
uk_UA: Видалити всі повтори

en: Current and future reservations
uk_UA: Поточне та майбутнє резервування

en: No reservation
uk_UA: Немає резервувань

en: See planning
uk_UA: Переглянути резервування

en: Past reservations
uk_UA: Минулі резервування

en: Reservable item | Reservable items
uk_UA[0]: Предмет резервування
uk_UA[1]: Предмети резервування
uk_UA[2]: Предмети резервування

en: Make unavailable
uk_UA: Зробити недоступним

en: Make available
uk_UA: Зробити доступним

en: Prohibit reservations
uk_UA: Заборонити резервування

en: Are you sure you want to return this non-reservable item?
uk_UA: Дійсно повернути предмет, що не є предметом тимчасового користування?

en: That will remove all the reservations in progress.
uk_UA: Це видалить всі поточні резервування.

en: Authorize reservations
uk_UA: Дозволити тимчасове користування

en: Modify the comment
uk_UA: Змінити коментар

en: See all reservable items
uk_UA: Дивитись всі предмети резервування

en: Find a free item in a specific period
uk_UA: Шукати вільний предмет в заданому періоді

en: Device reservations expiring today
uk_UA: Предмети, резерв яких закінчується сьогодні

en: Send reservation alert failed
uk_UA: Не вдалося відправити попередження резерву

en: Make a reservation
uk_UA: Резервувати

en: Personal RSS feed | Personal RSS feed
uk_UA[0]: Особисти поток RSS
uk_UA[1]: Особисті потоки RSS
uk_UA[2]: Особисті потоки RSS

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Number of items displayed
uk_UA: Кількість елементів для відображення

en: Refresh rate
uk_UA: Частота оновлення

en: Error retrieving RSS feed
uk_UA: Помилка отримання потоку RSS

en: RSS feeds found
uk_UA: Знайдено потік RSS

[ctx: button]
en: Use
uk_UA: Використати

note: TRANS: short for : Assign a ticket
en: Assign
uk_UA: Призначити

en: Assign the value from regular expression
uk_UA: Призначити значення з регулярного виразу

en: Add the result of regular expression
uk_UA: Додати результат регулярного виразу

en: Assign: equipment by IP address
uk_UA: Призначити: обладнання по ІР адресі

en: Assign: equipment by name + domain
uk_UA: Призначити: обладнання по назві + домен

en: Assign: equipment by MAC address
uk_UA: Призначити: обладнання по МАС адресі

en: Recalculate
uk_UA: Перерахувати

en: Send
uk_UA: надіслати

en: Copy from user
uk_UA: Копіювати з користувача

en: Copy from item
uk_UA: Копіювати з елементу

en: Dictionary | Dictionaries
uk_UA[0]: Каталог
uk_UA[1]: Каталоги
uk_UA[2]: Каталоги

en: Peripheral type | Peripheral types
uk_UA[0]: Тип периферії
uk_UA[1]: Типи периферії
uk_UA[2]: Типи периферії

en: Rules management
uk_UA: Керування правилами

en: Position
uk_UA: Позиція

en: Logical operator
uk_UA: Логічний оператор

en: and
uk_UA: і

en: Use rule for
uk_UA: Використати правило для

en: It is possible to affect the result of a regular expression using the string #0
uk_UA: Можливо вплинути на результат регулярного виразу, використовуючи символи #0

en: Add a new action
uk_UA: Додати нову дію

en: Action type
uk_UA: Тип дії

en: Add a new criteria
uk_UA: Додати новий критерій

en: Condition
uk_UA: Умова

en: Reason
uk_UA: Причина

en: Result details
uk_UA: Деталі результату

en: Rule results
uk_UA: Застосовані правила

en: Result of the regular expression
uk_UA: Результат регулярного виразу

en: Key
uk_UA: Ключ

en: Rules using the object have been disabled.
uk_UA: Правила, використовуючи об’єкт, були вимкнені.

en: Rules list
uk_UA: Перелік правил

en: The engine stops on the first checked rule.
uk_UA: Обробка закінчиться на першому виконаному правилі.

en: The engine treats all the rules.
uk_UA: Оброблюються всі правила.

en: The engine passes the result of a rule to the following one.
uk_UA: Результат правила буде направлено наступному.

en: Rules are conditionals. Each one can be used on multiple actions.
uk_UA: Правила є умовами. Кожне може бути використано в декількох діях.

en: Rules used for
uk_UA: Правила використовуються для

en: Test rules engine
uk_UA: Тестувати механізм правил

en: Replay the dictionary rules
uk_UA: Повторити словник правил

en: Copy of %s
uk_UA: Копія %s

en: Import rules from a XML file
uk_UA: Імпортувати правила з файлу XML

en: Rules refused
uk_UA: Правила відхилені

en: Entity not found
uk_UA: Підрозділ не знайдено

en: Criteria refused
uk_UA: Критерій відхилено

en: Actions refused
uk_UA: Дії відхилено

en: Successful importation
uk_UA: Імпортовано успішно

en: No element to be tested
uk_UA: Немає елементів для тестування

en: Inactive
uk_UA: Неактивно

note: TRANS: %s is the entity name
en: Rules applied: %s
uk_UA: Застосовані правила: %s

note: TRANS: %s is the entity name
en: Local rules: %s
uk_UA: Локальні правила: %s

en: Rules applicable in the sub-entities
uk_UA: Правила, що можуть застосуватись до підлеглих елементів

en: is
uk_UA: є

en: is not
uk_UA: не є

en: contains
uk_UA: містить

en: does not contain
uk_UA: не містить

en: starting with
uk_UA: починається з

en: finished by
uk_UA: закінчується на

en: regular expression matches
uk_UA: співпадає з регулярним виразом

en: regular expression does not match
uk_UA: не співпадає з регулярним виразом

en: exists
uk_UA: існує

en: does not exist
uk_UA: не існує

en: under
uk_UA: менше

en: not under
uk_UA: не менше

en: Add a criterion
uk_UA: Додати критерій

en: Dictionnary of computer models
uk_UA: Каталог моделей комп’ютерів

en: Dictionnary of computer types
uk_UA: Каталог типів комп’ютерів

en: Replay rules on existing database started on %s
uk_UA: Застосувати правила на актуальній базі, починаючи з %s

note: TRANS: %1$s is a row, %2$s is total rows
en: Replay rules on existing database: %1$s/%2$s
uk_UA: Застосувати правила на актуальній базі: %1$s/%2$s

en: Error replaying rules
uk_UA: Помилка застосування правил

en: Replay rules on existing database ended on %s
uk_UA: Застосування правил на актуальній базі закінчилось о %s

en: Dictionary of manufacturers
uk_UA: Каталог виробників

en: Dictionnary of monitor types
uk_UA: Каталог типів моніторів

en: Dictionnary of networking equipment models
uk_UA: Каталог моделей мережевих пристроїв

en: Dictionnary of network equipment types
uk_UA: Каталог типів мережевих пристроїв

en: Dictionnary of operating systems
uk_UA: Каталог операційних систем

en: Dictionnary of service packs
uk_UA: Каталог сервісних пакетів

en: Dictionnary of operating system versions
uk_UA: Каталог версій операційних систем

en: Dictionnary of device models
uk_UA: Каталог моделей пристроїв

en: Dictionnary of device types
uk_UA: Каталог типів пристроїв

en: Dictionnary of phone models
uk_UA: Каталог моделей телефонів

en: Dictionnary of phone types
uk_UA: Каталог типів телефонів

en: Dictionnary of printers
uk_UA: Каталог принтерів

en: To be unaware of import
uk_UA: Ігнорувати імпорт

note: TRANS: %1$s is a date, %2$s is a row, %3$s is total row, %4$s is memory
en: %1$s - replay rules on existing database: %2$s/%3$s (%4$s Mio)
uk_UA: %1$s - застосування правил на актуальній базі: %2$s/%3$s (%4$s Mio)

en: Dictionnary of printer models
uk_UA: Каталог моделей принтерів

en: Dictionnary of printer types
uk_UA: Каталог типів принтерів

note: TRANS: plural for software TRANS: software in plural
en: Dictionnary of software
uk_UA: Каталог програмного забезпечення

en: Publisher
uk_UA: Видавник

en: Associable to a ticket
uk_UA: Може пов’язуватись з Заявкою

en: Warning before running rename based on the dictionary rules
uk_UA: Попередження перед виконанням перейменування через правила каталогу

en: Warning! This operation can put merged software in the dustbin.<br>Sure to notify your users.
uk_UA: Увага! Ця операція може викинути в кошик об’єднане ПЗ.<br>Попередьте користувачів.

en: Manufacturer choice
uk_UA: Вибір виробника

en: Replay dictionary rules for manufacturers (----- = All)
uk_UA: Виконати правила каталогу для виробників (----- = Всі)

en: Software deleted by GLPI dictionary rules
uk_UA: ПЗ, видалене правилами каталогів GLPI

en: Rules for import and link computers
uk_UA: Правила для імпорту і пов’язування комп’ютерів

en: Target entity for the computer
uk_UA: Цільова організація комп’ютера

en: Find computers in GLPI having the status
uk_UA: Шукати комп’ютери зі статусом

en: Subnet
uk_UA: Підмережа

en: Link if possible
uk_UA: Зв’язати, якщо можливо

en: Link if possible, otherwise imports declined
uk_UA: Зв’язати, якщо можливо, інакше завершити імпорт

en: Yes if equal
uk_UA: Так, якщо однакове

en: Yes if empty
uk_UA: Так, якщо порожнє

en: is already present in GLPI
uk_UA: вже присутній в GLPI

en: is empty in GLPI
uk_UA: є порожнім в GLPI

en: Rules for assigning an item to an entity
uk_UA: Правила призначення елементу до організації

en: Email body
uk_UA: Тіло листа

en: In-Reply-To email header
uk_UA: Заголовок листа In-Reply-To

en: X-Priority email header
uk_UA: Заголовок листа X-Priority

en: X-Auto-Response-Suppress email header
uk_UA: Заголовок листа X-Auto-Response-Suppress

en: Auto-Submitted email header
uk_UA: Заголовок листа Auto-Submitted

en: X-UCE-Status email header
uk_UA: Заголовок листа X-UCE-Status

en: Received email header
uk_UA: Заголовок листа Received

en: Known mail domain
uk_UA: Відомий домен електронної пошти

en: User featuring the profile
uk_UA: Користувач відповідний профілю

en: User featuring a single profile
uk_UA: Користувач відповідний одному профілю

en: User with a single profile
uk_UA: Користувач з єдиним профілем

en: Entity from domain
uk_UA: Організація з домену

en: Entity from TAG
uk_UA: Організація із TAG

en: Entity based on user's profile
uk_UA: Організація з профілю користувача

en: Reject email
uk_UA: Відхилити електронний лист

en: without email response
uk_UA: без відповіді електронною поштою

en: with email response
uk_UA: з відповіддю електронною поштою

en: Automatic user assignment
uk_UA: Автоматичне призначення користувача

en: Global criteria
uk_UA: Глобальний критерій

en: Imported group from an LDAP directory
uk_UA: Група, імпортована з LDAP директорії

en: Entity based on LDAP information
uk_UA: Організація, що вказана в LDAP інформації

en: Entity from mail domain
uk_UA: Організація з поштового домену

en: Entity from complete name
uk_UA: Організація з повної назви

en: LDAP criteria
uk_UA: LDAP критерій

en: Entities assignment
uk_UA: Призначення організацій

en: Rights assignment
uk_UA: Призначення прав

en: Rights and entities assignment
uk_UA: Призначення прав і організацій

en: Rules for assigning a category to software
uk_UA: Правила призначення категорії для ПЗ

en: Urgency or impact used in actions, think to add Prioriy: recompute action if needed.
uk_UA: Нагальність або вплив, використаний в діях, подумайте, щоб додати Пріоритет: переробіть дію, якщо потрібно.

en: Requester in group
uk_UA: Заявник в групі

en: Item location
uk_UA: Приміщення елементу

en: Ticket location
uk_UA: Приміщення Заявки

en: Approval request to requester group manager
uk_UA: Запит схвалення до керівника групи заявника

en: Approval request to technician group manager
uk_UA: Запит схвалення до керівника групи інженера

note: TRANS: short for : Business rules for ticket (entity parent)
en: Parent business
uk_UA: Батьківські правила

en: Business rules for ticket (entity parent)
uk_UA: Робочі правила для Заявки (батьківського підрозділу)

en: before
uk_UA: до

en: after
uk_UA: після

en: You don't have right to connect
uk_UA: У Вас відсутні права для з’єднання

en: You don't have access to this application because your account was deactivated or removed
uk_UA: Ви не маєте доступу до програми, оскільки Ваш обліковий запис був вимкнений або видалений

en: tree structure
uk_UA: дерево структури

en: The action you have requested is not allowed.
uk_UA: Вказана Вами дія не дозволена

en: Calendar of the ticket
uk_UA: Календар Заявки

en: Maximum time to solve
uk_UA: Максимальний час для вирішення

en: Minute | Minutes
uk_UA[0]: Хвилина
uk_UA[1]: Хвилини
uk_UA[2]: Хвилини

en: End of working day
uk_UA: Кінець робочого дня

en: Escalation level | Escalation levels
uk_UA[0]: Рівень ескалації
uk_UA[1]: Рівні ескалації
uk_UA[2]: Рівні ескалації

en: Add an escalation level
uk_UA: Додати рівень ескалації

en: Execution
uk_UA: Виконання

en: Automatic reminders of SLA
uk_UA: Автоматичне нагадування SLA

en: + %d minute | + %d minutes
uk_UA[0]: + %d хвилина
uk_UA[1]: + %d хвилини
uk_UA[2]: + %d хвилин

en: - %d minute | - %d minutes
uk_UA[0]: - %d хвилина
uk_UA[1]: - %d хвилини
uk_UA[2]: - %d хвилин

en: Automatic actions of SLA
uk_UA: Автоматичні дії SLA

en: Merging
uk_UA: Об’єднання

note: TRANS: a noun, (ex : this software is an upgrade of..)
en: Upgrade
uk_UA: Оновити

en: Recalculate the category
uk_UA: Перерахувати категорію

note: TRANS: Indicator to know is all licenses of the software are valids
en: Valid licenses
uk_UA: Діючі ліцензії

[ctx: quantity]
en: Number of installations
uk_UA: Кількість інсталяцій

en: Version name
uk_UA: Назва версії

en: Version comments
uk_UA: Нотатки версії

en: License name
uk_UA: Назва ліцензії

en: License serial number
uk_UA: Серійний номер ліцензії

en: License inventory number
uk_UA: Інвентарний номер ліцензії

[ctx: phone]
en: Number of licenses
uk_UA: Кількість ліцензій

en: License comments
uk_UA: Нотатки ліцензії

en: Never expire
uk_UA: Не закінчуються

[ctx: adjective]
en: Valid
uk_UA: Дійсне

en: Merge
uk_UA: Об’єднати

en: Software deleted after merging
uk_UA: ПЗ буде видалено після об’єднання

en: Purchase version
uk_UA: Куплена версія

en: Version in use
uk_UA: Використовується версія

[ctx: adjective]
en: Invalid
uk_UA: Недійсне

en: On search engine, use "Expiration contains NULL" to search licenses with no expiration date
uk_UA: При пошуку використайте "Строк містить NULL" для пошуку ліцензій без строку дії

en: Valid
uk_UA: Дійсне

en: Send alarms on expired licenses
uk_UA: Надсилати повідомлення про закінчені ліцензії

note: TRANS: %1$s the license name, %2$s is the expiration date
en: License %1$s expired on %2$s
uk_UA: Ліцензія %1$s закінчена %2$s

en: Send licenses alert failed
uk_UA: Не вдалось відіслати повідомлення про ліцензії

[ctx: button]
en: Add a license
uk_UA: Додати ліцензію

[ctx: button]
en: Add a version
uk_UA: Додати версію

en: Real duration of treatment of the ticket
uk_UA: Фактична тривалість обробки Заявки

en: Number of opened tickets
uk_UA: Кількість відкритих Заявок

en: Number of solved tickets
uk_UA: Кількість вирішених заявок

en: Number of late tickets
uk_UA: Кількість Заявок, виконаних з запізненням

en: Number of closed tickets
uk_UA: Кількість закритих Заявок

en: Number of opened satisfaction survey
uk_UA: Кількість відкритих опитувань задоволеності

en: Number of answered satisfaction survey
uk_UA: Кількість заповнених опитувань задоволеності

en: Average satisfaction
uk_UA: Середня задоволеність

en: Average
uk_UA: Середнє

en: Average time to take into account
uk_UA: Середній час взяття у розгляд

en: Average time to resolution
uk_UA: Середній час вирішення

en: Average time to closure
uk_UA: Середній час закриття

en: Average real duration of treatment of the ticket
uk_UA: Середня фактична тривалість обробки Заявки

en: Total real duration of treatment of the ticket
uk_UA: Загальна тривалість обробки Заявки

en: No statistics are available
uk_UA: Немає доступної статистики

en: Number of tickets
uk_UA: Кількість заявок

en: By ticket
uk_UA: По заявкам

en: By hardware characteristics
uk_UA: По характеристикам обладнання

en: By problem
uk_UA: По проблемам

en: By change
uk_UA: По Змінам

en: Select statistics to be displayed
uk_UA: Оберіть статистику для показу

en: Keep status
uk_UA: Зберегти статус

en: Set status: %s
uk_UA: Встановити статус: %s

[ctx: button]
en: Add a contact
uk_UA: Додати контакт

en: Associated contact | Associated contacts
uk_UA[0]: Пов’язаний контакт
uk_UA[1]: Пов’язані контакти
uk_UA[2]: Пов’язані контакти

en: Associated contract | Associated contracts
uk_UA[0]: Пов’язаний договір
uk_UA[1]: Пов’язані договори
uk_UA[2]: Пов’язані договори

en: Create ticket
uk_UA: Створити Заявку

en: Created tickets
uk_UA: Створені Заявки

en: No generated survey
uk_UA: Немає згенерованих опитувань

en: Unknown ticket
uk_UA: Невідома Заявка

en: %1$s updates the item %2$s
uk_UA: %1$s змінив елемент %2$s

en: Add a new followup
uk_UA: Додати нову відповідь

en: Approval request
uk_UA: Запит схвалення

[ctx: button]
en: Link tickets
uk_UA: Зв’язати Заявки

en: Response date
uk_UA: Дата відповіді

en: Private followup
uk_UA: Особиста відповідь

en: Take into account time
uk_UA: Час розгляду

en: All linked tickets
uk_UA: Всі пов’язані Заявки

en: Duplicated tickets
uk_UA: Дубльовані Заявки

en: Number of all linked tickets
uk_UA: Кількість всіх пов’язаних Заявок

en: Number of duplicated tickets
uk_UA: Кількість Заявок-дублікатів

en: Tickets awaiting approval
uk_UA: Заявки, які очікують схвалення

en: This ticket concerns me
uk_UA: Ця Заявка стосується мене

en: Check your personnal information
uk_UA: Перевірити Вашу особисту інформацію

en: Describe the incident or request
uk_UA: Опишіть інцидент або запит

en: Inform me about the actions taken
uk_UA: Інформуйте мене щодо виконаних дій

en: Submit message
uk_UA: Відправити повідомлення

en: The ticket will be added in the entity %s
uk_UA: Заявку буде додано в підрозділ %s

en: Next escalation: %s
uk_UA: Наступна ескаляція: %s

en: The assignment of a SLA to a ticket causes the recalculation of the due date.
uk_UA: Призначення SLA Заявці призведе до перерахунку дати завершення.

en: Escalations defined in the SLA will be triggered under this new date.
uk_UA: Ескалація, визначена в SLA буде увімкнена згідно цієї нової дати.

en: Assign a SLA
uk_UA: Призначити SLA

en: Close date
uk_UA: Дата закриття

en: Reopen
uk_UA: Перевідкрити

en: Display all items
uk_UA: Показати всі елементи

en: File (%s)
uk_UA: Файл (%s)

en: Default documents:
uk_UA: Типові документи:

en: Your tickets to close
uk_UA: Ваші заявки, які потрібно закривати

en: Tickets on pending status
uk_UA: Заявки в статусі очікування

en: Tickets to be processed
uk_UA: Заявки для обробки

en: Your observed tickets
uk_UA: Ваші заявки під наглядом

en: Your tickets in progress
uk_UA: Ваші заявки в роботі

en: Your tickets to validate
uk_UA: Ваші заявки в перевірці

en: Your rejected tickets
uk_UA: Ваші відхилені заявки

note: TRANS: %d is the number of new tickets
en: %d new ticket | %d new tickets
uk_UA[0]: %d нова Заявка
uk_UA[1]: %d нові Заявки
uk_UA[2]: %d нових Заявок

en: No ticket found.
uk_UA: Заявок не знайдено.

en: Last tickets
uk_UA: Останні заявки

en: New ticket for this item...
uk_UA: Нові Заявки щодо цього елементу

en: Last %d ticket | Last %d tickets
uk_UA[0]: Остання %d Заявка
uk_UA[1]: Останні %d Заявки
uk_UA[2]: Останніх %d Заявок

en: You don't have right to see all tickets
uk_UA: Ви не можете бачити всі Заявки

en: Ticket on linked items | Tickets on linked items
uk_UA[0]: Заявка щодо пов’язаних елементів
uk_UA[1]: Заявки щодо пов’язаних елементів
uk_UA[2]: Заявки щодо пов’язаних елементів

en: No ticket in progress.
uk_UA: Немає заявки в роботі.

en: Assign equipment
uk_UA: Призначити обладнання

en: Automatic tickets closing
uk_UA: Автоматичне закриття заявок

en: Generation of satisfaction surveys
uk_UA: Генерація опитувань задоволеності

en: See my ticket
uk_UA: Переглянути свою Заявку

note: TRANS: short for : See tickets created by my groups
en: See group ticket
uk_UA: Переглянути Заявку групи

en: See tickets created by my groups
uk_UA: Переглянути Заявки, створені моєю групою

en: See all tickets
uk_UA: Переглянути всі заявки

note: TRANS: short for : See assigned tickets (group associated)
en: See assigned
uk_UA: Переглянути призначені

en: See assigned tickets
uk_UA: Переглянути призначені Заявки

en: Assign a ticket
uk_UA: Призначити заявку

note: TRANS: short for : Steal a ticket
en: Steal
uk_UA: Призначити собі

en: Steal a ticket
uk_UA: Привласнити заявку

note: TRANS: short for : To be in charge of a ticket
en: Beeing in charge
uk_UA: Бути відповідальним

en: To be in charge of a ticket
uk_UA: Стати відповідальним за заявку

en: Change the priority
uk_UA: Зміна пріоритету

note: TRANS: %s is tha document name
en: Added document: %s
uk_UA: Додано документ: %s

en: If you want to reopen the ticket, you must specify a reason
uk_UA: Щоб знову відкрити Заявку необхідно вказати причину

en: If you reject the solution, you must specify a reason
uk_UA: Якщо ви відхиляєте рішення, то ви маєте вказати причину

en: Source of followup
uk_UA: Джерело відповіді

en: Reopen the ticket
uk_UA: Відкрити Заявку знову

en: No followup for this ticket.
uk_UA: Немає відповідей за цією заявкою.

en: This week
uk_UA: Цього тижня

en: Last week
uk_UA: Останнього тижня

en: This month
uk_UA: Цього місяця

en: Last month
uk_UA: Останнього місяця

en: Before the last month
uk_UA: Перед останнім місяцем

en: Approval of the solution
uk_UA: Схвалення рішення

en: Approve the solution
uk_UA: Схвалити рішення

en: Refuse the solution
uk_UA: Відхилити рішення

en: Update all
uk_UA: Оновити все

en: Add to all tickets
uk_UA: Додати до всіх Заявок

en: See private ones
uk_UA: Дивитись особисті

en: Add followup (associated groups)
uk_UA: Додати відповідь (пов’язані групи)

en: Add a followup to tickets of associated groups
uk_UA: Додати відповідь до Заявок пов’язаних груп

en: Update followups (author)
uk_UA: Змінити відповідь (автор)

en: Add followup (requester)
uk_UA: Додати відповідь (заявник)

en: Add a followup to tickets (requester)
uk_UA: Додати відповідь до заявки (автор)

en: See public ones
uk_UA: Переглянути публічні

en: Preliminary creation
uk_UA: Попереднє створення

note: TRANS: %s is the date of next creation
en: Next creation on %s
uk_UA: Наступне створення %s

en: Invalid frequency. It must be greater than the preliminary creation.
uk_UA: Невірна частота. Вона повинна бути більше, ніж попереднє створення.

note: TRANS: %s is a name
en: Failed to create recurrent ticket %s
uk_UA: Не вдалось створити рецидивну Заявку %s

en: Ticket %d successfully created
uk_UA: Заявка %d створена

en: Ticket creation failed (check mandatory fields)
uk_UA: Заявка не створена (перевірте обов’язкові поля)

en: Ticket creation failed (no template)
uk_UA: Заявка не створена (немає шаблону)

en: Satisfaction with the resolution of the ticket
uk_UA: Задоволення рішенням Заявки

en: Ticket task | Ticket tasks
uk_UA[0]: Завдання Заявки
uk_UA[1]: Завдання Заявки
uk_UA[2]: Завдання Заявки

en: Hidden field | Hidden fields
uk_UA[0]: Приховане поле
uk_UA[1]: Приховані поля
uk_UA[2]: Приховані поля

en: Add a hidden field
uk_UA: Додати приховане поле

en: Mandatory field | Mandatory fields
uk_UA[0]: Обов’язкове поле
uk_UA[1]: Обов’язкові поля
uk_UA[2]: Обов’язкові поля

en: Add a mandatory field
uk_UA: Додати обов’язкове поле

en: Predefined field | Predefined fields
uk_UA[0]: Попередньо визначене поле
uk_UA[1]: Попередньо визначені поля
uk_UA[2]: Попередньо визначені поля

en: Add a predefined field
uk_UA: Додати попередньо визначене поле

en: Linked to
uk_UA: Пов’язано з

en: Create for request
uk_UA: Створити Запит

en: Create a validation request for a request
uk_UA: Створити для заявки запит перевірки

en: Create for incident
uk_UA: Створити Інцидент

en: Create a validation request for an incident
uk_UA: Створити для інциденту запит перевірки

en: Validate a request
uk_UA: Перевірити заявку

en: Validate an incident
uk_UA: Перевірити інциндент

en: Test done
uk_UA: Перевірку завершено

en: Results
uk_UA: Результати

en: Testing PHP Parser
uk_UA: Перевірка PHP-парсера

en: GLPI is not compatible with the option zend.ze1_compatibility_mode = On.
uk_UA: GLPI не сумісна з опцією zend.ze1_compatibility_mode = On.

en: PHP version is at least 5.3.0 - Perfect!
uk_UA: Версія PHP не менше 5.3.0 - Чудово!

en: You must install at least PHP 5.3.0.
uk_UA: Необхідно встановити PHP версії не менше 5.3.0.

en: MySQL Improved extension test
uk_UA: Перевірка розширення MySQLi

en: Ok - the MySQLi class exist - Perfect!
uk_UA: Клас MySQLi існує - Чудово!

en: You must install the MySQL Improved extension for PHP.
uk_UA: Необхідно встановити розширення MySQLi для PHP.

en: Sessions test
uk_UA: Перевірка сесій

en: Your parser PHP is not installed with sessions support!
uk_UA: Ваш PHP не має підтримки сесій!

en: Sessions support is available - Perfect!
uk_UA: Підтримка сесій наявна - Чудово!

en: Make sure that sessions support has been activated in your php.ini
uk_UA: Перевірте правильність налаштування сесій в файлі php.ini Вашого сервера

en: Test session auto start
uk_UA: Перевірка session auto start

en: session.auto_start is activated. See .htaccess file in the GLPI root for more information.
uk_UA: session.auto_start активовано. Дивись .htaccess файл в корені GLPI для додаткової інформації.

en: Test if Session_use_trans_sid is used
uk_UA: Перевірка використання Session_use_trans_sid

en: You must desactivate the Session_use_trans_id option in your php.ini
uk_UA: Ви повинні деактивувати опцію Session_use_trans_id у вашому php.ini

en: Ok - the sessions works (no problem with trans_id) - Perfect!
uk_UA: Сесії працюють (немає проблем з trans_id) - Чудово!

en: magic_quotes_sybase extension test
uk_UA: Перевірка розширення magic_quotes_sybase

en: GLPI does not work with the magic_quotes_sybase option. Please turn it off and retry
uk_UA: GLPI не працює з параметром magic_quotes_sybase. Будь ласка вимкніть та повторіть.

en: The magic_quotes_sybase option isn't active on your server - Perfect!
uk_UA: magic_quotes_sybase вимкнено - Чудово!

en: Test ctype functions
uk_UA: Перевірка функцій ctype

en: GLPI can't work correctly without the ctype functions
uk_UA: GLPI не може коректно працювати без функцій ctype

en: The functionality is found - Perfect!
uk_UA: Функції знайдено - Чудово!

en: Test json functions
uk_UA: Перевірка функції JSON

en: GLPI can't work correctly without the json_encode and json_decode functions
uk_UA: GLPI не може правильно працювати без функцій json_encode та json_decode

en: Mbstring extension test
uk_UA: Тест наявності MBstring

en: Mbstring extension of your parser PHP is not installed
uk_UA: Розширення MBstring у вашому PHP не інстальовано

en: GD extension test
uk_UA: Перевірка розширення GD

en: GD extension of your parser PHP is not installed
uk_UA: Розширення GD не встановлено в Вашому PHP

en: Cryptography test
uk_UA: Перевірка криптографії

en: PHP >= 5.3.7 recommended, with crypt extension
uk_UA: рекомендується PHP >= 5.3.7 з розширенням crypt

en: Allocated memory test
uk_UA: Перевірка виділеної пам’яті

en: Unlimited memory - Perfect!
uk_UA: Необмежена пам’ять - Чудово!

en: Allocated memory
uk_UA: Виділена пам’ять

en: A minimum of 64Mio is commonly required for GLPI.
uk_UA: Звичайно для GLPI потрібно мінімум 64 Mio.

en: Try increasing the memory_limit parameter in the php.ini file.
uk_UA: Спробуйте збільшити параметр memory_limit у Вашому файлі php.ini.

en: Allocated memory > 64Mio - Perfect!
uk_UA: Виділена пам’ять більше 64Мб - Чудово!

note: TRANS: %s is mode name (Permissive, Enforcing of Disabled)
en: SELinux mode is %s
uk_UA: SELinux режим %s

note: TRANS: %s is an option name
en: SELinux boolean configuration for %s
uk_UA: SELinux булеве налаштування для %s

en: You have the latest available version
uk_UA: У Вас встановлена остання наявна версія

note: TRANS: %s is the error string
en: Connection failed. If you use a proxy, please configure it. (%s)
uk_UA: Зв’язок не встановлено. Якщо використовується проксі, налаштуйте його (%s)

note: TRANS: %s is the error string
en: Failed to connect to the proxy server (%s)
uk_UA: Не можу під’єднатись до проксі серверу (%s)

en: No data available on the web site
uk_UA: Немає доступних даних на веб-сайті

note: TRANS: %s is the error string
en: Impossible to connect to site (%s)
uk_UA: Неможливо під’єднатись до сайту (%s)

en: Connection options
uk_UA: Налаштування з’єднання

note: TRANS: imap_open option see http://www.php.net/manual/en/function.imap- open.php
en: DEBUG
uk_UA: Налагодження (дебаг)

en: Incoming mail folder (optional, often INBOX)
uk_UA: Папка вхідних (необов’язково, звичайно INBOX)

note: TRANS: for mail connection system
en: Port (optional)
uk_UA: Порт (необов’язково)

en: The action you have requested is not allowed. Reload previous page before doing action again.
uk_UA: Вказана дія не дозволена. Перезавантажте попередню сторінку перед повторною спробою.

en: Keep
uk_UA: Зберегти

en: Software of computers
uk_UA: ПЗ комп’ютерів

en: If software are no longer used
uk_UA: Якщо ПЗ більше не використовується

en: Links between printers and cartridge types and cartridges
uk_UA: Зв’язки між принтерами, типами картриджів та картриджами

en: If the cartridge types are no longer used
uk_UA: Якщо типи картриджів більше не використовуються

en: Links between cartridge types and cartridges
uk_UA: Зв’язки між типами картриджів та картриджами

en: Links between consumable types and consumables
uk_UA: Зв’язки між типами витратних матеріалів та витратними матеріалами

en: Links between computers and volumes
uk_UA: Зв’язки між комп’ютерами та томами

en: Direct connections
uk_UA: Прямі підключення

en: If monitors are no longer used
uk_UA: Якщо монітори більше не використовуються

en: If printers are no longer used
uk_UA: Якщо принтери більше не використовуються

en: If devices are no longer used
uk_UA: Якщо пристрої більше не використовуються

en: If phones are no longer used
uk_UA: Якщо телефони більше не використовуються

en: If suppliers are no longer used
uk_UA: Якщо постачальники більше не використовуються

en: Links between suppliers and contacts
uk_UA: Зв’язки між постачальниками та договорами

en: If contacts are no longer used
uk_UA: Якщо контакти більше не використовуються

en: If documents are no longer used
uk_UA: Якщо документи більше не використовуються

en: If contracts are no longer used
uk_UA: Якщо договори більше не використовуються

en: You can continue to add elements to be transferred or execute the transfer now
uk_UA: Можна продовжити додавати елементи для перенесення або перенести ці елементи.

en: Think of making a backup before transferring items.
uk_UA: Рекомендується зробити резервну копію даних перед перенесенням елементів.

en: Items to transfer
uk_UA: Об’єкти для перенесення

en: Transfer mode
uk_UA: Режим перенесення

en: To empty the list of elements to be transferred
uk_UA: Очистити список елементів, які буде перенесено

en: The login is not valid. Unable to add the user.
uk_UA: Ім’я не дійсне. Додати користувача неможливо.

en: Unable to add. The user already exists.
uk_UA: Додати не вдалось. Користувач вже існує.

en: Error: the two passwords do not match
uk_UA: Помилка: два паролі не співпадають

en: The file is not an image file.
uk_UA: Файл не є файлом зображення

en: Add user...
uk_UA: Додати користувача GLPI

en: ... From an external source
uk_UA: ...з зовнішнього джерела

en: Password confirmation
uk_UA: Підтвердження паролю

en: Valid since
uk_UA: Дійсне з

en: Valid until
uk_UA: Дійсне до

note: TRANS: %s is the date of last sync
en: Last synchronization on %s
uk_UA: Остання синхронізація %s

en: User DN
uk_UA: DN користувача

en: User missing in LDAP directory
uk_UA: Користувач відсутній в каталозі LDAP

en: Default entity
uk_UA: Типовий підрозділ

en: Last login on %s
uk_UA: Останній вхід %s

en: Use GLPI in mode
uk_UA: Використовувати GLPI у режимі

en: Normal
uk_UA: Нормальний

en: Unable to update login. A user already exists.
uk_UA: Неможливо оновити обліковий запис. Користувач вже існує.

en: The login is not valid. Unable to update login.
uk_UA: Ім’я не дійсне. Неможливо оновити.

en: Dissociate from a group
uk_UA: Від’єднати від групи

en: Associate to a profile
uk_UA: Призначити профіль

en: Dissociate from a profile
uk_UA: Від’єднати від профілю

en: Move to group
uk_UA: Перенести в групу

[ctx: button]
en: Change the authentication method
uk_UA: Змінити спосіб аутентифікації

en: Last login
uk_UA: Останній вхід

en: LDAP directory for authentication
uk_UA: Каталог LDAP для аутентифікації

en: Email server for authentication
uk_UA: Поштовий сервер для аутентифікації

en: Last synchronization
uk_UA: Остання синхронізація

en: Deleted user in LDAP directory
uk_UA: Користувач, видалений із LDAP

en: Number of tickets as requester
uk_UA: Кількість Заявок у якості заявника

en: Number of written tickets
uk_UA: Кількість записаних Заявок

en: Number of assigned tickets
uk_UA: Кількість призначених заявок

en: Import a user
uk_UA: Імпортувати користувачів

en: Automatically add a user of an external source
uk_UA: Автоматично додавати користувача із зовнішнього джерела

en: Import from directories
uk_UA: Імпорт з каталогів

en: Import from other sources
uk_UA: Імпорт з інших джерел

en: Update authentification method to
uk_UA: Змінити спосіб аутентифікації на

en: Please confirm your email address and enter your new password.
uk_UA: Будь ласка, підтвердіть вашу адресу електронної пошти та введіть новий пароль.

en: Your password reset request has expired or is invalid. Please renew it.
uk_UA: Ваш запит на скидання пароля застарів або не дійсний. Повторіть його, будь-ласка.

en: Please enter your email address. An email will be sent to you and you will be able to choose a new password.
uk_UA: Будь ласка введіть вашу адресу електронної пошти. Вам буде надіслано листа і Ви зможете обрати новий пароль.

en: Reset password successful.
uk_UA: Пароль успішно скинуто.

en: The authentication method configuration doesn't allow you to change your password.
uk_UA: Налаштування методу аутентифікації не дозволяє Вам змінити свій пароль.

en: Email address not found.
uk_UA: Адреса електронної пошти не знайдена.

en: An email has been sent to your email address. The email contains information for reset your password.
uk_UA: Лист надіслано на Вашу адресу електронної пошти. У листі міститься інформація для скидання пароля.

en: User information
uk_UA: Інформація користувача

en: Connection failed
uk_UA: Не вдалося підключитись

note: TRANS: short for : Add users from an external source
en: Add external
uk_UA: Додати зовнішнє

en: Add users from an external source
uk_UA: Додати користувачів із зовнішнього джерела

note: TRANS: short for : Read method for user authentication and synchronization
en: Read auth
uk_UA: Дивитись аутентифікацію

en: Read user authentication and synchronization method
uk_UA: Дивитись метод аутентифікації і синхронізації користувача

note: TRANS: short for : Update method for user authentication and synchronization
en: Update auth and sync
uk_UA: Оновити аутентифікацію

en: Update method for user authentication and synchronization
uk_UA: Оновити метод аутентифікації і синхронізації користувача

en: Default email
uk_UA: Типова адреса електронної пошти

en: Managed
uk_UA: Керована

en: Master
uk_UA: Головна

en: Repeater
uk_UA: Повторювач

en: Secondary
uk_UA: Вторинна

en: Automatic
uk_UA: Автоматична

en: Infrastructure (with access point)
uk_UA: Інфраструктура (з точкою доступу)

en: Ad-hoc (without access point)
uk_UA: Ad-hoc (без точки доступу)

en: Wifi network type
uk_UA: тип мережі Wifi

en: Unofficial translations are also available
uk_UA: Неофіційні переклали також доступні

en: I have read and ACCEPT the terms of the license written above.
uk_UA: Я прочитав і ПРИЙМАЮ всі пункти ліцензії.

en: I have read and DO NOT ACCEPT the terms of the license written above
uk_UA: Я прочитав і НЕ ПРИЙМАЮ всі пункти ліцензії

en: Continue
uk_UA: Продовжити

en: Installation or update of GLPI
uk_UA: Встановлення або оновлення GLPI

en: Choose 'Install' for a completely new installation of GLPI.
uk_UA: Оберіть 'Встановлення' для повного нового встановлення GLPI .

en: Select 'Upgrade' to update your version of GLPI from an earlier version
uk_UA: Оберіть 'Оновити', щоб оновити Вашу версію GLPI з попередньої версії

en: Checking of the compatibility of your environment with the execution of GLPI
uk_UA: Перевірка вашого оточення на сумісність з GLPI

en: Do you want to continue?
uk_UA: Продовжувати?

en: Database connection setup
uk_UA: Встановлення з’єднання з базою даних

en: Database connection parameters
uk_UA: Параметри з’єднання з базою даних

en: Test of the connection at the database
uk_UA: Перевірка зв’язку з базою даних

en: Can't connect to the database
uk_UA: Неможливо з’єднатися з базою даних

en: The server answered: %s
uk_UA: Сервер повернув: %s

en: The server or/and user field is empty
uk_UA: Поле сервера та/або користувача порожнє

en: Database connection successful
uk_UA: З’єднання з БД встановлено

en: Please select a database:
uk_UA: Виберіть базу даних:

en: Create a new database or use an existing one:
uk_UA: Створити нову базу даних або використовувати існуючу:

en: Please select the database to update:
uk_UA: Виберіть базу даних для оновлення:

en: Initialization of the database
uk_UA: Ініціалізація бази даних

en: Impossible to use the database:
uk_UA: Неможливо використовувати базу даних:

en: OK - database was initialized
uk_UA: OK - базу даних проініціалізовано

en: Impossible to write the database setup file
uk_UA: Неможливо записати файл встановлення бази даних

en: Database created
uk_UA: Базу даних створено

en: Error in creating database!
uk_UA: Помилка при створенні бази даних!

en: You didn't select a database!
uk_UA: Ви не обрали базу даних!

en: The installation is finished
uk_UA: Встановлення завершено

en: Default logins / passwords are:
uk_UA: Стандартні імена і паролі користувачів:

en: glpi/glpi for the administrator account
uk_UA: glpi/glpi для облікового запису адміністратора

en: tech/tech for the technician account
uk_UA: tech/tech для технічного облікового запису

en: normal/normal for the normal account
uk_UA: normal/normal для звичайного облікового запису

en: post-only/postonly for the postonly account
uk_UA: post-only/post-only для облікового запису створення заявок

en: You can delete or modify these accounts as well as the initial data.
uk_UA: Ви можете змінити або видалити ці облікові записи, як і перші записи в БД.

en: Use GLPI
uk_UA: Запустити GLPI

en: Can't create the database connection file, please verify file permissions.
uk_UA: Не вдається створити файл підключення до БД. Перевірте, будь ласка, права доступу до файлу.

en: Beginning of the installation
uk_UA: Початок встановлення

note: TRANS %s is step number
en: Step %d
uk_UA: Крок %d

en: Commercial
uk_UA: Комерційний

en: Renting
uk_UA: Оренда

en: Leasing
uk_UA: Лізинг

en: Insurance
uk_UA: Страховка

en: Hardware support
uk_UA: Апаратна підтримка

en: Software support
uk_UA: Програмна підтримка

en: Service provided
uk_UA: Послуга забезпечується

note: TRANS: %s is the number of new version
en: Update to %s
uk_UA: Оновити до %s

en: Direct
uk_UA: Напряму

en: Written
uk_UA: Письмово

en: Data migration
uk_UA: Міграція даних

en: Root entity
uk_UA: Головна організація

[ctx: ticket]
en: New
uk_UA: Новий

en: Update successful, your database is up to date
uk_UA: Оновлення завершено, Ваша БД актуальна.

en: You must now proceed to updating your database content
uk_UA: Зараз Ви повинні перейти до оновлення вмісту Вашої БД

en: Continue?
uk_UA: Продовжити?

en: Locations update
uk_UA: Оновлення приміщень

en: The new structure is hierarchical
uk_UA: Нова структура є ієрархічною

en: Provide a delimiter in order to automate the new hierarchy generation.
uk_UA: Надайте символ-розділювач для автоматизації створення нової ієрархії.

en: You can also specify a root location which will include all the generated locations.
uk_UA: Ви також можете вказати кореневе приміщення, яке буде містити в собі всі інші.

en: Delimiter
uk_UA: Символ-розділювач

en: Root location
uk_UA: Головне приміщення

en: Actual locations
uk_UA: Фактичні приміщення

en: New hierarchy
uk_UA: Нова ієрархія

en: This is the new hierarchy. If it's complete approve it.
uk_UA: Це нова ієрархія. Якщо все правильно, схваліть.

en: Impossible to accomplish an update by this way!
uk_UA: Оновлення таким шляхом неможливе!!

en: Go back to GLPI
uk_UA: Повернутись в GLPI

en: Caution! You will update the GLPI database named: %s
uk_UA: Увага! Ви збираєтесь оновити базу GLPI з назвою: %s

en: All users having administrators rights have have been updated to 'super-admin' rights with the creation of his new user type.
uk_UA: Тепер всі адміністратори мають права 'super-admin'. Цей тип користувача також було додано.

en: Connection to database failed, verify the connection parameters included in config_db.php file
uk_UA: З’єднання з БД невдале, перевірте параметри з’єднання у файлі config_db.php
